☑ Pravila foruma i savjeti

Forum

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41341
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 15 feb 2019 12:58

Prije sam rekao da meni ne smeta ako me neko vrijedja.Da mi smeta vodio bih blog i zabranio bih komentare.No,to nije ni sve.Ako me bas zelis da vrijedjas.Drugi ce gledati tvoju pismenost,tvoj stil pisanja,sta si napisao,i kako si napisao.Pa ako me stilski bas vrijedjas.Ko zna


dzekili gluperdo tih 8802 je onih koji su roditelji trazili nadoknadu ne manipulisi onim tvojim budaletinama dzekilili ti kazes da SRBI I HRVATI laziraju broj rođenih epa neđđe biti kako je moguce da vas svake godine rodi 17 000 a u skolu krene hiljadu manje kako dzekili ima šifra 20.0 prica o iseljvanju srba i hrvata a ne vidi da se njegovi sele on misli da ce sve kitom obrezanom da resi kako mislis da naselis i zauzmeš SRBIJU ,HRVATSKU ,REPUBLIKU SRPSKU ,HRVATSKU REPUBLIKU HERCEG BOSNU , CRNU GORU .Smesan dzekli kaze da je petnjica , rozaje , gusinje plav na nivou velegrada a podsmeva se šavniku koji ima vise stanovnika nego njegovi velegradi iz kojih se najvise iseljava iz crne gore u koliko opstina u crnj gori srbi imaju vlast a u koliko vi al znas dzekili govoris kako savnik ,pluzine ,andrijevica , pljevlja i berane za te nijesu gradovi po tvojoj viziji to nijesu gradovi nego selendre al eto petnjica je velegrad sa manje od 5000 hiljada stanovnika e dzekili mi smo pobijedili u ovim opstinama opštinama Berane, Kotor, Budva i Herceg Novi vlast čini PzP,NSD,DNP,DCG i SDP i u sklopu koje je Nova Srpska Demorkatija - jedini autentični predstavnih srpskog naroda u CG. i jos sto smo vecina u savniku a u kolisinu niksicu i danilovgradu jezicka vecina i sta se odnda ti nama smijes e dzekili dzekili uvek vecu stetu od imaju manji narodi a u odnosu SRBI bosnjaci vi ste manje i samim tim vise se oseca kad se neko odseli vide frajera sa 50 k misli da vlada crnom gorom smojesan lik pa kad toliko volis bosnu sto se ne vratis nego ti i tvoji saplemenici zivite na zapadu u kojoj se beše brigadi a da setio sam se 32 laka bostonska hahaha budi mi poselamljen

Rasista,fasista,ne zna padeze,ne zna geografiju,ne zna politiku,ne zna demografiju.Imena gradova se pisu VELIKIM slovom inace

To se uci u 1 razredu osnovne skole

:popkorn:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41341
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 15 feb 2019 13:08

Tzv Herceg Bosna je propali projekt Hercegovackih vlaha i samo zivi i stanuje u glavama vlaha Skutorije.Najveci grad im je Zapadni Most cirka 38 000 stanovnika.Ne postoji nijedan grad s preko 10 000 stanovnika van Mostara ovdje

No,lijepo je da se ovaj pravoslavni vlah zalaze za Herceg Bosnu.Mora da je dosao s onog komedija Foruma Kremenko-Kamenko gdje mi vrijedjaju oca.

Nema sta.Pametni ste kao radijacija,s tim da od radijacije imas neke koristi :popkorn: :popkorn:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Forum

Post Postao/la Zmaj » 16 feb 2019 20:14

Misljen je napisao/la: 11 feb 2019 20:08 Bit ce veceras ili sutra. A ti mozes posle prebaciti one teme iz podforuma Bosnjaci :gut:
Aferim za novi podforum!

