☑ Pravila foruma i savjeti

Mostar

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Mostar

Post Postao/la amkos » 15 feb 2021 18:28

Irma i Boška izdale. "Naša" srpska stranka opravdala očekivanja dušmana.
Čak i da je bilo 17:17 pobijedio bi Kordić jer je mlađi.
Svaka čast SDP-u što su glasali za Guzina iako se ne smije zaboraviti izdaja u Srebrenici.

Ono što zabrinjava je da će biti još teže na idućim izborima dobiti probosanskog gradonačelnika u Mostaru. Hrvati će iduće izbore sve uložiti da dobiju oba mandata na Jugu.

Ne smijemo zaboraviti srpski glas (SNSD) u Mostaru za HDZ ali neka. Sami pali, sami se ubili. S-H pakt nastavlja udruženo dalje, isto su uradili u Stocu.
Zadnja izmjena: amkos, dana/u 15 feb 2021 23:05, ukupno mijenjano 1 put.
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
Pita sirnica
Član
Postovi: 1438
Pridružen/a: 31 dec 2017 09:28

Re: Mostar

Post Postao/la Pita sirnica » 15 feb 2021 19:21

Iako je koalicija HDZ-NS ili drugacije NSDAP izabrala svog kandidata nesmijemo zaboravit da su BH-stranke bolje prosle na izborima nego sto se planiralo unaprijed.

Upravu ste da ce kra-de-ze dosta energije investirat u jugu za mandatara ali ja mislim da ce njima bit teze osvojit 18-19 mandata za 4 godine.
Vjerujem da ce, radi ekonomskih problema, dosta mladjih izgubit. A za Bosnjake ocekujem napredovanje (i to radi turizam i gradnja A1).

A nesmijemo zaboravit CIK i VSTV. Mozda ce konacno sredit neke stvari (biracki spisak, kriminal).
B -> B -> B

atif
Član
Postovi: 6274
Pridružen/a: 19 okt 2012 11:28

Re: Mostar

Post Postao/la atif » 15 feb 2021 21:50

Oglasila se Ćavar: Ostale odane principima i našim glasačima i UZP!!!!!

Nije problem u stranki ako ima pogresne ljude nego u idelogiji kao sto je pederska NS. Pogresni ljudi
ce se pormjenuti, ocistit ce se stranka ali nece ideologija jer je ona kao kuga sto se siri. NS je produzena
ruka UZP i velike srbije zato i jesu najveci problem medju bosnjacima.

slika

https://faktor.ba/vijest/oglasila-se-ca ... ima/115058



slika
Višedecenijska antiSDA medijska propaganda, fragmentacija političke scene na većinski bošnjačkim prostorima, neprirodne političke koalicije, podrška dijela međunarodne zajednice te rezultati lokalnih izbora u Bosni i Hercegovini doveli su do umanjenih kapaciteta autentičnih bošnjačkih političkih predstavnika da zaštite bošnjačke nacionalne interese. Ovakav razvoj situacije je potaknuo vodstvo Naše stranke na misao da je konačno kucnuo čas za provođenje u djelo ideoloških i političkih ciljeva zbog kojih je i osnovana.
http://stav.ba/vijest/nasa-stranka-osno ... kolona/951

Ciljuge1
Član
Postovi: 157
Pridružen/a: 03 nov 2012 19:47

Re: Mostar

Post Postao/la Ciljuge1 » 15 feb 2021 21:52

Ne smijemo zaboraviti srpski glas (SNSD) u Mostaru za HDZ ali neka. Sami pali, sami se ubili. S-H pakt nastavlja udruženo dalje, isto su uradili u Stocu.
[/quote]
Nedo Bog da smo mi manjina ko Hrvati pa mi nebi imali dva nacelnika u cjeloj Bosni.
Ma nasi su politicari blago receno malo glupi.Pogledaj samo izbore zadnje dvije i cetri godine u manjem entitetu gdje su Hrvati dva puta izdali koaliciju Domovina i Zajedno za BiHi .Gdje su nama poslije izbora i glasova koji su dobili zahvlajujuci Bosnjacima odmah presli kod Dodika.Zao mi je sto je doso skutor za gradonacelnika Mostara a u neku ruku mi je drago da ljudi vide ko je "Nasa Stranka".Ja mislim da ce im se ovo odbiti od glavu isto kao Sdp 2002 godine.Bosnjaci se satrase trazeci osnovna prava za Srbe u HNK jer im Hrvati nedaju nista i opet ti isti Srbi glasaju za gradonacelnika Hrvata :vomit:

