☑ Pravila foruma i savjeti

SBB Radončić

Dezidijat
Član
Postovi: 901
Pridružen/a: 20 dec 2012 00:56

Re: SBB Radončić

Post Postao/la Dezidijat » 26 jan 2016 09:56

Konačno su ga uhapsili, znam da će se izvuči ali eto neka moroni koji glasaju za njega vide s kime imaju posla. Drago mi je da mu je neko makar dan pokvario :D

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5863
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: SBB Radončić

Post Postao/la Abidaga » 26 jan 2016 10:13

slika
Tužilaštvo BiH posjeduje više sati presretnutih razgovora između Bakira Dautbašića i Fahrudina Radončića koje se sumnjiči da su pokušali utjecati na Azru Sarić, svjedokinju u slučaju protiv Nasera Keljmendija:

Razgovor vođen 5. januara 2016. godine u 10:56 sati, Bakir Dautbašić poziva Fahrudina Radončića.

Radončić: Bio je Džonatan tu jutros i šokiran je njihovom drskošću. Ja kažem, bolan, nije to... opet je to meni...da sam ja vršio pritisak preko njega i da ga eliminiše da ne može dobit sigurnosnu provjeru, da izblamiraju i tako, da ucjenjuju, kao što rade... I ova trojica za Nasera što su uhapšeni, to je pritisak na Nasera da laže, znaju da tu nema ništa, nema nikakvog tu procesa... Ovaj...dobro je da si ti to njima rekao, a rekao sam ja i Džonatanu znaš.
Dautbašić: Odlično.
Radončić: A sad u jedan je taj ručak, Džonatan ode, ima s nekim političarima sastanke, nevažno... e sad tu mi treba da procijenimo...
Dautbašić: Ovaj će meni da javi, vidite šefe, ovaj će čovjek meni da javi šta se to tačno dešava i ja čekam njegov poziv, on će to provjeriti tokom dana i meni će da javi, eto to da znate.
Radončić: Ovdje je bitno u jedan sat sad šta mi da uradimo. Da idemo na varijantu, otvoriću ja tu priču svakako, a imaš nešto što se zove epilog, hoćeš li da kažeš... mislim ja idem sa te dvije nominacije, tu nema... i sad ja mogu samo da zajebavam, jednu stvar da kažem: al' ih neću dati dok se ta kontroverza ne ukloni... To što je otvoreno ima da se zatvori u roku pet dana. Kad se to zatvori idemo s nominacijama, ako ne, imate manjinsku vladu. Druga je opcija, nemojte to uradit i mi ćemo ići s nominacijama, zato što nas ta stvar uopšte ne tangira, ali odnos između SDA i SBB uopšte nisu poremećeni, ali Bakire (Izetbegović) jesu između tebe i mene.

Dautbašić priča da mu je "ovaj čovjek" (vjerovatno Zijad Hadžijahić) rekao da ne trebaju dozvoliti da ih ovakve stvari poremete, da je to čista politika, a Radončić govori da je upravo to i njemu Džonatan rekao.

Radončić: Moramo odlučiti. Druga varijanta: idu kandidature, boli nas kur.. za vaše postupke...(psuje)... i ja ću vam dat' imena sutra...
Dautbašić: Tačno, i ja bih išao s tim, Boga mi predsjedniče, mene nije strah.
Radončić: Pošto se radi o tebi... E bravo...
Dautbašić: Mene nije strah predsjedniče, ja sam...
Radončić: Ma šta će te biti strah, od čega bolan?
Dautbašić: Koga da me strah?! Šefe bolan, ja sam čist čovjek, ja znam, mislim mrš... psuje...
Radončić: Jer meni je znaš, ja mu održim lekciju i kažem momci nemojte brinut', koalicija ide, kandidatura ide, provokacije...
Dautbašić: Slušajte vi, znate šta šefe? Bakir Dautbašić je sin predsjednika Ustavnog suda BiH. Ne bih ja njegov obraz okaljao za hiljadu BiH...psuje...
Radončić: Dobro da si mi taj podatak dao. Znači mi idemo s kandidaturama, a mi ćemo mu lekciju održat'.
Dautbašić: A j... vam milu majku... Još mi je jednu stvar ovaj drug rekao: sačekaj malo, bude li bilo šta, budel' se šta razvijalo, idemo nas dvojica, on meni kaže, idemo u Kantonalno tužilaštvo pa ćemo vidjeti ko će najebat'...
Radončić: A jel' to kanton dao ili...?
Dautbašić: Nije. Upravo je to problem. Ovo što ona, ovo što sad radi, to je za kantona.
Radončić: Pa slušaj, znaš kako će oni probati da se vade? Up'o je Dudo i rek'o je, ti znaš, Dudo je up'o, al' pitanje je dal' ti to trebaš da znaš, mislim razumiješ, dal' te boli kurac, ali ovaj... Dudo je upao u videolink, oni su sakrili te snimke i rekao: Ovdje se vrši pritisak na svjedoka i onda je Hjuz, oni su izveli pozorište, Hjuz je rekao dajte da vidimo svjedoka, a onda je svjedokinja izašla i rekla je, ovaj, na mene se vrši pritisak, to Radončićevi ljudi rade... Onda je Hjuz rekao: molim vas prijavite to... nerazumljivo... I oni to sad rade pod tim pozorištem, to radi državno tužilaštvo, a ne kantonalno, jer to vežu za predmet Kelmedni i za mene... da sam ja preko tebe pokušao da vršim pritisak na svjedokinju, psuje...
Dautbašić: J... ja mater... Al' ja kao privatno lice, svojom izjavom od 23.12. mogu se komotno obratiti kantonalnom tužiocu...
Radončić: Ma ja, ja, nebitno... Sad ti bolje znaš od mene pravo, da ti kažem, da te podsjetim kako su oni...
Dautbašić: Ma ja, cirkus, sjećam se ja toga.
Radončić: Ja ću Bakiru da kažem: vi momka ganjate da je radio za mene, znači Bakire ne možete ništa s Kelmendijem pa idete na novi postupak, pritisak na svjedoka, pa nemoj da sjedimo za istim stolom, matere ti. Ovako ćemo se nas dvojica dogovoriti: Bakir Dautbašić će ispred SBB voditi pregovore i razgovore i sve ubuduće, a ti daj koga hoćeš...

