☑ Pravila foruma i savjeti

Portal

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 09 aug 2023 06:34

To je apsolutno nebitno i nepotrebno jer 10 tak ljudi dodju na ovaj forum,jos manje pisu dok na kliksu koji nema ni Bosanski jezik ubacen nego Hrvatski.Pola polupijanih budala i degena svijeta pisu jer nemaju intelektualnog kapacitetad da vide da taj forum ne samo da nema Bosanskog jezika u po centra Sarajeva lociran i odakle finansiran.Nego i ne regulisu komentare i samo gledaju pare.Onda ipak dobit cete sto ste imali

Meni ne smeta.Da budem brutalno realan.Eno vam drugi Cro forum Kliksa.Pa nek nadje vam neko statistiku :mrgreen: :mrgreen: :rofll:

Nego fakticki od 42 zaposlena.Mogao je neko da im instalira Bosnian-English translation tekstova.A ako to nemaju,ne znaju ili ne zele.?

Pick your poison.I ako imas Jacka koji nema zaposlene,nema ljude da pisu.Pa opet mogu da to uradim.

Ne,samo da vam kazem da postoje velike sanse da ovaj portal nece postojati.Nisam ljut i zelim vam srecu na nekom drugom mjestu.Ipak sta je tu je.Mogu ja da cekam ali glupo je da bacam pare na ovo

Ne isplati se

Portal necu finansirati.Ne zelim vase pare i donacije.Ako ne dolaze ljudi i pisu masovnije.Meni se ne isplati ovo.Kapiras
Ipak,sta je tu je.Svu srecu vam zelim negdje drugdje

:D
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 09 aug 2023 06:51

Vecinu ljudi ne zanima ovo.Razumi to.Na jednom portalu koji je nebitan i nevazan u pogledu opstanka Bosnjaka.Sport.ba
Napisu ljudi 1000 komentara dnevno.Nijednu pametnu a nema se tu ni sta raspravljati.Dok ovdje na portalu koji je prvi

Nasao podatke za referendum 1992 godine.Nasao brojne i vazne knjige.Dodje neko i niko.To je realnost
Danas vise ljudi gleda po Bosni farme raznorazne.Narodnjake ili sta

Hipoteticki recimo da da 2% ljudi u Bosni ne slusa narodnjake i ne zna nista niti zeli da slusa narodnjake,cajke itd.To sam ti ja.Narodnjaci mi se gade i ne vidim ko bi platio pare za to.Ali neki ljudi placaju 100 tinjak Eura za takvo sta.Ovo ih ne zanima


Pogledaj broj clanova.Odbij broj clanova.Odbij trolere.Odbij ljude koji su tu da prepisu sta ili prenesu na drugu stranu.
Dobijes nikakav ucinak i jos manje ljudi

To je to.Nije mi krivo.To je realnost.Mozda bi mi bilo krivo da nisam starog fizicki napao prije 15 tak godina kad nije htio da me poslusa i kad sam mu rekao da nikog ne boli stomak 6 mjeseci.I da ce ga ''proci''

To je do vas a ne do meme.

Volite narodnjake,volite cajke.Volite sportske forume i na tome nabijate hiljade komentara na dan.Ovdje niko ne pise da ja ne pisem ovdje

To je do vas sve.Do mene nije.Da mi je neko rekao prije par godina.Kako mogu da ti pomognem.Treba li pomoc.Ovi ostali su svi dosli da podjebavaju me i da trolaju i napadaju me.I onda pitate sto ste banirani

Nije ovaj portal za vas.To je realnost.I ja ne zelim da placam nesto niti zelim vase pare.To da ja trebam vase pare

Ne,ne bih rekao jer mogu da platim sad komotno 10 godina unaprijed portal i forum ovdje.Ne isplati mi se da finansiram nesto gdje rijetko ko dodje.Niko ne nalazi podatke.Niko mi ne pomaze oko tehnickih pitanja.Bosman sam ne moze sve da uradi.A kad nema ljudi da pisu

Onda pisi propalo,,kako neki kazu


Placao sam 10 tak godina i bacao pare.Ne zelim vise da bacam pare na ovo

Imate sportske forume i kliks.Mozda.Mozda jednom za 5 godina ili za 10 godina.Probajte da skopcajte koliko sam ja ulozio ovdje.I koliko sam para bacio na ovo.Da bih dozivio nista i nikakvu pomoc

Onda.Mozda skopcate nesto vise

Da mi je zao foruma





A vi ostali.Pa recimo imate ponudu drugih foruma.Do mene nije to

:D
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
bilbo
Član
Postovi: 899
Pridružen/a: 30 dec 2012 11:42

Re: Portal

Post Postao/la bilbo » 09 aug 2023 08:08

Jack,

Imaš dvije opcije, ugasiti ili sačuvati portal.

