☑ Pravila foruma i savjeti

Propast vlaškog svijeta oko nas

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Propast kršćanskog svijeta oko nas

Post Postao/la amkos » 22 jun 2013 15:28

Bolesno. A šta je uradio ovaj, jel bježao od policije ili ?

Ovi s TVa nasumično snimaju ljude ili, malo mi je nejasno ovo.. :roll:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Propast kršćanskog svijeta oko nas

Post Postao/la ABen » 23 jun 2013 11:25

Djevojčicu (13) preko Facebooka nagovorili na grupni s*** u šumi, ona pristala
http://www.nezavisne.com/novosti/ex-yu/ ... 97501.html

DOZNAJEMO - 22.06.2013 19:20
KRAGUJEVAC - Kragujevačka policija uhapsila je četvoricu momaka zbog sumnje da su u šumi obljubili 13-godišnju djevojčicu, piše list “Alo”.
Oni su saslušani u srpskoj policiji, gdje su rekli da su djevojčicu upoznali preko Facebooka i da su se sa njom dugo dopisivali, da bi je kasnije pozvali na grupni s***.
- I sama djevojčica je opisala da se sa momcima našla u šumi. Da je svakoga od njih zadovoljila i da su se poslije rastali. Nisu je natjerali na grupni s*** niti su bili grubi prema njoj – objašnjava izvor “Alo”-a.
Uhapšeni momci su starosti od 19 do 23 godine i odgovaraće za krivično djelo obljube nad djetetom.
- Iako je djevojčica pristala na s***, oni to nisu smjeli da prihvate, jer je maloljetna i ima manje od 14 godina. Na saslušanju su potvrdili da su sastanak već neko vrijeme ugovarali, jer su svi prijatelji na pomenutoj društvenoj mreži – dodao je izvor.
Kako “Alo” doznaje djevojčicu su sačekali nedaleko od jedne šume u okolini Kragujevca gdje ona živi, a nakon “iživljavanja” vratili je kući.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Propast kršćanskog svijeta oko nas

Post Postao/la amkos » 23 jun 2013 13:17

I ovaj novinar se na kraju lafo izvinjava gledaocima...aaa svašta..
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
Bosni
Član
Postovi: 3916
Pridružen/a: 22 nov 2012 04:38

Re: Propast kršćanskog svijeta oko nas

Post Postao/la Bosni » 27 jun 2013 12:43

Bosni je napisao/la:http://www.info-ks.net/clanak.php?id=29 ... pod_nav=11
Šest ili sedam od deset ubistava koje se dese u Srbiji počinitelji su bivši ratnici koji su nekada ratovaliu na frontovima bivše Jugoslavije. "Oni još uvije misle da su u rovi i da su na prvim borbenim linijama", kaže Mile Milošević.

"U Srbiji je oko 80.000 ljudi koji boluju od posttraumatskog sindroma i koji svakog trenutka mogu učiniti nešto slično ovonedjeljnom zločinu kod Mladenovca! Njima nema ko pomoći. Mnogi od njih dolaze u udruženje i pričaju strašne priče, koje oslikavaju njihove probleme. Jedni u pola noći ustaju i u polusnu traže puške po kući kako bi pucali, jer ih je 'neprijatelj napao'! Još uvijek misle da su u rovu i na prvim borbenim linijama. Drugi, iako je prošlo toliko od kraja ratnih događanja, ne mogu spavati u krevetu, već u vrećama za spavanje kraj kreveta, jer se ne mogu naviknuti", upozorava ponukan krvoprolićem kod Mladenovca predsjednik Udruženja srpskih ratnih veterana Mile Milošević u beogradskom "Telegrafu".

Dodao je da masakr nije ni prvi ni posljednji u kojemu su sudionici srpski ratni veterani, a prema njihovim podacima, od 10 ubistava u Srbiji u šest ili sedam su počinitelji bivši ratnici!

List "Telegraf" je čak donio službene državne podatke koji pokazuju da je u Srbiji 1,2 miliona komada oružja, ali su procjene stručnjaka da ilegalno postoji čak tri miliona pištolja i pušaka, a to znači da na svakog drugog čovjeka u Srbiji u prosjeku dođe jedna cijev.

Koliko je dramatična situacija, piše Telegraf, najbolje pokazuje podatak da lakog naoružanja, a to je, prema vojno-policijskoj terminologiji, streljačko i pješačko oružje, građani imaju više nego vojska i policija zajedno!
Sve se vraca. One ludjake koje su odgajali i poslali da ubijaju druge sad njih ubijaju.
Evo opet se ponovilo; http://diwan-magazine.com/kad-nema-bosn ... bio-majku/
Kad nema bošnjačke nejači nožem i na majku - ARKANOV RATNIK UBIO MAJKU

PROKLETSTVO ZLOČINACA. Ova priča, opet potvrđuje da Bog ne ostavlja mirnim ni zločince ni njihove porodice. Arkanov ubica poslije zločina u Bosni samo se prividno smirio u Rumi. Njegovom dušom je vladala puštoš. Postao je narkoman, pijanica, psihički poremećen. Nije bio oženjen, a od porodice, osim majke, nije imao nikoga. Na kraju je i nju ubio nožem, onako kako je to naučio na bošnjačkoj nejači, djeci, starcima i ženama.

Diwan je skoro pisao o proklestvu zločinca koji je ubijao Bošnjake u Sjeverinu, a kojem je ćerka poginula tako što je krst sa kapele pao na njenu glavu i ubio je.

Željko Milić(39), arkanov vojnik iz Rume ubio je nožem svoju majku Miru (63) jer nije htjela da mu da novac od penzije.

Krvava porodična drama odigrala se preksinoć nakon kraće svađe u njihovoj kući u Glavnoj ulici, a komšije kažu da je Željko bio psihički labilan i da je devedesetih godina ratovao kao pripadnik dobrovoljačke garde Željka Ražnatovića Arkana.

