☑ Pravila foruma i savjeti

Reprezentativci i potencijalni reprezent. BiH (Basketball)

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Reprezentativci i potencijalni reprezent. BiH (Basketbal

Post Postao/la ABen » 18 aug 2015 17:26

Treba vracati nase igrace, posebno mlade. Trebaju se ovi treneri vise angozovati i vracati nase igrace, to jest moliti ih da igraju za nase repke.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Reprezentativci i potencijalni reprezent. BiH (Basketbal

Post Postao/la ABen » 18 aug 2015 19:40

Rijad Avdić: Odlično sam primljen u Albi
http://www.bhbasket.ba/rijad-avdic-odli ... -u-albi-2/
06.01.2015 u 19:17

Rijad Avdić šesnaestogodišnji daroviti košarkaš potpisao je tokom ljeta ugovor sa berlinskom Albom. Zbog papirologije Avdić je u Berlin otišao krajem 2014. godine.

Nakon Džanana Muse, Rijad Avdić je još jedan košarkaški biser, koji je produkt KK Koš iz Sarajeva čiji je vlasnik Sejo Bukva.

Rijad Avdić je sin nekadašnjeg kapitena BH reprezentacije, izvrsnog košarkaša Bosne i drugih evropskih klubova Samira Avdića.

Rijade kako si primljen u Albi, kako su te prihvatili novi saigrači i treneri ?

Avdić: Prihvaćen sam odlično od trenera i saigrača i veoma dobro se sporazumijevamo.

Koji je trener najviše uticao na tvoj dosadašnji kosarkaški razvoj ?

Avdić: Treneri od kojih sam najviše naučio i koji su uticali na mene su Enes Numanović, Ado Tutić i Salih Keljalić.

Sin si proslavljenog BH košarkaša Samira Avdića, sigurno razgovarate puno košarci, koji je bio očev savjet pred odlazak u Berlin ?

Avdić: Otac mi je rekao da uvijek radim više i da u školi budem odličan učenik.

Za koji klub navijaš i koji je tvoj omiljeni igrač ?

Avdić: Najdraži klub mi je Brooklyn Nets, a omiljeni igrači su mi Kevin Durant i Giannis Antetokounmpo.

Reci nam nešto o svojim ambicijama u karijeri ?

Avdić: Ambicije su mi igranje u Euroligi sa prvim timom Albe, i na kraju bih volio karijeru krunisati odlaskom u NBA.
02.07.1998
200 cm
https://www.albaberlin.de/jugend/jugend ... /nbbl.html

Sto ovaj mali ne igra za nase juniore?
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7384
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Reprezentativci i potencijalni reprezent. BiH (Basketbal

Post Postao/la Drina » 18 aug 2015 21:05

Radončić još nije odlučio
Lazar Mutić je u Real Madridu saigrač sa Dinom Radončićem, sinom nekadašnjeg rukometnog bh. reprezentativca Damira, i momka za kojeg smatraju da je jedan od najvećih dragulja evropske košarke. Prošlu sezonu u kadetskoj konkurenciji proglašen je za MVP-a. Radončić ima taj luksuz da može birati za koju će zemlju igrati - BiH, Srbiju ili Crnu Goru, a želi ga i Španija.

"Dino je sjajan momak i odličan košarkaš. Odlučio je da ovog ljeta trenira individualno i ne prihvati nijedan reprezentativni poziv, a imao ih je zaista mnogo", kaže Mutić.
http://www.nezavisne.com/sport/kosarka/ ... dio/321128



Nadam se da ce se odluciti za nas. Ova medalja njegovih vrsnjaka moze prevagnuti u nasu korist. Ako se odluci za nas onda moze ici na svjetsko prvenstvo iduce godine. A medalja znaci da je to jaka generacija i moze ocekivati borbu za medalje i u starijim kategorijama. Uglavnom odluka bi trebala brzo pasti. Svjetsko za U17 je u julu iduce godine.
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41398
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Reprezentativci i potencijalni reprezent. BiH (Basketbal

Post Postao/la Jack » 18 aug 2015 21:28

Sumnjajuci cim oteze.Izabrat ce Srbistan

Ako zelis snagu.Ides na vecu tezinu.Ako zelis rezultat.Moras da rizikujes

Pele je sa 17 godina zaigrao na svjetskom prvenstvu.Pa,sta ako momak ima 16 godina.Dati mu malo minuta u seniorima.Radi iskustva.Da vidi kako je to


Naravno ja bih prije zvao Atica jer je stariji.Moramo radije zovnuti nekog ili Atica ili Gegica ili Musu.Nego da igramo najslabije seniore koje imamo,ne racunajuci Kikanovica.

