☑ Pravila foruma i savjeti

Tekfirdžije, haridžije

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Tekfirdžije

Post Postao/la ABen » 05 jun 2015 07:21

ZV Keli je napisao/la:Bosne bez SDA nema koliko god vi negirali!
Zar neko moze ovo stvarno da tvrdi i ostane ziv. Mislis li ti ovo ozbiljno? Bosna, Bosnjaci i bosanski jezik nastali sa SDA i nestaju sa njima? :mrgreen: SDA potpisivac Deytonskog i sa tim nema njih nema Bosne? :mrgreen: Nerazumijem logiku.

Bez ljutnje ali ja bezkicmenjacke izjave vece od ove nisam cuo! Jesu vas istrasili ovi iz SDA, trebate svi otici pod hitno da vam saliju strahu.

Bakir i 99% politicara iz SDA su drzvani izdajnici. koji su izdali Bosnu i Bosnjake ne jednom vec vise puta. A zna Abidaga dobro sta je napisao za izdajnike. Ko podrzava izdajnike taj i je isto izdajnik. Sto se tice Radnocica, pa on je uz Aliju proveo cijeli rat a Bakiru bio kao brat, SDA ga digla i napravila sve ovo od njega.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5848
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Tekfirdžije

Post Postao/la Abidaga » 05 jun 2015 11:41

Kada te neko poziva na drzavni udar prvo pitaj ko ce formirati novu vlast.

Avatar
ZV Keli
Član
Postovi: 2096
Pridružen/a: 21 okt 2012 11:06

Re: Tekfirdžije

Post Postao/la ZV Keli » 05 jun 2015 14:31

ABen je napisao/la:
ZV Keli je napisao/la:Bosne bez SDA nema koliko god vi negirali!
Zar neko moze ovo stvarno da tvrdi i ostane ziv. Mislis li ti ovo ozbiljno? Bosna, Bosnjaci i bosanski jezik nastali sa SDA i nestaju sa njima? :mrgreen: SDA potpisivac Deytonskog i sa tim nema njih nema Bosne? :mrgreen: Nerazumijem logiku.

Bez ljutnje ali ja bezkicmenjacke izjave vece od ove nisam cuo! Jesu vas istrasili ovi iz SDA, trebate svi otici pod hitno da vam saliju strahu.

Bakir i 99% politicara iz SDA su drzvani izdajnici. koji su izdali Bosnu i Bosnjake ne jednom vec vise puta. A zna Abidaga dobro sta je napisao za izdajnike. Ko podrzava izdajnike taj i je isto izdajnik. Sto se tice Radnocica, pa on je uz Aliju proveo cijeli rat a Bakiru bio kao brat, SDA ga digla i napravila sve ovo od njega.
Zivis li ti ovdje ili u emigraciji? I nemoj mi price iz ekonomskih razloga si otisao. Aliju pljuvati je cisti idiotizam i za mene je cetnik svaki ko ga pljune taman mi brat bio. Ko ne zna sta je SDA uradila za ovaj pogani narod jer Bosnjaci jedva docekaju pljunuti i udariti na drugog Bosnjaka, a informisao se iz Avaza ili fura klasicnu pricu pljuj na Aliju da se komsije ne ljute sta nema prqvo da prica a i nije tema.

Ps nisu me uplasili ali me strah od radoncica lagumdzije i komsica

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Tekfirdžije

Post Postao/la ABen » 05 jun 2015 18:29

ZV Keli je napisao/la:Zivis li ti ovdje ili u emigraciji? I nemoj mi price iz ekonomskih razloga si otisao.
Zivis li ti u federaciji ili genocidnoj tvorevini? Boli te sto nas narod tamo svaki dan teroriziraju. Sto hapse, pretresaju i zatvaraju u zatvor bez razloga. Zatvorite oci i nevidite to. Nisam otiso iz ekonomskih razloga, ispred noza sam pobjegao. Ali su zato na stotine mladih napustili samo Prijedor iz ekonomskih i drugih razloga.

ZV Keli je napisao/la:Aliju pljuvati je cisti idiotizam i za mene je cetnik svaki ko ga pljune taman mi brat bio. Ko ne zna sta je SDA uradila za ovaj pogani narod jer Bosnjaci jedva docekaju pljunuti i udariti na drugog Bosnjaka, a informisao se iz Avaza ili fura klasicnu pricu pljuj na Aliju da se komsije ne ljute sta nema prqvo da prica a i nije tema. /quote]

Sad ih ove iz SDA na celu sa Bakirom netreba pljuvati? Sta je to Bakir uradio da ga nepljujem? Krio se po trezoru a iovi drugi pokraj njega su sve opljackali i dalje pljackaju svoj rodjeni narod i drzavu. Sta je najgore pokraj Toga izdaju svoj narod u genocidnoj tvorevini, trguju sa tim narodom. Kao da su ovce za kljanje i sjete se samo kad im treba izbornih pojena. Pred izbore su letjeli da se uslikaju pokraj Tomasice.

