☑ Pravila foruma i savjeti

Forum

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41206
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 05 okt 2021 16:36

abu seid je napisao/la: 30 sep 2021 19:29 Ti zatvori čitav forum? Što nisi ostavio neke dijelove otvorene kao što je i dosad bilo?

Imao sam puno stvari da uradim.Nisam zatvorio sto se bojim ustasha ili cetnika.Nek gledaju.Ovo je vrhunski forum s vrhunskim podatcima.Kazu mi da laziram podatke.Koje budale.Pa ja vecinu stvari ubacim javno na portal

Evo im za Srednjobosanski kanton.Vjerujem da ce katolici u Srednjoj Bosni do kraja ove decenije pasti na 40 000.Ako to nije nestanak?Ja ne znam sta jeste

To je ovdje.Kako sam sve stvari zavrsio.Otvoren je forum.Daleko i gluho bilo da me se dotice sto par pijanih vlaha misli o mom radu.Njihovi objavljeni radovi su na onom smijesnom KOKODA kukuriku forumu vlaskom Herceg Sumskom.Administrator zivi u Becu.Toliko o ''Mostaru''


https://www.bosanskehistorije.com/geogr ... ovne-skole

Katolici su zavrsili svoj zivotni put u Srednjoj Bosni.Pa prije 10 godina imao si preko 80 000 katolika tacnije s kraja 2011 godine.Ako ih je prosle godine bilo 56 500 u Srednjobosanskom kantonu.Tacno 10 godina od tog datuma.Broj pada na ispod 55 000 katolika.To ti crkva kaze.To ti kaze broj rodjenih.To ti kaze broj prvacica

Ko misli da ja skrivam podatke.Taj je blesavi vlah s Skutorije.Pametni katolik s 2 grama mozga vidi koliko je sati

A moje laziranje i sve.To dodje s informacija i podatcima.Za razliku od nekih
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41206
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 05 okt 2021 16:42

Pozdrav ak nije problem sto pitam posto nisam komentiro do sad na ovom forumu sem sto ga ponekad pratim radi specificnih informacija, kak da dobijem pristup temi "Živorođeni Bosne, Balkana i svijeta"? Jel mi treba neko posebno odobrenje il sta vec? Poslo bi poruku nekom adminu privatno al nemam tu opciju. :zastava:
Ne treba ti nista.Treba da napises 10 poruka koji nisu spam.Ono 'okay' ili copy+paste trolanje.Toliko o tome.To nije dozvoljeno



Takodjer ja javno objavljujem podatke na portalu

https://www.bosanskehistorije.com/

Tako da daleko od tog da ja krijem podatke.Ovo na forumu radim prvenstveno zbog trolera i spamera


Gdje ono balavo drustvo da komentarise moje ''lazne podatke'' o Srednjobosanskom kantonu.Tja meni je zao sto ste vi budale.Zao mi je sto cete nestati.Ali sta se moze.I nestanak je za ljude.Ja bih nabio ulicu Dragana Covica u svakom gradu Srednjobosanskog kantona jer nije ni rat ih iselio koliko Dragan Covic i Hdz.Samo tako i dalje nastavite

https://www.bosanskehistorije.com/geogr ... ovne-skole

:lol: :lol: :lol: :lol:

Valjam se od smijeha.Hrvatski humor i pamet.Na razini Krapinskog covjeka.Mora da je i on prvi'' Hrvat'''
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41206
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 05 okt 2021 16:45

Bosnjaci su 70% prvacica ove skolske godine u Srebrenici a ne 60%.Ako nemate para za naocale.Ne znam kako se to kaze na Hrvatskom.Kupim vam ja sve naocale.A do tad parite oci za moje ''lazne'' podatke Srednje Bosne

Kako se kazu naocali na Hrvatskom usput?Kako izmisljaju ljudi jezik svaki dan.Ne znam stvarno

8-)
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41206
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 07 okt 2021 20:59

Livanjski kanton prilicno lagano.Brcko malo zatezu tu i tamo.Ostatak Bos Posavine tu i tamo opet ali sam sve nasao
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41206
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 08 okt 2021 22:03

Ljudi su me ponizavali,pljuvali prijetili.Ja sam sve finansirao ovdje sam.Radio sam koliko sam mogao.Na kraju nisu me ni postovali.To je do nekih drugih