Moramo da rizikujemo.Ispadnemo odmah.Makar ti momci su dobili malo vise iskustva
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Reprezentativci i potencijalni reprezent. BiH (Basketbal

Post Postao/la ABen » 18 aug 2015 21:55

Drina je napisao/la:Radončić još nije odlučio
Lazar Mutić je u Real Madridu saigrač sa Dinom Radončićem, sinom nekadašnjeg rukometnog bh. reprezentativca Damira, i momka za kojeg smatraju da je jedan od najvećih dragulja evropske košarke. Prošlu sezonu u kadetskoj konkurenciji proglašen je za MVP-a. Radončić ima taj luksuz da može birati za koju će zemlju igrati - BiH, Srbiju ili Crnu Goru, a želi ga i Španija.

"Dino je sjajan momak i odličan košarkaš. Odlučio je da ovog ljeta trenira individualno i ne prihvati nijedan reprezentativni poziv, a imao ih je zaista mnogo", kaže Mutić.
http://www.nezavisne.com/sport/kosarka/ ... dio/321128



Nadam se da ce se odluciti za nas. Ova medalja njegovih vrsnjaka moze prevagnuti u nasu korist. Ako se odluci za nas onda moze ici na svjetsko prvenstvo iduce godine. A medalja znaci da je to jaka generacija i moze ocekivati borbu za medalje i u starijim kategorijama. Uglavnom odluka bi trebala brzo pasti. Svjetsko za U17 je u julu iduce godine.
On je srbijanac, rodjen u Srbiji i vuce korijene iz Crne Gore. On fakticki sa Bosnom nema nista Osim sto je Bosnjak, ako se i tako vidi.
Ali pozitivno je da je dobar sa Musom i musin je kalibar i 100% ako nastavi za NBA. Moze se sa njim porediti. Tako i na Twitter stavio je sliku sa Musom i Sikirasem a ne sa igracima Srbije i Crne Gore. Pokraj medalje vuce i prijateljstvo posebno kod ovih dijecaka.

Nas je problem jeste sto imamo ljudi u Kosarkaskem savezu sto ne idu i ne mole ove igrace da dodju da igraju za nas. Mi moramo da se borimo za svakog igraca. Ali ovaj Josip Pandza mi dijeluje pametno i mozda on privuce ovog malog. Ako je sistem isti kao i u Njemacke on ostaje trener ove repke sa '99 godiste i vodi ih do seniora.

Evo ga za Real Madrid Cup U16
WMOTcpI9YcM
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Reprezentativci i potencijalni reprezent. BiH (Basketbal

Post Postao/la ABen » 18 aug 2015 22:46

Jack je napisao/la:Sumnjajuci cim oteze.Izabrat ce Srbistan

Mislim da bas oteze jer mu se ne igra za Srbiju i ako je iz Srbije. Otac mu je iz Crne Gore, Bosnjak iz Sandzaka a majka srpkinja.
sa njegovog twitter
https://twitter.com/dinoradoncic6
cestito Bosni
slika
ovdje je sa Dzananom, Emirom i Njegosem. Cak i tekst puno znaci ovdje iznad slike.
slika

Ja mislim da ga Bosna nije zvala nikako, nego samo Srbija i Crna Gora. Tako sam cito u ovom tekstu.
Predstavljamo (VIDEO): Dino Radončić - najperspektivniji igrač Barçe
Autor: Amer Buljubašić 2.03.2014. 17:08h
http://www.barcabalkan.com/news/read/65 ... grac-Barce

Nastavljamo s pisanjem o mladim talentima u košarkaškim sekcijama Barçe sa naših prostora, a danas Vam donosimo tekst o najperspektivnijem igraču omladinskog pogona Barcelone. Riječ je o mladom Radončiću, koji je odnedavno član katalonskog giganta.

