☑ Pravila foruma i savjeti

Paradžematlije u Srbistanu

Avatar
Bosni
Član
Postovi: 3916
Pridružen/a: 22 nov 2012 04:38

Re: Fetva protiv SANU poltrona Zilkića

Post Postao/la Bosni » 30 okt 2013 21:48

http://sandzakpress.net/srpski-reis-zil ... ost-kosova
slika

Srpski “reis” Zilkić molio Indonežane da ne priznaju nezavisnost Kosova

Sjeverni Sandžak – Kako prenosi agencija Tanjug, proteklih dana u posjetu Indoneziji bili su srpski patrijarh Irinej. Patrijarh Irinej sa sobom je poveo srpskog reisa Adema Zilkića. Izvještaj Tanjuga otkriva da je Zilkićeva uloga bila jednostavna, on je po uputama patrijarha Irineja trebao ubijediti domaćine, prije svega indonezijsku islamsku ulemu, da učine sve da Indonezija ne prizna nezavisnost Kosova, piše Saff.

„Zilkić je bio izričit da problemi na Kosovu nisu vjerske već nacionalne prirode. On je prijateljima iz Indonezije poručio da budu obazrivi i ne podlegnu jednostrano proglašenoj kosovskoj nezavisnosti. Kao musliman on je zamolio predstavnike Nadlatul ulame (najveća islamska organizacija u Indoneziji) da podrže svoju vladu u dosljednom stavu oko kosovskog pitanja.

Avatar
Abdurrahman
Član
Postovi: 664
Pridružen/a: 27 okt 2012 07:06
Lokacija: Tuzla, Bosna i Hercegovina

Re: Fetva protiv SANU poltrona Zilkića

Post Postao/la Abdurrahman » 30 okt 2013 23:31

Brkici kao kod Hitlera.

No, salu na stranu, ovome je covjeku jedino bitna licno njegova i porodice karijera.

Ovo je iz njegovih rijeci izvuceno - oci u oci kad se bilo... kad i gdje... necu o tome. Moze skuziti vise. Uglavnom, dobro smo ga izvukli i okrenuli naopacke da vidimo sta hoce. Prvo dobro ugostili, a on pomislio da je dobro dosao i da mi njega podrzavamo....
You prepare for a journey according to the amount of time that you are going to be on that journey. So what do you say about the Hereafter?

Avatar
noel malcolm
Član
Postovi: 3276
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:50

Re: Fetva protiv SANU poltrona Zilkića

Post Postao/la noel malcolm » 31 okt 2013 19:29

Bosni je napisao/la:http://sandzakpress.net/srpski-reis-zil ... ost-kosova
slika

Srpski “reis” Zilkić molio Indonežane da ne priznaju nezavisnost Kosova

Sjeverni Sandžak – Kako prenosi agencija Tanjug, proteklih dana u posjetu Indoneziji bili su srpski patrijarh Irinej. Patrijarh Irinej sa sobom je poveo srpskog reisa Adema Zilkića. Izvještaj Tanjuga otkriva da je Zilkićeva uloga bila jednostavna, on je po uputama patrijarha Irineja trebao ubijediti domaćine, prije svega indonezijsku islamsku ulemu, da učine sve da Indonezija ne prizna nezavisnost Kosova, piše Saff.

„Zilkić je bio izričit da problemi na Kosovu nisu vjerske već nacionalne prirode. On je prijateljima iz Indonezije poručio da budu obazrivi i ne podlegnu jednostrano proglašenoj kosovskoj nezavisnosti. Kao musliman on je zamolio predstavnike Nadlatul ulame (najveća islamska organizacija u Indoneziji) da podrže svoju vladu u dosljednom stavu oko kosovskog pitanja.
pogledaj mu samo brčiće,

kao da nije dovoljno odvratan i bez njih

:rofll: :rofll: :lol:
“Radimo kao da ce sto godina biti mir,
a spremajmo se kao da ce sutra biti rat!”/Povijest Bosne/Noela Malcolma:
http://www.camo.ch/povijestbih.htm

