☑ Pravila foruma i savjeti

Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Avatar
edin
Član
Postovi: 183
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:00

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la edin » 13 nov 2012 22:06

O cemu ti pricas covjece? Ti zivis negdje u dijaspori i pametujes o nekoj velicini Bosne i kako svi trebaju moliti da igraju za nas. Mi smo sportski NEDOKAZANA drzava, bez ikakve sportske INFRASTRUKTURE i bez KULTA reprezentacije. Moras se boriti za svakog covjeka koje ima nase porijeklo pa makar da mu je 12 godina. I Safet Susic mora ici po tu djecu. To mu je posao. Jebe se meni sto je on prije 30 godina bio igracina i sad ga mi trebamo slaviti narednih 50 godina....
Ti ocito nisi nikad bio sportas, niti se razumijes, ili je sah tvoj "sport".... Safet je nekad bio nesto, sad je nova generacija, svaki pet godina je smjena generacija u sportu.
Ako mislis da si ti ikona svijeta i ponizenje ti je ici razgovaati licno sa nekim malim koji ima potencijal da bude zvijezda svjetskog fudbala, onda NISI za posao. To je posao svakog sportskog radnika koji radi za nacionalne selekcije a ne samo Safeta. Moras znati malte ne jel mu cura dala cupi, na kojoj strani kreveta voli spavati, na sta je osjetljiv, koja mu je najdraza knjiga i da ne hiperbolisem dalje, nadam se da si shvatio. Ako to neces,naadji manekenku, hodaj po javnim desavanjima i cao...
Idi sebi izgradi u Zavidovicima bistu u avliji i ljubi je i velicaj svaki dan. Posao selektora je da uradi sve za danas, a ne da ocekuje crveni tepih za ono sto je uradio juce...
I svi se bore za igrace svog porijekla, Turci, Hrvati, Englezi,a ti bi postavljao neke ultimatume. Nismo mi USA da imamo vrhunski sportasa na bacanje. Zato chill out i ne pricaj o temi u koju se ne razumijes jer je ocito da sportas nisi bio. I drugacije je galamit sa tribina , nego vidjeti sta se stvarno zbiva u zivotu jednog sportiste.

Kad veliki timovi mogu ici moljakati neke klince iz Juzne Amerike i Australije, da bi nekad profitirali od njih, mozes i ti otici do Zagreba pjeske. Ali to je razlika izmedju nas i velikih, mi cekmo da se neko dokaze i postane zvijezda pa onda placemo svojatajuci ga, a drugi se obezbjede.
Zadnja izmjena: edin, dana/u 13 nov 2012 22:32, ukupno mijenjano 5 puta.

Bosnjak
Član
Postovi: 877
Pridružen/a: 30 okt 2012 01:32

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Bosnjak » 13 nov 2012 22:14

.
Zadnja izmjena: Bosnjak, dana/u 24 sep 2018 16:35, ukupno mijenjano 1 put.

Jakub
Član
Postovi: 343
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:25

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jakub » 13 nov 2012 22:30

Jesu li ga zvali Dzeko i Spahic i decko je odbio?
Sta sad treba ,moliti ga i da sutra dobijes umisljenu zvijezdu koji ce uvijek cijeniti sebe i traziti da igra ?
Nemamo potrebe za svadjom kad o ovome pisemo,ali nekoga moliti da igra za svoju zemlju mi nesto ne ide u pamet.Nisam dijete da sve gledam romanticarski i patriotski,ali ima granica za sve.
Moj tim je "Zeljo i kunem se s njim",ali Pape je legenda BiH fudbala i ne bi niti ,Edine,ako se ne ljutis na mene ,trebao pisati protiv njega.

https://www.youtube.com/watch?v=wuNeD4sxYIk

Avatar
edin
Član
Postovi: 183
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:00

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la edin » 13 nov 2012 22:38

Ma moras uraditi sve sto je u tvojoj moci da dijete zaigra za tebe, ako te na kraju odbije, odbije. Ali moras ici do dozvoljene granice, pa cak i preko nje da bi sutra neko tipa Halilovic zaigrao za tebe.
Muka mi je vise da su HRvati i Srbi sportske nacije, s djecom koja su rodjena u BiH, a nas ni na mapi.
Ne govorim protiv Papeta, nego kazem sta se mora raditi i sta druge uspjesne nacije rade.
A ta prica on je ikona, on da ide moliti jednog klinca, je smijesna. Trebaju svitu ljudi poslati po tu djecu, saznati sve o njemu, vrsiti pritisak, a ne da ga novinari u nekoj sporrtskoj rubrici spominju tipa "Eto mogao bi on za nas igrati". Naravno da niko nece prihvatiti.