Dino Radončić rođen je 8 januara 1999. godine u Njemačkoj, ali je rano djetinstvo, školovanje i početak košarkaške karijere započeo u Zrenjaninu, rodnom gradu njegove majke. Potiče iz sportske porodice, s obzirom da mu je otac Damir bio poznati rukometaš s bogatom karijerom, koji je nastupao u najjačim svjetskim ligama, a majka Vanja je bivša odbojkašica. Dino igra na poziciji krila, a visok je 200 cm.

Iako se prvenstveno počeo baviti nogometom, zbog visine, Dino se opredijelio za košarku, te je prve košarkaške korake napravio u KK "Storm" Zrenjanin. Počeo je sa 10 godina, a u selekciji kadeta njegov tim je već tada bio prvak države. Sjajne nastupe i visoke prosjeke poena primjetili su skauti FC Barcelone, ali i mnogih drugih ekipa. Naime, za mladog Radončića interesovali su se sljedeći giganti: Partizan, Crvena Zvezda, Unicaja i turski Fenerbahce. Ipak, kao veliki navijač katalonskog kluba, Dino se odlučio krenuti putem Barcelone.

U Barcelonu je stigao 2. septembra 2013. godine te u potpunosti opravdao svu medijsku pažnju koju je plijenio. Bitno je napomenuti da je Dino najmlađi strani igrač ikada koji je došao u Barcelonu. S obzirom da je ovo njegova prva sezona kao starijeg kadeta, Dino još uvijek nema profesionalni ugovor, nego je pod klupskom registracijom, ali definitivno će na kraju ove sezone potpisati itekako jak ugovor, jer je poznato da se radi o vanserijskom talentu. Naravno, ovo nisu prazne priče, jer statistika stoji iza ovog momka. Iako je ovo njegova prva sezona u klubu, teška zbog prilagođavanja i svega sličnog, Dino u prosjeku ima čak 25 poena, 11 skokova i 8 asistencija, što je poprilično sjajan prosjek na kojem mu mogu pozavidjeti mnogi košarkaši. Iako je stranac, on je stub ekipe Barcelone do 16 godina, te važi za njihovog najperspektivnijeg i najboljeg mladog igrača.

Kada je riječ o reprezentativnom nivou, Radončić ima dvojno državljanstvo te priliku da nastupa za Srbiju ili Crnu Goru. Košarkaški savez Srbije (KSS) je načinio prve korake i zvao Dina na sva okupljanja mladih, ali prošle godine je na okupljanje reprezentacije u Tivtu bio pozvan od strane Košarkaškog saveza Crne Gore (KSCG). To je bila sjajna prilika, s obzirom da je mladić trenirao sa 2 godine starijim momcima koji imaju iskustva i na evropskom nivou. Ipak, Dino je mlad, ima priliku birati, te smo sigurni da ćemo u budućnosti biti ponosni na Balkanca koji će ostaviti dubok trag u evropskoj košarci, nadamo se u nama voljenom klubu - FC Barceloni!
Mislim da je nas greska jer ga nismo ni zvali i netreba ni razmisljati o tome sta ako nas odbije, sramota ovo ono. Pokusati ako upali. Bar je dobar prijatelj sa nasim iz u16.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7384
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Reprezentativci i potencijalni reprezent. BiH (Basketbal

Post Postao/la Drina » 18 aug 2015 23:27

Nije kasno. Sad je nasa ekipa privlacnija. Objasnio sam iznad zasto. I igraci su ljudi i normalno da misle o tome gdje ce im biti bolja vitrina. Igrati za ekipu koja se plasira na svjetsko, koja je europski sampion i u kojoj ima vanserijskih igraca s kojima se moze boriti za medalje je jedan ogroman plus


Svakom igracu je u interesu da igra u takvoj ekipi jer onda i on sam moze da se pokaze na glavnim turnirima i bice viden od najboljih agenata. Da je Bosna losa ekipa onda ne bi bila ni privlacna ovakvim igracima koji su li-la. Naravno uvjek imas patriota ali budimo razumni. I to ce se mjenjati vremenom. Sve ce manje onih rodenih vani igrati za Bosnu.


