☑ Pravila foruma i savjeti

Srebrenica

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Srebrenica

Post Postao/la ABen » 19 okt 2012 08:38

Emir od Srebrenice
S. B. 19/10/2012 00:42:00
http://www.vijesti.ba/licnosti-dana-dob ... enice.html
Emir Suljagić / vijesti.ba Sada je i definitivno potvrđeno - Ćamil Duraković novi je načelnik Srebrenice. Iako se još uvijek broje glasovi na redovnim biralištima s glasovima u odsutnosti, putem mobilnih timova, putem pošte i na nepotvrđenim glasačkim listićima Durakovićeva pobjeda neće, niti može biti dovedena u pitanje.

"Čak da od ovog momenta Duraković više ne dobije niti jedan glas od glasova koji još treba da se zbroje, on ima nedostižnu prednost i novi je načelnik Srebrenice", izjavio je za Vijesti.ba Emir Suljagić koordinator Građanske inicijative "Glasaću za Srebrenicu".

Teška borba za pravdu u Srebrenici je okončana velikom borbom i pobjedom Emira Suljagića.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Srebrenica, sve o Srebrenici

Post Postao/la ABen » 19 okt 2012 08:39

Cestitam od srca.

Sad mi je dosta lakse, kad citam ove ovakve vijesti za Srebrenicu.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Srebrenica, sve o Srebrenici

Post Postao/la ABen » 19 okt 2012 09:44

Krivične prijave za lažne Srebreničane
http://www.glassrpske.com/novosti/vijes ... 97250.html

19.10.2012 06:01 | Krstina Ćirković
Srebrenica - Prema podacima MUP-a Republike Srpske prebivalište u Srebrenici od izbora odjavilo je 349 lica, a predstavnici Srpske najavili su da će biti podnesene krivične prijave protiv svih koji su vršili nezakonitosti.
Predsjednik RS Milorad Dodik rekao je da MUP RS provjerava prijave prebivališta u Srebrenici za protekle izbore i da će podnijeti krivične prijave protiv svih koji su vršili nezakonitosti. Dodik je rekao da se postavlja pitanje da li je neko ko se prijavio prije izbora, a poslije toga odjavio, počinio prevaru.

- Protiv svih će biti podnesena krivična prijava za prevaru. MUP RS sada provjerava ko se prijavio dva mjeseca prije izbora, ko odjavio i ko će se odjaviti za šest mjeseci - rekao je Dodik za RTRS.

Istakao je da pravi problem predstavlja podmetanje nezavisnog kandidata za načelnika opštine Srebrenica Radojice Ratkovca, zbog koga su se rasuli srpski glasovi, što je dovelo u pitanje pobjedu kandidata "Koalicije za Republiku Srpsku" Vesne Kočević.

Da su izbori u Srebrenici vrvjeli mahinacijama potvrdilo je i ponovno brojanje glasova u Glavnom centru za brojanje u Sarajevu sa sedam biračkih mjesta u ovoj opštini, gdje su utvrđena značajna odstupanja mahom u korist bošnjačkih političkih partija, kojima je pripisano nekoliko stotina glasova, za koje je utvrđeno da su nepostojeći.

Predsjednik Opštinskog odbora SNSD-a Srebrenica Radomir Pavlović rekao je juče da srpske političke partije koje su činile "Koaliciju za Republiku Srpsku" na lokalnim izborima u Srebrenici traže da se ponove izbori na šest biračkih mjesta u ovoj opštini i ponovno brojanje 358 nevažećih glasačkih listića.

- Uputili smo žalbe i ukazali na neregularnosti i netačnost izbornih rezultata na biralištima Sućeska, Podravanje, Brežani, Urisići, Potočari i Vatrogasni dom. Tražimo da se izbori ponove i sprovedu regularno na tim biralištima - rekao je Pavlović.

Portparol CIK-a Maksida Pirić rekla je da će biti upoređeni rezultati ponovnog brojanja glasačkih listića sa rezultatima koje je Komisija dobila od biračkih odbora.

