☑ Pravila foruma i savjeti

Lažne mape na internetu

Bistrik

Lažne mape na internetu

Post Postao/la Bistrik » 12 okt 2017 20:44

Upravo pregledam wikipediju i zaprepašten sam: korisnik Ceha kojeg znamo za hrvatskog foruma je ubacio tonu lažnih mapa na internetu koje su na moj užas prihvaćene i na engleskim verzijama Wikipedije.

Šizofreni bolesnik vodi svoj internet rat protiv nas. Ljudi jeste li svjesni toga???? :shock: :shock: :shock: :shock:

Na najvećoj otvorenoj enciklopediji današnjeg svijeta: Wikipediji - nalaze se nekoliko njegovih mapa koje sve imaju lažnu sliku realnog i historijskog stanja u BiH.

Ko primjer navodim sljedeću:

https://en.wikipedia.org/wiki/Dayton_Ag ... Dayton.png

Bolesnik je namjerno ucrtao linije fronte uvečavajući prostorno površinu koju je HVO držao pod okupacijom:

1. lažna linija na području općine Bosanski Petrovac,
2. dvostruko uvećana površina malih enklava pod hrvatskom okupacijom: (potez Bila-Vitez-Busovača) i (potez Kiseljak-Kreševo),
3. Uvećana površina na prostoru općine Gornji Vakuf,
4. Uvećana površina na prostoru općine Žepče,
5. Uvećana površina na prostoru općine Usora,
6. Lažna linija na prostoru općine Jablanica,
7. Uvećana površina na prostoru općine Brčko,
8. Lažna linija na prostoru općine Mostar.

Njegov ustaški rat je došao na englesku verziju wikipedije i niko nije reagovao. Halllooooo ljudiiiiii????

P.S.: U privatnim porukama bi molio bilo koga ko ima lične informacije o navedenom.

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Lažne mape na internetu

Post Postao/la amkos » 12 okt 2017 21:18

Evo i u Konjicu je neku plavu tačku stavio. Koji šizofreni bolesnik. :vomit: :vomit:

@Zmaj, @aburović znaju oko mapa, pa možemo ovo sve demantovati vrlo brzo. Ali je jako uporan ovaj gore navedeni bolesnik u svom naumu. :lol:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41375
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Lažne mape na internetu

Post Postao/la Jack » 13 okt 2017 09:09

Ja bih trebao da reagujem radi trecerazrednih budala i pijanica.Jel ti prodjes kroz kafanu i reagujes na ispovracane podove,pijane ufurane zene ili muskarce koji ne mogu da popiju.Ne

On je trecerazredna budala.Primjer

3000 Srba Donjeg Vakufa
2/3 ''Hrvata'' u gradu Jajcu
80% tzv Hrvata u gradu Novom Travniku
I jos mlatimudan je gluposti napisao.Arhiva i gluposti koje je pisao.Sve govore o njemu

Nije ti niko izbrisao postove,prestani mi slati privatne poruke.I pogledaj malo bolje.Samo ti je PREMJESTEN post.Nije IZBRISAN.Jer ne zasluzuje da bude na podforumu mape

Raspravljanje na wikipediji je imaginarni rat s vjetrenjacama.Ne mozes ga pobjediti.Kreten ima 200 gresaka.On zivi u 1995 kad je Hvo okupirao dijelove Bosne i misli da to sto je Hvo okupirao tad da je dio famozne prosirene Hrvatske.Mic po mic,selo po selu.Cak i famozno Zabrdje kraj Konjica koje je Hvo drzao u ratu.Danas ima vecinu Bosnjaka.Kao i neka sela oko Jajca,tipa Bespelj:Donji i Gornji,Barevo,Cvitovic..itd

Hvo nikad nije drzao toliko B.Petrovca.Mozda 3 km2 tops
Hvo nikad nije drzao dio Konjica kako je kreten stavio uz Prozor
Hvo nikad nije drzao Lizoperce,Grevice,Toscanicu i dobar dio Slatina.Jablanica/Prozor
Doljani su selo koje se protezu na 14 km duzine.Tako ko je sta drzao Doljana treba da dadne jedino RATNA ARHIVA ARMIJE BIH.Da se vidi na TOPOGRAFSKOJ KARTI.Koje zaseoke doticnog sela je drzala Armija

