☑ Pravila foruma i savjeti

Portal

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41400
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 18 dec 2015 07:59

Ko ima nekih primjedbi moze me preko facebooka kontaktirati
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Bosman
Administrator
Postovi: 875
Pridružen/a: 15 okt 2012 23:16

Re: Portal

Post Postao/la Bosman » 19 dec 2015 20:24

Jack, vidim da ponekad baniras neke IP adrese. Moze bit zbog toga.
Pitaj ga koja mu je IP adresa i posalji preko privatne da provjerim.

https://www.whatismyip.com/

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41400
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 19 dec 2015 22:56

Nije to bilo,ponekad se desi rupa u sistemu pa budes baniran a ja i ne baniram cesto ljude.Veoma rijetko
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41400
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 23 dec 2015 10:01

Mozda je i moglo vise.Ali ja nisam mogao bolje.I ovo je previse.Angazovao sam se ganjao,ganjao.Ganjao.Kao da sam ovcar na Vlasicu.I jos mi prijete,psuju,seru o meni.Fakat su mi svi dosadili,preko glave su mi.Ali,eto


Mozda je i moglo vise,ali sta ima na portalu,koliko stvari je sredjeno od mene.Dosta

Odsad samo pisem

Ps:Cudite se i dalje kako nalazim biracke spiskove. :tchuss:

Misljen mozes li da instaliras par novih smajlija.Poput teretana,sport,vojsk i tako.Jos ako moze smajlija da se instalira
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41400
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 24 dec 2015 10:51

Forumas ''Hassan'' me je zamolio da mu izbrisem account racun i preko privatne poruke mi je NAPISAO.Da ovaj forum nije onakav kakav je BIO.I to je NAGLASIO


Da imam sestru,rodjake,kucu,da imam dobre zivce,da nemam prosireno srce,da nisam slusao vriske zaklanih,da nisam dobio metak pokraj uha.I 20 godina i dalje mi zuji uho na toj strani.Mozda bih rekao da sam ja FASISTA

Ali,dragi gospodine.Ako poredis mene i bilo kog drugog.JACK.Da.Jack ili Anes.Kako god.On je uradio vise nego sto je mogao.Skenirano je preko 100 knjiga od tog pola sam ja skenirao ili platio.Sve je uradjeno.Sta je uradjeno na portalu

www.klix.ba

Na podforumu historija.Imate debilne teme.Najzivlja tema im je Sirija


Ne,dragi gospodine.Sjecam se kad sam vidio resetke.Pa nema izlaska.Vi imate LUKSUZ.Da odete


I jos nesto.Da su svi Bosnjaci poput mene ili da 5% Bosnjaka je poput mene.Imali bi 100% vise,zapravo 1000% vise onog.Ne mogu ja da sve uradim.Ja sam covjek.Covjek od krvi i mesa.Ne mogu ja da moderisem forum.Nije do mene.Ako to radim,znacit ce da provodim diktaturu ovdje.Da radim.Jel se neko mora slagati s Anesom.Ne mora.Jel Anes rekao mozda da treba da slusas njega.Nije


Postujem svacije.Svacije pa i TVOJE.Da,tvoje misljenje.Ali,ako zelis da ides.Sto mi govoris.Jer se ne slazes mozda sto neki drugi pricaju.Mozda sto IZDAJNICI spavaju u Sarajevu


Hoces li da ti spominjem UGASENE FIRME po Usk kantonu.Gdje su radna mjesta.Gdje je ponos.Gdje se zena skida za sicu i jos kaze da je spavala s 10 muskaraca.Gdje kreten koji pjeva KUCA,POSAO.Glavnio.Jel mi to drustvo



Sjecam se na dan oceve dzenaze.Meni je jedan kreten opsovao mrtvog oca.Jebi ga.Banirao sam ga,ali koji NECOVJEK.Necovjek i GAD.Moras da budes

Meni su ljudi prijetili.Znaju gdje zivim.Docekajte me.Sta zelite.Ponesite 2-3 jarana ili iz zasjede me dokrajcite.Jel mislite da cete me zaplasiti.I sto mi ko foke serete iz dana u dan.Ja da vam izigravam DADILJU ovdje.Ma nemoj