- Ako utvrdimo da bi počinjena nepravilnost mogla uticati na izborni rezultat, tada CIK može da poništi izbore na određenom biračkom mjestu - rekla je Pirićeva i dodala da se u slučaju da se utvrde nepravilnosti, koje ne utiču na izborni rezultat, utvrđuje odgovornost članova tijela za sprovođenje izbora.

Sukob u CIK-u
Član CIK-a Suad Arnautović rekao je da je unutar Komisije došlo do oštrog razmimoilaženja u pogledu primjene metoda brojanja i verifikacije jednog broja nepotvrđenih glasačkih listića za Srebrenicu, što je predsjednik CIK-a Branko Petrić negirao. Perić je kazao da se kompletna procedura sprovodi u skladu sa zakonom na isti način kao i na izborima 2006. i 2008. godine i to za sve opštine u BiH, te da je Arnautovićeva stvar ako je problem što se zakon primjenjuje na sve.

Poslanik SDS-a u Parlamentu BiH Aleksandra Pandurević izjavila je da je "javna tajna" da je Arnautović promotor bošnjačkih političkih partija.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Srebrenica, sve o Srebrenici

Post Postao/la amkos » 19 okt 2012 10:52

Ja od jula nisam mogo mirno spavat zbog ovih izbora u srebrenici, jer znam da su presudni..
sad se treba okrenuti ekonomiji i izgradnji u srebrenici, velika pobjeda na izborima je ogromna.. i svaka cast svima koji su glasali..
vidjecemo stanje 2014 ili 2016 u Srebrenici..ko ce se tada smijati..

Svi povratnici ili vecina se moraju pod hitno vratiti u Srebrenicu i obezbjediti i m posao..pa Bosnjaci imaju mali milion firmi ..ako to nismo u stanju onda ne znam...samo hrabro..
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Srebrenica, sve o Srebrenici

Post Postao/la ABen » 19 okt 2012 10:59

Nemam ja tu neke nade u SDA, samo privatnici mogu tu da pokrenu nesto u vezi ekonomije i pomognemo nasem narodu.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Srebrenica, sve o Srebrenici

Post Postao/la amkos » 19 okt 2012 11:10

pa da..samo privatnici..ostalo nista...pa zato i govorim..znam da je firma almaras uradiladobar posao u Srebrenici, pa ja ocekujem nesto takvo i od npr. vispaka, bh telecoma, as jelaha itd itd..
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Srebrenica, sve o Srebrenici

Post Postao/la ABen » 19 okt 2012 11:23

Bas tako, nebi bilo da i koja Turska firma otovori nesto i da zaposle jednu 500 radnika.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
sarajlija
Član
Postovi: 875
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:07

Re: Srebrenica, sve o Srebrenici

Post Postao/la sarajlija » 19 okt 2012 15:39

amkos je napisao/la:Ja od jula nisam mogo mirno spavat zbog ovih izbora u srebrenici, jer znam da su presudni..
sad se treba okrenuti ekonomiji i izgradnji u srebrenici, velika pobjeda na izborima je ogromna.. i svaka cast svima koji su glasali..
vidjecemo stanje 2014 ili 2016 u Srebrenici..ko ce se tada smijati..

Svi povratnici ili vecina se moraju pod hitno vratiti u Srebrenicu i obezbjediti i m posao..pa Bosnjaci imaju mali milion firmi ..ako to nismo u stanju onda ne znam...samo hrabro..
Kad prije ispisa 40-tak postova :lol:.