Priča o tome da neće više da se susreće s Izetbegovićem i nastavlja: A zato postupak na Kosovu kad krene, s naslovnicama Bosne, Ćelinim predratnim izjavama, predsmrtnim, nemoj... Ko ti što ne znaš šta radi Goran Salihović, ne znam ni ja šta radi advokat. Kelmendijev advokat ima legitimno pravo, nigdje čovjeku još nisu gram droge izvukli, samo... nerazumljivo... Fahrudinom Radončićem, a uhapšen je kao najveći narkodiler na području planete Zemlje.

Dautbašić: Ma naravno, tačno...
Radončić: I nas dvojica smo s današnjim ručkom završili naša službena i privatna druženja.
Dautbašić: Tačno, samo kažete nemam ja pojma šta Dnevni avaz radi, to nije moja firma...
Radončić: Ma ne, reći ću ja, k'o ti što ne znaš šta radi Goran Salihović i ovaj, neću ni ja znati šta rade Indira i ostali... ni ja neću znati šta radi advokat u Prištini, a naši novinari će izvještavati odozdo...

Razgovor vođen 5. januara 2016. godine u 08:53 sati, Bakir Dautbašić poziva Fahrudina Radončića.

Radončić: Javio sam ja nekim prijateljima vezano za ove gluposti koje mi prave, znaš, pa će sad doći Džonatan kod mene u devet, devet i petnaest, pa eto...
Dautbašić: Ja imam sastanak sa Zijom u deset. (Zijo je zaposlen u Ambasadi SAD-a)
Radončić: Molim te, pritisni to maksimalno. Mislio sam ti predložiti istu stvar ali dobro, već si se ti toga sjetio.
Dautbašić: Ja ću njemu to da kažem... mogu li mu reći da ćemo mu pomoći malo za ženu, jer stvarno je njegova žena ok, znate diplomata, folovi...
Radončić: Vidi...mi ako dobijemo Ljubljanu ponudi mu to...
Dautbašić: Znam ja i za onu drugu opciju.
Radončić: Imamo slobodnu...
Dautbašić: Ili prva naredna evropska, eto možemo tako reći?
Radončić: Možemo, može...

Radončić mu govori da to slobodno obeća, a zatim kaže da će vidjeti šta će danas biti, hoće li se ovo "raspišat'", on će reći da ne može Dautbašićevo ime dati iz principijelnih razloga. Traži od Dautbašića da objasni Ziji da je to udarac na Radončića, a ne na Bakira Dautbašića.... Govori da je i hapšenje one trojice, pritisak na Nasera Orića da lažno svjedoči protiv njega... Traži da sve to prenese Ziji i da pošalje mail Robu Pajotu. Zatim kaže da je veoma dobra stvar što su javno objavili da je Dautbašić kandidat za ministra i sad ovaj može reći da je Radončić od njega napravio metu.

Razgovor vođen 6 januara 2016. godine u 15:14 sati, Bakir Dautbašić poziva Fahrudina Radončića.

Dautbašić izvještava o svom razgovoru s Duškom Jurišić, s kojom se prije toga vidio. Govore o gledanosti Radončićevog intervjua na FTV. Zatim Dautbašić prenosi informacije koje je dobio od Zijada Hadžijahića.

Dautbašić: Bio mi je Zijo, tamo nema ništa zavedeno, ništa, ništa zavedeno. To mi je provjerio i kaže Bakire zavedeno nema ništa... E, dal' sad neki radi...
Radončić: Šta znači nema zavedeno?
Dautbašić: Nema zavedeno ni kao prijava ni kao nalog za istragu, nema ništa...
Radončić: Ma to njima treba šou za Hjuza, da kažu taj i taj je pod istragom zbog toga i toga. Oni će tamo saopštiti broj videolinkom, samo smo mi zajebali, sad smo mi dobili nalog da možemo u sudu u Prištini da pratimo videolink i sad će ovo svjedočenje biti definitvno, kad se objavi šta Beriša pita za Bakira Izetbegovića... to će biti definitivno razlaz Bakir i ja... jer kad on počne da pita o Ćeli, ovome, onome, njima...onda će im biti jasno šta su postigli tom montažom protiv tebe...

Radončić govori da će sada i Bakir biti dio procesa, da je on pustio pse... Zatim govori da Zijo treba insistirati da se nađe nalog, ne može se bez naloga ići u Telecom, to se vodi tajna istraga...

Razgovor vođen 9. januara 2016. godine u 15:36 sati, Bakir Dautbašić poziva Fahrudina Radončića.

Radončić: Meni bio jutros neki prijatelj...tamo ti se zakuhava, panika je opšta tamo, kad su shvatili kuda sad se slučaj okreće, da dolaze svjedoci odbrane i onda je malo nervoza... Vidim da su malo nervozni, ali jebi ga sami su nas natjerali...
Dautbašić: Jebi ga, degenek tražili...
Radončić: Mi godinu dana nećemo da spomenemo slučaj Ugljen, a oni samo dovode...Mi Šejlu nećemo da pitamo jel' ti kad pričao o Ugljenu... ili ovoga Cibru... Oni misle, Boga mi, nema svjedoka odbrane... Sad ćeš da vidiš rokenrol od srijede...

http://www.klix.ba/vijesti/bih/ekskluzi ... /160125113

Avatar
noel malcolm
Član
Postovi: 3276
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:50

Re: SBB Radončić

Post Postao/la noel malcolm » 26 jan 2016 16:04

Dezidijat je napisao/la:Konačno su ga uhapsili, znam da će se izvuči ali eto neka moroni koji glasaju za njega vide s kime imaju posla. Drago mi je da mu je neko makar dan pokvario :D
Bas tako,
najveci lopov u bih makar na kratko dolijao!!!
“Radimo kao da ce sto godina biti mir,
a spremajmo se kao da ce sutra biti rat!”/Povijest Bosne/Noela Malcolma:
http://www.camo.ch/povijestbih.htm

Avatar
Mraz
Član
Postovi: 55
Pridružen/a: 26 jan 2014 21:03

Re: SBB Radončić

Post Postao/la Mraz » 28 jan 2016 15:08

Ja ne kontam sto narod mrzi Radoncica, nek vidimo njegove rezultate u vlasti pa onda nek ga nazovemo kriminal itd, nije on veci lopov od Izetbegovica a makar covjek zaposljava ljude.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: SBB Radončić

