☑ Pravila foruma i savjeti

Srednjobosanski kanton

Moderator/ica: Drina

Avatar
patriota
Član
Postovi: 267
Pridružen/a: 27 mar 2018 17:10

Re: Vitalna statistika BiH

Post Postao/la patriota » 04 maj 2019 19:30

Vatan je napisao/la: 04 maj 2019 17:46 Gledo sam snimak iz Jajca mislim da ga je momak Altruista na youtubu postavio, sve same hrvatske zastave u tom gradu...
Koji je to link?
Jesi li provjerio koliko je star taj snimak?
U kojem kontekstu je Altruista to objavio?

Ja pregledah skoro sve linkove Altruiste, al nevidjeh to za Jajce...

Znam par ljudi iz Jajca, koji kažu da je sada mila majka kako je prije bilo...

Inače je Altruista naš solidan vloger, koji obrađuje teme za mlađu raju. Primjer jednog dijela naše omladine koji se rano žene i imaju dobar natalitet... :gut:
** Budi ruka koja BiH gradi, brani i hrani!!! ** :zastava:
Imate ideju o pokretanju biznisa u BiH? Posjetite www.restart.ba __ :gut:
www.bih.rf.gd ___ :gut:

Vatan
Član
Postovi: 28
Pridružen/a: 13 mar 2019 09:54

Re: Vitalna statistika BiH

Post Postao/la Vatan » 04 maj 2019 19:46

Nema ni godina dana



Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Vitalna statistika BiH

Post Postao/la Jack » 04 maj 2019 20:18

Tema je vitalna statistika a ne trolanje youtube

Naravno da ima sahovnica nije da nema.Ponekad u gradu Novom Travniku vidis toliko sahovnica pomislis da su u centru Hrvatske.Ali kacenje zastave s realnoscu nema nikakve veze s vezom

Jajce objasnio sam pomak Bosnjackih redovnih biraca u svim dijelovima grada Jajca.Cinjenicu da smo na laznom popisu 2013 bili vecina.Kao i cinjenici da i na gradu i selima cinimo vecinu prvacica,tako da mi je to glupo objasnjavati ako baziras cinjenice na youtube klipovima

Tema je vitalna statistika ako nemas nikakav podatak bez trolanja
Yotube nije nista
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Vatan
Član
Postovi: 28
Pridružen/a: 13 mar 2019 09:54

Re: Vitalna statistika BiH

Post Postao/la Vatan » 04 maj 2019 20:26

Ti onda pokazi koliko si pametan pa odgovori prodaju li imovinu hrvati u njihovim vecinskim sredinama srednje Bosne. Ne zaobilazi nesto sto je pitano.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Vitalna statistika BiH

Post Postao/la Jack » 04 maj 2019 20:29

Trolas ne postavljas statistiku .Pogledaj temu koja je.Ako ti baziras statistiku i realnost po zastavama ima dana kad u centru Prijedora imas vise ljiljana nego Srpskih zastava posebno preko ljeta pa bih ja na osnovu ovakog BLESIMETRA.Mogao da kazem da su u Prijedoru vecina Bosnjaci.Daj bolan.

Spusti loptu,drzi se statistike i ne vadi mi zivce
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Vatan
Član
Postovi: 28
Pridružen/a: 13 mar 2019 09:54

Re: Vitalna statistika BiH

Post Postao/la Vatan » 04 maj 2019 20:33

Nacela se tema, momak me je pitao za snimak i ja sam odgovorio, a ti si krenuo da kritikujes ko Svekrva. Ok admin si ali nisi General da moram cvikat

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Vitalna statistika BiH

Post Postao/la Jack » 04 maj 2019 20:37

Statistika se ne bazira po youtube klipovima nego po statistickim indikatorima:Vecina zivorodjenih,osnovaca,prvacica,biracki spisak,bilo sta ako imas da mi dadnes neku STATISTIKU