Imam sad nekih stvari puno.Ali namjeravam da prodam ovaj portal i forum jer nema vise smisla da ovo odrzavam i dzaba gubim pare.Dolaze idioti koji su ili spameri ili gore.To je za mene nesto najgore u zivotu.Mogao bih preci preko uvreda i svega ali se ne isplati

Ili cu jednostavno ukloniti forum trajno.Jer ovo nema vise smisla kao sto sam rekao.Namjeravam da to uradim vec krajem ovog mjeseca kad rijesim ovo malo poslica sto mi je ostalo do 28 Oktobra.A poslije tog.

Meni je zao ali ja sam u gubitku,niti ko dolazi sem istih likova,sem trolera,cetnika i ustasha.Ili degena koji bi djelilI Bosnu.Kako ja nemam namjeru da se ovaj forum pretvara u forum Sarajevo x tzv Klix.Onda mi se ne isplati

Trenutno imam puno obaveza.Mozda je tako i bolje.Jednostavno,dzaba ste se uclanili jer nakon sto ja zavrsim s ovim svojim poslom.Ili cu prodati portal ili cu ga trajno zakljucati.Htio sam lijepo da pricate,ocigledno ne znate.Htio sam da me makar malo postujete.Ocigledno ne mozete.

Sta vam ja mogu.Imate drugih foruma.Forumske scene i laprdanja ce uvijek biti.Ali ovaj forum jednostavno vise i nema smisla.Imam plan da se raspitam oko prodaje ovog portala.I da vidim kako cu.Ali znaci ovo je tamo negdje za 20 tak dana.Kad budete vidjeli crnjak.Da ovaj forum ne postoji

Onda cete shvatiti da ja nemam vise zivaca,da se islazem stresu,da citam svakakve komentare ili ovo na forumu.A vama svima sretno

I previse je forum i ovaj bio.Probat cu da drzim portal otvoren.Da napisem nesto na portalu.Ali od 28 Oktobra.Ja kad zavrsim svoj posao.Nemam vise morala i zivaca da gledam ovo

Ionako nemam vise ni finanijski koristi niti ko pise,niti se koga interesuje.A za ostalo

Sta ja mogu.Da sam htio da citam svakakve gadosti,pustam ustashe i cetnike i ostale.Mozda bi i mogao da ovo bude.Ali se ne isplati
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
abu seid
Član
Postovi: 1307
Pridružen/a: 01 nov 2013 12:13

Re: Forum

Post Postao/la abu seid » 09 okt 2021 19:34

Jack je napisao/la: 08 okt 2021 22:03 Ljudi su me ponizavali,pljuvali prijetili.Ja sam sve finansirao ovdje sam.Radio sam koliko sam mogao.Na kraju nisu me ni postovali.To je do nekih drugih

Imam sad nekih stvari puno.Ali namjeravam da prodam ovaj portal i forum jer nema vise smisla da ovo odrzavam i dzaba gubim pare.Dolaze idioti koji su ili spameri ili gore.To je za mene nesto najgore u zivotu.Mogao bih preci preko uvreda i svega ali se ne isplati

Ili cu jednostavno ukloniti forum trajno.Jer ovo nema vise smisla kao sto sam rekao.Namjeravam da to uradim vec krajem ovog mjeseca kad rijesim ovo malo poslica sto mi je ostalo do 28 Oktobra.A poslije tog.

Meni je zao ali ja sam u gubitku,niti ko dolazi sem istih likova,sem trolera,cetnika i ustasha.Ili degena koji bi djelilI Bosnu.Kako ja nemam namjeru da se ovaj forum pretvara u forum Sarajevo x tzv Klix.Onda mi se ne isplati

Trenutno imam puno obaveza.Mozda je tako i bolje.Jednostavno,dzaba ste se uclanili jer nakon sto ja zavrsim s ovim svojim poslom.Ili cu prodati portal ili cu ga trajno zakljucati.Htio sam lijepo da pricate,ocigledno ne znate.Htio sam da me makar malo postujete.Ocigledno ne mozete.

