☑ Pravila foruma i savjeti

Alen Halilović (1996)

Avatar
edin
Član
Postovi: 183
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:00

Alen Halilović (1996)

Post Postao/la edin » 23 okt 2012 21:15

Tema je bila na proslom forumu. Medju najvecim svjetskim talentima. Prosao hrvatsku kadetsku i juniorsku selekciju. Dobio je sad poziv za mladu reprezentaciju BiH.
Otac mu je igrao samo jednu utakmicu za Hrvatsku, a od osnivanja bosanske reprezentacije igrao za nas.

Za koga ce mali zaigrati, velika je dilema. Nadamo se da ce prevagnuti ocevi patiotski osjecaji:D :vojnik2:

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Alen Halilovc (1996)

Post Postao/la ABen » 23 okt 2012 21:32

Danas sam cito da ga traze vise klubova kao man. united, m city i reala. Nebi bilo lose da ode iz Dinama. A pogodak bi mu bio m. city da igra sa dzekom. Onda bi bilo 80% da ce igrati za BiH.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
edin
Član
Postovi: 183
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:00

Re: Alen Halilovc (1996)

Post Postao/la edin » 23 okt 2012 21:37

ABen je napisao/la:Danas sam cito da ga traze vise klubova kao man. united, m city i reala. Nebi bilo lose da ode iz Dinama. A pogodak bi mu bio m. city da igra sa dzekom. Onda bi bilo 80% da ce igrati za BiH.

Ne razumijem se posebno u fudbal, ali nikad mladom igracu nije dobro da ode u hibridni tim poput Man Citya:D

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Alen Halilovc (1996)

Post Postao/la Zmaj » 23 okt 2012 22:49

Nije jos ovijek dobijo poziv ali Jagodic planira da ga pozove.
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41375
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Alen Halilovic (1996)

Post Postao/la Jack » 27 okt 2012 04:28

Ne vjerujem

Mati mu je Hrvatica.On je rodjen u Zagrebu.Igrac je Dinamo, i ima Mamica koji mu dise za vratom.U toj je sredini.Jedini igrac koji je rodjen i zivio dole je Spahic.Ali on je zivio u Dubrovniku.Mnogo manje mjesto.Mnogo vise Hercegovackih Bosnjaka.Blizu je i Bosna.Zagreb je predaleko

Malo sam skeptican, ali cuj.Lijepo je sanjati otvorenih ociju

:goofy:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
sarajlija
Član
Postovi: 875
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:07

Re: Alen Halilovic (1996)

Post Postao/la sarajlija » 27 okt 2012 12:26

Jack je napisao/la:Ne vjerujem

Mati mu je Hrvatica.On je rodjen u Zagrebu.Igrac je Dinamo, i ima Mamica koji mu dise za vratom.U toj je sredini.Jedini igrac koji je rodjen i zivio dole je Spahic.Ali on je zivio u Dubrovniku.Mnogo manje mjesto.Mnogo vise Hercegovackih Bosnjaka.Blizu je i Bosna.Zagreb je predaleko

Malo sam skeptican, ali cuj.Lijepo je sanjati otvorenih ociju

:goofy:
Mamic i Dinamo bi tu mogli odigrati kljucnu ulogu. Sve dok ne zaigra za A selekciju imamo sanse da ga dovedemo ali sta je tu je.
Hrvatski historicar priznaje da je Tvrtko bio samo osvajac hrvatske zemlje a ne oslobodilac kako se to od nekih drugih prikazivalo https://www.youtube.com/watch?v=PDrx0a2Gx5M

http://www.youtube.com/watch?v=9GiTzVdWX5Q obavezno pogledati

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Alen Halilovic (1996)

Post Postao/la Zmaj » 28 okt 2012 01:48

Sada bih najbolje bilo da zamjeni klub i preseli se u drugoj drzavi.
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
sarajlija
Član
Postovi: 875
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:07

Re: Alen Halilovic (1996)

