☑ Pravila foruma i savjeti

Dr. Mustafa Cerić

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Dr. Mustafa Ceric

Post Postao/la ABen » 16 sep 2014 18:41

abeveg je napisao/la:
ABen je napisao/la:Ceric nam je jedina nada za Bosnjake u Bosni a i u Sandzaku, super da ga je podrzao Zukorlic. Sda je samo stajanje u mijestu, a ove druge stranke su rasprodaja Bosne i Bosnjaka.
Ne bih reko - uz duzno postovanje Cerica i Zukorlica, tj. njihovog intelekta,ali...: Smatram da upravo u ovom izlozenom shvatanju i ubijedjenju Zukorlica a i samog Cerica lezi ogromna greska koja odredjuje i inace stav, pogled i menhedz djelovanja kod njih. Naime radi se o izlozenom uvjerenju kako nas je zapad tj. evropa stavila u kraj ne znajuci sta bi s nama i kao da se dvoume kako postupiti i koji cilj tjerati u pogledu nas. Ovo je naivno shvatanje realnosti koju nam Allah dz.s. objasnjava u Kur'anu. Oni imaju itekako jasne namjere prema nama i suvise je neozbiljno polaziti od toga da se ti neki trenutni centri moci mogu ubijediti suprotno i preobratiti sa nekim nasim ubjedjivanjem i dodvoravanjem bilo kojeg oblika. Mi dok se javno ne odreknemo Islama ili dok ga ne "reformisemo" po njihovom ukusu ne trebamo ocekivati da ce oni imati bilo kakve druge namjere no 92-95, cak ni pragmatizam tu nece promjeniti stanje, kada bi znaci i njima od koristi bilo podrzavati nas, oni to nece. Jednostavan primjer je gradnja autoputa za Split koji je proturezonski zaobisao Bihac i vodi kroz pustinju uz mnogo veci trosak. Dakle naivno je se nadati pragmatizmu od strane zapada kada su Bosnjaci, tj. Islam u pitanju.
Ko ga bi ti predlozio Bosnjacima da glasaju sad u Oktobru?
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Dr. Mustafa Ceric

Post Postao/la amkos » 16 sep 2014 23:22

I sta je bolje, Ceric ili neko drugi..
Jos malo vremena je ostalo do izbora..
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

atif
Član
Postovi: 6275
Pridružen/a: 19 okt 2012 11:28

Re: Dr. Mustafa Ceric

Post Postao/la atif » 16 sep 2014 23:51

Dakle naivno je se nadati pragmatizmu od strane zapada kada su Bosnjaci, tj. Islam u pitanju.
Upozorenja i upute su nam svakako u kur'anu i trebmo ih izučavati, ali bitno se truditi. Ili je bolje insan koji je nacionalno i vjerski osvješćen, koji može komunicarati sa državnicima bez prevodioca i koji ima prijatelja i na zapadu i istoku (cerić)? ili nam je bolji islamofob, antibošnjak/demagog ili kriminalac (hadžiomerović, suljagić,fahro)? Odgovor je sasvim jasan.

abeveg
Član
Postovi: 498
Pridružen/a: 04 okt 2013 03:01

Re: Dr. Mustafa Ceric

Post Postao/la abeveg » 17 sep 2014 02:26

amkos je napisao/la:I sta je bolje, Ceric ili neko drugi..
Jos malo vremena je ostalo do izbora..
Cilj kritike nije bio radi neke alternative, ne znam.