Sta vam ja mogu.Imate drugih foruma.Forumske scene i laprdanja ce uvijek biti.Ali ovaj forum jednostavno vise i nema smisla.Imam plan da se raspitam oko prodaje ovog portala.I da vidim kako cu.Ali znaci ovo je tamo negdje za 20 tak dana.Kad budete vidjeli crnjak.Da ovaj forum ne postoji

Onda cete shvatiti da ja nemam vise zivaca,da se islazem stresu,da citam svakakve komentare ili ovo na forumu.A vama svima sretno

I previse je forum i ovaj bio.Probat cu da drzim portal otvoren.Da napisem nesto na portalu.Ali od 28 Oktobra.Ja kad zavrsim svoj posao.Nemam vise morala i zivaca da gledam ovo

Ionako nemam vise ni finanijski koristi niti ko pise,niti se koga interesuje.A za ostalo

Sta ja mogu.Da sam htio da citam svakakve gadosti,pustam ustashe i cetnike i ostale.Mozda bi i mogao da ovo bude.Ali se ne isplati
Bilo je do sada ponuda da ti se pomogne financijski oko ovoga foruma i portala, ali si ti iz nekog razloga to odbijao.
Evo, ja se nudim da potpomognem financijski.
Nekad imam utisak da si previše preuzeo na sebe. Ti si ovo sam podigao i mogu da shvatim kako ti je.
Šta misliš o ideji da se manje baviš moderacijom foruma, da to više prepustiš drugima, čak i ako se piše nešto što se tebi baš ne sviđa?
Ne moraš svakoga tjerati. Vjerujem da ima dovoljno kandidata koji bi mogli to raditi. Uvijek će biti padobranaca, ali se lako izađe sa njima na kraj.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41206
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 09 okt 2021 20:28

Ja imam vise nego dovoljno para da finansiram portal.Finanijski mi se ne isplati.Ali bacio sam para i vise od tog.Tako.Vjerujte mi na rijec kad vam kazem.Finanijski mi se ne isplati,to je istina.Ali i dalje cu finansirati sve.Imao sam neki poslic,tacnije dva.Pa sam pun kao ''brod'' i mislim na veci brod.A ne pun kao ''camac'' :respekt:

Hvala,ali para imam.Para imam posebno za finansiranje portala.Moje zdravlje mi nije najbolje ali to je druga prica.Mislim da imam dijabetes ili visi secer jer mi se ponekad vise manta ali to je za doktora.Ono sto je vazno je da ja rijesim jos jedan poslic.A to cu rijesiti sad za par dana tacnije do 28 Oktobra sam sve zavrsio.Tako...

Ne.Moja pomoc je vise licne prirode.Vise stvar postovanja.Vise stvar tehnicka,jer ne mogu da ja odrzavam portal.Boze dragi kad bih samo pricao kakve mi gadosti salju na email i sta da kazem.Tja trebao bi psihologa dobrog.Vidit cu

Meni je zao ali ovaj covjek javno rece da se Bosna dijeli.Meni to smeta.Ako ti hoces djeli zenu,sestru,majku.To je stvar tvoja licne prirode.Ali nemoj pisati svasta ovdje.Mislim.Zar se to isplati citati?


Svasta.Ovo je portal gdje ja finansijski gubim ali sta se moze.Spreman sam i za to,nije problem.

Za ostalo.Nakon 28 Oktobra kad rijesim ovaj poslic svoj.Onda cu vidjeti kako cu za portal
Jer realno ja ne reklamiram ovaj portal.A na kraju dana.Kad nemam zaposlene,ja moram da cistim ''komentare'' ovdje i poneki me komentar pravo zivce izvuce ovdje
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41206
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 09 okt 2021 21:03

Ne moraš svakoga tjerati. Vjerujem da ima dovoljno kandidata koji bi mogli to raditi. Uvijek će biti padobranaca, ali se lako izađe sa njima na kraj.
Ako imas 43 zaposlena kao na forumu klixa.Ali ako si jedna osoba koja cita komentara,koja odgovara na emailove.Koja radi backup.Koja uredjuje portal.Kojoj je pola familije pobijeno a s 14 godina naslonjen pistolj na celo.Moras onda znati