Post Postao/la ABen » 28 jan 2016 15:40

Mraz je napisao/la:Ja ne kontam sto narod mrzi Radoncica, nek vidimo njegove rezultate u vlasti pa onda nek ga nazovemo kriminal itd, nije on veci lopov od Izetbegovica a makar covjek zaposljava ljude.
Da slozit cu se da nema razlike velike izmedju njih dvojice. Mada neki vide Radoncica kao vuka u ovcijem krznu a izetbegovica kao fol patriotu. Zar nije Radoncic bio u vlasti i ministar sigurnosti 2012? Kad je optuzio IZ BiH i reis-ul-ulemu da organizuju odlazak Bosnjaka za Siriju. Kad je postavio cetnike u SIPU, sirio propagandu protiv Bosnjaka da su islamski teroristi. :?
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5863
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: SBB Radončić

Post Postao/la Abidaga » 28 jan 2016 16:08

Mraz je napisao/la:Ja ne kontam sto narod mrzi Radoncica, nek vidimo njegove rezultate u vlasti
"Ja gdje god prođem, ja sam stvarno rock zvijezda. Ja nemam taj problem sa građanima, pogotovo nakon 7. februara. Svi su građani zaljubljeni u mene" - Radončić :mrgreen:
wpBf8ZA7C94
94zYQq8hrNI
23.03.2013
Fahrudin Radončić je, kao ministar sigurnosti, savršeni velikosrpski proizvod, jer s jedne strane, ne vidi četništvo kojeg ima, a s druge strane, izmišlja tzv. terorizam u Bošnjaka, kojeg niti je bilo, niti ga ima.
http://www.saff.ba/saffarhiva/336.pdf
Piše: Fatmir Alispahić
Početkom marta izvršeno je postrojavanje paravojnih četničkih jedinica u selu Ražljevo pored Brčkog. Na smotru su došli i četnici iz Srbije. Razlog velikog četničkog okupljanja u Ražljevu je navoda opasnost koja Srbima u Brčkom prijeti od tzv. vehabija iz Gornje Maoče. Sjećamo se da je na tom obrascu navodne ugroženosti Srba od „džihad-ratnika“ započela genocidna agresija na bošnjački narod. Kao i 1992., tako i 2013., pojavljuju se četničke jedinice da spašavaju Srbe ni od čega. Ali, te paralele nisu predmet našeg interesovanja..

Naše pitanje je sljedeće: Kako je moguće da se negdje u Bosni i Hercegovini okuplja jedna paravojna formacija, a da se vijest o tome po prvi put pojavljuje u ovome tekstu? U normalnoj bi državi ministar sigurnosti bio smijenjen ili bi iz moralnih razloga podnio ostavku! Kako objasniti da svo Brčko bruji o okupljanju četnika u Ražljevu, a da se sigurnosne strukture prave da ne znaju za taj događaj? Dejtonski mediji sjete se istraživačkog novinarstva samo kad treba izmišljati tzv. islamske teroriste. Samo jedan odgovor može objasniti tu šutnju policije i medija u vezi četničkog postrojavanja u Ražljevu: četništvo je pod zaštitom dejtonske države, odnosno, Ministarstva sigurnosti. A ako to nije tačno, onda očekujemo od ministra sigurnosti Fahrudina Radončića da javnosti objasni da li je normalno da se postrojava jedna paravojna formacija a da sigurnosne agencije na to ne reagiraju? Ne znači li to da su Sipa, Osa i druge formacije koje, navodno, štite pravni poredak, u direktnoj službi četničkih akcija? Ako to nije tačno, onda treba očekivati smjene najodgovornijih ljudi, koji su dozvolili, i prikrili, djelovanje četničke paravojske. A na vrhu piramide odgovornosti upravo je Fahrudin Radončić, koji bi momentalno trebao napustiti fotelju ministra sigurnosti, jer je ili nesposoban, ili korumpiran, pa ne umije ili ne smije djelovati kako bi spriječio aktivnosti ove paravojne formacije. To se neće dogoditi, jer je Radončić i prije imao povoda da se oglasi u povodu djelovanja četničkih jedinica, pa nije. Konkretno, nedavno je u Dobrunskoj rijeci kod Višegrada, a prethodno je u Bosanskoj Gradišci i Bosanskom Novom bilo postrojavanje četnika, ali ni jedna sigurnosna instanca u BiH nije reagirala. Kao što vidimo, četnici se u kratkom razmaku postrojvaju u nekoliko krajeva Republike Srpske, uz svoju himnu „Sprem'te se, sprem'te četnici!“, kao da se uistinu spremaju za nova klanja. Sudeći po proračunatoj šutnji ministra sigurnosti Radončića, mi bismo postrojavanje četničke pravojske trebali prihvatiti kao normalnu pojavu. Pošto je genocid nad Bošnjacima, i u Srebrenici, i drugdje, proizišao iz četničke ideologije, normalan čovjek se ne može miriti sa odomaćivanjem četništva u našoj državi. Tim prije što se Radončićeva tolerancija četništva odvija naporedo sa Radončićevim izmišljanjem tzv. terorizma pod komandom prvog predsjednika BiH Alije Izetbegovića. Upravo zato Fahrudin Radončić, kao lider SBB i ministar sigurnosti dejtonske države, dobija konture savršenog velikosrpskog proizvoda, jer s jedne strane ne vidi četništvo, kojeg ima, a izmišlja tzv. terorizam u Bošnjaka, kojeg niti je bilo, niti ga ima.