Ako želiš ugasiti, molim te da razmisliš o tome da portal prepustiš onima koji ga žele sačuvati.

Ako želiš da ipak bude portala onda razmisli da opciju banovanja na forumu prepustiš moderatorima a sebe poštediš tog posla. Manje ćeš se nervirati a sa blažim moderatorima ćemo sačuvati i ovo forumaša što imamo i možda povratiti neke stare koji su prestali pisati.

Realnost je da se malo piše na forumu a još manje dostavljaju demografski i drugi statistički podaci, ali ipak to nije razlog za gašenje portala i foruma. Takav kakav je, vrijedan je.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 12 aug 2023 11:26



Good enough.

Nakon duzeg razmisljanja odlucio sam da platim jos jednu godinu portala i da se angazujem oko ovog.Ako i dalje budem mislio da necu moci imati podrsku.Onda ce to biti kraj portala i foruma.Nazalost.Tako ovaj portal nece biti ugasen iduce godine



S tim da vam kazem da u Decembru 2023 postoje velike sanse da cu preci na novi server i da ce forum biti odsutan i do sedmicu dana.No,razmislit cu moje opcije oko prelaska na novi server.I to cu poceti da razmisljam iduceg mjeseca
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
bilbo
Član
Postovi: 899
Pridružen/a: 30 dec 2012 11:42

Re: Portal

Post Postao/la bilbo » 12 aug 2023 12:28

Hvala Jack u ime nas patriota. Vjerujem da će forum živnuti u septembru nakon što se forumaši vrate sa godišnjih odmora pa od tada bi mogli pripremati i pokrenuti neke stvari u vezi foruma i portala.

Avatar
Pita sirnica
Član
Postovi: 1419
Pridružen/a: 31 dec 2017 09:28

Re: Portal

Post Postao/la Pita sirnica » 12 aug 2023 12:46

Ovaj forum puno vrijedi, Jack

Samo kada vidim more laži koje se po internetu i drugim medijima širi onda upravo ovaj forum dobija još više na značaju!

Naravno da drugima, dušmanima nije u interesu da ovaj forum ojača. Sve se čini da se omalovažava ovaj tvoj rad.

Mislim da ima nekoliko osoba na ovom forumu koji su ti ponudili podršku, tu smo možemo pomoći.

Moram priznat da ima često "pametnih" komentara na forumu. Možda da, ako si i ti zato, da se po koji komentar obradi j dodatno na,web-stranici objavi. Vjerujem da bi se stvorio tim koji bi to preuzeo.

Ponavljam se, ali upravo ovdje mogu naći realne i čak (za zapadni Balkan veoma rijetka pojava) tačne podatke.
B -> B -> B

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 13 aug 2023 17:01

Ukoliko bude trebalo da se posalje pare.Poslat cete Bosmanu pare preko western uniona.On je zaduzen za tehnicka pitanja i hosting
Ja sam mu poslao pare.Tako.Uglavnom volio bih u Oktobru da se pocne prelazak na novi hosting,citaj server.To je sve
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 13 aug 2023 17:55

Ovi novi clanovi s laznim ip adresama i laznim emailovima.Kad bih mogao weed out those email.Fake email adress
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Dzumrukcija
Član
Postovi: 411
Pridružen/a: 31 aug 2020 17:01

Re: Portal

Post Postao/la Dzumrukcija » 15 aug 2023 12:23

Mogli ste promjeniti font na forumu barem u postovima, kad kucam brojeve, neka zauzimaju više prostora, a neka manje, pa ne mogu nivelisat/poravnat pravilno podatke.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 15 aug 2023 12:27

Oktobar.Tad prelazimo na novi hosting
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 17 aug 2023 13:19

Activation Justification: Učestvovanje u diskusijama i da se sam okoristim.

