☑ Pravila foruma i savjeti

BH klubovi u evropskim takmicenjima

Avatar
Gorcin
Član
Postovi: 1619
Pridružen/a: 20 okt 2012 15:37

Re: BH klubovi u evropskim takmicenjima

Post Postao/la Gorcin » 30 jul 2021 14:08

amkos je napisao/la: 30 jul 2021 00:52
Gorcin je napisao/la: 29 jul 2021 23:35 VOLIM VAS SVE !!!

Dajte nam te Švede :rat:
Hoćeš li se ošišati naćelavo ? :mrgreen:

Da je Sarajevo bolje odigralo mogli su se u 3. pretkolu sastati Velež i Sarajevo. :D
Normala.
I u vatru, i u dim, i u pakao za njim. MUSDVG :vojnik2:
Čuvaj Stoca, ne daj Počitelja, ni Mostara ne ostavljaj sama...

kenan
Član
Postovi: 246
Pridružen/a: 25 okt 2013 18:46

Re: BH klubovi u evropskim takmicenjima

Post Postao/la kenan » 30 jul 2021 23:07

apilk5 je napisao/la: 30 jul 2021 12:49
kenan je napisao/la: 30 jul 2021 02:04 Evo da vas obavijestim da je bio veliki sukob navijača u Pocitelju.
Šta se desilo?
Gledao utakmicu sa gostima kafića, pred drugi produžetak, (sjedio leđima okrenut njima, kad su se sunjali), vidim svi se ustaju bježe, nije mi bilo jasno šta se desava, okrenem se kad vidim iza mene, na par metara, u crnim majicama, njih dvadesetak ulijeću, sreća pun sto flaša bio, odmah sam reagovao, brzo se snašao udri flasama, povukli su se na distancu, počeli gadjat raketama, topovskim udarima, kamenjem, uzvraćao sam nazad, malo su se i naši konsolidivali, te par ljudi izlijece, potisnuli smo ih nazad, ka već pripremljenim autima za bijeg, gdje je nekoliko njih ispeglano dobro, i pobjegli su ka Mostaru.
Od posljedica, ja sam dobio flašu u nogu, gazda objekta je dobio raketu u prsa, te su u prvom naletu otrgli transparent Red Army Capljina, koji je otet.
Oni su dobili više batina, i učinjena im je šteta od bar 5 - 6 hiljada km, prilikom bijega.
Nakon svega smo našli dosta odbačenih palica, nekoliko raketa i topovskih udara.

Krim služba nije došla ni tri sata nakon tuče, policija došla nekih 15tak minuta nakon, ali su i oni dobili žestoke uvrede.
Zanimljivo, na istom mjestu gdje je bila tuča, uvijek stoji patrola policije, ali u tom trenutku, i na tom mjestu, gdje se Velez uvijek prati, i gdje su uvijek naši ljudi, nije bilo nikoga.
Sve u svemu sreća im je pa ih niko nije vidio bar malo ranije, jer su se bukvalno prisunjali na 10 metara od nas i onda krenuli u napad.

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12079
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: BH klubovi u evropskim takmicenjima

Post Postao/la amkos » 31 jul 2021 00:06

kenan je napisao/la: 30 jul 2021 23:07
apilk5 je napisao/la: 30 jul 2021 12:49
kenan je napisao/la: 30 jul 2021 02:04 Evo da vas obavijestim da je bio veliki sukob navijača u Pocitelju.
Šta se desilo?
Gledao utakmicu sa gostima kafića, pred drugi produžetak, (sjedio leđima okrenut njima, kad su se sunjali), vidim svi se ustaju bježe, nije mi bilo jasno šta se desava, okrenem se kad vidim iza mene, na par metara, u crnim majicama, njih dvadesetak ulijeću, sreća pun sto flaša bio, odmah sam reagovao, brzo se snašao udri flasama, povukli su se na distancu, počeli gadjat raketama, topovskim udarima, kamenjem, uzvraćao sam nazad, malo su se i naši konsolidivali, te par ljudi izlijece, potisnuli smo ih nazad, ka već pripremljenim autima za bijeg, gdje je nekoliko njih ispeglano dobro, i pobjegli su ka Mostaru.
Od posljedica, ja sam dobio flašu u nogu, gazda objekta je dobio raketu u prsa, te su u prvom naletu otrgli transparent Red Army Capljina, koji je otet.
Oni su dobili više batina, i učinjena im je šteta od bar 5 - 6 hiljada km, prilikom bijega.
Nakon svega smo našli dosta odbačenih palica, nekoliko raketa i topovskih udara.

