☑ Pravila foruma i savjeti

Portal

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41366
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 23 mar 2016 20:45

Hvala Hamza.Cjenim to sto pomazes,iako si pogrijesio za Kolunic.Nema tamo nasih ni po birackom spisku
Da imam 10 tak takvih likova poput tebe koji ako nista zelis da pomognes i pitas kako mogu da pomognem.A ne 100 koji mi jebu sve po spisku.Gdje bih sve bio

Rekao sam da sacekas do 1 Aprila.Jer popis ce biti odlozen do tad
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Portal

Post Postao/la Zmaj » 24 mar 2016 02:45

hamza je napisao/la:Smirile su se turbulencije na forumu. Idemo u nove akcije. Jack ti se trebas neko vrijeme odmoriti. A misljen treba napokon postaviti adsense na prvu stranu a zmaj napraviti nam novu mapu za prijedor. Ili dak meni podatke pa da ja pocnem
Moze uradit cu i mapu za Prijedor. Imam malo vise sada da radim irl pa ne stignem.
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41366
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 24 mar 2016 06:19

Reci Hamzi da ti nacrta dijelove grada Prijedora.I napravi mapu.I sve vaznije objekte nek ti kaze
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41366
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 25 mar 2016 01:00

Planski dolaze takozvani Bosnjaci i prosipaju defetizam iz Tuzle i Sarajeva.To se je desilo kad su bili nemiri u skupstini pa ovdje je jedan lik pozivao na nasilje protiv Skupstine Bih

I sad takozvani Destroyer iz Tuzle a po svemu Bosnjo

Sve se bojim za 20 godina koliko govana je u nekim gradovima i kako im dolaze cetnici svi.Da ce Bosna biti podijeljena.Izgubio sam svaki oblik optimizma nakon danasnjeg dana
Dovoljno je vidjeti clanstvo ovog foruma,citaj forum kiksa onda mi je sve jasno

Za 20 godina ovim potezom.Srbi samo treba da daju Srebrenicu i donekle Mrkonjic Grad i u ocima medjunarodne zajednice bit ce sveci,koji su dali ''Muslimanima'' veliku Bosnjacku drzavu na cirka 40% Bih.Ja sam od danas izgubio svaki osjecaj za pravdu koju sam ikad imao
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41366
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 26 mar 2016 23:56

Hamza ce ti objasniti to za Prijedor

Vise je panorama grada s objektima.Nego mapa demografska opcine Prijedor
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41366
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 12 apr 2016 14:30

Ne saljite mi privatne poruke.Imam dosta svoga sranja.Hvala

Da jos jednom ponovim.Iako sam rekao 10 puta dosad.Ako imate nesto veoma vazno.Javite se forumasu Hamzi

A on ce mene kontaktirati preko facebooka.Ako imate podatke statisticke da su mi vazni.Male sanse jer Jack ima skoro sve.Mozete poslati.Hvala
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41366
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 16 maj 2016 06:48

Ovih dana mozda i 800 clana dobijem
Tipovao sam na 1000,ali i 800 nije lose
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7383
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Portal

Post Postao/la Drina » 30 jun 2016 06:49

Hocemo li danas oboriti rekord posjeta?
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41366
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 30 jun 2016 07:17

Sta me briga,ovo je mali forum i ja nemam sponzora.
Koga zanima,taj ce doci.Onog koga ne zanima.Taj nece doci
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Portal

Post Postao/la amkos » 30 jun 2016 10:31

Drina je napisao/la:Hocemo li danas oboriti rekord posjeta?
Treba biti najmanje 149 ljudi, da bi se to desilo. Moguce je svasta, kao i na Rezultatima Popisa. :stareci:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41366
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 30 jun 2016 10:34

Tad je bilo 25 forumasa i 120 botova i spamera


Da ne bude zabune da je bilo toliko forumasa tog dana
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

atif
Član
Postovi: 6271
Pridružen/a: 19 okt 2012 11:28

Re: Portal

Post Postao/la atif » 30 jun 2016 15:15

39 max je bilo danas.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41366
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 08 jul 2016 10:13

Najvaznije je da dobijemo biracki spisak 2016 godine.To je za vas sve.Biracki spisak se zakljucuje 14 Jula.