abeveg
Član
Postovi: 498
Pridružen/a: 04 okt 2013 03:01

Re: Dr. Mustafa Ceric

Post Postao/la abeveg » 17 sep 2014 03:06

hamza je napisao/la:
Dakle naivno je se nadati pragmatizmu od strane zapada kada su Bosnjaci, tj. Islam u pitanju.
Upozorenja i upute su nam svakako u kur'anu i trebmo ih izučavati, ali bitno se truditi. Ili je bolje insan koji je nacionalno i vjerski osvješćen, koji može komunicarati sa državnicima bez prevodioca i koji ima prijatelja i na zapadu i istoku (cerić)? ili nam je bolji islamofob, antibošnjak/demagog ili kriminalac (hadžiomerović, suljagić,fahro)? Odgovor je sasvim jasan.
sve to stoji, ali ne mijenja nista od onoga sto rekoh. Kao sto rekoh, nije kritika bila radi licnosti Cerica nego radi sustine i nacina djelovanja i ugla iz kojeg se posmatraju stvari oko nas. Zasto je zapadu problem Islam - sigurno nije radi kojekakvih bombaskih napada ili stavec (primjera radi - u njemackoj svake godine podlegnu oko 20000 ljudi radi hatljavosti lijecnika/doktora/bolnicara itd) . On je problem zbog toga sto muslimani u kolektivu i jesu mozda vojno, ekonomski i tehnoloski zastali i nazadovali naspram zapada - ali ubijedjenje da je islamsko shvatanje svijeta i postojanja superiorno nad svim ostalim ideologijama i da se nalazi iznad i u direktnoj suprotnosti bilo cemu sto mu je oprecno - to je ono sto je u prosjeku kod vecine muslimana svijeta nepromjenjivo (Bosnu na stranu nazalost).
A to je ono sto zapad boli vise od bilo kojeg bombaskog napada, jer znaci da je u biti nemoguce nametnuti ljudima svoje arsine da bi njima manipulisali po volji. Eh sad - ukoliko je neko ideoloski porazen, on ce da trazi zadovoljstvo onih u kojima on vidi uzor pa nastojati da ih ubjedjuje kako on moze biti istovremeno i jedno i drugo, krug sa cetiri coska itd.
I upravo tu linije cini mi se forsira Ceric.
Naravno da u ovakvim okolnostima ne treba pristupiti problemu na nacin da suprotnoj strani prezentujes samo razlike i suprotnosti, potrebno je mudro i pametno postupiti - ali!! --> u okviru i granicama onoga svojeg ubijedjenja. No ako nismo ubijedjeni u to da je samo i iskljucivo jedan put - tj. Islam - ispravan, e onda cemo biti ponovo ovce koja ce da se nadaju milosti i dobrocudnosti vukova i poceti da ih kudimo kada nas ponovo potrgaju.
I nista drugo ja ne vidim kada neko stalno istice kojekakve pristupe EU, NATO, "evropskim standardima" itd itd, nego da su ti ljudi stvarno ubijedjeni u svoje stavove. A uvjeren sam da Allah bolje zna od nas, citiram:

"Ni Jevreji, ni kršcani nece biti tobom zadovoljni sve dok ne prihvatiš vjeru njihovu. Reci: "Allahov put je jedini pravi put!" A ako bi se ti poveo sa željama njihovim, nakon Objave koja ti dolazi, od Allaha te niko ne bi mogao zaštititi niti odbraniti!" (Prijevod znacenja - El-Bekare,120.)

Ibn Kesir kaže: "U njemu je opomena i žestoka prijetnja Ummetu od slijedenja puteva židova i kršcana, nakon što su spoznali Kur’an i Sunnet!"

"O vjernici, ne uzimajte za zaštitnike Jevreje i kršcane! Oni su sami sebi zaštitnici. A njihov je i onaj medu vama koji ih za zaštitnike prihvatic Allah uistinu nece ukazati na pravi put ljudima koji sami sebi nepravdu cine."( Prijevod znacenja - El-Maide, 51.)

"Zato ti vidiš one cija su srca bolesna kako se žure da s njima prijateljstvo sklope, govoreci: "Bojimo se da nas kakva nevolja ne zadesi!... (Prijevod znacenja - El-Maide, 52.)

"O vjernici, za prisne prijatelje uzimajte samo svoje. Ostali vam samo propast žele. Jedva cekaju da muka dopadnete. Mržnja izbija iz njihovih usta, a još je gore ono što kriju njihova prsa. Mi vam iznosimo dokaze, ako pameti imate." (Prijevod znacenja - Ali-Imran, 118.)

