☑ Pravila foruma i savjeti

Politika katoličkih separatista

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41345
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Škutori i politika

Post Postao/la Jack » 23 okt 2012 23:32

Mostar nema ZEMLJISTE.Da primi toliko ljudi
Nije to Banja Luka.Na zalost skutora


Pocetak njihovog kraja dolazi uskoro.Nazire se vec.Pocinje neke 2013 godine.Na popisu 2031.Oni su zavrsili kao neki narod u Bosni

Ostat ce sprceni oko Mostara.Nestanak i to totalan ce im uslijediit u Kaknju, Varesu, Bugojnu, Fojnici, Gornjem Vakufu, Jajcu.Pa, vec sad ce ovaj popis reci ono sto ja pricam

Bosnjaci su vecina u Novom Travniku, Jajcu, Varesu, a ni u Vitezu nece ostvariti rezultat kakav oni misle.Zapravo jedina stvar koja bi spasila katolike Viteza, i koja ce ih spasiti ovog puta je cinjenica da ce Hrvatska u Eu.Nakon popisa ce doci i do laganog rasta Bosnjaka.Nekad je bilo vidi cirka + 2000 katolika vise nego Bosnjaka u Busovaci, popis 1971.Vec 20 godina kasnije mi smo bili blize preuzimanju te opcine

E,sad isto to

Do kraja 2030 mi cemo preuzeti jos Zepce i Vitez.Dobretici ce se ukinuti kao opcina.Pripojiti Jajackoj opcini, ali mi cemo biti vecina.Imat cemo vecinu u Kiseljaku.Ostat ce im jedino sumovito Kresevo na tom potezu
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

BosniaUser
Član
Postovi: 890
Pridružen/a: 23 okt 2012 21:48

Re: Škutori i politika

Post Postao/la BosniaUser » 24 okt 2012 00:00

Za mene je Covic vec odavno shvatio da nema sta raditi u srednjoj Bosni..citav Srednjobosanski kanton je bukvalno poklopila Sda jer su 10 pobjedila zahvaljujuci Sda i to Sda je osvojila nacelnicka mjesta u 8 opcina,a u bugojnu i Kresevu podrzala dr kandidate....a u Kiseljaku je kao vidim Bosnjak osvojio 36%glasova,s manjom izlaznosco kod bosnjaka,u odnosu na hrvate al dobro...

A sto se tice pripojenja Dobretica jajcu to je izvjesno gore prema podatcima Crkve zivi 327 lica od toga je sigurno 50% starije od 65 godina,al ima jedna dr stvar na proslim lokalnim izborima u dobretickoj opcini je bilo prijavljeno 973 biraca(ono malo koji zive gore,dr u Jajcu,treci po bijelo svijeto,al najvise u Hrvatskoj),a na ovim lokalnim izborima prijavljeno cak 1911!!!!
Mozes misliti,sto je razlog tome,pa jednostavno kada bi Dobretice,a sto je jasno da hoce,pripojili Jajcu sa jajckih vise od 10000 prijavljenih hrvata imali bi onako tanku vecinu,koja usput nema veze sa realnoscu,jer danas na podrucje te dvije opcine ukupno zivi manje od 8500 hrvata...
Sto znaci,da opcina jajce nece pristati na ujedinjenje sve dok postoje ovakve mahinacije kojima drzava BiH mora stati u kraj il lasaj u BiH il u hrvatskoj il u srbiji a ne na 2000 strana....

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41345
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Škutori i politika

Post Postao/la Jack » 24 okt 2012 00:28

Bravo

Zupa Dobretici je imala 312 katolika prema podatcima 31/12/2010

E, sad mozda ima 327 kako ti rece

Ali, da ima 1911 biraca, mislim da je to vise nego smijesno

Biracki spisak je izmanipulisan, i to je svakom jasno.Nadati se da ce se i kod nas pocistiti taj spisak, i jasno pokazati ko je nadmocna vecina po tim spiskovima

Najbolji primjer ti je Srebrenica.Imas 7500 cetnika na birackom spisku, a ukupno nema sanse da ih je dole 5000
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
edin
Član
Postovi: 183
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:00

Re: Škutori i politika

Post Postao/la edin » 24 okt 2012 17:48

Znam da Jack ne voli linkove sa sarajevo-x.coma, ali..