Ako znate nekog iz Sda stranke.Sdp.Trazite to od njega.I vazno je da vidimo tacno kakva je slika u Brckom,Srebrenici i tim opcinama kriticnim tipa Stolac,Busovaca jos prije izbora da mozemo uticaju na psihologiju biraca ovdje.Pred izbore u Oktobru

To nam je sad najvaznije.Biracki spisak 2016 da nadjemo.

Portal je tu od 2009 godine.Sta je tu je.Nekad smo se bavili vise knjigama,uradjeno je dosta tog s nase strane,ja sam poskenirao i poplacao.Dosta je i vise,a i imamo dosta tih knjiga

Znaci biracki spisak ganjajte od 14 Jula.Da ne trazi Jack sve ovo
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41366
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 06 aug 2016 23:07

Morat cu da vidim nesto brzo oko donacija.Kako da se to radi.Knjige se vise ne skeniraju tako stvarno ne znam

Objasnio sam jednoj osobi na facebooku.Sta treba da se radi.Posebno jer vidim ovaj google adsense.I google uzima moje mape.Pa red je da ja vidim koji dinar od te silne kradje

:( 8-)
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41366
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 14 aug 2016 04:10

Kao prvo,uvijek ce biti budala,ali mojom zaslugom ili sto sam platio,ili sto sam licno skenirao.Uradjeno je preko 100 knjiga historijskih u elektronskom formatu.Sve je to doslo zbog moje ideje.Od raznoraznih enciklopedija,atlasa,do nekih vecih knjiga.Nisam trazio,niti sam zelio od vas para.Platio sam sve to SVOJIM parama.Zadnji put prosle godine 4 godine,ali veoma vrijedne.Vrijeme skeniranja i obrade je davno iza mene.Sad treba da razumijes jednu stvar.A to je da ja nemam sponzora.Da ja ne reklamiram ovaj forum i portal.Da nemam finansijske moci da dignem ovo na veci nivo.Veci hosting plan,vise Bandwidtha.Za oni koji ne kopcaju ovo.Naravno,moglo je bolje,ali realno.Uz silne mape,uz silne knjige i silnu statistiku,bez icije politicke pomoci,sam protiv svih.Legendarni borac protiv vjetrenjaca?Jesam li ja mogao bolje?Da li sam mogao vise?Imao sam jaku licnu tragediju pocetkom ove godine i nemam volje za svim ovim.

Za razliku od nekih velikih koji sto imaju sve to,sem dobar plan.A plana nemaju jer nisu Bosnjacke medijske kuce.Ovo je za mene vrhunac.Svake godine nekako placam hosting.Sad sam mislio kako da donacije stavim,ali i to je tesko.Kako da ubacim donacije.Mozda reklame.A sta ako reklame ne budu uspjesne?A gdje mi je tehnicka pomoc?Ja ne znam sam?Ko ce mi pomoci to?Sta ako me ponovo haknu?Misljena nema danima,sedmicama.Ko je tu da mi pomogne ako zatreba brzo?

Uvijek postavljam tu par pitanja i razmisljam,kako dalje?Kako vise,ali nikad i ne ide.Niko ne reklamira ovo,niko i ne dolazi,sem par vas.Onda mozete tek da vidite jadno stanje Bosnjacke nacije,kad ja moram da se zalazem za povecanje nataliteta,a Islamska zajednica i razne Banu stranke ne rade nista,sem ako zderanje jagnjetine u Jablanici ne zovete nekim jacim radom

Dosta smo uradili ako se gleda zadnjih 10 godina ali uvijek se pitam.Ako ja umrem sutra.Sta ce biti s ovim.Ko ce nastaviti da radi ovo.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41366
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 17 aug 2016 08:12

http://www.bosnaonline.org/forum.php/vi ... 224&p=9034

Cek.Jel ti stvarno mislis da Jack pise na trecerazrednim forumima tipa kamenko-kremenko kao i ovaj.

Ova dva budalasa Edin J.Tipicni retaj,lik koji mi je psovao oca na dan dzenaze i koji je baniran ovdje.Vise puta

Kao i Rijad.I.Jos jedan patoloski iskompleksirani idiot.Spominju me.Vidis.U naletima gluposti ljudi nisu skopcali da ''forum'' koji su stvorili nije njihov neko online.org kompanije i oni ga samo rentaju,dok je ovaj forum.Kakav je takav.Malen.Moj

I jos nesto.Ja sam banirao one koji su prosipali uvrede ili gore.Kad bolje razmislis,mozda cu bas razbanirati onog lika.Kako se zvao prije.Ima 2-3 godine da sam ga banirao.Sjetit cu mu se imena

A ti seljacicu.Dobio si UPOZORENJA ovdje.Da ces dobiti ban.Ako nastavis.Lijepo sam te molio.Ali dzaba.Ocito dzaba.