Citat kraj

Eh ovo na kraju - ako pameti imamo - uvjerili smo se na nasem narodu a i bezbroj primjera u svijetu u ovaj zadnje navedeni ajet pa opet neko uistinu vjeruje kako ce nas stititi ulazak u NATO ili EU... to se zove onda mentalni poraz.
Komunicirajmo i sa EU i sa NATO i postavimo se shodno okolnostima, trazimo najbolje rjesenje i za nas i za komsije na istoku i zapadu - ali budemo li mi kao narod a i nasi prvaci izgubili ovo navedeno kao kompas, ostace nam samo da kritikujemo sami sebe, jer su oni nama po Allahovom kaderu neprijatelji dokle god nam se ne pridruze kao braca u vjeri.

abeveg
Član
Postovi: 498
Pridružen/a: 04 okt 2013 03:01

Re: Dr. Mustafa Ceric

Post Postao/la abeveg » 17 sep 2014 03:22

abeveg je napisao/la:
amkos je napisao/la:I sta je bolje, Ceric ili neko drugi..
Jos malo vremena je ostalo do izbora..
Cilj kritike nije bio radi neke alternative, ne znam.
--> ali svakako je on bolje rjesenje od ovih ostalih, komparativno gledajucim mislim. Glupost je uopste i razmatrati nekog hadziomerovica ili radoncica itd. Ti su promasili pravac na skroz, a ne da su samo malo ukrivo skrenuli. Bakir ili Ceric? ne znam. Treba od toga sto imamo najbolje napraviti. Mozda je bitnije kod obojice ko ima iskren nijjet/namjeru nego li samo mogucnosti koje ima. Sta vredi sposobnost ako nema istinske odluke. Posto je Bakir zaduzen i sa partijskim ciljevima i interesima mozda su tu prednosti na Cericevu stranu.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Dr. Mustafa Ceric

Post Postao/la ABen » 17 sep 2014 08:39

Bosnjaci imaju izbor samo izmedju Izetbegovica i Cerica.
Mozemo se svi dogvoriti da su ovi ostali velik promasaj.
Po meni Bakir je imao svoju sansu, nije nista uradio nego su mu obecanja ostala da ce u buducnosti nesto uraditi. Imao je podrsku SDA kao svoje stranke i opet nije nista uradio. Nije izdao Bosnjake, ali se nije ni zalagao za njih bas posebno kad su u pitanju Bosnjaci na okupiranom dijelu.

Zato sam ja za Cerica da i on dobije svoju sansu, covjek je bio toliko godina reis IZ BiH. Mi nemamo trenutno boljeg vodje u nasim redovima od Cerica i Zukorlica. Mogu neki pljuvati po Zukorlicu ali da njega nema, danas nebi ni imao uvod bosanskog u Sandzaku. Nazalost pomoc BiH prema Sandzaku je nula.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

atif
Član
Postovi: 6275
Pridružen/a: 19 okt 2012 11:28

Re: Dr. Mustafa Ceric

Post Postao/la atif » 17 sep 2014 09:50

Bakir ili Ceric? ne znam. Treba od toga sto imamo najbolje napraviti.
Kao sto kazes ubjedjenje je osnova. I to Bosnjaci trebaju da dobiju. Za to nam treba neko ko ce nam popraviti taj kompas. Bakir pravi gresku jer treba da radi na jacanju stranke. Kao sto kaze ceric, mi nemamo ni jedne jake stranke u drzavi. Sve neke partijice pokupise glasove i rascjepase nas. To je i cilj sviju onih koji rade protiv nas. Kao i u andaluziji. Svaka bi bio pasa svoje mahale i na kraju svi gubimo. Zato se bakir trebao koncentrisat na stranku kako bi joj popravio imidz a predsjednistvo prepustiti cericu.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41388
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Dr. Mustafa Ceric

