☑ Pravila foruma i savjeti

Svjetsko prvenstvo 2022 godine kvalifikacije

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Svjetsko prvenstvo 2022 godine kvalifikacije

Post Postao/la Jack » 07 jun 2021 10:40

Trener je najmanje bitan ovdje jer mi nemamo kvalitetne igrace koje bi mogli da zovnemo.Jedino ova 2-3 igraca u odbrani sto su neki talent.Ostalo je sve zalosno.Nemamo igraca koji zna da stvara sanse i povuce prema naprijed igru.Van Pjanica koji to i rijetko kad je uradio za repku.Napadaci su nam ocajni

Sve u svemu ovo je prilicno zalosno.Ali vidjet cete u Septembru-Oktobru kad budemo igrali.Nismo pobjedili nikog haman 2 godine.Uz sve lose trenere dosta je do kvalitetnih igraca a mi takvog nemamo toliko
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Svjetsko prvenstvo 2022 godine kvalifikacije

Post Postao/la Jack » 14 jun 2021 03:14

Jer za dobrog trenera trebaju velike pare.A mi realno nemamo nikakvog talenta.Nismo pobjedili haman 2 godine nikog.I sad imamo stanje da ce nam u Septembru/Oktobru dolaziti ekipe koji ce biti gladni bodova i napasti nas.A Pjanic i Dzeko nisu nista uradili dosad.Sta znas.Mozda uspijemo da uzmemo veliki Kazahstan

Kako Finci trce,svi se bore i sta rade.Mi ako budemo igrali jadno kao sto igramo.Finska je za nas novi rekorder.Da nas Pukki ne napuni
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
krhan
Član
Postovi: 2278
Pridružen/a: 18 okt 2012 19:02

Re: Svjetsko prvenstvo 2022 godine kvalifikacije

Post Postao/la krhan » 17 jul 2021 18:00

Vratimo Saju nazad :fes:
Rekao je Omer ibnul-Hattab, radijellahu anhu:"Nije rob (vjernik), nakon islama, dobio vece dobro od cestita brata, pa kada neko od vas primjeti ljubav od strane svoga brata neka ga se drzi."
:zastava: :mashallah:

Avatar
ljiljan89
Član
Postovi: 740
Pridružen/a: 03 feb 2013 14:04
Lokacija: Sarajevo

Re: Svjetsko prvenstvo 2022 godine kvalifikacije

Post Postao/la ljiljan89 » 17 jul 2021 23:17

krhan je napisao/la: 17 jul 2021 18:00 Vratimo Saju nazad :fes:
Mislis na Susica? To je "yes man" kao i Badarevic. To su obicni gmizavci

Jedini selektor kojeg smo imali je Kodro i zbog toga je trajao samo 2 mjeseca.

Ne racunam one prije ustase sliskovica iz prvog mandata jer sam tada bio klinac pa ne mogu suditi.
Bog Bosna i Bošnjaci

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Svjetsko prvenstvo 2022 godine kvalifikacije

Post Postao/la Jack » 21 jul 2021 21:04

Ovaj Bugar je za Prosineckog,Sliskovica,pa i Bazdarevica profesor doktor.Sa polumrtvim Pjanicem uspjeli smo uzeti bod Fincima.Nikakva odbrana nije bila prisutna.Dzeko za repku nije nikad dao nesto zadnje 2 godine.

Mnogi misle da ovaj Bugar nema veze ali trenutno ovo sto covjek pokazuje je realnost.Realnost
Kazem ako uzmemo Ukrajinu jednom.Mi smo u barazu.I ako uzmemo Finsku.Nasa grupa je teska ali ovo sto imamo je Pjanica koji sjedi na klupi zadnjih pola godine i ceska se po brodovima.Dzeko koji nije vise ni sjena od igraca prije par godina.Odbrana koja je suplja.Jedino sto Ahmethodzic nesto pokriva.Ovo ostalo je sve talaska

