☑ Pravila foruma i savjeti

Svjetsko prvenstvo Brazil 2014

Finale

Njemacka : Argentina - pobjeda Njemacka
0
Nema glasova.
Njemacka : Argentina - pobjeda Argentina
1
100%
Njemacka : Argentina - pobjeda penali Njemacka
0
Nema glasova.
Njemacka : Argentina - pobjeda penali Argentina
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 1

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41375
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Svjetsko prvenstvo Brazil 2014

Post Postao/la Jack » 22 jun 2014 09:59

Olic s 34 godine trci.Mandzukic trci.Rakitic trci.Dzeko se suta

Bolan ja sam to pricao ima godinama vec od 2010 pricam da je taj trener nesposoban,prevara,to je varalica
.Obraz guzica lik.Iz svih timova je dobio otkaze iz Arapskih i Turskih liga.To da moze reci da jedan Prcic ne zasluzuje poziv.Da se je onako posrao po Zukanovicu

Dzeko je imao par sansi.Prije sam pricao da je Misimovic samo steta a ne korist.Nije nista bolje odigrao niti Medunjanin.Salihovic katastrofa.

Begovic,Besic i Hajrovic.Jedini koji su igrali.Ovo ostalo je katastrofa

Mi smo imali stativu.Ponisten nam je gol i to cisti.Ono je bio faul.Sudija nije trebao dati samo 3 minuta nadoknade.Fifa je gomila pedera i narkomana s Blaterom koji prima mitove i gore

Naravno,sem nepravde.Spahic je odigrao zalosno.Sudije su nas pokrale.Kao i najvazniji igraci.Dok se Spanci izvinjavaju naciji.Onaj debil Susic prica da je kriv teren,sudije,sve je bilo fer.Dok Niko Kovac udri po sudijama i izjebe im se sve zivo.Onaj teletina praznog pogleda gleda i kaze.Sve je bilo fer


Hrvatska sad ostaje da nas ponizi.Ako odu u osminu finala.Itekako su bolji od nas
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Svjetsko prvenstvo Brazil 2014

Post Postao/la ABen » 22 jun 2014 15:09

Mene je nocas samo Begovic uvjerio da je svjetski igrac.

Besic nije los kao igrac ali je veci psihopata, sam psuje mater svakom kome stigne i dobar je uvijek da napravi penal i dobije crveni. Zato mi nije igrac po volji. I sam nemam zivaca zato ovo i nebi bio bolji covjek od njega zato ovo i pisem.

Hajrovic se trudio ali vecinom bez koristi neke.

Cijela nam je sredina isla preko Misimovica i satim je izbacio i Pjanica iz igre. Imali smo utkmica sa njima dvojicom i ni jedna nije bila dobra.

Imali smo i utakmica samo sa Dzekom i sve su bile bezveze. Nemozemo mi igrati samo sa jednim napadacem.

Nerzumijem zasto su bili Kolasinac i Bicakcic na klupi? Zasto jeto kreten to uradio? Sinoc je bilo pet igraca u utakmici koji nisu skoro nikako igrali u kvalifikacijama. Ubacuje Tina Svena Susica da sta uradi? Bratic mu nije za SP, nije nista uradio. Ja se nadam da ce se i igraci pobuniti sad protiv Susica i da ce ga smijeniti kao trenera.

Ovu temu mozes sto se mene tice i zakljucati. SP me vise i nezanima, niti cu gledati vise i jednu utakmicu.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Svjetsko prvenstvo Brazil 2014

Post Postao/la amkos » 23 jun 2014 01:55

Abene i ti cudan, pa Bicakcic je kriv za dva gola u prosloj tekmi i logicno je da je kaznjen. Ali zasto nije Kolasinac igrao, to ne shvatam.

Steta, bio sam uvjeren i realan da mozemo do osmine finala sa ovom ekipom.. Ali..

Steta. Steta, steta.
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Svjetsko prvenstvo Brazil 2014

Post Postao/la ABen » 23 jun 2014 11:06

amkos je napisao/la:Abene i ti cudan, pa Bicakcic je kriv za dva gola u prosloj tekmi i logicno je da je kaznjen. Ali zasto nije Kolasinac igrao, to ne shvatam.

Steta, bio sam uvjeren i realan da mozemo do osmine finala sa ovom ekipom.. Ali..

