☑ Pravila foruma i savjeti

Debili

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7353
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Debili

Post Postao/la Drina » 10 maj 2021 21:53

Mati mu je hriscanka
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Avatar
apilk5
Član
Postovi: 293
Pridružen/a: 07 nov 2020 21:16

Re: Debili

Post Postao/la apilk5 » 11 maj 2021 19:35

Maturanti u Srebrenici noseći različite zastave zajedno proslavili kraj školovanja

slika

Drugačije slike danas su došle iz Srebrenice, gdje maturanti obilježavaju kraj svog srednjoškolskog obrazovanja. Srednjoškolci se vesele, a nose nacionalna i državna obilježja.

Fotografije na društvenim mrežama objavio je imam Čaršijske džamije u Srebrenici Ahmed Hrustanović.

"Wonderland, Bosnia and Herzegovina. #Srebrenica May 2021", napisao je on.
Kao što se vidi na fotografijama, mladi nose zastavu Bosne i Hercegovine, Republike Srpske, Republike Bosne i Hercegovine...

Ovakve fotografije i mladi na njima nose neke drugačije poruke nego što smo navikli, kao garant nekih boljih budućih vremena.
No comment.

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Debili

Post Postao/la Zmaj » 15 maj 2021 16:42

Bazdulj okrivio Sarajevo za "masovnu histeriju", BiH nazvao propalom državom

Bh. pisac i kolumnista Muharem Bazdulj oglasio se prvi put nakon sramnog čina, odnosno nakon što je u Višegradu pjevao i grlio se s austrijskim piscem Peterom Handkeom.

Podsjetimo, na snimku zabave iz grada poznatog po najstrašnijim zločinima počinjenim tokom agresije na BiH, Bazdulj je slavio s Handkeom, koji je poznat po tome što negira genocid i što je podržavao politiku zločinca Slobodana Miloševića.

Ovakva proslava, na ovom mjestu i u ovakvom društvu, uvreda je za sve žrtve zločina, a svoje zgražavanje na društvenim mrežama istaknuli su brojni građani BiH, među kojima i mnogi intelektualci.

No, umjesto izvinjenja, Bazdulj je kritizirao one koji su ukazali na njegov sraman čin. Osim toga, žestoko je kritizirao Sarajevo, a reakcije na njegov čin nazvao je "masovnom histerijom".

"Za sarajevsku masovnu histeriju po medijima i društvenim mrežama ne mogu reći da me iznenadila, pošto pamtim slučaj Vuka Bačanovića i sasvim recentan slučaj Ivane Marić, kada se desio sličan džumbus zbog jednog benignog statusa na ‘Facebooku’, odnosno još benignije konferencijske dosjetke. Ipak, da ovakvo nešto, privatno druženje uz muziku i pjesmu, odnosno pjevanje ljubavne pjesme koju inače izvodi bošnjački pjevač, koji se posljednjih decenija isprofilisao kao jedan od simbola Sarajeva, a skupa s književnim nobelovcem i dvostrukim dobitnikom kanske 'Zlatne palme', može biti povod za linč, to mi baš i nije palo na pamet", rekao je Bazdulj za Glas genocidne.

Bazdulj je kritizirao Sarajevo, čak je i ismijavao Sarajevo Film Festival.

"Grad koji je za simbol svoje 'svjetskosti' proglasio augustovske dane kad trećerazredni holivudski glumci gaze kičastim crvenim tepihom, teško se miri sa činjenicom da se jedan od najboljih svjetskih pisaca dvadesetog i dvadeset prvog vijeka opušta u, kako bi oni rekli, zadimljenoj birtiji, bez trunke potrebe za glamurom i to s ljudima koje oni poznaju iz nekih prošlih života i koje mrze potpuno patološki i histerično", rekao je Bazdulj.

Kako kaže, sklon je pomisli da ovo što se dešava nema naročite veze s njim "i da je u pitanju javnost koju je muka natjerala da licemjernu medijsku podršku sa Zapada prihvati kao utješnu nagradu u situaciji posvemašnje socijalne katastrofe, života u propaloj državi i koja je, na zapećku svega, uložila ogromnu emotivnu energiju nadajući se ‘Oscaru’ za najbolji strani film kao nekoj simboličnoj katarzi".

