☑ Pravila foruma i savjeti

Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 06 feb 2013 15:45

Bravo Kolumbo,otkrio si toplu vodu
Ako Susic ima na raspolaganju 17 igraca, dok Katanec ima 19

Koje su sanse da Visca nece igrati?Jer odbij rezervnog golmana, to je 16

Znaci imamo svega 5 igraca na klupi!Pa, taj Susic je brate debil, da nema veceg

Ima 5 igraca na klupi. :vomit:

Ne znam sta da kazem

Uz onakvog bahatog seljaka, cudno je da imamo igrace kakve imamo.Nama treba neko kulturniji tipa Bajevic i mnogo pametniji.

Halilhodzic, Bajevic i Bazdarevic su trenerski divovi za Susica
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la ABen » 06 feb 2013 15:52

Ti izgleda da se nisi dobro naspavao danas.

U opste da je momak tu i da hoce da igra je dobro, sad da li ce igrati je kod Susica pitanje i kod pet igraca na klupi od cega mu je jedan od tih pet sigurno zamjena za Begovica.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 11 feb 2013 08:14

Cuj.Po meni sramota je da imamo Zahirovica u igri, koji je sad presao u neki Dinamo Minska, liga Bjelorusije..Dok imamo mnogo vise talenata, vanka.Primjer Bicakcica.Nadam se da ce on doci i to brzo.Iako sumnjam da ce protiv Grka igrati

Nadarevic ne ulazi u igru, on konstantno grije klupu, to nije igrac i potencijal za nas.Makar ovog Hajrovica mladjeg da uzmemo

Dino Arslanagic je neki potencijal takodjer.93 godiste, igra u Svicarskoj ligi, a defanzivac je

Takodjer moramo da odbacimo propale kadrove tipa Zahirovic, Ibricic, a uskoro i Misimovica, jer samo koci nas ekipu.Dati sansu Medunjaninu, ali ako i dalje bude igrao ovako ocajno, i njega se rijesiti
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
e-din
Član
Postovi: 1036
Pridružen/a: 19 okt 2012 23:19

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la e-din » 12 feb 2013 12:03

susicu bi obavenzno preporucio da pozove ervina bicakcica u tim. momak je standardan u braunschweigu i najkasnije od sljedece sezone kad braunschweig udje u bundesligu morace ga pozvati. mlad je jos i MORA GA STO PRIJE POZVATI!!!

imamo najvise problema u odbrani i tu bi nam jedan ovako mlad i talentovan momak dobro dosao..

BATONKULIN
Član
Postovi: 65
Pridružen/a: 02 nov 2012 00:12

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la BATONKULIN » 13 feb 2013 17:01

Veliki talent

Igrač bh. porijekla Ali Suljić prelazi u Chelsea

Ali Suljić (15), nogometaš bh. porijekla, koji je proteklu sezonu igrao u švedskom drugoligašu Motali, potpisao je ugovor sa Chelseajem. Kako pišu mediji on će se ovog ljeta priključiti londonskim plavcima, a naredne sezone trebao bi igrati u juniorskom timu aktuelnih evropskih prvaka.

Piše: Edin Isanović

slika
Ali Suljić odlazi na Stamford Bridge

Ovaj izuzetno talentirani igrač kaže kako je sretan ovakvim ishodom.

"Bilo je još nekih ponuda iz Italije i Engleske, ali sam se odlučio za Chelsea. Osjećaj je predivan, a u ovom klubu se želim dalje razvijati", istakao je Suljić koji je, iako ima samo 15 godina, igrao za prvi tim Motale.

Skauti Chelseaja pratili su duže vrijeme ovog talentiranog igrača i na temelju viđenog odlučili su da ima potencijal za engleski tim.

Inače, on nastavlja niz pojačanja iz Skandinavije. Prije njega u akademiju Chelseaja stigli su Amin Affane, Anjur Osmanović i Isak Ssewankambo.

Suljić koji igra u odbrani, tako će imati priliku da ostvari svoj san i da igra u kolijevci nogometa Engleskoj.

Objavljeno 13.02.2013. u 10:03
Sta mislite?