Vrijedi se boriti za ovoga jer ako se odluci za nas onda dobijamo igraca za narednih 15 god.


Sto se tice vlaha. Vecina onih sto valjaju ce igrati za srbistan. To je dobro sto se mene tice jer se onda i sele ka srbistanu. Krajnji cilj je bitniji od efemernih rezultata u kosarci. A iskreno i ne trebaju nam. Od ovih kadeta se izdvaja samo ovaj Sikiras. Nisam neki veliki ekspert ali sam skeptican za njega. Vidjeli ste da je on fizicki pao u finalu. Mislim da je to do njegove prirodne grade tijela. On je vise masovan i on je tip osoba koja se moze brzo udebljati. On mora raditi duplo vise i duplo vise paziti na hranu od Muse koji je prirodno fit i vidi se da ne moze postati neki debeljuca. Musa je prirodno graden za sportistu.

Mislim da ce ovaj Sikiras dobiti ogromnu kilazu kako bude stario i to ga moze omesti da bude top medu seniorima. Slican je i ovaj Campara. On brzo moze postati debeljuca. Naravno to mogu sprijeciti masovnim treninzima ali je pitanje koliko ce to uspjeti.
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41398
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Reprezentativci i potencijalni reprezent. BiH (Basketbal

Post Postao/la Jack » 19 aug 2015 01:12

Citam retardirane komentare neke i ne mogu da dodjem sebi.Naime,opcina Bihac je Musi dala stan znaci na poklon.Zbog uspjeha.Komentari tipa:''Pa on je samo djete'' i jesu ludi oni Krajisnici.Umjesto da sportisti dadnemo sve i jos vise od njega.On je jos dijete izgovor.Glupost.Momak je zasluzio stan,s svojim igrama.Ako sportisti budes davao samo moralnu podrsku.On ce na kraju odluciti da igra ili za drugu drzavu,ili nece toliko biti zagrijan da igra za nas
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Reprezentativci i potencijalni reprezent. BiH (Basketbal

Post Postao/la ABen » 19 aug 2015 09:13

Jack je napisao/la:Citam retardirane komentare neke i ne mogu da dodjem sebi.Naime,opcina Bihac je Musi dala stan znaci na poklon.Zbog uspjeha.Komentari tipa:''Pa on je samo djete'' i jesu ludi oni Krajisnici.Umjesto da sportisti dadnemo sve i jos vise od njega.On je jos dijete izgovor.Glupost.Momak je zasluzio stan,s svojim igrama.Ako sportisti budes davao samo moralnu podrsku.On ce na kraju odluciti da igra ili za drugu drzavu,ili nece toliko biti zagrijan da igra za nas
Neka su mu dali i trebaju. Sta je dobio od drzave? Vlaznu ruku nekog ministra. NJegovi roditelji su potrosili para i para na njegove treninge. Svaka casr gradu Bihacu da su mu poklonili stan. Mozda budemo imali jos vise sportista iz USK.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Reprezentativci i potencijalni reprezent. BiH (Basketbal

Post Postao/la ABen » 19 aug 2015 09:41

http://www.klix.ba/sport/kosarka/najmla ... /150818087

"Hvala vam, trenutno sam najsretniji čovjek na svijetu i u svom gradu. Uvijek ljude više cijene vani, drago mi je da vi mene cijenite i hvala vam od srca. Ono što je u Sarajevu bilo, nije niko očekivao, a ovo u Vitezu nisam puno očekivao, a dobio sam previše. Vitez je dan košarke, kao što je Ranko rekao, dva puta smo ušli u Premijer ligu, nisu nam dali da igramo. Moramo se pokazivati na drugim mjestima. Jedan od Vitežana koji je igrao EP i bio jedan od pet najboljih, nepravedno je zapostavljen, nije spomenut u BiH, to je dijete KK Vitez Darko Bajo", izjavio je Pandža na dočeku te predao mikrofon Baji koji je čestitao momcima na osvojenoj tituli.

