☑ Pravila foruma i savjeti

SBB Radončić

Avatar
BosnjackaHercegovina
Član
Postovi: 5508
Pridružen/a: 23 nov 2014 17:39

Re: SBB Radončić

Post Postao/la BosnjackaHercegovina » 20 nov 2017 22:00

GENERAL FIKRET MUSLIMOVIĆ: "Mustafa Cerić je za komunističke tajne službe radio pod šifrom "Vezir", a Radončić je bio "Šćepo""! (VIDEO)

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/650 ... video.html
Samo BiH.

Avatar
BosnjackaHercegovina
Član
Postovi: 5508
Pridružen/a: 23 nov 2014 17:39

Re: SBB Radončić

Post Postao/la BosnjackaHercegovina » 20 nov 2017 22:02

DODIK POZVAO SRBE DA NAPUSTE DRŽAVNE INSTITUCIJE: Poslušao ga samo lider SBB-a Fahrudin Radončić! http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/650 ... nchic.html
Samo BiH.

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5848
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: SBB Radončić

Post Postao/la Abidaga » 20 nov 2017 22:53

BosnjackaHercegovina je napisao/la:GENERAL FIKRET MUSLIMOVIĆ: "Mustafa Cerić je za komunističke tajne službe radio pod šifrom "Vezir", a Radončić je bio "Šćepo""! (VIDEO)

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/650 ... video.html
Muslimovic to nije rekao! On kaze da to neki mediji tvrde. Hadzifejzovic je bas spomenuo Slobodnu Bosnu. Meni licno nije poznato ko je prvi objavio da je Radoncic kosovac Scepo ali dobro znam da su ovu podvalu o "Veziru" prvi objavili Tudjmanovi mediji i to zajedno sa tvrdnjom da je i Sefer radio za KOS. To im dodje kao opravdanje za agresiju na BiH.

atif
Član
Postovi: 6261
Pridružen/a: 19 okt 2012 11:28

Re: SBB Radončić

Post Postao/la atif » 23 nov 2017 16:11

Ogorčeni penzioneri u FBiH poručuju da SBB, SDP i DF ne očekuju od njih glasove na izborima
Ne stišava se ogorčenost penzionera zbog rušenja Zakona o PIO-u na sjednici Zastupničkog doma Parlamenta FBiH i poručuju da će zbog toga na sljedećim izborima kazniti SBB, SDP i DF čiji zastupnici nisu glasali za ovaj zakon.Naglašavaju da, ukoliko se zakon ne usvoji do Nove godine, idu u masovne proteste širom Federacije i da će prije januara iduće godine tražiti povećanja penzija za deset posto!

- Vidjet će oni sada šta su penzioneri. Zakon je pao na zahtjev SBB-a, od istih onih ljudi od kojih smo dobijali garancije da će zakon proći po hitnoj proceduri. Slušam njihove izjave da je to Novalićev zakon. Pazite, ja sam u komisiji koja je pregovarala sa Vladom FBiH. Znači pet puta je bio federalni ministar rada i socijalne politike Vesko Drljača, kadar SBB-a, čiji su prijedlozi uvrštavani u Prijedlog zakona o PIO-u. Znači nije normalno to što je SBB uradio, a kao radi privilegije policiji. Pa onda sada možemo privilegovati i ljekare i rudare, željezničare i sve one koji imaju beneficije. Jer policija na svoj rizik posla ima beneficije. Mi nismo protiv policije, ali neka oni traže kroz svoj zakon prava, kao što postoji borački zakon - govori nam Mustafa Trakić, predsjednik Udruženja penzionera Zeničko-dobojskog kantona.

Odmah povećati penzije za deset posto
Dodaje da niko ne smije urušavati Zakon o PIO-u.
- Mi ćemo pozvati penzionere da ne glasaju za stranke koje su bile protiv ovog zakona, a to su SBB, SDP i DF, vidjeli su svi. Mi smo šest sati čekali samo da se usvoji dnevni red. Bitno im je 7.000 ljudi, ali ne i 400.000 penzionera, njihovi životi. Ovo nije uredu. Ma idemo u masovne proteste i tražimo da se već naredne penzije povećaju za deset posto. Ne interesira nas kako će se to realizirati - rekao je Trakić.

