☑ Pravila foruma i savjeti

Amerika

Avatar
Bosman
Administrator
Postovi: 874
Pridružen/a: 15 okt 2012 23:16

Re: Amerika

Post Postao/la Bosman » 08 mar 2017 05:29

abeveg je napisao/la:
Zavisi sta je kome "doprinos" . .
Cuj zavisi sta je kome doprinos. Procitaj sta je Nobelova nagrada, mozda nesto i naucis.

abeveg je napisao/la:Vama vasi , meni moji - samo mi nije jasno sta vi to ustvari imate s Bosnom i cemu vam sluzi ovaj forum.
Ti si dosao na ovaj nas bosnjacki forum koji se bavi o historiji, geografiji, politici, itd...

To sto je tebi Bosnjastvo iskljucivo Islam i arapofilstvo ne znaci da svi Bosnjaci tako razmisljaju.
abeveg je napisao/la: Okrenite se "svojim" koji vas ionako nikada prihvatiti nece, a manite se Bosne i bosnjaka...
Smijesan si tip kad tako lagano ekskomuniciras Bosnjake koji se ne slazu s tvojim ogranicenim pogledom na svijet.

Zapitaj se sta si to ti ucinio za bosnjastvo? I usporedi to s onim sto su ovaj sajt i forum ucinili.

abeveg
Član
Postovi: 498
Pridružen/a: 04 okt 2013 03:01

Re: Amerika

Post Postao/la abeveg » 08 mar 2017 20:14

Jack je napisao/la:Vidis da si rekao nesto o vjeri,ja bih ispao glup,jer ne zelim da pametujem.Ali razumijem se o svjetsku historiju

E to za roblje si fulio samo tako.

Pa,pobogu ta cijela podla Europa i Arapi su sutili dok je bio jedan Prijedor 1992.I Srebrenica 1995.

Ja vidis sam upamtio 1995 dobro i ja znam ko je bio tad na celu Turske.Tansu Ciler.A sta je Gadafi pricao.Sadam Husein je cak hodao s Seseljom a glavni muftija tamo je rekao da su Bosanski Muslimani Srbi.Jos za rata

Pa ti sad skopcaj.

Vidis ja bih volio da te naucim nesto o trgovini roblja,ali dzaba

Pa da su Amerikanci htjeli mogli su povuci liniju u centru Sarajeva.Brcko dali cetnicima izravno.A ne da imas ulicu Bosansku na mjesto gdje je nekad bila Svetosavska.Ali,ne

Arapi su to nama sredili.Hoces li mi ti obnoviti kucu mozda.Pa,da.Kako da ne

:lol: :lol:

Da nas je vise?

No comment

:mrgreen:
Ma nije problem, nismo jedni drugima za uckur svezati. Ne mogu nidje da nadjem kako se ukida korisnicki racun na forumu, ako mi ko moze reci, hvala.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41367
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Amerika

Post Postao/la Jack » 08 mar 2017 20:23

Ma nije problem, nismo jedni drugima za uckur svezati. Ne mogu nidje da nadjem kako se ukida korisnicki racun na forumu, ako mi ko moze reci, hvala.
Dosadan si momak.Ne zivis u Americi,ne razumijes se u osnove historije,posebno trgovine robljom.Mislis da jedino ti znas,a kad ti dodje neko drugi i pocne s argumentima.Onda pocnes nisko da vrijedjas

Sretno ti u n*** Njemackoj usput ili na Islam Bosni ili na klix forumu.Jer ja ne vidim vise ''foruma'' ovdje kod Bosnjaka


Prije nego sto pocnes da dajes misljenje.Makar zivi u toj istoj Americi

Haj sad kao dijete lagano s foruma,jer si ''uvrijedjen''



:lol: :lol:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

abeveg
Član
Postovi: 498
Pridružen/a: 04 okt 2013 03:01

Re: Amerika

Post Postao/la abeveg » 08 mar 2017 21:12

Jack je napisao/la:
Ma nije problem, nismo jedni drugima za uckur svezati. Ne mogu nidje da nadjem kako se ukida korisnicki racun na forumu, ako mi ko moze reci, hvala.
Dosadan si momak.Ne zivis u Americi,ne razumijes se u osnove historije,posebno trgovine robljom.Mislis da jedino ti znas,a kad ti dodje neko drugi i pocne s argumentima.Onda pocnes nisko da vrijedjas

