☑ Pravila foruma i savjeti

Kupujmo nekretnine: Bosna i Hercegovina

Moderator/ica: Drina

Avatar
edin
Član
Postovi: 183
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:00

Re: Kupujmo nekretnine: Neum-Stolac-Mostar

Post Postao/la edin » 25 okt 2012 15:41

Konkretno nesto ,cestitke za Razum:D I meni je ovaj Mostar nesto prirastao srcu.

Avatar
Razum
Član
Postovi: 253
Pridružen/a: 20 okt 2012 01:32

Re: Kupujmo nekretnine: Neum-Stolac-Mostar

Post Postao/la Razum » 25 okt 2012 15:58

amkos je napisao/la:Kad uvedes struju aBd onda se angazuj u vezi dzamije. :zastava:
Rado bih i za džamiju pogurao, ali Mitar kaže neće pare.
Hoće samo mijenjat za Trebinje. Tražio mu ja zadnju cijenu, ali neće da kaže... :?
Svjestan je da ne može puno dobit u Željuši, a skupo mu u Trebinju, jer su Bošnjaci davno svoje rasprodali.

Dodao sam hiljadu KM u Hercegovački fond. Sad ih ima šest. :gut:

Jakub
Član
Postovi: 343
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:25

Sahat kula u Stocu

Post Postao/la Jakub » 25 okt 2012 16:07

Amkose,koliko to vremena da se skuplja novac za satni mehanizam?
Ja prvi put cuo prije nekoliko dana i bas me interesuje prije koliko mjeseci si ti znao za to ?
Ili si satni mehanizam pomijesao sa gradnjom sahat kule? :)

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Kupujmo nekretnine: Neum-Stolac-Mostar

Post Postao/la Zmaj » 25 okt 2012 20:51

Gdje inace zivis Razum? Koja opstina? :)
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Razum
Član
Postovi: 253
Pridružen/a: 20 okt 2012 01:32

Re: Kupujmo nekretnine: Neum-Stolac-Mostar

Post Postao/la Razum » 25 okt 2012 23:57

Zmaj je napisao/la:Gdje inace zivis Razum? Koja opstina? :)
Na žalost još uvijek izvan domovine - profesionalno se usavršavam na Zapadu,
ali ulažem svaki cent viška u BiH. :zastava: I planiram povratak.

Jack zna ko sam, a imam porijeklo (i nekretnine) u više gradova u BiH (čak 7).
Glasam na prijeratnoj adresi na sjeveru Bosne.

Dobro poznajem svaki djelić naše zemlje, i u putopisu mi jedino nedostaju dio regije
Birač, Glamoč/Drvar/Grahovo i Istočna Hercegovina.

Posljednje sam mahsuz zijaretio okupirano Čajniče...
slika

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41415
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Kupujmo nekretnine: Neum-Stolac-Mostar

Post Postao/la Jack » 26 okt 2012 00:37

Posljednje sam mahsuz zijaretio okupirano Čajniče...
Ma, ti si pravi Rambo

:rat: :vojnik4:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Kupujmo nekretnine: Neum-Stolac-Mostar

Post Postao/la ABen » 26 okt 2012 06:23

Razum je napisao/la:imam porijeklo (i nekretnine) u više gradova u BiH (čak 7).
:respekt:
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41415
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Kupujmo nekretnine: Neum-Stolac-Mostar

Post Postao/la Jack » 26 okt 2012 13:05

E, da ga cuju skutori :huhu: :respekt:

I na tebe je red da snizis nekretninu u Petrovcu kad popricas s Mitrom jos jednom :mrgreen:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7386
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Kupujmo nekretnine: Neum-Stolac-Mostar

Post Postao/la Drina » 26 okt 2012 16:16

ABen je napisao/la:Probaj ih spustiti za 50% cijene, nemoj biti budala i placati im neke njihove cijene.

Ovaj komad u zeljusi mozes spustiti i na 4500KM.