Post Postao/la sarajlija » 28 okt 2012 11:10

Zmaj je napisao/la:Sada bih najbolje bilo da zamjeni klub i preseli se u drugoj drzavi.
To bi bilo najbolje medzutim Dinamo ga nece pustit ispod 10-tak miliona eura. A nece sigurno ni zurit jer imaju stabilne finansije + sto su sa njim sigurno potpisali ugovor na jedno 5-7godina ako ne i vise. Inace Dinamo je u Evropi jedan od rijetkih klubova koji je profitirao na transferima cak su preko 100 miliona eura u plusu po tom pitanju.
Hrvatski historicar priznaje da je Tvrtko bio samo osvajac hrvatske zemlje a ne oslobodilac kako se to od nekih drugih prikazivalo https://www.youtube.com/watch?v=PDrx0a2Gx5M

http://www.youtube.com/watch?v=9GiTzVdWX5Q obavezno pogledati

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Alen Halilovic (1996)

Post Postao/la Zmaj » 30 okt 2012 01:32

Bilo je price da ce Stimac pozvat malog Halilovica za neku prijateljsku utakmicu ali eto nije. Vidjet cemo hoce li Jagodic pozvati Alena za mladu repku. Ali ipak Mamic odlucuje ako ce Alen igrati tu utakmicu zato sto nije na Fifa terminu.
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Alen Halilovic (1996)

Post Postao/la Zmaj » 02 nov 2012 02:50

Evo Jagodic pozvao Halilovica, sad cekamo da vidimo sta momak hoce. :gut:
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
sarajlija
Član
Postovi: 875
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:07

Re: Alen Halilovic (1996)

Post Postao/la sarajlija » 04 nov 2012 13:26

Jack je napisao/la:http://www.haber.ba/sport/fudbal/22314- ... ajeva.html


Nema od ovog nista.Pa, i Spahic je rodjen u Dubrovniku pa je opet igrao za Bosnu

Podsjeca me na pricu o Ljajicu.Kada mu je nudjena Bosna, on je odbijao.A, onda prije par mjeseci, nije ustao na cetnicku himnu, pa poslije je imao problema
To da je Ljajicu nudzena bosna prvi put cujem.

Nego iz teksta gore pazi ovo

Iz Sarajeva je stigao poziv, a da prije toga sa nama niko nije ozbiljnije razgovarao. Očekivao sam da će doći ljudi iz bosanskog Saveza, da će nam se obratiti Ivica Osim kojeg jako poštujem i smatram ga ozbiljnim čovjekom koji je spasio bh. fudbal, no to se nije dogodilo, o Alenu sam pričao samo sa novinarima iz BiH. - kaže Sead Halilović.

Ma daajjj sad bi on da mu Ivica trci za sinom?? Ne pitaj sta tvoja drzava moze uraditi za tebe, pitaj sta ti mozes uraditi za svoju drzavu. Jedna od rijetkih propagandnih fora koja mi nekako draga.


- Alen je rođen u Zagrebu, a ne kao ja u Kokotnici kraj Doboja i on ovdje gradi svoju karijeru. On nije neki bezimeni klinac kojeg je neko primjetio, a za kojeg će kad se ne pojavi na okupljanju reći - on ne želi igrati za Bosnu. Hrvatska je zemlja u kojoj sam se fudbalski afirmisao, u toj zemlji zarađujem kruh i radujem se sportskom uspjehu hrvatskih sportaša. Prema tome gospodo iz Sarajeva, Alen se neće odazvati na Jagodićev poziv i doći na okupljanje u Vogošću 12. novembra. - konstatuje Halilović.

A ovaj drugi pasus ne znam kako da protumacim? Sta je sad ovo? Kupuje vrijeme sinu? Mozda konta otici ce iz Dinama do tad pa ce biti lakse ili sta? Uglavnom zadnja recenica u mi zvuci nekako drsko??
Hrvatski historicar priznaje da je Tvrtko bio samo osvajac hrvatske zemlje a ne oslobodilac kako se to od nekih drugih prikazivalo https://www.youtube.com/watch?v=PDrx0a2Gx5M

http://www.youtube.com/watch?v=9GiTzVdWX5Q obavezno pogledati

Avatar
edin
Član
Postovi: 183
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:00

Re: Alen Halilovic (1996)

Post Postao/la edin » 04 nov 2012 13:40

Pa covjece ostale zemlje se bore za vrhunske sportase,,,,eto tebi kao pretjerano da Ivica ode po njega? Sta on je ikona, i njemu je iz ponizenja ici po nekog klinca. To ti je posao,, idi u Zagreb i forsiraj ga! Sto to on ne bi otisao?ccc
Za ovakve talente nije strano da predsjednik drzave urgira a ne tamo neki Osim..ccc

Avatar
ZV Keli
Član
Postovi: 2096
Pridružen/a: 21 okt 2012 11:06

Re: Alen Halilovic (1996)

Post Postao/la ZV Keli » 04 nov 2012 15:39

Nek jede govna da oprostite svi,djubre ustasko,nama ovakve princeze i tetkice i ne trebaju!

