☑ Pravila foruma i savjeti

Dnevno-politički događaji

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Ovo su mape za novu podjelu BiH

Post Postao/la ABen » 06 dec 2012 09:47

Bosnjak je napisao/la:Ja mislim da nema nikakve teorije da šumari pristanu na to.
Imali bi sansu da budu vecina u cijelom Posavskom distriktu i sa tim bi povezali genocidnu. Danas su Bosnjaci vecina u Brckom i za koju godinu imat cemo u Brckom apsolutnu vecinu. A cetnici zajedno sa katoloicima bi najmanje do 2024 imali vecinu ako ne i duze u Posavskom distriktu.

Mislim da je to dovoljan razlog da pristanu.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41331
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Ovo su mape za novu podjelu BiH

Post Postao/la Jack » 06 dec 2012 22:47

Naravno, da nece.Oni traze i Brcko, a Bos Posavina im je najplodnija zemlja

Ono sto je dobro za nas licno je

Mi dominiramo u Odzaku i Brckom gdje cinimo preko 50% maloljetnog stanovnistva
Mi smo pozitivni.Srbi su daleko negativni, da ne pricamo o Hrvatima
Mi imamo i par solidnih sela izvan Brcko distrikta gdje povratak jak:Jakes, Modricki Lug, Tarevci, Kolibe Gornje.Hrvati nemaju nijedno selo s preko 300 Hrvata tamo

Za nas vrijeme radi.Prvenstveno u Brckom.Tamo je bilo Hrvati 54/194 u prosloj 2011 godini.Mozda to i nije nesto, ali skopcaj koliko je 8 takvih godina, to je ono sto sam ja pricao.Hrvati ce biti nikakav politicki faktor tamo od 2020 godine

Budimir je realno pametan ustasha, srecom oni jos imaju kamenjarce koje im vodi politiku, tako.A, da cetnici pristanu.Oni jedino pristaju, pod prijetnjom sile.Ovako nema sanse od tog, i ova inicijativa ima par godina u stvaranju
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

zec
Član
Postovi: 49
Pridružen/a: 30 nov 2012 21:13

Re: Ovo su mape za novu podjelu BiH

Post Postao/la zec » 06 dec 2012 23:07

Jack je napisao/la:Naravno, da nece.Oni traze i Brcko, a Bos Posavina im je najplodnija zemlja

Ono sto je dobro za nas licno je

Mi dominiramo u Odzaku i Brckom gdje cinimo preko 50% maloljetnog stanovnistva
Mi smo pozitivni.Srbi su daleko negativni, da ne pricamo o Hrvatima
Mi imamo i par solidnih sela izvan Brcko distrikta gdje povratak jak:Jakes, Modricki Lug, Tarevci, Kolibe Gornje.Hrvati nemaju nijedno selo s preko 300 Hrvata tamo

Za nas vrijeme radi.Prvenstveno u Brckom.Tamo je bilo Hrvati 54/194 u prosloj 2011 godini.Mozda to i nije nesto, ali skopcaj koliko je 8 takvih godina, to je ono sto sam ja pricao.Hrvati ce biti nikakav politicki faktor tamo od 2020 godine

Budimir je realno pametan ustasha, srecom oni jos imaju kamenjarce koje im vodi politiku, tako.A, da cetnici pristanu.Oni jedino pristaju, pod prijetnjom sile.Ovako nema sanse od tog, i ova inicijativa ima par godina u stvaranju
99% Bošnjaka živi u gradu Odžaku ;)

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41331
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Ovo su mape za novu podjelu BiH

Post Postao/la Jack » 06 dec 2012 23:15

To moze da bude bolje, a ne gore.Hrvatska sela Posavine gravitiraju Zagrebu a ne Odzaku, a posebno ne Brckom.Hrvati imaju mozda jedno srediste u tom kraju danas, a to je Domaljevac, a i to je vise ruralna sredina malo veca, nego urbana.Hvala ti na primjedbi da 99% Bosnjaka zivi u gradu.Wikipedije su sve te popise prepisali od mene jos 2003 godine, ima tu.Davnih dana, nisu mogli reci ni hvala :rofll:

Na kraju dana.Bosnjaci drze industriju,posebno u centru Odzaka.I oni ce prezivjeti u gradu.Onaj katolik u selu, gledat ce kako ce za Hrvatsku i dalje, a ko misli da je to laz.Provjerite udio katolika u Odzaku danas sa stanjem iz 1991, i provjerite isto to za Bosnjake, pa cete vidjeti jednu veliku razliku
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

zec
Član
Postovi: 49
Pridružen/a: 30 nov 2012 21:13

Re: Ovo su mape za novu podjelu BiH

Post Postao/la zec » 06 dec 2012 23:24

Jack je napisao/la:To moze da bude bolje, a ne gore.Bošnjačka sela Središnje Bosne gravitiraju Sarajevu, a ne Novom Travniku,a posebno ne Mostaru.Bošnjaci imaju mozda jedno srediste u tom kraju danas, Donji Vakuf, a i to je vise ruralna sredina malo veca, nego urbana.Hvala ti na primjedbi da 99% Hrvata zivi u gradu.Wikipedije su sve te popise prepisali od mene jos 2003 godine, ima tu.Davnih dana, nisu mogli reci ni hvala :rofll:

Na kraju dana.Hrvati drze industriju,posebno u centru Novog Travnika.I oni ce prezivjeti u gradu.Onaj musliman u selu, gledat ce kako ce za Sarajevo i dalje, a ko misli da je to laz.Provjerite udio muslimana u Novom Travniku danas sa stanjem iz 1991, i provjerite isto to za Hrvate, pa cete vidjeti jednu veliku razliku
:gut:

Jakub
Član
Postovi: 343
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:25

Re: Ovo su mape za novu podjelu BiH

Post Postao/la Jakub » 06 dec 2012 23:30

Sta je sad ovo?

zec
Član
Postovi: 49
Pridružen/a: 30 nov 2012 21:13

Re: Ovo su mape za novu podjelu BiH

Post Postao/la zec » 06 dec 2012 23:32

Jakub je napisao/la:Sta je sad ovo?
Što?

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41331
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Ovo su mape za novu podjelu BiH

Post Postao/la Jack » 06 dec 2012 23:33

Jakub je napisao/la:Sta je sad ovo?
Seljak ne zna da citira :respekt: :respekt:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

zec
Član
Postovi: 49
Pridružen/a: 30 nov 2012 21:13

Re: Ovo su mape za novu podjelu BiH

Post Postao/la zec » 06 dec 2012 23:37

Namjerno sam ti prepravio post :roll: (trebate stavit facepalm smajlić,nekad je baš potreban)

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41331
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Ovo su mape za novu podjelu BiH

Post Postao/la Jack » 06 dec 2012 23:46

Novi Travnik je industrijski mrtav grad.Odzak je uvijek bio poduzetnicki gradic, koji je imao vise industrije, dok u Novom Travniku sve je bilo Bratstvo.

Novi Travnik je daleko manji grad danas, nego s popisa 1991

Nauci se citirati, i kad ''ispravljas'' nekog :) :rocky:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Jakub
Član
Postovi: 343
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:25

Re: Ovo su mape za novu podjelu BiH

Post Postao/la Jakub » 07 dec 2012 00:02

Dobro je!Ja rek'o "Provokator se ubacio u nase redove!" :rofll:

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41331
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Ovo su mape za novu podjelu BiH

Post Postao/la Jack » 07 dec 2012 23:21

Mudhoney, Zec, pun sepet imam takvih skrivenih ustasha i cetnika.Koliko sutra bi pola od njih napisalo nesto na ovom forumu, da me ismijavaju, samo da pogrijesim.Fazon je Jack ne grijesi, kada se pise o demografiji

http://hercegbosna.org/forum/post532491.html

Ovdje nas ''Zec'' s ostalom gomilom vlaskih stocara iz Zagreba laprda, tu naime Ceha ubjedjuje ostale 22 Iq skutore, da su ''Muslimani'' vecina na 21% Bih, i koje jos provale ne.Posebno, citaj sta Zec pise

Ustaski misevi.Nase je Bugojno cijelo, kao i Travnik, kao i Sarajevo, a ako je Mostar vas Hrvatski grad.Kako to da preko Bulevara ne smije vise od 3 momka mahati Hrvatskim zastavama, kako preko Bulevara i nema sahara, a da ne pricam malo ce vam biti tijesno dole u buducnosti