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Mostar

Post Postao/la amkos » 16 feb 2021 00:06

Nakon izbora Maria Kordića: Dan kada je pao Mostar, a NS postao HNS

https://www.istraga.ba/nakon-izbora-mar ... ostao-hns/
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
Mehmed beg Catic
Član
Postovi: 4241
Pridružen/a: 31 jan 2017 10:49

Re: Mostar

Post Postao/la Mehmed beg Catic » 16 feb 2021 09:17

Ciljuge1 je napisao/la: 15 feb 2021 21:52 Ne smijemo zaboraviti srpski glas (SNSD) u Mostaru za HDZ ali neka. Sami pali, sami se ubili. S-H pakt nastavlja udruženo dalje, isto su uradili u Stocu.
Nedo Bog da smo mi manjina ko Hrvati pa mi nebi imali dva nacelnika u cjeloj Bosni.
Ma nasi su politicari blago receno malo glupi.Pogledaj samo izbore zadnje dvije i cetri godine u manjem entitetu gdje su Hrvati dva puta izdali koaliciju Domovina i Zajedno za BiHi .Gdje su nama poslije izbora i glasova koji su dobili zahvlajujuci Bosnjacima odmah presli kod Dodika.Zao mi je sto je doso skutor za gradonacelnika Mostara a u neku ruku mi je drago da ljudi vide ko je "Nasa Stranka".Ja mislim da ce im se ovo odbiti od glavu isto kao Sdp 2002 godine.Bosnjaci se satrase trazeci osnovna prava za Srbe u HNK jer im Hrvati nedaju nista i opet ti isti Srbi glasaju za gradonacelnika Hrvata :vomit:
[/quote]

Nije ovo do nasih politicara vec do nas samih. Ne bi ni cetnici ni ustase iz NS ovo mogli da urade da nisu dobili glasove samih mostaraca i u tome je problem. To sto oni guslaju ne bi znacilo nista da nisu dobili mogucnost da to rade sa neke funkcije a to su im dali sami mostarci koje su kvislinzi sada isporucili ustasama jer nije kriva zmija sto je zmija vec onaj ko je sebi stavi na grudi. Ona ustasica javno izjavi da nema razlike izmedju agresora i branioca Mostara i poslije dobije 3000 glasova iz centra tog istog Mostara :vomit: Moze se i ovdje da vidi, jucer napisem da stavljam linkove opisa borbi koje su pisane zbog odrzavanja sjecanja na nase heroja u vrijeme agresije i danas vidim da je od jucer ta tema imala samo 4 nove posjete. Znaci kada na ovom forumu nema interesa za to onda ni ne cudi sto u Mostaru spodoba koja izjadnacava branioce i agresore, kojoj smeta zlatni ljiljan dobije 3000 glasova. Da je dobila 30 to bi bilo previse a ona dobi 3000 :cekicglava:

I opet pored svega dobro je proslo jer ustase ni pored ogromnog ekonomskog, politickog i obavjestajnog napora ne mogu da dominiraju u gradu kojeg su do prije nekoliko godina svojatali kao samo svoga.
Tražim od vas kad se rasformira ova brigada, kad vi svi borci budete na svojim radnim mjestima, da se isto ovako družite, poštujete i uvažavate. Samo tako ćemo biti skupa svi zajedno! JER JE I POSLIJE RATA RAT!” Brigadni general Izet Nanić

Avatar
Mehmed beg Catic
Član
Postovi: 4241
Pridružen/a: 31 jan 2017 10:49

Re: Mostar

Post Postao/la Mehmed beg Catic » 16 feb 2021 09:38

amkos je napisao/la: 15 feb 2021 18:28 Irma i Boška izdale. "Naša" srpska stranka opravdala očekivanja dušmana.
Čak i da je bilo 17:17 pobijedio bi Kordić jer je mlađi.
Svaka čast SDP-u što su glasali za Guzina iako se ne smije zaboraviti izdaja u Srebrenici.

