☑ Pravila foruma i savjeti

Forum

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12079
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Forum

Post Postao/la amkos » 25 dec 2020 21:29

Bosman je napisao/la: 25 dec 2020 20:43 Zauzet je s forumom Kongresa Bosnjaka Svijeta
Nek' makar da prognozu za KC. :mrgreen:
Prošle godine je pobijedio.
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41206
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 26 dec 2020 01:58

Poslat cu mu ja mail ako ne dodje do srijede.Da dadne makar prognozu

:)
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Forum

Post Postao/la Zmaj » 26 dec 2020 20:49

slika

Vratio se!
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

atif
Član
Postovi: 6257
Pridružen/a: 19 okt 2012 11:28

Re: Forum

Post Postao/la atif » 28 dec 2020 13:02

selam alejkum :)

Ja imam konkretan prijedlog. Mozemo li mapirati i kao profesionalne banere/flajere/slike postaviti nase produkte? Mislim da bi to bio odlican potez.
Abu Saidu hvala na velikom trudu, ali bi trebali da to ne propadne napraviti graficki i šerati.

Avatar
abu seid
Član
Postovi: 1307
Pridružen/a: 01 nov 2013 12:13

Re: Forum

Post Postao/la abu seid » 28 dec 2020 13:31

hamza je napisao/la: 28 dec 2020 13:02 selam alejkum :)

Ja imam konkretan prijedlog. Mozemo li mapirati i kao profesionalne banere/flajere/slike postaviti nase produkte? Mislim da bi to bio odlican potez.
Abu Saidu hvala na velikom trudu, ali bi trebali da to ne propadne napraviti graficki i šerati.
Nisam skontao kako tačno misliš.

atif
Član
Postovi: 6257
Pridružen/a: 19 okt 2012 11:28

Re: Forum

Post Postao/la atif » 29 dec 2020 10:09

abu seid je napisao/la: 28 dec 2020 13:31
hamza je napisao/la: 28 dec 2020 13:02 selam alejkum :)

Ja imam konkretan prijedlog. Mozemo li mapirati i kao profesionalne banere/flajere/slike postaviti nase produkte? Mislim da bi to bio odlican potez.
Abu Saidu hvala na velikom trudu, ali bi trebali da to ne propadne napraviti graficki i šerati.
Nisam skontao kako tačno misliš.
Mislim da bi to truho mogao najbolje odraditi. Pa jednostavno svu nasu izvorsku vodu predstaviti na slici. Ili recimo higjenske sapune itd.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41206
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 30 dec 2020 12:22

Otvorit cu sve podforume i za goste.Nemam sta da skrivam podatke.Cim sam vidio da Klix je poceo da uvodi registraciju da se mogu vidjeti neki dijelovi foruma.Pa ja nemam takav problem

Ovo za ekonomiju je dobro.Po meni ovaj forum ima vise i bolje podataka ekonomskih nego i forum Klix koji je 100 puta veci forum od ovog.Toliko kvalitetnih informacija,mozda 2-3 sajta imaju vise o tome.Da ne pricam sad o statistici jer oni toga i nemaju .Ama bas nista
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41206
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 06 jan 2021 13:42

Ponekad bih odgovorio na temu pa se predomislim i kazem.Nema sanse.Da ne pomisle ljudi da se ja svadjam samo
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Ostrozac
Član
Postovi: 51
Pridružen/a: 09 jan 2021 15:35

Re: Forum

Post Postao/la Ostrozac » 10 jan 2021 13:16

Selam braco nakon duzeg vremena.
Vec sam bio aktivan pod nickom momak.Ali me iz nekakvih razloga nije bilo dopusteno da se aktiviram.
Nema veze.Citao i pratio sam vas :D

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41206
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 12 jan 2021 17:37

Bez uvrede prema svima.I jos jednom.Ali facebook stranica bosanskehistorije.com.Sluzi mi kao blog.Gdje ja pisem sta hocu ako mi se i dadne takvo sta.Na facebooku imate mali milion stranica i kvazi eksperata.Pa tamo postavljajte slike.Jer da sam ja htio raspravu.Vjerujte mi da bi ovaj forum imao duplo vise clanova.Koliko sam samo Uzp banirao ovdje,cak ne mozes da udjes na ovaj forum ako imas Hrvatsku ip adresu.