Ovaj drugi plac u Hodbini mozes spustiti i na 20.000KM

Ja vec godinama tako ubjedujem ove u Unsko-sanskom kantonu da im je zemlja bezvrijedno. Neke sam spustio i cak za 60% na cijeni. Jedan primjer, ja sam spustio cijenu imanja od 50 duluma u Bos. Petrovcu 3km od grada sa 50.000KM na 20.000KM. Jos me kumi i moli me da mi proda, a znam da ce on meni dati i po 350KM (17.500KM) ili 300KM (15000KM) po dulumu.
U opcini Sanski Most imam isto dobrih primjera gdje mi Srbi prodaju imanja pokraj Sane u Capljama i Tomini po 400KM i 500KM po dulumu. Mada su imanja isto od 10.000m² do 100.000m².

Prvo pokusaj da spustis cijenu, pa onda kupuj. Gledaj brojeve telefona koji imaju pozivni Srbije i CG. Njima se zuri najvise i daju dzaba.



To je tacno. Treba spustati cijene. Nema puno kupaca u Bosni a i ono sto ima je vecinom vezano za Sarajevo i par ostalih gradova.
Cijene nikako ne mogu rasti u mjestima gdje je brza depopulacija.

U mom mjestu ima jedan vlah koji je bio i clan SDS-a. Njegova djeca su otisla u Srbistan odmah nakon rata. Prodavao je kucu bez imanja 30.000KM. Pa je onda prodavao i kucu i imanje za 30.000KM a sad bi sve prodao za 20.000KM. Kupaca jednostavno nema.

Ustvari neko od nasih bi to i kupio ali nece iz razloga sto je cetnik i sto svi znaju da kad on umre to ostaje prazno. On tu kucu prodaje 20 godina a posto je prodaje ne ulaze nista u nju tako da ona propada i vec je fasada napukla. Nakon njegove smrti to ce se urusiti samo od sebe jer njegova djeca se nikad nece vratiti iz srbistana. Oni ce to vjerovatno tada prodati za <10.000KM.

E tad ce mi to biti interesanto.

Inace bih preporucio da kupujete zemlju. To je prilicno jeftino u Bosni a ne moze propasti. Oko kuce se ipak trena uvjek nesto raditi dok ledina moze da stoji i da se odrzava bez vecih napora. Posebno kupovati po Hercegovini. I genocidnoj tvorevini.
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Avatar
Razum
Član
Postovi: 253
Pridružen/a: 20 okt 2012 01:32

Re: Kupujmo nekretnine: Neum-Stolac-Mostar

Post Postao/la Razum » 26 okt 2012 19:42

Jack je napisao/la:E, da ga čuju škutori :huhu: :respekt:
Sasvim je prirodno da se svaki Bošnjak (btw ovdje potpisani čak rođen i rastao u Hrvatskoj)
najradije širi po svojoj BiH. Radi sigurnosti svoje djece... A uvjeren sam i u to da bi se svaki
bosanski katolik koji sebe smatra Hrvatom bolje osjećao u svojoj matičnoj državi.
(Ovdje ne računam BH-katolike koji su i koji se osjećaju autohtonim Bošnjacima;
oni su i u Hrvatskoj u tuđini i pate. Vjerujem da njihova srca mogu kucati i jače za Bosnu
nego moje.
Jack je napisao/la:I na tebe je red da snizis nekretninu u Petrovcu kad popricas s Mitrom još
jednom :mrgreen:
@Jack
Tražiš li od mene da ponudim lošu cijenu nekom panteliji koji prodaje u Bosanskom
Petrovcu? Reci konkretno kome; rado bih pomogao.

Pomozite i vi meni sa Željušom. Ponudite Mitru 4.000 KM max.
Prikupljao sam nešto informacija i razumio da Željuša i nije tako loša. Bar ima potencijal.
Potom sam Mitru ponudio cijelih 8.000 KM. Žalio mi se ranije da za 5.000 KM ne može
ništa kupiti u Trebinju i da će radije čekati donaciju za popravak kuće u Željuši. Zato
sam i ponudio više.
ABen je napisao/la:
Probaj ih spustiti za 50% cijene, nemoj biti budala i placati im neke njihove cijene.

Ovaj komad u Željuši mozes spustiti i na 4500KM.