Evo Pandza spominje ovog malog sto je otisao da igra za Hrvtasku i bio na EP njihov najbolji igrac. Sto bi ga mi spominjali, Eno mu Hrvatske pa neka ga oni spominju. Jedino ako zeli neka ga dovede kod nas pa ce mo ga mi spominjati.
http://u16men.fibaeurope.com/en/compID_ ... 15968.html
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7384
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Reprezentativci i potencijalni reprezent. BiH (Basketbal

Post Postao/la Drina » 19 aug 2015 10:19

ABen je napisao/la:
Jack je napisao/la:Citam retardirane komentare neke i ne mogu da dodjem sebi.Naime,opcina Bihac je Musi dala stan znaci na poklon.Zbog uspjeha.Komentari tipa:''Pa on je samo djete'' i jesu ludi oni Krajisnici.Umjesto da sportisti dadnemo sve i jos vise od njega.On je jos dijete izgovor.Glupost.Momak je zasluzio stan,s svojim igrama.Ako sportisti budes davao samo moralnu podrsku.On ce na kraju odluciti da igra ili za drugu drzavu,ili nece toliko biti zagrijan da igra za nas
Neka su mu dali i trebaju. Sta je dobio od drzave? Vlaznu ruku nekog ministra. NJegovi roditelji su potrosili para i para na njegove treninge. Svaka casr gradu Bihacu da su mu poklonili stan. Mozda budemo imali jos vise sportista iz USK.


Prvo moram istaci tu recenicu sta je dobio od drzave. Ne shvatam zasto je to nesto rasprostranjeno medu nasim narodom. Sta mi ima ko davati?

Pa ja sam trenirao nekoliko godina fudbal i svu opremu sam kupovao svojim parama. Sve studije sam platio svojim parama. Poceo sam raditi s nepunih 16 godina. Vikendima, skolskim praznicima. Radio dok sam bio student. Ali sta ima cudno u tome? Pa valjda je dobro da mozes sam brinuti o sebi a da ne budes socijalni slucaj. Ne?

Sto se tice davanja stana. To mi vise lici na neku zaostavstinu iz doba SFRJ gdje su se djelili stanovi podobnima. Od policajaca do nekih komesara.

Momak je mlad, zdrav, sportista, profesionalac i sposoban je da zaradi novac s kojim ce kupiti sto mu treba.

Iskreno. Mrzi me sva ta kuknjava. Treba prestati s tom patetikom kako drzava ne pomaze bla bla... I sad se svaka susa gura da profitira od ovih sportista. Pretjerase.
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7384
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Reprezentativci i potencijalni reprezent. BiH (Basketbal

Post Postao/la Drina » 19 aug 2015 10:20

ABen je napisao/la:http://www.klix.ba/sport/kosarka/najmla ... /150818087

"Hvala vam, trenutno sam najsretniji čovjek na svijetu i u svom gradu. Uvijek ljude više cijene vani, drago mi je da vi mene cijenite i hvala vam od srca. Ono što je u Sarajevu bilo, nije niko očekivao, a ovo u Vitezu nisam puno očekivao, a dobio sam previše. Vitez je dan košarke, kao što je Ranko rekao, dva puta smo ušli u Premijer ligu, nisu nam dali da igramo. Moramo se pokazivati na drugim mjestima. Jedan od Vitežana koji je igrao EP i bio jedan od pet najboljih, nepravedno je zapostavljen, nije spomenut u BiH, to je dijete KK Vitez Darko Bajo", izjavio je Pandža na dočeku te predao mikrofon Baji koji je čestitao momcima na osvojenoj tituli.

