☑ Pravila foruma i savjeti

Kvalifikacije za Sp 2018

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41352
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Kvalifikacije za Sp 2018

Post Postao/la Jack » 06 sep 2016 22:06

E moj Ibisevicu :roll: :roll:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7383
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Kvalifikacije za Sp 2018

Post Postao/la Drina » 06 sep 2016 23:07

Dobro je. Tri poena su najbitnija. Vidimo se da su pripremili ove prekide. Ozbiljan pristup
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Avatar
krhan
Član
Postovi: 2278
Pridružen/a: 18 okt 2012 19:02

Re: Kvalifikacije za Sp 2018

Post Postao/la krhan » 06 sep 2016 23:28

amkos je napisao/la:
krhan je napisao/la:http://www.rtvuzivo.com/bhtv/

Virus :panker: :oci:

Kako? Ja bez problema gledam tu tv :?: Haman moj imun na te viruse. :mrgreen:
Sta ja znam, mozda vasim treba antibiotik. :ukusno: :showoff:
Rekao je Omer ibnul-Hattab, radijellahu anhu:"Nije rob (vjernik), nakon islama, dobio vece dobro od cestita brata, pa kada neko od vas primjeti ljubav od strane svoga brata neka ga se drzi."
:zastava: :mashallah:

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Kvalifikacije za Sp 2018

Post Postao/la amkos » 07 sep 2016 00:17

Pobjeda je najbitnija. Fin gol Medunjanina. :bench: :gut:

Bilo bi dobro imati 9 bodova u 3 tekme. Ili 7 nebi bilo lose. Sve ispod toga je relativno lose. Jer samo prvi ide direktno na SP. Da, dobar je bio pristup. Kipar nam je usvjesna.
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
krhan
Član
Postovi: 2278
Pridružen/a: 18 okt 2012 19:02

Re: Kvalifikacije za Sp 2018

Post Postao/la krhan » 07 sep 2016 00:26

Dobro i profesionalno odradjen poso. Ja licno bih bio zadovoljan kad bi od sledece 2 utakmice uzeli 4 boda makar nerjeseno protiv Belgije a obavezna pobjeda protiv Kipra. A protiv Grcke i Gibralte ocekujem pobjede tj. 6 bodova.
Jer ako protiv Grcke ostavimo poene nemamo sta traziti da budemo 1 mjesto i onda nezasluzujemo to mjesto.
Rekao je Omer ibnul-Hattab, radijellahu anhu:"Nije rob (vjernik), nakon islama, dobio vece dobro od cestita brata, pa kada neko od vas primjeti ljubav od strane svoga brata neka ga se drzi."
:zastava: :mashallah:

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Kvalifikacije za Sp 2018

Post Postao/la amkos » 07 sep 2016 00:33

Imam osjećaj da se Grcka polako dize. Prosle kvalifikacije su bili zesca katastrofa. Posljednji zavrsili. Gubili od Luksemburga i slicnih. Belgija je favorit grupe. Sa Grcima ce biti guravo.
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
krhan
Član
Postovi: 2278
Pridružen/a: 18 okt 2012 19:02

Re: Kvalifikacije za Sp 2018

Post Postao/la krhan » 07 sep 2016 01:19

Mi moramo gledati to 1 mjesto. Protiv Belgije nesmijemo izgubiti. A od nasih momaka ocekujem da sve ostale moraju tuci. Grci se uzdizali ili ne, sta nas briga za njima.Mi moramo sebe gledati i da oni moraju strepiti od nas a ne mi od njih.

Netrebamo ici na velika takmicenja. Moramo biti samouvjereni da mozemo minimalno dotle dogurati i tacka a nikako se obazirati na druge da li se dizu ili spavaju.

I ti si amkos rinto i ulozio dosta truda da prodjes sa sto boljom ocjenom na faksu,tako i nasi momci moraju sto vise truda uloziti i onda bice i bolji rezultati, dobro nekad se moze omaknuti i pored velikog truda.
Rekao je Omer ibnul-Hattab, radijellahu anhu:"Nije rob (vjernik), nakon islama, dobio vece dobro od cestita brata, pa kada neko od vas primjeti ljubav od strane svoga brata neka ga se drzi."
:zastava: :mashallah:

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41352
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Kvalifikacije za Sp 2018

Post Postao/la Jack » 07 sep 2016 05:06

amkos je napisao/la:Imam osjećaj da se Grcka polako dize. Prosle kvalifikacije su bili zesca katastrofa. Posljednji zavrsili. Gubili od Luksemburga i slicnih. Belgija je favorit grupe. Sa Grcima ce biti guravo.
Dobro,ali zijanili su gol od Gibraltara
Vranjes ocajan.Igrac manje
Spahic slab u odbrani ali zabio 2 gola.I nije dobio crveni usput.Ovo se mora proslaviti
Bicakcic izgubljen
Lulic kombinuje ali nista
Visca nista
Ibisevic borio se ali je trebao zabiti onaj gol
Dzeko prosjecna partija


Mi poletili kao da smo uradili neka cuda.Neka 3 boda,ali to je nedovoljno.Bodove u gostima moramo uzeti.

