☑ Pravila foruma i savjeti

Srebrenica

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Srebrenica

Post Postao/la ABen » 11 jul 2015 14:52

Ima li gdje video ili live prenos dzenaze iz Srebrenice?
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
krhan
Član
Postovi: 2278
Pridružen/a: 18 okt 2012 19:02

Re: Srebrenica

Post Postao/la krhan » 11 jul 2015 14:58

Vecina ovih zapadnih licemjera traze od nas da mi cetnicima oprostimo a od cetnika nista ne zahtijevaju. :vomit:

Bolje da su pozvali i ove ruse makar su iskreni kazu sta misle a ne ko ovi podmukli licemjeri,ista su to sranja samo drugo pakovanje.

I dobro je sto nije usvojena ona izblidjela rezolucija to bi bilo totalno ponizenje za nas.

I nevjerujem da ce mo ista pozitivno izvuci iz ovog veta sto su rusi stavili, najvjerovatnije da ce zapad iskoristi za sebe licno taj ruski veto. Ja ovim zapadnim govnima nista nevjerujem.

Sjetimo se kako su nas branili u toku rata i kako su humanitarni bili pa su nam npr. EMBARGO i lijekove stare nekoliko godina slali pa su sa time trovali nas narod ima tu jos more primjera ali i sami znate da nenabrajam.

Mi nesto kritikujemo ruse i njihove zlocince koji su dolazili u Bosnu da ratuju, pa ko nam je svezo ruke (embargo) ko je dao Milosevicu zeleno svjetlo da udari na nas? Zapad.

Koja je tu razlika? Nikakva.

I netrebaju nas oni braniti i stititi, dovoljan nam je Allah kao zastitnik Njegova je Milost nas spasila i nasi hrabri Bosnjaci i nekoliko Islamskih zemalja.

Ja licno nebih vise zvao ove licemjere. Kakve fajde od toga imamo? Nikakve´, ni rijeci da spomenu da se ukine genocidna tvorevina a kamoli da kazu trebamo od Srebrenice i okline(Opstine) napraviti Distrikt.

I sve se ugadja agresoru, ko ciru na guzici. Cuj onog krmka Clintona mi njima moramo oprostiti, pa recite to u Tel Avivu onim cifutima da oproste Svabama pa cemo vidjeti reakciju.

Cuj ti njega mi da njima oprostimo a od cetnika nista netrazi cak sto vise hvali onog genocidasa sto je doso, k`o da je on zrtva a ne mi.

I za kraj ne zalijecimo se u buduce da hrlimo za pomoc od zapada. Svaka cast izuzetcima. A i ova evropska rezulucija sto su proveli nije usvojena iz ljubavi prema nama vec zbog licnog interesa, da pokazu svijetu mi smo fini i humani.


Ah ja umalo da zaboravim.

Hvala ti Putine na Veto, sacuvo si nam nasu cast i dostojanstvo.
Rekao je Omer ibnul-Hattab, radijellahu anhu:"Nije rob (vjernik), nakon islama, dobio vece dobro od cestita brata, pa kada neko od vas primjeti ljubav od strane svoga brata neka ga se drzi."
:zastava: :mashallah:

Avatar
krhan
Član
Postovi: 2278
Pridružen/a: 18 okt 2012 19:02

Re: Srebrenica

Post Postao/la krhan » 11 jul 2015 15:00

ABen je napisao/la:Ima li gdje video ili live prenos dzenaze iz Srebrenice?
Abene idi Al Jazeera http://www.jagledam.info/#BIH
Rekao je Omer ibnul-Hattab, radijellahu anhu:"Nije rob (vjernik), nakon islama, dobio vece dobro od cestita brata, pa kada neko od vas primjeti ljubav od strane svoga brata neka ga se drzi."
:zastava: :mashallah:

Avatar
BosnjackaHercegovina
Član
Postovi: 5511
Pridružen/a: 23 nov 2014 17:39

Re: Srebrenica

Post Postao/la BosnjackaHercegovina » 11 jul 2015 15:59

Drina je napisao/la:Ono ka cemu trenutno trebamo teziti i oko cega trebamo agitirati je izdvajanje Srebrenice i Zepe iz genocidne tvorevine. Postoji povoljan momenat za to. To svakako nije nas krajnji cilj ali je jedan korak ka njemu.

Treba nam podrska najvece svjetske sile. EU je previse razjedinjena i nema dovoljno snage da samostalno izgura bilo sto. Protiv nas imamo Rusiju i to otvoreno. Ostale vece sile kao Kina su manje vise nezainteresirane i drze se po strani. Arapi su u rasulu i njihov politicki uticaj je beznacajan na svjetskoj razini. Tu je jos i Turska koja je u usponu i koja moze agitirati za nas ali oni su i tako i tako saveznik sa SAD.

Trenutno stanje je zacementirano i samo neki veliki prasak ga moze promjeniti iz temelja.