Razgovarali smo i sa Mehmedalijom Rapom, predsjednikom Saveza udruženja penzionera FBiH.
- Mi smo nezadovoljni i iznenađeni odlukom Zastupničkog doma Parlamenta FBiH s obzirom na to da smo na dan protesta sa predstavnicima stranaka, ministrima iz tih stranaka sjeli, razgovarali i obećali su nam da će zakon biti usvojen na prvoj sjednici doma i jednog i drugog, te da će zakon u novembru biti usvojen i stupiti na snagu 1. janaura 2018. godine. Mi smo to prihvatili, ali SBB je promijenio svoj stav, njihov vođa nije dozvolio usvajanje zakona. Mi nemamo zvaničnih informacija kada bi zakon ponovo mogao biti na dnevnom redu i jednog i drugog doma. I dalje očekujemo da će zakon do Nove godine biti usvojen. Mi 28. novembra imamo Štab za proteste i tada ćemo razgovarati o provedenim protestima ali i razmatrati novonastalu situaciju. Naših 950 mjesnih odbora ćemo upoznati ko je kriv za nedonošenja zakona i tražit ćemo od njih da ne glasaju za te poput SBB-a - poručio je Rapa.

Igre bez granica u Parlamentu FBiH
Suljo Bekan, član Izvršnog odbora Saveza udruženja penzionera iz Goražda, naglašava da penzioneri moraju kazniti one koji se igraju njihovim životima.
- Penzioneri su glasačka mašinerija i vi ne možete zanemariti 650 hiljada glasača. I treba hitno krenuti u masovne proteste, jer sadašnje penzije su infuzije, sadake, od kojih se ne može ni preživljavati dok se u Parlamentu FBiH događaju igre bez granica. Danas je krivac SBB, a sutra će biti neko drugi - rekao je Bekan.
http://faktor.ba/vijest/ogorceni-penzio ... ima-273671

Avatar
Mehmed beg Catic
Član
Postovi: 4241
Pridružen/a: 31 jan 2017 10:49

Re: SBB Radončić

Post Postao/la Mehmed beg Catic » 13 dec 2017 15:21

CIN: Radončićeva poslovna imperija

Iako novac od prodaje firme "Avaz-roto press" nije stizao na račune Fahrudina Radončića ni približno ugovorenom otplatnom planu, bilo ga je dovoljno za njegove milionske investicije u luksuzne nekretnine crnogorskog "Porta Montenegra", kao i dionice Crnogorskog Telekoma.


Politički lider i medijski magnat iz Sarajeva Fahrudin Radončić je za dvije godine u Crnoj Gori stekao nekretnine i udjele u preduzećima vrijedne više od 11 miliona KM. Toliko su koštala četiri luksuzna apartmana u crnogorskoj marini "Porto Montenegro" te udjel u Crnogorskom Telekomu.

Novac za ulaganja u susjednoj državi crpio je iz sarajevskih firmi "Avaz" i "Avaz-roto press"
koje je sredinom 2012. godine, nakon razvoda, ustupio ili prodao supruzi Azri Radončić. Jednu od nekretnina platio je zaduživši se za milionski iznos u crnogorskoj banci.

Iako formalno nije vlasnik ovih dviju firmi, dokumenti koje je prikupio Centar za istraživačko novinarstvo (CIN) pokazuju da je Radončić zadržao pravo da utiče na bitne poslovne odluke "Avaz-roto pressa", uređivačku politiku "Dnevnog avaza" te izbor kadrova.
http://www.rtvbn.com/3889244/cin-radonc ... a-imperija
Tražim od vas kad se rasformira ova brigada, kad vi svi borci budete na svojim radnim mjestima, da se isto ovako družite, poštujete i uvažavate. Samo tako ćemo biti skupa svi zajedno! JER JE I POSLIJE RATA RAT!” Brigadni general Izet Nanić