Pazi slijedeci izbori su za 2 godine i mislim da ce i na njima biti jako guravo jer ce oni gldati svim silama da uzmu slijedece izbore tu. Tek tamo poslije 2016 mislim da bi mogli Srebrenicu upisati medzu "nase" (sve ja nase u Bosni ali kontate sta mislim) opcine.
Hrvatski historicar priznaje da je Tvrtko bio samo osvajac hrvatske zemlje a ne oslobodilac kako se to od nekih drugih prikazivalo https://www.youtube.com/watch?v=PDrx0a2Gx5M

http://www.youtube.com/watch?v=9GiTzVdWX5Q obavezno pogledati

Avatar
noel malcolm
Član
Postovi: 3276
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:50

Re: Srebrenica, sve o Srebrenici

Post Postao/la noel malcolm » 19 okt 2012 22:23

amkos je napisao/la:pa da..samo privatnici..ostalo nista...pa zato i govorim..znam da je firma almaras uradiladobar posao u Srebrenici, pa ja ocekujem nesto takvo i od npr. vispaka, bh telecoma, as jelaha itd itd..
Ne otvaraju stranke firme, to je iluzorno i govoriti.

Privatnici idu samo tamo gdje imaju profit.

Ići će i u Srebrenicu ako vide šansu za zaradu i ekstra zaradu.

Turci neće ni u snu u BiH otvoriti tvornicu od 500 ljudi,

to je smiješno i pomisliti kada znaš da Turska ima 81 milion stanovnika i da

takođe nužno trebaju velike proizvodne kapacitete za zapošljavanje vlastitog stanovništva.

Turci su kupili Natron-Hayat u Maglaju i ništa se posebno ne čuje za njih,

sjeku nam šume nemilice, pa i zbog njih, između ostalog nemamo vode po Bosni

jer uništavanje šuma vodi eroziji tla, a na erodiranom tlu voda se nema na čemu zadržati.

P.S: AMKOS, AS Jelah je vlasnik Vispaka, to jedan čovjek, i ne samo to da ima...
“Radimo kao da ce sto godina biti mir,
a spremajmo se kao da ce sutra biti rat!”/Povijest Bosne/Noela Malcolma:
http://www.camo.ch/povijestbih.htm

DrzavaBosna
Član
Postovi: 76
Pridružen/a: 19 okt 2012 20:27

Re: Srebrenica, sve o Srebrenici

Post Postao/la DrzavaBosna » 19 okt 2012 22:33

Poznati svjetski bokser Adnan Ćatić, alias Felix Sturm, jučer je u pratnji novoizabranog reisu-l-uleme IZ-a u BiH Huseina ef. Kavazovića posjetio Memorijalni centar Potočari kod Srebrenice, te proučio Fatihu žrtvama genocida.
Bokser Adnan Ćatić posjetio Potočare: Srebrenica se ne smije zaboraviti

Pored Kavazovića, s Ćatićem su Memorijalni centar obišli i ministar sigurnosti BiH Sadik Ahmetović, Ćamil Duraković, zamjenik načelnika Srebrenice, Damir ef. Peštalić, glavni srebrenički imam...

"Ovo je tuga i sramota što se ovdje desilo. Hvala Bogu da ima ovaj spomenik, da se ovo više nigdje i nikome ne desi. Mislim da veće tuge u centru Evrope nije nikada bilo i neće više nikada biti", kazao je Ćatić, nakon obilaska šehidskog mezarja, dodajući da je ljut na one koji negiraju genocid.

Prema njegovim riječima, u njemačkim medijima se svakog 11. septembra podsjeća na teroristički čin počinjen u New Yorku, dok na Srebrenicu niko ne pomisli.

"To je sramota. Svako zna ko je ovdje kriv. Naravno, ja sam ljut, baš kao i ljudi koji su ovo preživjeli i koji moraju deverati sa ovim", kazao je Ćatić.

On je napomenuo kako u narednim godinama planira osnovati fondaciju, koja bi pomagala ljude u Srebrenici.

"Trebalo bi organizovati humanitarnu utakmicu. Ima naših poznatih fudbalera, Edin Džeko, Emir Spahić i tako dalje. Mogu ovdje dovesti dosta ljudi iz Evrope i Amerike, da damo novu pažnju Srebrenici. Srebrenica se ne smije zaboraviti. Moja želja je da se 10. jula skupi novac za stipendije, bolnice, za one kojima najviše pomoć treba", poručio je Ćatić, dodajući kako bi se prikupljeni novac uručio 11. jula ili dan poslije.

