☑ Pravila foruma i savjeti

Forum

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7383
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Forum

Post Postao/la Drina » 06 feb 2019 15:39

Bolje je imati 10 clanova ali da imas kvalitetne diskusije nego 1000 a da je samo supljiranje, podjebavanje trolanje i slicno


Inace Tatar je 1000-ti clan ovog forum
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Forum

Post Postao/la amkos » 06 feb 2019 20:42

Drina je napisao/la: 06 feb 2019 15:39 Bolje je imati 10 clanova ali da imas kvalitetne diskusije nego 1000 a da je samo supljiranje, podjebavanje trolanje i slicno


Inace Tatar je 1000-ti clan ovog forum
Tačno. :gut:

Zanima me da li je 1000-ti član iz HNK kantona ? :what:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
krhan
Član
Postovi: 2278
Pridružen/a: 18 okt 2012 19:02

Re: Forum

Post Postao/la krhan » 06 feb 2019 21:42

Zalosno je da nas dosad nije 10.000 prijavljeno ovdje.
Ne mora svako aktivan biti i pisati, bitno je biti tu i citati i siriti ideje i programe sta i kako.

Bilo bih nam daleko bolje ali eto sta je tu je nadajmo se da nas makar nekoliko bitnih osoba citat.
Rekao je Omer ibnul-Hattab, radijellahu anhu:"Nije rob (vjernik), nakon islama, dobio vece dobro od cestita brata, pa kada neko od vas primjeti ljubav od strane svoga brata neka ga se drzi."
:zastava: :mashallah:

Avatar
BosnjakizDoboja299+
Član
Postovi: 116
Pridružen/a: 13 nov 2018 23:30
Lokacija: Sarajevo

Re: Forum

Post Postao/la BosnjakizDoboja299+ » 06 feb 2019 21:42

Treba jedan poll udarit, odakle dolaze forumasi pa da vidimo koji krajevi su najsvjesniji jer realno glasacu nase stranke ne pada na pamet praviti ovdje profile. Garantujem da medju ovom miljom najmanje nas ima iz SA i Tuzle hehehehe. I to je jedna tema vrijedna za obraditi.
Sekularna Bosnjacka Bosna :beret:

"Cuvajte i ocuvajte svoju naciju i ime Bosnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem" - Alija Izetbegovic

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41376
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 07 feb 2019 22:02

https://forum.klix.ba/demografija-t134627s1075.html

Lik trecerazredni kreten koji se je uclanio na forum prije par dana da mene blati.Tipicno vlaski onaj kretencic Bosnjo

Ljudi.Nadjite mi bolji forum od ovoga.Ja cu sam sebe banirati
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41376
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 07 feb 2019 22:03

Najvise ima Krajisnika,ali to nije vazno.Ima dosta ljudi iz drugih krajeva
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41376
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 07 feb 2019 22:33

Drina je napisao/la: 06 feb 2019 15:39 Bolje je imati 10 clanova ali da imas kvalitetne diskusije nego 1000 a da je samo supljiranje, podjebavanje trolanje i slicno


Inace Tatar je 1000-ti clan ovog forum

Tacno tako.Kakve ja koristi imam od tamo neke armije drugih.Pa da ne bude kao prosli put.Meni zagusti i pola ih odu s foruma sve neke cyber patriote.Daj bolan

Bolje je dobra rasprava nego broj clanova
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41376
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 07 feb 2019 22:43

Bolje je imati 20 konstruktivnih forumasa nego 980 kretena.U tome je stvar

https://forum.klix.ba/demografija-t134627s1075.html

Obrati paznju kad je uclanjen ovaj.Ima tu ljudi ciji interes je da mene zaustave.Pa nema sta ne pricaju o meni,iako ja nisam na forumu Sarajevo x ili Klixa napisao nista 10+ godina.

Kakve ja koristi imam od tih padobranaca koji skoce i ne kazu hop.Nikakve.Ama bas nikakve.Meni je svejedno odakle si ti dosao i ko ti je babo ili amidza.Ne zanima me.Zanima me da forum bude zanimljiviji a ne ko ce doci.