Sretno ti u n*** Njemackoj usput ili na Islam Bosni ili na klix forumu.Jer ja ne vidim vise ''foruma'' ovdje kod Bosnjaka


Prije nego sto pocnes da dajes misljenje.Makar zivi u toj istoj Americi

Haj sad kao dijete lagano s foruma,jer si ''uvrijedjen''



:lol: :lol:
I tebi hairli bilo s tvojim amerikancima, nema potrebe za ljutnju ali ni za sutnju. Medjutim precesto za sebe vidim razloga za intervenciju ili po pitanju promovisanja sijja i siizma, iliti zapada i njegovih "vrijednosti" i dostignuca itd itd, tako da to i nije bas neki konstruktivni prilog kvalitetnog razvoj diskusija. Konstruktivna razmjena misljenja iziskuje vec razgradjene temelje ideoloskog pravca, a ne da se ima osjecaj odgajatelja druge strane. To je ipak svako trebao ili od kuce da je ponio ili sam za sebe razgradio. Kada su temelji posve razliciti onda nema svrhe smetati jedno drugom po forumima, bez obzira koji. Sto trositi slova i glumiti finocu jednoj Kikibomboni, kada obe strane znaju sta druga o njemu misli. Isto tako i ovde... i kako se ukida korisnicki nalog?

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41367
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Amerika

Post Postao/la Jack » 08 mar 2017 22:57

Ponasas se kao dijete i jos gore od tebe.Ako imas vise od 30 godina.Ja mogu iskreno samo da te zalim.Ovako se djeca ne ponasaju a kamoli odrasli muskarci.Ako zelis jednoumlje.Probaj blog.Baniraj sve komentare koji ti se ne svidjaju.I kraj price

viewtopic.php?f=10&t=860&p=81635#p81635

Ova tema je za tebe.Ako ne zelis da dodjes na ovaj forum.Jel ti mislis da ce meni biti zao.Meni je jedino zao da citam ovakve sramotne komentare od nazovi muskarca.Pa tako se djeca od 14 godina ne ponasaju
Ne svidja mi se ovo.Ne svidja mi se ono.Ja odlazim

Dovidjenja.Ja ovdje nisam stvorio forum da ugodim svoje misljenje,nego da drugi mogu RASPRAVLJATI

Raspravljati.Ovo nije BLOG

Kapisce

Ako ne zelis da dolazis.Imas forum IslamBosna.

Pa pljuj po meni tamo.Takav ti je karakter.Ali postedi me vlaskog ponasanja,Ja ovo i ono

Hvala.Ne odgovaraj na ovu repliku jer si mi poceo da vadis zivce
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41367
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Amerika

Post Postao/la Jack » 08 mar 2017 23:13

http://www.huffingtonpost.com/entry/don ... a0ea663890

Legendarno.Trump cestita internacionalni dan zena

:lol: :lol:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

dennis
Član
Postovi: 461
Pridružen/a: 09 dec 2012 06:46

Re: Amerika

Post Postao/la dennis » 08 mar 2017 23:20

Abeveg zašto živiš u Njemačkoj, a ne "medju svojima" u nekoj od bogatih arapskih zemalja?

Mnoge arapske zemlje su i bogatije od Njemačke.
==BOSNA==

enis1991
Član
Postovi: 335
Pridružen/a: 24 nov 2012 21:16

Re: Amerika

Post Postao/la enis1991 » 08 mar 2017 23:46

Trump je uvidio opasnost koju nosi feminizam , najveca opasnost za nacije i narode. Ja ne znam , mozda sam povrsan , mozda i kazem pa ispadnem glup ali po meni je Trump Dobar !
Zasto ? - pa proizvodi reakciju muslimanskih zemalja . Lik je otvoren i sada iste vide da se moraju uvezivati i oslanjati na svoje potencijale . S.A , Turska , Pakistan su znacajno promjenili politiku u zadnje vrijeme .
Smatram da ce se ove tri drzave sto vise uvezivati i da ce imati direktnog uticaja na svjetski omjer moci.
A i sto se tice nekih komentara lik je upravu 100% . On samo govori na glas sta narod misli .
Svakako se u SAD - u pitaju agencije i odbori te u krajnjoj liniji ne moze predsjednik puno toga ako ima u planu da dozivi duboku starost naravno.

