☑ Pravila foruma i savjeti

Povrsina popis 2013

Moderator/ica: Drina

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Povrsina popis 2013

Post Postao/la Jack » 01 jul 2016 06:39

Bosnjaci 16 530 km2=cirka 32% Vecina.Bez ijednog cm Mostara,koji je podijeljen na izborne jednice,cije gradske izborne jedinice Bosnjacke cine 810 km2,ili skoro povrsina opcine Prijedor.Znaci ako racunas s tim,imas izmedju 16 530-17 340 km2

Hrvati su vecina na

Kupres,Duvno i Livno cirka 2600 km2
Dobretici,Busovaca,Vitez=380 km2

2980 km2

Zepce,Usora cirka 320 km2.Oko 3300 km2
Posavski kanton 325 km2=3525 km2

Skutorija 1360 km2=4885 km2

Kresevo 160 km2=5045 km2
Kiseljak cirka 160 km2=5205 km2


Nasih 7,njihovih 5 Srednje Bosne.Ustaski snovi o Jajcu i N.Travniku padaju u vodu sad.Iako i Busovaca je nasa,ali dobro

Imas 5205 km2 bez dijelova Hnk kantona

S tim
Capljina +Citluk 340 km2

5545 km2
Prozor 475 km2=6020 km2

Stolac+Neum 550 km2=6570 km2

+ Ravno 320 km2.Manje vise imas 6890 km2 povrsina gdje su Hrvati vecina danas u Bosni


Sad.

Ako ides pristupom cijeli Mostar njima.Vidi status grada Mostara,vidi nacin izbora nacelnika,gradske izborne jedinice,,itd

Imas 8100 km2 povrsine gdje su katolici vecina.Vidi cijeli Mostar



Sa cijelim Mostarom


Bosnjaci 32,1%
Hrvati 15,9%
Srbi 52%



Sa oznacenom podjelom na gradske izborne jedinice Mostara


Bosnjaci 34
Hrvati 14
Srbi 52

Toliko o ''22%

Ali bit ce uvijek budala,i budali i da nacrtas neces moci da objasnic jer je on patoloski iskompleksirani kreten.Pa ce on i dalje vikati o 22% ili 11% ili sta god
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12079
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Povrsina popis 2013

Post Postao/la amkos » 02 jul 2016 01:41

Pa i ovo 22% je isto propaganda, kao i "64 tisuce" Hrvata u Mostaru. Mitovi i propagande nista drugo. To je Popis dokazao.
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
krhan
Član
Postovi: 2278
Pridružen/a: 18 okt 2012 19:02

Re: Povrsina popis 2013

Post Postao/la krhan » 02 jul 2016 01:48

Nek oni laprdaju sta hoce, popis je pokazo ko istinu prica. :zastava:
Rekao je Omer ibnul-Hattab, radijellahu anhu:"Nije rob (vjernik), nakon islama, dobio vece dobro od cestita brata, pa kada neko od vas primjeti ljubav od strane svoga brata neka ga se drzi."
:zastava: :mashallah:

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Povrsina popis 2013

Post Postao/la Jack » 02 jul 2016 03:56

Ironija je da veliki Glamoc 1100 km2 povrsina.Opcina velika skoro kao kanton Sarajevo.Ima 3700 tinjak ljudi na 1100 km2.Oko 3/1/2 stanovnika po km2.I kad odbijes gradic Glamoc.Dobijes 1 stanovnika na km2

I tamo Hrvati zavrsise treci.Poslije Bosnjaka.Jebi ga ovi su toliki maheri da moraju u Glamocu samare pusiti.Glamoc je takodjer interesantan jer:

Srbi su od popisa izgubili cirka 100 Srba u samo 3 godine kroz prirodni prirastaj i to negativni
Srbi cine najmanje zivororodjenih,najmanje ih je u osnovnoj skoli,kao i medju prvacicima
Ne cine apsolutnu vecinu ovdje i njihovih +400 je sad+300