Imaj i onaj forum sportsport.ba
Hiljade clanova,pa presipanje iz supljeg u prazno.Nikakve koristi
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Meteor
Član
Postovi: 1931
Pridružen/a: 14 apr 2018 16:47

Re: Forum

Post Postao/la Meteor » 07 feb 2019 23:47

Jack je napisao/la: 07 feb 2019 22:43 Bolje je imati 20 konstruktivnih forumasa nego 980 kretena.U tome je stvar

https://forum.klix.ba/demografija-t134627s1075.html

Obrati paznju kad je uclanjen ovaj.Ima tu ljudi ciji interes je da mene zaustave.Pa nema sta ne pricaju o meni,iako ja nisam na forumu Sarajevo x ili Klixa napisao nista 10+ godina.

Kakve ja koristi imam od tih padobranaca koji skoce i ne kazu hop.Nikakve.Ama bas nikakve.Meni je svejedno odakle si ti dosao i ko ti je babo ili amidza.Ne zanima me.Zanima me da forum bude zanimljiviji a ne ko ce doci.

Imaj i onaj forum sportsport.ba
Hiljade clanova,pa presipanje iz supljeg u prazno.Nikakve koristi
Jesi cuo sta ti kazu...da imas ptsp i da si psihicki bolesnik.... :rofll: :rofll: :rofll:
....................
slika :Studyy:

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41376
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 08 feb 2019 02:18

Kao sto sam rekao postoje ljudi stranacke prirode ali i kreteni ciji interes je da se mene zaustavi.Na kraju krajeva meni su 2 puta portal hakirali.Zadnji put prije par godina bio sam odsutan 6 mjeseci.Ja na tom forumu nisam pisao godinama,tacnije 10+ godina.Pa sto onda spominju mene?E,onda je stvar druge prirode

Daj budimo realni.I pogledajmo ko su ti padobranci koji su se uclanili tamo.Nije to nista novo.Mene zele da zaustave jer im smetam pa se sluze svim metodama

Cuo sam svasta o meni od ljudi koji dodju,napisu i odu.Tako da je to irelevantno posebno ako se zna da ja i ne pisem na tom forumu.

Zamolio bih te da ne tracas kao vlaska snasa.Jer ne zanimaju me misljenja trecerazrednih kretena o meni nije je tema takva

Ja kad bih svakog kretena spomenuo koji me je spomenuo na forumima.Bio bi bogat covjek.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41376
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 08 feb 2019 02:22

Joined: 03/02/2019
Daj budimo ozbiljni.Lik dosao na taj forum.Garant je 100 puta baniran na tom forumu krmetnjaka.Nek Administracija provjeri Ip adresu doticnog padobranca.Dok ja nemam namjeru da pisem tamo i jedini forum na koji idem je Sportski forum na Engleskom jeziku o Boston Celticsima.Niti idem na druge forume niti imam namjeru.Ponekad istina procitam Sarajevo x forum i to je to.Ali da pisem tamo,to je glupost.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41376
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 08 feb 2019 17:34

Lik je Bosnjo glupi debil iz Tuzle koji je ovdje baniran nakon sto je sve kopirao.Ima jos jedan gori smrad sto drzi sajt s....ba
On je otisao ovdje i lijepo napravio sajt za sebe ali dzaba kad nikad nece imati podatke.Onaj prvi je toliko glup,da nije znao ni portal da napravi pa renta portal.Lik je dozivotno baniran na Krmetnjak x i on dolazi non -stop.Nije to nista novo.Pa kolike su sanse da me spominje lik koji se je uclanio prije 7 dana i manje na tom forumu

Onaj drugi vidim me spominje.Nikad cuo ali vidim da kao forumas je nabio postova masu.Opet neki nedovrseni Srbin.Pun talog smeca i kretena sto se zove forum Srbija x

Cak sta vise.Neka administracija uzme cistku foruma i vidi jel ja pisem.Ja tamo nista nisam napisao 10 tak godina.Ali garantujem vam da ima par budala koji pisu s vise nickova tamo.I vidim smeta mi

To su trecerazredne budale koje nikad nisu objavile rad.Nisu nista znacajnije napisale.Pisu na forumu gdje je Miloradova policija dosla i uzela papire,dok su oni kao pi... sutile.To je komunjarski portal

Meni racija nije nikad dolazila.U tome je problem.Obican dupelizacki Dodikov sajt,zapravo ustasha ga drzi.A cetnik kontrolise,vidi upad Dodikove policije to

A da je jasno da im ja smetam.To je jasno

:rofll:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41376
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 08 feb 2019 18:23

https://bosanski-forum.com/index.php

1.6 miliona postova
2700+ Clanova

Imaju 2,7 puta vise clanova od mene.Imaju 15 puta vise postova.Od tog na tracanje ispadne ti 340 000 postova.Kao sto sam rekao.Jos jedan komunjarski portal tipa Srbija x,gdje se nista konkretno ne radi nego ispijaju kahve i traca.