SIPA privela Ivana Šušnjara, urednika portala Poskok.info

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /121024130

Avatar
ZV Keli
Član
Postovi: 2096
Pridružen/a: 21 okt 2012 11:06

Re: Škutori i politika

Post Postao/la ZV Keli » 24 okt 2012 17:59

edin je napisao/la:Znam da Jack ne voli linkove sa sarajevo-x.coma, ali..

SIPA privela Ivana Šušnjara, urednika portala Poskok.info

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /121024130
Policija sve na internetu nadgleda zato pazite kada pricate,tj nece oni vama upasti u stan ako pricate protiv nekoga jer je to pravo koje imamo ustavom zagarantovano ali nikada nemojte prijetiti a plus pas koji laje ne ujeda,samo sutite na provokacije i prijetnje sa druge strane

Avatar
Roger Wilco
Član
Postovi: 254
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:23

Re: Škutori i politika

Post Postao/la Roger Wilco » 24 okt 2012 18:20

ZV Keli je napisao/la:
edin je napisao/la:Znam da Jack ne voli linkove sa sarajevo-x.coma, ali..

SIPA privela Ivana Šušnjara, urednika portala Poskok.info

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /121024130
Policija sve na internetu nadgleda zato pazite kada pricate,tj nece oni vama upasti u stan ako pricate protiv nekoga jer je to pravo koje imamo ustavom zagarantovano ali nikada nemojte prijetiti a plus pas koji laje ne ujeda,samo sutite na provokacije i prijetnje sa druge strane
Lik je nažalost uhapšen jer je hakirao tuđe e-maliove a ne radi govora mržnje, koji već godinama prakticira.
BTW promjenite ime teme.

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7383
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Škutori i politika

Post Postao/la Drina » 24 okt 2012 19:46

edin je napisao/la:Znam da Jack ne voli linkove sa sarajevo-x.coma, ali..

SIPA privela Ivana Šušnjara, urednika portala Poskok.info

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /121024130
Bezvezna i idiotska akcija poslusne politicke bagre. Samo bacanje budzetskih para. Po Bosni slobodno hoda na hiljade koljaca, siledzija a da ne pricamo o raznim svercerima, korumpiranim lokalnim mocnicima i slicnima a oni hvataju neke nebitne ojebine sto mlataraju po internetu?


Pa evo ja u narednih 1h mogu naci 50 osoba na FB koje se slikaju s automatima i bombama i sta radi ta jebena SIPA? Hlade medunozje i sve tako dok ne stigne naredba "odozgo". Ali ne, lakse je oduzeti testaturu i misa.

A ovaj "ambasodor" ocito ima svoje veze i zato to ide kako ide.

Mislim, zaboli me za tog skutora ali ovo nema veze s vezom.
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Avatar
krhan
Član
Postovi: 2278
Pridružen/a: 18 okt 2012 19:02

Re: Škutori i politika

Post Postao/la krhan » 24 okt 2012 23:03

Drina je napisao/la:
edin je napisao/la:Znam da Jack ne voli linkove sa sarajevo-x.coma, ali..

SIPA privela Ivana Šušnjara, urednika portala Poskok.info

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /121024130
Bezvezna i idiotska akcija poslusne politicke bagre. Samo bacanje budzetskih para. Po Bosni slobodno hoda na hiljade koljaca, siledzija a da ne pricamo o raznim svercerima, korumpiranim lokalnim mocnicima i slicnima a oni hvataju neke nebitne ojebine sto mlataraju po internetu?


Pa evo ja u narednih 1h mogu naci 50 osoba na FB koje se slikaju s automatima i bombama i sta radi ta jebena SIPA? Hlade medunozje i sve tako dok ne stigne naredba "odozgo". Ali ne, lakse je oduzeti testaturu i misa.

A ovaj "ambasodor" ocito ima svoje veze i zato to ide kako ide.

Mislim, zaboli me za tog skutora ali ovo nema veze s vezom.
Bas tako drina potpuno si upravu. Koliko je naseg naroda koji su se vratili u genocidnu tvorevinu preko medija govorili i upozoravali da se po gradu secu ratni zlocinci i koji su u policiji.