Ovaj drugi plac u Hodbini mozes spustiti i na 20.000KM
@ABen
Ovo u Hodbini prodaje Ćatić Elvedin, pa ne bih dirao.
Željuša ide preko agenta, pa ne mogu sniziti.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41415
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Kupujmo nekretnine: Neum-Stolac-Mostar

Post Postao/la Jack » 26 okt 2012 20:45

Reci ti Mitru, da su Prigradjani uzeli Bosnjaci, i zaseok Krstace

Kaze jedan lik brdo para dao, i cijeli Srpski zaseo

Zeljusa nema vodu.To je razlog.Reci, ko ce ti doci, a da nemas vodu



Moras napraviti od tog da mu je zemlja bezvrijedna, i da daje buzasta.Popricaj s Abenom.On se vec uvjezbao sta da kaze

:goofy: :goofy:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
edin
Član
Postovi: 183
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:00

Re: Kupujmo nekretnine: Neum-Stolac-Mostar

Post Postao/la edin » 26 okt 2012 21:06

Razum ne slazem se sa tobom da ce svaki Bosnjak radije u Bosni odgajati i siriti se i da je to prirodni put. Nacelno bi trebalo tako biti. Ali eto imas ti muslimana, Bosnjaka, Albanaca, hiljade u Zagrebu, ne bi se nikad vratili u Sarajevo, a da ne govorim druge dijelove BiH. Dodju ovako preko praznika.
Ja razumijem da ti zivis u jednom Bostonu, Chicagu,New Yorku, Istanbulu, Tokyu, Londonu, ali da svrsavas na jedan Zagreb ne mogu shvatiti.
A takvih bruka ima.....Ja ih znam bar 10 a ima ih hiljade....
Najbolji ti je primjer ovaj mali Alen Halilovic. Ti moras strahovati hoce li neki musliman, kojem su ocu prije 15 godina navijali balijo, igrati za tebe. Pa jebo mater sjecajul se ti ljudi iceg. Imajul ikakav sram!? Sjecajul se Ahmica, Starog Mosta, Lasvanske doline cijelokupne, Mostara? Kako ti ne proradi nesto u tebi. Ja bi prsno od muke.

Ne bi mi krivo bilo da igra za USA, Spaniju, Njemacku,Kinu, Japan ali da nakon svega izaberes Hrvatsku. Ma ne znam vise , pogubio sam se u ovom komentaru od muke, eto koliko mi je neshvatljivo

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Kupujmo nekretnine: Neum-Stolac-Mostar

Post Postao/la ABen » 26 okt 2012 21:31

Razum je napisao/la:Pomozite i vi meni sa Željušom. Ponudite Mitru 4.000 KM max.
Prikupljao sam nešto informacija i razumio da Željuša i nije tako loša. Bar ima potencijal.
@Razum moras imati vremena oko toga, 6 do 12 mijeseci ulozis vremena dok ga spustis.
Ja sam cak preko neke beogradske agencije spustio cijenu u opcini Bihac za zemljiste u Orascu. Ja mu nudio 250KM po dulumu i nakraju on siso na 350KM po dulumu i jedan jaran mi kupi 20 duluma za 7000KM, znaci dzabe.

U Bos. Krupoj sam spustio dvojicu koja imaju oko 250 duluma zemljista na 200KM po dulumu u Ivanjskoj zato sam i bio tamo ove godine i sliko i postavljo neke slike Ivanjske.

Tako isto sam bio u Bos. Petrovcu i gledo tamo zemljiste. Selo Suvaja je pravo cetnicko selo sa njihovom crkvom, grozno. Ali radi se i na tom selu, grozno, cim ga se sjetim sav se najezim.

Netrazi od tebe niko da kupujes u Bos. Petrovcu za to imaju vec kupci. :huhu:

Razum je napisao/la: @ABen
Željuša ide preko agenta, pa ne mogu sniziti.
Moras imati pricu, i strpljenja. Pricaj mu da ta kuca nema nikakvu vrijednost, da se to sve mora rusiti i da tebe i onako samo zemljiste interesuje i od tog krpljenja nema nista, kako si pokazo slike jednom gradevinskom inzinjeru i on ti isto potvrdio da to tako stoji 20 godina i da se to mora rusiti. I kako su sad uveli porez u BiH.
Razum je napisao/la: Potom sam Mitru ponudio cijelih 8.000 KM. Žalio mi se ranije da za 5.000 KM ne može
ništa kupiti u Trebinju i da će radije čekati donaciju za popravak kuće u Željuši. Zato
sam i ponudio više.
To za donaciju svi oni pricaju da bi digli cijenu, nema od donacija nista moze cekati i biti na listi i do 50 godina ako nema stelu. a posto je on dobio jednu donaciju moze cekati i 500 godina na sledecu da dobije.
Razum je napisao/la:Potom sam Mitru ponudio cijelih 8.000 KM. Žalio mi se ranije da za 5.000 KM ne može
ništa kupiti u Trebinju
Sta je naj vaznije je da nikad, ama bas nikad nemas zalosti prema njima sto se tice cijene. A sto on nemoze nista kupiti za 5.000KM u Trebinju to nije tvoj problem.