Jedini gori sajt od tog je onaj sportsport.ba
Taj ima jos vise postova,jos vise clanova ali sem suplje.Taj forum i sajt je beznacajan.Ama bas beznacajan

Isto vrijedi i za Srbiju x
Niz uvreda ovih dana na račun forumaša (jučer upozoren), plus jako izražena nacionalna netrpeljivost, koju kroz neki bolesni humor pokušava promicati
Eto vidi to je razlog za ban.Jadni smo mi s ovakvom glupom forumskom scenom i kretenima.Ovaj je prvi u redu za klanje.A oni iz Srbije x su skinuli gace i imali redaljku s Dodikovom policijom.Davnih dana

Da,zato kazem realno moj portal je trazen.Trazena roba.2 hakiran,zadnji put na 6 mjeseci.Vise puta mi prijetili smrcu.

Onaj Srbija x forum jedino moze i kazem jedino moze da skine gace.I da se Dodikova policija izreda nad njima

:mrgreen: :mrgreen: :popkorn:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41376
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 08 feb 2019 18:30

Jesi cuo sta ti kazu...da imas ptsp i da si psihicki bolesnik.... :rofll: :rofll: :rofll:
Ja imam nesto sto se zove obraz i dostojanstvo.Cast.To je u Krajini trazena roba.Uvijek bila.U Tuzli komunjarskoj sta ljudi znaju sta je cast.S tim u vidu.Ja kad bih.Kad bih pisao.Ja bih koristio nick Jack.i lijepo nakon 3 posta bi skopcao da sam to ja

Ljudi me prozivaju koji imaju 1000 nickova,par duplih,ubaceni padobranci koji su se registrovali prije par dana.Daj budimo realni

A da ja imam Ptsp.Mozda i imam.Jer meni su 2 rodjaka ubijena.Izgubio sam obrve.Pucali su mi iz automatske puske kraj uha.I to kad sam imao 14 godina.Dobio sam kundak u stomak od Srpskog vojnika.A rodjak mi je ubijen s 23 godine.Da ne pricam dalje sta sam dozivio

Ptsp nije sramota imati.Sramota je biti glup i nekulturan.Jer ja znam jedno a to je.Sad idi na bilo koji forum.Napravi raciju i dokazi da sam to ja.Ja cu sam sebe banirati.Na bilo kojem forumu.Ne pisem nigdje.

Ispod mog DOSTOJANSTVA.To je ispod.Da ja pisem na portalima Komunjara tipa Srbija x.Meni je rahmetli dida bio u zatvoru.Da ja pisem na forumu Ustasa i komunjara i da se bakcem tamo s ljudima.Ne samo da bih vrijedao sebe,vrijedjao bih i rahmetli dida.To je ispod mog dostojanstva

Kazem ti.Forumi su ogavni.Danas nista nemaju mozda ces prije nesto pametno na blogu procitati.Nego po forumu.Meni je cilj da se ovdje ima sta PAMETNO procitati.Da se ima sta ZANIMLJIVO naci


Kjucne rijeci:Pametno,zanimljivo,nesto novo

Ostali forumi su razvikani,nemaju nista da ponude.Ama bas nista
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41376
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 08 feb 2019 18:36

Jel ti znas sta je psihicki bolesnik termin.Jer ja ne zmam kakav si s psihologijom i kakav si sto se tice Broke i Vernicke.Ali psihologija ti daje par vrsta poremecaja.Zapravo ono sto je Frojd napisao u 5 tacaka psihoanalize.Danas nekih 97% ljudi u svijetu bi ispali kreteni ili manijaci.I to je realnost

Ja sam nacitana osoba koja je procitala na stotine knjiga vezane za psihologiju,literaturu.Zapravo ja mogu u bilo koje doba dana,bilo koji sat.Da odem na tv i da osramotim ljude koji su nazovi intelektualci.S tim postavlja se pitanje