Steta. Steta, steta.
Dobro ako je Bicakcic kriv za drugi go Argentine. Ali za prvi go? Autogo od Kolasinca. i ako su krivi bar smo bolji kad oni igraju nego kad igramo bez njiih. Evo Spahic je kriv za go protiv Nigerije, vidjet cemo da li ce igrati protiv Irana. Ibisevic dao go protiv argentine i ponovo Dzeko igro od pocetka. :? Nema logike kod Susica, Misimovic igra preko 90 mnuta, ubacuje bratica koji nema veze od fudbala.

Bar je vaha pobjedio sa Alzirom i tako jedan Bosnjak ostaje na SP. Znao sam da ce Alzir sa Vahom bolje odigrati od nas. Susic je kao covjek i kao trener nula. Sretan sam sto n isam otisao u Brazil da gledam utakmice. Da sam otisao pokajo bi se za cijeli zivot.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7383
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Svjetsko prvenstvo Brazil 2014

Post Postao/la Drina » 23 jun 2014 21:15

Ma jedini krivac je Susic. Niko drugi. Bezvrijedno je raspravljati o necim tudim greskama. Ko god prati nasu reprezentaciju bi postavio bolju postavu od prve minute. Iskreno razmisljam je li se on kladio na pobjedu Nigerije. Nista drugo ne moze objasniti ono sto je on ucinio.

I to ne samo da je to ucinio na pocetku. Ok. Svako moze pogrijesiti vec je sa zamjenama nastavio sa ukopavanjem. Gledam kako se zagrijava Ibisevic i mislim sad ce uci umjesto Misimovica kad on mjenja Hajrovica. Naprosto ne mogu da vjerujem sta se desava. :shock:



I meni je drago za Vahida. On je doktor nauka za Susica. Potpuno sam ubjeden da bi sa njim tukli i Argentinu u prvoj utakmici. Mi u prvoj nismo ni pokusali pobjediti Argentinu (koja je bila losa do bola) vec samo isli na to da izgubimo sa sto manjom razlikom.


Vidjet cemo kako ce biti protiv Irana. Ako budu igrali protiv nas kao protiv Argentine, rasturit ce nas s 3-4 gola razlike.
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7383
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Svjetsko prvenstvo Brazil 2014

Post Postao/la Drina » 23 jun 2014 21:49

Inace, ja cu i dalje pratiti svjetsko. Bit ce tu jos dobrih utakmica. Svida mi se kako igraju Mexico, Chile, Uruguaj pa i Njemacka. Borbeno i otvoreno. Lijepa igra.

Iako nisam neki fan, mora se priznati da su i Francuzi promjenilio stil igre i da su bolji bez Riberia i Nasria. Ovi su previse peljali loptu. Imaju bolji protok lopte. Sad igraju izuzetno ofanzivan fudbal.

Brazil je i dalje moj favorit za naslov iako nisu pokazali svoju snagu. Ali ocekujem da ce nadoci u nastavku. Plus ce sigurno imati i malo pomoci od Fife.
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41375
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Svjetsko prvenstvo Brazil 2014

Post Postao/la Jack » 24 jun 2014 00:14

Svaka cast Meksiko.Nek ste razbili kockaste kako treba.Jedino mogu uzeti s igracem vise.Eto to je ta jaka Hrvatska

Urugvaj ce biti sutra vazno pratiti

Neko ispada.Ili Urugvaj ili Italija sutra
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41375
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Svjetsko prvenstvo Brazil 2014

Post Postao/la Jack » 24 jun 2014 03:36

Davnih dana sam ovdje rekao.Da je Susic kreten.Imao sam pesimizam da ce nas Slovaci uzeti u Zenici i tako je bilo.Samo vise srece, citaj srece.Napravilo je od nas putnike na Sp.Stativa Slovaka,promasaj glavom onog Slovaka.Naravno i gol Hajrovica

Taktika tog kretena kojem je najveci domet bio Arapska liga.Bio je poznat.Uglavnom ja bih bolje sastavio tim protiv Nigerije jer koliki kreten treba da budes da ubacis Misimovica u pocetni sastav ili Medunjanina.To mi nije jasno.Sad to sto je Sunjic igrao stopera i sve ostalo

Nemam razlog da budem ljut.Ja cu biti ljut ako ja POGRIJESIM.Ja mogu demografski da pogrijesim.A vjerujem da necu.Kad dodje popis jednog dana,sve ce se znati vise

Sto se tice svega.Imas tu par dobrih utakmica.Drzimo se toga ako mozemo

Sutra imamo jos 1-2 zanimljive utakmice.Igrati s ponosom protiv Irana.Najmanje sam ocekivao 1.8 finala ali nismo mi krivi sto imamo seljacki mentalitet i budalu za trenera.I sto nam je taj fudbalski savez pun kretena

