☑ Pravila foruma i savjeti

Čajdžinica

Avatar
abu seid
Član
Postovi: 1307
Pridružen/a: 01 nov 2013 12:13

Re: Mostar - izgradnja i ekonomija

Post Postao/la abu seid » 31 okt 2019 11:43

Jack je napisao/la: 31 okt 2019 11:24 Prestanite da trolate temu ja sam bolestan i moram da brisem postove jos :pih: :pih:
Nemoj brisati, prebaci na sport ako može.

Avatar
Sulejman Kanuni
Član
Postovi: 47
Pridružen/a: 08 dec 2012 12:15

Re: Mostar - izgradnja i ekonomija

Post Postao/la Sulejman Kanuni » 31 okt 2019 12:01

BosnjackaHercegovina je napisao/la: 31 okt 2019 11:39 Opet netačno. Što ne čudi. Jer ovo ti je 3 put uzastopno da se zapetljavaš u priči.

Željin coefficients rank 1985 je možda najveći coefficients rank BH kluba ikada ali to nije Uefa rang kluba isto kao što najveća gol razlika jednog kola tokom sezone sam po sebi ne određuje poziciju na tabeli niti 4 uzastopne pobjede tokom sezone određuju poziciju na tabeli same po sebi.

A najviši UEFA klub rang jednog BH kluba je bio 43 i to je dostigao Velež 1989 godine. Željo niti iko drugi u BiH nije imao Team Ranking ispod 70-80 ikada. I to te ne treba da čudi jer Velež je non-stop igrao Evropu. Derby County je Npr. 1974 bio 3. Engleski tim pa je u Mostaru izgubio 4:1.

Željo je imao jednu jaku sezonu na internacionalnoj sceni. Velež je imao to deceniju i po.
BosnjackaHercegovina je napisao/la: 31 okt 2019 11:39 Opet netačno. Što ne čudi. Jer ovo ti je 3 put uzastopno da se zapetljavaš u priči.

Željin coefficients rank 1985 je možda najveći coefficients rank BH kluba ikada ali to nije Uefa rang kluba isto kao što najveća gol razlika jednog kola tokom sezone sam po sebi ne određuje poziciju na tabeli niti 4 uzastopne pobjede tokom sezone određuju poziciju na tabeli same po sebi.

A najviši UEFA klub rang jednog BH kluba je bio 43 i to je dostigao Velež 1989 godine. Željo niti iko drugi u BiH nije imao Team Ranking ispod 70-80 ikada. I to te ne treba da čudi jer Velež je non-stop igrao Evropu. Derby County je Npr. 1974 bio 3. Engleski tim pa je u Mostaru izgubio 4:1.

Željo je imao jednu jaku sezonu na internacionalnoj sceni. Velež je imao to deceniju i po.
Trolas a i naporan si do bola sa tim tvojim Velezom.
Ne govorim o svim nastupima u Evropi.
Govorim o najvecim uspjesima. Nikada niste bili u polufinalu.
Nikada na kraju jedne sezone niste bili rangirani , kao klub 18 i tacka.
Ovo je nije tema za sport pa ni za taj tvoj Velez koji je zadnjih 25 godina minorna ekipa u BH uslovima a u Evropi ga nema ni na mapi , nazalost a daj Boze da budu puno bolji !

Uostalom uporedjuvati Velez sa najvecim klubom u BIH svih vremena je malo neozbiljno;
1 Prvaci NR BIH 1946
1 Prvaci Yuge 1972
6 Puta Prvaci BIH
6 Puta osvajaci kupa BIH
3 Puta osvajaci Superkupa BIH
1 Cetvrtfinalisti kupa UEFA
1 Polufinalisti
Ni blizu niko Zelji u BiH;

https://fkzeljeznicar.ba/klub/opce-informacije/
I pored toga Velez mi je izuzetno drag klub ..
Sve najbolje im zelim i da ostanu u ligi , i titule i da opet aBd haraju Evropom

aBd. Amin !!!
Zadnja izmjena: Sulejman Kanuni, dana/u 01 nov 2019 15:41, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
Sulejman Kanuni
Član
Postovi: 47
Pridružen/a: 08 dec 2012 12:15