Ono što zabrinjava je da će biti još teže na idućim izborima dobiti probosanskog gradonačelnika u Mostaru. Hrvati će iduće izbore sve uložiti da dobiju oba mandata na Jugu.

Ne smijemo zaboraviti srpski glas (SNSD) u Mostaru za HDZ ali neka. Sami pali, sami se ubili. S-H pakt nastavlja udruženo dalje, isto su uradili u Stocu.
Nisu one izdale, otkud ti to ? Kako ce da izda Mostar i Bosnjake spodoba koja prije izbora tvrdi da su agresori i branioci isti ili neka skutorica iz Sirokog Brijega ??? jer da bi izdao onda bi morao da budes u tim istim redovima, na toj istoj strani a ta spodoba i skutorica javno govore ono sto i rade. Izdali su oni koji su im dali glasove, samo za onu spodobu 3000 iz centra Mostara, oni su im dali mogucnost da izaberu ustase na vlasti. Nije problem u zmiji sto je zmija , problem je kada je neko sam sebi svjesno stavi na grudi.
Tražim od vas kad se rasformira ova brigada, kad vi svi borci budete na svojim radnim mjestima, da se isto ovako družite, poštujete i uvažavate. Samo tako ćemo biti skupa svi zajedno! JER JE I POSLIJE RATA RAT!” Brigadni general Izet Nanić

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Mostar

Post Postao/la amkos » 16 feb 2021 23:10

Mehmed beg Catic je napisao/la: 16 feb 2021 09:38
amkos je napisao/la: 15 feb 2021 18:28 Irma i Boška izdale. "Naša" srpska stranka opravdala očekivanja dušmana.
Čak i da je bilo 17:17 pobijedio bi Kordić jer je mlađi.
Svaka čast SDP-u što su glasali za Guzina iako se ne smije zaboraviti izdaja u Srebrenici.

Ono što zabrinjava je da će biti još teže na idućim izborima dobiti probosanskog gradonačelnika u Mostaru. Hrvati će iduće izbore sve uložiti da dobiju oba mandata na Jugu.

Ne smijemo zaboraviti srpski glas (SNSD) u Mostaru za HDZ ali neka. Sami pali, sami se ubili. S-H pakt nastavlja udruženo dalje, isto su uradili u Stocu.
Nisu one izdale, otkud ti to ? Kako ce da izda Mostar i Bosnjake spodoba koja prije izbora tvrdi da su agresori i branioci isti ili neka skutorica iz Sirokog Brijega ??? jer da bi izdao onda bi morao da budes u tim istim redovima, na toj istoj strani a ta spodoba i skutorica javno govore ono sto i rade. Izdali su oni koji su im dali glasove, samo za onu spodobu 3000 iz centra Mostara, oni su im dali mogucnost da izaberu ustase na vlasti. Nije problem u zmiji sto je zmija , problem je kada je neko sam sebi svjesno stavi na grudi.
:aplauz: :aplauz:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Mostar

Post Postao/la amkos » 16 feb 2021 23:21

I opet pored svega dobro je proslo jer ustase ni pored ogromnog ekonomskog, politickog i obavjestajnog napora ne mogu da dominiraju u gradu kojeg su do prije nekoliko godina svojatali kao samo svoga.
Da, ali tako smo blizu pobjede bili.
Ali kad uzmeš u obzir ove 2 spodobe odozgo onda ipak i nismo bili blizu pobjede.

Hrvate je spasila (prirodna) koalicija sa HRS-om, SNSD-om i (H)NS-om. HRS su po meni veće ustaše od HDZ-ovaca.