Nemoj zuriti nacemo mi ti neku kucu u Zeljusi do maximalno 10.000KM sa 2 duuluma okucnice. :huhu:
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41415
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Kupujmo nekretnine: Neum-Stolac-Mostar

Post Postao/la Jack » 26 okt 2012 21:44

Bravo.Ovaj jedan je cijelo bogato selo uzeo za nesto vise od 1.000 000 km.Sizje kraj Lukavca.Tako se to radi.Jos tamo sela su plodna, i ima sve voda, struja, kud ces vise

Tako se to radi.Suvaja znam gdje to.To je zabit njihova

Takodjer pretvaraj se da si Srbin brat.I da si iz tog zaseoka, dat cu ti ja spisak zaseoka tog sela.I prodao si Muslimanu.Psiholoski je veoma vazno da ih dotuces, pa ako oni misle da si ti lud.Neka si.Tako ja dotucem psiholoski mladjahne skutore, a oni glupi kao sto jesu.I nemaju odgovora

Reci.Mora se placati porez na zemlju sad.A, da ti ja nesto kazem.Gdje ti je zemlja.Musliman ako tu nece da dodje.Znaci da ne valja nista.Jel blizo ceste.Totalno se pretvaraj da si Srbin, da ti je to krsna slava

Dotuci ga PSIHOLOSKI.

Kontaktiraj 10 ljudi.Jednog ces ubjediti.A, mi cemo onda naci nekog da to uzme.

Aben.Svaka cast.Treba to

Vranjska kraj Krupe.Znam da smo tamo dosta zemlje uzeli u tom brlogu.I evo sad Ivanjska

Tako se to radi.Misli na unuke.Balije okolo.Vehabije u blizini.Tja, onaj stari kad to cuje.Prepasce se jadan, pa ce ti buzasto prodati.Samo vehabije spominji non-stop

:fes: :goofy:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Kupujmo nekretnine: Neum-Stolac-Mostar

Post Postao/la ABen » 26 okt 2012 21:47

Drina je napisao/la:To je tacno. Treba spustati cijene. Nema puno kupaca u Bosni a i ono sto ima je vecinom vezano za Sarajevo i par ostalih gradova.
Cijene nikako ne mogu rasti u mjestima gdje je brza depopulacija.

U mom mjestu ima jedan vlah koji je bio i clan SDS-a. Njegova djeca su otisla u Srbistan odmah nakon rata. Prodavao je kucu bez imanja 30.000KM. Pa je onda prodavao i kucu i imanje za 30.000KM a sad bi sve prodao za 20.000KM. Kupaca jednostavno nema.

Ustvari neko od nasih bi to i kupio ali nece iz razloga sto je cetnik i sto svi znaju da kad on umre to ostaje prazno. On tu kucu prodaje 20 godina a posto je prodaje ne ulaze nista u nju tako da ona propada i vec je fasada napukla. Nakon njegove smrti to ce se urusiti samo od sebe jer njegova djeca se nikad nece vratiti iz srbistana. Oni ce to vjerovatno tada prodati za <10.000KM.

E tad ce mi to biti interesanto.

Inace bih preporucio da kupujete zemlju. To je prilicno jeftino u Bosni a ne moze propasti. Oko kuce se ipak trena uvjek nesto raditi dok ledina moze da stoji i da se odrzava bez vecih napora. Posebno kupovati po Hercegovini. I genocidnoj tvorevini.
Bas tako @drina samo zemljiste i nikom nedavati vise od 250/300KM po dulumu. Posebno ako imaju vise od 10 duluma. Ako nezivit dole kuce samo propadaju, bez odrzavanja samo propadaju i gube na cijeni. A uvijek mozes na zemljiste postaviti neku brvnaru i tu se prijavis. Ko fol zivis tu.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41415
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Kupujmo nekretnine: Neum-Stolac-Mostar