Uzeli smo na milijardi Eura vlaske imovine, to onaj idiot poput Sege(Cehe) i ne bi znao, jer sumnjam da je bio u Bihacu, a kamoli u ostatku centralne Bosne.Vrijeme radi za nas, a price i podjele, moci ce proci na glupim skutorskim forumima poput te hercegsumske.Kamenjarko forum iz Agrama


Do tad.Ustaska stoka ce nestajati na svo zadovoljstvo Bosnjaka, i to prirodnim procesom.I bit ce ih sve manje i manje.U Varesu lijepo nestajate, a znas kakvi su podatci za Bugojno

Kad crtate iz maste nesto.Nabavite podatak, za svaki slucaj.Bit ce vam bolje

:gut:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41331
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Ovo su mape za novu podjelu BiH

Post Postao/la Jack » 08 dec 2012 17:52

Zec, nauci se citirati! :)

Hvala

Mapa, ima.Evo Sega(Ceha) i ostala vlaska druzina samo crtkaju mape
http://hercegbosna.org/forum/politika/k ... 1-225.html

Nije smijesan katolicki vlah iz Hrvatske.Ovi Posavci nasi katolici su zakon za ovog idiota.Puni ljubaznosti i humora, ovaj nema i nema, ama bas nema smisao za humor.To imas ili nemas.Sem sto nema smisla za humor, ne zna ni osnove matematike, citaj 3 razred osnovne bi ti sredio koliko je 16 600/51 000 km2, ali ako on kaze da je 21%.Ko sam ja da kazem da nije tacno?Mislim, ako vam je taj banirani idiot s wikipedije, tip koji ne zna sabirati kako treba, ili to je neko selektivno sabiranje.Onda i dalje ga slusajte

.To i najveci idiot zna da radi.Ja se ne bavim crtkanjem mapa, iako mogu da 100 tinjak mapa nacrtam, tj da drugi nacrtaju i preplavim internetom.Sem, sto su spamati i ispasti glup s tim mapama.Sta postizem time?Nista.Ja kad i ako pravim mapu, napravim nesto sto niko nije uradio, tipa naseljena mjesta





A, smisao za humor, te izlvacenje maljeva, nozeva i cekica, i slusanja Cehi.To ce vas kostati totalnog nestanka

Ne vjerujete mi?Ok, imate pravo na to.Jos par mjeseci, pa cekajte da vidite kako vlasi rezu i potezu nozeve i maljeve, i psuju sunce i boga, kruh, dijete i sta jos ne.Dan sale ce stvarno biti sala

Do tad.Naucite se citirati, imate par mjeseci prakse :respekt:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

mudhoney
Član
Postovi: 133
Pridružen/a: 22 nov 2012 11:27

Re: Ovo su mape za novu podjelu BiH

Post Postao/la mudhoney » 09 dec 2012 21:50

Jack je napisao/la:Mudhoney, Zec, pun sepet imam takvih skrivenih ustasha i cetnika.
Prije svega, pozdrav svima. Da ne idem udugo, ja sam Bošnjak iz Hrvatske. Ovdje sam se logirao jer volim čitati podatke i drago mi je da nam ide super u odnosu na ostale. Tebe Jack smatram maherom za podatke, ali ti moje spominjanje u istoj rečenici sa ustašama i četnicima nije trebalo. Čak štoviše, odvratno je da si to napisao bez da imaš bilo kakvu podlogu za takvo nešto jer ja dosad ovdje nisam napisao niti jedan jedini post.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41331
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Ovo su mape za novu podjelu BiH

Post Postao/la Jack » 09 dec 2012 22:14

Opet, izvinjavam se jos jednom
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ZV Keli
Član
Postovi: 2096
Pridružen/a: 21 okt 2012 11:06

Re: Ovo su mape za novu podjelu BiH

Post Postao/la ZV Keli » 10 dec 2012 19:31

Pa rekao je da je Bosnjak iz Republike Hrvatske. :fes:

Avatar
Bosman
Administrator
Postovi: 874
Pridružen/a: 15 okt 2012 23:16

Re: Ovo su mape za novu podjelu BiH

Post Postao/la Bosman » 11 dec 2012 04:33

Trebate prestati s tim stalnim napadanjem novih clanova...
Uplasicemo narod pa ce forum uvijek ostati slabo posjecen.