Otirači za četničke cipele
Nedavno je Abdulah Sidran izjavio da bi volio napisati roman o Emiru Kusturici, valjda kako bi razgrtao tajnu Emirove samomržnje. U tom pogledu je zanimljiv i Fikret Abdić Babo, jer je njegov faraonski ego nadrastao poštovanje prema Bosni i Bošnjacima. Od obojice izdajnika, meni je zanimljiviji fenomen Fahrudina Radončića. Kod Kustirice i kod Fikreta Abdića nema mimikrije, oni ne kriju to što jesu. Radončić se, pak, prikazuje kao neko ko drži do bošnjačkih vrijednosti. On donira novac za izgradnju zgrade Rijaseta, mada je to bilo šibicarsko kupovanje bošnjačke naklonosti, jer da se radilo o iskrenosti – ne bi lijeva znala da je desna dala. Njegova novina objavljuje tekstove o bošnjačkim velikanima, događajima, datumima, a istovremeno ponavlja da je „Pogorelica“ bila teroristički kamp, bez obzira na oslobađajuću i konačnu Presudu Vrhovnog suda, i istovremeno izmišlja tzv. terorizam među bosanskim braniteljima. Savez za bolju budućnost i njegov utemeljitelj predstavljali su sebe kao alternativu svemu što su Bošnjaci dosad birali. Mnogi Bošnjaci, naročito izvan Sarajeva, gdje manje znaju Radončićevu genezu, skloni su bili povjerovati kako je lider SBB-a velika šansa za narod željan poštenja i promjena. Da je sjedio, i jordamio, da je šutio, ili bacao fraze, da ništa nije radio, bolje bi prošao. To što je od sebe napravio Radončić, ravno je mogućnosti da se sa gol-crte ne postigne gol. Zato je Radončićeva politička propast apsolutni fenomen.

Ova priča ovako stoji ako je gledamo zdravim očima. A šta ako Radončića uopće ne zanima da ugodi Bošnjacima?! Možda ga usrećuje da ugađa Srbima?! Postoje ti Bošnjaci koji nikako ne mogu prežaliti što nisu rođeni kao Srbi. Radončićeva jagma za fotelju ministra sigurnosti pomalo tukne na taj feler, jer Srbi vole šapke, pendreke, uniforme, vojne gaće i čarape. Da li bi se uopće moglo dogoditi da Alija Izetbegović poželi da bude glavni milicioner u državi!? A Radončić je, prigodom svog ulaska u politiku, imao ambiciju da bude novi Alija, čovjek od pera i pismenosti, koji treba da odozgo diriguje nacionalnim pitanjima. On je taj koji, preko „Dnevnog avaza“, ustoličava pametne i popularne, oko njega se vrte važni ljudi, od akademika do pjevača, a on na čelu tog kombajna dizajnira njive u bošnjačkim glavama. Mogao je Radončić, u tom času, izburgijati da bude šef Bošnjačkog sabora, ili Svjetskog bošnjačkog kongresa, mogao se ustoličiti na ma kakvom bošnjačkom prijestolju, i iza sebe imati vjerodostojan akademski i estradni ligitimitet u vidu podrške mnogih bošnjačkih uglednika, željnih slikanja po „Dnevnom avazu“. Doduše, on je svoje pozicije gradio i preko mnogih koji su u njegovoj novini slikani u negativu, pa su se usljed straha od tog medijskog reketa sklanjali s puta ili dopuštali nedopustivo. Nikad niko u Bošnjaka nije imao takvu medijsku moć, a time i sredstvo da iza sebe poreda važne autoritete u narodu. Namjesto da bude prvi, i glavni, on je odlučio da postane milicioner. Nevjerovatno.

Možda je status samozvanog eksperta za terorizam Dževada Galijaševića Hokija najbolji urnek da razumijemo dokle je zglajzao Radončić. Galijaševićeve „ekspertize“, kao i Radončićeve izjave o mudžahedinima, iranskim vezama i tzv. vehabijama prenose se na ekstremističkim proustaškim i pročetničkim web portalima. Drugim riječima, Galijašević i Radončić su postali otirač za četničke i ustaške kundure, kao što je to onomad bio Fikret Abdić Babo. Preko njihovih izmišljotina o tzv. islamskom terorizmu uzdiže se, oslobađa se krivice, zanavlja se i legitimira onaj ideološki model koji stoji iza genocida nad Bošnjacima. Jer genocid će prestati biti zločin tek ako se ustanovi da su, kako po srpskim medijima trubi Radončić – „SDA i Izetbegović 1993. pozvali mudžahedine u BiH“ - a iz čega proizilazi pravo Srba i Hrvata da ne žive u mudžahedinskom ambijentu. Upravo na istoj laži, koju ponavlja Radončić, Radovan Karadžić je pripremao genocid nad Bošnjacima, tvrdeći da Srbi ne žele da žive u „džamahiriji“ koju će stvoriti Alija Izetbegović. Od stotine dokaza koji svjedoče da Galijašević i Radončić obnavljaju ideološki profil Radovana Karadžića, moguće je kao ilustraciju navesti i izjavu još jednog ratnog zločinca, Momčila Krajišnika, koji u svojstvu predsjednika Skupštine SRBiH, za beogradske „Novosti“ 19. maja 1991. izjavljuje: „Taj strah počiva na tome da je ideja o islamskoj državi odavno poznata, da ima onih koji su je nekad zagovarali i onih koji je i dalje žele, da se stvara.“ Radončićevu izmišljotinu da je SDA 1993. dovela mudžahedine, kao i prethodno navaljivanje njegovog glasila da dokaže kako je Alija Izetbegović zagovarao stvaranje muslimanske države, moguće je tumačiti samo u kontekstu pranja Radovana Karadžića i drugih zločinaca koji su genocidom stvorili Republiku Srpsku. U mnoštvu naučnih radova dokazano je kako je mobilizacija bosanskih Srba izvršena na izmišljotini o stvaranju muslimanske države, pa su Srbi bili prisiljeni tražiti autonomiju u vidu Republike Srpske, kako bi se zaštitili od „islamizacije“. Dokazano je i da su borce iz islamskih zemalja doveli britanski obavještajci, uz dozvolu Franje Tuđmana, kako bi se kompromitirao multietnički program ArmijeRBiH. Mnoštvo činjenica dokazuje odanost Alije Izetbegovića ideji cjelovite BiH, od odbijanja ideje o podjeli na tri etnonacionalna entiteta, i u Lisabonu 1992. i u Ženevi 1993., preko insistiranja na multietničkom sastavu ratnog rukovodstva, pa do zagovaranja bosanstva kao imenitelja za sve bh. narode i građane. Radončića, kao ni njegove sponzore i mentore, ne zanima istina, jer bi istina za sobom povukla rušenje velikosrpske dominacije u dejtonskoj državi, po osnovu satisfakcije koju zaslužuje bošnjačka žrtva. Nakon što se Radončić izopačio, ili razotkrio kao velikosrpski potrčko, ojačana je ambicija da se zabetonira izmišljotina o krivici SDA i Alije Izetbegovića za rat, u kome su Srbi morali da se brane od „islamista“. Vidi se to po velikosrpskim medijima, koji nas s jedne strane obavještavaju o pojavi „terorističkog uputstva“ pod naslovom „Deklaracija džihada“ (E, baš će se tako smiješno zvati!), a s druge, ovu izmišljotinu potkrepljuju optužbama Radončića protiv ratnog rukovodstva naše zemlje. A krivica vlade u Sarajevu, koju je vodio Alija Izetbegović, automatski isključuje krivicu separatista koje su vodili Karadžić i Boban! Mnogi ne razumiju opasnost podvale koja nam se servira preko „Avazovih“ likova poput nekakvog Garaplije - jer ako se prihvati laž da su naše snage u ratu ubijale naše ljude - to će u nastavku ozvaničiti kao podvala da smo mi ispalili granatu na Markale, Ferhadiju i Kapiju. Četnička propaganda godinama laže da smo ubijali sami sebe, a sada se, preko Radončića i njegovog glasila, ova laž uvodi na mala vrata. Cilj je da javnost prvo prihvati kako su pod komandom Alije Izetbegovića postojale jedinice za likvidaciju Bošnjaka, a onda da se ta konstrukcija preseli na mjesta masovnih zločina, kako bi četnici bili oslobođeni krivice. Otuda portali srpskih ekstremista maksimalnu pažnju daju Radončićevim otužbama protiv Bošnjaka, koje potom garniraju sa izmišljotinama kao što je ova da se među Bošnjacima trenutno dijeli nekakvo „terorističko uputstvo“. Koja glupost, jer nema tog terorizma koji će sebe nazvati terorizmom! Ali, za ministra sigurnosti naše države, očito, nije problem da svojim izmišljotinama sponzorira ekstremiste čije ogledalo je genocid u Srebrenici.