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Fetva protiv SANU poltrona Zilkića

Post Postao/la Jack » 02 nov 2013 01:29

Ovi iz Indonezije su mislili da je onaj bradati pop Musliman, a ovaj cetnik

:lol:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
noel malcolm
Član
Postovi: 3276
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:50

Re: Fetva protiv SANU poltrona Zilkića

Post Postao/la noel malcolm » 02 nov 2013 17:13

Jack je napisao/la:Ovi iz Indonezije su mislili da je onaj bradati pop Musliman, a ovaj cetnik

:lol:
Ili eventualno gitarista ZZ-top. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=KCLXy-vSu3o
“Radimo kao da ce sto godina biti mir,
a spremajmo se kao da ce sutra biti rat!”/Povijest Bosne/Noela Malcolma:
http://www.camo.ch/povijestbih.htm

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Fetva protiv SANU poltrona Zilkića

Post Postao/la Jack » 04 nov 2013 23:22

Dosao lik u drzavu s preko 200 000 000 Muslimana

A on moze biti vodja Beogradskom Muftiluku znaci 20 000 Muslimana i sad prica sta i kako i jos moli da ne prizna Kosovo

Ovo je urnebes kako se sramoti
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5848
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Cijepanje IZ-e

Post Postao/la Abidaga » 09 nov 2013 14:14

Ministar cetnicke sigurnosti: "Zasto bi Islamska zajednica iz Sarajeva upravljala Islamskom zajednicom Srbije?"
rAF5Q6vM3k4

Avatar
Abdurrahman
Član
Postovi: 664
Pridružen/a: 27 okt 2012 07:06
Lokacija: Tuzla, Bosna i Hercegovina

Re: Cijepanje IZ-e

Post Postao/la Abdurrahman » 10 nov 2013 16:52

Abidaga je napisao/la:Ministar cetnicke sigurnosti: "Zasto bi Islamska zajednica iz Sarajeva upravljala Islamskom zajednicom Srbije?"
rAF5Q6vM3k4
"Vi znate da sam ja COVJEK od povjerenja..."

Pa onda...

"Vi znate da sam ja COVJEK od rijeci..."

Pa Jopet:

"Vi znate da sam ja covjek...." takav i takav...


Ovaj lik je bolestan. Ubaceni bolesnik u bosnjacki korpus. Sto se prije eleminise iz politickog zivota, lakse ce biti Bosnjacima s drugim izdajicama.
You prepare for a journey according to the amount of time that you are going to be on that journey. So what do you say about the Hereafter?

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5848
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Cijepanje IZ-e

Post Postao/la Abidaga » 10 dec 2013 20:58

09.12.2013
Srpski Avaz: Cerić je bio saradnik Udbe a Zukorlić je naoružani klerik koji regrutira vjerske fanatike!
http://www.avaz.ba/vijesti/teme/mustafa ... nik-udba-e
Prema "izvornom dokumentu" kojeg je objavio „Hrvatski list“ od 16.2.2006., Mustafa Cerić je bio saradnik UDBA-e. U emisiji Reflex (Nine Raspudića), OBN Televizije, dr. Džemaludin Latić, profesor Fakulteta islamskih nauka (FIN), gostovao je kao „gost-žrtva“ komunističke torture i ustvrdio kako je i bivši reisu-l-ulema dr. Mustafa ef. Cerić bio saradnik Udbe