Van Gibraltara,jer vjerujem da ce njih svi uzeti

Imamo Estoniju,Grcku i Kipar.U borbi za 2 mjesto.Realno ako zijani Kipar.Oni su vec dobili samarcinu od Belgije.Oni ce se izgubiti u kasnim kvalifikacijama
Znaci najvaznije 3 utakmice su u gostima protiv Belgije.Domacini protiv Kipra i ovog puta ih moramo uzeti.I u goste Grcka


Milicevic vise pokazao od Visce


Jedino sto je valjalo je onaj Kozarac natpis na stadionu.Ostalo prosjek
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7383
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Kvalifikacije za Sp 2018

Post Postao/la Drina » 07 sep 2016 06:46

Nije sve bilo perfektno ali ok. Ipak je 5-0 i pobjeda nije bila u pitanju niti u jednom momentu.

Ne možeš zamjeriti nekome ko pobjedi 5-0.

Slabo smo igrali po krilima. Pogotovo tamo gdje je Lulić. Večeras je dosta trčao u prazno. Ibisevic samo treba čekati loptu u onih 6m. Ne zna on driblati i e ostalo.

Nadam se da ce biti bar neriješeno u Belgiji. Oni su nam konkurent za prvo mjesto. Grci se još nisu oporavili.
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41352
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Kvalifikacije za Sp 2018

Post Postao/la Jack » 08 sep 2016 04:34

Prvo skoci pa kazi hop.

Ja gledam negativne stvari.Jer niko nije savrsen

Gledao sam kako su otresli kao slinu Vranjesa.Svaka ozbiljna repka bi nas silovala.Kraj price.Protiv Belgije prosli put smo jednom presli centra,imali jednu sansu,zabili go.Belgija nas je rasturila.Sad je Kipar rasturila 3"0 u gostima.Ovi bodovi su bili OCEKIVANI.Kraj price.Mi smo ocekivali 3 boda.Nebitno je sad jel bilo 1:0 ili 5:0

Vazno je da smo uzeli 3 boda.Da imamo opet LAGANU grupu.Da smo uzeli prvu utakmicu ali ima jos 9 utakmica.I sta ako nas Belgijanci otresu kao sline.ili ako nas Grci uzmu.Ne razmisljamo o negativnim.Sve je dobro.A vidio sam toliko gresaka u odbrani.Estonija je Estonija.Ali,realno?Da li smo mi mislili da ce Estonija boriti se za Baraz.Ne.Nas protivnik tamo je Grcka

Jer imamo Grke,Estonce,Gibraltar i Kipar.Realno je da mi moramo takodjer ozbiljnije igrati i pumpati gol razliku.Ako zijanimo a najvjerovatnije i hocemo od Belgije.Jer prosli smo put igrali 4-5-1.Pa se nismo proslavili.


Za mjesec dana imamo 2 utakmice.Hocemo li plakati ako zijanimo protiv Belgije.Necemo.

Mi moramo zacrtati sta mozemo,sta ne mozemo.Ali ako ne uzmemo Kipar.Nagutajmo se cijanida i dzaba igramo.Moramo ozbiljnije igrati protiv nekih repki.Jer svaki bod je vazan

Za nas je utakmica bitna protiv Belgije ali idemo Grcima u goste,Moramo ih napasti

Pozitiva je Kolasinac u odbrani.Tako smiren a tako jak

Bicakcic panicari
Vranjes kao da je od papira


Da ne pricam dalje.Oni nisu imali ozbiljnije sanse.Ali haj.Budimo realni.Belgija ce nas samarati.Samo mi moramo napasti.Nemojmo se braniti.Igrajmo junacki gore.Ako izgubimo neka.Nije smak svijeta

Moramo uzeti Grke.,Ta nam je bitna utakmica.I moramo se osvetiti Kipru
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41352
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Kvalifikacije za Sp 2018