Sto se tice komsija, kakve komsije? To su cetnici u ustase. Ko se njima udvaruje i druge gluposti? Pa to ste vi, a ne mi u dijaspori ili u genocidnoj tvorevini.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
krhan
Član
Postovi: 2278
Pridružen/a: 18 okt 2012 19:02

Re: Tekfirdžije

Post Postao/la krhan » 05 jun 2015 18:37

Smirite malo strasti, sta vam je.

Keli niko nepljuje po nasem rahmetli Alji. On je baska.

Evo ja se licno ljutim i bunim protiv SdA. Pa zar nevidis sta sa nas rade.Zar ti nevidis da mi Bosnjaci nemamo u sustini nijedne stranke.

U svakoj stranci koja "NAS ZASTUPA" ima izvanrednih ljudi/politicara. Ali kao stranke, jednostavo nemamo.


"Ps nisu me uplasili ali me strah od radoncica lagumdzije i komsica" eh bas iz ovih razloga sam glaso za SDA a pogotovu radi onog Radoncica.

I PRESTANITE SE SVADJATI....... :fes: :zastava: :mashallah:
Rekao je Omer ibnul-Hattab, radijellahu anhu:"Nije rob (vjernik), nakon islama, dobio vece dobro od cestita brata, pa kada neko od vas primjeti ljubav od strane svoga brata neka ga se drzi."
:zastava: :mashallah:

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Tekfirdžije

Post Postao/la ABen » 05 jun 2015 21:59

Nesvadjamo se mi @krhane. Nemoze covjek uvijk i da suti, mora nekad da izadje napolje. Aali sad da je SDA i Bakir spas za Bosnjake u genocidnoj tvorevini. Jeste kad na vrbi rodi grozdje. Mozda za vas u Sarajevu i drugim mijestima.
Nama postavljaju uvijek neke debile i izdajnike u na celu tih stranki. koji su podobni njima i cetnicima.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
krhan
Član
Postovi: 2278
Pridružen/a: 18 okt 2012 19:02

Re: Tekfirdžije

Post Postao/la krhan » 05 jun 2015 22:29

Netrebas to meni pricat, znam to ja. Da imamo Bogdom sposobnije i bolje politicare imali bi i vise Bosne.
Rekao je Omer ibnul-Hattab, radijellahu anhu:"Nije rob (vjernik), nakon islama, dobio vece dobro od cestita brata, pa kada neko od vas primjeti ljubav od strane svoga brata neka ga se drzi."
:zastava: :mashallah:

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12079
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Tekfirdžije

Post Postao/la amkos » 05 jun 2015 23:25

Vratimo se na temu. :mrgreen:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
ZV Keli
Član
Postovi: 2096
Pridružen/a: 21 okt 2012 11:06

Re: Tekfirdžije

Post Postao/la ZV Keli » 07 jun 2015 20:14

Tekfirdzije aka haridzije su tema.
Pogledajte predavanje hafiz Dzevada ef Golosa na ovu teme, spominje i idis jer su oni upravo ti.

Postoje i hadisi i predaje o ovoj najopasnijoj muslimanskoj sekti(jer sije i sufije i nisu muslimani)

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5848
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Tekfirdžije

Post Postao/la Abidaga » 07 jun 2015 23:22

ZV Keli je napisao/la:sije i sufije i nisu muslimani
"Nisu" muslimani a vjeruju u Allaha i poslanika? :pih:

Avatar
ZV Keli
Član
Postovi: 2096
Pridružen/a: 21 okt 2012 11:06

Re: Tekfirdžije

Post Postao/la ZV Keli » 14 jun 2015 23:24

Abidaga je napisao/la:
ZV Keli je napisao/la:sije i sufije i nisu muslimani
"Nisu" muslimani a vjeruju u Allaha i poslanika? :pih:
Hoces da pricamo o tome?
Onaj koji vjeruje da Kur'an nije dovrsen udario je na temelj religije, onaj koji vjeruje da je Dzibril a.s. pogrijesio i poslanstvo donio Muhamedu saws a ne hazreti Aliu r.a. je udar na temelj Islama. Vjeruju u bezgresne ljude itd mrsko mi sad pisati na mobitelu.

Upitan je njihov jedan od glavnih sejhova ko ce pretvoditi sud na Sudnjem danu a odgovorio je Ali :vomit: isto tako kada se dijete rodi ono doziva Gospodara sa Ya Rabbi oni tvrde da se doziva sa Ya Ali :rofll:
Pogledajte dokumentarac Vjekovni neprijatelji.