Dr. Cerić nije ragirao na ovu Latićevu optužbu, ali je stoga odmazdu protiv Latića preuzeo na sebe Muamer ef. Zukorlić, sandžački muftija. Od kada se povukao sa mjesta prvog čovjeka Islamske zajednice, dr. Cerić obnaša funkciju predsjednika Svjetskog bošnjačkog kongresa, gdje je Zukorlić generalni sekretar. Također je ovaj dvojac inicirao osnivanje Bošnjačke nacionalne fondacije (BNF), te Bošnjačku akademiju nauka (BANU), gdje su sebi dodijelili ključne uloge. Vjerovatno zbog toga, vjerujući da je ovakva Latićeva tvrdnja naštetila Cerićevom ugledu, kao predsjedniku SBK-a, te odmogla u realizaciji megalomanskih nacionalnih projekata, kakve su proklamirali i za koje agitiraju diljem svijeta, odmazdu za Latića preuzeo je na sebe osobno Zukorlić. On je, poznat kao autokrata, na autorkatski način sazvao onaj dio Islamske zajednice u Srbiji, odnosno Sandžaka, koji kontrolira sa svojim prijateljima i rođacima, nazvavši to sjednicom Mešihata IZ Sandžaka, i osudio ovu Latićevu izjavu. U Saopćenju Mešihata ova izjava se kvalificira kao „potvora najgore vrste“, zbog čega je pozvao aktualnog reisu-l-ulemu Husein ef. Kavazovića, da da preporuku Saboru IZBiH da isključi dr. Latića sa svih „obrazovno-naučnih institucija u BiH“, te ga smijeni sa svih funkcija u IZ. Jer, kako je obrazložio g. Zukorlić, „za takve nema mjesta u islamskim ustanovama“, a posebno je naglasio obrazovne ustanove, gdje je g. Latić i uposlen.

Javnost nije upoznata sa daljnom procedurom ove „instrukcije“. A, pošto je g. Latić već bio vanredni profesor na Univerzitetu u Novom Pazaru, kojeg opet kontrolira, i što je opće poznata istina, na autokratski način, i njime upravlja osobno g. Zukrolić, profesoru Latiću su Zukorlićevi mediji, sa logom Islamske zajednice, saopćili da je dobio otkaz.

Kako su potvrdili izvori TBT-a bliski Saboru IZBiH, na posljednjoj sjednici Rijaseta IZBiH, muftija Zukorlić je, kao tačku dnevnog reda za pripremnu sjednicu Sabora IZ, bio predložio pitanje „otkaza profesoru Latiću“. Njemu se javno usprotivio sarajevski muftija Husein ef. Smajić, potvrđujući Latićevu tvrdnju:“Svi znamo da je Cerić bio saradnik Udbe“, bio je decidan muftija Smajić. Zbog oprečnih stavova prijedlog je dat na glasanje. Tako je prijedlog muftije Zukorlića preglasan sa 6 glasova protiv i tri suzdržana glasa. Dvojica članova Rijaseta su podržala Zukorlićev prijedlog. Ni oni nisu htjeli demantirati muftiju Smajića, već su smatrali da takva rasprava treba ići na sjednicu Sabora IZ.

TBT je došao do originalnih dokumenta Udbe, sa oznakom „vrlo tajno“, naslovljenim sa „Suradnička mreža – Službe državne sigurnosti RSUP-a R Hrvatske“, koji datira „Zagreb, sprnja 1997.g“. Pod rednim brojem 45. nalazi se ime Mustafe Cerića, sa kodnim imenom „Vezir“. Ipred njegovg imena nalazilo se ime tadašnjeg Zagrebačkog muftije Šefke Omerbašića. On je zaveden u evidenciju bez kodnog imena. Za razliku od Cerića, Omerbašić je dao izjavu za medije po ovom saznanju, priznajući da on jest imao „bliske susrete“ sa pripadnicima Službe sigurnosti- Udbe, ali da nije pristao na saradnju.