Re: Mostar - izgradnja i ekonomija

Post Postao/la Sulejman Kanuni » 31 okt 2019 12:03

---

Avatar
BosnjackaHercegovina
Član
Postovi: 5511
Pridružen/a: 23 nov 2014 17:39

Re: Mostar - izgradnja i ekonomija

Post Postao/la BosnjackaHercegovina » 31 okt 2019 12:18

Prvo - Ja trolam? Tema je Mostar -Ekonomija i izgradnja!! Jeli Željo u Mostaru?

Drugo, Veleža nema na mapi 25 godina radi Sarajevske izdaje 1993 kad je 4 Korpus ušao u Zapadni Mostar i kad su zauzeli Hum da bi došla naredba iz Sarajeva da se povuku - i tako je otišao Veležov stadion koji je bio pred zauzimanjem - a sve to da bi vama došla humanitarna pomoć i da ne bi pocrkali od gladi. Zahvali se Veležu bilmezu jer je Veležov stadion prodan da bi ti podrignuo. I taj manjak infrastrukture je razlog što Veleža nema 25 godina.

I upravo tu izdaju Mostara i samim tim i Veleža i dan danas ispravljamo (postom o novom stadionu) gradeći 3 stadion u svojoj historiji jer smo prethodni dali da bi ti mogo preživit. Ali tako je kad s izdajnicima imaš posla.
Samo BiH.

Avatar
Sulejman Kanuni
Član
Postovi: 47
Pridružen/a: 08 dec 2012 12:15

Re: Mostar - izgradnja i ekonomija

Post Postao/la Sulejman Kanuni » 31 okt 2019 12:29

BosnjackaHercegovina je napisao/la: 31 okt 2019 12:18 Prvo - Ja trolam? Tema je Mostar -Ekonomija i izgradnja!! Jeli Željo u Mostaru?

Drugo, Veleža nema na mapi 25 godina radi Sarajevske izdaje 1993 kad je 4 Korpus ušao u Zapadni Mostar i kad su zauzeli Hum da bi došla naredba iz Sarajeva da se povuku - i tako je otišao Veležov stadion koji je bio pred zauzimanjem - a sve to da bi vama došla humanitarna pomoć i da ne bi pocrkali od gladi. Zahvali se Veležu bilmezu jer je Veležov stadion prodan da bi ti podrignuo. I taj manjak infrastrukture je razlog što Veleža nema 25 godina.

I upravo tu izdaju Mostara i samim tim i Veleža i dan danas ispravljamo (postom o novom stadionu) gradeći 3 stadion u svojoj historiji jer smo prethodni dali da bi ti mogo preživit. Ali tako je kad s izdajnicima imaš posla.
Slusaj sada. Mani se pljuvanja po Sarajevu. Ja nisam politicar , bio sam pripadnik ARBIH u Sarajevu od aprila 92. Za ono sto se nije uspjelo u Mostaru a i u Sarajevu zahvali se prije svega 1 milonu dezertera. Inace , rak rana Bosnjaka je to prepucavanje i mrznja prema Sarajevu, kao centru, Sandzaklijama, Hercegovcima i druge podjele...

Cuvaj se toga.

Nemas ni moralno pravo da sarajlijama ili bilo kome ko je ostao u Bosni 1992 ista spocitavas jer je masa, na hiljade sarajlija, citave brigade , odlazilo iz Sarajeva i branilo; Krajinu, Nisicki plato, Treskavicu i slicno.


Animozitet prema Sarajevu i cini Bosnjake slabim. HDZ ovci nemaju nista protiv Zagreba ni oni treci protiv Beograda. A Bosnje ne gotive i "pljuju" Sarajevo...

Koliko je mojih kolega, poginulo i ranjeno kilometrima van rodnog grada. Takve sto prozivaju borce Sarajeva treba biti stid !


Ovdje se moja rasprava sa tobom zavrsava !!!