- Majka i sin su se prvo žestoko posvađali. Željko se toliko razbesneo da je počeo da je udara gdje god je stigao. Nesrećna žena je vrištala i molila ga da je ne ubije, ali nije vredjelo. Dohvatio je nož i ubo je četiri puta u leđa i jednom u stomak – kaže sagovornik iz istrage. Komšije su čule galamu i lomljavu i odmah pozvale policiju.

- Bilo nam je jasno da je nešto strašno jer je Željko toliko vikao da je cjelo dvorište odjekivalo. Mirin plač pred smrt zauvjek ću pamtiti… Pozvali smo policiju, ali kad su oni stigli, već je bilo kasno – priča jedan komšija. Kad su policajci ušli u kuću, zatekli su Miru kako leži na podu u lokvi krvi, dok je Željko stajao iznad nje s nožem u ruci.

- Ne mogu da vjerujem da je tako nešto uradio. Ona je bila divna žena. Zvao sam je keva zato što je bila mnogo dobra i brižna. Zajedno smo radili u Ciglani dok nije otišla u penziju. Razvela se od Željkovog oca dok je Željko bio mali. Sama ga je i školovala, sama odgajila, čistila je kuće da bi on imao šta da jede i evo kako joj je uzvratio – priča šokirani komšija Draško M.

Dežurna patrola brzo je stigla na lice mjesta i zatekla jezivu scenu. Nesretna starica ležala je u lokvi krvi, a Željko je mirno stajao pored njenog leša.

Zvali ga četnik

Komšije kažu da ne znaju ko će da sahrani Miru.

- Kako smo čuli, sada nema ko ni tjelo da preuzme sa obdukcije. Nije nam poznato da li ima nekog od rodbine – kažu komšije.

Komšije su ispričale kako je Željko godinama imao psihičkih problema i da se često svađao s majkom.

- Čuli smo da je ratovao u Arkanovoj gardi, ali on o tome nije nikada pričao. Ranije je radio u ciglani, a onda je ostao bez posla – ispričao je njihov porodični prijatelj.

Željka su komšije zvale Četnik zbog učešća na ratištu u Bosni. Nije bio oženjen niti zaposlen.

U posljednje vrijeme čudno se ponašao.
- Kad bi ga neko pogledao na ulici, znao je da poludi i počne da viče na njega: „Šta je bilo! Šta me gledaš! Hoćeš batine?“

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Propast kršćanskog svijeta oko nas

Post Postao/la ABen » 27 jun 2013 13:56

Steta sto nije ubio jos nekog od komsija ili kojeg policajca. Ali eto nema se uvijek srece.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Propast kršćanskog svijeta oko nas

Post Postao/la ABen » 27 jun 2013 19:11

Bolesna srpska nacija.
Srpske djevojčice poziraju gole na p***-sajtu
A. A. 27/06/2013 16:48:00
http://www.vijesti.ba/vijesti/regija/15 ... sajtu.html

BEOGRAD - Srpske djevojčice od samo petnaestak godina svakog dana se skidaju i nepoznatim osobama pokazuju svoje intimne tetovaže, pirsinge i različite dijelove tijela preko popularnog sajta Ask.fm. Anonimni korisnici ih „navlače“ zanimljivim ...

... pitanjima, koja postaju sve provokativnija, nagovore ih da uključe video-kameru, pa ih snimaju i video postavljaju na društvene mreže. Najviše ima tinejdžera, ali ponekad zalutaju i „malo slobodniji“ roditelji, koji odobravaju ovakav vid zabave svoje djece, pa se snimaju zajedno s njom.

Psiholog Aleksandra Janković kaže da ovakve pojave loše utiču na mlade i da tu nalaze pogrešne uzore.

- To je uvođenje pedofilije. Razvija se pogrešan model ponašanja, a jednom kad se pređe ta granica, kad se uđe u taj svijet, iz njega se ne može izaći. To bi trebalo da bude kažnjivo. I to žestoko! Što se tiče roditelja koji podržavaju svoje djevojčice da se svlače i ponašaju tako slobodno, tu nema opravdanja. Divno je kad roditelji žele da se druže sa svojom djecom, ali roditelji djeci treba da budu autoritet i shodno tome moraju da postoje neke granice i zabrane - izričita je Jankovićeva.

Primjeri video-snimaka sa sajta ask.fm

Moja kćerka ne puši oralno

PITANJE: Je l‘ znate da vaša kćerka ne puši samo nargilu?
Majka: Moja kćerka samo puši nargilu, ne puši ništa oralno, samo je zapalila dvije cigare. Droge lake ne puši i ništa oralno!
Kćerka: (Smije se i dodaje) Oralno, ahahaha, au, kevo, carice!

Droga ponekad, ništa strašno

PITANJE: Tvoja keva je sada na nekoj drogi, zar to nije užasno?

Kćerka: Ajde, kevo, odgovaraj!

Majka: Pa dobro, pile, da li si me testirao da sam na nekoj drogi, ovo je cigara, vidi! (Kćerka joj pokazuje gde da usmjeri cigaretu) A droga ponekad, to nije ništa strašno za moje godine, za vaše jeste.

Kćerka: (Smije se) Ko puši, zdravlje ruši, ko duva, zmaj ga čuva!

Majka: Ne s**i.

Kćerka u brusu i gaćicama

PITANJE: Alo, ženo, kćerka ti se slikala u brusu i gaćicama sa 11-12 bijednih godina. Je l‘ vidiš u šta je pretvaraš, jednog dana će gola da se slika, prodavaće svoje tijelo jer si je ti tako naučila, glupačo matora?

Majka: Pile moje drago, zašto se ti nerviraš zbog moje kćerke? Ajde uđi u neku agenciju modnu, pa pogledaj kako se bukovi rade, ne u skafanderu ili ski-odelu, nego dvije slike u vešu, dvije slike u haljinici, dvije slike u pantalonicama. Ajde ne budi glup ili glupa pa sam pronađi na internetu. Mojoj kćerki samo možeš da zavidiš i zato nemoj pisati više ovakve gluposti.

Klinka se skida pred kamerom

Djevojka od 15-16 godina priča sa anonimusima s druge strane i pokazuje im grudi.
Djevojka: (Raskopčava duksericu) Ma boli me k..ac za cio svijet, sad ću da vam pokažem sise! Evo ovo su moje sise, sad ću da vam bacim jednu. Hoćete lijevu ili desnu, pa da se grudvate lijepo.