A za ostalo

Nigerija,Cile.Donekle i Meksiko nam je pokazao kako se igra.Svaka cast Meksiku da su makar ''vatrene'' poslali tamo gdje im je mjesto.Nismo imali srece,ali kad imas budalu za trenera.Ne treba ocekivati previse

I jos nesto

Vjerujem da ce tu biti par zanimljivih utakmica.Naravno ne vjerujem da imam snage gledati Grke ali namjeravam Italiju-Urugvaj da gledam.Kao i nadam se Njemacku-Usa.I ko zna jos

Portugalci moraju cudo da naprave da ne odu kuci


Nije sramota izgubiti.Sramota je ispasti glup i bahata seljacina
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Svjetsko prvenstvo Brazil 2014

Post Postao/la ABen » 24 jun 2014 08:52

Drina je napisao/la: I meni je drago za Vahida. On je doktor nauka za Susica. Potpuno sam ubjeden da bi sa njim tukli i Argentinu u prvoj utakmici. Mi u prvoj nismo ni pokusali pobjediti Argentinu (koja je bila losa do bola) vec samo isli na to da izgubimo sa sto manjom razlikom.

Vidjet cemo kako ce biti protiv Irana. Ako budu igrali protiv nas kao protiv Argentine, rasturit ce nas s 3-4 gola razlike.
slazem se, oni su bili sretni sto su samo izgubili 2:1, da je Ibisevica ranije ubacio ili da je igrao od pocetka mogli smo izvuci najmanje nerjeseno. A od Nigerije smo izgubili samo zbog postave Susica.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Svjetsko prvenstvo Brazil 2014

Post Postao/la ABen » 24 jun 2014 09:05

Jack je napisao/la:Svaka cast Meksiko.Nek ste razbili kockaste kako treba.Jedino mogu uzeti s igracem vise.Eto to je ta jaka Hrvatska
Steta sto im nisu dali petardu! Meksiko ih je razbio kao beba zvecku, postenu sansu nisu imali. Kockasti su dobili od Brazila i od Meksika dobro, pobjedili su jedan los Kamerun koji je na 10. poziciji od Africkih timova na FIFA listi.

Italija ce izgubiti, ovi juzno amercki timovi su dobro nabrijani. Francuzi ako budu prvi i dobiju Nigeriju prolaze dalje u cetvrt finale. Meksiko protiv Holandije ce biti isto tesko za Holandiju jer ce se napatiti protiv Meksika. Nijemci bi trebali isto da prodju dalje ali cim im dodje juzno amercki tim mogu da ispadnu.

Nadam se za Alzir da ce proci protiv Rusije dalje zbog Vahe, covjek je trener i tim mu se bori nisu bili kao mi i dosli samo da izgube. Bosna da je imala samo pola borbenosti od Alzira i da je Susic nije kreten i olos od covjeka Bosna bi dosla sigurno u cetvrt finale.

Nazalost Bosna je dosla u Brazil da izgubi sa sto manjom go razlikom i da se ne osramote. Ali i bez imalo borbenosti.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7383
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Svjetsko prvenstvo Brazil 2014

Post Postao/la Drina » 24 jun 2014 09:54

Meni se odavno svida ta meksicka igra. Napadacki, trkacki i pomalo fanaticno. Bez previse kalkulacija. Istina da ce tesko postati sampioni sa takvim stilom igre jer je to previse otvoreno i daju prostora protivniku ali je lijepo za gledati. :gut: Ali zato uvjek produ grupu sto i nije tako lose.

Nas stil igre je bio staromodan i prespor. Pogotovo kad je ona budala stavila tri ista igraca u sredini terena pa se dodaju u 10m2 i guse jedan drugog. Mi smo igrali kao da je to klupski sampionat pa se kalkulisalo, da se dobije manje golova izvuce remi itd...sto je cisti promasaj.


Na tim turnirima treba ici na pobjedu u svakoj utakmici. Izgubio 2-1 ili 5-0 ti dode na isto. Glupo se cuvati za sljedecu utakmicu. Trebas uci na teren i ciljati tri boda.