"Kada je to propalo, valjalo je negdje kanalisati tu energiju i tu se dobitnik Nobelove nagrade i svi koji imaju ikakve veze s njim pokazao kao savršena meta. Onaj koga federalni kantončići proglašavaju nepoželjnom osobom i koga po društvenim mrežama čereče književni, akademski i žurnalistički liliputanci, ovjenčan je najvećim umjetničkim priznanjem koje postoji, istim koje je prije šezdeset godina dobio i omraženi im Ivo Andrić i uz to još nije gadljiv da se s prijateljima proveseli", kazao je Bazdulj.

Tvrdi da je Sarajevo danas, kada je riječ o medijima i javnosti, "ubjedljivo najzatvoreniji, najjednoumniji i najuskogrudniji grad od Sutle do Ibra". Također je dodao da je dobio podršku "normalnih ljudi od Toronta preko Dubaija do Skoplja i od Geteborga do Mostara i Sarajeva".
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Mehmed beg Catic
Član
Postovi: 4241
Pridružen/a: 31 jan 2017 10:49

Re: Debili

Post Postao/la Mehmed beg Catic » 11 jun 2021 11:28

Ako se moras oduziti onda to nije donacija vec je prodaja, pa po debilima iz sarajevske FGR ne samo da bi trebali da se oduze cetnicima vec da im se i bude zahvalno na "donacijama " koje su nam prodali :vomit:

Ako vec osjecaju da se trebaju da oduze za vakcije zasto ne subvencioniraju i turiste iz Turske i Malezije jer su nam i oni pomogli ? Ili smeta jugobalijama i FGR sto su to muslimani a ne vlasi ?
Našli način da se oduže: Vlada KS će subvencionirati hotelski smještaj za 2.000 turista iz Srbije
https://www.akta.ba/vijesti/nasli-nacin ... ije/136075
Tražim od vas kad se rasformira ova brigada, kad vi svi borci budete na svojim radnim mjestima, da se isto ovako družite, poštujete i uvažavate. Samo tako ćemo biti skupa svi zajedno! JER JE I POSLIJE RATA RAT!” Brigadni general Izet Nanić

Avatar
Bosman
Administrator
Postovi: 874
Pridružen/a: 15 okt 2012 23:16

Re: Debili

Post Postao/la Bosman » 12 jun 2021 03:28


Avatar
Mehmed beg Catic
Član
Postovi: 4241
Pridružen/a: 31 jan 2017 10:49

Re: Debili

Post Postao/la Mehmed beg Catic » 17 jun 2021 14:31

Bal vampira u Domu Mladih: Ko se ne bi bojao Jugoslavije kada je ovakvi zagovaraju

Ironično, ali svojim pristankom na ovakvu diskusiju Klasić i Kamberović sami su potvrdili tezu kojoj se često javno suprotstavljaju a koja glasi da su jugofilija (kao uznapredovali oblik jugonostalgije) i velikosrpstvo, praktično jedna te ista stvar. Ako je vaš odnos spram Jugoslavije te svih njenih tekovina poput “bratstva i jedinstva” takav da smatrate da su velikosrbi sasvim legitimni sagovornici, da su njihove tlapnje legitimna srpska stajališta koja treba uzeti u obzir i razmatranje, da je dijalog s takvim svjetonazorima normalan, onda ste ogledni primjer zašto se toliko ljudi gnuša i jugonostalgije i jugonostalgika.
slika

https://stav.ba/vijest/bal-vampira-u-do ... araju/2827
Tražim od vas kad se rasformira ova brigada, kad vi svi borci budete na svojim radnim mjestima, da se isto ovako družite, poštujete i uvažavate. Samo tako ćemo biti skupa svi zajedno! JER JE I POSLIJE RATA RAT!” Brigadni general Izet Nanić

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Debili

Post Postao/la Zmaj » 26 jun 2021 14:03

Ovako su građani Tuzle dočekali Draška STANIVUKOVIĆA
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41197
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Debili