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5848
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: SBB Radončić

Post Postao/la Abidaga » 16 dec 2017 13:34

4Dq1Lro0H2k

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: SBB Radončić

Post Postao/la Zmaj » 23 jan 2018 17:03

Donedavni članovi Kluba SDA u Općinskom vijeću Bužim prešli u SBB

slika

Nakon što je prije desetak dana šest vijećnika SDA u Općinskom vijeću Bužim najavilo da izlaze iz ove stranke, veoma brzo je obznanjen njihov novi politički pravac djelovanja.
Četiri od šest bivših vijećnika-članova Kluba SDA u Općinskom vijeću Bužima i to Rifet Šahinović, Hasan Hilić, Hašim Livaković i Nezir Tahić imenovani su kao članovi Povjereništva Saveza za bolju budućnost (SBB) u ovoj općini. Dvojica preostalih članova nekadašnjeg Kluba SDA Agan Elkasović i Suvad Veladžić nastavit će djelovati kao nezavisni vijećnici, no, prema nezvaničnim informacijama, i oni će podržavati SBB.

Na čelu novoimenovanog Povjereništva SBB-a u Bužimu nalazi se Agan Bunić, donedavni prvi čovjek Odbora za očuvanje bužimske SDA. Odbor je, podsjećamo, raspušten 13. januara, odnosno istog dana kada su članovi Kluba SDA napustili ovu stranku.

Bunić je od 2012. do 2016. godine bio načelnik Bužima i prvi čovjek lokalne SDA. Za naš portal je potvrdio da je prešao u SBB.

"Savez za bolju budućnost i predsjednik Radončić su ponudili najbolje rješenje za Bužim, ponudili su više uvažavanja Bužima. Nas interesuju razvoj i prosperitet Bužima, nas interesuju projekti, zapošljavanje, bolja budućnost svih građana. Na tom konceptu sam dogovarao angažman u Savezu, prihvatio da budem dio pobjedničkog tima za naredni period, zajedno s timom ljudi iz Bužima koji će zajedno sa mnom izgraditi SBB kao pobjedničku stranku u Bužimu", rekao je Bunić.

On je istakao da su uz njega i svi donedavni vijećnici SDA u Općinskom vijeću Bužima.

"Šest vijećnika ja podrška ovom projektu od prvog dana, to nije upitno, vidjet ćemo u narednim danima koja će biti forma njihovog učešća, ali suština se ne mijena kako god da dogovorimo angažman vijećnika. Oni su na udaru posljednjih godinu dana, mnogi ih svojataju, kupuju, vrše pritisak, prijete, ima svega, ali su oni čvrsto opredijeljeni da pomognu u daljnjem razvoju Bužima", rekao je Bunić.

Članovi Povjereništva SBB Bužim koje je imenovano odlukom centrale stranke su: Agan Bunić, Rifet Šahinović, Hasan Hilić, Hašim Livaković, Nezir Tahić, Sejad Nanić, Advan Skenderović, Midhat Salkić, Refik Dizdarević, Džemila Kedić, Husein Grošić, Dženis Isaković, Husein Durić, Mirzet Veladžić, Jusuf Balčinović, Jasmin Veladžić, Zehra Alešević i Edis Sijamhodžić.

U petak, 26. januara, članovi povjereništva bit će zvanično predstavljeni u Kantonalnom odboru SBBUSK, kada će biti riječi i o aktivnostima u ovoj općinskoj organizaciji.
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
krhan
Član
Postovi: 2278
Pridružen/a: 18 okt 2012 19:02

Re: SBB Radončić

Post Postao/la krhan » 23 jan 2018 18:12

E jeste se usrecili.
Da ste presli u A-SDA pa hajde ili vas nisu htjeli.
Rekao je Omer ibnul-Hattab, radijellahu anhu:"Nije rob (vjernik), nakon islama, dobio vece dobro od cestita brata, pa kada neko od vas primjeti ljubav od strane svoga brata neka ga se drzi."
:zastava: :mashallah:

Avatar
Mehmed beg Catic
Član
Postovi: 4241
Pridružen/a: 31 jan 2017 10:49

Re: SBB Radončić

Post Postao/la Mehmed beg Catic » 24 jan 2018 09:31

Zmaj je napisao/la:
Donedavni članovi Kluba SDA u Općinskom vijeću Bužim prešli u SBB

slika

Nakon što je prije desetak dana šest vijećnika SDA u Općinskom vijeću Bužim najavilo da izlaze iz ove stranke, veoma brzo je obznanjen njihov novi politički pravac djelovanja.
Četiri od šest bivših vijećnika-članova Kluba SDA u Općinskom vijeću Bužima i to Rifet Šahinović, Hasan Hilić, Hašim Livaković i Nezir Tahić imenovani su kao članovi Povjereništva Saveza za bolju budućnost (SBB) u ovoj općini. Dvojica preostalih članova nekadašnjeg Kluba SDA Agan Elkasović i Suvad Veladžić nastavit će djelovati kao nezavisni vijećnici, no, prema nezvaničnim informacijama, i oni će podržavati SBB.

Na čelu novoimenovanog Povjereništva SBB-a u Bužimu nalazi se Agan Bunić, donedavni prvi čovjek Odbora za očuvanje bužimske SDA. Odbor je, podsjećamo, raspušten 13. januara, odnosno istog dana kada su članovi Kluba SDA napustili ovu stranku.

Bunić je od 2012. do 2016. godine bio načelnik Bužima i prvi čovjek lokalne SDA. Za naš portal je potvrdio da je prešao u SBB.

"Savez za bolju budućnost i predsjednik Radončić su ponudili najbolje rješenje za Bužim, ponudili su više uvažavanja Bužima. Nas interesuju razvoj i prosperitet Bužima, nas interesuju projekti, zapošljavanje, bolja budućnost svih građana. Na tom konceptu sam dogovarao angažman u Savezu, prihvatio da budem dio pobjedničkog tima za naredni period, zajedno s timom ljudi iz Bužima koji će zajedno sa mnom izgraditi SBB kao pobjedničku stranku u Bužimu", rekao je Bunić.

On je istakao da su uz njega i svi donedavni vijećnici SDA u Općinskom vijeću Bužima.

"Šest vijećnika ja podrška ovom projektu od prvog dana, to nije upitno, vidjet ćemo u narednim danima koja će biti forma njihovog učešća, ali suština se ne mijena kako god da dogovorimo angažman vijećnika. Oni su na udaru posljednjih godinu dana, mnogi ih svojataju, kupuju, vrše pritisak, prijete, ima svega, ali su oni čvrsto opredijeljeni da pomognu u daljnjem razvoju Bužima", rekao je Bunić.

Članovi Povjereništva SBB Bužim koje je imenovano odlukom centrale stranke su: Agan Bunić, Rifet Šahinović, Hasan Hilić, Hašim Livaković, Nezir Tahić, Sejad Nanić, Advan Skenderović, Midhat Salkić, Refik Dizdarević, Džemila Kedić, Husein Grošić, Dženis Isaković, Husein Durić, Mirzet Veladžić, Jusuf Balčinović, Jasmin Veladžić, Zehra Alešević i Edis Sijamhodžić.

U petak, 26. januara, članovi povjereništva bit će zvanično predstavljeni u Kantonalnom odboru SBBUSK, kada će biti riječi i o aktivnostima u ovoj općinskoj organizaciji.
Ovo je samar za SDA koji su zasluzili. Zao mi je da ovi idu u SBB jer je to kvislinska stranka ali se nadam da ce ovo da otvori oci SDA i da vise patrioti nece trebati da prelaze u redove kvislinskih stranaka.

