☑ Pravila foruma i savjeti

Kupovina pameti

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Kupovina pameti

Post Postao/la Jack » 15 jul 2021 00:34

Tragicno.Tragikomicno i nadasve smijesno.Kako je i na sta je spala visa edukacija u Bosni.Kao osoba cija oba roditelja su imale fakultetsku diplomu.S tim da sad jednom i ne treba ''diploma'' vise.Nadasve mi je samo ironija kako ljudi kupuju naknadno ''pamet'' kroz Sda i Sdp clanske karte.To je za mene i vise nego ponizavajuce jer moja majka i moj rahmetli otac su zavrsili skolu i pokazali su pamet.Neki danas zavrse ''fakultet'' preko noci i time pokazuju svoje ''diplomske'' ili diplomatske sposobnosti.Kakva je to tragikomedija kad vidis covjece takvo sta.Ako bih rekao da je Danteov pakao smijesan ovo je jos smijesnije.Nazalost danas se kod hodze kupuje pamet.Nekad je islo kod lokalnog Kadije.Kadija ti sudi,kadija te tuzi.Ali kad vidis samo broj ilegalno stecenih fakultetskih diploma.I znanje koji novopeceni ''intelektualci''' pokazuju.Od raznoraznih ''doktora'' do ostalih studija.Zalosno


Pamet se ne kupuje parama.Ili ga imas ili ga nemas.Ko je god kupio pamet i time mislio da je napravio nesto posebno u zivotu.Onda vas licno jos vise zalim.Primjer novopecenih ''intelektualaca'' iz vise gradjevinske skole.Ovdje ne samo da ponizavas sebe i mene,iako kod tebe je obraz guzica.Nego i osobe koje su FAKULTETSKO znanje stekli bez prevara i podvala i bez stranackih ''karti'' i diplomskih prenocista

Radije budi nepismen,nije tolika tragikomedija.Nego pretvaraj se da si ''pismen'' s laznim diplomama na faksu''
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Kupovina pameti

Post Postao/la Jack » 15 jul 2021 13:18

Narod zna.Lik u 40 godini zavrsio faks i to ''vanredno'' i jos se izjasnio kao Hrvat.Masalah.Sda fakultetlije.Ovakvi ljudi samo doprinose do tog da pametniji i skolovani bjeze iz drzave kad s 40 godine namjesti sebi diplomu i to iz Banja Luke

https://imgur.com/Y8uOkIF

slika


Koliko je Sebijica platila para za ''vanrednu diplomu''/Ima li bilo ko iz Sda stranke redovnu diplomu s faksa.Onako da je zavrsio kako treba

:lol: :lol:


slika
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
momak
Član
Postovi: 667
Pridružen/a: 09 dec 2013 20:26

Re: Kupovina pameti

Post Postao/la momak » 23 jul 2021 23:32

Zalostno.
Stvarno zalostno.

Odgovorite