Velikosrpski telali
Još kad je Radončić podigao prvi neboder u Sarajevu, pojavile su se teorije zavjere, u stilu: on je mason, oni podižu nebodere. Ali, ko god u Bošnjaka išta mrda, za njim ide neka priča. Kad je ušao u politiku, pa zabacio udicu na fotelju ministra sigurnosti, čulo se kako je to jedini način da prekine odmotavanje klupka, koje bi ga dovelo u vezu sa velikim balkanskim mafijašima, Keljmendijem i drugima. Često se pominjala shema o kriminalnom podzemlju koju je iscrtao Rafi Gregorijan. („S pozicije ministra sigurnosti Fahrudin Radončić bio bi u mogućnosti stotine inspektora i policajaca, prislušnih uređaja, milione maraka...da okrene u pravom smjeru - protiv svojih političkih neistomišljenika i poslovnih konkurenata!” – pisala je “Sl.Bosna” u tekstu “Ministar (ne)sigurnosti”, u junu prošle godine.) U posljednje vrijeme za Radončića se čuje kako ga beogradski obavještajci imaju u mat-poziciji, pa mora voditi velikosrpsku politiku, konkretno: tolerirati marširanje četničke paravojske, a pristati na izmišljanje tzv. islamskih terorista. U nekoliko ostrašćenih Radončićevih najava - da će hapsiti i da će neki biti u zatvoru - a misli se na Bošnjake, ima neke miloševićevske manijakalnosti, jer kao što Slobodan Milošević nije imao ovlasti da naredi hapšenje Azema Vlasija (28.02.1989.), tako ni ministar sigurnosti BiH nema ovlasti da ikoga hapsi, jer je to nadležnost pravosuđa. Iz ovoga vidimo da Radončić uopće ne raspoznaje kapacitete svoje funkcije, koju je očito doživio kao sadistički ventil, izvan okvira legaliteta i procedura pravne države. Pitanje je kada će OHR i pravosudne instance upozoriti Radončića na prekoračenje ovlaštenja, jer to što on trenutno radi, vodeći privatne hajke sa ministarske pozicije, to nema blage veze sa demokratijom i pravnim poretkom. Svi ovi argumenti dokazuju da je Fahrudin Radončić feler i štetočina, da će u demokratskoj memoriji imati značenje Berije i Rankovića, a da će u memoriji bošnjačkog naroda biti u društvu Kusturice, Galijaševića, Lagumdžije, Lepe Brene i Fikreta Abdića Babe.

Nema se tu šta više hipotetički nagađati. Je li Radončić isključivi krivac za višemjesečnu krizu vlasti u krajevima sa bošnjačkom većinom? A toj krizi, tom rušenju koalicije SDP-SDA, složno su aplaudirali Dodik, Čović, Lagumdžija i Radončić. Stabilnost krajeva sa srpskom i hrvatskom većinom, i nestabilnost ovog bošnjačkog frtalja, oni su proglasili „reformom vlasti“. Da, to je „reforma“ ako je krajnji cilj da se pokaže kako su Bošnjaci nesposobni da vladaju sobom, pa im trebaju sh. tutori. A glavni izvođač ovog prljavog posla je Radončićev SBB, koji je sa ideološkim pobratimom, Lagumdžijinom SDP-om, za račun velikosrba i velikohrvata proizveo najdublju i nasloženiju krizu u Bošnjaka. Ta kriza se mjeri u konkretnim efektima, u broju ojađenih pojedinaca i unesrećenih porodica, svih onih koji bi od funkcionalne vlasti imali stabilnije živote, namjesto dugoročne, iscrpljujuće neizvijesnosti. A sve u ime ulaska SBB-a u feleričnu vlast i ustoličenja Radončića za ministra sigurnosti. Zar bi neko ko drži do zemlje i naroda, do interesa koji su viši od gramzivosti, mogao posijati toliko zlo? Mogao je Radončić odvažno sačekati izbore 2014. godine, a dotad od sebe izgraditi respektabilnu alternativu, mogao je na tim izborima pokupiti kao Dodik u RS, ali, njemu se, ili, njima se – žurilo. Ta žurba je najveća enigma ove krize koju je stvorio Radončić. Pogotovo što se već sada može znati da ni Radončić, ni njegov SBB, više nikada neće vratiti pogubljene šanse. Potrošeni su. Kompromitirani su kao velikosrpski telali i izvođači prljavih poslova. Pitanje je samo kada će ovo shvatiti mnogi patriotski orijentirani članovi SBB-a, i kada će početi napuštati ovu velikosrpsku stranku, kao što su onomad SDP napustili Nijaz Duraković, Miro Lazović i drugi starosjedioci. I pitanje je kada će od „Dnevnog avaza“ odsijati neki ugledni autori koji svojim prisustvom legitimiraju blato kojim se ova bivša novina baca na patriotski obraz Bosne i Bošnjaka. Krajnji ishod je poznat. Kao i u slučaju Fikreta Abdića Babe.
SIPA u funkciji preuzimanja izvršne vlasti: Predsjednik Federacije s lisicama na rukama odveden u RS!
26.04.2013
Povodom današnje akcije Ministarstvo sigurnosti BiH i ministar Fahrudin Radončić s velikim zadovoljstvom javno čestitaju na uspješnom istražiteljskom poslu agencijama za provođenje zakona, odnosno OSA-i i SIPA-i.