Koliko ja vidim iako smo krenuli lose.Mi smo samo jednom igrali na domacem terenu i zijanili od Francuza.Ja sumnjam da ce Finska ili Kazahstan uzeti tamo bodove.Ili Ukrajina

Po meni sad ovo sto ja vidim je da ce se u Oktobru vidjeti koliki je strucnjak ovaj Bugar.Ako napravi veresiju iz nicega.Onda zasluzuje covjek spomenik.S nikad gorim timom smo uzeli bod Finskoj.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Svjetsko prvenstvo 2022 godine kvalifikacije

Post Postao/la Jack » 03 aug 2021 07:22

Kodro je poluvezaros.A da ne pricam od ostalih trenera.Sa onakim Pjanicem koji je pola godine presjedio na klupi.Dzeko koji ne zna se hoce li ili nece igrati narednu utakmicu.Ovo je plafon.Susic je realno imao daleko bolji tim.Pjanic nikad nije napravio nista za repku i nije pokazao nista


Sad realno mi idemo u Francusku gdje nemamo nikakve sanse tamo.Kazahstan i ta ekipa.Tu bi mozda ako bude srece.Mogli da uzmemo koji bod
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Svjetsko prvenstvo 2022 godine kvalifikacije

Post Postao/la Jack » 02 sep 2021 00:43

Pa,izvlacimo se.Prosli put sjecate li se onog poraza protiv Kipra.Vodimo 2:1 i na kraju 3:2 u 5 minuta prospemo.Ono je nacionalna sramota bila i to zesca.Makar se ne sramotimo pred ovim Bugarom.Mozda on i nije trener,ali zasad imamo neku sansu

Ko bi rekao da ce Ukrajina imati 4 boda nakon prve 4 utakmice.Da,nisu nijednom zijanili dosad.Ali imaju tako malo bodova.2 boda iz 3 utakmice i nije lose makar za nas.Igrali smo u gostima protiv Finske.Imali smo obe utakmice s Francuzima.Znaci nije katastrofa

Sad,jebi ga ako ne uzmemo Kazahstan.Onda sve ovo pada u vodu,sva taktika i tu ce pokazati se vise.Ali po meni ovo je bolje jer ce i Kazahstan traziti priliku protiv Finaca


Mediocre,srednja zalost ali bolje i srednja zalost nego raspad sistema
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Gorcin
Član
Postovi: 1619
Pridružen/a: 20 okt 2012 15:37

Re: Svjetsko prvenstvo 2022 godine kvalifikacije

Post Postao/la Gorcin » 02 sep 2021 09:57

Haj barem ovo na nešto liči.
Jesmo uglavnom bili razočarani kad je doveden ovaj Tuta Bugarin, ali frajer zna šta radi. Jest da se ne umire u ljepoti, bar s jačim ekipama ovu defanzivu igramo korektno. Vidjećemo na što će to ličiti kad trebali napasti, a takav meč je već naredni s Kazahstanom.
Čuvaj Stoca, ne daj Počitelja, ni Mostara ne ostavljaj sama...

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Svjetsko prvenstvo 2022 godine kvalifikacije

Post Postao/la Jack » 04 sep 2021 22:59

Nisam htio nista da pisem dok ne vidim rezultate danasnjih utakmica,kako je to sad eto sve ispalo?

I po meni.Ukrajina ima jos neke sanse jer je uzela 2 boda Francuzima.Ali su prosuli bodove protiv Finske,da ne pricam protiv Kazakhstana.Zapravo,Ukrajina ima samo jednu utakmicu gdje igraju na domacem terenu a to je protiv nas.Idu 2 puta u gostima znaci protiv nas i protiv Finske.A Finska je digla se.Uzeli su Kazahstan i trazit ce sad sansu protiv Francuza.Naravno,za nas svaki bod Finske protiv Francuza bi bio ravan katastrofi