Stvarno se nadam da ce SDA da shvati da njihovo ponasanje na drzavnom i lokalnom nivou ne moze da se nastavi kao do sada, da ce im i clanovi a i glasaci da okrenu ledja ako ovako nastave.
Tražim od vas kad se rasformira ova brigada, kad vi svi borci budete na svojim radnim mjestima, da se isto ovako družite, poštujete i uvažavate. Samo tako ćemo biti skupa svi zajedno! JER JE I POSLIJE RATA RAT!” Brigadni general Izet Nanić

Avatar
BosnjackaHercegovina
Član
Postovi: 5508
Pridružen/a: 23 nov 2014 17:39

Re: SBB Radončić

Post Postao/la BosnjackaHercegovina » 24 jan 2018 14:56

Izvini ali koliko opravdavam njihov prelaz iz SDA radi SDAovske Sarajevo-centrističke politike (koja jest pogubna za BiH i za Bošnjake) toliko sam užasnut njihovim izborom nove stranke.

Bolje da su prešli u SNSD s Dodikom nego u SBB s izdajnikom. Barem bi i oni a i mnogi neupućeni znali jasno da su s četnicima. Ovako će povući neuk narod sa sobom.

Što nisu prešli u neku drugu stranku?
Samo BiH.

Avatar
Mehmed beg Catic
Član
Postovi: 4241
Pridružen/a: 31 jan 2017 10:49

Re: SBB Radončić

Post Postao/la Mehmed beg Catic » 24 jan 2018 15:20

BosnjackaHercegovina je napisao/la:Izvini ali koliko opravdavam njihov prelaz iz SDA radi SDAovske Sarajevo-centrističke politike (koja jest pogubna za BiH i za Bošnjake) toliko sam užasnut njihovim izborom nove stranke.

Bolje da su prešli u SNSD s Dodikom nego u SBB s izdajnikom. Barem bi i oni a i mnogi neupućeni znali jasno da su s četnicima. Ovako će povući neuk narod sa sobom.

Što nisu prešli u neku drugu stranku?
Ja njih ne podrzavam sto su presli u SBB , vidis i sam da kazem da je to kvislinska stranka ali se nadam da ce ovaj a i ostali primjeri pokazati SDA da se ne mogu nastaviti ponasati kao sto su to do sada radili. Ili da se promjene na bolje i da predstavljaju Bosnjake i Bosnu kako treba ili da ih napuste clanovi i glasaci.
Tražim od vas kad se rasformira ova brigada, kad vi svi borci budete na svojim radnim mjestima, da se isto ovako družite, poštujete i uvažavate. Samo tako ćemo biti skupa svi zajedno! JER JE I POSLIJE RATA RAT!” Brigadni general Izet Nanić

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: SBB Radončić

Post Postao/la Zmaj » 27 jan 2018 22:37

Osipanje članstva u bužimskom SBB-u nakon što su u stranku pristupili bivši kadrovi SDA

slika
OO SBB Bužim

Nakon što je jučer predstavljeno novo rukovodstvo SBB-a Bužim kojeg mahom čine donedavni članovi SDA, većina dosadašnjeg članstva SBB-a u Bužimu istupila je iz ove stranke, potvrdio je za Klix.ba Izudin Bosnić, doskorašnji predsjednik OO SBB Bužim.
Kompletan Općinski odbor SBB Bužim zajedno sa općinskom vijećnicom Indirom Bosnić i više od 100 aktivnih članova napustili su ovu stranku nakon što je imenovano novo Povjereništvo u ovoj općinskoj organizaciji. Na čelu Povjereništva u Bužimu nalazi se Agan Bunić, nekadašnji načelnik ove općine i dugogodišnji prvi čovjek bužimske SDA. Bunić je prije nekoliko dana zajedno četiri vijećnika SDA prešao u SBB.

"Mi smo jedina općinska organizacija koja je na posljednjim izborima udvostručila rezultat upravo zbog toga što nismo bili u koaliciji s tim ljudima. Mi smo Agana Bunića pobijedili na posljednjim izborima za poziciju općinskog načelnika potukavši ga do nogu i ne možemo prihvatiti da nam on bude vođa tima. Narod Bužima njemu nije dao povjerenje, pa kako ćemo mu onda mi dati", kazao nam je Izudin Bosnić, donedavni predsjednik OO SBB Bužim.