Hvala ali ne hvala.Nije da mi se ne svidja to sto stavljate na facebooku.Nego ja nemam nikakve koristi od vasih tekstova

Momak.Znam ja tebe.Tako ako ovaj forum ponekad steka.Ovo je mali forum gdje ja imam veoma malo pomoci,gdje neki misle da ja sve mogu sam.Ponekad se napravi falinka u sistemu ako se ne uclanis nakon par mjeseci.Pa se sve izbrise


Nema veze.Citaj i prati.Ne smeta mi takvo sta
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Ostrozac
Član
Postovi: 51
Pridružen/a: 09 jan 2021 15:35

Re: Forum

Post Postao/la Ostrozac » 13 jan 2021 21:06

Hvala.
Nemam ja nikakve zamjerke prema vama.Vi samo derite dalje :zastava:
Moje je da vas pratim,te tu i tamo sta komentiram. :vojnik2:

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41206
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 03 feb 2021 04:35

Napisat cu nesto u Martu oko foruma.Tesko mi je gledati slabu posjetu ovog foruma,mozda sam trebao da pustam ustashe i cetnike na forum.I da ih nisam banirao.Jer bi dosad imao vise posjeta,ali i nekih drugih razlog zbog cega.Ovo je mali forum,ja nisam stranacki potrcku i da ljubim guzovu sefovima.Placam portal ne trazim od vas nista sem malo postovanja ali eto.Neki mi ni to ne mogu da dadnu.Ja imam koznu bolest,bolove u stomaku koji traju danima.I sad jos da slusam i citam svasta na forumu.Znas ovo je 10+ godina ovaj portal od Oktobra 2009 godine.Nekako sam se snalazio ovih godina.Ali ovakav malen igrac kao ja i nema nista sem podataka za par znatizeljnih podataka.A takvi su ti vazni.Mozda sam trebao da trolam forum i portal kao onaj sportsport ba.Ili jos sta ali i sam ne znam sta da radim vise.Sad sam zauzet.,mislima imam neke druge stvari da rijesim.Ali cim to sredim vidit cu kako dalje s forumom i portalom.Svake godine sve sam stariji tako.......Ne znam vidit cu kasnije
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Mehmed beg Catic
Član
Postovi: 4241
Pridružen/a: 31 jan 2017 10:49

Re: Forum

Post Postao/la Mehmed beg Catic » 04 mar 2021 12:31

Jack je napisao/la: 03 feb 2021 04:35 Napisat cu nesto u Martu oko foruma.Tesko mi je gledati slabu posjetu ovog foruma,mozda sam trebao da pustam ustashe i cetnike na forum.I da ih nisam banirao.Jer bi dosad imao vise posjeta,ali i nekih drugih razlog zbog cega.Ovo je mali forum,ja nisam stranacki potrcku i da ljubim guzovu sefovima.Placam portal ne trazim od vas nista sem malo postovanja ali eto.Neki mi ni to ne mogu da dadnu.Ja imam koznu bolest,bolove u stomaku koji traju danima.I sad jos da slusam i citam svasta na forumu.Znas ovo je 10+ godina ovaj portal od Oktobra 2009 godine.Nekako sam se snalazio ovih godina.Ali ovakav malen igrac kao ja i nema nista sem podataka za par znatizeljnih podataka.A takvi su ti vazni.Mozda sam trebao da trolam forum i portal kao onaj sportsport ba.Ili jos sta ali i sam ne znam sta da radim vise.Sad sam zauzet.,mislima imam neke druge stvari da rijesim.Ali cim to sredim vidit cu kako dalje s forumom i portalom.Svake godine sve sam stariji tako.......Ne znam vidit cu kasnije
I meni bude zao kada vidim da je slaba posjeta pa mogu da zamislim kako je tebi. Ali i pored toga mislim da je vazno da postoji ovakav forum gdje ublehasi i komunjare ne vode glavnu rijec i gdje ne sire svoj lazi i ispiraju narodu mozak. Jer da nema ovog foruma onda bi se bandi okupljenoj oko komunjara, cetnika i ustasa ostavio potpuno otvoren teren da mogu da sire svoje lazi bez da im iko ima da odgovori. Pa upravo zbog ovog foruma su ustase prestale da postavljaju lazne podatke o svoje broju i sada ne postavljaju javno nista jer znaju da ce biti uhvaceni u laz jer se demografski nalaze u raspadu. Ako nista to je razlog sto treba da se ima ovaj forum.
Tražim od vas kad se rasformira ova brigada, kad vi svi borci budete na svojim radnim mjestima, da se isto ovako družite, poštujete i uvažavate. Samo tako ćemo biti skupa svi zajedno! JER JE I POSLIJE RATA RAT!” Brigadni general Izet Nanić