Ukrajina 5 utakmica:5 bodova:Jos 3 utakmice ostale:2 X gostima protiv nas i Finske+ 1 Domaca utakmica protiv nas
Kazahstan 4 utakmice:2 Boda.Igraju s nama x2+ jednom igraju u gostima protiv Francuza u sto ne vjerujem da ce uzet nesto+ imaju domaci teren protiv Finaca.Sto znaci realno njima je biti ili ne biti sad utakmica s nama.Igrat ce na bod a trazit ce sva 3.Nema dileme ako ne uzmu nas.Njihove sanse padaju skroz jer imaju onda Francuze jednom.I moraju igrati protiv Finaca


Finska je po meni dobro krenula ali eto

Imaju 3 utakmice i 5 bodova.Najbolje.Ali nisu nijednom igrali s Francuzima.Nisu ni igrali protiv nas takodjer,ali ovog puta u gostima.To je 6.Onda im ostane Kazahstan i Ukrajina.Znaci svak ce traziti bodove


Po meni Kazahstan ispada ako zijani od nas.Jednostavno raspored im je ubitacan.Nama bi odgovao poraz Finaca jer bi se malo i oni spustili na zemlju.Ali sve je otvoreno
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Svjetsko prvenstvo 2022 godine kvalifikacije

Post Postao/la Jack » 04 sep 2021 23:01

Naravno ako mi ne uzmemo Kazahstan ja komotno mogu da kljucam ovu temu.Nema smisla :lol:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Svjetsko prvenstvo 2022 godine kvalifikacije

Post Postao/la Jack » 07 sep 2021 22:02

Velesila Kazahstan.E jadni smo mi s bilo kakvim nadama ako ove ne mozemo uzeti. :lol: :lol:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
momak
Član
Postovi: 667
Pridružen/a: 09 dec 2013 20:26

Re: Svjetsko prvenstvo 2022 godine kvalifikacije

Post Postao/la momak » 07 sep 2021 22:57

Top reprezentacija nas je srusila.
Sta kukate?
Totalno smo neozbiljni.

Avatar
Gost1
Član
Postovi: 277
Pridružen/a: 20 okt 2012 04:48

Re: Svjetsko prvenstvo 2022 godine kvalifikacije

Post Postao/la Gost1 » 07 sep 2021 23:52

Novi golman...ili stari

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7353
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Svjetsko prvenstvo 2022 godine kvalifikacije

Post Postao/la Drina » 08 sep 2021 08:32

Nas golman je prespavao sinoc.

Prvi gol, on spustenih ruku u petercu(gdje golman treba da ima totalnu kontrolu kada je ubacaj iz kornera)
Drugi gol. Postavio zid i brani tu stranu gola a ovamo ostavio rupu. Ukopan i gleda loptu. Kao da nije bio budan sinoc

Ne moze se reci da su igrali lose ali mi se ne svida nas stil igre. Treba im 50 dodavanja da dodu do 30m protivnickog gola. Nema tih brzih kontranapada i prodora. Bio je samo jedan nakon 6min igre i odmah 100%na sansa. Previse sporo stizu do protivnickog gola i onda se tamo susrecu sa 10 protivnickih igraca i sve je zacepljeno.

To jedino Italija moze da igra tako mrtvo, zabije jedan gol i onda zatvori igru.

Pogledaj samo koliko je sinoc puta Kolasinac vratio loptu nazad. I ne samo on. Ima li iko da povuce loptu naprijed, napravi prodor, da neku napadnu dinamiku i ne dozvoli protivniku da uvjek ima 10 igraca u odbrani?