Bosnjaci ako zele procente velike.Dovoljno je da se lagano pocne usmjeravati nesto siromasnijih Bosnjaka ka Glamocu da se nadje 100 tinjak porodica,jer ovog puta sa 100 nasih porodica.Glamoc je nas

Hrvati ne mogu naci 100 porodica jer ih je najmanje.No,zamisli sad.Sa samo 100 nasih porodica,imas vecinu u Glamocu

Veoma dobar rezultata u Bos Petrovcu,gdje na kraju dana je popisano manje od 4000 Srba.Ovo je za mene veoma dobro jer sam licno tipovao da se je popisalo 4500-5000 Srba,sad je prednost daleko manja i bit ce manja u godinama koje dolaze

Epic fail i ovdje



:respekt: :respekt:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Povrsina popis 2013

Post Postao/la Jack » 03 jul 2016 01:09

Hrvatska matematika za blago retardirane osobe s poteskocom u razvoju

''Balijskih '' 22%

5 Bosnjackih kantona,ali -Usora i Zepce

u mjesanim kantonima oni nemaju nista

Dok da ''balije'' ne pomisljaju da uzimaju nijedan cm ''Hrvatske'' zupanije Hercegovacko-Neretvanske.Bojim bojice,igram se debila cijeli dan,kopam zamisljene tunele po Sebesicu i sanjarim Herceg Sumsku


Posusje je najmladji grad propaganda je zavrsila svoje.Kao i ''64 tisuce'' u Mostaru

Rekao sam da su Bosnjaci vecinski na 32%.Opcinska podrucja.Bez ijednog cm Mostara.Sa Mostarom to ide na skoro 34% teritorije.Ako se racunaju bivse opcine Bosnjacke Mostara

Sta je Hvo drzao u ratu ne pika se.Drzali su i Bosnjaci 70% Kresevske opcine

Gledajte retaji


https://www.youtube.com/watch?v=iyIOl-s7JTU

The winner takes it all.Nema tu zaseoka,sela i podjele u drzavi gdje su Bosnjaci apsolutna vecina

Novi Travnik Bosnjacima 100%
Busovaca Hrvatima 100%

Gleda se ko je vecina u opcini.kraj price.Jajce Bosnjacima 100%

Ostaje velika zalost za Busovacom jer ovo je nepravedno,ali necu ja kmecati za jebenu Busovacu.Uzimamo Busovacu 2021 to nece biti problem pa makar cijeli Zagreb dovukli iduceg popisa


Ko je drzao jebene Doljane.Ne pali to.Jablanica je opcina s preko 90% Bosnjaka sad.Dok je udio Hrvata pao za 2/3 u odnosu na popis 1991


Zato po tom principu.Mora se uzeti Glamoc 1100 km2.Uh sto bi to bilo dobro.Tolika povrsina za nas a haman nase

:goofy:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Povrsina popis 2013

Post Postao/la Jack » 09 mar 2018 02:17

Rekao sam 18 mjeseci,ali evo.Novo pravilo je da svaka tema gdje nije bilo odgovora 2 godine.Da ona bude vracena