I ako i dalje mislis da ''Jack'' na tom forumu je ovaj Jack jedan i jedini.Onda si brate gluplji nego sto jesi

Uz ona dva padavicara i trolera.Degenerika koji nisu nista uradili ili pokusali da urade nesto,sem sto su pokrali sve sto imam.

Stvarno sramota
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41366
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 18 nov 2016 22:03

Sta mene briga koliko ljudi dodje.Nek ne dodje nijedan.Cak,sta vise.Ja ne zelim da iko dodje.

Ljudi koji su bombardovani Srpskim medijima u Sarajevu,gdje se u po Bascarsije moze naci svakakvo cetnicko obiljezje.Sarajevo je grad s ulicom Adeline Irbi koja je Bosanske Muslimane zvala psima za zivota.Ali mora nas napaceni glupi iskompleksirani Bosanski Musliman da radi

Ja nisam nijedan dinar zaradio na ovome.Nisam nikad naplacivao podatak,nisam trazio pare.Cak sam davao pare da se skeniraju knjige.Umjesto hvala.Kako mogu da pomognem.Dobijem raznorazna pametovanja.Naravno,da sam zivcan

Moram da se bavim tehnickim pitanjem,a obecano mi je sredinom Jula da ce se ovo srediti.Od donacija do nekih stvari.Sve to nije nista uradjeno.Kako ja mogu da reklamiram portall.Sto da ga reklamiram.

Samo je fazon da ce Bosnjaci kolektivno nestati sto se desava uz ovakvu pamet,ali cuj.Sta me briga,fakat
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41366
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 02 dec 2016 11:56

Nazalost ja trebam sad para za portala.Mislio sam srediti ovo na portalu opcija donacije ili reklame.Misljena nema i ne dolazi.Ja ne znam.Pa,kao i prosle godine.Potrebna mi je pomoc u finansiranju ovog portala

Hvala lijepa.Ko mi zeli da pomogne ponovo od starih donatora.Moze mi poslati privatnu poruku.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41366
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 03 dec 2016 19:01

slika

Stavio bih ovo u smajlije da znam.Dzaba ne znam
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41366
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Portal

Post Postao/la Jack » 17 dec 2016 04:50

Izgubio sam bezveze cijelu godinu.Bezveze i sasvim glupo.Trazio sam tehnicku pomoc.Misljena nije bilo,niko nije mi pomagao,a da mi je neko pomogao,uveo reklame da se preko reklama makar finansira ovaj portal

S tim u vidu pisem slijedece:Portal je ovdje od 2009 godine i ja ga redovno placam.Sem 2 godine kad je portal bio finansiran kroz reklame.Amen.I donacije.Cijela godina nije bila opcija donacije,jer nisam imao tehnicku pomoc.Da sam imao tu opciju+ reklame,ovaj portal bi bilo moguce finansirati

Trebalo je da platim 250 tak dolara.Ja sam platio 180 tak dolara.Ostalo mi je jos da platim cirka 60 tak dolara.S tim u vidu ko zeli moze da mi posalje pare preko western uniona

I jos nesto.Paypal opcija nije moguca,ja sam to prije rekao da sam se posvadjao s Paypalom da su mi ukinuli racun i da je nemoguce

Ne trazim pare od vas,ali trazim da se ova situacija rijesi,da iduce godine portal moze sam da se finansira.Ovako je cijela godina prosla gdje opet ja radim,radim,radim i placam.a nista od tehnicke pomoci.Nisam bijesan i nisam ljut,ali sam razocaran jer cijela godina je bezveze izgubljena,umjesto da smo nasli opciju donacije i reklame,da se je to moglo na portal ubaciti.Ovako je sve to propalo.Steta,ali eto

Tacno 63 dolara mi je ostalo da platim.To imam do 10 Januara iduce godine ali eto.

Ps:Da sam znao postaviti opcije donacije na forumu.Ja bih to uradio

:lolcina: :goofy: .Ovo vrijedi za dijasporu samo,jer ne bih trazio para od vas iz Bosne.

8-)
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Odgovorite