☑ Pravila foruma i savjeti

Alen Halilović (1996)

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Alen Halilovic (1996)

Post Postao/la Zmaj » 19 nov 2012 12:42

Meni je glupo rec da je vec izgubljen ili da ne trebamo se borit za njega. Trebamo i molita ga ako je to jedini nacin da zaigra za Bosnu. Bila bih velika steta da izgubimo ovakav talenat. Ali prvo treba da zamjeni klub! :)
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Alen Halilovic (1996)

Post Postao/la amkos » 19 nov 2012 15:31

mislim da ce ovaj mali zavrsiti isto kao ibrahimovic..

steta..
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Bosnjak
Član
Postovi: 877
Pridružen/a: 30 okt 2012 01:32

Re: Alen Halilovic (1996)

Post Postao/la Bosnjak » 19 nov 2012 20:52

edin je napisao/la:Pa covjece ostale zemlje se bore za vrhunske sportase,,,,eto tebi kao pretjerano da Ivica ode po njega? Sta on je ikona, i njemu je iz ponizenja ici po nekog klinca. To ti je posao,, idi u Zagreb i forsiraj ga! Sto to on ne bi otisao?ccc
Za ovakve talente nije strano da predsjednik drzave urgira a ne tamo neki Osim..ccc
Evo ti logike. Neki zagrebački klinjo tamo je već vrhunski sportista, a veliki Ivica Osim je "tamo neki Osim".

Koji ba predsjednik države, Ivica Osim je u svijetu uvaženiji od svakog predsjednika naše države uključujući i onog prvog.

I onda ćeš sutra pričat kako ja nemam pojma o fudbalu. Meni je kompliment kad mi ti to kažeš.

Avatar
hattab
Novi kolač
Postovi: 4
Pridružen/a: 19 nov 2012 14:48

Re: Alen Halilovic (1996)

Post Postao/la hattab » 19 nov 2012 22:04

Samo da ode iz Dinama i da se oslobodi pritiska Mamica i okoline uopste. Na fejsu postavlja slike nase reprezentacije, druzi se s nasim djecom, u Dinamu mu Mehmed Alispahic najbolji jaran. Samo polahko igrace on za nas aBd :vojnik2:

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Alen Halilovic (1996)

Post Postao/la Zmaj » 20 nov 2012 01:30

Bilo bih dobro da Dzeko pozove momka u Manchester, druzi se sa njim i dadne mu besplatne karte za neku utakmicu Citija. :D
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Jakub
Član
Postovi: 343
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:25

Re: Alen Halilovic (1996)

Post Postao/la Jakub » 20 nov 2012 23:37

Sve zavisi kakav je kao covjek, jer kao fudbaler se vec dokazao.
Zasto kazem da ga ne treeba moliti?
AKO,ponavljam AKO je vec razmazen i ufuran od njega nikakve fajde za nasu reprezentaciju.Ko ce njemu nesto narediti ili staviti ga na klupu?Nema tog trenera u BiH, ni autoriteta.Ako je pristojan i ako je "na zemlji" ,svaka cast.

Kad je Zeljo dogurao do polufinala Kupa UEFA i kad ih je trenirao legendarni Ivica Osim svojim ocima sam gledao u svlacionici kako je i Svabo bio nemocan da naredi (konkretno Vladi Capljicu) sta da radi jer je Partizan tada trazio Capljica i momak se osilio.Zato bolje je 100 puta imati polutalentovanog, disciplinovanog i pozrtvovanog igraca nego uobrazenu zvijezdu i super talenta.
Kad je Zeljo bio sampion 1971/72 Milan Ribar se rijesio najtalentovanijeg Zeljinog fudbalera Fikreta Mujkica jer ga je ovaj zaj..o.Zaigrao mu je disciplinovani i ne bas nadareni rahmetli Tica Derakovic koji je vrijedio Zelji k'o 10 Mujkica.

Daj Boze da Alen zaigra za BiH, ali ako bude izigravao zvijezdu reprezentacija ce biti na gubitku.
To je kad krava da 20 litara mlijeka i onda sutne kantu i sve prospe.Sta si dobio-nista!