Ali jedno je sigurno. Nista nece doci samo od sebe. Svi mi kao pojedinci moramo raditi na jacanju nase pozicije.
Ne sada - nego nakon Mladićevog suđenja na kojem postoji velika mogućnost (sada još i veća) da i Prijedor bude dosuđen kao mjesto genocida.

A onda tražiti da se nekoliko gradova iščupaju iz GRa odjednom radi svega toga.
Samo BiH.

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7383
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Srebrenica

Post Postao/la Drina » 11 jul 2015 16:06

Mi mozemo i moramo vjerovati samo nama ali moramo gledati interes i u datim momentima vidjeti ko nam moze pomoci da ostvarimo nase ciljeve.

Inace. Onaj cetnik se sasro. Pogledaj slike. Mozda razmisli kako su se osjecali oni kojima su ruke bile vezane zicom i koje su bacali u jame.
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Avatar
BosnjackaHercegovina
Član
Postovi: 5511
Pridružen/a: 23 nov 2014 17:39

Re: Srebrenica

Post Postao/la BosnjackaHercegovina » 11 jul 2015 16:08

Drina je napisao/la:Mi mozemo i moramo vjerovati samo nama ali moramo gledati interes i u datim momentima vidjeti ko nam moze pomoci da ostvarimo nase ciljeve.

Inace. Onaj cetnik se sasro. Pogledaj slike. Mozda razmisli kako su se osjecali oni kojima su ruke bile vezane zicom i koje su bacali u jame.
Mene sada više brine čovjek koji je zarobljen u stanici genocidne policije. Neću da njemu nešto urade.
Samo BiH.

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Srebrenica

Post Postao/la amkos » 11 jul 2015 16:12

Šta mislite o ovom "napadu" na Vučića ?

1. To je organizovao Srbistan, Vučićevi tjelohranitelji i bezbjednost,
2. Nije se trebalo dogoditi, trebalo je ostati dostojanstven, ne trebaju nam incidenti,
3. Trebalo se dogoditi, to je Bosna, to je super, extra, to se traži,
4. Ne znam
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
krhan
Član
Postovi: 2278
Pridružen/a: 18 okt 2012 19:02

Re: Srebrenica

Post Postao/la krhan » 11 jul 2015 16:17

[quote="Drina"]Mi mozemo i moramo vjerovati samo nama ali moramo gledati interes i u datim momentima vidjeti ko nam moze pomoci da ostvarimo nase ciljeve.

:gut: To i ja mislim, uzdat se u Allaha i u nas narod.
Rekao je Omer ibnul-Hattab, radijellahu anhu:"Nije rob (vjernik), nakon islama, dobio vece dobro od cestita brata, pa kada neko od vas primjeti ljubav od strane svoga brata neka ga se drzi."
:zastava: :mashallah:

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7383
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Srebrenica

Post Postao/la Drina » 11 jul 2015 16:25

amkos je napisao/la:Šta mislite o ovom "napadu" na Vučića ?

1. To je organizovao Srbistan, Vučićevi tjelohranitelji i bezbjednost,
2. Nije se trebalo dogoditi, trebalo je ostati dostojanstven, ne trebaju nam incidenti,
3. Trebalo se dogoditi, to je Bosna, to je super, extra, to se traži,
4. Ne znam

Iskreno svega pomalo. A da mi ga je zao. Pa nimalo. Mozda je ovo "prava mjera" u datim okolnostima.
Treba malo sacekati da se saznaju sve okolnosti.
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Avatar
krhan
Član
Postovi: 2278
Pridružen/a: 18 okt 2012 19:02

Re: Srebrenica

Post Postao/la krhan » 11 jul 2015 16:34

Sta je ocekivo krmak poslije onih skorasnjih izjava, da ce ga nasi docekati sa baklavom i hurmasicama.

Ponizavati nas i praviti budalom i da ga dostojanstveno docekamo, djubre jedno da je imo imalo obraza nebi dolazio.

Cuj doso dzelat koljac da oda pocast zrtvama i saucesce porodicama pa to je cista provokacija bila.

A kruna svega je bila ako rezulucija prodje i srbetine budu markirani kao genocidasi on nebih dolazio, jos krmak ucjenjivo.
Rekao je Omer ibnul-Hattab, radijellahu anhu:"Nije rob (vjernik), nakon islama, dobio vece dobro od cestita brata, pa kada neko od vas primjeti ljubav od strane svoga brata neka ga se drzi."
:zastava: :mashallah:

Avatar
BosnjackaHercegovina
Član
Postovi: 5511
Pridružen/a: 23 nov 2014 17:39

Re: Srebrenica

Post Postao/la BosnjackaHercegovina » 11 jul 2015 17:46

amkos je napisao/la:Šta mislite o ovom "napadu" na Vučića ?