ruŠeNje MiToVa (1): ŽiVe li boŠNjaci SaMo Na 23% TeriTorija boSNe i HerceGoViNe

Prilično je misteriozno kako je nastala uvriježenost da Bošnjaci žive na manje od četvrtine površine Bosne i Hercegovine. Kojim su se metodologijama i računicama služili oni koji su plasirali tu vijest, također nije poznato. Ali, svakodnevno u medijima i drugdje spominjanih 23% teško da može imati ikakvo utemeljenje u istini, osim što toliko teritorije Bosne i Hercegovine sačinjava pet kantona s apsolutnom bošnjačkom većinom, čime se zanemaruju neke općine u RS-u, te Srednjobosanski kanton (SBK) i Hercegovačko-neretvanski kanton (HNK), u kojima su Bošnjaci većina u devet, a Hrvati u 12 općina. Računamo li procente tako što većinskom narodu u svakoj od općina pridružujemo cijelu površinu općine, onda su Bošnjaci većina na 30,6% države, Srbi na 52,9%, a Hrvati na 15,5%, dok ostatak pripada Brčko Distriktu. Ovi podaci dobiju se kad se iz površine RS-a isključe površine općine Srebrenica i Vukosavlje, koje imaju bošnjačku većinu, a dodaju površine Bosanskog Grahova, Bosanskog Petrovca i Drvara, triju općina iz Federacije sa srpskom većinom. Drugi način mjerenja rasporeda stanovništva jeste promatranje entiteta kao neodvojivih cjelina. U tom slučaju Republika Srpska zaklapa 48,3% teritorije BiH, kantoni s bošnjačkom većinom, uključujući i općine iz SBK i HNK u kojima su Bošnjaci većina, čine 30,8% teritorije BiH, a kantoni s hrvatskom većinom, uključujući i općine u SBK i HNK u kojima su Hrvati većina, zaklapaju 19,9% površine države.
Međutim, svi ovdje navedeni podaci, iako bliži istini od onih s kojima svakodnevno baratamo, vrlo su relativni jer zanemaruju, naprimjer, to da u mnogim općinama RS-a žive Bošnjaci i Hrvati te da osim “miješanih” kantona postoje i “miješane” općine. Također, oni isključuju i saznanja o rasporedu privatnog i državnog vlasništva itd. Drugim riječima, Bosna i Hercegovina, i pored rata i etničkog čišćenja, još je dovoljno nacionalno izmiješana država da bismo uopće mogli govoriti u kategorijama svedenosti na “čiste” etničke prostore. Kako god da se uzme, Bošnjaci žive na znatno više od 23% teritorija Bosne i Hercegovine. /M. S./
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Povrsina popis 2013

Post Postao/la Jack » 09 mar 2018 02:28

http://www.bosanskehistorije.com/geogra ... -bih-danas

Bosnjaci su vecina na izmedju 32-34% teritorije danas

Krenimo od reda

Unsko Sanski Kanton ima 4175 km2.Odbij 750 km2 Bos Petrovca gdje su Srbi vecina.Imas cirka 3470 tak km2 gdje su Bosnjaci vecina
Dodaj Gorazde +500 km2=3970 km2
Sarajevo 1280 km2=5250 km2
Tuzlanski 2650 km2=7900 km2
Zenicki kanton 3000 km.Oko 3340 km2 povrsina ali odbio sam Hrvatsku vecinu u Zepcu+Usori.To je cirka 3000 km2=10 900 km2

Onda ti dodje kanton Srednja Bosna

Gornji Vakuf 400 km2
Bugojno i Donji Vakuf 680 km2

To ti dodje 1080 km2 ili ukupno 11 980 km2.
Jajce 340 km2+ Novi Travnik 240 km2=12 560 km2
Fojnica 320 km2=12 880
Srebrenica 500 =13 380 km2
Brcko 500=13 880 km2
Vukosavlje 60 km2=13 940 km2

Opcina Travnik 520-540 km2.Nek je 530 km2.To je 14 470 km2


+ Konjic 1370
Jablanica 300 km2

Bez ijednog,jedinog cm Mostarske opcine.Taj procent prelazi 30%
Ide na 16 140 km2

Bez takodjer jednog centimetra opcine Bos Petrovca
Bez opcine Busovaca gdje Bosnjaci cine 2/3 prvacica.a navodno Hrvatska vecina na popisu

U Najgorem slucaju taj procent prelazi 32%
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Povrsina popis 2013

Post Postao/la Jack » 09 mar 2018 02:42

Sto se tice Mostarske opcine.Entitetska linija prolazi tacno kroz vis Mali Botin 1911 metara koji je u Federaciji.Veliki Botin 1969 metara je u krmetnjaku.Takodjer Brasina i jos neki strateski vrhovi Velez planine se nalaze u Federaciji danas.To je izmedju 842-861 km2 opcine Mostar gdje su Bosnjaci vecina.Bivse 3 Mostarske opcine i 3 gradske izborne jedinice

No,kao sto sam prije rekao.Danas defetisticke novine,kao i svi obicno prenose ustaske lazi o 23%.Tu su neka glasila prisutna iz Crne Gore koja pamet Bosnjacima skupljaju
Jer velika je razlika rekao sam izmedju 23-33%