Krim služba nije došla ni tri sata nakon tuče, policija došla nekih 15tak minuta nakon, ali su i oni dobili žestoke uvrede.
Zanimljivo, na istom mjestu gdje je bila tuča, uvijek stoji patrola policije, ali u tom trenutku, i na tom mjestu, gdje se Velez uvijek prati, i gdje su uvijek naši ljudi, nije bilo nikoga.
Sve u svemu sreća im je pa ih niko nije vidio bar malo ranije, jer su se bukvalno prisunjali na 10 metara od nas i onda krenuli u napad.
https://starmo.ba/saznajemo-detalje-ugo ... -kamenjem/
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

kenan
Član
Postovi: 246
Pridružen/a: 25 okt 2013 18:46

Re: BH klubovi u evropskim takmicenjima

Post Postao/la kenan » 31 jul 2021 00:12

Uvijek kad idete za more, svratite na pice ili jelo kod Alje ili Kruške, u Pocitelju, to su ljudi koji su dobre patriote ranjeni u ratu i danas se bore i prkose na tom terenu.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: BH klubovi u evropskim takmicenjima

Post Postao/la Jack » 31 jul 2021 00:33

Dobro planirana ustaska akcija koja nije mogla da bude izvedena u Mostaru jer u Mostaru ustashe nemaju punu vlast i svi mediji bi divljali kad bi tamo sta uradili.Ali u Mostaru nemas 3: 1 kako oni vole.Pa je platio Pocitelj u ustaskoj opstini Capljina gdje ''niko'' nista ne zna.Zapamti da spomenik borcima Armije Bih na Bulevaru koji je srusen na 50 m.Da,50 metara od linije razdvajanja.I nije niko nasao ''napadaca'''.I to ima par godina odatle.Pa ako ne mogu da nadju fakticki na samoj liniji razdvajanja u Mostaru napadaca.Kako bi nasli u Pocitelju.Nije ovo slucajno jer ovo je dobro planirana akcija koja im nije prosla.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: BH klubovi u evropskim takmicenjima

Post Postao/la Jack » 31 jul 2021 07:44

Gledao utakmicu sa gostima kafića, pred drugi produžetak, (sjedio leđima okrenut njima, kad su se sunjali), vidim svi se ustaju bježe, nije mi bilo jasno šta se desava, okrenem se kad vidim iza mene, na par metara, u crnim majicama, njih dvadesetak ulijeću, sreća pun sto flaša bio, odmah sam reagovao, brzo se snašao udri flasama, povukli su se na distancu, počeli gadjat raketama, topovskim udarima, kamenjem, uzvraćao sam nazad, malo su se i naši konsolidivali, te par ljudi izlijece, potisnuli smo ih nazad, ka već pripremljenim autima za bijeg, gdje je nekoliko njih ispeglano dobro, i pobjegli su ka Mostaru.
Odjednom rakete.Odjednom flase.Odjednom.Prilicno naivno razmisljanje