Kecajte se i vi ako vam je merak

Djevojka: Brate. Po hiljaditi put vam kažem: ne opterećujem se debilnim ljudima. Brate, i da sam kurva, lično moja stvar. Je l‘ se ti je..š, ne je..š se, brate, je..m se ja. Tvoja li je pi..a, pa nije, brate, moja je, pa šta. Šta se opterećujete onda time, budite i vi kurve, kecajte se i vi ako vam je merak, šta drugo mogu da vam kažem, piše Kurir.

Tinejdžerka pokazuje pirsing

Dvije atraktivne crnke ćaskaju s nekoliko momaka i, na njihov zahtjev, pokazuju im pojedine dijelove tijela.
PITANJE: Je l‘ mogu da vidim kakav ti je pirsing? Pokaži mi.
Crnokosa djevojka podiže majicu i anonimnom pokazuje pirsing na stomaku.
- Izvol‘te, na! Jesi li sada vidio? - zapitkuje sa osmijehom podignute garderobe.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Propast kršćanskog svijeta oko nas

Post Postao/la ABen » 12 jul 2013 09:16

"Familija ljubavi": Pedofilska sekta vrbuje djecu za s*** i u Srbiji!
Autor B. A. 11. 07. 2013. • 19:20
http://www.24sata.info/vijesti/regija/1 ... rbiji.html

Ozloglašena sekta Familija ljubavi, koja je osnovana u SAD, a koja je poznata po pedofiliji, incestu, orgijama i iživljavanju nad djecom, aktivna je u Srbiji, a najviše u Novom Sadu!

Ova sekta krije se iza raznih dobrotvornih i humanitarnih organizacija i uglavnom pikira mališane romske nacionalnosti, djecu bez roditeljskog staranja, kao i ometene u razvoju!

- Razne firme, fondacije i udruženja samo su paravan za ovu sektu, a da bi došli u kontakt s decom, članovi organizuju druženja, dečje predstave i štampaju „edukativni“ materijal za decu predškolskog uzrasta – kaže dobro obaviješteni izvor “Kurira”.

O koliko opasnoj sekti je riječ potvrđuje sama Familija ljubavi, koja se više puta dosad izvinjavala zbog toga što su djeci uništavali djetinjstvo i mladost!

- Priznajemo da su neka pisanja našeg osnivača Dejvida Berga na pogrešan način tumačila zakon ljubavi kad je riječ o s**** odnosima između odraslih i djece – napisala je na svom sajtu Karen Zerbaj, sadašnji poglavar sekte. Ona je bila i direktan učesnik u zlostavljanju djece uz pomoć tadašnjeg muža Dejvida Berga.

- Karen je bila osuđena zbog zlostavljanja sina Rikija Rodrigeza i bludničenja nad njim. Riki je, inače, 2005. godine ubio majčinu saradnicu, a onda i sebe. U oproštajnoj poruci rekao je da ne može da nastavi sa životom znajući šta je sve pretrpio – ispričao je naš izvor.

Prvi predstavnici Familije došli su u Srbiju još 1995, donoseći humanitarnu pomoć najugroženijima tokom rata.

- To je opasna manipulacija mladim ljudima i vernicima jer se, navodno u ime Isusa Hrista, pospešuje prostitucija članova komune, čak i pedofilija i pederastija. Na udaru su im izbeglice i lica slabijeg materijalnog stanja – upozoravao je ranije Zoran Luković, policijski inspektor i ekspert iz oblasti sekti.

Volonteri Familije su drugi put došli u Srbiju 2008.

- Oko 50 volontera posetilo je Novi Sad kako bi „podelili božju ljubav, potražili smisao života, doživeli avanturu i bili slobodni“. Grupa od sedmoro mladih odlučila je da ostane, pa su 2011. osnovali udruženje građana, a 2012. otvorili kafić koji je, kako se priča, postao glavno mesto okupljanja ovih sektaša i mesto vrbovanja novih članova – navodi jedan novosadski portal.

ŠTA JE FAMILIJA LJUBAVI?

Sektašku vjersku zajednicu Familija ljubavi 1968. u Kaliforniji osnovao je Dejvid Berg pod nazivom Djeca boga. U sekti su dozvoljena sva sredstva koja pojačavaju ljubav, uključujući i drogu, alkohol, s*** i prostituciju, a grupni s*** članova komune bio je česta pojava. s*** s osobama koje nisu dio Familije bio je strogo zabranjen, dok je s*** između odraslih i djece, djece međusobno i roditelja i sopstvene djece bio dozvoljen.

Familija ljubavi danas je prijavljena kao organizacija koja se bavi brigom o djeci bez roditeljskog staranja i starim licima.

FAMILIJA: SAMO ŠTITIMO DJECU!

Predstavnica službe za informisanje Familije izjavila je za jedan novosadski portal da je Familija 2010. usvojila pravila koja štite maloljetnike.
- Svako ko s**** zlostavlja decu unutar Familije biće kažnjen izbacivanjem iz organizacije – rekla je ona.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Propast kršćanskog svijeta oko nas

Post Postao/la ABen » 16 jul 2013 18:23

Srpski odgoj dijece, kad hajvan odgaja onda se dobije hajvan.
Trebinje: 14-godišnjak s**** napastvovao 11-godišnjaka
A. A. 16/07/2013 15:45:00
http://www.vijesti.ba/vijesti/crna-hron ... njaka.html
TREBINJE - Policiji u Trebinju jutros je prijavljeno da je jedan četrnaestogodišnji dječak s**** napastvovao 11-godišnjeg dječaka. Kako ATV saznaje, sve se desilo juče , a zlostavljani dječak jutros je sve otkrio roditeljima koji su obavijestili policiju.

Zlostavljani dječak, prema infromacijama ATV, nema povreda.