Lica lišena slobode dovedena su u službene prostorije SIPA-e u Istočnom Sarajevu, gdje će nad njima biti izvršena kriminalistička obrada od strane istražnih timova..


http://www.avaz.ba/vijesti/iz-minute-u- ... a-budimira
http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/ ... 3-lokacije
slika
Radončić: Neću formirati krizni štab! CCCC
h14YBAdrYsg
slika
aah5EMf6-6s
"Povrijeđeno je nekoliko stotina ljudi, među kojima veliki broj policajaca, izazvanim požarima, načinjene su velike štete na zgradi Predsjedništva BiH, na zgradama vlada kantona i općina u BiH. Zapaljena je državna zastava, te značajno oštećen Arhiv BiH. Navedene činjenice ukazuju da je tog dana sigurnosna situacija u BiH bila značajno narušena, te da zbog toga ministar sigurnosti treba da odstupi sa dužnosti.. Osim toga analizirajući Zakon o Vijeću ministara BiH, Zakon o ministarstvima i drugim organima uprave BiH, Zakon o Direkciji za koordinaciju policijskih tijela BiH, Zakon o SIPA i Odluku o uspostavljanju ministarskog vijeća za saradnju po policijskim pitanjima, proizilazi, ocjena je da ministar sigurnosti nije poduzeo radnje iz svoje nadležnosti kako bi se zaštitila lična i imovinska sigurnost građana i državna imovina".
slika

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: SBB Radončić

Post Postao/la ABen » 28 jan 2016 18:28

Bosnjaci su kratke pameti.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: SBB Radončić

Post Postao/la amkos » 30 jan 2016 15:04

ABen je napisao/la:Bosnjaci su kratke pameti.

To je zato što narod slabo čita, više priča. :lolcina:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: SBB Radončić

Post Postao/la ABen » 17 feb 2016 16:11

Pogledajte kako su Radončića dočekali ispred Avaz Twist Towera: Fahro, legendo
http://www.klix.ba/vijesti/bih/pogledaj ... /160217092
Ima video, bilo ih 50.000 :rofll:

Ja bi se smio zakleti da ga je Bakir izvadio iz zatvora.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
The Destroyer
Član
Postovi: 277
Pridružen/a: 22 jan 2016 00:46

Re: SBB Radončić

Post Postao/la The Destroyer » 18 feb 2016 00:30

ABen je napisao/la:
Pogledajte kako su Radončića dočekali ispred Avaz Twist Towera: Fahro, legendo
http://www.klix.ba/vijesti/bih/pogledaj ... /160217092
Ima video, bilo ih 50.000 :rofll:

Ja bi se smio zakleti da ga je Bakir izvadio iz zatvora.
On ga ubacio, on ga i izvadio. Da nije zabrinjavajuće, možda bi bilo i smiješno. Ovako nije.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: SBB Radončić

Post Postao/la ABen » 19 feb 2016 11:57

HVTV-IUf1pU#t
iznad tornja sunce sija dobro doso predsenice
Kad vidim ovo, sramota me je vas glasaca SBB-a. :vomit:
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: SBB Radončić

Post Postao/la ABen » 19 feb 2016 12:00

Zbog kršenja mjera zabrane: Tužilaštvo BiH uložilo žalbu na puštanje Radončića iz pritvora
http://www.oslobodjenje.ba/vijesti/bih/ ... z-pritvora

Zbog kršenja mjera zabrane koje su određene predsjedniku Saveza za bolju budućnost Fahrudinu Radončiću nakon što je pušten iz pritvora, Tužilaštvo BiH uputilo je žalbu Sudu BiH.

- Bili smo zadovoljni određivanjem kućnog pritvora, ali zbog kršenja mjera zabrane od strane optuženog, uložili smo žalbu na navedenu odluku, kazali su u Tužilaštvu.

Radončić, optužen za udruživanje radi činjenja krivičnih djela, ometanje rada pravosuđa i davanje nagrade ili drugog oblika koristi za trgovinu uticajem, pušten je u srijedu iz pritvora nakon što Sud BiH nije prihvatio prijedlog Tužilaštva BiH o produženju pritvora.
I treba kriminalca i ubicu vratiti u zatvor, samo u Bosni osumnjacenog za ubistvo se pusta na otvoreni pritvor. :vomit:
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Bosni
Član
Postovi: 3916
Pridružen/a: 22 nov 2012 04:38

Re: SBB Radončić

Post Postao/la Bosni » 24 jun 2016 00:38

http://www.klix.ba/vijesti/bih/radoncic ... /160623136
Radončić: Ne vidim se u Predsjedništvu BiH, Bošnjacima su potrebni efikasni menadžeri

Predsjednik SBB-a Fahrudin Radončić u prvom javnom nastupu nakon puštanja iz pritvora kazao je kako nije realna opcija da on bude član Predsjedništva BiH jer je stava kako ovu poziciju "zaslužuje neko mlađi".

Na pitanje ko je lider kod Bošnjaka, odgovorio je da je to onaj koji osvoji najviše glasova, ali da Bošnjacima ne trebaju očevi nacije nego "neka vrsta menadžera".

"Onaj ko pobijedi na izborima za bošnjačkog člana Predsjedništva BiH, a to je Bakir Izetbegović, taj je 'lider'. Mislim da su od preseljenja Alije Izetbegovića na onaj svijet Bošnjacima potrebni uspješni i efikasni menadžeri", rekao je Radončić.

Gostujući u Dnevniku D koji se emituje na Federalnoj televiziji kazao je da je danas sa Draganom Čovićem razgovarao o prevazilaženju krize u vezi s objavom rezultata popisa stanovništva BiH, ali i evropskim integracijama.