U centru Jajca imas spomenik borcima Armije Bih.Imas 8 dzamija.I jos 1 u izradnji.Imas dzamije gdje ih nije bilo prije rata u naselju Volujak i Bosnjaci kupuju imovinu odavno kako po selimao(Doribaba,Klimenta,Bulici,Karici).Tako i jos vise po gradu

To sto jedan dan,dva imas sahovnica vise i okacene su na 13 Septembar,ocakene su na bozic i uskrs,ne mora da znaci nista sem toga da su Bosnjaci tolerantni jer u Starom Gradu Bosnjaci cine 90% stanovnistva.To se vidi i po ''youtube klipu''
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
krhan
Član
Postovi: 2278
Pridružen/a: 18 okt 2012 19:02

Re: Vitalna statistika BiH

Post Postao/la krhan » 04 maj 2019 20:40

@vatan pogledaj statistiku zivorodjenih i pogledaj statistiku prvacica, netreba ti vise.

Mani se tih zastava. I ja sam bio u Jajcu i vidio sam to.
Samo sto nas narod suti i nece da na te provokacije reaguje a to bih uzpovcima odgovaralo.
Pogledaj i koja su sela izgubili zato sam volio da se napravila mapa za sbk 2018 godinu da se vidi aktuelno stanje i 1991 godina pa bih vidio ko je gdje popusio.

I ako se u necem ne slazemo mozemo i dalje fino komunicirati.
Rekao je Omer ibnul-Hattab, radijellahu anhu:"Nije rob (vjernik), nakon islama, dobio vece dobro od cestita brata, pa kada neko od vas primjeti ljubav od strane svoga brata neka ga se drzi."
:zastava: :mashallah:

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Vitalna statistika BiH

Post Postao/la Jack » 04 maj 2019 20:47

Mani se tih zastava. I ja sam bio u Jajcu i vidio sam to.
:lol: :lol:

Baziranje vecine po sahovnicama.Daj budimo ozbiljni malo :lol:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
abu seid
Član
Postovi: 1307
Pridružen/a: 01 nov 2013 12:13

Re: Vitalna statistika BiH

Post Postao/la abu seid » 04 maj 2019 21:00

Jack je napisao/la: 04 maj 2019 20:47
Mani se tih zastava. I ja sam bio u Jajcu i vidio sam to.
:lol: :lol:

Baziranje vecine po sahovnicama.Daj budimo ozbiljni malo :lol:
Samo plavo-žuta :zastava:

slika

http://volimjajce.com/index.php/2019/05 ... -vodopada/


Morao sam, halalite.
Evo neću više oftopičariti.

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Srednjobosanski kanton

Post Postao/la Zmaj » 04 maj 2019 21:11

Prebacio sam diskusiju o UZP zastavama u Jajcu na ovoj temi.
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7353
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Vitalna statistika BiH

Post Postao/la Drina » 05 maj 2019 10:33

    Vatan je napisao/la: 04 maj 2019 20:26 Ti onda pokazi koliko si pametan pa odgovori prodaju li imovinu hrvati u njihovim vecinskim sredinama srednje Bosne. Ne zaobilazi nesto sto je pitano.
    Imas sve te podatke ovdje na forumu. Samo pretrazi. Imas tu funkciju. Jajce je najblji primjer gdje smo preokrenuli situaciju u nasu korist. Mi smo apsolutna vecina u Jajcu i to se povecava iz dana u dan. Katolici brzo padaju tamo po svim parametrima.
    Taj val je zahvatio cijelu srednju Bosnu
    Biće onako kako Bošnjaci odluče

    Avatar
    Jack
    Administrator
    Postovi: 41196
    Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

    Re: Srednjobosanski kanton

    Post Postao/la Jack » 06 maj 2019 02:20

    Ja nisam nicija svekrva.Jednom mi je jedan rekao da crnci u Svedskoj pobijele.Ja sam se smijao tad cijeli dan :lol: :lol:

    To je toliko glupo i retardirano da se gleda etnicka vecina po sahovnicama.Pa to nije glupo,to je nadasve retardirano.