Avatar
Pita sirnica
Član
Postovi: 1421
Pridružen/a: 31 dec 2017 09:28

Re: Forum

Post Postao/la Pita sirnica » 05 mar 2021 15:20

Bitan je kvalitet a ne kvantitet!
Ovaj forum, koji Jack toliko godina drzi aktivnim vrijedi vise nego klix i acaz skupa. Toliko puta su 5-kolonasi upecani u lazima i to zahvaljujuci upravo Jacku.

A o cetama i ujama napisao je beg dovoljno.

Naravno primarni cilj fasista jeste ukinut/blatit/omalozavat /ubit/spalit/silovat sve sta je Bosnjacko/PRO Republika Bosna i Hercegovina, sve sta je pozitivno! A i ovaj, Jackov, forum spadaju u to. Ti si njima trn u oku! I to veci nego sto vecina ovdje misle. BG i ZG imaju velik problem s ovim sta se ovdje pise i siri...

Puno zdravlja i uspjeha Jack! Do godine u Bijeljini.
B -> B -> B

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41206
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 06 mar 2021 03:12

I meni bude zao kada vidim da je slaba posjeta pa mogu da zamislim kako je tebi. Ali i pored toga mislim da je vazno da postoji ovakav forum gdje ublehasi i komunjare ne vode glavnu rijec i gdje ne sire svoj lazi i ispiraju narodu mozak. Jer da nema ovog foruma onda bi se bandi okupljenoj oko komunjara, cetnika i ustasa ostavio potpuno otvoren teren da mogu da sire svoje lazi bez da im iko ima da odgovori. Pa upravo zbog ovog foruma su ustase prestale da postavljaju lazne podatke o svoje broju i sada ne postavljaju javno nista jer znaju da ce biti uhvaceni u laz jer se demografski nalaze u raspadu. Ako nista to je razlog sto treba da se ima ovaj forum.
Meni ne bude zao jer drugi pokazuju pamet koliko im je stalo.Sve dok ne napune 50 godina poslije neke nove masovne grobnice.Jedino cega ce vam biti zao je sto ce Jack tad biti mrtav.Nemam razlog da zalim slabu posjetu dok je ovaj forum bio pun ustasha i cetnika,imao sam vise finansijske koristi.Ali moj forum nije pun smeca tipa Kiks koji nazivaju epitetima Bosnjake koji zive vani tipa ''Dijasporska stoka'' gdje imas pun sepet ustasha i cetnika o tome.Zapravo imam plan da napisem o tome nesto jer znam daleko vise o tome iduceg mjeseca.Ja sam vecinu zivota proveo vani.Meni nije niko vratio pokradenu stvar iz kuce,kao i pola ubijene rodbine,ali na kraju stvari mozes da nadjes.Jednom kad si ubijen i bacen da ti traze kosti i mozda nadju svakih 25-50 godina.Tu vec imas stvari da zalis.Ovako se ne isplati da se zali.Ako ljudi vise vole Brenu.Stoju,Farmu,bespotrebni trac tipa Sportsport.ba i seljacku pricu foruma Klixa koji nema nijednu pravu i aktivnu temu nijedan podatak i sve se svodi na prepucavanje ili gore.Onda da