Da ce ta osoba biti zivcana/To nije do mene.To je realnost.Kao i smrt

A da ja tjeram ljude bas.Bas i ne.Jedno je pricati i pisati.Drugo je pisati o podjeli Bosne.Da sam zelio takvu vrstu rasprave.Otisao bih pisati na Sarajevo x forumu.To je sve
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41206
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 09 okt 2021 21:07

Jel ti znas koliki je to stres za mene.Ne salju tebi mailove.Samo na tome gubim zivce.A da ne idem u detalje.Jel ti shvacas koliko je meni tesko ovo da radim

Ne,ocigledno ne shvacate

:( :( :cry:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Limas100
Član
Postovi: 506
Pridružen/a: 27 mar 2018 18:50

Re: Forum

Post Postao/la Limas100 » 09 okt 2021 22:12

Kako mislis raditi sa portalom? Hoces li ista stavljati tamo kad nebude foruma?

I zao mi je ako stvarno nestane forum zato sto puno informacije nadjem ovdje od rodjeni do ekonomije.

Najbitni podatci su oko rodjeni i prvacica.

Avatar
Pita sirnica
Član
Postovi: 1421
Pridružen/a: 31 dec 2017 09:28

Re: Forum

Post Postao/la Pita sirnica » 10 okt 2021 12:08

Ponavljam, ova stranica je vucicu i co trn u oku. Ćete I uje koje imaju cijele državne aparate na raspolaganju nemogu ništa da učine da se ova stranica ukine/zabrani/diskreditira. Onaj one Men show Jack im pravi ogromnu glavobolju

Kud dalje novinarima je ova stranica postala glavni izvor uvezi brojki.

Naravno Jack, ti si postao prvo mala meta ali od godine do godine si sve veći problem postao! I to prvenstveno vucicu i njegovim pijunima dodiku i covicu. Svi u Bošnjaćkim krugovima znaju da se npr kra-de-ze-u nasmijemo ni milimetar popustit. Kud dalje mislim da je čak petokolonas Nikšić počeo t ovu stranicu da čita. I to zahvaljujući tebi.

Ozbiljno, ti si postao ogromna meta. I da te napadaju, i to sve žešće to jemeni ali mislim i drugima svijesno. Da ima u našem narodu dosta raje koje nevide ono "veliko" šta upravo ove informacije nama pokazuju i da te i takvi napadaju, da kažem "iz njihovog ograničenog ugla", i meni je jasno.

Ovaj projekat nasmijemo ugasit !!!!

Ako ima interes, mislim da nisam jedini, da ponudimo pomoć. Da preuzmemo jedan dio odgovornosti.

Javi se, imaš podatke!
B -> B -> B

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41206
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 10 okt 2021 18:00

A sta ja znam.Upozorim covjeka da prestane.On nastavi.Nije ovo forum Sarajeva x gdje se moze tolerisati takva prica.On bi da djeli Bosnu s cetnicima.Kakva sramota.Jel da ja predjem preko tog razmisljanja?Ma,nemojte sta vam je.I ovaj bi u Ruski pakt a ne Nato.Nebitno je koliko si napisao poruka na ovom forumu ako napises jednu poruku gdje bi ti djelio Bosnu.Tvoje pravo je da djelis zenu,rodicu,majku,kcerku ili sestru ako zelis.Ali da djelis tako drzavu gdje toliko ljudi poginulo.Pa to je sramota ali ne i cudi me.Sarajevo x i ostali kvazi forumi oni to odavno tolerisu a sto bih i ja.Mislim da je to glupo

Meni je problem da ne mogu da stignem sve.Naravno kad ne mozes da stignes sve.Onda si i malo zivcaniji.Nije to do mene.
Ako covjeku kazem da smanji dozivljaje ako me postuje 1%.I on nastavi po svome.Onda znaci da me ne postuje nikako i da rasprava s njim nema smisla.I sta da ja radim.Da predjem preko svega radi par stotina komentara vise?