Ali bolje otvoreni neprijatelj nego hinjski pod plastom demokratije i postovanja ljudskih prava isl.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41367
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Amerika

Post Postao/la Jack » 08 mar 2017 23:58

dennis je napisao/la:Abeveg zašto živiš u Njemačkoj, a ne "medju svojima" u nekoj od bogatih arapskih zemalja?

Mnoge arapske zemlje su i bogatije od Njemačke.
Fakat.Ja bih sutra otisao iz Njemacke,preselio u neku Arapsku drzavu.Tj,one drzava gdje nema rat.Alzir,Libija,Irak i Sirija otpadnu.Pa da dodajmo tu i Jemen

Ostane Saudija,Emirati.Katar i Kuvajt

:respekt: :respekt:

Ne zelim da saljem ljude u ratnu zonu.Nije fer
Imamo diktatoru u Egiptu.Pa reci samo da si protiv Sisija naglas.

Uhh.Slab izbor sad imamo
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41367
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Amerika

Post Postao/la Jack » 08 mar 2017 23:59

Trump je uvidio opasnost koju nosi feminizam , najveca opasnost za nacije i narode. Ja ne znam , mozda sam povrsan , mozda i kazem pa ispadnem glup ali po meni je Trump Dobar !
Sto se tice feminizma,to je smrt porodice na duze staze.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41367
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Trump i muslimani

Post Postao/la Jack » 09 mar 2017 02:21

. i kako se ukida korisnicki nalog?
Ukida se ako administracija odluci takvo.Ovo je forum a nije blog.Blog se ukida.Blog.
Forum se ne moze ukinuti

Razocaran sam da covjek poput tebe zivi u Njemackoj a ne u nekoj Arapskoj drzavi,prica mi o nekim vjerskim licima i sta ja tolerisem i da mene proziva Nebosnjakom ili sta li vec ne


Sjecam se u zatvoru.Tusiram se s 2-3 crnca koji imaju vise od 110 kila i koji su siri od mene.I fakat ja sam zelio da ukinem sebe tad i tamo.Sve vidis obdareni crnci.A ja sam.Napravis facu,ne gledas ih.Jedan mora da je imao 150 kila.Laganih.Ali vidis.Zivot je takav.Naucis u zivotu da ne mozes pobjeci iz nekih situacija.

Ovo je online.Forum je mjesto za razmjenu misljenja.Ovo nije blog.Da li ti kopcas to.Niko ovdje ne promovise ovo i ono,ja ne zelim da vrijedjam ljude,ali malo je smijesno da se odrasla osoba i nazovi ''muskarac'' poput tebe ponasa ovako.Ponasas se kao dijete.Nije po tvom.Ja ode

Mene su nazvali budalom i kretenom.Milion puta.Boo.Mozes misliti.Znas koliko mi smeta.Nimalo

Nek sam ja budala.Sve je onako kako ti kazes.Ja sam manjina.Ja sam zesci kreten,ti si najpametniji

Eto jel vam dobro

Fakat si smijesan covjek.Nemam komentar da se muskarac tako treba ponasati
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

abeveg
Član
Postovi: 498
Pridružen/a: 04 okt 2013 03:01

Re: Amerika

Post Postao/la abeveg » 09 mar 2017 08:50

Jack je napisao/la:Ponasas se kao dijete i jos gore od tebe.Ako imas vise od 30 godina.Ja mogu iskreno samo da te zalim.Ovako se djeca ne ponasaju a kamoli odrasli muskarci.Ako zelis jednoumlje.Probaj blog.Baniraj sve komentare koji ti se ne svidjaju.I kraj price

viewtopic.php?f=10&t=860&p=81635#p81635

Ova tema je za tebe.Ako ne zelis da dodjes na ovaj forum.Jel ti mislis da ce meni biti zao.Meni je jedino zao da citam ovakve sramotne komentare od nazovi muskarca.Pa tako se djeca od 14 godina ne ponasaju
Ne svidja mi se ovo.Ne svidja mi se ono.Ja odlazim

Dovidjenja.Ja ovdje nisam stvorio forum da ugodim svoje misljenje,nego da drugi mogu RASPRAVLJATI

Raspravljati.Ovo nije BLOG

Kapisce

Ako ne zelis da dolazis.Imas forum IslamBosna.