Sa 33% Bosnjacke vecine u Bosni,vecine gradova+ Industrija.Bosnjaci nisu porazeni.Nisu ni pobjednici,ali daleko da se ne pitaju nesto vise
Sa 23% namece se da Bosnjaci nemaju sanse za opstanak,da nemaju sanse nego da budu Srpsko-Hrvatskom interesu.To je normalno pocetak provale koje su servirale ustashe iz Zapadne Hercegovine a kasnije skopirali cetnici iz Beograda

Ja bih tu dodao jos extra 1600 km2 opcine Bosanski Petrovac+ Mostar,gdje su Bosnjaci vecina.Iako je popis samo rekao da su Bosnjaci 45% stanovnistva opcine B.Petrovac.Neke cifre me navode da je to daleko blize

Interesantno to ide na 17 740 km2,kad se uzme u obzir Mostar,nas dio+ opcina Bosanski Petrovac sto je vec 34% povrsine
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Povrsina popis 2013

Post Postao/la Jack » 18 okt 2018 18:55

Koliko ima semafora?Doktora?Radnih mjesta?Banki?Zlatara?Mlinova?Kakav je potencijal opstine ekonomski?


Koliko ima vrtica,koliko ima domova zdravlja,vatrogasaca?.Kako se ulaze u razvoj opstine.Prvo cega se sjecam kad sam odrastao s 5 godina je stajanje kraj zeljeznicke pruge i gledanje vozova koji prolaze.Koji gradovi danas u Bosni su povezani zeljeznicom.Amerika ima 100 000+ km zeljeznicke pruge.Bosna ima 3 linije zastarjele,ako i to.Kakva je realna korist Bos Grahova,kad nema ni turizma tu.Ostaje ti samo povrsina.I samo povrsina.Ali bez svega tog.Ljudi ce odlaziti ka vecim urbanim centrima,ili ti mislis da ces zadrzati ljude tamo

Najveca bolnica u Americi nalazi se u gradu koji ima 100 000 stanovnika.Mayo clinic.Nju Jork ima slabiji kapacitet od tog grada.Najmanji gradic ovdje od 10 000 stanovnika ima faks kakav mi mozemo da sanjamo.Dartmouth college.Sta ti vrijedi sva ta povrsina kad ti zivis u vukojebini koja nema semafora

Znaci imas odredjene krajeve u Bosni koji vrijede vise od drugih jer drzava nije industrijski razvijena kao Amerika.Pa jebote u Bos Grahovu mozes da snimas horor fillmove po cijeli dan.Ja tamo ni neprijatelju ne bi preporucio da zivi
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Povrsina popis 2013

Post Postao/la Jack » 29 dec 2018 14:04

amkos je napisao/la:Pa i ovo 22% je isto propaganda, kao i "64 tisuce" Hrvata u Mostaru. Mitovi i propagande nista drugo. To je Popis dokazao.
Ne samo da je propaganda nego imam podatke za sve opstine,broj naselja,povrsina naseljenih mjesta.Steta sto moram sabirati sve to ali dobro

Unsko-Sanski kanton 4170 km2

Bosanska Krupa 567 km2
Buzim 130 km2
Kljuc 361 km2
Sanski Most 767 km2
Bihac 915 km2
Bosanski Petrovac 744 km2
Cazin 355 km2
Velika Kladusa 331 km2


http://www.academia.edu/35561499/Uspost ... F_BiH.docx

Tu vam je i povrsina za sve i jedno naseljeno mjesto.Kad bi mogli da saberete naravno digitronom ostatak,bilo bi super
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Povrsina popis 2013

Post Postao/la Jack » 29 dec 2018 15:01

Grude 218 km2
Siroki Brijeg 386 km2
Ljubuski 295 km2
Posusje 447 km2

Malkice su slagali za povrsinu Zhk kantona.Po njima je 1362 km2 iako povrsina Zhk kantona iznosi 1346 km2 ili cirka 16 km2 manje
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

DedaR
Novi kolač
Postovi: 4
Pridružen/a: 28 dec 2018 10:00

Re: Povrsina popis 2013

Post Postao/la DedaR » 30 dec 2018 07:49

Ako nije 23% koliko je onda?