Sad cu ti napisati pravilno

Ustaski teroristi s veoma dobro pripremljenom i planiranom akcijom potpomognuti od strane lokalnog Hdz kadra Capljina koji su svjesno zataskavali preko medija ovaj ''izolovan'' slucaj.Akcijom su namjeravali da zastrase povratnicku populaciju jer u stanju kakvo im je po Capljini.Ovo je za njih sad biti ili ne biti.Rakete,pajseri,ovamo-tamo.Sta ti ljudi spavaju s raketama?Da nisu mozda neki doktori?Inzinjeri raketne tehnologije?Da ne rade mozda za Nasu?Sve neki doktor do doktora,inzinjer do inzinjera.Raketna tehnologija je takva evo samo sta NASA nije zovnula ove veoma jake i mirne ''ustashe'' koji su mucki napadnuti u 11 sati ponoci ili sta li vec od izolovanih,u enklavi Bosnjaka Pocitelja.


Pa ko popusi ovu ustasku pricu mislim da je mentalno ogranicen.Cak sta vise ovo ni debil ne bi popusio

Jos jednom zao mi je za tvoju nogu ali u Jezerskom ili oko Buzima brojao bi mrtve.Ali ovo su ''navijaci'' koji studiraju raketne tehnologije i parapsiholske sprenosti.Sve neki doktori,genijalci..itd
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Sahbaz
Član
Postovi: 274
Pridružen/a: 23 nov 2019 11:49

Re: BH klubovi u evropskim takmicenjima

Post Postao/la Sahbaz » 31 jul 2021 13:08

Tu je i snimak napada:


Avatar
Sahbaz
Član
Postovi: 274
Pridružen/a: 23 nov 2019 11:49

Re: BH klubovi u evropskim takmicenjima

Post Postao/la Sahbaz » 31 jul 2021 13:22

Nažalost sve su prilike da će napadi na Bošnjake, tamo gdje su u manjini ili enklavi, biti sve učestaliji. Ovo najmanje veze ima sa sportom i navijanjem.

Ustašama gori tlo pod nogama i ko zna šta nas sve čeka.

A vama lavovima dole svaka čast, držite se skupa i branite čast i prag! :vojnik2:

Avatar
Sahbaz
Član
Postovi: 274
Pridružen/a: 23 nov 2019 11:49

Re: BH klubovi u evropskim takmicenjima

Post Postao/la Sahbaz » 31 jul 2021 13:30

Mene je sramota u njihovo ime. Zadnjih mjeseci ništa časno i čojski nisu učinili kao navijači, samo neki podmukli upadi i napadi na običnu raju.

Nisam upućen u taj navijači svijet, ali imam osjećaj da bi 10 Red Army momaka poslalo hiljadu "ultrasa" na klinički, s obzirom kako se nose sa nekoliko nespremnih simpatizera. :lol:

Avatar
momak
Član
Postovi: 667
Pridružen/a: 09 dec 2013 20:26

Re: BH klubovi u evropskim takmicenjima

Post Postao/la momak » 01 aug 2021 14:26

Malo sa zakašnjenjem.
BRAVO Velez Mostar. :zastava:
Imate vjetar u ledza,nemojte stajati.

Avatar
momak
Član
Postovi: 667
Pridružen/a: 09 dec 2013 20:26

Re: BH klubovi u evropskim takmicenjima

Post Postao/la momak » 01 aug 2021 14:31

Bravo Kenane.
Odbranili ste cast Bosnjastva kao obicni ljudi.Jer po snimku se vide cca godine gostiju.
Kao navijac.Reagovo si exstra.
Poraz je u izgubljenom transparentu.
Iduce tekme-pamet u glavu.
Uvijek je neko ispred kortea-a tako sa strane i iza.
Kao navijac si shvatio vjerovatno.
Nadam se,da imas jos momaka oko sebe.
Veliki pozdrav za hrabri Počitelj.