Post Postao/la Jack » 17 sep 2014 12:23

Ceric je nesposoban,smotan i smusen lik.
Pokazao je kroz godine,njegove ideje i projekte i sve ono sto nije ostvario

Njegova kandidatura je jedino da se Bakiru uzme pozicija predsjednika.I tu dodje Fahro Teletina poznati Spijun ,Kosovac i Cericev pajdas.Svih 9 kandidata uglavnom imaju cilj da uzimaju od Sda sem Bakira Hadziomerovica koji je ovdje samo zbog licne sujete Zlaje prema Suljagicu da mu pokvari planove

Ne objasnjavaju mi se raznorazni doktorari i nikakve ideje
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Dr. Mustafa Ceric

Post Postao/la ABen » 18 sep 2014 09:50

Jack je napisao/la:Ceric je nesposoban,smotan i smusen lik.
Pokazao je kroz godine,njegove ideje i projekte i sve ono sto nije ostvario

Njegova kandidatura je jedino da se Bakiru uzme pozicija predsjednika.I tu dodje Fahro Teletina poznati Spijun ,Kosovac i Cericev pajdas.Svih 9 kandidata uglavnom imaju cilj da uzimaju od Sda sem Bakira Hadziomerovica koji je ovdje samo zbog licne sujete Zlaje prema Suljagicu da mu pokvari planove

Ne objasnjavaju mi se raznorazni doktorari i nikakve ideje
Ceric je pravi Bosnjak! Za razliku od ovih drugih koji i nisu Bosnjaci. Za Bakira samo mogu reci da nista nepomaze Bosnjacima sa okupiranog dijela Bosne.

Pokazi mi jednog ovih kandidata koji je vise uradio za Bosnjake Bosne i Sandzaka. Njegovo najlosije je bolje od ovih drugih.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41388
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Dr. Mustafa Ceric

Post Postao/la Jack » 18 sep 2014 10:43

Pokazao je pasivnu nesposobnost.Od Haske presude za Srebrenicki genocid kad nije nista uradio.Do takozvane ''enciklopedije'' Bosnice.

Takav nesposoban lik mi ne treba

Ako je to tebi idol onda i ne cudi me sto smo u takvoj banani.Za razliku od takozvana Doktora.Ja sve sto sam uradio.Uradio sam i nasao statisticki a nije bilo jednostavno.U tome je razlika.Ja realizujem svoje projekte za razliku od nekih

Taj udbas je samo tu da uzima glasove od Bakira.Njemu samo on smeta

Ps:Bakir I.je jos gori ali u drzavi gdje imas 60 godisnjake koji su tu radi licne sujete.Par Kosova.I nazalost mnogo mladji izdajica koji mlati zeni i uzima 30 000 km i jos se zove Bosancem.Naziv konja

Mi nemamo nikakvu nacionalnu strategiju.U tu spada i takozvani Dr Ceric do ostalih propaliteta koji ce jedino napraviti takvu da ce siromasniji biti jos siromasniji ali dzaba ja to govorim tebi.Jer kao i vecina Bosnjaka vi vecinom ne razmisljate kako treba,zadrti ste i rijetko kad mene slusate.

A da ja bolje znam.Pa,naravno ali Bosnjaci su nesposobni da naprave korak dalje

Cak sta vise ovog ce Suljagic potuci.Nije to cilj,kazem cilj s nazovi 9 kandidata ovog puta je da Bakir potune.A,to znaci novi neredi,izdaje i sta god

Haj sad opletite po meni
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Dr. Mustafa Ceric

Post Postao/la ABen » 18 sep 2014 10:53

Ni Bakir nije nista bolji, jos je gori kao sto si rekao. Zar Bakir nije pasivan. Dodje u Prijedor i Srebrenicu da se slika i pozira. Slika se sa dijecom iz Bratunca i obecava pomoc. Za Bosnjake iz genocidne nije nista uradio niti ima kakav plan da pomogne narodu. Moj cilj nije da se iselim iz Prijedora i da im Prijedor ostavim.