Post Postao/la Jack » 08 sep 2016 04:38

amkos je napisao/la:Imam osjećaj da se Grcka polako dize. Prosle kvalifikacije su bili zesca katastrofa. Posljednji zavrsili. Gubili od Luksemburga i slicnih. Belgija je favorit grupe. Sa Grcima ce biti guravo.
Gibraltar im je zabio gola.Dovoljno.Oni nemaju sad uigran tim.Trener.To sto su uzeli Gibraltar.Mislim da bi Fk Vitez uzeo Gibraltar.Toliko o njima

Istina je da su Grci nasi protivnici u barazu.Imamo kvalitetniji napad,pa i odbrana nam nije losa.Iako odbrana je Grcka jaca strana.

U Grckoj moramo da napadnemo.Ne smijemo dozvoliti da nas rasture.Kao sto nas je Rumunija rasturila,.Ili ono sto su nam Irci uradili

Sta mozemo ili ne mozemo.Znat cemo za mjesec dana

:showoff:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41352
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Kvalifikacije za Sp 2018

Post Postao/la Jack » 15 sep 2016 06:13

Ozbiljan pristup
Poput ''kosarkasa''.Kakvi su debili Nurkic i Teletovic.oba griju klupe u Nba.Dok Americke superzvijezde koje zaradjuju 10 puta vise.Slusaju svaku sta ce trener reci

Nama je ovo bas najvazije.Ozbiljan pristup

Belgija – BiH 7. 10. 2016. godine
BiH – Kipar 10. 10. 2016. godine
Grčka – BiH 13. 11. 2016. godine

Onaj Vranjes je jadan igrac.Belgijanci ce nas poderati fakticki ako on bude igrao.Jedino mi se svidja ozbiljan pristup Kolasincu.Momak je smiren,stalozen,igra.Spahic bi se mlatio s sudijom.Crveni stalno dobije kad nam treba.Besic nam ne igra.Nije sve izgubljeno

I ako zijanimo protiv Belgije.Izgubili smo u gostima.Nista strasno

Po meni ozbiljniji pristup je da ne bude gluposti pa da nas Kipar uzme

Kipar=Grcka.To je sve isto.Kipar ce igrati za Grcku.Ili ce nas lomiti.Vidili smo prosli put sta su radili.Mi ako ne mozemo uzeti ovdje 9 bodova.Minimalno.Iz 4 utakmice.Sanse da uzmemo 2 mjesto su premalene

A nama je baraz ovog puta.Nema sanse da nas ne bude cekao baraz.Nema veze.Jednom cemo i proci taj baraz

4 sreca.Pa onda cemo reci 5 sreca.Dok ne prodjemo baraz.Red je da prodjemo taj baraz.Ono sto je vazno je ozbiljnost.I da sto vise golova dadnemo.Najgori drugi automatski ispada.Zato je vazno boriti se svih 90 minuta
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7383
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Kvalifikacije za Sp 2018

Post Postao/la Drina » 25 sep 2016 19:37

Company opet povrijeden i vjerovatno nece igrati protiv nas
Povrijedio se i De Bruyne. On nece igrati protiv nas
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Kvalifikacije za Sp 2018

Post Postao/la amkos » 25 sep 2016 21:14

Odlicno. De Bruyne im je motor ekipe. Kao kod nas Pjanic. :bench:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7383
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Kvalifikacije za Sp 2018

Post Postao/la Drina » 27 sep 2016 10:34

On je odlican igrac i ovo je svakako plus za nas. Ali on je igrao jako lose zadnjih par utakmica za Belgiju. Nije bio u dobrim odnosima sa bivsim trenerom a javno je govorio da nije zadovoljan pozicijom na terenu. I belgijski komentatori su ga sve vise kritikovali.

Medutim Belgija ima 20-tak odlicnih ili solidnih igraca tako da uvjek mogu sastaviti ekipu koja je bolja od nase.

Belgija nema pravog kapitena. Prije je to bio Company ali on je vise povrijeden nego zdrav tako da sad otvoreno pricaju o tome kako on vise nece igrati za Belgiju pa cak da ce napustiti City igrati negdje gdje je manje zahtjevno.

Ovaj Hazard im je odlican igrac ali prema meni nije produktivan. On zna driblati ali sve je to jalovo. Dribila i onda se zabije tamo kod kornera. Nije prodoran. A on im je kao kapiten a nema nikakvu harizmu. Upravo je to osnovni problem Belgije. Nemaju nikoga sa harizmom ko zna podici moral ostalima.

