☑ Pravila foruma i savjeti

pratim ovaj forum nekoliko godina

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41369
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: pratim ovaj forum nekoliko godina

Post Postao/la Jack » 23 dec 2015 09:52

Sve ovo sto si ti napisao nemaju Bosnjaci a ni njihova dijeca na 70% teritorije. Mogu ti reci da sam upozno i razgovarao sa borcima koji su poslije rata morali napustiti Bosnu, jer im kuca nije na oslobodenjih 30% Bosne. I stvarno iz raznih dijelova Bosne, tako sam u svedskoj upozano jednog nosioca zlatnog ljiljana iz Podrinja. On i mnogo drugih nesmiju kod svoje kuce da zive a njihova dijeca nebi mogla ni sanjati o ovome sto si ti napisao.
U Kozarcu se mnogo ljepse osjecam.Prijedor?Tja,kakva je Bijeljina.Prijedor je zlatan.Ali,da gledam ''komsije''.Njihova vlast.Oni neduzni,a ja nacionalista.A Bakirova zena mantile,tasne,ogrlice,zlata.Dok ljudi ceprkaju po kantama za smece,i nemaju sta jesti.Lessez Faire ili Socijalni darvinizam je kod nas zakazao

Bogati se bogate.Sirotinja je jos siromasnija.Srednja klasa haman i ne postoji,jer trebas platiti,hranu,ako imas porodicu.Kako ces sve to platiti.


I ja se ponekad pitam.Da li sam trebao da krecem s ovim.Nek se neko drugi zamara s ovim.Zasto bas ja?Sta imam od tog.Da mi prijete,psuju i lazu

:? :(
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41369
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: pratim ovaj forum nekoliko godina

Post Postao/la Jack » 26 dec 2015 11:55

Nije to vazno

Mi smo svi smrtnici.Vecina nas ce zivjeti 60-80 godina.Neki i manje.Bog te moze pozvati sutra.Mi smo mali u ocima boga.Bog nam je dao razum,dusu,krv,meso i ovo tijelo.Nekom je bog dao pamet.Nekom nije.Ne mozes dobiti sve.Meni je bog dao ogromno historijsko znanje i geografijske.Jel to znaci da sam ja pametniji od tebe?

Ne.Sigurno je da ima dosta boljih i pametnijih ljudi od mene.Boljih matematicara.Visih.Ja sam 185 cm .Aben je znatno vise.Ali na kraju svi smo mali u ocima boga.Nama je bog dao i naciju,narode,vjeru.Mi zivimo

Meni je bog odredio depresiju znacajnim dijelom sto sam imao srecu ili nesrecu da slusam svakakve horor vriskove.I gore

Svadjanje je gubljenje vremena.Imamo znatno vise posla.Ti imas sina.Moramo radiit danas za nase sinove.Ja sam najveci dio zivota proveo van Bosne.Bosna je za mene bila ona u Jugoslaviji,ali to je bilo LAZNO


Lazno bratstvo i ''jedinstvo''.Mi danas imamo toliko godina.Bog je znatno veci od nas smrtnika.I moramo da radimo da nasi sinovi i unuci ne dozive raznorazne Tomasice,Srebrenice i ostalo


Rasprava ili svadja je nesto sto najmanje imamo mi samo koristi od ovog.Jesam li ovo dobro napisao.I ponekad gramatiku zaboravljam a zavrsio sam osnovnu u Bosnu.Kako je s djecom koja nisu zavrsila skolu,koja su rodjena vanka.Da li vasi unuci trebaju da dozive rat i razaranja.Totalni nestanak Bosnjaka?

Dajte bolan.Moramo razmisljati konstruktivno dok smo zivi.Moj amidza mi je stradao u saobracajci.On i 9 godisnja kcerka.Brzo je poginuo.Kakve mi imamo koristi natezati se oko ovog

Do nas je da radimo,da imamo vise.Jer kad nas bog pozove na konacnu presudu.Mi cemo svoj ovozemaljski zivot halaliti.A do drugih je da rade nesto.Nesto bolje

:zupe:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
krhan
Član
Postovi: 2278
Pridružen/a: 18 okt 2012 19:02

Re: pratim ovaj forum nekoliko godina

Post Postao/la krhan » 27 dec 2015 18:33

Jack sve si lijepo napiso i slazem se. :mashallah:
Samo jedna ispravka , Bog se pise vilikim slovom, smo da te napomenem. :thankyou:
Rekao je Omer ibnul-Hattab, radijellahu anhu:"Nije rob (vjernik), nakon islama, dobio vece dobro od cestita brata, pa kada neko od vas primjeti ljubav od strane svoga brata neka ga se drzi."
:zastava: :mashallah:

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41369
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: pratim ovaj forum nekoliko godina

Post Postao/la Jack » 28 dec 2015 05:56

Super.Bas ti hvala
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41369
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: pratim ovaj forum nekoliko godina

Post Postao/la Jack » 25 jan 2016 05:45

Nas zivot je prolazan.Meni je rahmetli otac pomogao koliko je mogao.Dao mi podrsku u zivotu.Sem vas par s foruma.Ja te podrske u zivotu nemam vise .Oktobra 2009 kad je ovaj forum pokrenut.Dobio sam vijest da mi je ocu ostalo 3-6 mjeseci zivota.Maksimalno.I to je to.

Sredio sam ovo od Jula-Oktobra 2009 godine.Moj otac je naravno rahmetli 6 godina vec.

Ali ako nesto napravim.Ako probam da uradim nesto?Mozda ce me se i neko drugi sjetiti.Mozda ce i neko reci neku lijepu rijec za mene,ako preselim na onaj bolji svijet.Ja sam pomogao tad,jer sam znao,da se ovo treba napraviti.

Sad i sam sam u istoj poziciji.Ali ovog puta forum i portal su napravljeni.Pa nek se neko drugi bavi ovome
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Odgovorite