Ja ti dajem za pravo da mi nemamo nikakvu nacionalnu strategiju. Ali ja gledam stav iz genocidne.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41388
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Dr. Mustafa Ceric

Post Postao/la Jack » 18 sep 2014 11:09

Bakir koliko smusen bio i poglup je bolji izbor.U zalosnom svijetu ja zivim kad kazem da trebas glasati za Bakira Izetbegovica

Srebrenica i ulaganja je dio Sda stranke i sve sto se radi.A sta ce u Prijedoru da radi.Sda je najvise dala para i zalaganja da se izjasnimo kao Bosnjacima i sigurno nije prodala Mostar ustashama.Uostalom,neka ga tu gdje jeste.Mnogi gori izbori su svi ostali.Od samozvanog Bosanca do novopecenog Bosnjaka


Nemamo nikakvu nacionalnu strategiju sto je daleko gore.


Genocidne poput Tokica i Cerica?Daj bolan?A ja sam zivio gdje ono?Sarajevu?

Glasajte za koga hocete.Sta se mene tice.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5863
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Dr. Mustafa Ceric

Post Postao/la Abidaga » 21 sep 2014 23:10

Wygzzu-BLD4

emir
Član
Postovi: 79
Pridružen/a: 08 nov 2012 13:17

Re: Dr. Mustafa Ceric

Post Postao/la emir » 23 sep 2014 23:14

Jack je napisao/la:Bakir koliko smusen bio i poglup je bolji izbor.U zalosnom svijetu ja zivim kad kazem da trebas glasati za Bakira Izetbegovica

Srebrenica i ulaganja je dio Sda stranke i sve sto se radi.A sta ce u Prijedoru da radi.Sda je najvise dala para i zalaganja da se izjasnimo kao Bosnjacima i sigurno nije prodala Mostar ustashama.Uostalom,neka ga tu gdje jeste.Mnogi gori izbori su svi ostali.Od samozvanog Bosanca do novopecenog Bosnjaka


Nemamo nikakvu nacionalnu strategiju sto je daleko gore.


Genocidne poput Tokica i Cerica?Daj bolan?A ja sam zivio gdje ono?Sarajevu?

Glasajte za koga hocete.Sta se mene tice.



Moj zadnji komentar koji sam napisao na ovom forumuu, doduše na drugoj temi, je bio sa sličnom porukom i ekspresno je obrisan. od tada samo pratim i čitam šta se piše i naravno čudim se kako pojedini ne mogu shvatiti suštinu Cerićeve kandidature. Napisao sam i i dalje stojim na tom da je Cerić rijetko sposoban intelektualac koji ima samo jednu manu, UDBAŠku prošlost. Upravo zbog njegovog intelekta siguran sam da je on svjestan činjenice da nema nikakve šanse za pobjedu a isto tako da je tu kao i ostali nezavisni kandidati da bude zec trkač za Radončića, a Radončić ima druge zadatke kada zasjedne na predsjedničko mjesto. Da se razumijemo, jako dobro poznajem Mustafu Cerića i mislim da on ima bolje reference od Bakira za člana predsjedništva ali me zabrinjava njegova kandidatura kao nezavisnog kandidata kada nije došlo do dogovora u SDA čiji je osnivač između ostalih i Mustafa Cerić. Zar sujeta može nadmašiti strah od sada sasvim realne opcije da osoba poput Fahre bude član predsjedništva. Ima još vremena do izbora i najbolje bi bilo da jedan od pomenute dvojice odustane od kandidature za člana predsjedništva u korist drugog a sve u korist Bosne ali to je sve u domenu nekog SF filma.

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Dr. Mustafa Ceric

Post Postao/la amkos » 24 sep 2014 00:02

Ja se dvoumim izmedju Bakira i Cerica. Sto kaze emir najbolje bi bilo kad bi jedan od ove dvojice odustao. Tako da se ne cjepkaju glasovi Bosnjaka..ali..