Ako su neki od njih skutori... vidjecemo to po njihovim porukama pa ce ubrzo biti banirani.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41331
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Ovo su mape za novu podjelu BiH

Post Postao/la Jack » 11 dec 2012 04:36

Ok, čovjek je imao prijašnjih neugodnih iskustava, opekao se i donekle ga razumjem. Kulturno se izvinuo i što se mene tiče, prihvaćam ispriku.
Meni je lik iz Hrvatske s slicnom ip Adresom na Dalmatinskom akcentu nesto psovao, pa sam malo bio ljut tad.Obicno ne napadam ljude, niti imam razloga da napadam bilo koga, ali sam oprezan kada se bavim s Hrvatskim ip adresama
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Bosni
Član
Postovi: 3916
Pridružen/a: 22 nov 2012 04:38

Re: Ovo su mape za novu podjelu BiH

Post Postao/la Bosni » 11 dec 2012 09:58

Jack je napisao/la:
Ok, čovjek je imao prijašnjih neugodnih iskustava, opekao se i donekle ga razumjem. Kulturno se izvinuo i što se mene tiče, prihvaćam ispriku.
Meni je lik iz Hrvatske s slicnom ip Adresom na Dalmatinskom akcentu nesto psovao, pa sam malo bio ljut tad.Obicno ne napadam ljude, niti imam razloga da napadam bilo koga, ali sam oprezan kada se bavim s Hrvatskim ip adresama
Sto ne kopiras negdje sve ip adrese koje baniras i onda ako ikad imas sumnju u nove clanove samo pregledas listu i vidis? Neznam ja puno oko tih stvari ali mi se to cini najlogicnije.
BATONKULIN je napisao/la:pogledajte šta žele sada da urade.

slika
Prvo, ta mapa je presmijesna. Dosta toga je vec receno ali da malo procackam ove manje detalje.

1. Uno-Sanskom Kantonu daju ostatke Drvara, Bosanskog Petrovca i Kljuca. Sta ce name to? Ko uopce hoce te selendare, tamo ni prije rata skoro nijednog Bosnjaka nije bilo, i oni su najverovatnije ubijeni i nikad se ne vracaju a ta mjesta su bila osudjeni na demografsku smrt vec '70-i. Jedino dobro je sto nas priblizava Jajcu iz tog smijera, ali ja bi ipak tu radije dobio taj sjeverni dio tkz. ribnika i Baljvine u Varcar Vakufu sve do Vrbasa (jel to ta rijeka?) ili mozda Jezero i dijelove Sipovo gdje su Bosnjaci vecina.
2. Sekovici u Bosni a Osmaci ne? :vomit: Pametnije je da se obuhvate Bosnjaci u Papraci iz pravca Kalesija i Osmaci ako je to cilj.
3. Lopare u Bosni? Samo treba Koraj i nek se umjesto Lopare uzmu Bosnjacka sela u Ugljeviku i tako ide u pravcu prema Janji.
4. Usora ide u sumsku a Bosna dobiva Ozren? Ta naselja ce sama nestajati i nikad tamo Bosnjaka nece biti, opet bezveze.
5. Cijeli Posavski kanton u sumskoj uz Brcko? Sto, da se prosiri koridor? Ko god bi pristao na ovo nek udari glavu od zida, mozda opameti jer gluplji nemoze biti.
5. Taj Sarajevski distrikt bi opet imao vecinu Bosnjaka samo sto bi se sad oni 50% neBosnjaka birali u Pale i Kiseljaku (izdajnici bi pristali na ovo, samo cekaj) i blokirali bi sve i svasta u Sarajevu i time napravili od njega mikrokozm svega sto Dodik i Covic rade na drzavnoj razini (i uz ovaj preustroj, na entitetskoj razini).
6. Ni jedno mjesto gdje su Bosnjaci bili prijeratna vecina nedaje se (dio Gorazda ne racunam jer ide u taj distrikt) ali se opcine gdje su sad vecina oduzimaju (Konjic, Jablanica, oba Vakufa, Novi Travnik, Mostar (pola), Brcko, itd.).

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Ovo su mape za novu podjelu BiH

Post Postao/la ABen » 11 dec 2012 11:05

Jack je napisao/la:Face tv je ustaska televizija.I nemoj prenositi ''traceve'' ovo nije mjesto gdje se to radi.Ima trecerazrednih balega foruma tipa kiks.ba.Koji prenose iz trece ruke te vijesti, ali mene to ne zanima.Samo provjerene vijesti.Toliko o tome
:!:
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Odgovorite