Post Postao/la Jack » 27 jun 2021 11:36

Pa dobro.Tuzla i Sarajevo su 2 najveca legla Jugobalija,gradovi koji su rasli uz bratstvo i jedinstvo i gdje ovakva spika moze da prolazi.Cetnik zna da moze da radi sta hoce i kako hoce.Zapravo ja vjerujem da ce i ona tabla Srpski zlocinci kad tad biti uklonjena iz Sarajeva jer su to ljudi koji imaju nekakvu svoju bolesnu viziju Bosne

I taj cetnik dolazi u Tuzlu a ne dolazi u Bihac koji mu je daleko blizi.Sta nam to govori.Kakva sramota ali i ovo me ne cudi.Jednostavno to je grad pun komunjara i debila.I tako se i ponasa

Normalni Bosnjaci Tuzle su u manjini dole pa im dzaba
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Sahbaz
Član
Postovi: 274
Pridružen/a: 23 nov 2019 11:49

Re: Debili

Post Postao/la Sahbaz » 27 jun 2021 12:59

Neka dođe u Tešanj, Travnik ili Bužim, dobio bi nogu u guzicu jedino.

Mene duša boli dok gledam naše naivne tetke i nane kako ga grle po Tuzli ili Sarajevu, ali hvala Bogu sve više naroda shvata da je mali poČetnik.

DjerzelezAle
Član
Postovi: 54
Pridružen/a: 31 aug 2016 22:18

Re: Debili

Post Postao/la DjerzelezAle » 29 jun 2021 13:44

Tuzla - grad u kojem će balije upisati dijete u Katolički školski centar i onda govoriti kako su oni multi-kulti, za suživot i bratstvo i jedinstvo. Kakav je to nonsense da ateista upisuje dijete u Katoličku školu :D Zamisli da ateista ili katolik upiše dijete u mekteb :mrgreen:

Nema boljeg zadovoljstva nego 'napjeniti' tuzlansku komunjaru činjenicama a vala nije ni teško.

Fino je o tuzlanskim balijama Damir Avdic pjevao jos prije 15 godina.
Smrt fašizmu, nacizmu i KOMUNIZMU. Sloboda narodu!

Avatar
Sahbaz
Član
Postovi: 274
Pridružen/a: 23 nov 2019 11:49

Re: Debili

Post Postao/la Sahbaz » 18 jul 2021 16:01

Čitam upravo kako imam u Bileći sa bošnjačkom djecom i vlaškim popovima, ili kako im se titula već zove, ide po Bileći i čisti, kosi, štagod. Fura neko bratstvo i jedinstvo frajer. Trebamo ga podsjetiti gdje je jučer bio načelnik Bileće (na veličanju Draže). Trebamo ga podsjetiti da je SPC glavni pokretač genocidne politike prema Bošnjacima. Trebamo ga podsjetiti da maturanti Bileće redovno nosaju srpske zastave i pjevaju četničke pjesme.

Očistili su dvorište džamije, kaže planiraju i crkvu. Zanima me šta je sljedeće na redu? Možda spomenik Draži Mihajloviću ili prostorije ravnogorskog pokreta, ili neki mural Ratku Mladiću...

E moj Bošnjače, ne zovu oni nas džabe glupi Mujo, drugačije ni ne zaslužujemo...

Ovakve stvari vode samo ka tome da će sutra ta bošnjačka djeca opet biti naivna kao janjad i vjerovaće svojim divnim komšijama dok ih isti ti popovi prskaju vodicom i šalju prema bošnjačkim kućama.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41197
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Debili

Post Postao/la Jack » 20 aug 2021 20:23

Neko ko ima prezime Bazdulj Vlasko prezime Turkificiranog korijena nema nikakve uticajne sfere u zivotu.