Ko mi kaze da ja nisam radio za VAS interes a ne svoj.Moze mi pljunuti licno u lice i reci to licem u lice.Pa,kakve sam ja finansijske koristio imao.Klix ba je finansiran i on radi na tome


Ovaj forum NE zavadja Bosnjake.Ja sam jos jednom POKUSAO.Da postujem SVACIJE.Svacije Misljenje


Ali,boze.Jel ja mogu da to uradim sve.Jel ja mogu da kazem.Nemoj ici.Sagnut cu ja glavu i uradit cu kako ti zelis.Jer je tako



Ne,ja imam PONOS.A ko zeli da ide,nek ide.Nikog nisam tjerao.Radio sam i pokusao sam da vise nadjem i da se vise uradi.Jel mozda moglo bolje?Mozda i jeste,ali nije sve do mene
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5863
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Portal

Post Postao/la Abidaga » 24 dec 2015 21:03

Jack je napisao/la:Forumas ''Hassan'' me je zamolio da mu izbrisem account racun i preko privatne poruke mi je NAPISAO.Da ovaj forum nije onakav kakav je BIO.I to je NAGLASIO
Pojasni to malo. Sta mu konkretno smeta ? Mozda nesto mozemo uciniti bolje.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41400
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 24 dec 2015 21:05

Smeta mu.Sta ja znam.Pljuvanje po Sarajevu.Kako forum nije ono sto je bio.Nije pojasnio naravno,ali nije ni vazno.Svakome ce uvijek nesto smetati ovdje.Pa ja i ne pisem na POLITICI previse,hamam i nimalo

Mozes misliti.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5863
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Portal

Post Postao/la Abidaga » 24 dec 2015 21:56

Jack je napisao/la:Pljuvanje po Sarajevu.
Glavni grad drzave sigurno zasluzuje vise postovanja i ljubavi. Kad sam napisao da je zabranjeno psovati glavni grad neko me je optuzio da sam sarajlija. To me je podsjetilo na titoisticko stigmatiziranje sandzaklja. Mislim da se mi Bosnjaci generalno trebamo vise truditi da regionalni patriotizam ne bude izraz sovinizma.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Portal

Post Postao/la ABen » 25 dec 2015 22:06

Nemozes na forumu svakom ugoditi. Neki se ljute kad mu kazes nesto za omiljenog politicara ili za stranku. Da bi se nesto volilo ili postavalo, mora se i to zasluziti.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5863
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Portal

Post Postao/la Abidaga » 25 dec 2015 22:17

ABen je napisao/la:Da bi se nesto volilo ili postavalo, mora se i to zasluziti.
Kada je u pitanju glavni grad to je nasa patriotska duznost.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Portal

Post Postao/la ABen » 25 dec 2015 23:50

Abidaga je napisao/la:
ABen je napisao/la:Da bi se nesto volilo ili postavalo, mora se i to zasluziti.
Kada je u pitanju glavni grad to je nasa patriotska duznost.
Da je glavni grad sam i narod u njemu patriotski orientisan, shvatio bih. Ne nego egoisticki i radi sam protiv svog naroda i svoje zemlje.

Ako lazem ti me ispravi.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5863
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Portal

Post Postao/la Abidaga » 26 dec 2015 00:07

Jack je napisao/la:Ovaj forum NE zavadja Bosnjake.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41400
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 26 dec 2015 01:17

Postoje razlicita misljenja.Naprimjer u zatvoru ce ti doci neki lik,opaliti sakom jer mu se jednostavno ne svidja tvoja faca.Iz cista mira,bez ikakve provokacije.Naravno,da je Sarajevo glavni grad,i naravno da postoje razlicita misljenja,ali naravno da postoji vec zadnjih 10 godina planska politika da se Bosnjaci isele iz nekih dijelova Bosne

Ali,hej.