Avatar
edin
Član
Postovi: 183
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:00

Re: Alen Halilovic (1996)

Post Postao/la edin » 04 nov 2012 16:52

Ma yok, treba nam Handzic iz Sarajeva:D :huhu:

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Alen Halilovic (1996)

Post Postao/la Zmaj » 04 nov 2012 19:39

Ivica Osim nema zdravlja da ode u Zagreb i da ima razgovor sa Halilovicem i njegovim ocem. Ili da oni dodju u Sarajevu ili da Susic ili neko drugi iz saveza ode i prica sa momkom.

Nije jos uvijek izgubljena bitka, sad zna Halilovic da i Bosna ga zeli tako da on ima sad dvije repke da izabere. Nama je trenutno najvaznije da ode u drugi klub.
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
edin
Član
Postovi: 183
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:00

Re: Alen Halilovic (1996)

Post Postao/la edin » 04 nov 2012 19:59

Ako nema zdravlja nek se ide odmarati na Maldive dok jos nisu nestali. Ili radi posao ili daj otkaz, zao mi je sto si star i bolestan, ali ako ne mozes cao !

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Alen Halilovic (1996)

Post Postao/la Zmaj » 04 nov 2012 20:05

Pa nece vise Osim biti predsjednik komiteta. Trebas da budes zahvaljan za sve sto je uradio za bosanski fudbal i repku! ;)
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
sarajlija
Član
Postovi: 875
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:07

Re: Alen Halilovic (1996)

Post Postao/la sarajlija » 04 nov 2012 21:19

edin je napisao/la:Pa covjece ostale zemlje se bore za vrhunske sportase,,,,eto tebi kao pretjerano da Ivica ode po njega? Sta on je ikona, i njemu je iz ponizenja ici po nekog klinca. To ti je posao,, idi u Zagreb i forsiraj ga! Sto to on ne bi otisao?ccc
Za ovakve talente nije strano da predsjednik drzave urgira a ne tamo neki Osim..ccc
Nije njemu ponizenje otici tamo nego jednostavno Ivica je odradio svoje, kad nam je prijetilo izbacivanje iz EUFA on je odradio a ako se ne sjecas covjek je ne bas tako davno bio na samrti. Covjek je pun ko brod sto bi se reklo, moze da uziva gdje hoce a on se vratio u BIH da bi mu neki ljubomorni i balavci koji ne znaju razmislit sa glavom govorili da steli Zelji da nista ne radi itd.. pogledaj samo sudjenja u premijer ligi danas i uporedi kako je bilo prije 2god. opet Ivica nevalja itd.. Bas me interesuje da li je iko iz HFS isao i ganjao ga a decko im je pred nosom?

Nema ga sta forsirat ili hoce ili nece i tacka!!
Hrvatski historicar priznaje da je Tvrtko bio samo osvajac hrvatske zemlje a ne oslobodilac kako se to od nekih drugih prikazivalo https://www.youtube.com/watch?v=PDrx0a2Gx5M

http://www.youtube.com/watch?v=9GiTzVdWX5Q obavezno pogledati

Avatar
edin
Član
Postovi: 183
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:00

Re: Alen Halilovic (1996)

Post Postao/la edin » 04 nov 2012 21:35

Ovaj mali ce biti doktor fudbala za sve nase danasnje igrace ukljucujuci i Dzeku bez obzira na razlicite pozicije....
Trebaju se borit za njega, pa i da odbije treba ga nagovarat, sve dok ne zaigra za njih.

Avatar
Bosman
Administrator
Postovi: 874
Pridružen/a: 15 okt 2012 23:16

Re: Alen Halilovic (1996)

Post Postao/la Bosman » 19 nov 2012 06:05

Mali ce biti igracina i po !

Z9Ge79Cd2SQ

Zaključano