Na pitanje kako komentariše opstrukcije evropskog puta BiH iz entiteta RG, Radončić je odgovorio da se nažalost član Predsjedništva BiH iz reda srpskog naroda Mladen Ivanić takmiči u igri "ko će biti veći Srbin".

S obzirom da se član Predsjedništva BiH iz reda hrvatskog naroda Dragan Čović složio da je odluka direktora Agencije za statistiku BiH Velimira Jukića "greška koja se mora ispraviti", Radončić je upitan da li je član Predsjedništva BiH iz reda bošnjačkog naroda Bakir Izetbegović ostao usamljen.

On je kazao kako "Bošnjaci nikada ne trebaju dozvoliti da se Srbi i Hrvati dogovoraju mimo njih", ali da isto pravilo važi i za ostale narode, odnosno da se Bošnjaci ne trebaju dogovarati mimo Srba ili Hrvata.

"Popis je pravna kategorija i mi nemamo šta o tome raspravljati", rekao je Radončić.


On je kazao kako sa predsjednikom RG-a Miloradom Dodikom nije prijatelj i kako smatra da je njegova blokada procesa u BiH rezultat asimetrične situacije u kojoj koaliciju na državnom nivou ne čini politička stranka koja je pobijedila u RG-u.

Ipak, on smatra kako je Dodik pragmatičan čovjek koji će zajedno sa Ivanićem shvatiti koliko su evropske integracije bitne za BiH i da će se prestati igrati "ping-pong" igre u smislu odgovornosti.

Rekao je i da se mnogo češće sastaje sa Izetbegovićem nego sa Čovićem, te da je to sasvim normalno s obzirom na postojanje bošnjačke koalicije.

Svima onima koji su mislili kako će se nakon njegovog hapšenja raspasti koalicija sa SDA poručio je kako su "grdno prevarili" dodajući da u FBiH imamo "potpuno stabilnu situaciju zahvaljujući strpljivoj ulozi SBB-a, što nije karakteristično za region".

On smatra kako će članovi Predsjedništva BiH dobiti podršku ohrabrenja na sastanku sa njemačkom kancelarkom Angelom Merkel i to u smjeru ekonomskog razvoja, NATO i regionalnih integracija.

Radončić je prokomentarisao i dešavanja vezana uz Javni RTV sistem BiH ističući kako BHRT nikako ne smije postati vlasništvo svog menadžmenta, te da niko nema pravo gasiti državnu televiziju koja je u vlasništvu građana BiH. Podržao je nepristrasne i slobodne medije za koje je kazao da su kičma demokratskog društva.

Što se tiče lokalnih izbora, Radončić je rekao kako SBB nikako nije u potčinjenom položaju u odnosu na SDA, ističući kako se nada da će koalicija dobiti do 75 posto načelničkih pozicija.

On je kazao kako bi "bilo bolje da nije prisustvovao" sastancima Izetbegovića i Čovića o rješavanju problema održavanja izbora u Mostaru, te kako nije optimističan.

"Ako su njih dvojica pesimistični, teško je da ja budem optimističan", rekao je Radončić.
:huhu:

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5863
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: SBB Radončić

Post Postao/la Abidaga » 16 sep 2016 17:10

Šćepo prijeti Bošnjacima: Neće biti novog rata!
6H996cZ439M

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5863
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Sbb Radonciceva stranka

Post Postao/la Abidaga » 08 mar 2017 18:28

Abidaga je napisao/la:
Abidaga je napisao/la:IxmOnYMl9v8
SIPA uhapsila Radončića:
http://faktor.ba/sipa-uhapsila-fahrudin ... cica-foto/
Iz SIPA-e je saopćeno da je Radončić uhapšen na području općine Hadžići, u sklopu akcije “Lutka 2”. Radončić je pod istragom i osumnjičen je za kazneno djelo ometanja rada pravosuđa (član 241. KZ BiH), dodaju iz Tužilaštva.

U akciji “Lutka 2” ranije su uhapšeni sekretar Ministarstva sigurnosti BiH Bakir Dautbašić, kandidat Radončićevog SBB BiH za državnog ministra prometa i komunikacija, te Bilsena Šahman. I njih dvoje su uhapšeni zbog utjecaja na svjedoke, tačnije na Azru Sarić, koja je svojevremeno bila u vezi sa ubijenim Ramizom Delalićem Ćelom.
- Azra Sarić u iskazu potvrđuje da se po pozivu Bakira Dautbašića dogovorila da održe sastanak u restoranu na Grbavici. Onda je osumnjičeni Dautbašić putem osumnjičene Bilsene Šahman naknadno odlučio da taj sastanak zbog tajnosti bude održan u stanu Bilsene Šahman u Sarajevu. Prilikom ovog sastanka, Šahman i Dautbašić su zatražili od svjedokinje da u svom svjedočenju na Sudu BiH provodom predmeta protiv Nasera Keljmendija zaštiti njihovog šefa Fahrudina Radončića. Dana 17. decembra u 17:20 sati osumnjičena Bilsena Šahman ponovo poziva svjedokinju Azru Sarić te je obaviještava da se vraća sa puta iz Banje Luke za Sarajevo što je potvrđeno i baznim stanicama telefona osumnjičene Bilsene Šahman te da će se sastati pred hotelom Park u Vogošći gdje su se sastale u 19:45 sati te razgovarale u putničkom vozilu marke Renault Clio bijele boje koji koristi Bilsena Šahman. Tom prilikom Šahman je Sarić saopštila da je njen šef Fahrudin Radončić zatražio da u svjedočenju zaštiti ne samo njega već i Nasera Keljmendij, kazao je državni tužulac Božo Mihajlović na ročištu za određivanje pritvora Dautbašiću i Šahman.
08.03.17
U današnjem nastavku provođenja dokaza optužbe u predmetu "Fahrudin Radončić i ostali" pred Sudom BiH, Tužilaštvo je nastavilo puštanje presretnutih telefonskih razgovora optuženih. Prisutni u sudnici danas su, između ostalog, čuli razgovor koji su 6. januara 2016. vodili Fahrudin Radončić i Osman Mehmedagić Osmica, direktor Obavještajno-sigurnosne agencije BiH (OSA). U tom razgovoru Mehmedagić obavještava Radončića da mu je došao "jaran iz SIPA-e", te da mu je on "objasnio ovo friziranje nekih stvari da je nedopustivo". Radončić mu govori da je Tužilaštvo zatražilo listing telefona Bakira Dautbašića, kojeg terete za utjecaj na svjedoka, te da će "Amerikanci tražiti da se ta stvar ispita" jer je Dautbašić kandidat za državnog ministra. U razgovoru sa Mehmedagićem Radončić kaže i kako će on "za slučaj Keljmendi početi da drži odgovornim Bakira" (Izetbegovića, op.a.).
- Ja ću sačuvati SDA-SBB odnos, ali neću sa Bakirom da sačuvam odnos. Pa onda on neka se bori i za hrvatsko i pitanje i za sve ostalo, neka vidi da li je jači sa mnom ili bez mene. Pa ću mu sve natovariti na leđa.. – govori Radončić.