Istraga o ovom slučaju je u toku.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Propast kršćanskog svijeta oko nas

Post Postao/la ABen » 16 jul 2013 18:27

Srpska kultura prema porodicama boraca :mrgreen: .
TREĆI PUT U NEKOLIKA MJESECA
Trebinje: Građani tijelima spriječili deložaciju porodice poginulog borca
A. A. 16/07/2013 16:44:00
http://www.vijesti.ba/vijesti/bih/15664 ... borca.html

TREBINJE - Članovi Boračke organizacije Trebinja danas su, treći put u posljednjih nekoliko mjeseci, spriječili deložaciju porodice poginulog borca Radoslava Miletića u naselju Tini. Na sastanku Miletićevih saboraca i članova porodice sa predstavnicim gradske uprave odlučeno je da se u najskorije vrijeme pronađe odgovarajuće rješenje za trajno zbrinjavanje ove porodice.

Načelnik odjeljenja za boračko invalidsku zaštitu Rajko Ćapin rekao je da će Gradska uprava uraditi adaptaciju postojeće stambene lokacije i naći smještaj porodici.

"Drugo rješenje je da idemo sa zahtjevom ka preduzećima iz elektroenergetskog sektora kako bi pomogli u rješavanju ovog pitanja. Stan je bio namijenjen ovoj porodici. Oni su se našli u raljama propisa", naveo je on.

U jutarnjim časovima došlo je do sukoba i između pripadnika sudske policije i saboraca Radoslava Miletića, koji su se u većem broju okupili da spriječe nasilno iseljavanje.

Na trenutke dolazilo je i do fizičkog obračuna policije i bivših boraca, a i hitna pomoć je dva puta intervenisala.

Saborac i rođak poginulog Miletića, Milo Miletić, danas je prilikom sprečavanja deložacije zadobio povrede na desnoj potkoljenici.

"Vjerujte da ne znam kada mi je bilo teže, kada je Radoslav poginuo 1995. ili danas. Žalosno je što se iz stana mora iseliti majka, žena i kćerka poginulog borca. Radoslav i ja smo zajedno odrasli i bili na položaju. Pola godine ga nismo mogli izvući sa položaja. Ovo je tuga koja se ne može opisati", kaže on.

Vedrana Miletić Grgurević, kćerka poginulog Radoslava, izjavila je da su ona i njena porodica stan dobili 2001. godine, isti stan odkupili 2003. godine, a poslije par godina isto rješenje je poništeno.

"Ovo je sramotno. Ja se zahvaljujem svima koji su pomogli našoj porodici danas. Da je Električno stajalo na našoj strani, kao što je to bilo do 2007, ovo se ne bi dogodilo. Oni koji su nam pomagali okrenuli su se protiv nas. Zatražiću da se skine ime mog oca sa spomen ploče poginulih boraca Električnog jer jednostavno ne poštuje njegovu žrtvu", rekla je ona.

Poginuli borac Radoslav Miletić je bio radnik Elektrohercegovine, gdje sada radi njegova supruga.

Ljudi koji već godinama trpe i oboljevaju zbog, kako se kaže proceduralne greške, imaju više razuma i morala od onih koji su doveli do ove situacije.

U Elektrohercegovini su rekli da poštuju sudsku odluku.

"Saborci su se angažovali da zaštitie porodicu poginulog borca. Ljudske sudbine su u rukama nekih trećih lica, koji ne znaju, ili ne žele da vide šta se s ljudima dešava zbog njihovih proceduralnih grešaka. Majka je pod stresom od 2006. godine, ona je operisana 2003. godine ali sada je dobro, a baka mi je bolesna ima 87 godina i više dijagnoza", kazala je Vedrana.

Pravo na stan

Ovo je jako sramotno, da jedan dezerter izbacuje porodicu mog oca, koji je poginuo braneći njegovu djecu dok je on bio u Njemačkoj, istakla je Vedrana za sajt Trebinjelive.

"Miroslav Krstović je tužio moju majku i sada ga pitam da li on misli da moja majka i baba nemaju pravo na stan koji su dobili, koji su otkupili i u kome žive 12 godina. I neka izađe javno i kaže zašto na taj stan pravo ima Jovan Vukalović, a ne Miletići", kaže ona, prenosi Glas Srpske.

Dodaje da Krstović izbjegava njenu majku.

"On je poslao drugog direktora da joj da 8.000 maraka sudskih troškova. Nije se suočio s njom. Pa, ako misliš da si ispravan, što nisi došao i suočio se sa mojom Danicom", navodi Vedrana.
eHammIqrPtE
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Propast kršćanskog svijeta oko nas

Post Postao/la ABen » 19 jul 2013 19:21

Ovo je bilo prije dvije godine.
Profesora Šakotu učenice optužile za pedofiliju
Profesora Šakotu učenice optužile za pedofiliju 10.12.2011 18:00 | Goran Maunaga
http://www.glassrpske.com/hronika/vijes ... 67395.html
BANjALUKA - Profesor fizičkog u Tehnološkoj školi u Banjaluci Spaso Šakota učenice dira za grudi i ne dozvoljava im da nose grudnjak, pokazuje im fotografije gole ljubavnice i svog polnog organa, a učenici u fiskulturnoj sali čuju kad on sa ljubavnicama ima s**** odnos u susjednoj prostoriji.
Navedeno je to u dopisu koji je stigao u redakciju "Glasa Srpske" i koji su potpisali ogorčeni učenici i roditelji Tehnološke škole.

- Profesor Šakota se perverzno ponaša, pita učenice "kako se zabavljaju i kako puše", govori im kako će i njihove mame završiti u njegovom krevetu. Šakota ljubavnice dovodi u fiskulturnu dvoranu, a za vrijeme časa, dok se učenici sami igraju u sali, on u susjednoj prostoriji, koja služi za rekvizite, na strunjači vodi ljubav, što svi učenici čuju - stoji u dopisu.

Navedeno je da su učenici potpisanu izjavu predali direktoru škole, da su obavijestili pedagoga, upravu škole, školskog policajca, te da će na sastanku o tome razgovarati i roditelji.

Direktor Tehnološke škole Vojislav Perić za "Glas Srpske" kaže da su se učenice prije nekoliko dana žalile na jednog profesora. Direktor kaže da je od njih zatražio da se o tome izjasne u pisanoj formi.