Pih
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41206
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 10 okt 2021 18:02

Ja sam svake godine sve stariji.I jednostavno sit sam vise da mi se spominje familija,da se ja spominjem toliko.Ne spominjem ja tvoju familiju,ali ocigledno neki su patoloski opsjednuti sa mnom

Imam nekih stvarcica da rijesim sad do kraja Oktobra.Ali poslije sam razmisljao o svemu.Ovako dalje ja ne mogu sam.Ne mogu da reklamiram portal.Niti ko dolazi.A na kraju sta i zbog cega da se zivciram.Nije isto Abu Seidu i meni.Ja na pocetku citam emailove gdje mi se sve spominje.Na kraju meni spominju familiju.Meni salju viruse.I na kraju da sam ja malo zivcaniji od vas drugih

Ali kome ja to pricam.Ne znam.Vidit cu krajem Oktobra kako cu dalje
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
momak
Član
Postovi: 667
Pridružen/a: 09 dec 2013 20:26

Re: Forum

Post Postao/la momak » 10 okt 2021 22:05

Pita sirnica je napisao/la: 10 okt 2021 12:08 Ponavljam, ova stranica je vucicu i co trn u oku. Ćete I uje koje imaju cijele državne aparate na raspolaganju nemogu ništa da učine da se ova stranica ukine/zabrani/diskreditira. Onaj one Men show Jack im pravi ogromnu glavobolju

Kud dalje novinarima je ova stranica postala glavni izvor uvezi brojki.

Naravno Jack, ti si postao prvo mala meta ali od godine do godine si sve veći problem postao! I to prvenstveno vucicu i njegovim pijunima dodiku i covicu. Svi u Bošnjaćkim krugovima znaju da se npr kra-de-ze-u nasmijemo ni milimetar popustit. Kud dalje mislim da je čak petokolonas Nikšić počeo t ovu stranicu da čita. I to zahvaljujući tebi.

Ozbiljno, ti si postao ogromna meta. I da te napadaju, i to sve žešće to jemeni ali mislim i drugima svijesno. Da ima u našem narodu dosta raje koje nevide ono "veliko" šta upravo ove informacije nama pokazuju i da te i takvi napadaju, da kažem "iz njihovog ograničenog ugla", i meni je jasno.

Ovaj projekat nasmijemo ugasit !!!!

Ako ima interes, mislim da nisam jedini, da ponudimo pomoć. Da preuzmemo jedan dio odgovornosti.

Javi se, imaš podatke!
Bravo.
Ja sam jedan od onih,koji manje pisu i samo citaju.Podjelim tu i tamo koji post.
TU SAM PRONASAO NADU ZA BOLJE SUTRA BOSNE i BOSNJASTVA.
Ako se ugasi ovaj portal.Vjerovatno se nece raspasti Bosna i nestati Bosnjaci.
Ali sam siguran,da ce mnogi ponovo poceti lutati u magli koje nam serviraju drugi.Vjerovatno sam jedan od njih.
Neki imate mnogo siru sliku.Mnogo veci kapacitet,kojeg morate podjelit sa ljudima poput mene.
AMINUJEM sve.
Ovaj portal.Ili bolje receno(da se Jack ne uvrijedi) portalcic,smeta kao sto je rekao sirnica ogromnim politickim aparatima!!!Pogotovo neprijateljskim.

MOLIM vas sve.

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12079
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Forum

Post Postao/la amkos » 11 okt 2021 09:30

Pita sirnica je napisao/la: 10 okt 2021 12:08 Ponavljam, ova stranica je vucicu i co trn u oku. Ćete I uje koje imaju cijele državne aparate na raspolaganju nemogu ništa da učine da se ova stranica ukine/zabrani/diskreditira. Onaj one Men show Jack im pravi ogromnu glavobolju

Kud dalje novinarima je ova stranica postala glavni izvor uvezi brojki.

Naravno Jack, ti si postao prvo mala meta ali od godine do godine si sve veći problem postao! I to prvenstveno vucicu i njegovim pijunima dodiku i covicu. Svi u Bošnjaćkim krugovima znaju da se npr kra-de-ze-u nasmijemo ni milimetar popustit. Kud dalje mislim da je čak petokolonas Nikšić počeo t ovu stranicu da čita. I to zahvaljujući tebi.

Ozbiljno, ti si postao ogromna meta. I da te napadaju, i to sve žešće to jemeni ali mislim i drugima svijesno. Da ima u našem narodu dosta raje koje nevide ono "veliko" šta upravo ove informacije nama pokazuju i da te i takvi napadaju, da kažem "iz njihovog ograničenog ugla", i meni je jasno.

Ovaj projekat nasmijemo ugasit !!!!