Treba pratiti živorođene 1.7. po nacionalnosti u Mostaru, ako padnemo ispod 393 to neće valjati nikako.
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Mostar

Post Postao/la amkos » 16 feb 2021 23:24

Moze se i ovdje da vidi, jucer napisem da stavljam linkove opisa borbi koje su pisane zbog odrzavanja sjecanja na nase heroja u vrijeme agresije i danas vidim da je od jucer ta tema imala samo 4 nove posjete.
Izgleda samo ja i ti čitamo Amirove poučne priče iz vremena Agresije na Bosnu i Hercegovinu. :?
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Ostrozac
Član
Postovi: 51
Pridružen/a: 09 jan 2021 15:35

Re: Mostar

Post Postao/la Ostrozac » 17 feb 2021 22:30

Mozda sam danas depresivan,pa imam negativnu energiju.
Za sve smo si sami krivi!
Sta radi"najveca Bosnjacka" stranka?
Sta radi IZ?
To radi i narod.
Veliko NISTA.
Nekada me je bas sramota.Ali bas sramota,kojem narodu pripadam.
Mostar danas,sutra Srebrenica,...Ma sta se mi blamiramo.

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Mostar

Post Postao/la amkos » 18 feb 2021 00:28

Ostrozac je napisao/la: 17 feb 2021 22:30 Mozda sam danas depresivan,pa imam negativnu energiju.
Za sve smo si sami krivi!
Sta radi"najveca Bosnjacka" stranka?
Sta radi IZ?
To radi i narod.
Veliko NISTA.
Nekada me je bas sramota.Ali bas sramota,kojem narodu pripadam.
Mostar danas,sutra Srebrenica,...Ma sta se mi blamiramo.
https://izb.se/registracija-biraca-za-izbore-u-mostaru/

https://www.klix.ba/vijesti/bih/islamsk ... /210208084

https://medzlismostar.ba/nece-niko-za-n ... ca-zadaca/

https://faktor.ba/mobile-vijest/dino-ef ... sta/108869
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
Mehmed beg Catic
Član
Postovi: 4241
Pridružen/a: 31 jan 2017 10:49

Re: Mostar

Post Postao/la Mehmed beg Catic » 18 feb 2021 10:03

Ostrozac je napisao/la: 17 feb 2021 22:30 Mozda sam danas depresivan,pa imam negativnu energiju.
Za sve smo si sami krivi!
Sta radi"najveca Bosnjacka" stranka?
Sta radi IZ?
To radi i narod.
Veliko NISTA.
Nekada me je bas sramota.Ali bas sramota,kojem narodu pripadam.
Mostar danas,sutra Srebrenica,...Ma sta se mi blamiramo.
Potpuno pogresno pitanje i bacanje krivice jer ako nekome treba sda ili IZ da kaze da ne glasa za nekog ko se po*ere po njemu pa je ista gamad on , njegova familija , komsije koji su napadani u Mostaru kao i ona koja je napadala Mostar onda taj nece slusati ni sda a ni IZ, tako da si ti skroz fulio .

A i u samom casnom Qur'anu pise "da Bog neće promjeniti stanje jednog naroda,dok to narod ne učini sam ", i ti ovdje tvrdis da i stranka i IZ trebaju da urade vise nego nas Gospodar !!! Teske rijeci pa znam da sigurno nisi mislio na taj nacin ali nemoj vise sebe dovoditi u tu situaciju sebe radi pa da tvrdis takve stvari.
Tražim od vas kad se rasformira ova brigada, kad vi svi borci budete na svojim radnim mjestima, da se isto ovako družite, poštujete i uvažavate. Samo tako ćemo biti skupa svi zajedno! JER JE I POSLIJE RATA RAT!” Brigadni general Izet Nanić