Avatar
edin
Član
Postovi: 183
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:00

Re: Alen Halilovic (1996)

Post Postao/la edin » 13 dec 2012 21:03

Rekao je javno da bi odbio Stimcev poziv:D Mozda nam se i posreci....

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Alen Halilovic (1996)

Post Postao/la ABen » 13 dec 2012 21:21

edin je napisao/la:Rekao je javno da bi odbio Stimcev poziv:D Mozda nam se i posreci....
Postavi link.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Alen Halilovic (1996)

Post Postao/la Zmaj » 30 dec 2012 19:38

Halilović odmara i održava svoju formu u Klokotnici

Piše: D. Rodić 30/12 2012, 18:56
Zimska pauza u fudbalskom šampionatu Hrvatske je u toku, a jedan od igrača zagrebačkog Dinama i potencijalni reprezentativac Bosne i Hercegovine, Alen Halilović se trenutno odmara u našoj zemlji.

Halilović ni u ovoj pauzi nije dopustio sebi previše opuštanja te u Klokotnici održava svoju formu pred nastavak prvenstva.

Za njegove usluge se prema najnovijim informacijama interesuju Real Madrid, Manchester United i Juventus, ali izgleda da jedan od najtalentovanijih igrača Evrope ne razmišlja pretjerano o ovim glasinama.

Njegov Dinamo se nalazi na prvom mjestu HNL-a, a prvi će ligaški susret u narednoj godini odigrati 10. februara.
http://sportsport.ba/ino_fudbal/halilov ... nici/95159
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Alen Halilovic (1996)

Post Postao/la Zmaj » 12 jan 2013 15:08

Alen je najveći navijač BiH, onakvo nešto još nisam vidio

"Alen Halilović je najveći navijač Bosne i Hercegovine. Način na koji proživljava utakmice te reprezentacije, to još nisam vidio," ipsričao je za Jutarnji.hr bliski prijatelj mlade Dinamove zvijezde.

Kako navodi autor teksta, Haliloviću ne bi "teško palo" da zaigra za reprezentaciju BiH svega nekoliko minuta, čime bi prema Fifinim pravilima zauvijek odabrao reprezentaciju za koju će nastupati.

- Alen Halilović je najveći navijač Bosne i Hercegovine. Način na koji proživljava utakmice te reprezentacije, to još nisam vidio, priča nam njegov bliski prijatelj, naglasivši kako je Alen posebno impresioniran atmosferom koja se veže uz domaće nastupe "Zmajeva".

- Jel’ ti znaš kakva je atmosfera na Bilinom polju?, pitao je prijatelja tokom utakmice Hrvatske i Makedonije kada je na stadionu Maksimir vladala pustoš.

Kako se navodi dalje u tekstu, ovi pobrojani argumenti nisu dostojni toga da se već može pričati o konačnoj odluci, ali navode da ona nije "daleko od istine" pošto je Alenov otac Sejad bio reprezentativac BiH.

"Krv nije voda", zaključuje autor teksta.

http://www.avaz.ba/sport/fudbal/alen-je ... isam-vidio
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Alen Halilovic (1996)

Post Postao/la ABen » 12 jan 2013 15:32

Zmaj je napisao/la:
Alen je najveći navijač BiH, onakvo nešto još nisam vidio

"Alen Halilović je najveći navijač Bosne i Hercegovine. Način na koji proživljava utakmice te reprezentacije, to još nisam vidio," ipsričao je za Jutarnji.hr bliski prijatelj mlade Dinamove zvijezde.

Kako navodi autor teksta, Haliloviću ne bi "teško palo" da zaigra za reprezentaciju BiH svega nekoliko minuta, čime bi prema Fifinim pravilima zauvijek odabrao reprezentaciju za koju će nastupati.

- Alen Halilović je najveći navijač Bosne i Hercegovine. Način na koji proživljava utakmice te reprezentacije, to još nisam vidio, priča nam njegov bliski prijatelj, naglasivši kako je Alen posebno impresioniran atmosferom koja se veže uz domaće nastupe "Zmajeva".