Epilog „slučaja Latić“ je tako završen samo na pokušaju odmazde muftije Zukorlića. U proceduri on je završen tiho, jer niko nije ni očekivao drugačiji ishod. Posebno stoga što su rejtnig i harizma prof. dr. Džemaludina Latića, nemjerljivo veći u odnosu na rejting Zukorlića, pa i bivšeg reisa Cerića, u svim strukturama IZ. Stoga se Latić nije obazirao, niti je komentirao „Zukorlićevu odmazdu“. Međutim, popratni oblici ovakvih prijetnji, nasilnog ponašanja i prijekog izgona profesora sa fakulteta, ostat će upamćeni kao presedan u regionu. Niko se, bar javno, nije ni zauzeo za Latića. Vjerovatno stoga što je prije toga javnost bila kosternirana prijetnjama prema Latićevom kolegi sa FIN-a, akademiku Rešidu Hafizoviću. Jer ti krugovi, za koje se sumnja da su inspirirali prijetnju akademiku Hafizoviću, bili su bliski i odani bivšem reisu Ceriću, a podržavaju i Zukorlića kao muftiju. Možda i stoga što se inetektualna elita, pa čak i mediji, klone muftije Zukrlića, niko nije htio, bar javno, tretirati ovu temu. Kako se vidi po nekim portalima, a i tvrdi u intelektualnim kuloarima, Latić nije iznimka. Još nekim intelektualcima, čak i izvan Sarajeva, koji su se drznuli tretirati Zukorlića, stizale su (anonimne) prijetnje od strane Zukorlićevih „fanova“. Za Zukorlića, koji ima imidž „naoružanog klerika sa Balkana“, imalo se razumijevanja u proteklim vremenima za privatnu (naoružanu) pratnju „regrutiranu od vjerskih fanatika“. Strani ambasadori su upozoravali beogradsku vlast na važnost i obavezu fizičke sigurnosti muftije Zukorlića. Mnogi intelektualci, među kojima je bio i dr. Latić, stajali su na strani Zukorlića, vjerujući da je žrtva osvete ksenofobične srpske politike prema Bošnjacima u Srbiji, odnosno Sandžaku. Danas, kad Zukorlić pokazuje svoju bezobzirnost prema intelektulacima, malo ko više ima obzira prema njemu osobno.

Pitanje lustracije je više izlišno pitanje za Bošnjake. Samo još žrtve, poput profesora, odnosno pjesnika Latića, ustrajavu na toj „istini“. Malo ko će se od Bošnjaka konsternirati pri saznanju da je bivši reis bio doušnik Udbe. Ni on sam, iako je znao za svoje stanje, nije smatrao to važnim da objasni javnosti. Da je Cerić imao bar malo političke mudrosti, o moralu se više ne govori, bar onoliko koliko je „doteklo pameti“ muftiji Omerbašiću, te da je istupio u javnosti nakon obznanjivanja ovih činjenica, do svega ovoga ne bi došlo. Ovako, ovim dokumentom, Džemaludin Latić, bar kao pjesnik, po ko zna koji put je rehabilitiran u javnosti, nakon što je pokušana hajka i odmazda nad njim zbog njegove „teške riječi“. Kao i da su jedan muftija i jedna reis-emeritus pokušali sakriti istinu, da bi slagali narod i potvorili jednog pjesnika da laže i „čini potvoru najgore vrste“!

Avatar
Abdurrahman
Član
Postovi: 664
Pridružen/a: 27 okt 2012 07:06
Lokacija: Tuzla, Bosna i Hercegovina

Re: Cijepanje IZ-e

Post Postao/la Abdurrahman » 11 dec 2013 01:37

Treba da sirimo izraz "srpski" ili "cetnicki avaz" sto vise. Ovi izrazi treba da nadju svoje mjesto kod Bosnjaka u javnom i privatnom zivotu sto vise.

Ovaj cetnik Radoncic je otvoreni mrzitelj islama, muslimana, Bosnjaka i njihovih vodja. Ubaceni cetnicki smrdljivac.
You prepare for a journey according to the amount of time that you are going to be on that journey. So what do you say about the Hereafter?