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la ABen » 13 feb 2013 18:50

neznam, imamo potencijala da napravimo i nardenih 10-15 godina odlicnu ekipu. Ali pitanje gdje ce ova dijeca zavrsiti.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 13 feb 2013 19:04

Takvih u Celzi dodje na hiljade.Tako taj mali je na stotine, hiljade koji dodju u kamp i poslije se ne cuju, ili saznaju

Ermin Bicakcic a ne Ervin.I da.Bicakcic bi nam dosta znacio u odbrani.Kad imamo Zahirovica i ostale

Takodjer Kolasinac je strasan prospekt, ali sve mislim da on ce gledati kako da zaigra za Njemce prvo

To je nama najvaznije.Bicakcica uzeti.Gledati Kolasinca

Inace od ovih prospekata, koji imaju bilo kakav potencijal.Gledati u Bahrudina Atajica, igra za U 20 Celtice, i ima buducnost pred sobom
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la ABen » 13 feb 2013 19:37

Dobro, upravu jesi. Pokazece vrijeme koji ce od njih uspjeti. Vazno je da i mi malo pratimo pa cemo vidjeti za 5 godina gdje mali stoji.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 13 feb 2013 19:49

Momak ima 19 godina.Za 5 godina ako se ne probije.Zapravo, ako se do 22 godine ne probije u 1 tim Celtica i standardan.Nema nista od njega

Zato, ako se za njega ne cuje do 2014.Nece se ni cuti.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

BATONKULIN
Član
Postovi: 65
Pridružen/a: 02 nov 2012 00:12

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la BATONKULIN » 21 feb 2013 16:14

Očekuju se pozitivne vijesti iz Vijeća ministara

Baković: Vijeće ministara odlučuje o Hadžiću i Bičakčiću
slika
Piše: A. BeganovićDanas, 12:22

Fudbaleri Eintracht Braunschweiga i Rieda, Ermin Bičakčić i Anel Hadžić, uskoro bi mogli debitovati za naš fudbalski nacionalni tim.

Naime, uz pomoć administracije Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine, Bičakćić i Hadžić, su prikupili svu potrebnu papirologiju za promjenu državljanstva, tako da je njihova sudbina sada u rukama Vijeća ministara.

"Zajedno sa Hadžićem i Bičakčićem smo učinili sve što je u našoj moći kako bismo prikupili potrebnu dokumentaciju i njihovi predmeti su predani Vijeću ministara. Svima nam je u cilju da se to što prije završi i doista smo optimistični", za SportSport.ba je izjavio generalni sekretar Fudbalskog saveza BiH, Jasmin Baković.

"Njihovi predmeti sada trebaju doći na dnevni red sjednice Vijeća ministara. Mi se nadamo da će u Vijeću ministara imati razumijevanja, te da nećemo mnogo čekati kako bi se sve završilo na najbolji mogući način za našu reprezentaciju. Trudimo se, lobiramo, kako ne bismo mnogo čekali, a imam informacije da su oba predmeta upućena Vijeću ministara na usvajanje te da će se pokušati ubaciti na prvi naredni sastanak. Dakle, zajedno sa igračima smo odradili naš dio posla i sada je sve na Vijeću ministara, a uvjereni smo da nekih većih problema neće biti", zaključio je Baković.
Malo lijepe vijesti.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 21 feb 2013 18:19

Veoma dobra vijest.Posebno za Bicakcica.Standardan je u svom timu.Iako je u Svajti sad.Njegova ekipa je trenutno na 1 mjestu, on dobro igra.Podsjeca na uspon Salihovica i Ibisevica.A, dobar je.23 godine ima.Jos ima mjesta da raste i razvija se

Hadzic je za mene neka nepoznanica.U to nema smisla

Po meni.Bicakcic je dobro, veoma dobro pojacanje.Nama realno fali bek.A, to od Papca mi nemamo

Kolasinac bi nama bio izuzetno, i prejako pojacanje, ali sve mislim da ce ga Svabe sebi zvati

Bicakcic bi nam trebao pomoci, protiv Latvija, i treba ga uzeti kao rezervu.Sumnjam da ce se papirologija mu srediti za mjesec dana, koliko je ostalo do meca s Grcima
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 22 feb 2013 21:26

Hadzic nije nikakav potencijal

Bicakcic jeste.Ima momak sanse da udje u Bundes Ligu

Bicakcic ne moze da dobije papire do Grka, tako i nije neko pojacanje, ali kao zamjenu ga treba koristiti vec u Junu

Kolasinac je nama glavni igrac ovdje, najveci prospekt.Iako prica se o Dini Arslanagicu, pa ako znate kakav je on igrac
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
e-din
Član
Postovi: 1036
Pridružen/a: 19 okt 2012 23:19

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la e-din » 23 feb 2013 18:18

http://reprezentacija.ba/ostale-glavne- ... ovinu.html
Sead Kolašinac: Želim igrati za Bosnu i Hercegovinu!