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Mostar - izgradnja i ekonomija

Post Postao/la amkos » 03 nov 2019 21:20

Animozitet prema Sarajevu i cini Bosnjake slabim. HDZ ovci nemaju nista protiv Zagreba ni oni treci protiv Beograda. A Bosnje ne gotive i "pljuju" Sarajevo...
:gut:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
ljiljan89
Član
Postovi: 740
Pridružen/a: 03 feb 2013 14:04
Lokacija: Sarajevo

Re: Mostar - izgradnja i ekonomija

Post Postao/la ljiljan89 » 03 nov 2019 21:36

Sulejman Kanuni je napisao/la: 31 okt 2019 12:29
Animozitet prema Sarajevu i cini Bosnjake slabim. HDZ ovci nemaju nista protiv Zagreba ni oni treci protiv Beograda. A Bosnje ne gotive i "pljuju" Sarajevo...

Koliko je mojih kolega, poginulo i ranjeno kilometrima van rodnog grada. Takve sto prozivaju borce Sarajeva treba biti stid !


Ovdje se moja rasprava sa tobom zavrsava !!!
Onaj ko smatra da treba braniti samo svoju sredinu je po meni ravan cetniku. Svaki pedalj bosne i sandzaka mi imamo duznost da branimo.

Ja ne kazem da nije bilo nepravde ali se radilo najpametnije sto se moglo, osim babinih sa kladuse koji su mi gori od svakog moguceg cetnika i utase, niko nije radio zlonamjerno prema svom narodu. Kalkukacija ima i uvijek ce ih biti ali moramo ih razumjeti. Ja sam iz kraja gdje niti jedan bosnjacki vojnik nije krocio tokom rata, gdje smo svi pobijeni ili protjerani ali mi ne pada na pamet da solim krajisnicima, sarajlijama, tuzlacima, hercegovcima sto nam nisu pomogli.

Nisu mogli i ja to razumijem, bilo je vaznijih ciljeva.
Bog Bosna i Bošnjaci

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Kahvana

Post Postao/la Zmaj » 03 nov 2019 22:31

slika
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
BosnjackaHercegovina
Član
Postovi: 5511
Pridružen/a: 23 nov 2014 17:39

Re: Kahvana

Post Postao/la BosnjackaHercegovina » 04 nov 2019 09:52

Jao glupe priče. Mrzim kafanu i ovu temu ali moram...

Prvo, pa svi i jesu pomagali Sarajevu. Ne postoji dio BiH koji nije dao šehide u i oko Sarajeva. Ali zauzvrat, ne postoji dio BiH od kojih Sarajevo nije otelo nešto u posljeratnom periodu, od investicija, do nesrazmjernih budžeta (gdje bi uvijek Sarajevo dobilo nesrazmjerno više a svi ostali manje), do sporta, do bilo čega. Neki maloumnici misle da “glavni grad” znači grad koji ima pravo da otima od ostalih, umjesto glavni grad koji se brine o ostalim.

Ono što je opšte sranje i zasiranje u ovom svemu iznad je:
A) negiranje da su svi ginuli za Sarajevo (što statistika poginulih i ranjenih na Sarajevskom ratištu jasno pokazuje) i
B) negiranje da se poslije rata ulagalo i dan danas ulaže u Sarajevo X puta nesrazmjerno više nego u cijele ostale regije BiH, kao i da u svim sferama života (od posla, do sporta) Sarajevo i sve u Sarajevu uvijek ima povlašten položaj - što se može vidjeti u 1000 primjera, nekoliko od kojih sam naveo ispod - a što direktno potiče na iseljavanje ljudi i odlazak. U ovo se uključuje i povlašten tretman Sarajevskim firmama, budžetu, ulaganjima, pa čak i fudbalskim klubovima - a šlag na tortu je i sve češće izvrtanje historije da bi se taj nazadni rezon opravdao, kao na primjer u ovom slučaju u kojem se i počela ova diskusija, izvrtanjem historije BH fudbala da najveći nivo na UEFAinoj klupskoj rang listi nije dostigao ni Željo ni Sarajevo - nego Bože sačuvaj, Estagfirullah, neko treći.