- U srijedu je pet učenica drugog razreda u sekretarijat škole dostavilo svoje pisane i potpisane izjave u kojima stoji da imaju problema sa profesorom. U ponedjeljak ću pozvati tog profesora, upoznati ga sa situacijom i tražiti od njega da da izjavu u pisanoj formi. Školski policajac o tome je već informisan, a slijedi obavještavanje roditelja, Centra za socijalni rad i Ministarstva prosvjete - kaže Perić.

On ističe da su dvije djevojčice rekle da su o svemu tome obavijestile svoje majke, dok su tri navele da roditeljima još ništa nisu saopštile.

Šakota tvrdi da ništa od navedenog nije tačno, da "sve potiče od bivšeg direktora Tehnološke škole Slađane Vuković".

- Radi se o revanšizmu i osveti, a sve ostalo nema nikakve veze sa mnom. Sve to je montirano, izmišljeno, a djevojčice su podgovorene - kaže Šakota.

On tvrdi da "ako je pokušao bilo šta da ima s učenicama", da "stoji iza svakog svog postupka".

Slađana Vuković juče nije odgovarala na telefonske pozive.

U maju 2009. godine, nakon što je smijenjena direktor škole Slađana Vuković, Šakota, profesori Dane Branković, Dejan Čutura i predsjednik školskog sindikata Persa Trebovac, zahtijevali su od Ministarstva prosvjete i kulture RS i smjenu novog direktora škole Vojislava Perića i Školskog odbora, navodeći da je "on produžena ruka bivše direktorke Vuković".

Neposredno poslije toga Šakota je zbog povrede radne dužnosti trebalo da dobije otkaz, ali do danas nije. +

Siledžija
Kako nezvanično saznajemo, i prethodnih godina postojale su informacije da je Šakota s**** uznemiravao djevojčice, ali da nijedna to nije smjela prijaviti.

- Šakotino ponašanje često je bilo, blago rečeno, čudno za pedagoga. Znao se ponašati i siledžijski, pa su od njega zazirali i učenici i ostali profesori. Postoje indicije i da se bavi nezakonitom poslovima od kojih se obogatio nakon što je početkom rata u BiH izbjegao u Banjaluku iz Bugojna - kažu u školi.
Sad ga vratili u skolu. :D
Otvoreno pismo: Ne dajte Spasi Šakoti da se vrati u školu
http://www.nezavisne.com/novosti/drustv ... 01360.html
N.N. - 19.07.2013 18:53
Poštovani gospodine ministre (prosvjete u kulture RS), Mi, roditelji učenika III-2 razreda Tehnološke škole u Banjaluci, shodno našem zajedničkom dogovoru iz aprila ove godine, preko naših predstavnika obratili smo vam se 25. juna 2013. godine s molbom da spriječite povratak profesora fizičkog vaspitanja Spase Šakote u našu školu.
O liku i djelu imenovanog izjasnilo se Okružno tužilaštvo Banjaluka kroz argumentovanu i obimnu optužnicu, te mi o njemu ne bismo dalje trošili novinski prostor.
U protokolu Ministarstva rekli su nam da ćemo dobiti vaš brz odgovor i informaciju o vašem stavu i potezima. Kako odgovora nije bilo, naša prva asocijacija je bila da se ta predstavka izgubila na tom kratkom prostoru, nekoliko metara od protokola do ministra.
Druga asocijacija koja nam je pala na pamet bila je da je kompletno ministarstvo iznenada i prijevremeno otišlo na kolektivni godišnji odmor.
Treća naša asocijacija bilo je ono čuveno ćutanje administracije, kao oprobani i provjereni oblik zataškivanja istine "dok stvar ne legne".
Ima još asocijacija, ali da ne dužimo, evo nas u jednom od pisanih medija, obraćamo se vama, javnosti i, u širem kontekstu, ostalim relevantnim u Republici Srpskoj.
O etiologiji ovog bolesnog i skandaloznog slučaja, o kojem je izvijestila Alternativna televizija pod naslovom "Skandal u Tehnološkoj školi", Tužilaštvo je dalo svoj sud kroz optužnicu, Osnovni sud potvrdio je istu, a mi od decembra 2011. godine više puta iznijeli svoj stav i u dva navrata spriječili ovog lika da se vrati u našu školu dok njegovo djelo ne dobije sudski epilog.
U sljedećem želimo da istaknemo i drugog protoganistu i glavnog kreatora ovog nasilja i beščašća u liku sadašnjeg v.d. direktora ove škole Vojislava Perića, čovjeka izrazito burne direktorske prošlosti, koji je u svom što direktorskom, što v.d. mandatu postao medijska ličnost numero uno, a njegovo sklanjanje s te funkcije sizifovski posao i nemoguća misija, jer uspješno gura drugi šestomjesečni mandat bez saglasnoti ministra ili, prije, uz prećutnu saglasnost Ministarstva, koji je Školski odbor pretvorio u ekspozituru svojih interesnih ambicija. On je namjerno i perfidno izbjegao da sankcioniše pomenutog Šakotu tj. da ga suspenduje sa posla u skladu sa zakonom jer su povezani zajedničkim nezakonitim transakcijama. Umjesto toga, ovaj pomenuti lik broj jedan kažnjen je od Perićeve "savjesne" komisije "ukorom razrednog starješine", i to ne za težu povredu dužnosti (krivično djelo), već za neki navodni razgovor na času s nepoznatim licem, sa 20 odsto odbitka od plate na tri mjeseca bez pomisli na suspenziju. Za ovakav gaf velikog majstora Voje mi smo saznali u martu ove godine. U toj noći vještica i vampira u nedjelju uveče 24. marta ove godine, ovdašnji Perić je u kasnim noćnim časovima ispitivao naše roditeljsko javno mnjenje i mobingovao nas roditelje da izgubimo pamćenje i omogućimo mu da našim ćutanjem ili prećutnim odobravanjem prihvatimo neprihvatljivo, da on svog navedenog štićenika vrati na posao. I kada nije dobio našu podršku, već bijes i zgražavanje, prolongirao je izvođenje radova i posavjetovao pomenutog da ne prekida bolovanje.
Što nije uspio da uradi u martu ove godine, despot Vojo 24. juna iste, na taj dan D, praktično u vrijeme školskog raspusta, bez ikakve najave, vraća svog lika na posao s počastima, kao da je došao iz neke značajne diplomatske misije za Republiku Srpsku, a ne sa iznuđenog, prinudnog, pokajničkog bolovanja. A ovaj tip bez stida, s neviđenom malicioznošću, posla nam poruku tipa "Ja volim djecu i pozdravljam njih i njihove roditelje i čuvam ih bolje od NATO pakta". I mi mu, gospodine ministre, prvi put povjerovasmo da će on "zaštiti" našu djecu baš onako kako je nas Srbe u skorašnjem ratu štitio i zaštitio NATO pakt.
Još jedan šamar zdravom razumu, jednom riječju lakrdija, veliki ulazak ovog lika u našu školu. Mi u nevjerici, omalovaženi, kažnjeni i poniženi, a naša djeca dobila šamar za hrabrost za odbranu svog ponosa i digniteta, a škola i država problem u borbi protiv pošasti s imenom "s**** uznemiravanje".
Zbog svega navedenog, gospodine ministre, molimo vas i zahtijevamo sljedeće:
1. Da hitno i bez odlaganja suspendujete s posla navedenog Spasu Šakotu te da nam date garanciju da ga nećete vraćati u školu do okončanja krivičnog postupka. Ovo iz razloga što priroda i težina njegovog učinjenog nedjela, uz specifičnost profesije, rad s maloljetnom djecom i mogućnost recidiva, tj. ponavljanje djela kao implikacija pojma neizlječive bolesti, po našem mišljenju isključuje njegovo vraćanje na posao, do završetka sudskog postupka.
2. Da u Tehnološku školu u Banjaluci pošaljete nezavisnog revizora da ispita mnoge mutne radnje tamošnjeg v.d. direktora, Uprave škole, posebno Školskog odbora, koji je direktorova interesna ekspozitura, i da do jeseni koliko-toliko obezbijedite regularne uslove za redovan nastavni proces. Jer, ako Voja nastavi ovim tempom i dinamikom, mi očekujemo da do jeseni proda i samu školu i našu djecu, kao kompenzacioni paket, pride radi i da se bez stida zakune u zakonitost.
3. Da nas, gospodine ministre, uredno obavijestite šta ste uradili povodom ove naše dvostruke predstavke.
Tout est la - to je to.
PS. Opredijelite se i izjasnite se, molimo vas, a znamo šta nam je dalje raditi. I izvinite što naše drugo javno obraćanje vama ne zadovoljava formu osnovne pristojne finoće obraćanja jednom ministru, jer je izraz gorčine prema ljudima koji sramote ovu značajnu prosvjetnu profesiju. Tu mislimo i na dijelove vašeg ministarstva, koji svojim nečinjenjem ili koruptivnim činjenjem u velikoj mjeri doprinose navedenim pojavnim oblicima. Stojimo vam na raspolaganju da vam lično pojasnimo bilo kakve nejasnoće u vezi s navedenim.
A vi, veliki zaštitnici dječjih prava, vi brojne nevladine organizacije, socijalni radnici, inteligencijo, i dalje ćutite i ne reagujte, đavo ne miruje, zakucaće i na vaša vrata.
"I niko neće čuti jadni vapaj, niti će ganuti bol situ, osionu korumpiranu gospodu, narode goljo, ti si prah na podu."
Roditelji učenika III-2 razreda Tehnološke škole (imena i prezimena poznata redakciji)
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Bosni
Član
Postovi: 3916
Pridružen/a: 22 nov 2012 04:38