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12079
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Cijepanje IZ-e

Post Postao/la amkos » 11 dec 2013 15:41

Može i dnevno smeće, ali je primjetno smanjenje kupovine dnevnog smeća. To viđam svaki dan. Ima ljudi kupe čisto zbog nekih konkursa i slično, ali generalno je opala moć te "nazovi novine". Ja tako mislim.
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5848
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Cijepanje IZ-e

Post Postao/la Abidaga » 13 dec 2013 20:44

13.12.2013
Upitan da prokomentira intervju Džemaludina Latića u današnjem “Avazu”, petak, 13.12.2013., reisu-l-ulema emeritus dr. Mustafa Cerić, trenutno gostujući profesor na Svjetskom islamskom univerzitetu u Ammanu (Jordan), rekao je:

“Nisam se iznenadio od komunističke udbe u Zagrebu, koja me nije mogla vrbovati da optužim rahmetli Salima Šabića za pronevjeru oko izgradnje Zagrebačke džamije, da je ostavila svoj pismeni trag o mom razgovoru sa njima o tome. Ali sam se iznenadio da ima onih sa kojima sam u Islamskoj zajednici u najtežim vremenima dijelio dobro i zlo, koji su nasjeli na tu zagrebačku udbašku priču, koja ima za cilj da među nas ubaci kost nepovjerenja. Ja sam ponosan na svoj rad glavnog imama u Zagrebačkoj džamiji. Dovoljno mi je svjedočenje o tom mom radu uglednog bošnjačkog intelektualca i književnika dr. sc. Ibrahima Kajana: “Uz brojne imamske poslove, dr. Mustafa Cerić svoj je prostor aktiviteta pronalazio svugdje: u edukativnim programima, u izdavačkim planovima, u organiziranju međunarodnih simpozija po kojima je Zagrebačka džamija stekla izuzetno važne kulturološke reference i u nas i u svijetu. Tako su, recimo, među prvim u to vrijeme (1990.) objavljenim knjigama pod impresumom Zg-džamije, bila djela Envera Čolakovića koja su čamila u tami zaborava – romani Legenda o Ali-paši i Lokljani. Na obje je potpisan dr. Mustafa Cerić kao urednik. A tu se, godinu-dvije prije, začeo i niz zbornika s međunarodnog simpozija na goruće islamske teme koje su brinule svijet politike ali i muslimanski svijet – kako biti suvremen a ostati svoj i autentičan”. Danas sam ponosan i sretan što su tada (1987, ‘88, ‘89, ‘90) na Međunarodnom simpoziju u Zagrebačkoj džamiji, koji sam osobno osmislio i vodio, mogli neopterećeno govoriti djelatnici Islamske zajednice, poput Hilme Neimarlije, Aziza Kadribegovića, Enesa Karića, Nusreta Čančara, Fikreta Karčića, Džemaludina Latića, Rešida Hafizovića, Adnana Silajdžića i dr. nakon što su dobili dozvolu od rahmetli reisu-l-uleme Naima Hadžiabdića da mogu doći iz Sarajeva u Zagreb. Nadam se da se i oni sjećaju tih naših zajedničkih radosti što nam se u Islamskoj zajednici u Zagrebu, jer to tada nije bilo moguće u Sarajevu, pružila prilika da govorimo o važnim islamskim temama u prisustvu svjetskih muslimanskih učenjaka, poput Sejida Muhammeda Neqiba Al-Attasa iz Malezije, Abdusselama, muslimanskog pakistanskog nobelovca, Ekmeleddina Ihsanoglua iz Turske i mnogih drugih. Međunarodnom simpoziju u Zagrebačkoj džamiji davali su veliki doprinos i visoki hrvatski crkveni i svjetovni intelektualci. Također, danas sam na poseban način ispunjen blagošću zbog činjenice da je, na moj poziv, nakon izlaska iz zatvora rahmetli Alija Izetbegović svoj prvi javni nastup imao na Međunarodnom simpoziju u Zagrebačkoj džamiji, jer to tada nije bilo moguće u Sarajevu, o temi “Etika u islamu”. Tu sam se i prvi put sreo i upoznao sa rahmetli Alijom otkad je počela naša iskrena i plodna saradnja sve do njegove smrti. Ponosan sam na tu moju životnu saradnju sa rahmetli Alijom Izetbegovićem, koja ima pečat mog potpisa na osnivanje njegove političke stranke u vrijeme kad oni u Islamskoj zajednici od kojih je Alija tražio potpis nisu smjeli da se potpišu, a oni koji su htjeli nisu bili podobni zbog njihove sumlnjive prošlosti. Oni koji danas smiju pošteno i slobodno misliti i govoriti znaju da su zahvaljujući Međunarodnom simpoziju u Zagrebačkoj džamiji Bošnjaci i Bosna imali veliku korist u odbrani od srpsko-crnogorske agresije i genocida. Volio bih da je Međunarodni simpozij u Zagrebačkoj džamiji održao taj intelektualni nivo koji smo tada postigli. Nadam se da će muftja zagrebački dr. Aziz Hasanović ponovo oživjeti tradiciju Međunarodnog simpozija Islamske zajednice u Hrvatskoj, na kojem bi se ponovo okupljali slobodoumni Bošnjaci sa cijelog Balkana i na koji bi opet mogli dolaziti ugledni naučnici is muslimanskog svijeta i tako širiti istinu o našoj vjeri, naciji i kulturi. Jer, Zagreb danas kao i nekada pruža gostoprimstvo muslimanima iz svijeta, dok ih, posebno Arape, Sarajevo danas kao i nekada svojom političko-medijsko-rasno-diskriminatorskom pričom odbija i odvraća od nas. Nije nepoznato da je Hasan Čengić nakon zatvora bio primljen u Zagrebačku džamiju kao imam, kao što je i njegova supruga Fahira Fejzić radila kao muallima. Bio je to uspješan tim, koji je dobro međusobno sarađivao tako da je bilo teško da bilo ko od nas sarađuje sa bilo kim drugim, posebno ne sa zagrebačkom udbom, i posebno ne na štetu rahmetli Salima Šabića, kojeg su, nakon što nisu mogli naći nikog u Zagrebu, iz Sarajeva optužili da je bio saradnik KOS-a, jer je tadašnji kao i sadašnji Omer-paša Latas imao zadatak da odrubi svaku slobodnu bošnjačku glavu koja se tada pomolila a koja je mogla biti viša od njegove glave.