Sta radi ova Sipa? Uzela hapsiti ovog uslju ne zbog sirenja mrznje vec toboze zbog hakerovanja :vomit:
E da je Bosnjo u pitanju za sirenje mrznje, brzo bih se to rijesilo.
Rekao je Omer ibnul-Hattab, radijellahu anhu:"Nije rob (vjernik), nakon islama, dobio vece dobro od cestita brata, pa kada neko od vas primjeti ljubav od strane svoga brata neka ga se drzi."
:zastava: :mashallah:

Avatar
edin
Član
Postovi: 183
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:00

Re: Škutori i politika

Post Postao/la edin » 26 okt 2012 00:53

Ovi skutori su stvarno sisli sa uma, u nama vide glavne neprijatelje, u Srbima prijatelje. Genocidasi im slobodno komentarisu po forumima, a jel neki Bosnjak ostavi nesto sto im ne odgovara, odmah ban. Pozivaju se na ustastvo. Ante Pavelic bi ih na bandere povjesao:D
Ebe se njima sto Hrvata aka bosanskih katolika nema po RS-u, sto ih ovi iz Posavine proklinju, bitno im je samo sacuvati onaj svoj krs i kamenjar.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41345
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Škutori i politika

Post Postao/la Jack » 26 okt 2012 01:03

Ivan Susnjar.Gay dude.Zrikavac s bivseg foruma Sarajeva x.Pisao u ono vrijeme kada i ja

Haha.Zajeban lik.Ako im je on glavna faca na internet sceni, onda se tek vidi koliko su jadni
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ZV Keli
Član
Postovi: 2096
Pridružen/a: 21 okt 2012 11:06

Re: Škutori i politika

Post Postao/la ZV Keli » 28 okt 2012 11:25

Vjerovatno im se preci u grobovima okrecu kada vide sa kim se lizu a sa kim ratuju :vomit: Oni koji su pucali po Zadru i Osijeku,palili Dubrovnik,klali po Vukovaru im pisu po forumima a oni koji su stali da im brane domovinu kojima su oni zabili noz u ledja su proglaseni za neprijatelje...

Rekoh ja nedavno bice im zao radi svog izbora ali ce tada biti prekasno da ista ucine,sami pali sami se ubili...

Avatar
Roger Wilco
Član
Postovi: 254
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:23

Re: Škutori i politika

Post Postao/la Roger Wilco » 28 okt 2012 13:16

ZV Keli je napisao/la:Vjerovatno im se preci u grobovima okrecu kada vide sa kim se lizu a sa kim ratuju :vomit: Oni koji su pucali po Zadru i Osijeku,palili Dubrovnik,klali po Vukovaru im pisu po forumima a oni koji su stali da im brane domovinu kojima su oni zabili noz u ledja su proglaseni za neprijatelje...

Rekoh ja nedavno bice im zao radi svog izbora ali ce tada biti prekasno da ista ucine,sami pali sami se ubili...
Pa današnji BiHi Hrvati su etnički, kulturom i mentalitetom mnogo bliži Srbima nego Hrvatima iz Hrvatske. Pogotovo ovi iz Hercegovine.
Ali to nije glavni problem.
Oni su još od perioda A.U opterećeni šovinističkim supremacističkim kompleksom, kulturološkim rasizmom, zabludama u vezi vlastitog položaja i statusa i ubjeđenošću u vlastitu "civilizacijsku" superionost a to je ono što ih je odvelo na stranputicu i 1993, nešto što podsvjesno formira njihovu politiku i od čega se jednostavno ne mogu izlječiti, zbog čega i prave stalno iste greške. To je nešto što im je zajedničko na prostoru cijele BiH i što je daleko formativnije za prosječni BH Hrvatski um nego ostale razlike koje ih odlikuju na regionalnoj osnovi.
Neće im nikada biti žao jer nisu u stanju da uče iz grešaka što je rezultat ove nesposobnosti realnog sagledavanja situacije.

Avatar
noel malcolm
Član
Postovi: 3276
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:50

Re: Škutori i politika

Post Postao/la noel malcolm » 28 okt 2012 14:14

Roger Wilco je napisao/la:
ZV Keli je napisao/la:Vjerovatno im se preci u grobovima okrecu kada vide sa kim se lizu a sa kim ratuju :vomit: Oni koji su pucali po Zadru i Osijeku,palili Dubrovnik,klali po Vukovaru im pisu po forumima a oni koji su stali da im brane domovinu kojima su oni zabili noz u ledja su proglaseni za neprijatelje...