O fahri, suljagicu, onom drugom bakiru ne razmisljam kao o nekim opcijama..
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Musa Kesedzija
Član
Postovi: 53
Pridružen/a: 09 dec 2012 00:44

Re: Dr. Mustafa Ceric

Post Postao/la Musa Kesedzija » 24 sep 2014 11:05

amkos je napisao/la:Ja se dvoumim izmedju Bakira i Cerica. Sto kaze emir najbolje bi bilo kad bi jedan od ove dvojice odustao. Tako da se ne cjepkaju glasovi Bosnjaka..ali..

O fahri, suljagicu, onom drugom bakiru ne razmisljam kao o nekim opcijama..
Ako je istina to sto si napisao da se dvoumis izmedju Bakira i Cerica ili da razmisljas o Scepi cetniku to jest Fahri onda ti imas velikih mentalnih problema . Bolje je reci ako ima istih takvih Bosnjaka ne smo sto nije cudo da smo u ovakvim problemima zadnjih 20 godina nego je cudo sto smo uopste zivi . Jedina dvojica koja nesto vrijede su Sefer Halilovic i Emir Suljagic a najbole bi ti bili da pogledas youtube kako se pregovara sa neprijateljem to jest pregovor Sefera sa HVO-om i sa Mladicem pa ces nesto da naucis .

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41388
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Dr. Mustafa Ceric

Post Postao/la Jack » 24 sep 2014 11:18

Emir Suljagic poznat po mlacenju svoje zene,kradji humanitare.I uspjehu od 5000 novih biraca za ove izbore.Biracki spisak imam,toliko imas novih Bosnjackih biraca.Pricalo se o cifri od 100 000-150 000.Covjek imao vise od godinu dana za takvo sta da se pripremi.I na kraju sta bi.5000 novih biraca a i to ne bi dobio nikad da nije bilo Sda para.Sdp krmci nisu dali dinara.Isti onaj sto je rekao da je Bosanac,i sad se sjetio da je Bosnjak.Takav prevrtljivac koji jos tuce vlastitu zenu.Ne bih mogao da bude sekretar svoje Mz u Americi a kamoli da fura nesto vise,tipa ''predsjednik predsjednistva''

Sefer,isto nesposoban lik koji se ponosi slikajuci se s Turskim komunjarama.Iste te komunjare predvodjene Tansu Ciler koje nisu rekle B za Bosnjake ili da nam pomognu od agresije.Prijeratni Kosovac,koji je vecinu zivota proveo u Hrvatskoj.Doselio u Bosnu za rata.Poznat po neuspjesnim ofanzivama Hercegovine


Naravno.Podrumas Bakir Izetbegovic,zvani Bakir sef koji se je dobro ''branio'' i ratovao s svojih 35 godina iz duboke pozadine.Citaj trezor narodne banke Bih,valjda je isto tako poznat kao jak branitelj Bosnjaka



Nazalost.Bosnjaci imaju gomilu ljevicara i Kosovaca koji su Bosnjaci ali na baterije.Propale stranke,jos vise propalih ljudi.Isto to vrijedi i za Cerica ciji jedini ulog u svemu ovome je da sprijeci biranje Bakira..Ako se sjecas proslih izbora.I koliko je tad bilo kandidata 2010 godine za Bosnjackog clana predsjednistva.E,sad vjerovao ili ne imas 3 put vise kandidata.A medju njima tandem Suljagic-Ceric i Halilovic su tu samo da prijeratnom kepecu iz Gusinja,nepoznatom novinarcicu Crnogorske pobjede.Koji nije ni padeze savladao cijelo ovo vrijeme.Omoguce pobjedu na izborima.Scepo aka Radoncic,poznati jaran Miskovica.Jos sam 2008 pricao o njegovim vezama s doticnim cetnikom



Za koga ces glasati?

Bakira Izetbegovica?

Zasto?

Zato sto opcije su daleko gore a ne bolje.