Istog dana, Bakir Dautbašić poziva Radončića.
- Bio mi je Zijo, tamo nema ništa zavedeno, to mi je provjerio. Nema nalog za istragu, nema ništa – obavještava Dautbašić Radončića, na što mu Radončić govori "neka insistira da se nađe taj nalog jer ne može bez naloga da se ide u Telecom".
Radončić je i sa Dautbašićem razgovarao o procesu koji se na Kosovu vodi protiv Nasera Keljmendija.
- Samo smo ih mi zajebali, dobili smo da možemo pratiti iz Prištine video-link. Sad će se vidjeti šta Beriša pita za Bakira, za Ćelino ubistvo... Onda Bakir postaje dio procesa. Hoćeš da me zatvaraš, e sad ćeš ti biti dio procesa – kaže Radončić.
Radončić je tih dana često razgovarao i sa Safetom Oručevićem.
- Nisu oni svjesni da postoji prvo i drugo poluvrijeme. Mi kad dovedemo naše svjedoke, to će biti haos. Hoće porodica da svjedoči, da kažu ko ga je ubio (Ramiza Delalića Ćelu, op.a.), ko je kome šta rekao... Ima Munja (Munir Alibabić, op.a.), ima Ugljenova udovica, ima svašta... – govori Radončić Oručeviću u razgovoru koji je vođen 8. januara prošle godine.

U drugom razgovoru sa Oručevićem, Radončić kaže da su se "Bakir i Osmica cijelo vrijeme tretirali kao ljudi na balkonu", i dodaje: "Ono što su oni radili meni, sad ću ja njima".

https://www.faktor.ba/vijest/presretnut ... lea-239231

Avatar
Mehmed beg Catic
Član
Postovi: 4241
Pridružen/a: 31 jan 2017 10:49

Re: SBB Radončić

Post Postao/la Mehmed beg Catic » 09 mar 2017 15:59

Ovaj smrad cetnicki , u trenutku dok dolazi odluka da se odbija revizija jer je ovaj drugi cetnicki smrad javno stao na cetniku stranu kao i nebrojeno puta do sada, i on ovako nesto da izjavi i ja ne mogu da vjerujem da poslije toga moze da dobije i jedan bosnjacki glas na izborima,a dobice sigurno i mnogo vise od toga :bad:
Čović i Radončić: Naši odnosi su dobri, morat ćemo i trećeg partnera motivirati da sarađuje
https://www.klix.ba/vijesti/bih/covic-i ... /170309080
Tražim od vas kad se rasformira ova brigada, kad vi svi borci budete na svojim radnim mjestima, da se isto ovako družite, poštujete i uvažavate. Samo tako ćemo biti skupa svi zajedno! JER JE I POSLIJE RATA RAT!” Brigadni general Izet Nanić

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: SBB Radončić

Post Postao/la amkos » 30 sep 2017 11:01

Koja propaganda Radončića, inače ne kupujem Avaz, danas slučajno naletih na noviji Avaz i čitam na naslovnoj stranici ogromnu propagandu Radončića. Piše u naslovu "Radončić ubjedljivo vodi sa 43 % glasova!!

Navodno se izjasnilo 23.400 građana. Agencija "Informativa".

Drugi na listi je Šepić sa 16 % glasova, treći Zvizdić sa 12 % glasova, četvrta Sebija sa 11 % glasova, peti Reuf Bajrovic sa 6 %, šesti Denis Bećirović sa 5 %, sedmi Sefer Halilović sa 4 % i osmi Šefik Džaferović sa 3 % glasova.

Koja propaganda. Hebo Gebelsa. Gebels je mala maca za ovoga. :goofy:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
BosnjackaHercegovina
Član
Postovi: 5511
Pridružen/a: 23 nov 2014 17:39

Re: SBB Radončić

Post Postao/la BosnjackaHercegovina » 30 sep 2017 16:08

amkos je napisao/la:Koja propaganda Radončića, inače ne kupujem Avaz, danas slučajno naletih na noviji Avaz i čitam na naslovnoj stranici ogromnu propagandu Radončića. Piše u naslovu "Radončić ubjedljivo vodi sa 43 % glasova!!

Navodno se izjasnilo 23.400 građana. Agencija "Informativa".

Drugi na listi je Šepić sa 16 % glasova, treći Zvizdić sa 12 % glasova, četvrta Sebija sa 11 % glasova, peti Reuf Bajrovic sa 6 %, šesti Denis Bećirović sa 5 %, sedmi Sefer Halilović sa 4 % i osmi Šefik Džaferović sa 3 % glasova.

Koja propaganda. Hebo Gebelsa. Gebels je mala maca za ovoga. :goofy:
Radončić je četnik.
Samo BiH.

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: SBB Radončić

Post Postao/la amkos » 30 sep 2017 18:04

Radončić je četnik.
Naravno, ali toga mnogi Bošnjaci nisu svjesni :!:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: SBB Radončić

Post Postao/la amkos » 03 okt 2017 22:18

Zašto Edin Ramić smeta Fahrudinu Radončiću ?
Kako je Ramić uznemirio Radončića

Sve je počelo nakon što se ministar Ramić javno usprotivio imenovanju Svetlane Cenić u upravu BH Telecoma, zbog njene ratne prošlosti u SDS-u, gdje je bila suradnica Jovana Tintora Joje, predsjednika Kriznog štaba SDS-a u Vogošći, koji je bio i ratni savjetnik Radovana Karadžića, te kum Momčila Krajišnika.
http://www.senzor.ba/zasto-edin-ramic-s ... radoncicu/
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Odgovorite