Re: Propast kršćanskog svijeta oko nas

Post Postao/la Bosni » 27 jul 2013 10:45

http://www.bportal.ba/index.php?option= ... &Itemid=61
Užasan zločin u Srbiji: Ugušili bebu i bacili je iz automobila

Beba, čije je tijelo nađeno u srijedu pored kolovoza na putu od Vršca ka selu Pavliš, rođena je živa, a zatim ugušena i bačena, pišu srbijanski mediji.

Obdukcijom je utvrđeno da je novorođenče ženskog spola ugušeno. Pretpostavlja se da je zasad nepoznata osoba bebino lice i nos poklopila rukom.

Novorođenče je najvjerovatnije ubijeno na drugom mjestu.

“Sumnjamo da se zločin nije dogodio na mjestu gdje je tijelo nađeno, već je ubica novorođenčeta tijelo izbacio iz automobila! Mrtvu bebu našli su prolaznici koji su slučaj odmah prijavili policiji”, kazao je Kuriru sagovornik iz policije.

Zasad nije utvrđeno ko je majka novorođenčeta.

“Policija je tražila izvještaje bolnice u Vršcu i ginekoloških ordinacija u okolnim mjestima kako bi eventualno bio utvrđen identitet porodilje. Policija saslušava i mještane kako bi se provjerilo da li je neko od njih eventualno vidio automobil iz kojeg je izbačeno tijelo. Još utvrđujemo kad je beba rođena, ali procjenjujemo da nije bila starija od nekoliko dana”, izjavio je istražitelj.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Propast kršćanskog svijeta oko nas

Post Postao/la ABen » 01 aug 2013 12:48

Odbornici Skupštine Grada Banje Luke jedni drugima psuju mater
http://www.vijesti.ba/vijesti/bih/15929 ... mater.html
BANJA LUKA - Na "YouTubeu" sinoć je osvanuo snimak odbornika u Skupštini Grada koji se na najgrublji način vrijeđaju i međusobno psuju u holu Skupštine, za vrijeme pauze i to u prisustvu gradonačelnika Banje Luke Slobodana Gavranovića.