Rekoh ja nedavno bice im zao radi svog izbora ali ce tada biti prekasno da ista ucine,sami pali sami se ubili...
Pa današnji BiHi Hrvati su etnički, kulturom i mentalitetom mnogo bliži Srbima nego Hrvatima iz Hrvatske. Pogotovo ovi iz Hercegovine.
Ali to nije glavni problem.
Oni su još od perioda A.U opterećeni šovinističkim supremacističkim kompleksom, kulturološkim rasizmom, zabludama u vezi vlastitog položaja i statusa i ubjeđenošću u vlastitu "civilizacijsku" superionost a to je ono što ih je odvelo na stranputicu i 1993, nešto što podsvjesno formira njihovu politiku i od čega se jednostavno ne mogu izlječiti, zbog čega i prave stalno iste greške. To je nešto što im je zajedničko na prostoru cijele BiH i što je daleko formativnije za prosječni BH Hrvatski um nego ostale razlike koje ih odlikuju na regionalnoj osnovi.
Neće im nikada biti žao jer nisu u stanju da uče iz grešaka što je rezultat ove nesposobnosti realnog sagledavanja situacije.
Super napisano, podsjeća me na forumaša sa nickom Kent koji je pisao na starom forumu.

Kratko,jasno i precizno :respekt:
“Radimo kao da ce sto godina biti mir,
a spremajmo se kao da ce sutra biti rat!”/Povijest Bosne/Noela Malcolma:
http://www.camo.ch/povijestbih.htm

Avatar
Gorcin
Član
Postovi: 1619
Pridružen/a: 20 okt 2012 15:37

Re: Škutori i politika

Post Postao/la Gorcin » 29 okt 2012 10:12

Roger Wilco je napisao/la: Pa današnji BiHi Hrvati su etnički, kulturom i mentalitetom mnogo bliži Srbima nego Hrvatima iz Hrvatske. Pogotovo ovi iz Hercegovine.
Ali to nije glavni problem.
Oni su još od perioda A.U opterećeni šovinističkim supremacističkim kompleksom, kulturološkim rasizmom, zabludama u vezi vlastitog položaja i statusa i ubjeđenošću u vlastitu "civilizacijsku" superionost a to je ono što ih je odvelo na stranputicu i 1993, nešto što podsvjesno formira njihovu politiku i od čega se jednostavno ne mogu izlječiti, zbog čega i prave stalno iste greške. To je nešto što im je zajedničko na prostoru cijele BiH i što je daleko formativnije za prosječni BH Hrvatski um nego ostale razlike koje ih odlikuju na regionalnoj osnovi.
Neće im nikada biti žao jer nisu u stanju da uče iz grešaka što je rezultat ove nesposobnosti realnog sagledavanja situacije.
Nešto sam slično napisao maločas na drugom topicu, al' ovo je baš hirurški precizno secirana sva tragedija hrvatske politike u BiH i naspram BiH. Oni su kao najmalobrojniji narod mogli biti onaj jezičak na vagi, pametnom politikom su mogli imati sve, a ovako će imati qua od ovce, jednostavno su se "previše ponijeli" a nisu imali kila za toga. Kompleksi i permanentno ponavljanje istih grešaka su ih doveli tu gdje su ih i doveli.
Čuvaj Stoca, ne daj Počitelja, ni Mostara ne ostavljaj sama...

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41345
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Škutori i politika

Post Postao/la Jack » 17 nov 2012 12:52

Ovi skutori su stvarno sisli sa uma, u nama vide glavne neprijatelje, u Srbima prijatelje.
Nisu oni pomahnitali.Veoma dobro oni razmisljaju.Ali, nemocni su da urade bilo sta.U Centralnoj Bosni izumiru.Franjo je prodao Posavinu i tamo dosta velikih katolickih sela je prazno.I to pod velika, mislim na sela koja danas imaju oko 100 i manje katolika, a nekad su imala i 3000 katolika.