Avatar
noel malcolm
Član
Postovi: 3276
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:50

Re: Srebrenica, sve o Srebrenici

Post Postao/la noel malcolm » 19 okt 2012 22:43

DrzavaBosna je napisao/la:Poznati svjetski bokser Adnan Ćatić, alias Felix Sturm, jučer je u pratnji novoizabranog reisu-l-uleme IZ-a u BiH Huseina ef. Kavazovića posjetio Memorijalni centar Potočari kod Srebrenice, te proučio Fatihu žrtvama genocida.
Bokser Adnan Ćatić posjetio Potočare: Srebrenica se ne smije zaboraviti

Pored Kavazovića, s Ćatićem su Memorijalni centar obišli i ministar sigurnosti BiH Sadik Ahmetović, Ćamil Duraković, zamjenik načelnika Srebrenice, Damir ef. Peštalić, glavni srebrenički imam...

"Ovo je tuga i sramota što se ovdje desilo. Hvala Bogu da ima ovaj spomenik, da se ovo više nigdje i nikome ne desi. Mislim da veće tuge u centru Evrope nije nikada bilo i neće više nikada biti", kazao je Ćatić, nakon obilaska šehidskog mezarja, dodajući da je ljut na one koji negiraju genocid.

Prema njegovim riječima, u njemačkim medijima se svakog 11. septembra podsjeća na teroristički čin počinjen u New Yorku, dok na Srebrenicu niko ne pomisli.

"To je sramota. Svako zna ko je ovdje kriv. Naravno, ja sam ljut, baš kao i ljudi koji su ovo preživjeli i koji moraju deverati sa ovim", kazao je Ćatić.

On je napomenuo kako u narednim godinama planira osnovati fondaciju, koja bi pomagala ljude u Srebrenici.

"Trebalo bi organizovati humanitarnu utakmicu. Ima naših poznatih fudbalera, Edin Džeko, Emir Spahić i tako dalje. Mogu ovdje dovesti dosta ljudi iz Evrope i Amerike, da damo novu pažnju Srebrenici. Srebrenica se ne smije zaboraviti. Moja želja je da se 10. jula skupi novac za stipendije, bolnice, za one kojima najviše pomoć treba", poručio je Ćatić, dodajući kako bi se prikupljeni novac uručio 11. jula ili dan poslije.
Čuj, on planira osnovati fondaciju U NAREDNIM GODINAMA...samo je još trebao reći akobogda...

Ili TREBALO BI ORGANIZOVATI UTAKMICU... , vaj mati mila, ja preseravanja..

Pitam se je li i porciju ćevapa pojeo i platio u Srebrenici,

nego im je vjerovatno domaćin bio lokalni odbor sda

koji je platio ručak u hotelu od nekog svog sponzora.

Samo priča,priča i ništa konkretno.

Hvala mu što je došao i malo podsjetio svijet na Srebrenicu, ali se od toga ne živi.

Srebrenici trebaju konkretni projekti i KONKRETNE PARE !
“Radimo kao da ce sto godina biti mir,
a spremajmo se kao da ce sutra biti rat!”/Povijest Bosne/Noela Malcolma:
http://www.camo.ch/povijestbih.htm

Avatar
krhan
Član
Postovi: 2278
Pridružen/a: 18 okt 2012 19:02

Re: Srebrenica, sve o Srebrenici

Post Postao/la krhan » 19 okt 2012 22:59

On na njemackoj tv nemal uvijek spominje Srebrenicu ako nisi znao jarane.
A covjek je dzometan, daje, nije skrt.