Akteri incidenta bili su odbornik Slobodan Lukić, koji se nedavno priključio klupu odbornika SP-a, i Draško ilić odbornik SNSD-a, piše portal Istinito.com.
http://www.youtube.com/watch?v=SC--MI2B ... r_embedded
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Propast kršćanskog svijeta oko nas

Post Postao/la ABen » 05 aug 2013 14:10

:mrgreen: koji su ovo kreteni u krmecoj drzavi. :rofll:
Stric joj silovao momka «jer se protivi njihovoj vezi»
http://www.nezavisne.com/novosti/ex-yu/ ... 03648.html

Alo - 05.08.2013 13:56
NOVI SAD - U policiju u Novom Sadu juče je došao mladić S. T. (33) kako bi prijavio silovanje i prebijanje, prenosi list „Alo!“.

On je inspektorima ispričao da ga je D. S, stric njegove djevojke, natjerao da ga oralno zadovoljava, a kao razlog naveo to što se protivi njihovoj vezi.

Sagovornik "Aloa" blizak istrazi navodi da je mladić bio uplašen i pretučen kada je došao u policiju.

- Posle nekoliko minuta otvorio je dušu i počeo da priča. Rekao je da je dva sata pre silovanja bio kod svoje devojke K. S. (18) u njenoj kući. Tada ga je pozvao njen stric i rekao da, ako može izađe iz kuće i da ima nešto da mu kaže - kaže ovaj izvor.

Prema priči silovanog mladića, ispred kuće ga je sačekao djevojčin stric sa još jednim momkom P. I., a potom su ga oni, kako je ispričao, iznenada stavili u kola i odvezli na kanal Dunav - Tisa - Dunav.

- Kada smo tamo stigli oni su me izbacili iz kola i počeli da me biju. Jedan i drugi na smenu. U jednom trenutku stric moje devojke je svukao pantalone i tražio da ga oralno zadovoljim. Nisam imao izbora, to sam i uradio - ispričao je silovani momak inspektorima.

Kao motiv silovanja oštećeni je naveo protivljenje porodice njegove devojke njihovoj vezi.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Propast kršćanskog svijeta oko nas

Post Postao/la ABen » 05 aug 2013 14:13

OČUH DEMON: Obećao pastorki poklon, pa je silovao!
http://www.nezavisne.com/novosti/ex-yu/ ... 03642.html

G. K. (47) iz Vlasotinca, koji je uhapšen zbog sumnje da je silovao svoju pastorku K. M. (13), saslušan je pred istražnim sudijom, koji mu je odredio pritvor do mjesec dana. Silovanje se dogodilo početkom februara ove godine, ali je prijavljeno tek prije nekoliko dana. Inače, K. je dijete s posebnim potrebama.

- Nasrnuo je na nju kad je njena majka S. S. (41) otišla van grada na nekoliko dana. Rekao joj je da će joj dati mnogo poklona ako bude s njim. Obećao joj je da će, svaki put kad budu zajedno, kao nagradu dobijati ponešto: čokoladu, slatkiše, mobilni... - priča za Kurir sagovornik iz istrage.

Vjerovatno se za ovaj slučaj ne bi ni saznalo da Centru za socijalni rad nije stigla prijava iz škole koju maloljetnica pohađa, a u kojoj se navodi da je počela da se ponaša čudno i problematično. Promjenu u ponašanju primijetila je i njena majka S. S., koja se zapanjila iznenadnom drskošću K.

- Išla sam na parastos majci u Lapovo i zadržala se tamo tri dana. Kad sam se vratila kući, moje dijete je odjednom postalo nabusito. Uopšte nije htjela da komunicira sa mnom. Mom mužu je svakog dana prijetila da će reći „svašta“ ako joj ne bude dao poklone koje joj je obećao - ispričala je S. za Kurir.

Prijetnje očuhu postale su svakodnevica. Kad su iz Centra za socijalni rad zvali policiju, majka, ćerka i očuh su pozvani na razgovor.

- Sumnjali su da je s**** zlostavljana. Tokom razgovora inspektorima je do detalja ispričala da je imala s**** odnos s mojim mužem - kaže majka K.

Ginekološkim pregledom utvrđeno je da je djevojčica imala s**** odnose.

- Ona se prethodno žalila da je možda trudna, ali se ispostavilo da to nije tačno. Kad sam muža pred policajcima pitala: „Šta mi ovo napravi, crni čovječe?“, on je samo sagnuo glavu i gledao u pod... Da se ja pitam, osudila bih ga na doživotnu robiju - ispričala je S. S.

Ona kaže da ne može da vjeruje da je njen muž uradio nešto tako gnusno.

- Kad god sam odlazila od kuće, obećavao mi je da će paziti na nju i da će je čuvati, a evo šta je uradio - kaže očajna majka.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Propast kršćanskog svijeta oko nas

Post Postao/la ABen » 05 aug 2013 14:14

Nišlija snimao žene u toaletu
http://www.nezavisne.com/novosti/ex-yu/ ... 03530.html
NIŠ - Tridesettrogodišnji Predrag Đ. uhapšen je u Nišu jer je snimao žene u toaletu na Vrežinskom bazenu.

Osumnjičeni je zatečen na licu mjesta, a kod njega su pronađene dvije kamere sa snimljenim materijalom, saopšteno je iz niške policije.

Policija je donijela rješenje o zadržavanju do 48 časova Predraga Đ, protiv koga će biti podnesena krivična prijava.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Propast kršćanskog svijeta oko nas

Post Postao/la ABen » 05 aug 2013 14:15

Skandal u Veterniku: Djecu ometenu u razvoju tjerali da iskopavaju igle!
http://www.nezavisne.com/novosti/ex-yu/ ... 0.htmlNOVI SAD - Zaposleni u Domu za djecu ometenu u razvoju u Veterniku vrše pritisak i zastrašuju štićenike da ne bi govorili o iskopavanju deponije medicinskog materijala u dvorištu doma, saopštila je danas nevladina organizacija “Sigurna pozicija”, prenosi “Kurir”.

Dejan Nestorović iz “Sigurne pozicije”, koji je nedavno posjetio štićenike doma u Veterniku kod Novog Sada, rekao je su djeca bila zastrašivana i da je na njih vršen pritisak da ćute o ovom događaju.