Avatar
momak
Član
Postovi: 667
Pridružen/a: 09 dec 2013 20:26

Re: Povrsina popis 2013

Post Postao/la momak » 30 dec 2018 08:02

DedaR je napisao/la:Ako nije 23% koliko je onda?
Vlahonja.Prije nego sto pitas,ponovo procitaj!!!!

DedaR
Novi kolač
Postovi: 4
Pridružen/a: 28 dec 2018 10:00

Re: Povrsina popis 2013

Post Postao/la DedaR » 30 dec 2018 08:48

momak je napisao/la:
DedaR je napisao/la:Ako nije 23% koliko je onda?
Vlahonja.Prije nego sto pitas,ponovo procitaj!!!!
zašto me nazivaš tako? samo sam znatiželjan. :mashallah:

Avatar
bilbo
Član
Postovi: 899
Pridružen/a: 30 dec 2012 11:42

Re: Povrsina popis 2013

Post Postao/la bilbo » 30 dec 2018 09:27

DedaR je napisao/la:Ako nije 23% koliko je onda?
34% sa tendencijom sirenja na jos 2-3% u narednih 15 godina. Nakon toga nema mogucnosti za daljnje demografsko preuzimanje ali u nekoj bliskoj buducnosti kad debelo premasimo 2/3 ukupnog stanovnistva u Bosni i cim okolnosti to dopuste vojnickom cizmom trajno rijesiti pitanje Bosne.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Povrsina popis 2013

Post Postao/la Jack » 30 dec 2018 12:03

Pobogu pa poznati demografa iz Splita i Hrvat je rekao bas takvo sta.Zaboravih mu ime.Manite se budalasa trecerazrednih nekih Wikipedija Sega.Po njima Bosnjaci ne drze nista.Ali je realnost od 32,5-34%
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Povrsina popis 2013

Post Postao/la Jack » 30 dec 2018 12:31

http://www.academia.edu/35561499/Uspost ... F_BiH.docx

Koga zanima tu su vam sva naselja u svim opstinama.Pa sabirajte digitronom kao ja,sto sam radio
Nije bitan procent,bitna je ideologija.Bosnjaci i da drze toliko koliko sam rekao.Oni bi uvijek smanjivali.Primjetio sam bolesno likovanje uskih katolickih vlaha iz Hrvatske o procentima gdje Bosnjaci zive i iz godine u godinu stalno smanjenje prostora gdje zive Bosnjaci.Oni bi najvise voljeli da Bosnjaci ne drze nista,i da smo svi u Anatoliji ili u masovnim grobnicama.Kao neko ko je izgubio rodjaka par i jedva sam sacuvao zivot.Znam dobro na sta ta ideologija lici.Procenti su nebitni.Nijansa Radica,Maceka i ostalih ustasha i Cvetkovica pa do Karadzica je ostala da nema Bosnjaka.Karadzic je pricao o 15% jos na pocetku rata,neki i dan-danas pricaju da su Bosnjaci vecina na 12% teritorije.Neki i dalje imaju onu logiku gdje su Hrvati vecina to je Hrvatski kanton ali gdje su Bosnjaci vecina poput Srednje Bosne,onda se lijepo dijeli svaki Hrvatski zaseok.Lik je trecerazredni debil koji ne zna da crta mape kako treba.I ostala klapa Skutora s kamenko-kremenko foruma

Nisu procenti u pitanju nego politika Karadzica,Haskog suda i konacnog genocida prema Bosnjacima.Pa u nemoci da dokazu takvo sta ili da prikazu stanje boljim za tzv Srbe ili Hrvate.Opleti po procentima.Navescu primjer ''Hrvatskog '' sela Doljani kraj Jablanice koje eto ima danas samo 40% Bosnjaka.Da je Bosnjaka 49% bilo bi to Hrvatsko selo.Da je u nekom selu 51% Bosnjaka.Oni bi rekli mjesovito selo.Ali niposto Bosnjacko