To je tako,kako je
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41400
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 26 dec 2015 19:49

Uvijek ce biti ljudi kojim se nece svidjeti sto ja radim.Neko ce reci da ja provodim diktaturu ovdje,pljujem i vrijedjam.Ali,kazem vam.Nije onako kako vi mislite da jeste

Ovaj portal je dosta dobrih stvari napravio.Dosta knjiga,mapa,statistika.To je citaj Jack.Ima ljudi koji ce te razvaliti sakom jer mu se ne dopada tvoja faca.I to sam dozivio.Lik je jednom iz cista mira potegao noz na mene,I jos gore.Zivot je takav

Ne mogu ja reci da ja nisam kriv.Kao covjek ja sam grijesnik.Imam gresaka u sebi.I ja sam zivcan.Ali takvi su ljudi kod nas.Mozda i ponekad kazem pogresnu.Mozda treba da presutim ponekad.Vjerujem da i sam pravim greske..Ali,brate.Koliko ja pravio gresaka,drugi prave vise.Mozda se meni moze i progledati kroz prste,jer sve sto sam dozivio me je ucinilo takvim.Sto sam i uradio za nas sve

Jer jednog dana kad ne bude big fellah Jacka.Onda cete vidjeti sta drugi rade.A,tj sta ne rade.

Ove godine portal je skenirao 6 knjiga,medju njima i Safe area Gorazde.Abidagin kraj :mrgreen:
Ratni arhiv oslobodjenja 1992.I to sam rijesio,kao sto sam OBECAO
Par desetina mapa i statistike.Od skola nadalje


Mozda je moglo i bolje,ali cuj.Imamo daleko vise danas.Nego sto je bilo prije par godina

Pljuvanje po Sarajevu je pljuvanje.Meni su 3 rodjaka ubijena.Jedan je imao 22 godine kad je bacen u MASOVNU grobnicu.22 godine je kad treba da krenes s zivotom.

A ne da budes mrtav.I da.Ko je platio BAGERE.Sarajevo?Prijedorska Bosnjacka dijaspora je platila to.A nije to do njih.To je kao da ti neko siluje zenu.Toliko Sarajevo zanimaju Bosnjaci Krajine.Moras zamisliti cekati da ti neko iz dijaspore posalje pare.Bager da otkopava kosti ubijenih Bosnjaka

Isti to Sarajevo ima PARA.Da dijeli pare cetnicima u Ivanjskoj.Naravno,da mi se ne svidja.Ne svidja mi se dosta tog.Jel treba da sutim i da kazem.Da mi je ovo dobro,sto glavni grad drzave ponasa se s Krajinom kao da smo Bantu Crnci ili neka tamo vukojebina na zapadu Bosne


Ne.Nikad nisam rekao da je Krajina drzava,ali ako nam ne pomazete.Nemojte nas SRAMOTITI.Nemojte nam cetnicima milovati lice,i pljuvati po vlastitom narodu.


To je to.Naravno da mi je krivo.Ali,cuj.Sto se prica po Sarajevu nije krivica grada.Ja nemam nista protiv grada Sarajeva.Ali imam protiv ljudi koji KROJE BOSNJACKU Politiku
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
krhan
Član
Postovi: 2278
Pridružen/a: 18 okt 2012 19:02

Re: Portal

Post Postao/la krhan » 27 dec 2015 18:47

Abidaga je napisao/la:
ABen je napisao/la:Da bi se nesto volilo ili postavalo, mora se i to zasluziti.
Kada je u pitanju glavni grad to je nasa patriotska duznost.
Ja volim Sarajevo, ja volim Sarajlije ali nevolim Sarajevsku politiku na drzavnom nivou ovi nasi predstavnici su katastrofa za nas.
U tome je problem, nije problem u narodu Sarajeva vec losa drzavna politika koja toboze stiti nase Bosnjacke interese. Da ne nabrajam koje oni interese tjeraju svi to znamo.