    http://www.bosanskehistorije.com/geogra ... 018-godine

    Sto je interesantno

    Grad Jajce redovni biraci 2010:7514 Redovnih biraca:3717 Bosnjaka,3787 Srba i Hrvata/+70 za Srbo-Hrvate
    Grad Jajce redovni biraci 2018:7805 redovnih biraca:4064 Bosnjaka i 3741 Srba i Hrvata .Apsolutna vecina Bosnjaka

    Srbo-Hrvati -46 redovnih biraca u gradu izmedju 2010-2018 godine
    Bosnjaci+ 347 redovnih biraca u gradu izmedju 2010-2018 godine

    I da ti nacrtam slijedece.CENTRALNA IZBORNA KOMISIJA POPULARNI CIK je leglo ustasha i cetnika ako zivis u Bosni ili ako si iz Bosne to bi trebao da znas gdje Bosnjaci imaju NAJMANJA prava.U tom istom spisku Srebrenica i dalje ima skoro 70% Srba.Pa opet vidis i to fin napredak Bosnjaka izmedju 2010-2018 godine.Vidis da su naprimjer napravili fakticki pomak u Volujku gdje su prvi put postigli apsolutnu vecinu redovnih biraca u odnosu na 2010 godinu

    A ako imas oci i znas da citas onda vidis da sve i jedan dio grada Jajca biljezi porast Bosnjaka.U nekim dijelovima grada imas tek neznatnu vecinu Srba i Hrvata.Poput


    Kokica Basca 798:377 Bosnjaka i 421 Krscana(Srba i Hrvata).Izbori 2010 godine redovni biraci.Vidi,vidi,vidi
    Kokica Basca 832:412 Bosnjaka i 420 Krscana(Srba i Hrvata).Izbori 2018 godine redovni biraci.Vidi sad ovo

    2010+44
    2018+8

    E sta mislis da nema iseljavanja Hrvata da oni ne bi mogli da odrze samo normu i da drze postojece.Ma,kako da ne


    Bare 1:861:425 Bosnjaka i 436 Krscana.Izbori 2018 godine

    Sta mislis ko ce da cini apsolutnu vecinu redovnih biraca u Barama 1 i Kokica Basci 2020 godine


    Ovo je statistika.A ne youtube mahanje zastavicama i svekrvama

    I momak.Ako nemas neki statisticki podatak da podijelis sa nama.A nemas.Jer ja sve hocu da ti ima.A ne glupetanja necije vecine po zastavama.Onda lijepo presuti jer je to gluplje od izjave prije da u Svedskoj crnci pobijele
    Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
    Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
    Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

    Avatar
    Mehmed beg Catic
    Član
    Postovi: 4241
    Pridružen/a: 31 jan 2017 10:49

    Re: Vitalna statistika BiH

    Post Postao/la Mehmed beg Catic » 06 maj 2019 08:59

    Vatan je napisao/la: 04 maj 2019 17:46 Gledo sam snimak iz Jajca mislim da ga je momak Altruista na youtubu postavio, sve same hrvatske zastave u tom gradu, BH skoro i da nema, sto mi daje do znanja da vecinu tih lokala i zemljista u gradu drze Katolici??

    Kakve je stanje sa tim hrvatskim sredinama tipa Vitez Zepce Kiseljak itd, prodaju li imovinu Bosnjacima? Gubitak imovine je kljucna stvar u dominaciji. Gledanje mrtvih i rodjenjih je setanje u krug.
    Te zastave sto se vide su ustvari oko spomenika njihovim uzp-ovcima koji je napravljen kada su imali apsolutnu vlast u Jajca i to je ostatak iz tog vakta. Vecinu zemljista, kuca, stanova u tom dijelu grada drze Bosnjaci tako da te zastave sto vidis na snimku , kao sto ti je vec objasnjeno , ne znaci ustvari nista ko je vecina tu.
    Tražim od vas kad se rasformira ova brigada, kad vi svi borci budete na svojim radnim mjestima, da se isto ovako družite, poštujete i uvažavate. Samo tako ćemo biti skupa svi zajedno! JER JE I POSLIJE RATA RAT!” Brigadni general Izet Nanić

    Avatar
    BosnjackaHercegovina
    Član
    Postovi: 5508
    Pridružen/a: 23 nov 2014 17:39

    Re: Srednjobosanski kanton

    Post Postao/la BosnjackaHercegovina » 06 maj 2019 09:19

    Ta priča o zastavama se ne čini baš ni istinita.
    Kako je opisao reko bi čovjek to sve ustaške zastave.