Urugaj - Italija bi trebala biti dobra utakmica. Uruguaj ima ubojit napad. Prave zivotinje!
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41375
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Svjetsko prvenstvo Brazil 2014

Post Postao/la Jack » 25 jun 2014 05:48

Meni se svidja trener Meksika koji daje moral igracima dok teleca faca gleda i prica gluposti.Mislim ako si toliko glup.Bolje ti je da sutis.I on daje jos izjave

Takodjer mora se reci da Kostarika koja je bila taraba proslih prvenstava.Iznenadila je mnoge.Vaha koji je 6 mjeseci studirao ekipu J.Koreje.Dok ona budala trazi ''kasete'' ili sta li vec.Dosta tog je do trenera


Precijenjena budala Hodgdson.Pa imas tu i jos kretena koji su kreteni.No imas i par pravih klasa tipa Van Gal iz Holandije,Vaha Alzira,Herera Meksicki trener

Nije sve u ekipi ako ti je trener kreten.Ima i tu pola istina.

Francuska dobro igra.Ali sumnjam ako Nigerija prodje ili Iran.Da ce moci nesto protiv njih.Znaci njih vidim u 1/4.Kao i Brazil jer sumnjam da ce Cile moci nesto protiv Brazila u osmini finala

Italija je ispala.Trener je priznao gresku i cjenim to.Odmah je dao otkaz iako ima ugovor do 2016.Rekao je ja sam kriv i nema dalje,To je do mentaliteta jer covjek racionalno razmislja.Za razliku od nase seljacine
Sutra cemo najvjerovatnije ispusiti cak i necu gledati utakmicu.Nije bitan poraz'
Bitno je da ne gledamo onog kretena ogadio mi se je vise


Sutra tek vidim vazne utakmice posebno Portugal-Gana i Njemacka-Amerika.Bit ce svega tamo

Osmina finala dolazi.Inace jos je veca zalost onaj penal Grka danas i njihov plasman u osminu finala.Komedija

Otisle su sve jace Europske repke ali vjerujem da ce Francuska i Holandija najdalje ici od tih.Argentina ako bude igrala kao protiv nas.Nece se naigrati protiv ozbiljnije ekipe

A te ozbiljne utakmice dolaze za par dana.Znaci vec od subote
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Svjetsko prvenstvo Brazil 2014

Post Postao/la ABen » 25 jun 2014 17:52

Nevjerovatno da je toliko bez obraza i da sad ubacuje svog bratica od pocetka pokraj Pjanica. Hajrovic i drugi na klupi. :vomit:
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41375
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Svjetsko prvenstvo Brazil 2014

Post Postao/la Jack » 25 jun 2014 17:55

ABen je napisao/la:Nevjerovatno da je toliko bez obraza i da sad ubacuje svog bratica od pocetka pokraj Pjanica. Hajrovic i drugi na klupi. :vomit:

Vidim.Cudim se.Ne znam sta da vam kazem

:lol: :lol:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Svjetsko prvenstvo Brazil 2014

Post Postao/la ABen » 25 jun 2014 19:15

Gledam utakmicu i bratic mu se valja po zemlji, sreca da ono nije bio go. :vomit: I to je buducnost naseg fudbala. :vomit:
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41375
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Svjetsko prvenstvo Brazil 2014

Post Postao/la Jack » 25 jun 2014 19:55

Hahaha.Komedija.Iran je kanta.Fakat su me razocarali.Jos Avdija zabio gola
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Svjetsko prvenstvo Brazil 2014

Post Postao/la ABen » 25 jun 2014 19:59

Jack je napisao/la:Hahaha.Komedija.Iran je kanta.Fakat su me razocarali.Jos Avdija zabio gola


Ma Avdija je izmislio fudbal ta Tinu Susica. Igrali smo lijepo, sa nasom normalnom postavom, jedina nakaza na terenu je bio Safetov bratic.

Ja sad cekam otkaz od trenera. Sve drugo je preseravanje,.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7383
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Svjetsko prvenstvo Brazil 2014

Post Postao/la Drina » 27 jun 2014 08:03

Alzir ide dalje. Bravo za Vahida. Izvukao je maximum od jedne vise nego prosjecne ekipe.
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Svjetsko prvenstvo Brazil 2014

Post Postao/la ABen » 27 jun 2014 09:08

Svaka cast za Vahu, prosao je Alzirom dalje. :respekt:
Sta Bosna nije uspjela. Znao sam a i pisao sam ovdje da ce Vaha dalje proci nego mi sa Susicem. Vaha je napravio jednu novu ekipu, doveo skoro sve nove igrace, sad ce igrati protiv Njemacke.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41375
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Svjetsko prvenstvo Brazil 2014

Post Postao/la Jack » 27 jun 2014 09:23

Kao sto sam rekao.Trener je pola tima..

Ali kome ja to pricam
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Odgovorite