Pa pljuj po meni tamo.Takav ti je karakter.Ali postedi me vlaskog ponasanja,Ja ovo i ono

Hvala.Ne odgovaraj na ovu repliku jer si mi poceo da vadis zivce
Sto bi ja pöjuvo po tebi djegod kad tvoji komentari poput ovog pricaju za sebe. Jer kada bih to htio ionako ne bi postojao bolji nacin sem da te samo doslovice citiram.
Nego ima li iko voljan da mi ukaze kako se ukida korisnicki racun?

abeveg
Član
Postovi: 498
Pridružen/a: 04 okt 2013 03:01

Re: Amerika

Post Postao/la abeveg » 09 mar 2017 09:34

dennis je napisao/la:Abeveg zašto živiš u Njemačkoj, a ne "medju svojima" u nekoj od bogatih arapskih zemalja?

Mnoge arapske zemlje su i bogatije od Njemačke.
Nije me niko pitao, no radi se na tome za razliku od mnoge dijaspore. Ne znam samo sto bih po tvom medju arape prije no u svoj vatan? Okle ti samo taj nacin razmisljanja nadojen primitivnim argumentima klasicnih nacista sa zapada koji zauzvrat ne zele da povuku svoje teroriste u kravatama koji otimaju i kradu iz nasih zemalja. To da ucine vjerovatno nikog od nas medju njima bilo ne bi, nije niko zeljan katila i genocidasa sto i dan danas hodaju usranih gaca...

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Amerika

Post Postao/la amkos » 09 mar 2017 10:40

Nego ima li iko voljan da mi ukaze kako se ukida korisnicki racun?
Druze, sto pravis zrtvu od sebe. Jednostavno ne dodjes na forum i finito. Ako ne zelis da citas ili pises vise. No, ja sam od jednog forumasa ovdje naucio da je bolje biti lovac nego zrtva. Ja bi se tako ponasao na tvom mjestu @abeveg. Trebamo svi biti lovci jer je to bolje u zivotu. Bolje prolazimo.
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

abeveg
Član
Postovi: 498
Pridružen/a: 04 okt 2013 03:01

Re: Amerika

Post Postao/la abeveg » 09 mar 2017 10:54

amkos je napisao/la:
Nego ima li iko voljan da mi ukaze kako se ukida korisnicki racun?
Druze, sto pravis zrtvu od sebe. Jednostavno ne dodjes na forum i finito. Ako ne zelis da citas ili pises vise. No, ja sam od jednog forumasa ovdje naucio da je bolje biti lovac nego zrtva. Ja bi se tako ponasao na tvom mjestu @abeveg. Trebamo svi biti lovci jer je to bolje u zivotu. Bolje prolazimo.
Ama kakvu zrtvu brate. Ako vec onda sam upravo ja taj lovac. Problem je sto mi ovde fali lovacko drustvo, u mojim ocima zrtve prednjace na ovom forumu pa mi dosadno stalno oko onih pitanja osnovnog vaspitanja da divanim. Non stop se nalazim u situaciji da vidim da ima ogromnih propusta u osnovama, u zadnje vreme cak sve vise, tako da sam u situaciji ili da poput pokvarene ploce stalno da blebecem o jedno te istom, ili da kazem "haj nema veze" sto je opet oprecno sustini i svrsi. Nije problem za ukidanje racuna, jednostavno ne dolazim i to je to, nego sam mislio eto da se more i izbrisati ako se ne koristi.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41367
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Amerika

Post Postao/la Jack » 09 mar 2017 20:14

Pozdravi mi n*** Njemacku i Haski Sud i medjunarodnu pravdu.Ah da iz Njemacka a ne iz Arapske drzave

Ja ne pisem na temi o politiki Bosne jer se ne razumijem.No,ti si vidim ''ekspert'' za Ameriku postao.Odjednom bolje znas od ljudi koji ovdje zive.