Post Postao/la Jack » 26 okt 2012 21:48

Mostar ostavi za kraj

Treba ici uzimati ona vlaska seoca oko Neuma s par dusa, sela koja nestaju

Fakticki mozes da uzmes.Ogromnu kolicinu zemlje, pa cak i cijela sela.Za veoma malo para

To bi mi trebali da radimo.Nadjemo neka manja sela, ili opustosena.Znam u Dabru kraj Sane.Srbi su prodavali zemlju skroz buzasto dole

:huhu:

Jedan nas je uzeo 100 duluma zemlje dole.Eto, pa ti sad vidi

U Lohovu.Jedan nas.67 duluma zemlje uzeo

:gut:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41415
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Kupujmo nekretnine: Neum-Stolac-Mostar

Post Postao/la Jack » 26 okt 2012 21:52

Najbolji ti je primjer kad mi hocemo da uzmemo to

Najbolji primjer su ti Sandzaklije.Oni vole nesto Ljubace, dodju u po noci, pustaju muziku, pa ovo i ono.Totalno dotucu mladjahne katolike tog sela.Kazu

Daj mi tu zemlju, prodaj.Ovaj kaze necu

Sutra ti dodje, kaze prodaj.I tako, stalno nema kod njih.Ne


Bravo Aben.Tako se to radi

Savjetujem ti da se malo angazujes i da pricu meni dadnes oko tog

Ako nadjes kojeg vlaha

Ja sam [email protected]

Kontaktiraj me.Pa ces vidjeti, kako cu ja popricati s njim

Psiholoski cu ga dotuci

On ce tu zemlju prodati i besplatno poslije
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7386
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Kupujmo nekretnine: Neum-Stolac-Mostar

Post Postao/la Drina » 26 okt 2012 22:58

ABen je napisao/la:
Drina je napisao/la:To je tacno. Treba spustati cijene. Nema puno kupaca u Bosni a i ono sto ima je vecinom vezano za Sarajevo i par ostalih gradova.
Cijene nikako ne mogu rasti u mjestima gdje je brza depopulacija.

U mom mjestu ima jedan vlah koji je bio i clan SDS-a. Njegova djeca su otisla u Srbistan odmah nakon rata. Prodavao je kucu bez imanja 30.000KM. Pa je onda prodavao i kucu i imanje za 30.000KM a sad bi sve prodao za 20.000KM. Kupaca jednostavno nema.

Ustvari neko od nasih bi to i kupio ali nece iz razloga sto je cetnik i sto svi znaju da kad on umre to ostaje prazno. On tu kucu prodaje 20 godina a posto je prodaje ne ulaze nista u nju tako da ona propada i vec je fasada napukla. Nakon njegove smrti to ce se urusiti samo od sebe jer njegova djeca se nikad nece vratiti iz srbistana. Oni ce to vjerovatno tada prodati za <10.000KM.

E tad ce mi to biti interesanto.

Inace bih preporucio da kupujete zemlju. To je prilicno jeftino u Bosni a ne moze propasti. Oko kuce se ipak trena uvjek nesto raditi dok ledina moze da stoji i da se odrzava bez vecih napora. Posebno kupovati po Hercegovini. I genocidnoj tvorevini.
Bas tako @drina samo zemljiste i nikom nedavati vise od 250/300KM po dulumu. Posebno ako imaju vise od 10 duluma. Ako nezivit dole kuce samo propadaju, bez odrzavanja samo propadaju i gube na cijeni. A uvijek mozes na zemljiste postaviti neku brvnaru i tu se prijavis. Ko fol zivis tu.

Ja uvjek kazem da ljudi koji su vani prvenstveno trebaju ciljati zemlju. Ledina nikad ne propada. A kuca se uvjek mora odrzavati i to je uvjek trosak.

Pokraj mene ima jedan covjek koji je nakon rata kupio rusevnu kucu na Ilidzi za 47000KM. I evo vec 13 godina kako on stalno nesto radi na njoj. Ulozio jos sigurno preko 200.000KM a zivi u njoj mozda +- 3 sedmice. Ogromna trospratnica a koja nema nikakvu svrhu.

To su primitivna posla bolan. Sta ce mu tolika kucetina. Bolje imati livade i sirine okolo. Za te pare je mogao kupiti negdje dobar komad uz rijeku i milina.