Ja nemam razloga da zalim jer ovdje nema milion tema,ima veoma jacih i kvalitetnih podataka vezano za ekonomiju,pa i politiku.A da ne pricam o demogfrafiji.Ja jedino mogu da zalim druge a ne sebe.Sta im ja mogu
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12079
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Forum

Post Postao/la amkos » 07 mar 2021 00:33

Pita sirnica je napisao/la: 05 mar 2021 15:20 Bitan je kvalitet a ne kvantitet!
Ovaj forum, koji Jack toliko godina drzi aktivnim vrijedi vise nego klix i acaz skupa. Toliko puta su 5-kolonasi upecani u lazima i to zahvaljujuci upravo Jacku.

A o cetama i ujama napisao je beg dovoljno.

Naravno primarni cilj fasista jeste ukinut/blatit/omalozavat /ubit/spalit/silovat sve sta je Bosnjacko/PRO Republika Bosna i Hercegovina, sve sta je pozitivno! A i ovaj, Jackov, forum spadaju u to. Ti si njima trn u oku! I to veci nego sto vecina ovdje misle. BG i ZG imaju velik problem s ovim sta se ovdje pise i siri...

Puno zdravlja i uspjeha Jack! Do godine u Bijeljini.
Aferim :aplauz:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
ljiljan89
Član
Postovi: 740
Pridružen/a: 03 feb 2013 14:04
Lokacija: Sarajevo

Re: Forum

Post Postao/la ljiljan89 » 07 mar 2021 22:51

Kvalitet iznad kvantiteta.

Ovdje se pametne stvari pisu, a ne gluposti.
Bog Bosna i Bošnjaci

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41206
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 08 mar 2021 23:36

Za razliku od nekih portala koji bi guzice dali za jedan komentar vise ili jedan ''klik'' koji redovno pisu svasta po forumima o dijasporskoj stoci,gdje cetnici i ustashe redovno ostavljaju razne komentare o Bosnjacima,bolje da ne spominjem sta se pise,sve radi para i novcane zarade.Ja takvo sta ne radim.Vidim neko se uclanio Hrvatska Ip adresa.Sta ja radim?

A)Pustim ga za jedan klik vise,vise kometara,vise para meni
B)Automatski ga odstranim s foruma

Vidis za razliku od nekih ja radim po terminu sam svoj gazda.Nemam gazde iz Sda ili Sdp da mi daju sugestije sta da pisem.Ja pisem sta hocu i pisem po pravilima Americkim.Sto znaci da sam ovaj server registrovao u Bosni i da zivim dole vec bih me optuzili na sud za terorizam ili jos gora djela.Mozes misliti.U tome je stvar

Sto znaci da ja ne zelim ne trebam i necu takve ljude koji doaze s Srpsko-Hrvatskih ip Adrese.Kako je drug Fidel Rekao jednom

No los queremos! ¡No los necesitamos





Ne treba mi Jugobalijska stoka.Ustasko-cetnicko smece na ovom portalu.Ne trebaju mi pare i ne trebaju mi sugestije.Pravite vi bratstvo i jedinstvo na forumima nekim koji aktivno imaju ustaske pisce i komentare.Mene ostavite na miru.Dzaba se registrujte
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41206
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 19 apr 2021 12:31

Neki blesavi kreten napisao Srbin ''Rs'' i jos ocekuje da udje na forum.Automatski sam ga odstranio.Pogrijesio si forum.Ovo nije forum Kliksa.Tamo treba da ides.Ja ti ovdje necu tolerisati takve
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
bilbo
Član
Postovi: 899
Pridružen/a: 30 dec 2012 11:42

Re: Forum

Post Postao/la bilbo » 28 apr 2021 22:13

Samo oštro Jack :gut:

Odgovorite