Kenan :aplauz: :respekt:

Avatar
apilk5
Član
Postovi: 293
Pridružen/a: 07 nov 2020 21:16

Re: BH klubovi u evropskim takmicenjima

Post Postao/la apilk5 » 02 aug 2021 14:17

Feyenoord ili Luzern ako pobijedimo Elfsborg

Avatar
Sahbaz
Član
Postovi: 274
Pridružen/a: 23 nov 2019 11:49

Re: BH klubovi u evropskim takmicenjima

Post Postao/la Sahbaz » 02 aug 2021 14:35

Imam jako dobar osjećaj za Velež. Svi Bošnjaci bez obzira na dres su uz njih. Sve je moguće!

Avatar
Mostar95
Član
Postovi: 71
Pridružen/a: 15 apr 2021 02:03

Re: BH klubovi u evropskim takmicenjima

Post Postao/la Mostar95 » 02 aug 2021 19:35

Fejnord jedva kutaris'o sa Kosovarima. Svi danas igraju lopte.
Malta na Žovnici!

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: BH klubovi u evropskim takmicenjima

Post Postao/la Jack » 03 aug 2021 07:16

Sahbaz je napisao/la: 02 aug 2021 14:35 Imam jako dobar osjećaj za Velež. Svi Bošnjaci bez obzira na dres su uz njih. Sve je moguće!


Bit ce gusto

4"0 za Elfsborg.Ovi imaju malo jaci napad.Tako realno.Ne vjerujem da ce Velez napraviti ista ovdje.Ali eto za 2 dana cete skopcati i sami kako dalje
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41196
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: BH klubovi u evropskim takmicenjima

Post Postao/la Jack » 03 aug 2021 08:29

Velez taman oko 3 sata popodne kad je vrijeme da se jede grah i kruh.Otici ce iz Svedske s 5 primljenih golova. :lol: :lol:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Mostar95
Član
Postovi: 71
Pridružen/a: 15 apr 2021 02:03

Re: BH klubovi u evropskim takmicenjima

Post Postao/la Mostar95 » 03 aug 2021 11:32

Azmir Husic kupio kvotu za 20k :D novih 8 igraca u prvoj, drugi sastav i nije se ni ocekivala kakva dobra igra al' eto idemo dalje.
Malta na Žovnici!

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7353
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: BH klubovi u evropskim takmicenjima

Post Postao/la Drina » 05 aug 2021 12:35

Jack je napisao/la: 03 aug 2021 07:16
Sahbaz je napisao/la: 02 aug 2021 14:35 Imam jako dobar osjećaj za Velež. Svi Bošnjaci bez obzira na dres su uz njih. Sve je moguće!


Bit ce gusto

4"0 za Elfsborg.Ovi imaju malo jaci napad.Tako realno.Ne vjerujem da ce Velez napraviti ista ovdje.Ali eto za 2 dana cete skopcati i sami kako dalje
Nikad ne znas. Da je kako odigrati X tamo onda se mogu nadati necemu. Samo da kleknu odmah. Izbjeci situaciju da prime brz gol.
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Avatar
Mostar95
Član
Postovi: 71
Pridružen/a: 15 apr 2021 02:03

Re: BH klubovi u evropskim takmicenjima

Post Postao/la Mostar95 » 05 aug 2021 21:46

Ekipa za koplje slabija od AEKa
Može se ovo proći samo lagano :vojnik2:
Malta na Žovnici!

Avatar
momak
Član
Postovi: 667
Pridružen/a: 09 dec 2013 20:26

Re: BH klubovi u evropskim takmicenjima

Post Postao/la momak » 06 aug 2021 00:18

Svaka cast Velez.
Nisam gledao tekme.A to sto citam,moze nam biti zao i za bezveze glupog primljenog gola.
Sve se vodi na to,da i ovo prepreku Velez moze proci.Pogotovo sa punim tribinama Grbavice!!!

Stvarno vjerujem i ima REALNE sanse,da se jim utrpa dva tri komada.
Trkacko kondicijski su izgleda rodzeni dobro stajali.

BRAVO i svim srcem za vas.

Odgovorite