Ado je ljudina vjeruj mi, da Bogdo imamo vise ovakvih ljudi kao sto je on.
Rekao je Omer ibnul-Hattab, radijellahu anhu:"Nije rob (vjernik), nakon islama, dobio vece dobro od cestita brata, pa kada neko od vas primjeti ljubav od strane svoga brata neka ga se drzi."
:zastava: :mashallah:

Avatar
noel malcolm
Član
Postovi: 3276
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:50

Re: Srebrenica, sve o Srebrenici

Post Postao/la noel malcolm » 19 okt 2012 23:08

krhan je napisao/la:On na njemackoj tv nemal uvijek spominje Srebrenicu ako nisi znao jarane.
A covjek je dzometan, daje, nije skrt.

Ado je ljudina vjeruj mi, da Bogdo imamo vise ovakvih ljudi kao sto je on.
Vjerujem ti, samo bih volio čuti šta je konkretno dao do sada?

Valjda bi u ovom članku naveli da je nešto konkretno dao.
“Radimo kao da ce sto godina biti mir,
a spremajmo se kao da ce sutra biti rat!”/Povijest Bosne/Noela Malcolma:
http://www.camo.ch/povijestbih.htm

Avatar
krhan
Član
Postovi: 2278
Pridružen/a: 18 okt 2012 19:02

Re: Srebrenica, sve o Srebrenici

Post Postao/la krhan » 19 okt 2012 23:25

Kako sam te upozno imam utisak da si pobozan. A znas sam da mnogi ne zele da se iznese njegovo ime u javnost koliko je dao i koje dao. Posto je on javna licnost nesto izadje u medije a mnogo toga zna samo uzi krug ljudi.

Evo ti jedan primjer on da naprimjer u mom dzematu npr. 300 karti da se proda za njegov mec, sve te pare
od karti daje za tu nasu dzamiju. A ima i boksersku skolu i podrzaje nase boksere itd. uglavnom pomaze angazuje se covjek on je nas veliki ambasador.

Ado legenda
Rekao je Omer ibnul-Hattab, radijellahu anhu:"Nije rob (vjernik), nakon islama, dobio vece dobro od cestita brata, pa kada neko od vas primjeti ljubav od strane svoga brata neka ga se drzi."
:zastava: :mashallah:

Avatar
interista_1908
Član
Postovi: 270
Pridružen/a: 18 okt 2012 19:28

Re: Srebrenica, sve o Srebrenici

Post Postao/la interista_1908 » 20 okt 2012 00:50

Evo ovdje Durakovic govori o investiciji grupacije Prevent u Srebrenicu

http://www.24sata.info/vijesti/politika ... enici.html

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Srebrenica, sve o Srebrenici

Post Postao/la ABen » 20 okt 2012 08:45

noel malcolm je napisao/la:
krhan je napisao/la:On na njemackoj tv nemal uvijek spominje Srebrenicu ako nisi znao jarane.
A covjek je dzometan, daje, nije skrt.

Ado je ljudina vjeruj mi, da Bogdo imamo vise ovakvih ljudi kao sto je on.
Vjerujem ti, samo bih volio čuti šta je konkretno dao do sada?

Valjda bi u ovom članku naveli da je nešto konkretno dao.
Nemoj tako odmah @noel, netrazi on neku fotelju da navodi koliko je dao. :mrgreen:

Da je vise ovakvih kao on, sto su svjesni da su Bosnjaci i to pokazuje uvijek i svagdje. On je jedan od njih malo, kome stvarno vjerujem da ce dati i da ce nesto pokusati uraditi.
Kao sto napisa@krhan nije skrt i dzometan je. Adnan ce dati prije vecine njih.