Konjic koji oni ubrajaju u ''treci'' ima 98% Osnovaca Bosnjaka.Mostar ima 47%.Price da ce oni puci na 2/3 na podrucju Mostarskog kantona, kako oni rastu, kako mi padamo, je nesto sto svake godine se demantuje ovdje, ali i na sve vise portala, koji kazu kako jeste, a ne kako nije, ali iz Zagreba.Njihova nemoc i kompleksi, jer nisu uspjeli da uzmu i ovladaju jednim vecim gradom:Travnik, Bugojno, Kakanj.Pa, cak ni cijelim Mostarom, pa ako nista, makar onaj potez Bulevar-rijeka Neretva.Gledaj ih portale svakog dana divljaju, pisu, reze i laprdaju od Poskoka do Bljeska, ali to je sve sto mogu da urade.I Naravno, da im tesko pada, jer za 20 godina ce nestati iz brojnih opcina.Iduca generacija Bosnjaka i nece se baviti njima u mnogim nasim opcinama.A, posebno oko Mostara, i podmicanja nam govore sve sta i kako

Ima jos jedan gadan problem.A, to je novi Eu zakon, pa neces moci vise da zivis u Bjelovaru.Dobretici imaju 330 katolika i ''1911 redovnih'' biraca.Ovo sad sto imaju je rezultat cetnicke politike i vrhuske i Bosnjacke gluposti u Ciku.No, i to je kratka vijeka.Sad, ce Hrvatska ici u Eu

Sta ce onaj Hrvat iz Varea, mlad je ima 20-25 godina.U prvih 9 mjeseci 2012.5 Hrvata se je rodilo, a 73 umrlo u Varesu.A, ima jos godine.Gdje Bugojno, Zenika, Kakanj,Tuzla,Sarajevo.Naravno, dosta tih mladica ce jednostavno htjeti zivot u Hrvatskoj, posebno tamo gdje Hrvati nemaju nikakvu podrsku ili bilo kakvu vlast.Naprimjer Konjic izbori ovi.Hrvati su rekli da ce imati 2 vijecnika.Na kraju.Dobili su 0. Zar vi mislite da ce i dalje katolici htjeti da zive u Bosni.U to sumnjam da nece.Nakon sto Hrvatska udje u Eu?Nato?

Gdje mogu da biraju od Istre do Dubrovnika?A, sta ce u Konjicu imati?Rasprodana sela.Natalitet nikakav.Ni 100 mladih porodica dole.I ti mislis da ce neko iz Hrvatske doseljavati u Konjic.A, znam da ima budala kod njih.I da ce biti obratno.Ovo je tek trend koji ce se samo povecavati, jer nakon sto Hrvatska udje u Eu.To ce se itekako osjetiti, posebno u centralnoj Bosni

A, kompleksi, nemoc.Uzrokuju paranoju, deluziju, sizofreniju.Pacijentu se sve i svasta prividja.Na kraju on i sam ne zna vise, sta je realnost, a sta je masta.Pa, zivi u masti, misleci da je to realnost.Pa, njih i najbolji psiho-analiticari svijeta ne bi mogli izlijeciti, a kamoli ja
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
noel malcolm
Član
Postovi: 3276
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:50

Re: Škutori i politika

Post Postao/la noel malcolm » 19 nov 2012 19:16

Kaže DUDU na forumu :

jel surađujete kako s Hrvatima u Jelahu?

imao sam tamo dva dobra poslovna partnera na parsto metara jedni od drugih.



U Jelahu ima hrvata deset puta više nego u Mršinoj Komušini, tj deset puta deset jednako stotinu :lol:

Od toga ih je pola u mješovitim brakovima a pola čeka da odapne.

O kakvoj crnoj poslovnoj suradnji ti Dudu govoriš, jado jadni :spavanje:

I ako kupe nešto tvojih proizvoda opet će ih prodati kome drugom nego bošnjacima.

Ali hvala bogu i ta priča je ispričana.

Hrvatska zastupanja raznoraznnih firmi po Bosni su doživjela svoj vrhunac još prije 2-3 godine,

i idu definitivno nadolje, skupa sa hrvatskim natalitetom. :zastava:
“Radimo kao da ce sto godina biti mir,
a spremajmo se kao da ce sutra biti rat!”/Povijest Bosne/Noela Malcolma:
http://www.camo.ch/povijestbih.htm

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Škutori i politika

Post Postao/la ABen » 09 jan 2013 21:22

Ha ha ha koja je budala ovaj HDZ-ovac. Koja kurva moras biti da bi zaboravio Vukovar i ubijene i protjerane katolike iz Posavine i genocidne. Bravo Covicu, daj izjavu da Srbi nisu klali i protjerali katolike sa njihovih ognjista.