Hocemo li mozda stavit novo ime umjesto "OS BiH i Namjenska industrija"? Malo je duze al bolje izgleda: "Oružane snage i namjenska industrija" ili "Namjenska industrija i oružane snage".
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Bosman
Administrator
Postovi: 874
Pridružen/a: 15 okt 2012 23:16

Re: Forum

Post Postao/la Bosman » 16 feb 2019 20:21

ok moze, samo trebalo bi mozda vidit da se ona velika tema raspodjeli na dvije, jednu o OS, jednu o namjenskoj industriji

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41341
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 16 feb 2019 20:23

Gubi se counter kad se tema razdjeli na dva dijela.Lose za forum kad imas 100 000 pregleda i onda odjednom 0.Nek se otvaraju nove teme radije tamo
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Meteor
Član
Postovi: 1931
Pridružen/a: 14 apr 2018 16:47

Re: Forum

Post Postao/la Meteor » 16 feb 2019 20:24

Misljen je napisao/la: 16 feb 2019 20:21 ok moze, samo trebalo bi mozda vidit da se ona velika tema raspodjeli na dvije, jednu o OS, jednu o namjenskoj industriji
Jeste bolje, ali imat cemo brdo posla😆
....................
slika :Studyy:

Avatar
Meteor
Član
Postovi: 1931
Pridružen/a: 14 apr 2018 16:47

Re: Forum

Post Postao/la Meteor » 16 feb 2019 20:28

Ova glavna neka bude svastara.. A onda polako samo kupiti informacije iz nje i fino sortirati i dodavati u nove teme.
....................
slika :Studyy:

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Forum

Post Postao/la Zmaj » 16 feb 2019 20:53

Misljen je napisao/la: 16 feb 2019 20:21 ok moze, samo trebalo bi mozda vidit da se ona velika tema raspodjeli na dvije, jednu o OS, jednu o namjenskoj industriji
Jos jednom aferim! :zastava:
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
abu seid
Član
Postovi: 1307
Pridružen/a: 01 nov 2013 12:13

Re: Forum

Post Postao/la abu seid » 16 feb 2019 20:59

Meteor je napisao/la: 16 feb 2019 20:28 Ova glavna neka bude svastara.. A onda polako samo kupiti informacije iz nje i fino sortirati i dodavati u nove teme.
Najpametnije.
Šta misliš da se na prvoj stranici teme stave najvažnije cifre, recimo, kod OS broj vojnika, broj cijevi i sl., da se ne moraju kroz čitav forum tražiti osnovni podatci?

Avatar
abu seid
Član
Postovi: 1307
Pridružen/a: 01 nov 2013 12:13

Re: Forum

Post Postao/la abu seid » 16 feb 2019 21:03

Šta su ovo križari navalili da se učlanjuju?
Da nešto nauče? :D

Avatar
Bosman
Administrator
Postovi: 874
Pridružen/a: 15 okt 2012 23:16

Re: Forum

Post Postao/la Bosman » 16 feb 2019 21:06

da da, jedan je baniran nakon prve poruke. Jeftin pokusaj trolanja
HrvojeHrvatinic je napisao/la:Kako Bošnjaci prije 90.-ih ?

Avatar
Meteor
Član
Postovi: 1931
Pridružen/a: 14 apr 2018 16:47

Re: Forum

Post Postao/la Meteor » 16 feb 2019 21:34

abu seid je napisao/la: 16 feb 2019 20:59
Meteor je napisao/la: 16 feb 2019 20:28 Ova glavna neka bude svastara.. A onda polako samo kupiti informacije iz nje i fino sortirati i dodavati u nove teme.
Najpametnije.
Šta misliš da se na prvoj stranici teme stave najvažnije cifre, recimo, kod OS broj vojnika, broj cijevi i sl., da se ne moraju kroz čitav forum tražiti osnovni podatci?
Nisam sad za laptopom i ovih dana...Napravit cu prvi dio posta za OS BiH, a drugi za NI. Uvodni post bit ce nesto kao navigacija na temi i ovom podforumu tako da se informacijama moze odmah prisupiti npr. nekim slikama, dokumentima konkretnim informacijama itd...
....................
slika :Studyy:

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Forum

Post Postao/la Zmaj » 16 feb 2019 21:47

Meteor je napisao/la: 16 feb 2019 21:34
abu seid je napisao/la: 16 feb 2019 20:59
Meteor je napisao/la: 16 feb 2019 20:28 Ova glavna neka bude svastara.. A onda polako samo kupiti informacije iz nje i fino sortirati i dodavati u nove teme.
Najpametnije.
Šta misliš da se na prvoj stranici teme stave najvažnije cifre, recimo, kod OS broj vojnika, broj cijevi i sl., da se ne moraju kroz čitav forum tražiti osnovni podatci?
Nisam sad za laptopom i ovih dana...Napravit cu prvi dio posta za OS BiH, a drugi za NI. Uvodni post bit ce nesto kao navigacija na temi i ovom podforumu tako da se informacijama moze odmah prisupiti npr. nekim slikama, dokumentima konkretnim informacijama itd...
Otvori sad teme pa je lahko kasnije editovat prvi post. Treba nam i tema za oruzje i NI kod neprijatelja.
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41341
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 16 feb 2019 22:59

Lik koji je spalio pola manastira i katolickih crkvi Dalmacije.Splitski Paladin Hrvoje Vukcic.Onaj isti koji je tzv Hrvatske prvake vjesao u po bijela dana i kojeg su zvali Krvavi Hrvoje Hereticki

Hrvatska historija je lazna,izmisljena.Oni su fish paprikas raznoraznih otpadnika i beskucnika.Otac nacije im je Njemac(Strosmajer)
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41341
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 16 feb 2019 23:08

abu seid je napisao/la: 16 feb 2019 21:03 Šta su ovo križari navalili da se učlanjuju?
Da nešto nauče? :D

Likovi koji kazu da ja zivim s babom ''Sulejmanom'' koji kazu da zivim na Floridi i gdje administracija je tako ljigava da dopusta vrijedjanje moje familije.Od forumasa takvog foruma ne treba da ocekujes puno

Ja znam mnoge Srbe nekim i dadnem podatke.Neki su zapravo i visoko skolovani.Pa ne pisu ovdje.Ali ovo je mahom otpad sto dodje i trola.Jedino to znaju da rade.Takvo sta rade non-stop na forumu Sarajeva x


S tim da ovaj smrad ne zna ni historije.Ja ne pametujem oko namjenske industrije jer se ne RAZUMIJEM.Ali haj
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41341
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 16 feb 2019 23:16

Meni salju poruke preko maila.Salju mi viruse.Prijete mi preko facebooka.Izmisljaju jer im smetam.Tja,to je normalno.Ja sam i navikao na takvo sta.Vecina vas nije i ne zna kako je to.Kad ti neko sjebe koncepciju finim danom pa pocne da iznosi sve i cak da ti spominje oca

Ali samo pokazuju pamet.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Bosman
Administrator
Postovi: 874
Pridružen/a: 15 okt 2012 23:16

Re: Forum

Post Postao/la Bosman » 16 feb 2019 23:19

Ma samo ih blokiraj cim vidis da vrijedjaju. Ne trosi energiju i zivce na te psihopate.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41341
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 16 feb 2019 23:21

Psihopate su pametni ljudi.Vecina.Sad sto imaju problema s drugima to je do njih

Ovo je gomila kretena.Vrijedjas samo psihopate ovdje

Imao sam kurs psihologije pa znam o cemu pricam
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41341
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 18 feb 2019 22:44

Misljen nadam se da si skopcao da je moj zivot tezak.Prvo te popljuju,opsuju.Guse te po lijevim sajtovima.Salju ti facebook prijetnje.Jebote kakvi intelektualci.I sve to

Haj dobro.Prezivio sam i ovu 8 ofanzivu.Kad ce 9 Minkenska bojna
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41341
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 19 feb 2019 14:37

Nadji mi bolji forum od ovoga.Ja cu sam sebe banirati
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Odgovorite