1. To je organizovao Srbistan, Vučićevi tjelohranitelji i bezbjednost,
2. Nije se trebalo dogoditi, trebalo je ostati dostojanstven, ne trebaju nam incidenti,
3. Trebalo se dogoditi, to je Bosna, to je super, extra, to se traži,
4. Ne znam
Mislim da bi bila tragedija da ga je neko upucao, a ovako ispada protjeran od strane razularene mase. Strani mediji o tome ne pišu kao sramoti nego više kao "očekivano s obzirom da negira genocid". Drugim riječima ispali smo opravdani.

Mislim da je ovo bolje nego da mu se ništa nije desilo. Nek ne misle da im je genocid oprošten dok ga negiraju i dok RS postoji.
Samo BiH.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Srebrenica

Post Postao/la ABen » 11 jul 2015 17:48

krhan je napisao/la:
ABen je napisao/la:Ima li gdje video ili live prenos dzenaze iz Srebrenice?
Abene idi Al Jazeera http://www.jagledam.info/#BIH
Hvala

:thankyou:
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Srebrenica

Post Postao/la ABen » 11 jul 2015 17:53

ZdLXyzzRTG0#t=45

:glasses:
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41369
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Srebrenica

Post Postao/la Jack » 11 jul 2015 20:35

A,sta bi?Neko ga napao?
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Srebrenica

Post Postao/la ABen » 11 jul 2015 21:29

Jack je napisao/la:A,sta bi?Neko ga napao?
Ma nista, zvizdali govnetu. Kad je insan djubre i ponasa se kao pobjesnili hajvan odna se i normalno tako ponasas prema njemu i tjereas ga od sebe.

Neka su mu pokazali da nije dobro dosao kod Bosnjaka i da od Srebrenice nismo odustali, jednostavno da to nije srpsko!
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7383
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Srebrenica

Post Postao/la Drina » 11 jul 2015 21:33

Gdje god dodu srbi tu nastanu pizdarije
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Srebrenica

Post Postao/la ABen » 11 jul 2015 21:45

Ma hrkljus od izjava.

traze se od zrtve da se oprosti a ne traze od zlocinca da se pokaje. Ovjde se Bosnjaci prave budalama.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7383
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Srebrenica

Post Postao/la Drina » 11 jul 2015 22:23

Pisao sam i ranije i to prije par godina da srbi cine gresku sto ne rade na tome da postignu neki dogovor s Bosnjacima. Era raznih Tihica, Keba, Lagumdzija i ovih Bakira je pri kraju. Te neke merhametli i utucene generacije.

Sada na scenu dolaze nove generacije. Generacije koje znaju ko su i sta su i to su djeca onih koji su prosli kroz logore k'o Manjaca, djeca onih cije kosti vade iz raznih jama, djeca koja su bila meta snajperista, djeca koja su vidjela sopstvene kuce u plamenu. To su generacije koje ce sve manje tolerisati cetnicko divljanje. Srbi nikad nece biti jaci od 1991 a mi nikad slabiji od te iste 1991.




Premijer KS Dino Konaković
Samo još jedno da znaš, ovde živi jedna nova generacija pametnih i mladih ljudi, hrabrih. Navikli da prvi pružaju ruku, ali više ne spuštaju gard! Znaju i sta je spin, to se kod nas zove šuplja...

Cijeli tekst :
http://radiosarajevo.ba/novost/194478/p ... na-derbiju
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Srebrenica

Post Postao/la ABen » 11 jul 2015 23:11

Gledam federalnu tv i slusam kako je Bakir osramocen, Camil zeli da se ovaj slucaj do kraja istrazi i zali Vucica jer je pn bio pozeljan u Srebrenici danas. Niko nezna da kaze da se ne moze tolerisati izjave Vucica i stalno omalozavanje genocida u Bosni od Vucica i Srbije.

Evo i Sadik Ahmetovic sere neku beskicmenjacku.

Sto ste ga zvali u Potocare govna jedna beskicmenjacka? Ove treba sve maketi iz politike.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
noel malcolm
Član
Postovi: 3276
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:50

Re: Srebrenica

Post Postao/la noel malcolm » 12 jul 2015 00:39

Nije ovo loše kao podsjetnik naivnim bošnjama da se prisjete gdje su zakopali svoje puške
i da se sjete da vuk (vučić) dlaku mijenja ali ćud nikada..

Da ih po ko zna koji puta ne ujede guja iz iste rupe.

Činjenica je da srba u srbiji 50 000 godišnje više umre nego što se rodi,
ali treba dočekati dan da im broj padne u značajnoj mjeri.

A u isto vrijeme raditi na našem bošnjačkom natalitetu da i dalje ostanemo u pozitivi.
“Radimo kao da ce sto godina biti mir,
a spremajmo se kao da ce sutra biti rat!”/Povijest Bosne/Noela Malcolma:
http://www.camo.ch/povijestbih.htm

Odgovorite