Avatar
e-din
Član
Postovi: 1036
Pridružen/a: 19 okt 2012 23:19

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la e-din » 23 feb 2013 19:22

znam. vazniji je i od seferovica i halilovica zajedno!!!

on igra poziciju salihovica jelde?`inace lik je evo i i veceras u prvoj postavi protiv fortune d.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 23 feb 2013 19:25

On igra poziciju beka.Ono sto Salihovic ne zna.Jedino smo imali kakvog-takvog beka u Papcu, ali nakon njega.Nista

A, jos kako je brz, jak.Bolja verzija Papca

Susic je nase najvece NEPOJACANJE.Taj covjek samo gluposti valja

Bicakcic je dobar, i to.On igra na poziciji sto bi ZAHIROVIC igrao.I to mnogo, mnogo bolja verzija Zahirovica.Ali, Kolasinac igra tamo gdje Vranjes krpi.A, Kolasinac je jaci od medjeda, a kamoli Samarasa 8-)

Samaras nema sanse da prodje kroz njega kao da je od papira.Nema sanse
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

BATONKULIN
Član
Postovi: 65
Pridružen/a: 02 nov 2012 00:12

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la BATONKULIN » 28 feb 2013 16:34

Zvanično: Anel Hadžić dobio državljanstvo BiH
slika
Piše: D. RodićDanas, 13:01
Na današnjoj sjednici Vijeća ministara BiH, pod 22. tačkom dnevnog reda raspravljalo se i o prijemu u državljanstvo fudbalera Anela Hadžića.
Kako saznaje naš portal, Hadžić je i zvanično državljanin naše zemlje i nema više nikakvih prepreka da ovaj denfazivac zaigra za našu fudbalsku reprezentaciju.
Ovu informaciju je za naš portal potvrdio i generalni sekretar N/FSBiH, Jasmin Baković.
"Da, tačno je. Hadžić je dobio državljanstvo Bosne i Hercegovine", rekao je kratko Baković.
Anel Hadžić rođen je 16. avgusta 1989. godine u Velikoj Kladuši. U 2007. godini potpisao je ugovor sa ekipom Rieda za koju je nastupio 112 puta, te je upisao i 7 golova.
Sta mislite jeli ovo pojecanje?

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 02 mar 2013 02:27

Potencijalna pojacanja?

Hadzic?Ne

Bicakcic.Da.Momak igra u 2 Bundes ligi, aka Cvajti, ali je standardan dole, treba nam na toj poziciji

Kolasinac?Nadam se da ce igrati

Odbijmo ta dva lika.Kao i x, oko onog Seferovica, mladjeg

Iako Kolasinac bi bio najbolje pojacanje

4 lika mi padnu u vid


1)Haris Vuckic.Pricao je da je Slovenija mu sve,ali i on zeli rezultate, a Slovenija ce tesko naprijed u Brazil s ovakvim bilanskm.Napadac je Newcastle, ima i manje godina.Istina rodjen je u Zloveniji, ali?

2)Bahrudin Atajic.Napadac.19 godina.Igra na klupi Celtica.Jos se nije probio u 1 postavu, ali mnogi kazu da ce i to biti brzo.Momak nam treba.Inace, evo i twitter profil mu

https://twitter.com/MrAtajicB

Cestitao je i dan nezavisnosti.Veoma dobro pojacanje.Manimo se Vuckica, ali opet.Treba pokusati.Ova 2 opcija je bolja

Pa, Jack?Koja jos dva lika imas u vidu, znaci ne govorim o Bicakcicu, ali nadam se da ce dobiti papire sto prije.I Kolasincu.Koja ti jos dva lika vidis, sto ocito Susic ne vidi


3)Dino Arslanagic.Igra u Jupiter Belgijskoj ligi.Standard Liegu.Visok je 188 cm i defanzivac je.Momak ima 20 godina samo.Zapravo nema ni toliko Igra za U-21 Belgije.Dobar prospekt.Belgijanci ga vide u svom timu.A, ako ga oni ganjaju.Mi bi bili budale da ne pokusamo