Džemaludin Latić je već jednom tražio halala od mene zbog neprimjerene javne uvrede. On se, očito, nije opametio, već ponavlja istu grešku. Molim Allaha Milostivog da Džemaludina Latića uputi na pravi put i da mu otvori oči da vidi da je “Avaz” krenuo krivim putem, ubijajući ljude u zdrav mozak umišljajem da su vlasnik “Avaza” i njegov mu urednik jedino ispravni a svi drugi da su pokvareni. Tužno je i ružno da su se naizgled umni ljudi u Bošnjaka i to iz Islamske zajednice stavili u službu maloumnih, neodgovornih i nadasve opasnih poigravanja sa našom zajedničkom sudbinom u okruženju, koje nam nimalo nije naklonjeno ni povijesno ni kulturno ni vjerski ni nacionalno.

A što se tiče moje prošlosti, kao i prošlosti časnog muftije Zukorlića, Džemaludin Latić ne treba da brine. Sveznajući sve zapisuje, preciznije i tačnije nego bilo koja Udba, kao ni bilo koji “Avaz”, pa, stoga, svako će vidjeti što je dobrog uradio i koliko trun; svako će vidjeti što je zla počinio i koliko trun drugome. Također, Džemaludin Latić ne treba da se sikira o mojoj sadašnjoj i budućoj karijeri. Sve je u Allahovoj milosti i mudrosti.” – izjavio je Reisu-l-ulema emeritus dr. Mustafa Cerić.

http://www.sbk.eu.com/izdvojeno/gibet-d ... zima-maha/

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5848
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Cijepanje IZ-e

Post Postao/la Abidaga » 14 dec 2013 14:18

14.12.2013
Informativna služma Mešihata Islamske zajednice u Srbiji:
Ovo što Radončič čini preko Latića i drugih prema reisu-l-ulemi Ceriću predstavlja poruku aktualnom reisu-l-ulemi mr. Husein ef. Kavazoviću da će i on proći kao reisu-l-ulema Cerić ukoliko odluči da se bori za autonomnost i slobodu Islamske zajednice i odbije da klekne političkim, finansijskim i kriminalnim centrima moći.