Da ima puno ''kajmaka'' a ko zna.Prezime moze da je i Albansko.S tim da ipak Albanci ne vole ovaj portal toliko jer i njihova mitomanija o Albanskim prostorima svi i svugdje ne ide kako treba
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

DedaR
Novi kolač
Postovi: 4
Pridružen/a: 28 dec 2018 10:00

Re: Povrsina popis 2013

Post Postao/la DedaR » 31 dec 2018 07:09

Jack je napisao/la:Da ima puno ''kajmaka'' a ko zna.Prezime moze da je i Albansko.S tim da ipak Albanci ne vole ovaj portal toliko jer i njihova mitomanija o Albanskim prostorima svi i svugdje ne ide kako treba
Muslimanci iz Prizrena.
:mashallah:

Avatar
BosnjakizDoboja299+
Član
Postovi: 116
Pridružen/a: 13 nov 2018 23:30
Lokacija: Sarajevo

Re: Povrsina popis 2013

Post Postao/la BosnjakizDoboja299+ » 31 dec 2018 21:41

Jack je napisao/la:http://www.academia.edu/35561499/Uspost ... F_BiH.docx

Koga zanima tu su vam sva naselja u svim opstinama.Pa sabirajte digitronom kao ja,sto sam radio
Nije bitan procent,bitna je ideologija.Bosnjaci i da drze toliko koliko sam rekao.Oni bi uvijek smanjivali.Primjetio sam bolesno likovanje uskih katolickih vlaha iz Hrvatske o procentima gdje Bosnjaci zive i iz godine u godinu stalno smanjenje prostora gdje zive Bosnjaci.Oni bi najvise voljeli da Bosnjaci ne drze nista,i da smo svi u Anatoliji ili u masovnim grobnicama.Kao neko ko je izgubio rodjaka par i jedva sam sacuvao zivot.Znam dobro na sta ta ideologija lici.Procenti su nebitni.Nijansa Radica,Maceka i ostalih ustasha i Cvetkovica pa do Karadzica je ostala da nema Bosnjaka.Karadzic je pricao o 15% jos na pocetku rata,neki i dan-danas pricaju da su Bosnjaci vecina na 12% teritorije.Neki i dalje imaju onu logiku gdje su Hrvati vecina to je Hrvatski kanton ali gdje su Bosnjaci vecina poput Srednje Bosne,onda se lijepo dijeli svaki Hrvatski zaseok.Lik je trecerazredni debil koji ne zna da crta mape kako treba.I ostala klapa Skutora s kamenko-kremenko foruma

Nisu procenti u pitanju nego politika Karadzica,Haskog suda i konacnog genocida prema Bosnjacima.Pa u nemoci da dokazu takvo sta ili da prikazu stanje boljim za tzv Srbe ili Hrvate.Opleti po procentima.Navescu primjer ''Hrvatskog '' sela Doljani kraj Jablanice koje eto ima danas samo 40% Bosnjaka.Da je Bosnjaka 49% bilo bi to Hrvatsko selo.Da je u nekom selu 51% Bosnjaka.Oni bi rekli mjesovito selo.Ali niposto Bosnjacko

Da ima puno ''kajmaka'' a ko zna.Prezime moze da je i Albansko.S tim da ipak Albanci ne vole ovaj portal toliko jer i njihova mitomanija o Albanskim prostorima svi i svugdje ne ide kako treba
Naletio sam na kamenko-kremenko forumu, o nekakvim mapama po 500 stanovnika metodologiji. Pokusavajuci time da objasne kako su pusti Bosnjacki dijelovi federacije. Takozvani su jako narcisoidan kvazi narod, jos uvijek fantaziranju o granicama herceg bosne iz 92-e, totalno poremecen narod.

Takodjer, treba banovati ovog vlaskog govnara dedaR, tu je dosao samo da trola, na klix pa trolaj sa ostalom svojom divljinom.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Povrsina popis 2013

Post Postao/la Jack » 31 dec 2018 22:20

Odavno sam ja to skopcao
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Odgovorite