Pa ja bih prije panicario da Ljubovic Hasan je rekao ovo.Ili Kovacevic Admir.Znam ih oba.Oba intelektualca.Oba su porijeklom s prezmena koja datiraju prije Turske.Naprimjer Ljubovici.Ali to nije ni vazno.Vazno je da se danas tim budalama daje medijska paznja i imas to sto imas
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41197
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Debili

Post Postao/la Jack » 20 aug 2021 20:26

Stanivukovici su cetnici s Grmeca.Poznati koljaci Muslimanskih sela Sanskog Mosta u 2 svjetskom ratu.Ocito vidite urbanizacija je ucinila svoje.Nijedan ne zivi na Grmecu svi su slili u Banja Luku

Medju njima i mladjahni cetnik
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

atif
Član
Postovi: 6257
Pridružen/a: 19 okt 2012 11:28

Re: Debili

Post Postao/la atif » 14 sep 2021 00:25

Otkud ovaj degenerik i otpad se pojavi. Treba ga prijaviti za negiranje genocida.


BALKAN INFO: Enes Raković - Slušamo previše laži o devedesetima, Izet Nanić je nastradao od svojih!


atif
Član
Postovi: 6257
Pridružen/a: 19 okt 2012 11:28

Re: Debili

Post Postao/la atif » 16 sep 2021 15:53

IZDAJICA!!! zbog ovakvih bosnjaci nazaduju!

Tursunović: Ne znam što su ostali izašli sa sjednice, nisam izdajnik, nema većeg patriote od mene u Srebrenici

Salko Tursunović, novoizabrani predsjednik Skupštine općine Srebrenica, poručio je kako "nikada nije bio izdajnik i da nema većeg patriote od njega u Srebrenici".

- Niko nije, od onih koji žive ovdje i drugdje, veći patriota od mene. Ja sam dao dio tijela. Ja sam ratni vojni invalid Armije RBiH. U Srebrenici živim 13 godina. Sarađujem i sa Srbima i sa Bošnjacima. Niko mi ne može pripisati da sam izdajnik bilo kojeg naroda - rekao je Tursunović.

Naglasio je kako ne zna razlog zbog čega su bošnjački odbornici napustili sjednicu i da on nije bio za to.

- Trebali su sačekati glasanje. Da su ostali do kraja ne bi došlo do smjene Ćamila Durakovića. Ne bi svi odbornici podržali njegovu ostavku. Ali je on Skupštinu napustio prije glasanja. Nisam za napuštanje Skupštine. Ja sam za rad svih naroda u Srebrenici, da bude bolje, a ne da stojimo u mjestu. Pričalo se o tome da se sačeka s izborom dva mjeseca, ali Srebrenica ne može trpjeti. Dovoljno je trpio naš narod - zaključio je Tursunović.

Ćamil Duraković smijenjen je danas sa funkcije predsjednika Skupštine općine Srebrenica uz 15 glasova za i jedan protiv.
https://faktor.ba/vijest/tursunovic-ne- ... ici/138092

Avatar
momak
Član
Postovi: 667
Pridružen/a: 09 dec 2013 20:26

Re: Debili

Post Postao/la momak » 19 sep 2021 21:32

atif je napisao/la: 14 sep 2021 00:25 Otkud ovaj degenerik i otpad se pojavi. Treba ga prijaviti za negiranje genocida.


BALKAN INFO: Enes Raković - Slušamo previše laži o devedesetima, Izet Nanić je nastradao od svojih!

Na pola videa sam ga prestao gledati.
Idiot.
Vidis kako se izrazava,i slobodno mu mozemo reci kreten.
Cisto sumnjam,da ovaj zivi u Kladusi.

Slazem se sa Srbima da ima poturica.To ti je primjer.

Avatar
momak
Član
Postovi: 667
Pridružen/a: 09 dec 2013 20:26

Re: Debili

Post Postao/la momak » 19 sep 2021 21:38

atif je napisao/la: 16 sep 2021 15:53 IZDAJICA!!! zbog ovakvih bosnjaci nazaduju!

Tursunović: Ne znam što su ostali izašli sa sjednice, nisam izdajnik, nema većeg patriote od mene u Srebrenici

Salko Tursunović, novoizabrani predsjednik Skupštine općine Srebrenica, poručio je kako "nikada nije bio izdajnik i da nema većeg patriote od njega u Srebrenici".