Čović uvjeren da u RS-u postoji napredak
B. A. 09/01/2013 17:26:00
Dragan Čović
http://www.vijesti.ba/vijesti/bih/12457 ... redak.html
Čović je napomenuo da mu je drago da je došao na današnju proslavu Dana RS-a, na poziv „svog prijatelja, predsjednika RS-a Milorad Dodika, da na neki način budemo dio ovog slavlja, 21.godine RS-a“.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
BH-HZ
Član
Postovi: 1284
Pridružen/a: 17 nov 2012 21:22

Re: Škutori i politika

Post Postao/la BH-HZ » 09 jan 2013 22:50

ABen je napisao/la:Ha ha ha koja je budala ovaj HDZ-ovac. Koja kurva moras biti da bi zaboravio Vukovar i ubijene i protjerane katolike iz Posavine i genocidne. Bravo Covicu, daj izjavu da Srbi nisu klali i protjerali katolike sa njihovih ognjista.

Čović uvjeren da u RS-u postoji napredak
B. A. 09/01/2013 17:26:00
Dragan Čović
http://www.vijesti.ba/vijesti/bih/12457 ... redak.html
Čović je napomenuo da mu je drago da je došao na današnju proslavu Dana RS-a, na poziv „svog prijatelja, predsjednika RS-a Milorad Dodika, da na neki način budemo dio ovog slavlja, 21.godine RS-a“.
Oni su Posavinu prodali za cjelovitu Hrvatsku tako da su jos tada podrzali stvaranje genocidne,a danas to nastavljaju obiljezavati.Naravno,preko ledja protjeranih posavskih Hrvata...
Bosna Bosnjacima!

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41345
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Škutori i politika

Post Postao/la Jack » 09 jan 2013 23:12

Ma, ko ih jebe, ako zele tako
Mi imamo daleko bolju poziciju danas nego u ratu i daleko manje Hrvatskih dzepova i prostora, ali i njihovih vojnika nego za rata.Dovoljno je da su u Bugojnu 2400 ''bojovnika'' gdje su oni sad.Sta da Bosnjaci navale s 50 000 vojnika na Vitez iz Zenice, Tuzle i Sarajeva, Travnika.Jel oni misle da ce moci da se bore tada ili su budale na kvadrat

Bosnjaci nisu nestali, i nisu cm dali u Gornjem Vakufu, gdje je sacica seljaka porazila Hv.Sad kad imamo daleko bolju teritoriju, homogeniju i daleko vise logistike, mislim na oruzje

Zar stvarno neko vjeruje da ce u miru dobiti Mostar i neki treci, kad u ratu to nisu mogli i jos pricaju o nekim Hrvatskim centralnim Bosnama
Nije im bilo dovoljna bjezanija preko Travnika hoce jos?

http://www.youtube.com/watch?v=YFk4RBuu_-c
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41345
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Škutori i politika

Post Postao/la Jack » 10 jan 2013 10:05

Oni su prvi put osjetili moc.Taj komad krsa nikad nije bio zanimljivo srediste, ili mjesto gdje se je odlucivalo ko je Hrvat a ko nije.Tek nakon sto je smjenjeno legalno tada rukovodstvo Hdz i na njeno mjesto je dosao Mate Boban.Oni su po prvi put dobili tu moc, da odlucuju o drugima, i svemu

Mogu vam reci, da ljubio on guz Dodiku 1001 put ako treba u 1001 noci.Oni nece uzeti 1.00001 cm Mostara koji je kod Bosnjaka, imat ce i dalje grad kakav jeste, price da je Mostar stolni, da ce se ukinuti ovo i ono.Mogu samo da sanjaju.Bosanska Posavina i Banjaluka su protjerani.Na podrucju cetniteta ostalo je 12 000 katolika, tolike starosne dobi, da ce ih za 20 godina biti 2000-3000, ako i toliko.Totalni nestanak.Nista bolje ne stoje ni u Brckom, a da ne pricam u nekim opcinama Federacije

Covic, ako misli da ce nesto postici, nek zna da ce se uskoro raditi i pregovarati s novijom generacijom Bosnjaka.Oni koji imaju etnicki cist dio Mostara, Varesa, Kaknja i drugih opcina.Djeca kojim nije ispran mozak bio u komunizmu, i stalno su ponavljali izlizane fraze o ''bratstvu i jedinstvu''
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Odgovorite