Da napomenemo, ova cijela prepirka koju je počeo dotični i slabo upućeni Štrumf u postu iznad je počela kad sam ja na temi “Mostar: Ekonomija i Izgradnja” postavio post o najavi trećeg stadiona u historiji Veleža. Uz to sam rekao da nije slučajno da je baš Veležu otet stadion i da je ostavljen bez cijele infrastrukture, jer je upravo Velež bio najviše-rangiran BH klub na UEFAinoj klupskoj listi ikada. Time sam naravno pošao da kažem da su dušmani BiH u napadu na BiH napadali i napadaju ciljano ono što je najbolje u BiH u ovom slučaju uspješan fudbalski klub. I tu je počelo sranje.

Naravno, to je arogantnom štrumfu zasmetalo - jer po Bogu kako će to biti neko van Sarajeva (i ako stvarno jeste). On se onda tamo naveo na linkove o listi koeficijenata - što je presmiješno. Jer UEFA gradi listu tokom 5-godišnjeg perioda i gledati koeficijent je više kao gledati ko je bio jesenji prvak - što je naravno besmislica jer se tako prvenstvo ne mjeri i definitivno ne ova lista. Da stvar bude i smješnija, poređenje s jesenjim prvakom je i gore jer je UEFAin koeficijent za 1 od 5 godina u kojoj se rang računa dok je jesenje prvenstvo za 1 od 2 polusezone. Znači manje je smiješno hvalisati se koliko je puta klub bio jesenji prvak nego koji je koeficijent klub imao jedne sezone. Drugim riječima to bi isto bilo ko kad bi imao ligu od 20 klubova i hvališ se da si kao klub imao najbolji skor u 8 kola.

Ali to je upravo dio te Sarajevo-centrističke kulture ili bolje nekulture koja se u zadnjih 25 godina razvija i koja je rak rana Bošnjaka danas - jer nas takav rezon raseljava i sputava opravdavajući i normalizirući nepravdu i korupciju.

Ista ta nekultura je i dovela do toga da se ove godine budžet autoputeva sveo na 0KM za USK (jer po Bogu šta će Krajišnicima putevi) dok Sarajevo koje je cijelo ako ništa barem asfaltirano ima ogroman budžet za puteve - a manje mu je potrebno. Drugi primjer, kad su imigranti počeli dolaziti u BiH, vrlo brzo su izbačeni iz Sarajeva - i prebačeni gdje?! Opet isto. Treći primjer, koji je grad u BiH najveći turistički potencijal? Naravno, Mostar - ali opet se u najviše hotela gradi u Sarajevu, najviše novca ulaže u Sarajevski turizam - a Stari Grad u 2019 godini još uvijek nema ni pravi hotel. Jer jebi ga - ima važnijih projekata za uložiti, kao na primjer sto-pedeset-šesti Marriott u Sarajevu - da turisti uživaju u smogu. Četvrti primjer, prosječna plata u Sarajevu je 30-40% veća od iste u USK iz kojeg nam narod nestade. Peti primjer, kad smo već baš kod Želje, Željin stadion već drugi put iz budžeta FSBiH poslije rata dobiva pomoć za infrastrukturu i gradnju tribina - dok Velež (još jednom - BH klub koji je dostigao naveći nivo na UEFAinoj klupskoj rang listi od svih BH klubova ikada) čak i nakon što mu je otet stadion kompletno i nakon što je KOMPLETNO OSTAO BEZ CIJELE INFRASTRUKTURE, od Želje ne može da dođe na red da od FSBiHa dobije takva sredstva za svoju infrastrukturu - jer naravno da se Želji prvo treba da se pravi ili popravi tribina - i to 2 puta. Dok Velež mora od ledine praviti stadion - 100% svojim novcem.