Ako ima interes, mislim da nisam jedini, da ponudimo pomoć. Da preuzmemo jedan dio odgovornosti.

Javi se, imaš podatke!
:aplauz: :aplauz: :aplauz:

Slažem se.
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41206
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 15 okt 2021 21:39

Hvala lijepo ali da su mi finansije jedini problem.Onda bih pisao na blogu.Znaci postuje i vise stvari sem finansija.Vjerujte mi niti 1% nisam gledao u takvo sta.Previse posla.Nedostatak moderacije,naprimjer Abidaga dodje jednom u 20 tak dana.A moderatori ne moderisu nista ja moram da citam o podjeli Bosne.I onda sta se desi je to

Gledaj.Imate pravo.Dosta je do mene.Jednom kad mi zivac ode.To je lakse mene naljutiti.Sta se moze.Vidit cu.Imao sam dosta stvari da rijesim,uradio sam pola posla.Ostalo mi je jos pola posla da uradim ali vidit cu oko tog

Niko ne reklamira ovaj forum.Dolaze opet spameri ljudi koji imaju neki cudan nacin da cim dodju posalju meni privatne poruke.Mozes misliti?I onda spameri ili gore.I jos portal,i jos slusaj uvrede.Moja kolicina stresa je mislim daleko veca od vase


Ne znam da li je Spreca s foruma Sarajevo x Krhan s ovog foruma.Vidim da je umro ima 2 sedmice.Krhan nije nazalost nista napisao ima 2 mjeseca ovdje na forumu :(
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
abu seid
Član
Postovi: 1307
Pridružen/a: 01 nov 2013 12:13

Re: Forum

Post Postao/la abu seid » 15 okt 2021 22:14

Jack je napisao/la: 15 okt 2021 21:39 Hvala lijepo ali da su mi finansije jedini problem.Onda bih pisao na blogu.Znaci postuje i vise stvari sem finansija.Vjerujte mi niti 1% nisam gledao u takvo sta.Previse posla.Nedostatak moderacije,naprimjer Abidaga dodje jednom u 20 tak dana.A moderatori ne moderisu nista ja moram da citam o podjeli Bosne.I onda sta se desi je to

Gledaj.Imate pravo.Dosta je do mene.Jednom kad mi zivac ode.To je lakse mene naljutiti.Sta se moze.Vidit cu.Imao sam dosta stvari da rijesim,uradio sam pola posla.Ostalo mi je jos pola posla da uradim ali vidit cu oko tog

Niko ne reklamira ovaj forum.Dolaze opet spameri ljudi koji imaju neki cudan nacin da cim dodju posalju meni privatne poruke.Mozes misliti?I onda spameri ili gore.I jos portal,i jos slusaj uvrede.Moja kolicina stresa je mislim daleko veca od vase


Ne znam da li je Spreca s foruma Sarajevo x Krhan s ovog foruma.Vidim da je umro ima 2 sedmice.Krhan nije nazalost nista napisao ima 2 mjeseca ovdje na forumu :(
Zar nije Krhan u Njemačkoj?

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41206
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 15 okt 2021 22:15

Ja mislim da jeste.Ali je stariji od mene i nema ga duze vrijeme ovdje.Nadam se da je okay s zdravljem
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41206
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 17 okt 2021 21:07

Ja svake godine platim 300-350$ za placanje portala.Ovo nije blog.Ne trazim i ne bih trazio pare od vas.Stvari kazem nisu finansijske prirode

viewtopic.php?f=8&p=149928#p149928

Cak sta vise.Ovo je prvi put da dajem novcanu nagradu od 100$ za pobjednika katolickih crkvi i prognoze ovdje.A iduce ako budem ziv.Pobjednik ce dobiti 200 $

Toliko o tome
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41206
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 18 okt 2021 19:52

Zapravo ovaj forum ti je Squid Game.Red light i Green Light.Ako se Jacku ukaze RedLight
Onda you are unlucky winner.A,Velike su to nagrade da se zna
Na kraju krajeva ne zavrsis u Banovicima

SQUID GAME 2.0

Ovo su iz Koreje prepisali od mene.Vide i oni da ja providim diktaturu.Sve se to zna.Cak i Drug Tito nije bio ovoliki diktator kao Jack
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Odgovorite