Naravno ako vi mislite i dalje i zelite da glasate za naprimjer ''Suljagica'' koji se je bas pokazao kako treba.U redu za kradju brasna i novih kola.Samo glasajte.Za njega ni bivsa zena nece glasati, ali cuj

Bujrum.Moje nije da mjenjam misljenje.Dajem vam realan izbor

Nazalost ja bih volio da ima neki kandidat koji ima ideje, a ne sve propaliteti.No.to je to


Ps:Prvog dana sam rekao da je 1 Mart prevara i ubleha naivnim Bosnjacima.I da je to samo predizborni trik.Pljuvali su me svi,pricali da lazem.1 Mart ovo i ono

Na kraju bi onako kako sam ja rekao.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

atif
Član
Postovi: 6275
Pridružen/a: 19 okt 2012 11:28

Re: Dr. Mustafa Ceric

Post Postao/la atif » 24 sep 2014 14:57

ima samo jednu manu, UDBAŠku prošlost....... kandidatura kao nezavisnog kandidata kada nije došlo do dogovora u SDA čiji je osnivač između ostalih i Mustafa Cerić. Zar sujeta može nadmašiti strah od
Interesantno zapažanje i ponavljanje blebetala nedžada latića, islamofobičnog oslobođenja koji predvodi nacionalno neosvješćena vildana selimbegović. Zapinjete za Mustafinu prošlost koja nikad nije dokazana. A jedan od poznatih koji je bio u udbi muftija mostarski Seid Smajkić je jasno pokazao kako se bori za svoj narod. Zato su bitna djela, a Allah prihvata svačiju tevbu. A ako se čovjek pokaže koliko se bori za svoj narod dovoljan je pokazatelj. Zato je Cerić najbolje riješenje. Bakir se trebao davno posvetiti stranci da je ojača a ne poslije da se žali kako mu sbb, df i drugi plaćenici kradu glasove. A što se tiče ujedinjena, pa što onda Bakir nije bio kompromisan i predao kandidaturu Ceriću? On je bio 4 godine okušao se i nije ispunio obećanja. Jedan dokument koji treba da reguliše IZ i državu nije uspio progurati da se potpiše. Nego sad se moramo ponizivati sa diskriminatorskim odnosima i ucjenama koji se vrše od vlaške strane u vezi tok memoranduma. Takvo ponašanje nije bilo prema pravoslavnoj i katoličkoj crkvi.

Sefer Halilovic i Emir Suljagic
Isti Sefer zloupotrebljava boračku manifestaciju da bi istakao svoju stranku a ako je toliki patriota što je onda isturio svoje kandidate u genocidnom entitetu a nije pristupio koaliciji domovina. Narciosiodan kao i islamofob šćepo.
A Emira ne trebaš da spominješ. Dobio je od SDA pare da se brine i prijavljuje narod za glasanje a on je to po svom komunističkom maniru zloupotrebio. Sve osobe što je prijavio jeste zahvaljući resiu Kavazoviću, Ceriću i džematima koji su se zalagali za ovu odluku. Na kraju ćemo opet dobiti da se bori za zabranu osnovnog ljudskog prava da djeca mogu svoju vjeru izučavati. Nije dovoljno što imamo čistu pravoslavizaciju u genocidnom, kako kaže tokić nego trebamo da stvaramo ljudske robove umjesto božijih. Svoj je položaj zloupotrebio, prvi mart a i sviju nas koji smo pomagali na prosperitetu naše slobode.

atif
Član
Postovi: 6275
Pridružen/a: 19 okt 2012 11:28

Re: Dr. Mustafa Ceric

Post Postao/la atif » 24 sep 2014 15:05

Ja se dvoumim izmedju Bakira i Cerica.
Pametno razmišljanje, a vi ostali što misliste drugačije razmislite o djelima tih dotičnih. Koliko su se oni borili za kampanju
bitno je biti bošnjak i sta su sve od sebe dali! Da li su nas djelili na regionalce ili su se borili da povratimo naše nacionalno ime.

Odgovorite