Psihicki bolesnik.Ako covjek ima psihu,ako ima zivce.Zar covjek od rodjena nije psihicki bolesnik.E sad imas definicija koje mozes da imam i nemas

Ali zamisli ja nemam krizu identiteta,ne nastupam s vise nickova,ja kad bih i pisao na drugim forumima.Koristio bih samo nick Jack.I kad bih replicirao.Ne bih replicirao na nekim sajtovima trecerazrednih budala

Ponekad u mladosti sam jeo Kanta i Voltaira.Platovu republiku sam procitao.A danas nadji u Bosni 100 ljudi koji su to procitali.Neces.Nije vazno.Ja ne kazem da sam bolji od tebe jer sam sve to procitao,jer sve to znam.Jer na kraju niko na svijetu nista ne zna.Cak i onaj ko misli da zna.

Da nekom gadno smetam.Pa to je i pijanoj budali jasno.Vrapcu s grane.Pa cak i kretenu.Da im smetam to je jasno

E ovaj sto spominje vijagre.Dobro,.Mislim da je njemu ipak pri ruci Gay s**.Nikad se ne zna
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Forum

Post Postao/la Zmaj » 09 feb 2019 20:21

Sta bi s youtube linkovima?
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Bosman
Administrator
Postovi: 874
Pridružen/a: 15 okt 2012 23:16

Re: Forum

Post Postao/la Bosman » 09 feb 2019 21:49

Dodao sam novi sistem za youtube

testtt






Sad mozete postirati youtube snimke i jos neke stvari kao google sheets (za tabele) ili twitter/fb postove
Samo kopirate obicnu URL adresu i automatski ce je pretvorit kad posaljete poruku :popkorn:

Na primjer ovo gore sto sam postirao:

Kod: Označite sve

https://www.youtube.com/watch?v=P0eDW2AjRRg

https://twitter.com/trailblazers/status/1093970221725929472

Avatar
Bosman
Administrator
Postovi: 874
Pridružen/a: 15 okt 2012 23:16

Re: Forum

Post Postao/la Bosman » 09 feb 2019 21:53

moze se odrediti za sve ove sajtove da automatski pokaze sadrzaje:
https://imgur.com/ATpDAn4

ja sam nekoliko aktivirao. Ako vam treba jos neki, recite :gut:


@Zmaj
Nazalost stari bbkod ne radi vise ali mozes editirati poruke svoje i dodati citavu URL snimaka. Potrazis bbkod na google (npr. "HjSDG-7Te9U" za onaj snimak "BH blok odlucio:...)) i izbacit ce ti snimak koji je bio u poruci.

Avatar
Meteor
Član
Postovi: 1931
Pridružen/a: 14 apr 2018 16:47

Re: Forum

Post Postao/la Meteor » 09 feb 2019 22:17

Misljen je napisao/la: 09 feb 2019 21:53 moze se odrediti za sve ove sajtove da automatski pokaze sadrzaje:
https://imgur.com/ATpDAn4

ja sam nekoliko aktivirao. Ako vam treba jos neki, recite :gut:
Aferim. :zastava:

Sad je forum nabudjen. :glasses:
....................
slika :Studyy:

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41376
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Forum

Post Postao/la Jack » 10 feb 2019 03:41

Ja kazem Mostarski kanton lakse m je.Ja ne priznajem Hercegovinu kao neki poseban dio.To bi bilo glupost kad bih ja rekao Bosna i Hercegovina i Krajina i Posavina i Podrinje.Mislim da je glupo.Krajina ima i stariju historiju i regiju u okviru Bosne od Hercegovine koji je izmisljotina 15 stoljeca kad zadnja 2 vojvode nisu htjeli da placaju poreze u Bosnu pa su izmislili termin Hercegovinu ili Hercog(Vojvodstvo).Ako pogledas naprimjer Donje Kraje preteca danasnje Krajine u okviru Bosne ta regija je 100+ godina starija od tzv Hercegovine.


Sto se tice foruma.Mislim da sad izgleda daleko ljepse i sve je instalirano kako treba.Ja istina se razumijem mnogo u historiju i literaturu i geografiju i demografiju,ali nazalost.Jedno od mojih ''ekspertiza'' nisu kompjuteri.Posebno ovo oko tehnickih stvari sto je Misljen uradio.

Nazalost
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Odgovorite