I onda taj isti Štrumf koji ide da navija na te tribine izgrađene od para koje bi mnogo logičnije trebale ići drugima iz punih usta, negirajući historijsku činjenicu o najviše rangiranom BH klubu na UEFAinoj klupskoj rang listi, kaže “a gdje je Velež bio 25 godina” - ne sjećajući se da je Velež i izgubio svoj stadion kad se 4 Korpus morao povući nakon proboja u Zapadni Mostar jer bi se zaustavila humanitarna pomoć baš Sarajevu. Pa bolan da imaš obraza kad podrigneš, nakon što kažeš Elhamdulillah, trebao bi reći, hvala i Rođenim.

I onda mi kaže kako ukazivati na ovu Sarajevo-centrističku bolest je biti ravan četniku. A hija tamo, zekane jedan - idi broji koeficijente.
Samo BiH.

Avatar
BosnjackaHercegovina
Član
Postovi: 5511
Pridružen/a: 23 nov 2014 17:39

Re: Kahvana

Post Postao/la BosnjackaHercegovina » 04 nov 2019 13:46

Bez jake Zenice, Tuzle ili Mostara nema jakog Sarajeva. Bez jakog Sarajeva ili Želje ili Slobode nema jakog Čelika ni Veleža. Kompeticija je ključ sporta, pa i biznisa i kvalitete života. Bez ulaganja u svaki dio BiH nema jake BiH. Mi smo premala zemlja da pravimo cirkus od 90% teritorije da bi 10% bilo na nivou Amsterdama jer to je nedostižno - što se uostalom vidi i na našim klubovima u Evropskim takmičenjima, biznisima po inostranstvu itd.
Samo BiH.

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Kahvana

Post Postao/la Zmaj » 04 nov 2019 15:38

BosnjackaHercegovina je napisao/la: 04 nov 2019 09:52Naravno, to je arogantnom štrumfu zasmetalo
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
ljiljan89
Član
Postovi: 740
Pridružen/a: 03 feb 2013 14:04
Lokacija: Sarajevo

Re: Gornje Podrinje

Post Postao/la ljiljan89 » 05 nov 2019 22:26

Abidaga je napisao/la: 05 nov 2019 18:17 Višegrad: Zaposleno deset radnika iz Bangladeša :zastava:
https://bhrt.ba/radnici-iz-bangladesa-r ... visegradu/
“Mi smo došli da radimo u Bosni. Moj tim broji deset ljudi i došli smo da radimo na građevinskim poslovima. Ljudi u Bosni su gostoprimljivi, izlaze u susret i kroz posao mogu dosta novog da naučimo. Zadovoljni smo poslom i životom ovdje”, kaže Muhidin Halugder, radnik iz Bangladeša.
Sve su to bosnjaci sutra!
Bog Bosna i Bošnjaci

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41366
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Gornje Podrinje

Post Postao/la Jack » 05 nov 2019 22:29

:lol: :lol: :lol: :rofll: :rofll: :lol:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ButtersTM
Član
Postovi: 47
Pridružen/a: 25 aug 2018 10:59

Re: Gornje Podrinje

Post Postao/la ButtersTM » 05 nov 2019 23:10

Odlično, jedva čekam da migranti iz Sjeverne Koreje nasele Trebinje. Sve su to Bošnjaci sutra!
:joojj: :joojj: :joojj: :joojj: :joojj: :joojj:

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5854
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Gornje Podrinje

Post Postao/la Abidaga » 05 nov 2019 23:44

ButtersTM je napisao/la: 05 nov 2019 23:10 Odlično, jedva čekam da migranti iz Sjeverne Koreje nasele Trebinje. Sve su to Bošnjaci sutra!
:joojj: :joojj: :joojj: :joojj: :joojj: :joojj:
Sanjaj ateisto sanjaj. Historija nas uci da nije vazno hoce li radnici iz Bangladesa postati Bosnjaci ili ce poput visegradski roma-muslimana zadrzati svoj etnicki identitet pa se ipak pridruziti anticetnickim snagama kada vlasi ponovo krenu paliti dzamije zajedno sa tvojim ateistima iz komunisticki diktatura:

Avatar
ButtersTM
Član
Postovi: 47
Pridružen/a: 25 aug 2018 10:59

Re: Gornje Podrinje

Post Postao/la ButtersTM » 06 nov 2019 09:42

Ja palim džamije?? Na osnovu čega si to zaključio?