- Jel’ ti znaš kakva je atmosfera na Bilinom polju?, pitao je prijatelja tokom utakmice Hrvatske i Makedonije kada je na stadionu Maksimir vladala pustoš.

Kako se navodi dalje u tekstu, ovi pobrojani argumenti nisu dostojni toga da se već može pričati o konačnoj odluci, ali navode da ona nije "daleko od istine" pošto je Alenov otac Sejad bio reprezentativac BiH.

"Krv nije voda", zaključuje autor teksta.

http://www.avaz.ba/sport/fudbal/alen-je ... isam-vidio
slika slika
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Alen Halilovic (1996)

Post Postao/la Zmaj » 16 jan 2013 18:25

Zdravko Mamić, izvršni predsjednik Dinama potvrdio

Stigao poziv Haliloviću da se priključi reprezentaciji BiH

Potencijalni bh. reprezentativac, supertaletovani igrač zagrebačkog Dinama Alen Halilović dobio je poziv da se priključi našoj nacionalnoj selekciji, tvrdi Zdravko Mamić, izvršni predsjednik Dinama.

Kako prenose Sportske novosti, Mamić je rekao da je jučer u Maksimir stigao i službeni poziv Haliloviću da se priključi reprezentaciji BiH, te da se pojavi na okupljanju!

Navodno se Halilović zahvalio na pozivci, ali je kazao kako mu je to velika čast, ali isto tako je poručio da će “još malo pričekati do konačne odluke za koju reprezentaciju će igrati”.

Treba istaći i da je Safet Sušić, selektor bh. reprezentacije, nedavno negirao poziv Haliloviću, rekavši da je nemoguće da veznjak Modrih u kratkom vremenskom periodu završi potrebnu papirologiju, jer je nastupao za mlađe selekcije Hrvatske.

http://www.avaz.ba/sport/fudbal/stigao- ... taciji-bih
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
e-din
Član
Postovi: 1036
Pridružen/a: 19 okt 2012 23:19

Re: Alen Halilovic (1996)

Post Postao/la e-din » 05 feb 2013 11:11

hattab je napisao/la:Samo da ode iz Dinama i da se oslobodi pritiska Mamica i okoline uopste. Na fejsu postavlja slike nase reprezentacije, druzi se s nasim djecom, u Dinamu mu Mehmed Alispahic najbolji jaran. Samo polahko igrace on za nas aBd :vojnik2:
je li to na profilu svom postavlja ili fan stranici?

mozes li mi dati link gdje to postavlja?

Avatar
e-din
Član
Postovi: 1036
Pridružen/a: 19 okt 2012 23:19

Re: Alen Halilović (1996)

Post Postao/la e-din » 05 feb 2013 11:14

uostalom. vjerujte mi. momak ce odluciti se kratko prije svjetskog prvenstva 2014. u brazilu za koga ce da igra.

u slucaju da se bosna ne kvalifukuje igrace za hrvatsku, ako bi se bosna kvalifikovala a hrvatske ne onda ce igrati za bosnu. ako se obje ili ni jedna reprezentacija ne kvalifikuje onda nisam siguran sta ce odluciti, po meni je pola-pola!

Avatar
Bosman
Administrator
Postovi: 874
Pridružen/a: 15 okt 2012 23:16

Re: Alen Halilović (1996)

Post Postao/la Bosman » 06 feb 2013 21:41

Ja mislim da ce on odabrati Bosnu.
Ipak je vec htio igrati za nas U-17 tim ali ga nasi nisu pozvali.
Pa je onda prihvatio poziv Hrvatske U-17.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Alen Halilović (1996)

Post Postao/la ABen » 07 feb 2013 11:47

Jack je napisao/la:Momak nije vazan.On ima 16-17 godina, i tek u 2014 ce rijesiti svoje pitanje.Iako, mislim da ce na kraju izabrati Hrvatsku.Volio bih da grijesim
Znaci izabrat ce 100% Bosnu.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Alen Halilović (1996)

Post Postao/la ABen » 08 feb 2013 14:45

Ma ko ih sve sljivi. Pun k**ac mi je vise izdajica, nek ide kod njih ako se tamo lijepo osjeca i nek sa njima pjeva ustaske pjesme u kabini i mezi sa krmetinom i opija se sa njim.