:mrgreen:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

abeveg
Član
Postovi: 498
Pridružen/a: 04 okt 2013 03:01

Re: Amerika

Post Postao/la abeveg » 10 mar 2017 02:19

Jack je napisao/la:Pozdravi mi n*** Njemacku i Haski Sud i medjunarodnu pravdu.Ah da iz Njemacka a ne iz Arapske drzave

Ja ne pisem na temi o politiki Bosne jer se ne razumijem.No,ti si vidim ''ekspert'' za Ameriku postao.Odjednom bolje znas od ljudi koji ovdje zive.

:mrgreen:
Nisam ja ekspert za ameriku ali jesam za mentalno unapred porazene kao na ovom forumu, ukljucujuci i tebe. Vi ste bitku unapred izgubili prije nego je i pocela, to je moj stav. Naravno i vi imate svoj, i to je to. Sto se ostalog tice - vidjas npr. tu opsesiju s argumentima koje koriste svapski nacisti - to ti je jasan indikator upravo te mentalne/ideoloske porazenosti koja izvire u ovakvim komentarima. To su izreke zrtve koja nesvjesno radi za tudji interes, misleci kako je pokupila svu pamet svijeta. Kao sto vec rekoh - temelji ne valjaju nikako, a bez ispravnih temelja vi cete graditi kucu/drzavu/drustvo koje ce na duze staze ici toliko u krivo dok se ponovo ne srusi, kao sto se urusavamo na raznoraznim temeljima zadnjih 200 godina... ovo vrijedi medju ostalim i za arape, pa je rezultat bosnjak koji omalovazava arape i arapin koji omalovazava bosnjake itd itd...
Evo jedan jednostavan test, koji svako na sebi moze da isproba a ujedno i sam za sebe sazna da li sam sebe laze ili ne: Niko od nas ko ne umije da odgovori na sledece pitanje nemere biti u stanju da dadne doprinos bosnjacima i Bosni niti samom sebi i prema tome ne bi trebao uopste da se upusta u drustveno-politicke rasprave: Koja je svrha covjekovog zivota na ovom svijetu?

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41367
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Amerika

Post Postao/la Jack » 10 mar 2017 03:02

Tema je Amerika.Ne trolaj inace
Ovo je ozbiljan forum
Ovo nije forum Islam Bosne i nije forum Klixa

Idi na te nepismene forume.Pa tamo trolaj koliko ti dusha hoce
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
BosnjackaHercegovina
Član
Postovi: 5511
Pridružen/a: 23 nov 2014 17:39

Re: Amerika

Post Postao/la BosnjackaHercegovina » 10 mar 2017 04:06

Abeveg,

Možda je najbolje da ti odeš a pusti nas poražene da uživamo u svojoj gluposti. I tako i tako nas nećeš pameti naučiti. :tchuss:
Samo BiH.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41367
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Amerika

Post Postao/la Jack » 10 mar 2017 04:19

mentalno unapred porazene kao na ovom forumu, ukljucujuci i tebe. Vi ste bitku unapred izgubili prije nego je i pocela, to je moj stav.
Da Bosnjaci imaju 100 ovakvih kretena poput mene.Ja bih se osjecao daleko boljim.Hvala ti za porazene mentalno.Ja sam mentalno porazen jer sam covjek.Ja se svakog dana bocim s depresijom.Ja nisam rekao da sam pametniji od tebe.Nikad nisam rekao da sam pametniji od bilo koga.Pa za neke ljude koje sam upoznao i licno.Ja sam kreten i ponosni kreten.Ali osoba koja nije mentalno porazena nije ni osoba

Hvala ti za tople rijeci.Ne smeta mi.Licno da si ti imao pola mog zivota.Sumnjam da bi bio ziv danas,ali haj.Nije ni vazno

Tema je Amerika

Amerika

Sad kad znamo da si ti najpametniji da sam mentalno porazen i da je moje misljenje ''manjinsko''
Pretpostavljam ti zelis namjerno provocirati da dobijes ban.

Pa da kazes kako je Jack fasista,kako jadni Abeveg ne smije da kaze nesto

:thankyou:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Odgovorite