Meni je žao što u bošnjačkom korpusu postoje ljudi kao ti koji TAKO LAKO pljunu na svoj europski identitet i bez imalo razmišljanja su spremni svoju domovinu predati nekim "muhadžirima" iz Bangladeša. Zato si mi smiješan. :takoje:

Avatar
ljiljan89
Član
Postovi: 740
Pridružen/a: 03 feb 2013 14:04
Lokacija: Sarajevo

Re: Gornje Podrinje

Post Postao/la ljiljan89 » 06 nov 2019 19:26

ButtersTM je napisao/la: 06 nov 2019 09:42 Ja palim džamije?? Na osnovu čega si to zaključio?

Meni je žao što u bošnjačkom korpusu postoje ljudi kao ti koji TAKO LAKO pljunu na svoj europski identitet i bez imalo razmišljanja su spremni svoju domovinu predati nekim "muhadžirima" iz Bangladeša. Zato si mi smiješan. :takoje:

evropski identitet :lol: :lol:

onaj isti koji su nam embargo na oruzje stavili, oni isti koji su gledali kako nas cetnici brisu sa lica zemlje.. cuj evropski identitet

idi u tu evropu ako vec nisi tamo i mani nas se
Bog Bosna i Bošnjaci

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41366
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Gornje Podrinje

Post Postao/la Jack » 06 nov 2019 21:46

Pretpostavljam smrdljivi gradjevinski radnik iz Bangladesa mi je prijatelj

Znam par blesavih telecih faca Sda direktori po Sarajevu.Glupljih ljudi vidjeti neces ali su oni direktori.Blesave izgubljene telece face ala Sda.No,vazno je da svi imaju tespih u kancelariji da se vidi da su veliki vjernici.Ima ljudi koji ne idu u dzamije i Bosnjastvo se ne mjeri jel ides u dzamije jer ako je tebi vaznija vjera od nacije sutra ako ti hodza kaze da nisi Bosnjak da si nesto drugi.Ti ces reci da si Bosanac,da si Turcin,Vanzemaljac.Pa i bilo sta.U tome je fazon
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Limas100
Član
Postovi: 508
Pridružen/a: 27 mar 2018 18:50

Re: Gornje Podrinje

Post Postao/la Limas100 » 06 nov 2019 22:31

Najveci branitelji Bosnjackog identiteta kroz historiu od kad je islam dosao do bosnjaka su bili vjernici MUSLIMANI a ne neki retardirani ateista pseudo kommunista ili bili sta drugo.

I pametni vjernici islama nikada nece reci da su Bosanci zato sto jednostavno nije istina, mi smo Bosnjaci.

I ja bi isto rekao da ne znaci da si bolji Bosnjak ako si dobar Musliman ali ako si dobar Bosnjak (patriota) onda si bolji Musliman (ako me razumjete)

I da se zna ja sebe smatram velikim vjernikom Muslimanom i naravno Bosnjakom i ako trenutno ne klanjam haman pa ikad (ali uvjek pokusavam biti bolji sa tim).

Avatar
ButtersTM
Član
Postovi: 47
Pridružen/a: 25 aug 2018 10:59

Re: Gornje Podrinje

Post Postao/la ButtersTM » 06 nov 2019 22:33

Ovo je forum Bošnjaka (europskog naroda). Naša historija nije od dolaska Osmanlija, već seže puno puno dublje u prošlost. Ne znam šta mi je debilnije, to što se Srbi poistovjećuju se Rusima ili što se mi poistovjećujemo sa bukvalno svakim muslimanskim narodom. Zašto jedan Abidaga drži avatar sa zastavama nečijih tuđih država, a ne svoje? Ponosno kažem da sam Bošnjak i da sam ateista, jedno nije ničim vezano za drugo i nikada ne smije biti. Živjela nam sekularna Republika Bosna! :zastava:

Odgovorite