Ne znam koliko ste upoznati Druzi su se odvojili od Ismajlija sekte siitske i oni su jos gori.

Šijama od 110 hiljada ashaba sa oprostajnoga hadza samo 7 oszltalo u islamu i da je Ali pravi Kur'an sakrio od njih i da je sakriven sa imamom Mehdijem :mrgreen: a Sufije su mastale u Perziji pri siizmu i prva 4 stoljeca sufizma nijedan pripadnik te sekte nije bio medju Arapima...

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5848
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Tekfirdžije

Post Postao/la Abidaga » 22 jun 2015 00:31

18.06.2015
Reisu-l-ulema Husein ef. Kavazović: "Mi znamo da Islamski svijet nije monolitan, postoji bosanska, osmanska tradicija Islama kao i malajska i perzijska tradicija Islama.. To su zive tradicije u kojima zivi ummet Muhameda s.a.v.s. i koje moraju PRIZNATI jedne drugu i kazati Da to su nase autenticne Muslimanske tradicije, a NE atakovati jedni na druge! Jer atacima izmedju Sunija i Siija jedino ce hajrovati nasi zajednicki dusmani !"
https://www.youtube.com/watch?v=ZgcuiYDhHuM

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5848
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Tekfirdžije

Post Postao/la Abidaga » 14 aug 2015 16:01

Poslije višegodišnjeg sijanja zla, portal “Vijesti Ummeta” konačno je ugašen. Zabrana rada spomenutog portala uslijedila je nakon veličanja ubistva hrvatskog državljanina Tomislava Salopeka. Sada smo vidjeli kako sigurnosne službe lahko mogu da kontrolišu rad sličnih portala. Kako god je sada postavljena zabrana za portal “Vijesti Ummeta”, tako se moglo postupiti i ranije. Zato postavljamo pitanje, kome je bilo u interesu da se dopusti “Vijestima Ummeta” da godinama šire ideologiju zla i odvode mlade ljude u zabludu.

http://saff.ba/isil-ov-portal-vijesti-u ... c3yD1Potjo

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41197
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Tekfirdžije

Post Postao/la Jack » 14 aug 2015 16:07

Zali boze onih 18-20 godisnjaka koji su dali zivot za taj neki Isis i pustinju Sirije.Steta,prava steta

:roll:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
krhan
Član
Postovi: 2278
Pridružen/a: 18 okt 2012 19:02

Re: Tekfirdžije

Post Postao/la krhan » 14 aug 2015 19:20

Hvala Bogu sto ovaj zvot ovdje nije vjecan, da moramo svasta gledati i trpiti itd.

Srecom pa je prolazan i zaista brzo ovaj zivot prolazi pokupimo sto vise dobra a sto manje zla. Pripremimo se za onaj svijet.

A u namazu je spas.

Mogu ti da kazem Dedzdzalove sluge se sada sepuriti i zlo ciniti i siriti a sumnjam da ce se osiliti kad stanu pred Allaha dz.s. i budu polagali racune.

Tesko se njima.
Rekao je Omer ibnul-Hattab, radijellahu anhu:"Nije rob (vjernik), nakon islama, dobio vece dobro od cestita brata, pa kada neko od vas primjeti ljubav od strane svoga brata neka ga se drzi."
:zastava: :mashallah:

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5848
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Tekfirdžije

Post Postao/la Abidaga » 26 aug 2015 19:55

21.08.2015
Bakir Izetbegović: "Među vehabijama, ili selefijama što je precizniji naziv, će doći do raslojavanja. Ogromna većina njih će se oduprijeti ovome što radi IDIL..
http://pressrs.ba/info/vijesti/izetbego ... 20-08-2015

Avatar
ZV Keli
Član
Postovi: 2096
Pridružen/a: 21 okt 2012 11:06

Re: Tekfirdžije

Post Postao/la ZV Keli » 17 sep 2015 13:42


Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5848
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Tekfirdžije

Post Postao/la Abidaga » 30 sep 2015 00:41

"Amerika i Izrael su kreirali ISIL"
sW0r7aI4WcI

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12079
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Tekfirdžije

Post Postao/la amkos » 30 sep 2015 14:08

Jok eto nismo znali. :maestro: Ja konto Mongolci ih kreirali. :lool:

Pametnom je i isaret dosta. :sofa:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5848
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Tekfirdžije

Post Postao/la Abidaga » 07 okt 2015 20:20

Velic o stvaranju velikog Izraela uz pomoc Bagdadija:
zGWdv7pRuUU

Odgovorite