Svak sebi bira sudbinu i pravi zivot sebi i svojim potomcima.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41366
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Alen Halilović (1996)

Post Postao/la Jack » 24 maj 2013 20:36

Mali je ljigavac i smrad.Obecao je Susicu da ce odluku dati kad napuni 18 godina.Maloljetan je i normalno je da cemo sacekati.No, sad je pokazao pravo izdajnicko lice kada je prihvatio poziv Hrvatske

Zapamtite.Mi ne trebamo vise da molimo nikog, imamo jaci sastav od Hrvatske, imamo danas potencijalno boljih mladih nada od Hrvatske, ako im je napad Olic istroseni magarac i Eduardo, kao i Mandzukic.I jos ovog zadnjeg porede s Dzekom

Imas Bahrudina Atajica koji sanja da dobije poziv iz Bosne, a mali je rodjen u Svedskoj! Imas i Seada Hajrovica!.Imas i Spahica i Mujdzu koji su rodjeni u Hrvatskoj, pa igraju za nas.Imas potencijal u Kolasincu koji je rodjen u Njemackoj.Imamo i Arslanagica 195 cm visokog defanzivca, koji moze da promjeni svasta za nas

Danas mi nismo u 2000 godini nego u 2013.Imamo jake talente stranih drzava i nase momke po bijelom svijetu koji su strasni potencijali, sem ovih domacih.Jaci smo od Hrvatske, i jacamo non-stop.Zapamtite jos nesto

Bio je i Boyan super talent, buducnost Barselone, pa gdje je on danas?Bili su i neki ''divovi'' Engleskog fudbala kojeg su novine oznacavale kao ''buducnost'' Engleskog fudbala, pa gdje su oni?Pa, i Haris Seferovic je bio super talent.Pa, gdje je on, koji klub i sta radi.Pa, bolji je onaj Ljajic talent nego on


Hrgota ako ne dodje i zaigra za nas.Ili onaj 55 kila i 170 cm ''talent'' Halilovic.To nije strasno.Hrvatska ce se radovati jer moze samo da opuske kupi od Bosne, uvijek su krali nase igrace, tako to stvarno nije nista novo


Mi ne trebamo da ''molimo'' nikoga vise.Igras srcem za reprezentaciju a ne interesom.Naravno, volio bih ja da taj mali se pokaze, ali to i nije strasno.On ce tesko moci da se ustali u Hrvatskoj repki, a patoloski kompleksasi Hrvati su jedino znali i znaju da kradu od nas.To nije nista novo.Mi imamo Mirzu Mesanovica 1995 godiste, ako cemo sad djecu voditi kao neke ''talente''.Ima jos do njega a momak je stvarno veci potencijal, vec igra za mlade Metza.A, kazu da je cak i bolji od Pjanica, treneri Metza.Sad, birajuci na rijec Francuza i onog kriminalca Mamica koji ''interes';' uzima i dobija po 10 komada svake godine u ligi prvaka.Kome da vjerujem?Inace pokazao se na U-17 prvenstvu Halilovic posebno kako je veliki ''talent''
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Bosman
Administrator
Postovi: 874
Pridružen/a: 15 okt 2012 23:16

Re: Alen Halilović (1996)

Post Postao/la Bosman » 25 maj 2013 21:17

Slazem se, pokazao se kao pravi supak.

Ja ne znam kako mu je otac mogao to dopustiti. Vidi se ko im je sef u kuci :?

Avatar
Drina
Moderator
Postovi: 7383
Pridružen/a: 20 okt 2012 19:53

Re: Alen Halilović (1996)

Post Postao/la Drina » 26 maj 2013 15:58

Mali se .....pokatolicio....ako ko ga j....
I tako ce ga hrvati sutra prozivati turcinom cim zabrlja
Biće onako kako Bošnjaci odluče

Zaključano