Samo nemojmo se svadjati zbog tih ahmaka, budimo mi bolji od njih.
Mi smo ovdje bolji zastupnici i vise sam ovdje procitao pametnih stvari nego od nasih politicara i

zato priberite se malo ako moze ikako. :zastava:
Rekao je Omer ibnul-Hattab, radijellahu anhu:"Nije rob (vjernik), nakon islama, dobio vece dobro od cestita brata, pa kada neko od vas primjeti ljubav od strane svoga brata neka ga se drzi."
:zastava: :mashallah:

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Portal

Post Postao/la ABen » 27 dec 2015 19:57

krhan je napisao/la:
Abidaga je napisao/la:
ABen je napisao/la:Da bi se nesto volilo ili postavalo, mora se i to zasluziti.
Kada je u pitanju glavni grad to je nasa patriotska duznost.
Ja volim Sarajevo, ja volim Sarajlije ali nevolim Sarajevsku politiku na drzavnom nivou ovi nasi predstavnici su katastrofa za nas.
U tome je problem, nije problem u narodu Sarajeva vec losa drzavna politika koja toboze stiti nase Bosnjacke interese. Da ne nabrajam koje oni interese tjeraju svi to znamo.

Samo nemojmo se svadjati zbog tih ahmaka, budimo mi bolji od njih.
Mi smo ovdje bolji zastupnici i vise sam ovdje procitao pametnih stvari nego od nasih politicara i

zato priberite se malo ako moze ikako. :zastava:
Jeste problem je u vecini njih. jer im Bosna zavrsava sa Sarajevom.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41400
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 28 dec 2015 06:20

Problem je sto je lakse meni psovati i vrijedjati,prijetiti smrcu.Nego naci

Mape,knjige,statistika,historija.Pogledaj ovaj portal.Sta je uradjeno
Ovo je mali portal.Pogledaj onda znaci sad klix.ba.

U Bosni ljudi misle da ce im sve samo doci.Otvori usta i sve ce doci na mjesto.Ja sam nekad znao da ganjam podatak 3-4 sedmice.Mnogi mi prijete i psuju.Pa jedan mi je na dan oceve dzenaze opsovao oca.

To je onaj debil sto drzi portal

www.bosnaonline.org

Nije ovaj portal najbolji.No,ako mene poredis s drugima.Sta su oni napravili.Sta su oni nasli.Jack je mozda jedan,ali se bori za 10.A,da su svi kao Jack i da imaju malo nacionalne svijesti

Ovo je portal gdje dodje neko jednom sedmicno.2-3 clana sedmicno ako dodju i to je plafon.Mali je to portal,ja istina i ne reklamiram,ali to su cinjenice.Takve su kakve su



Uvijek ce biti nekima kojim sve smeta.I meni smeta dosta stvari,pa presutim.Ako ne vrijedjam licno tebe.Onda skopcaj da ima nesto sto se zove pozitivna konstrukcija.Mene su nazvali budalasem,pa sta.Ako ce me neko ko je zavrsio srednju skolu,zvati budalom,a ja imam vise.Nek me zove.


Ovo je online.Meni je drago da vas par momaka dodje.Neke znam 10 tak godina:Abidaga.Drina.Aben..itd.I mnoge od vas par godina tipa Krhan.Ali,na kraju.Ako vam smeta to.Kako ce vam smetati vise i jace od tog


Portal je ok.Ja sam odustao od dosta tog.Nadam se da cu imati snage da nastavim ovo,jer sve vise gubim nadu u sebe.A kamoli za ovaj portal

:(
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41400
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 28 dec 2015 19:14

Ako imate kakav problem.Obratite se Hamzi na forumu.

Ako bas bude nesto vazno.On ce mene kontaktirati.Njemu se javljajte molim vas

I jos nesto

Ne samo da imam spisak birackih spiskova od 2006 godine.Za Srebrenicu i kako su se biraci izjasnili po nacionalnosti
Nego imam podatke.Onaj jedan ustaski kreten je trazio u excelu sva naselja s popisa 1991.Sto nikad nece ocito dobiti od svojih ustasa
Nego imam i spisak od 4+ miliona imena s popisa 1991
Kao sto imam i sve skole.Kao i sve



Toliko o tome
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41400
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 01 jan 2016 10:23

Hamza i Aben su zaduzeni za tehnicka pitanja.Ako imate pitanja.Pitajte njih

Ja imam nekog posla u Bosni.Tako da cu najvjerovatnije biti u Bosni.Ne mogu obecati

April-Maj

Ako odem necu biti na forumu 3 sedmice.Tako da znate
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41400
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 03 jan 2016 21:07

ja imam svojih problema.
Neke probleme ne mogu da rijesavam
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Odgovorite