Ostalo se ne isplati komentarisati
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41375
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Lažne mape na internetu

Post Postao/la Jack » 13 okt 2017 09:27

slika

Kreten je ispravno nacrtao Vitez i Novi Travnik
Travnik tzv Hrvatski volovi nisu nikad drzali toliko Travnicke opcine.Drzali su 4-5 sela s cirka 20 km2.Ona mapa je toliko debilna,da bi blesimetar pukao
Zaboravi ustasha iz Zagreba Septembar 16,1993 kad je Armija bih oslobodila Toscanicu,Lizoperce i famozno ''Udutsko'' i razbili ih na potezu Slatine.Ali,lik zivi u masti.Misli da je agresor koji je dobio dozvolu Armije Bih da se odrzi.

Vidi 3 sela koje je u ratu drzao Hvo(Turija,Zabrdje i Zaslivlje).U Medjuvremenu Zabrdje su postale Bosnjacko selo.A u ova druga 2 imas skupa 5 maloljetnih Hrvata u oba sela.I ti su na redu za MINKEN I Stutgart
Hvo je istina drzao enklavu Dastansko.Okupatorske snage su ostavljene na prostoru 15 km2.Bosnjacko selo DASTANSKO inace.Koja je odmah nakon rata integrisano u Vares

Hvo nije drzao 1 cm opcine Donji Vakuf.Niti 1 cm
Armija Bih je drzala mnogo veci dio opcine Jajce,nego sto je napisano.S tim da to i nema veze,jer cijela opcina Jajca je Bosnjacka.Vidi na popisu ili kretenoid misli da ce se racunati neka zamisljena linija ustaskih agresora iz 1995.Pisi propalo.Najbolji penicilin takvim budalama je kupovina tzv Hrvatskih kuca.Vidi pod Klimentu kod Jajca.Selo koje je bilo 100% Katolicko na popisu 1991.Danas je 80% Katolicko.Mi smo vec usli u ovo selo.Jos par kuca,jos par iseljenih tzv Hrvata.Ima jos 2-3 sela u Jajackoj opcini koje je okupirao Hvo,gdje nije bilo Bosnjaka na popisu 1991.Pa su sad vec prisutni.Negdje 10 a u Klimenti cak 20% Bosnjaka

Sam jug Kiseljaka je drzala Armija Bih,ali kreten to ocito nije znao

Hvo nije drzao 1 cm Brcanske opcine.Ravne Brcko je zamisljeni agresorski projekt ustasha koji je davnih dana ispario.I Hvo je tamo bio pod kontrolom Armije Bih kao i na prostoru Usore,ali kome to pricati

Martin Brod i cijeli taj kraj je ukupirao Hv.A ne Hvo.Kasnije su se povukli s 220 km2 Drvarske opcine.To je danas podrucje opcine Bihac

Volio bih da imam detaljnu ratnu kartu Jablanice i Doljana,ali nazalost nemam

Sad vidim da je blesavi debil stavio i sjever Travnika sto je drzao tzv Hvo.Komad budale

Cijeli taj kraj od Koricanskih stijena do Vitovlja je oslobodila Armija Bih uz dijelove Koricana(Gornjih i Donjih)
Nikakav Hvo.Koja budala.Po ovoj budali.Vitovlje je drzao Hvo.Haha

:rofll: :rofll:

Ne zna demografiju
Ne zna historiju
Ne zna crtati karte
Ne zna da dize tegove
Zna da trola po wikipedijama i bude baniran s iste wikipedije

Prvoklasan pacijent

Kao sto bi pravoslavni vlasi rekli
Na KOLENA pred Jacka.Ja sam doktorirao demografiju.Sve makar sto sam ja rekao.Desilo se je
Od Ljubaca,do Jajca,Novog Travnika i ostalih sela

Hehehe
Ne zn
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Odgovorite