:rofll: :rofll: Okoristim.Sta im je ovo.Jel hoce me to opljackati sada?Sta da radim? :)
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 19 aug 2023 12:40

S tim da kazem da u Oktobru cemo preci na novi hosting pa ce 2 dana biti forum zatvoren kao i portal
Kako god ispadne.Ne ispadne.Ko god dodje.Ja sam rekao da cu ovo imati jos godinu dana do kraja 2024 godine.A poslije rekao sam mozda i ne bude vise portala
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
abu seid
Član
Postovi: 1307
Pridružen/a: 01 nov 2013 12:13

Re: Portal

Post Postao/la abu seid » 20 aug 2023 12:57

Jack je napisao/la: 12 aug 2023 11:26

Good enough.

Nakon duzeg razmisljanja odlucio sam da platim jos jednu godinu portala i da se angazujem oko ovog.Ako i dalje budem mislio da necu moci imati podrsku.Onda ce to biti kraj portala i foruma.Nazalost.Tako ovaj portal nece biti ugasen iduce godine
Bravo!
Ipak je tu dosta truda uloženo.

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12079
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Portal

Post Postao/la amkos » 24 aug 2023 08:43

abu seid je napisao/la: 20 aug 2023 12:57
Jack je napisao/la: 12 aug 2023 11:26

Good enough.

Nakon duzeg razmisljanja odlucio sam da platim jos jednu godinu portala i da se angazujem oko ovog.Ako i dalje budem mislio da necu moci imati podrsku.Onda ce to biti kraj portala i foruma.Nazalost.Tako ovaj portal nece biti ugasen iduce godine
Bravo!
Ipak je tu dosta truda uloženo.
Dobrodošao nazad. :beret:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
abu seid
Član
Postovi: 1307
Pridružen/a: 01 nov 2013 12:13

Re: Portal

Post Postao/la abu seid » 28 aug 2023 14:20

amkos je napisao/la: 24 aug 2023 08:43 Dobrodošao nazad. :beret:
Hvala. :gut:

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 01 sep 2023 21:41

Lupaju mi minuse cetnici i ustashe ovdje koji citaju forum.Trolaju i to je to.Sve u svemu ovo nije jednostavno.Nadam se da ce u Oktobru biti prelazak na novi server.Ovo sad sto placam je preskupo.Pa cu viditi kako dalje
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 02 sep 2023 06:23

Jack je napisao/la: 13 aug 2023 17:01 Ukoliko bude trebalo da se posalje pare.Poslat cete Bosmanu pare preko western uniona.On je zaduzen za tehnicka pitanja i hosting
Ja sam mu poslao pare.Tako.Uglavnom volio bih u Oktobru da se pocne prelazak na novi hosting,citaj server.To je sve
Ovi lazni ljudi koji registruju toliko email adresa.Nisu cista posla.Ja pouzdano znam da google mail ne da registrovanje vise emailova.Pa cak ti i blokira sistem.Odakle silni troleri s gmail adresom?
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
GospodinVeliki
Član
Postovi: 29
Pridružen/a: 18 aug 2020 03:11

Re: Portal

Post Postao/la GospodinVeliki » 02 sep 2023 22:46

Pozdrav,

Da li neko zna zašto se ne može pristupiti nekim dijelovima foruma ?

Avatar
abu seid
Član
Postovi: 1307
Pridružen/a: 01 nov 2013 12:13

Re: Portal

Post Postao/la abu seid » 02 sep 2023 23:02

GospodinVeliki je napisao/la: 02 sep 2023 22:46 Pozdrav,

Da li neko zna zašto se ne može pristupiti nekim dijelovima foruma ?
Moraš napisati pet postova da možeš pristupiti svim temama foruma.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 04 sep 2023 00:28

abu seid je napisao/la: 02 sep 2023 23:02
GospodinVeliki je napisao/la: 02 sep 2023 22:46 Pozdrav,

Da li neko zna zašto se ne može pristupiti nekim dijelovima foruma ?
Moraš napisati pet postova da možeš pristupiti svim temama foruma.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Odgovorite