Kao da se boje uci u neku trkacku utakmicu. Pa jesi li sportista ili nisi.
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Svjetsko prvenstvo 2022 godine kvalifikacije

Post Postao/la Jack » 05 okt 2021 15:53

Koliko ja vidim.9 i 12 Oktobra igramo u gostima.Ako ne uzmemo makar Kazahstan.Sanse za baraz su nikakve.Cak i poraz od Ukrajine nas moze baciti dalje ako pobjedimo zadnje 2 utakmice protiv Finske i Ukrajine na domacem terenu.Kako mi dosad nismo nikog pobjedili.Sanse su minimalne za takvo sta
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Svjetsko prvenstvo 2022 godine kvalifikacije

Post Postao/la Jack » 09 okt 2021 20:45

Ukrajina uze ove sjevernjake.Ja sam i prije govorio ako uzmemo ove Ukrajince.Da smo prosli u baraz.Nama realno je dovoljno 2 pobjede mozemo da komotno izgubimo od Ukrajinaca

Samo na domacem terenu treba uzeti Fince i Ukrajince.Sanse su tako minimalne
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7353
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Svjetsko prvenstvo 2022 godine kvalifikacije

Post Postao/la Drina » 10 okt 2021 19:02

Ukrajinci imaju dobru ekipu. Oni uvjek igraju dobro ali nemaju ozbiljnost(kao vecina ekipa iz istocne Europe) i zato ne postizu neke znacajne rezultate. Mislim da su Ukrajinci bolji ali valjda mozemo imati jednu pobjedu protiv njih.

Svida mi se sto kod nas u odbrani sada ima dosta mladih igraca i sto su ovako rano poceli da igraju zajedno. Mislim da imamo dobrih igraca i da nam odgovara ovaj stil igre sa 3 odbrambena igraca i da ovo nije lose. Fali malo prodornosti i brza tranzicija lopte naprijed ali ce i to doci.

Nas je unistio Prosinecki. On je bas rasklimao ekipu da se tek sada pocinje vracati na pravi kolosijek.


I na kraju drago mi je za Smaila. On je bas dobar golgeter. To je vec pokazao u Belgiji i meni je iskreno cudo da vec nije otisao u neki jaci klub. Ima kapacitet za jacu ligu
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Avatar
momak
Član
Postovi: 667
Pridružen/a: 09 dec 2013 20:26

Re: Svjetsko prvenstvo 2022 godine kvalifikacije

Post Postao/la momak » 10 okt 2021 22:11

Nisam gledao tekmu.
Oba protivnika MORAMO pobjetit,da bi bili zasluzni da idemo u baraz.
A tako je i za Finsku i Ukrajinu.
Nema tu bas puno filozofije!!!

Postovanje si moramo priigrati,a ne na tudzoj nesreci!!!

Avatar
Pita sirnica
Član
Postovi: 1418
Pridružen/a: 31 dec 2017 09:28

Re: Svjetsko prvenstvo 2022 godine kvalifikacije

Post Postao/la Pita sirnica » 12 okt 2021 23:13

Super rezultat! Moglo je i bolje ali i gore.

Naravno, naredne tekme se moraju pobijedit
B -> B -> B

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Svjetsko prvenstvo 2022 godine kvalifikacije

Post Postao/la Jack » 13 okt 2021 22:01

Pa,zapravo i ne moraju.Cak sta vise.Jasno je da pobjeda i nerijeseno protiv Ukrajine.Mi prolazimo dalje.Jer realno.Finska treba da uzme onda Francusku kod kuce.A ako Francuzi ne izbace C tim ovdje.Ne vidim kako bi mogli da ih uzmu.To je realnost

Finska ima+ 1 bod vise od nas.Oni su samo razvalili Kazahstan.2 pobjede=6 bodova ovdje.Uzeli su jos 2 boda u 4 utakmice a to je bod protiv nas na njihovom terenu.I uzeli su bod u Ukrajini.Sto na kraju nije znacilo nista,jer su ih Ukrajinci uzeli u gostima

Po meni Ukrajina ima sad da igra na sve ili nista jer imaju + 2 Boda prednost.Ali mi igramo na domacem terenu oba puta.Poraz protiv Ukrajine na domacem terenu.To je kraj price za nas


Finska za mjesec dana ce nam reci da li imamo i teoretski sanse za baraz.Ovo bi bio 5 put da igramo baraz ako bi imali pozitivu u ove 2 zadnje utakmice
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Odgovorite