- Niko nije, od onih koji žive ovdje i drugdje, veći patriota od mene. Ja sam dao dio tijela. Ja sam ratni vojni invalid Armije RBiH. U Srebrenici živim 13 godina. Sarađujem i sa Srbima i sa Bošnjacima. Niko mi ne može pripisati da sam izdajnik bilo kojeg naroda - rekao je Tursunović.

Naglasio je kako ne zna razlog zbog čega su bošnjački odbornici napustili sjednicu i da on nije bio za to.

- Trebali su sačekati glasanje. Da su ostali do kraja ne bi došlo do smjene Ćamila Durakovića. Ne bi svi odbornici podržali njegovu ostavku. Ali je on Skupštinu napustio prije glasanja. Nisam za napuštanje Skupštine. Ja sam za rad svih naroda u Srebrenici, da bude bolje, a ne da stojimo u mjestu. Pričalo se o tome da se sačeka s izborom dva mjeseca, ali Srebrenica ne može trpjeti. Dovoljno je trpio naš narod - zaključio je Tursunović.

Ćamil Duraković smijenjen je danas sa funkcije predsjednika Skupštine općine Srebrenica uz 15 glasova za i jedan protiv.
https://faktor.ba/vijest/tursunovic-ne- ... ici/138092
I ovog kretena,sto prije u jarak.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41197
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Debili

Post Postao/la Jack » 28 sep 2021 18:56

U Kladusoj ima nepismenih budala.Nisu oni krivi sto je Jugobalijska vlast u Sarajevo za komunizma imala 4 Osnovne skole u opstini Cazin i jos 3 u Velikoj Kladusoj.Mi smo kao narod takvi.Nepismene ljude je lakse navesti.Ali sta reci za pismene kretene.Jer ako vidis najveca gamad su oni koji imaju fakultet i oni su kao neki kvazi intelektualci tipa onaj Bazdulj.A ima takvih poput njega vise

Sta reci da na ovom forumu ti si nazovi Bosnjak i smijes da kazes javno da se dogovoris s Srbima i djelis Bosnu radi malo Bosanske zemlje sto ces ionako imati od katolika.Koliko ljudi je poginulo u svojim 20 tim godinama za cjelovitu Bosnu.I ti pises to javno

Zar nemas nimalo sramote da napises takvu gadost.Fuj.A,Pogledaj forum Krmetnjaka.Koliko tamo debila imas

Oh boy
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41197
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Debili

Post Postao/la Jack » 29 sep 2021 21:40

Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
apilk5
Član
Postovi: 293
Pridružen/a: 07 nov 2020 21:16

Re: Debili

Post Postao/la apilk5 » 30 sep 2021 15:46

https://www.klix.ba/vijesti/bih/voda-ce ... /210930066
Voda će stanovnicima Istočnog Sarajeva biti dopremljena iz Sarajeva

Voda će stanovnicima Istočnog Sarajeva biti dopremljena iz Sarajeva. Potvrdio je to u izjavi za Klix.ba Enver Hadžiahmetović, ministar komunalne privrede, infrastrukture, prostornog uređenja, građenja i zaštite okoliša Kantona Sarajevo.

Kako nam je objasnio, kontaktirao ga je načelnik Općine Istočno Novo Sarajevo Jovan Katić, koji je pitao za tu mogućnost, s obzirom na to da u su u toj općini aktuelne redukcije vode.

"Sinoć smo poslali na teren zajedničke ekipe vodovodnih preduzeća iz Sarajeva i Istočnog Sarajeva i oni su pronašli tu mogućnost. Danas i sutra treba završiti tehnički jedan šaht i nakon toga im puštamo 20-ak litara vode u sekundi, kako građani Istočnog Sarajeva ne bi bili pod redukcijama", kazao nam je Hadžiahmetović.

Kako je kazao, ovo je prvi put za 25 godina da Kanton ne kupuje vodu od Istočnog Sarajeva, već da je suprotno.

"Bunari na Bačevu su puni, tako da naši stanovnici ne treba da se brinu da će eventualno biti smanjen dotok", kazao nam je Hadžiahmetović.

Odgovorite