Prema njegovim riječima, nekoliko zaposlenih u domu prijetilo je korisniku doma B. G. (25) da će centar i dom preduzeti određene radnje protiv njega.

Na video snimcima vidi se kako štićenici doma sa nastvnicima iskopavaju veću količinu medicinskog materijala, kao što su igle za špriceve, kapi za nos, antibiotici, infuzije, plazme i analgetici.

Djeca su počela golim rukama da iskopavaju medicinski otpad u prisustvu vaspitača, psihologa i medicinskog radnika Milana R. koji se tu zatekao.

Kako kažu u “Sigurnoj poziciji”, djeca su iskopala oko pet velikih vreća neiskorišćenog medicinskog materijala, a u ovoj NVO sumnjaju da u zemlji ima još deponija sa lijekovima, koji nisu prošli adekvatno sanitarno-tehnološko uništavanje.

Ova organizacija pozvala je nadležne organe da slučaj ispitaju do kraja i da se javnost informiše ko je odgovoran za zakopavanje ogromne količine lijekova u blizini dječijeg igrališta, kao i da se ispita da li je bilo psihičke i fizičke torture štićenika.

Snimak i svjedočenja o psiho-fizičkoj torturi u domu u Veterniku “Sigurnoj poziciji” su dostavila djeca koja su ostala bez roditeljskog staranja i smještena su u ovoj ustanovi.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Propast kršćanskog svijeta oko nas

Post Postao/la ABen » 06 aug 2013 13:02

:vomit:
Banjalučanin (34) uhapšen na ljubavnom sastanku s djevojčicom (12)
T. C. 06/08/2013 10:44:00
http://www.vijesti.ba/vijesti/bih/16012 ... cicom.html

BANJA LUKA - MUP RS je sinoć uhapsio S.V. (34) iz Banjaluke nakon što je dogovorio ljubavni sastanak sa 12-ogodišnjom djevojčicom. "Nezavisne" saznaju da je S.V. uhapšen u trenutku kada se trebao sastati s djevojčicom s kojom je preko Interneta komunicirao proteklih dana.

Osumnjičeni se, kako nam je potvrđeno, u razgovoru s djevojčicom predstavljao kao mlađi momak.

U istragu se uključila i Jedinica za visokotehnološki kriminal, koja je od osumnjičenog oduzela kompjuter kako bi provjerila da li je s**** predator imao još žrtava.

Izvor "Nezavisnih" blizak istrazi ispričao je da je slučaj policiji prijavila majka djevojčice, nakon čega je uslijedilo praćenje osumnjičenog.

"Dogovorio je sastanak sa djevojčicom i uhapšen je u gradu. U toku je kriminalistička obrada nad njim", dodao je izvor blizak istrazi.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Bosni
Član
Postovi: 3916
Pridružen/a: 22 nov 2012 04:38

Re: Propast kršćanskog svijeta oko nas

Post Postao/la Bosni » 06 aug 2013 13:43

SgQCFOcGqDE

:vomit: :vomit: :vomit:

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Propast kršćanskog svijeta oko nas

Post Postao/la ABen » 06 aug 2013 21:38

Splićanka brutalno silovana mikserom
http://www.avaz.ba/globus/region/splica ... a-mikserom

Splitsko tužilaštvo podiglo je optužnicu protiv Roka Š. (21) zbog brutalnog silovanja rotirajućim predmetom i nanošenja teških tjelesnih povreda koje je djevojka jedva preživjela, samo zahvaljujući brzoj intervenciji ljekara.

Poslije osam mjeseci istrage splitsko Županijsko državno tužilaštvo podnijelo je optužnicu protiv Roka Š. (21), koji je u novembru prošle godine, na žurki u Podstrani, gotovo ubio dvadesetogodišnju djevojku brutalno je silujući. Vještaci su utvrdili da su joj povrede nanijete rotirajućom spravom, najvjerovatnije mikserom.

Djevojka je preživjela samo zahvaljujući tome što je jedan prijatelj ušao u dnevni boravak u kojem je bila s Rokom da bi iz frižidera uzeo meso za roštilj. On je zatekao stravičan prizor, počeo je da urla i odmah pozvao Hitnu pomoć. Pravovremenom ljekarskom intervencijom djevojka je spasena.

Šta se događalo u tih 40 minuta iza zatvorenih vrata, niko tačno ne zna. Roko Š. tvrdi da se ne sjeća. Ni nesrećna devojka ne zna šta joj je monstrum radio s obzirom da je od bola pala u komu. Predmet kojim su joj nanijete povrede nije pronađen.

Istragom je utvrđeno da je djevojka tog 16. novembra do podne bila na predavanjima. Oko 14 sati preko Facebooka od Roka Š. stigao joj je poziv za žurku u Podstrani. Znala ga je od ranije jer je dolazio kod nje kući da ga podučava matematiku. Prijatelji i njeni roditelji rekli su da mu se ona sviđala. Ona je po podne otišla na zabavu u Podstranu.

Bilo je pozvano osmoro mladih – četiri djevojke i četiri mladića. Kupili su piće i meso za roštilj. Društvo je dosta pilo, djevojka se napila. U jednom momentu društvo je napustilo sobu i ostavilo devojku i Roka same, ugasivši im svetlo. Četrdeset minuta bili su sami u sobi.

Kad je vlasnik kuće potom ponovo ušao, doživeo je šok. Onesvještena djevojka ležala je u lokvi krvi, a iznad nje, sav krvav, stajao je Roko. Hitna je stigla za desetak minuta.

Ona je u komi odvezena u bolnicu, gdje je odmah operisana, ali će imati trajne posljedice. Oko 19 sati stigla je i policija. Od 17. novembra do 9. januara Roko je bio u istražnom zatvoru, a trenutno je na slobodi.

"Svjesno i s direktnom namjerom, silovao je devojku, iako je znao da je nemoćna da se brani, gurajući joj nepoznatu rotirajuću spravu u tjelesne šupljine, s nedirektnom je namerom pristao da je usmrti. Znao je da je to može ubiti, ali je ipak upotrijebio, pristajući tako na posljedice”, stoji između ostalog u optužnici.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni


Odgovorite