Ostrozac
Član
Postovi: 51
Pridružen/a: 09 jan 2021 15:35

Re: Mostar

Post Postao/la Ostrozac » 18 feb 2021 12:47

Ja se nazalost sa vas dvoje nemogu sloziti.
Dajem mogucnost,da znam mnogo manje od vas dvoje po pitanju aktivnosti,koje sam prozvao.
Najlakse je poslati pozivnicu,mail,platiti reklamu,.....To mi radimo(ustvari nasi) i kazemo da smo aktivni.
SPC u 4 zemlje vuce avtobuse i mali milion jos GLJUPLJEG naroda.Al vuce masu,jer jih je neko povukao za rukav.
Povukao za rukav iz kafane,kockarnice,spavace iz koje se jos nije otrijeznio....
Zar vas dvoje stvarno mislite ,da nabildano tetovirani srbski mafijasi,silajdzije,drogerasi iz prvog reda "za sveti krst" ili kako vec zovu.Stvarno imaju toliku svjest za pravoslavjem i Srbstvom? :vomit:

Danas,a tako je bilo i juce.Svijet se vrti oko novca ili oko onog ko ima snagu.Znaci silom se rijesava,ako ne novcem.
A mi ni prvom ni drugomm varijantom.
Nazalost.Vjerujem i respektujem vas,ako ste veliki vjernici.Ja mislim,da je tu kvaka u nasem suprotnom razmisljanu.

Nazalost sam vrlo mlad ostao bez babe svog.
I nikad nisam imao osjecaja,da mi neko krije i cuva ledza.Tako je i danas.
Naucio sam samo na fight.

Na poslu imam skolovanije od mene.Neki su i sposobni za mnoge projekte.
Ali sef sam jim ja.
Posto jim svima fale pretezno"muda"! Izvinite na izrazaju.
Kad je potrebno izbaciti prsa ili ledza,jednostavno se sakriju.Zato i ja nekada (bez imalo malo slabe savjesti),obrisem njihova imena sa analiza,projekata,....i stavim svoj podpis i dalje saljem kao svoj rad.
Mozete komotno napisati,da je to pokvareno.Nemam sa tim problem.
Problem ja imam sa kukavickim ljudima.

Postujem vase suprotno misljenje.

Avatar
Mehmed beg Catic
Član
Postovi: 4241
Pridružen/a: 31 jan 2017 10:49

Re: Mostar

Post Postao/la Mehmed beg Catic » 18 feb 2021 13:44

Mogao bi naci sto primjera ovoga o cemu pricam ali moze i ovaj : Procitao sam kako je rahmetli Muhamed Filipovic jednom ispricao kako je u njegovu kucu dok je bio dijete dolazila neka zena koja je radila i po drugim kucama i kako je njegov otac jednom pitao sta se prica po drugim kucama.

Ona mu je rekla:

- kod katolika se prica sta je bilo na misi i sta im je receno u crkvi
- kod pravoslavaca sta je bilo na sudu i sta se radi u uniformi, sta radi vojska, zandari, vlast i uprava
- a kod muslimana sta je sutra za rucak

Slikovito objasnjava da ovo sto se desava nije slucaj od danas, nije ni zadnjih 30 godina, to nas na zalost prati generacijama jer to se uci u kuci. Zato ne moze ni sda ni IZ nekome ko glasa za onoga ko se po*ere na njega i njegove bliznje da ukaze da ima moral, savjest i brigu za druge kada nema morala, savjesti a ni brige za sebe i svoje bliznje.
Tražim od vas kad se rasformira ova brigada, kad vi svi borci budete na svojim radnim mjestima, da se isto ovako družite, poštujete i uvažavate. Samo tako ćemo biti skupa svi zajedno! JER JE I POSLIJE RATA RAT!” Brigadni general Izet Nanić

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41375
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Mostar