On je istakao da se iz stranke do sada ispisalo više od stotinu članova, a ispisnicu su potpisala i tri člana novog Povjereništva budući da su stavljeni na spisak Povjereništva, iako ih prethodno niko nije kontaktirao.

Nezadovoljstvo u OO SBB Bužim, prema Bosnićevim riječima, traje duže vrijeme, a uvođenje Povjereništva bilo je samo kulminacija.

"Ja nisam mogao prihvatiti da dajem podršku Vladi USK jer parlamentarnu većinu na kantonu čine laburisti Fikreta Abdića, dok u istom vremenu u našem općinskom odboru sjede najvrjedniji sinovi ove države, od ratnih komandanata, RVI i djece poginulih boraca. Mi smo izglasali Zaključak da se protivimo saradnji sa laburistima i uputili ga KO SBB, kako bi ga oni proslijedili na očitovanje centrali stranke. Nismo nikad dobili povratnu informaciju", objasnio je Bosnić.
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

atif
Član
Postovi: 6261
Pridružen/a: 19 okt 2012 11:28

Re: SBB Radončić

Post Postao/la atif » 19 feb 2018 00:38

Gutić: Moju smjenu su dogovorili Radončić i Kukić


Neposredno prije izglasavanja nepovjerenja, Gutić je rekao da je njegova smjena dogovorena u četvrtak uvečer u Avazovom tornju u Sarajevu između Mirsada Kukića i predsjednika Saveza za bolju budućnost Fahrudina Radončića.

"Održan je sastanak između predsjednika SBB-a Fahrudina Radončića i Mirsada Kukića na kojem je dogovorena smjena Vlade TK. Odmah nakon toga, ujutro je zakazana Sjednica Skupštine TK hitnog karaktera. Danas su (jučer, op.a.) prekršeni Ustav TK i Poslovnik Skupštine TK zbog čega sam u skladu s ovlastima uputio zahtjev za zaštitu zakonitosti prema premijeru FBiH koji bi isti trebao da uputi prema Ustavnom sudu FBiH", naveo je jučer Gutić.

On je ustvrdio i da se tokom sastanka u Sarajevu desila politička trgovina.

"Po njoj je Kukić obećao lojalnost Radončiću na predstojećim općim izborima, odnosno da će mu pružiti punu podršku za izbor za člana Predsjedništva BiH", tvrdi Gutić.

Jedna od pauzi Skupštine TK iskorištena je i za sazivanje vanredne konferencije za medije KO SDA TK na kojoj je istaknuto da će svi poslanici koji budu podigli ruku za izglasavanje nepovjerenja Vladi TK i premijeru Gutiću automatski biti isključeni iz stranke, kao i ministri koji se nađu u novom sazivu vlade.

U ovom košu su se našli i Jakub Suljkanović, bivši ministar finansija TK, a sadašnji premijer TK, kao i stari/novi ministar unutrašnjih poslova Husein Topčagić.

"Trenutno na sceni vlada opcija poslanika koju su predvođeni Mirsadom Kukićem, a kojoj se priklonio i koalicioni partner Savez za bolju budućnost", naveo je jučer Fazlić, dok je Gutić sva dešavanja vezano za Vladu TK ocijenio obračunom Kukića s SDA.
https://www.klix.ba/vijesti/haos-u-sda- ... /180218050

atif
Član
Postovi: 6261
Pridružen/a: 19 okt 2012 11:28

Re: SBB Radončić

Post Postao/la atif » 02 mar 2018 01:33

Latić, Hadžiomerović i Suljagić...Let iznad kukavičijeg gnijezda

Avatar
noel malcolm
Član
Postovi: 3276
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:50

Re: SBB Radončić

Post Postao/la noel malcolm » 02 mar 2018 10:02

Scepo Brabonjcic je srpski spijun, kvisling i podmetnuto kukavicje jaje Bosnjacima.

U ratu je samo osvanuo kao kafe kuhar u Glavnom stabu ARBiH, niko ne zna kako!

Glasati za SBB znaci glasati za izdaju zemlje.

Bilo koja politicka opcija u BiH je manje losa od Scepine petokolonaske SBB.