Od Turske se nadam jer ipak pricaju uvijek o Srebrenici i znaju koliko je ova opcina vazna za Bosnjake Bosne. Sad kad smo dobili nacelnika opcine da malo Srebrenicu ucvrstimo sto se tice stanovnika do sledecih lokalnih izbora.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Srebrenica, sve o Srebrenici

Post Postao/la ABen » 20 okt 2012 08:49

interista_1908 je napisao/la:Evo ovdje Durakovic govori o investiciji grupacije Prevent u Srebrenicu

http://www.24sata.info/vijesti/politika ... enici.html
Ova vijest je bila sedam dana prije izbora, tacnije 01.10.2012. Sad cemo vidjeti koliko i sta vrijede te price. Ma da je nemam nade u politicare.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Srebrenica, sve o Srebrenici

Post Postao/la ABen » 20 okt 2012 10:14

Srebrenica: Razlika u korist Durakovića nedostižna?
http://www.nezavisne.com/novosti/lokaln ... 63842.html

FENA - 19.10.2012 21:12
SARAJEVO - Građanska inicijativa "Glasaću za Srebrenicu" saopštila je da se "unatoč tome što još nisu uneseni svi glasovi u odsustvu i iz dijaspore za Srebrenicu, jasno vidi da je razlika u korist Ćamila Durakovića nedostižna ostalim kandidatima za načelnika opštine".
"Nakon unošenja svih redovnih glasova, broj glasova koje je dobila kandidatkinja SNSD-a Vesna Kočević ne može se značajno povećati dok će se razlika koja je trenutno prikazana na stranici CIK-a BiH od 662 glasa u korist Ćamila Durakovića, povećati nakon unošenja preostalih glasova poštom i u odsustvu za Srebrenicu.
Stoga, kao što smo to objavili i u noći 7.oktobra "U Srebrenici je pobijedila Bosna i Hercegovina!" Hvala svima koji ste vjerovali u naš uspjeh i svakodnevno nas podržavali", navode iz Građanske inicijative "Glasaću za Srebrenicu".
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
noel malcolm
Član
Postovi: 3276
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:50

Re: Srebrenica, sve o Srebrenici

Post Postao/la noel malcolm » 20 okt 2012 11:02

krhan je napisao/la:Kako sam te upozno imam utisak da si pobozan. A znas sam da mnogi ne zele da se iznese njegovo ime u javnost koliko je dao i koje dao. Posto je on javna licnost nesto izadje u medije a mnogo toga zna samo uzi krug ljudi.

Evo ti jedan primjer on da naprimjer u mom dzematu npr. 300 karti da se proda za njegov mec, sve te pare
od karti daje za tu nasu dzamiju. A ima i boksersku skolu i podrzaje nase boksere itd. uglavnom pomaze angazuje se covjek on je nas veliki ambasador.

Ado legenda
Super za čuti, od sada ima i moj respect! :P
“Radimo kao da ce sto godina biti mir,
a spremajmo se kao da ce sutra biti rat!”/Povijest Bosne/Noela Malcolma:
http://www.camo.ch/povijestbih.htm

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Srebrenica, sve o Srebrenici

Post Postao/la ABen » 22 okt 2012 21:00

Cijepaj je Camile u tri dijela!
Ćamil Duraković načelnik općine Srebrenica
http://www.vijesti.ba/izbori2012/111653 ... enica.html

S. B. 22/10/2012 20:02:00
Ćamil Duraković / vijesti.ba
Prema konačnim rezulatima glasanja za načelnika Općine Srebrenica najviše glasova dobio je nezavisni kandidat Ćamil Duraković.

On je dobio ukupno 4.455 glasova ili 47,10 posto ukupno važećih glasova, dok je Vesna Kočević, kandidat Koalcije za RS dobila 3.663 glasa ili 38,73 posto ukupnih glasova, a nezavisni kandidat Radojica Ratkovac osvojio je 1.298 glasova ili 14,17 posto glasova.

Prema podacima Centralne izborne komisije BiH ukupan broj glasača u Srebrenici je 12.390, a važećih glasova je 9.458.

Na 25 redovnih biračkih mjesta bilo je ukupno 7.759 važećih glasova, poštom je pristiglo 390 glasova, broj glasova u odsustvu i onih koji su prikupili mobilni timovi je 1.176 i potvrđenih 13 glasova.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Odgovorite