4) Deni Avdic.I, on je tu i tamo, ali momak zabija golove, igrao je za Svede, ali prijateljsku
http://en.wikipedia.org/wiki/Denni_Avdi%C4%87

Poslije Ibradirke je najbolji strijelac Sveda.Ima 24 godine.Uostalom.Kazem


Treba pokusati.Odbijem ova 3 defanzivca, kao i Hadzica.To ja vidim kao nesto.Mora da ih Susic zove.I to za prijateljske.Da se vidi kvalitet tih momaka


1-4.Vuckic sanse postoje
2 Atajic, moguce
3) Arslanagic.Pa, nismo mi budale, da ne ganjamo momka kojeg Belgijanci ganjaju
4)Avdic.Probati da se vidi.Igra u erediviziji, 1 holandskoj ligi

:thankyou:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 30 mar 2013 22:33

Seferovici su iz Hrustova kod Sane.To vam je selo odmah ili Krajiski nama do Vrhpolja na cesti Kljuc-Sana oko 15 km od Sane(Sanskog Mosta.)Posebno su cetalji divljali na potezu Hrustovo-Vrhpolje-Kamicak gdje su sve porusili, pobili dosta.I sad onaj smrad Haris Seferovic odigra za Svicu.Koji gad, fakat

Gledam ovu finu formu Ermina Bicakcica, momak je zabio jos jedan gol za svoj Braunscweig koji trci ka Bundes Ligi.Treba im jos 10 tak bodova i upali su tu.A, Hoffenheim obratno i Sejo.On ce u Cvajtu.

Dobro je da cemo nadam se imati jos jednog defanzivca u Bundes Ligi.Bicakcica s 23 godina.Imamo prije Mujdzu.Skrtel i onaj jos jedan Slovak.Imaju daleko jacu odbranu mislim na Slovake.Posebno mi je zao Spahica, koji sad ce najvjerovatnije odigrati do 2014-2015 i ide u penziju.Nama treba jos 2 defanzivca i to kvalitetna.Zamjena za Spahica bi trebao da bude Kolasinac.Momak ako nas zezne, nek mu je na dusu.Mlad je i imali bi jos 12-15 godina finog stopera i zamjenu za Spahica.Bicakcic moze na beka drugog.Sto se tice Izeta Hajrovica, on je malo razocaran u Svicu, ali vidit cemo

Inace, iako ne cjenim previse odluku Adema Ljajica, iako steta.Treci napadac bi bio super.On je opet pokazao mrvicu dostojanstva kad je rekao, ako treba pjevati himnu, necu igrati za Srbiju.

Mislim da mi imamo golmana jos narednih 10 godina.Golmani neki brane dobro i do 40 godine, i to veoma kvalitetno.Imamo Pjanica.Nadam se i Bicakcica koji je njegovih godina.Treba nam ubaciti sirinu u igru i vise tih mladih talenata ubaciti.Mene je strah ako Kolasinac ne zaigra za nas, jer ko ce umjesto Spahica da krpi tu stranu.Takodjer slab nam je i napad.Izvan Dzeke i Ibisevica, nemamo nekog jaceg ''treceg'' napadaca.To se mora rijesiti, sad ne znam ko bi na tu stranu mogao da ide.Fajic mali iz Maribora rastura u Slovenskoj ligi, ali rekao je Katanec da ce ga zovnuti.

Ne znam, fakat, ali nema tog eksplozivnog napadaca.Valjda ce Atajic da proradi.Takodjer Dino Arslanagic.Igrao je za mladu selekciju Belgije mislim.On itekako moze da bude dobar defanzivac
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
e-din
Član
Postovi: 1036
Pridružen/a: 19 okt 2012 23:19

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la e-din » 31 mar 2013 19:10

meni je ovaj momak totalno nepoznat..

http://sportsport.ba/bh_fudbal/gojkovic ... bih/101673

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la ABen » 31 mar 2013 19:45

e-din je napisao/la:meni je ovaj momak totalno nepoznat..

http://sportsport.ba/bh_fudbal/gojkovic ... bih/101673
Iz Modrice je. Treba ga pozvati i ako nesto valja pustiti da igra.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Odgovorite