Scepo iz Gusinja bi mater prodao za vlast, a kamoli ovu napacenu zemlju.
:vomit:
“Radimo kao da ce sto godina biti mir,
a spremajmo se kao da ce sutra biti rat!”/Povijest Bosne/Noela Malcolma:
http://www.camo.ch/povijestbih.htm

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12079
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: SBB Radončić

Post Postao/la amkos » 02 mar 2018 10:35

Glasati za SBB znaci glasati za izdaju zemlje.

Bilo koja politicka opcija u BiH je manje losa od Scepine petokolonaske SBB.
Mnogi će na ovim izborima glasati za SBB zbog ličnog interesa i koristi. Nažalost. :vomit:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
BosnjackaHercegovina
Član
Postovi: 5508
Pridružen/a: 23 nov 2014 17:39

Re: SBB Radončić

Post Postao/la BosnjackaHercegovina » 02 mar 2018 12:53

noel malcolm je napisao/la:Scepo Brabonjcic je srpski spijun, kvisling i podmetnuto kukavicje jaje Bosnjacima.

U ratu je samo osvanuo kao kafe kuhar u Glavnom stabu ARBiH, niko ne zna kako!

Glasati za SBB znaci glasati za izdaju zemlje.

Bilo koja politicka opcija u BiH je manje losa od Scepine petokolonaske SBB.

Scepo iz Gusinja bi mater prodao za vlast, a kamoli ovu napacenu zemlju.
:vomit:
Tačno.
Samo BiH.

Avatar
krhan
Član
Postovi: 2278
Pridružen/a: 18 okt 2012 19:02

Re: SBB Radončić

Post Postao/la krhan » 02 mar 2018 14:22

Potpisujem svako slovo. Aferim.
Rekao je Omer ibnul-Hattab, radijellahu anhu:"Nije rob (vjernik), nakon islama, dobio vece dobro od cestita brata, pa kada neko od vas primjeti ljubav od strane svoga brata neka ga se drzi."
:zastava: :mashallah:

Avatar
Mehmed beg Catic
Član
Postovi: 4241
Pridružen/a: 31 jan 2017 10:49

Re: SBB Radončić

Post Postao/la Mehmed beg Catic » 19 mar 2018 08:57

Izdajnik i cetnicki spijun, bio i ostao :
Sutra ću te malo napasti. Moram!

Isto tako, vozio sam Radončića u Banja Luku na sastanke sa Miloradom Dodikom, koji su održavani u zgradi Vlade genocidne stvorevine, kao i na privatnom imanju Milorada Dodika, gdje je Radončić, u više navrata, imao cjelodnevne sastanke sa Dodikom.


"Razgovore između Milorada Dodika i Fahrudina Radončića sam lično slušao prilikom vožnje Fahrudina Radončića u proteklom periodu. Iako je u svom Avazu pisao i govorio protiv Milorada Dodika i srpske politike, Radončić je iza kulisa bio veliki prijatelj Milorada Dodika, s kojim bi prije svakog napisanog teksta o njemu i srpskoj politici ostvarivao sa Dodikom telefonski kontakt, govoreći: „Sutra ću te malo napasti. Moram!“, piše Armin Cibra, dugogodišnji šef obezbjeđenja Fahrudina Radončića, u svojoj knjizii pod nazivom ''Fahrudin Radončić, mafijaš u podzemlju Balkana".

"Radončić se takođe konsultovao sa Miloradom Dodikom oko njihovih izjava za pojedine medije, kako ne bi u velikoj mjeri ugrozili jedan drugoga, odnosno kako ne bi Bošnjaci kao i Srbi na drugoj strani posumnjali u njihovu bliskost i dogovor oko svega. Prosto rečeno, njih dvojica su pravili vještačke sukobe između sebe, kojima su svoje glasače vodili u pravcu koji odgovara njihovim političkim ambicijama.