Inace ja imam 14 hektara zemljista. Istocna Bosna. Mada je oko 60% suma. Sve hrastovina.
Mada volio bih imati nesto i u Hercegovini. Dole oko Ivanjice jer ima dosta rodbine u Dubrovniku. Ali ne moze sve odjednom
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41415
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Kupujmo nekretnine: Neum-Stolac-Mostar

Post Postao/la Jack » 26 okt 2012 23:00

Najbolji ti je primjer ovaj mali Alen Halilovic. Ti moras strahovati hoce li neki musliman, kojem su ocu prije 15 godina navijali balijo, igrati za tebe. Pa jebo mater sjecajul se ti ljudi iceg. Imajul ikakav sram!? Sjecajul se Ahmica, Starog Mosta, Lasvanske doline cijelokupne, Mostara? Kako ti ne proradi nesto u tebi. Ja bi prsno od muke.
Ko ga jebe.To su vlaska iskomplekisana gamad.Pa, vidis da su Turcine, Turcine uzvikivali Ibrahimovicu sad u Zagrebu.A, covjek jos i katolik

Sta bi s onim momkom Ademom Ljajicem?Ispljuvala ga sva cetnicka stampa, niti igra u klubu, a ne zovu ga vise.Kod nas je mogao da grije klupu makar, i ko zna.Ovako, sad kad nije stao uz himnu i da otpjeva boze pravde.Nece mu biti pravde u cijeloj karijeri

Za nas hoce da igraju Izet Hajrovic, ali i Haris Seferovic se je nudio.Mogu i oni da igraju za Svicu, ali evo.Nude nam se.Sead Kolasinac hoce da igra za nas, covjek rodjen u Njemackoj

Nema to veze, ako oni ne zele da budu veci Svicarci ili Njemci od tih istih Svicaraca i Njemaca

Sta je jedan momcic tipa Alen Halilovic.Mi smo uvijek imali talenta u fudbalu, imamo par strasnih talenata u odbrani, samo ih debil Susic ne zove.Ali, neka neka

Naci ce se jedan nas Mesija

A, oni moraju Eduarde i Corluke da kupe

I Balija Srna sto je igrao za Hrvatsku.Tako su ga zvali po Splitu


ADEM LJAJIC, bas je fino prosao.Eto, nek i Halilovic, ako ne prodje.Nema veze

:rofll:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7386
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Kupujmo nekretnine: Neum-Stolac-Mostar

Post Postao/la Drina » 26 okt 2012 23:04

Jack je napisao/la:Mostar ostavi za kraj

Treba ici uzimati ona vlaska seoca oko Neuma s par dusa, sela koja nestaju

Fakticki mozes da uzmes.Ogromnu kolicinu zemlje, pa cak i cijela sela.Za veoma malo para

To bi mi trebali da radimo.Nadjemo neka manja sela, ili opustosena.Znam u Dabru kraj Sane.Srbi su prodavali zemlju skroz buzasto dole

:huhu:

Jedan nas je uzeo 100 duluma zemlje dole.Eto, pa ti sad vidi

U Lohovu.Jedan nas.67 duluma zemlje uzeo

:gut:
Treba shvatiti jednu stvar a to je da smo mi preuzeli cijelo Sarajevo. Na desetine hiljada kuca, stanova, garaza, placeva, poslovnih radnji itd. Tu se ne radi o hiljadama ni milionima vec o milijardama eura koje smo mi ulozili. Ne pricamo o par kuca u nekom selu. I to je uradeno za 10-tak godina.

A da ne pricamo o ostalim krajevima. Sad se ljudi okrecu drugim krajevima. U mom mjestu je bilo stotinjak porodica. Samo tri su izvan Bosne. A svi ostali imaju nekrentine u Sarajevu. Nema apsolutno niko a da nije sagradio kucu ili kupio stan. Niko. Sad sve vise obnavljaju kuce u rodnom mjestu. A cetalji ne mogu da dodu sebi. Ti ljudi su protjerani i u ratu ostali bez icega a sad ne samo da imaju kucu u Sarajevu vec ponovo prave i kucu (uvjek vecu) tamo gdje su zivili. A cetalji u bjedi totalnoj.

Ko je tu donji?
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Odgovorite