    Al vidi ovo. Od neki dan.
    Imaš ljiljane. (1:31 min) Imaš dejtonku. (Par puta) Nemaš šaharu. Nigdje. Načelnik im iz SDA.

    Ma ja šta. Ustaška dominacija. Jah.

    Samo BiH.

    Avatar
    Jack
    Administrator
    Postovi: 41196
    Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

    Re: Srednjobosanski kanton

    Post Postao/la Jack » 06 maj 2019 10:20

    Hrvatska vecina na osnovu sahovnica :pih: :pih:

    Sad mogu rahat da umrem jer sam sve cuo i vidio u zivotu :pih: :pih:
    Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
    Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
    Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

    Avatar
    Jack
    Administrator
    Postovi: 41196
    Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

    Re: Srednjobosanski kanton

    Post Postao/la Jack » 06 maj 2019 13:05

    Te zastave sto se vide su ustvari oko spomenika njihovim uzp-ovcima koji je napravljen kada su imali apsolutnu vlast u Jajca i to je ostatak iz tog vakta. Vecinu zemljista, kuca, stanova u tom dijelu grada drze Bosnjaci tako da te zastave sto vidis na snimku , kao sto ti je vec objasnjeno , ne znaci ustvari nista ko je vecina tu.
    Hvala na objasnjenju.Samo samo jednom prolazio kroz taj gradic pa nisam znao takvo sta.Ali eto sad i ovo znam.Znaci vecina kuca su nase.Primjetio sam da kiosci na tom podrucju su onako orijentalni makar u Jajcu takvi su u Sarajevu,Travniku i drugim opstinama
    Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
    Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
    Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

    Avatar
    interista_1908
    Član
    Postovi: 270
    Pridružen/a: 18 okt 2012 19:28

    Re: Srednjobosanski kanton

    Post Postao/la interista_1908 » 06 maj 2019 18:27

    Jack je napisao/la: 06 maj 2019 13:05
    Te zastave sto se vide su ustvari oko spomenika njihovim uzp-ovcima koji je napravljen kada su imali apsolutnu vlast u Jajca i to je ostatak iz tog vakta. Vecinu zemljista, kuca, stanova u tom dijelu grada drze Bosnjaci tako da te zastave sto vidis na snimku , kao sto ti je vec objasnjeno , ne znaci ustvari nista ko je vecina tu.
    Hvala na objasnjenju.Samo samo jednom prolazio kroz taj gradic pa nisam znao takvo sta.Ali eto sad i ovo znam.Znaci vecina kuca su nase.Primjetio sam da kiosci na tom podrucju su onako orijentalni makar u Jajcu takvi su u Sarajevu,Travniku i drugim opstinama
    Evo objasnjenje za taj spomenik koji je podignut 96 bez saglasnosti vlasnika


    Vatan
    Član
    Postovi: 28
    Pridružen/a: 13 mar 2019 09:54

    Re: Srednjobosanski kanton

    Post Postao/la Vatan » 06 maj 2019 18:39

    Ako ste zavrsili sa Jajcem, ja bih se vratio na pitanje sa pocetka:

    Prodaju li hrvati imovinu u Zepci Vitezu i Fojnici Bosnjacima ?

    Avatar
    Jack
    Administrator
    Postovi: 41196
    Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

    Re: Srednjobosanski kanton

    Post Postao/la Jack » 06 maj 2019 20:25

    Super,drago mi je da i to dobro proslo.Kako je bilo.Inace vecina Srpske imovine u Jajcu su uzeli Hrvati pa otud velik broj njih u samom gradu.Posebno Pijavice gdje su prije rata Srbi zivjeli
    Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
    Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
    Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

    Odgovorite