☑ Pravila foruma i savjeti

Zavadi pa vladaj!!

Dezidijat
Član
Postovi: 901
Pridružen/a: 20 dec 2012 00:56

Zavadi pa vladaj!!

Post Postao/la Dezidijat » 04 maj 2013 01:34

otvaram ovu temu sa ciljem da svi prisutni je procitaju i da znaju,povodom otvorene medijske hajke na robijase odnosno navijace Celika koje klix.ba depo.ba portali osudjuju da su skandirali :Zenica je srce Srbije na tekmi Celik Zeljeznicar odigranoj nedavno na Grbavici.

Zelim samo da kazem da sam bio na Grbavici tu noc i to bas na sjeveru do zadnjeg ulaza na tribinu,prvo poluvrijeme je bio jedan pijani krmak koji je skandirao robijasima i psovao majku cetnicku!kasnije se zaputio prema robijasima sa malom svojom pratnjom koja je skandirala isto,Robijasi su odgovorili tako sto su podigli zastavu RBIH prema toj grupici i ignorisali iste a zatim su zapjevali himnu BH :Jedna si jedina .
Ovo sto se navodi u medijima ,je plagijat sa klasicnim ciljem :zavadi pa vladaj!Dakle bio sam na tekmu tu vecer i nisam uopste cuo robijase da skandiraju zenica je srce srbije!to nama ne dolici Mi znamo ko smo dje i sta smo i ponosni na to idemo uvijek hrabno sa ljiljanima na ramenima i u srcu.
Ono sto me je zacudilo tu vecer jeste da na sjevernoj tribini odmah iza ovog debelog konja koji je skadirao robijasima majku cetnicku sjedio je darko brkan i mala ekipa oko njega koji su se sjehurili njegovom skandiranju, a malo kasnije i napustili taj dio sjeverne tribine na grbavici.u meni nepoznatom pravcu.Ja opet mislim a to je moje misljenje da je ovo dobro organizirana kampanja u kojoj brkan i njegovi "ostali " imaju udio sa ciljem da promovisu medjubosnjacki sukob i nepovjerenje medju nama jos u ovom periodu pred popis.

:zastava:

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7383
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Zavadi pa vladaj!!

Post Postao/la Drina » 04 maj 2013 11:26

Mnoge stvari nisu slucajne i mnoge stvari se proturaju s losom namjerom. Mediji u Bosni su primjer toga. Finansirani iz raznoraznih izvora i raznoraznim namjerama.

Sto se tice skandiranja i ostalog. Ne treba pridodavati neku paznju tome. Ko je ikad bio na tribini nekog stadiona zna da tu ima sirok panel osoba i neosoba. A neki od njih sa 2+ gr alkohola u krvi ne znaju ni gdje se nalaze i zasto se tu nalaze. Samo budala moze izvlaciti neke generalne zakljucke jer je tamo neki lik skandirao ovo ili ono.
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Avatar
Roger Wilco
Član
Postovi: 254
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:23

Re: Zavadi pa vladaj!!

Post Postao/la Roger Wilco » 04 maj 2013 13:02

Dezidijat je napisao/la:otvaram ovu temu sa ciljem da svi prisutni je procitaju i da znaju,povodom otvorene medijske hajke na robijase odnosno navijace Celika koje klix.ba depo.ba portali osudjuju da su skandirali :Zenica je srce Srbije na tekmi Celik Zeljeznicar odigranoj nedavno na Grbavici.

Zelim samo da kazem da sam bio na Grbavici tu noc i to bas na sjeveru do zadnjeg ulaza na tribinu,prvo poluvrijeme je bio jedan pijani krmak koji je skandirao robijasima i psovao majku cetnicku!kasnije se zaputio prema robijasima sa malom svojom pratnjom koja je skandirala isto,Robijasi su odgovorili tako sto su podigli zastavu RBIH prema toj grupici i ignorisali iste a zatim su zapjevali himnu BH :Jedna si jedina .
Ovo sto se navodi u medijima ,je plagijat sa klasicnim ciljem :zavadi pa vladaj!Dakle bio sam na tekmu tu vecer i nisam uopste cuo robijase da skandiraju zenica je srce srbije!to nama ne dolici Mi znamo ko smo dje i sta smo i ponosni na to idemo uvijek hrabno sa ljiljanima na ramenima i u srcu.
Ono sto me je zacudilo tu vecer jeste da na sjevernoj tribini odmah iza ovog debelog konja koji je skadirao robijasima majku cetnicku sjedio je darko brkan i mala ekipa oko njega koji su se sjehurili njegovom skandiranju, a malo kasnije i napustili taj dio sjeverne tribine na grbavici.u meni nepoznatom pravcu.Ja opet mislim a to je moje misljenje da je ovo dobro organizirana kampanja u kojoj brkan i njegovi "ostali " imaju udio sa ciljem da promovisu medjubosnjacki sukob i nepovjerenje medju nama jos u ovom periodu pred popis.

:zastava:
Mislim da si u pravu.
Pijane guzice i njihovo skandiranje na stranu (kao i dosadašnje sramotno ponašanje i navijanje Robijaša i Manijaka kao i svih tih za mene besmislenih navijačkih grupa koje jedni drugima razbijaju glavu) ali je vrlo ČUDNO kako je ovaj očigledni plagijat munjevitom brzinom obišao sve portale u regionu i to sa takvim objašnjenjem.
Vrijeđanje Manijaka da je Zenica srce Srbije ne bi bilo nikome čudno niti skandalozno, na takve ispade svih grupa smo navikli, ali ovo je predstavljeno kao da Robijaši uzvikuju da je Zenica srce Srbije što je ispao skandal.
To da si primjetio Brkana je vrlo znakovito, mislim da bi treblao ispitati odakle je i od koga potekao prvi klip koji je postavljen na youtube sa lažnim objašnjenjem. Ko ga je snimio, ko ga je obradio i ko ga je postavio.

Odgovorite