☑ Pravila foruma i savjeti

Iran

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Iran

Post Postao/la Jack » 15 jan 2020 21:49

Smeta mi trolanje.Sto cu i uraditi.Tema je Iran drzite se vijesti oko Irana sada.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Iran

Post Postao/la Zmaj » 16 jan 2020 01:18

Abidaga je napisao/la: 15 jan 2020 21:43
Izlat je napisao/la: 15 jan 2020 21:17 brate hajmo se onda dogovorit da oba nevaljaju? sadam je baco hemijsko oružje po svom narodu. ovaj je huško šije da kolju siriju i irak. bojim se ako iz nekakvog interesa budemo podrzavali takve bande, da ce nas strefit baš ono što oni rade drugim. Bošnjak je među zadnjim na svijetu koji bi smio uljepšavat nečija zlodjela. pa makar mu "išlo u korist".
Po toj logici bi se trebali odreci i Amerike koja je u Iraku uzrokovala 1.000.000(?) zrtava. Problem je samo sto bi rezultat takvog poteza bio jacanje pozicije rusofila. Fino je imati simpatije prema zrtvama zlocina nezavisno od vjere i nacije ali nacionalni interes Bosne je saveznistvo sa Amerikom i Iranom dok god cetnici disu bosanski zrak.
Slazem se s tobom. Republika Bosna treba biti prvi prioritet svima nama.
Jack je napisao/la: 15 jan 2020 21:49 Smeta mi trolanje.Sto cu i uraditi.Tema je Iran drzite se vijesti oko Irana sada.
Nemoj brisati komentare Jack. Komentari imaju veze sa Iranom a konstruktivna diskusija nikome ne skodi.
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5846
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Iran

Post Postao/la Abidaga » 16 jan 2020 17:20

Izlat je napisao/la: 16 jan 2020 09:26 ne vidim neku prednost u tome. pa eno im prve komšije iračani i to šije protestuju tjednima radi iranskog uticaja.
Tjednima protestuju jedino ustase. Ni oni ne vide prednost u nacionalnim interesima Bosne.

„Poruka je, morate ostati sami i slabi kako bismo vas mi spašavali kad nama padne na pamet, sva vaša jaja moraju biti u ovoj korpi pa ćemo ih nositi mi, ili razbijati kako mi hoćemo.” (Haris Silajdžić)

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5846
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Iran

Post Postao/la Abidaga » 03 feb 2023 22:13

Bombardovana vojna fabrika u Iranu
https://saff.ba/bombardovana-vojna-fabr ... i-smo-vas/
Viši savjetnik ukrajinskog predsjednika, Mihail Podoljak, oglasio se u nedjelju na kako bi ismijao Iran.

“Ratna logika je neumoljiva i ubilačka. Strogo naplaćuje račune autorima i saučesnicima. Panika u Ruskoj Federaciji, beskrajna mobilizacija, protivraketna odbrana u Moskvi, rovovi udaljeni 1000 kilometara, priprema skloništa. Eksplozivna noć u Iranu – proizvodnja dronova i projektila, rafinerije nafte. Ukrajina vas je upozorila”, rekao je Podoljak.

Kao dokaz upozorenja, Podoljak je podijelio komentar koji je napisao 24. decembra 2022.

“Iran, planirajući pojačati snabdijevanje Rusije raketama, bespilotnim letjelicama , očigledno ponižava institucije međunarodnih sankcija. Važno je napustiti nefunkcionalne sankcije, nevažeći koncept rezolucija UN-a i prijeći na destruktivnije alate – likvidaciju pogona, hapšenje dobavljača.”

Odgovorite