Evo Pandza spominje ovog malog sto je otisao da igra za Hrvtasku i bio na EP njihov najbolji igrac. Sto bi ga mi spominjali, Eno mu Hrvatske pa neka ga oni spominju. Jedino ako zeli neka ga dovede kod nas pa ce mo ga mi spominjati.
http://u16men.fibaeurope.com/en/compID_ ... 15968.html

Taman posla da tracimo o tom Baji. Sto se mene tice on je napravo odlican izbor. Infine on ce se iseliti u Hrvatsku s porodicom i to je samo jedan + za nas. Nije nam potreban.
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Reprezentativci i potencijalni reprezent. BiH (Basketbal

Post Postao/la ABen » 19 aug 2015 10:24

Svaka drzava raspise premije za zlato, plati smijestaj i druge stvari. Bosna nije nista od tog uradila. Da je drzava obezbijedila premije ili nesto drugo pa uredu kao i ostale drzave. Nije, i zato je ovako uredu. Treba otici sutra u Hrvatsku da igra za premiju od 10.000KM?
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Reprezentativci i potencijalni reprezent. BiH (Basketbal

Post Postao/la ABen » 19 aug 2015 10:30

Drina je napisao/la: Taman posla da tracimo o tom Baji. Sto se mene tice on je napravo odlican izbor. Infine on ce se iseliti u Hrvatsku s porodicom i to je samo jedan + za nas. Nije nam potreban.
Treba razlikovati izmedju stetocina/parazita i onih koji daju drzavi nesto. On se odlucio da igra za Hrvatsku a ne za Bosnu i srecno mu. Eno mu Hrvatske i hrvatskog naroda. Ako zeli da zaigra za Bosnu na SP U17 bujrum. Za Sp ce nam trebati jos koji igrac. Dino Radoncic bio bio dobro pojacanje, a i Darko Bajo ako ga puste roditelji i drustvo. Ja mislim da se njih dosta zajebalo, kad vide zlato, docek i euphorio koja se vrti oko basketa.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Reprezentativci i potencijalni reprezent. BiH (Basketbal

Post Postao/la ABen » 19 aug 2015 17:55

Zasto svi tvrde za Sania Camparu da je Hrvat? Kad mu je babo Adis Campara.
http://www.avaz.ba/clanak/191267/adis-c ... m-ocekivao

Adis Čampara: Kada je u pitanju moj Sani, ovo sam očekivao!
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Reprezentativci i potencijalni reprezent. BiH (Basketbal

Post Postao/la ABen » 19 aug 2015 20:17

Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41398
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Reprezentativci i potencijalni reprezent. BiH (Basketbal

Post Postao/la Jack » 19 aug 2015 21:18

Vitez je zadrta ustaska sredina ali i oni su dosli pameti pa ne provociraju.Ne sumnjam da postoji pritisak.Veci je pritisak katolika da igra za Hrvatsku u Vitezu nego u jednom Kresevu.Oni se dice nekom ratnom sposobnoscu,ali dobro

Vazno je da doticni Radoncic igra za nas.Ali sumnjam.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
krhan
Član
Postovi: 2278
Pridružen/a: 18 okt 2012 19:02

Re: Reprezentativci i potencijalni reprezent. BiH (Basketbal

Post Postao/la krhan » 19 aug 2015 22:51

ABen je napisao/la:https://instagram.com/p/4kAMQlgqsH/
Ovo je @krhanov :D
Gdje ga nadje abene brate mili :mrgreen:
Rekao je Omer ibnul-Hattab, radijellahu anhu:"Nije rob (vjernik), nakon islama, dobio vece dobro od cestita brata, pa kada neko od vas primjeti ljubav od strane svoga brata neka ga se drzi."
:zastava: :mashallah:

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Reprezentativci i potencijalni reprezent. BiH (Basketbal

Post Postao/la ABen » 19 aug 2015 23:30

krhan je napisao/la:
ABen je napisao/la:https://instagram.com/p/4kAMQlgqsH/
Ovo je @krhanov :D
Gdje ga nadje abene brate mili :mrgreen:
:mrgreen: Cuj ga sto Halida rastura 1:33 https://www.youtube.com/watch?v=ffqqw--pl6o
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Reprezentativci i potencijalni reprezent. BiH (Basketbal

Post Postao/la ABen » 20 aug 2015 12:36

Doček kadetske košarkaške rep. BiH [Full] (17.8.2015)

HwQY3tj6Cq0
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Odgovorite