Fahrudin Radončić i Rasim Ljajić oličenje su sprege politike i prljavog kapitala. Zbog predebelih dosijea kriminalnih radnji postali su batina u rukama neprijatelja bošnjačkog naroda i Islamske zajednice. Ma koliko izgledalo da udaraju žestoko, to treba čitati kao paniku u nemogućnosti da dovrše ono što su preuzeli pred svojim mentorima.


http://www.islamskazajednica.org/index. ... ticle=7836

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12079
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Cijepanje IZ-e

Post Postao/la amkos » 14 dec 2013 21:40

Ma koliko izgledalo da udaraju žestoko, to treba čitati kao paniku u nemogućnosti da dovrše ono što su preuzeli pred svojim mentorima.

Zanimljivo! :what:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
noel malcolm
Član
Postovi: 3276
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:50

Re: Cijepanje IZ-e

Post Postao/la noel malcolm » 14 dec 2013 21:51

amkos je napisao/la:Ma koliko izgledalo da udaraju žestoko, to treba čitati kao paniku u nemogućnosti da dovrše ono što su preuzeli pred svojim mentorima.

Zanimljivo! :what:
Baš tako, aferim !
“Radimo kao da ce sto godina biti mir,
a spremajmo se kao da ce sutra biti rat!”/Povijest Bosne/Noela Malcolma:
http://www.camo.ch/povijestbih.htm

Avatar
Elma
Član
Postovi: 297
Pridružen/a: 16 feb 2013 00:55

Re: Cijepanje IZ-e

Post Postao/la Elma » 15 dec 2013 03:38

A evo sada je Zukorlic poceo prozivati Tursku,i to zbog Huseina kapetana Gradascevic analiza za ovo? jel to Turska nije dala podrsku Zukorlicu ili sta?

http://www.youtube.com/watch?v=MaN7DSf_Vjs

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5848
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Cijepanje IZ-e

Post Postao/la Abidaga » 15 dec 2013 11:55

Elma je napisao/la:A evo sada je Zukorlic poceo prozivati Tursku,i to zbog Huseina kapetana Gradascevic analiza za ovo? jel to Turska nije dala podrsku Zukorlicu ili sta?

http://www.youtube.com/watch?v=MaN7DSf_Vjs
Zukorlic na tom snimku nije spomenuo Tursku.

Avatar
Elma
Član
Postovi: 297
Pridružen/a: 16 feb 2013 00:55

Re: Cijepanje IZ-e

Post Postao/la Elma » 15 dec 2013 12:06

Abidaga je napisao/la:
Elma je napisao/la:A evo sada je Zukorlic poceo prozivati Tursku,i to zbog Huseina kapetana Gradascevic analiza za ovo? jel to Turska nije dala podrsku Zukorlicu ili sta?

http://www.youtube.com/watch?v=MaN7DSf_Vjs
Zukorlic na tom snimku nije spomenuo Tursku.
Jok eto ,spominje Kineze

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5848
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Cijepanje IZ-e

Post Postao/la Abidaga » 15 dec 2013 12:10

Elma je napisao/la:
Abidaga je napisao/la:
Elma je napisao/la:A evo sada je Zukorlic poceo prozivati Tursku,i to zbog Huseina kapetana Gradascevic analiza za ovo? jel to Turska nije dala podrsku Zukorlicu ili sta?

http://www.youtube.com/watch?v=MaN7DSf_Vjs
Zukorlic na tom snimku nije spomenuo Tursku.
Jok eto ,spominje Kineze
Opet srbujes.

Avatar
Elma
Član
Postovi: 297
Pridružen/a: 16 feb 2013 00:55

Re: Cijepanje IZ-e

Post Postao/la Elma » 15 dec 2013 12:19

Jah Srbujem ,malo sutra.Pogledaj video snimak koji se zove :

Ne bismo doživjeli genocid da Turci nisu u krvi ugušili autonomiju

Odgovorite