Belgija je bolja na papiru ali to je nestabilna ekipa. Oni mogu parirati Svabama ali znaju i potonuti kao titanik. µ

Prema meni najveca opasnost je u kornerima jer imaju dobre igrace glavom i u sutevima iz daljine jer Begovic je jako los u tom segmentu. Primio je bruku golova iz daljine. Ne zna se baciti na vrijeme.
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41352
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Kvalifikacije za Sp 2018

Post Postao/la Jack » 01 okt 2016 07:05

Treba biti realan.Belgija je mnogo jaca ekipa od nas.Imaju super odbranu.Onaj trener im je bio zesci kreten.Mi nemamo od Pjanica nijednog igraca novog koji odudara.Sve je to prosjek

Gledao sam onu blamazu protiv Estonije?Litvanije.Neka Balticka drzava je bila,znam da smo ih uzeli s par razlike.Vranjesa prolaze kao da je covjek od papira.Kolasinac je jedino dobro odigrao u odbrani.A mi ne mozemo imati jednog dobrog Kolasinca i 3 tarabe u odbrani,Sto imamo.Nema Besica a taj momak nam znaci vise nego Company jer nase zamjene su tragedija.I jos gore
Belgija – BiH 7. 10. 2016. godine
BiH – Kipar 10. 10. 2016. godine
Sad,kako ja vidim.Za 6 dana igramo s Belgijom.Ali dobro je da je utakmica gore u Belgiji.Mi njih jednostavno moramo napasti.Ako se useremo kao grlice.Popusit cemo 3 komada.Kao kad smo zijanili protiv Rumuna gore.Slomise nas ljudi tamo.Samaraju nas lijevo i desno.A to su Rumuni a ovo je Belgija

Mi imamo realno laganu grupu.Kazem imamo grupu gdje realno.Imamo sansu ako nista za BARAZ.

Imamo tu Gibraltar,Kipar?Grcku.Belgiju i onu Balticku drzavicu

Sjecate li se sramote da smo uzeli 3 mjesto prosle kvalifikacije gdje nas je propala Irska u barazu uzela.Ono je sramota jer sam licno ocekivao vise

Treba napasti.Uostalom.Ako i izgubimo nije smak svijeta

Jeste,ako Kipar uzme bod ili sva tri boda.

Napasti od prve.,Nema druge
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41352
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Kvalifikacije za Sp 2018

Post Postao/la Jack » 06 okt 2016 14:18

Ostavite mi par linkova na Engleskom jeziku
Da gledam utakmicu sutra
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41352
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Kvalifikacije za Sp 2018

Post Postao/la Jack » 06 okt 2016 14:21

amkos je napisao/la:Odlicno. De Bruyne im je motor ekipe. Kao kod nas Pjanic. :bench:
Stvarno je ruzno pricati odlicno.Svi smo ljudi,ne treba se radovati tudjoj nesreci

Ako znamo.Pobjedit cemo.Ako ne znamo.Necemo

Ko visoko leti.Nisko pada

Ko leti zna.Ili ko ne leti ne zna.Alan Ford

Nase je da igramo.Ne kao misevi protiv Irske se nismo sastavili 2 put.Ako budemo igrali i usrali se kao grlice.Onda bolje je da ne idemo gore

Dobro je da igramo prvu kao gosti.Ako i zijanimo gore,nije kraj svijeta

Kipar ne smijemo vise zanemariti.Moramo ih nabusiti

Zapamtite to
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7383
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Kvalifikacije za Sp 2018

Post Postao/la Drina » 06 okt 2016 21:38

Ne igra im ni Naingolan. Ovo je isto dobro za nase. On je bas onako "fizicki radnik" i pravio bi nam probleme u sredini. Ovo je veliki minus za njih. Plus sto on poznaje Pjanica i znao bi ga blokirati. Inace fali im 5 standardnih igraca.

Samo da se nasi ne saseru. Treba igrati hrabro.
Bo bih zadvoljan kad bi bio i X
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Kvalifikacije za Sp 2018

Post Postao/la amkos » 06 okt 2016 22:16

Taktika za sutra: nasi povedu 1:0 u prvih 15-20 minuta, Belgijanci izjednace, nasi igraci padnu malo psihicki, nasi navijaci ubace pirotehniku na teren i desi se "protresanje" nase ekipe, trgnu se, igraju hrabro i povedu 2 ili 3-1.
Nasi pri kraju povuku rucnu, Belgijanci daju eventualno jos jedan gol. I zavrsi nasom pobjedom. :bench: :showoff:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Odgovorite