Tajne šetnje i susreti na bazenu

Milorad Dodik je više puta dolazio u posjetu Fahrudinu Radončiću u hotel „Radon Plaza“, gdje je u njegovom kabinetu održao više sastanaka s njim, ali i sa tadašnjim bosanskohercegovačkim političarima, kao što su Haris Silajdžić, Sulejman Tihić i ostali, a to je bilo nekada 2007. i 2008. godine, gdje je Radončić bio domaćin tog sastanka.

Isto tako, vozio sam Radončića u Banja Luku na sastanke sa Miloradom Dodikom, koji su održavani u zgradi Vlade genocidne stvorevine, kao i na privatnom imanju Milorada Dodika, gdje je Radončić, u više navrata, imao cjelodnevne sastanke sa Dodikom.

Na Dodikovom imanju Fahrudin Radončić i Milorad Dodik su dugo šetali i boravili u Dodikovom spoljnom bazenu. Bili su uglavnom sami.

Takvih susreta na Dodikovom imanju bilo je više od 50, za vrijeme dok sam bio pratilac i vozač Radončićev.

Fahrudin Radončić se sa Miloradom Dodikom takođe sastajao u Banjoj Luci, u hotelu „Bosna“, gdje sam ga ja takođe vozio, kao i na veće manifestacije u Banjoj Luci, na koje je Radončić bio pozvan od strane Milorada Dodika, kao i ostali političari i drugi ljudi iz diplomatskog, društvenog i političkog kora.

Radončić je više puta u mom prisustvu govorio da se sa Dodikom može dogovoriti oko svega, ali da Dodik neće niskim da postiže dogovor nego s njim – Radončićem. Tada sam shvatio da Dodik i Radončić imaju iste ciljeve i političke projekte a da se razlikuju samo u nazivu svojih stranaka. U njihovim razgovorima Radončić je uvijek grdio i kritikovao bošnjačke predstavnike vlasti kao što su rahmetli Sulejman Tihić (predsjednik SDA), Haris Silajdžić (predsjednik S BiH) i bošnjačke članove Predsjedništva BiH – Aliju i Bakira Izetbegovića.

Ove bošnjačke političare u razgovorima sa Dodikom Radončić je na razne načine potcjenjivao, omalovažavao, ismijavao, podrugljivo komentarisao, što je Dodiku očito odgovaralo. Izgledalo mi je da su Radončić i Dodik iz istih razloga mrzitelji bošnjačkih političara, što s druge strane nije bilo tako, odnosno nikada nisam čuo da Radončić ismijava srpske političare, niti bilo koga iz vlasti genocidne stvorevine, iz razloga što mu Dodik nije davao povoda i što je Radončić znao da bi mu to bio minus kod Dodika. Slušao sam, vozeći Radončića, da Radončić nametljivo kritikuje bošnjačke političare, upravo zato da bi udovoljio Dodikovim očekivanjima.


S Draganom Čovićem “ROMANSI”

"Skoro na isti način kao i sa Miloradom Dodikom, Fahrudin Radončić je imao više sastanaka sa Draganom Čovićem, na koje sam ga vozio i koji su uglavnom održavani u Mostaru u vinoteci „Romansa“, na izlazu iz Mostara, gdje je ponekad prisustvovao i Milorad Dodik. Sastanci između Čovića i Radončića održavani su takođe u hotelu „Ero“, u Mostaru, kao i u prostorijama HDZ-a, na čijem čelu je Dragan Čović, kao i u Radončićevom kabinetu u Sarajevu i restoranu „4 sobe gospođe Safije“, gdje je Čović više puta dolazio.

Većinom, ovi sastanci nisu publikovani u javnosti, jer su to bili njihovi zatvoreni politički susreti", piše Armin Cibra, dugogodišnji šef obezbjeđenja Fahrudina Radončića.
Tražim od vas kad se rasformira ova brigada, kad vi svi borci budete na svojim radnim mjestima, da se isto ovako družite, poštujete i uvažavate. Samo tako ćemo biti skupa svi zajedno! JER JE I POSLIJE RATA RAT!” Brigadni general Izet Nanić

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: SBB Radončić

Post Postao/la Zmaj » 05 apr 2018 21:27

wu0rFjVNc0o


slika
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Odgovorite