Post Postao/la Jack » 18 feb 2021 15:42

Bosnjastvo treba da bude vaznije od religije.I to je kraj price.A Islamska zajednica ne radi nista ili radi veoma malo na dizanju nataliteta.I sta se je okomila na onog cetnika u Mostaru kad on ionako radi van Mostara.Glupost.Da nabrajam sve sta negativno radi ta zajednica trebao bih 10 stranica da otvorim oko tog.Sve dok imas ovakve ljude na vlasti,ovakvu nacionalnu svijest,gdje se javno prozivaju Bosnjaci iz Krajine na nekim drugim forumima i ismijava ih se.Dok se spominje termin ''dijasporska stoka'' i bez brisanja komentara ili bana.Onda ti je sve jasno gdje Bosnjaci idu.Ova 29 godisnjakinja realno ili je glupa ili je pokupila velike pare.Sve ce se znati za 5-10 tak godina oko ovog.Pisao bih vise ali se ne isplati.Mozda ce neko imati primjedbu na nacin kako pisem ovdje
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Limas100
Član
Postovi: 509
Pridružen/a: 27 mar 2018 18:50

Re: Mostar

Post Postao/la Limas100 » 18 feb 2021 16:50

Ma bolan ljudi, nepostoji razlika izmedju napretka Islama na Balkanu i Bosnjaka na Balkanu...

Ko god misli da ce ikad postojati neka veca grupa Bosnjaka druge vjere se vara.
(Moje misljenje jeste ali ipak tako je)

I ja mislim da je narod najvise kriv a ne bilo koji politicar ili efendija. Ja ponekad pomislim pa je*ote ovi politicari su cak pametniji od naseg naroda obicnog.

Limas100
Član
Postovi: 509
Pridružen/a: 27 mar 2018 18:50

Re: Mostar

Post Postao/la Limas100 » 18 feb 2021 16:52

Jack je napisao/la: 18 feb 2021 15:42 Bosnjastvo treba da bude vaznije od religije.I to je kraj price.A Islamska zajednica ne radi nista ili radi veoma malo na dizanju nataliteta.I sta se je okomila na onog cetnika u Mostaru kad on ionako radi van Mostara.Glupost.Da nabrajam sve sta negativno radi ta zajednica trebao bih 10 stranica da otvorim oko tog.Sve dok imas ovakve ljude na vlasti,ovakvu nacionalnu svijest,gdje se javno prozivaju Bosnjaci iz Krajine na nekim drugim forumima i ismijava ih se.Dok se spominje termin ''dijasporska stoka'' i bez brisanja komentara ili bana.Onda ti je sve jasno gdje Bosnjaci idu.Ova 29 godisnjakinja realno ili je glupa ili je pokupila velike pare.Sve ce se znati za 5-10 tak godina oko ovog.Pisao bih vise ali se ne isplati.Mozda ce neko imati primjedbu na nacin kako pisem ovdje
Oboje su vazni i ne postoji tu neka dilema da se mora birati bas.

berbir
Član
Postovi: 110
Pridružen/a: 16 mar 2018 23:38
Lokacija: Vogošća

Re: Mostar

Post Postao/la berbir » 18 feb 2021 20:38

Vjera je uvijek važnija od bilo kakve ideologije ili nacije pa i naroda. Bošnjaštvo ne može nikad biti važnije od Islama. Bošnjaka nije bilo, pa su nastali i opet ih neće biti u nekom trenutku u budućnosti, a pokoravanje Allahu dž.š je od prvog do zadnjeg čovjeka na zemlji.

Ostrozac
Član
Postovi: 51
Pridružen/a: 09 jan 2021 15:35

Re: Mostar

Post Postao/la Ostrozac » 18 feb 2021 21:46

OK.
Onda ovako.Bosnjacki lider MORA biti Krajisnik!
Sve bi teklo mnogo efikasnije i brze od "sabur" lidera.
Neka Hamdo objasni malo obsirnije u SDA kako je realizirao Sloboda tigar 94!!!
Svjestan sam val kritike pa cak i stavise.
NEMOZE nam biti lider,neko koji vuce porijeklo iz krajeva,gdje zadnjih 200 godina se redovno vrse pokolji nad tim stanovnicima!!!!
Jednostavno,u njega je uvucen strah i nema pobjednickog mentaliteta!!!

Jbg.Sad me razvalite braco.

Odgovorite