I ne govorim ja to samo za Papeta, govorim za svakog sportskog radnika, od kosarke, rukometa, do kuglanja i klizanja na ledu:D
Sport je puno komplikovaniji od toga da dodjes na tribine i jebes nekom majku sto je odlucio igrati za drugi nacionalni tim.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 13 nov 2012 22:59

Edine.Nemoj vrijedjati.Pametniji si od tog da pocinjes s uvredama
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Matrakci
Novi kolač
Postovi: 3
Pridružen/a: 13 nov 2012 08:11

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Matrakci » 14 nov 2012 08:10

Bolje Vas našao :fes:
evo odmah lijepu vijest da pročitam uz jutarnju kaficu :zastava:
Žao mi je što sam napisao ovako dugačko pismo, nisam imao vremena napisati kraće.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la ABen » 14 nov 2012 08:46

Netreba nikog moliti da igra ili nastupa za Bosnu. Ali treba se truditi i boriti za svkog. Netreba ici iz krajnosti u krajnost, niko netrazi od Susica da ide i moli. Ali trazim od njega i saveza da se bore i trude za svakog igraca. Jer mi nemamo nista za bacanje.

Svaki izgubljeni sportista je i jedan izgubljeni Bosnjak, jedan glas, jedan borac za Bosnu. Nas nazalost nema 10 milinoa sa bih drzavljanstvom, zato treba se gledati i ako nece igrati za BiH da zadrzi nas pasos.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
edin
Član
Postovi: 183
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:00

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la edin » 15 nov 2012 16:22

Gdje su sad ovi specijalci da nakon Ibrina 4 gola kazu "Ako hoce igrati nek igra, ako nece ko ga jebe":D
pfffffff

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la ABen » 15 nov 2012 16:37

edin je napisao/la:Gdje su sad ovi specijalci da nakon Ibrina 4 gola kazu "Ako hoce igrati nek igra, ako nece ko ga jebe":D
pfffffff
Neisplati se nervirati zbog toga. Bice jos talenata pokraj Ibra a i bice kako nas znam i dosta koje cemo promasiti.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Bosnjak
Član
Postovi: 877
Pridružen/a: 30 okt 2012 01:32

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Bosnjak » 15 nov 2012 18:54

.
Zadnja izmjena: Bosnjak, dana/u 24 sep 2018 16:41, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
edin
Član
Postovi: 183
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:00

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la edin » 15 nov 2012 23:58

Edine, rekli smo bez uvreda

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 17 nov 2012 01:47

Jesu li ga zvali Dzeko i Spahic i decko je odbio?
Sta sad treba ,moliti ga i da sutra dobijes umisljenu zvijezdu koji ce uvijek cijeniti sebe i traziti da igra ?
Bas tako.Prezivjet cemo mi i bez Hajrovica.Uostalom.Istina je da mi treba da trazimo igrace, ali ne ovako.Moliti nekog da igra za Bosnu je smijesno.Pa, nismo molili ni Pjanica.Spahic je rodjen i zivio u Hrvatskoj.Nije to do tog.I meni je drago zbog Papca bilo, sad njega nema vise.Moramo da gledamo svaku novu zvijezdu, svaki potencijal, ali pritom moramo gledati i sebe, i vlastito samo-postovanje.Nije to nesto, sto mi treba da radimo, ali tako je.Ovaj smrad ako zeli da se tako bruka, neka radi.Tja, nije momak Messi ili Maicon, pa da ga uzdizemo

http://www.haber.ba/sport/fudbal/22985- ... ovine.html

Vidit cemo i ovoga, valja li ista.

Susic, mora da zakrpi odbranu.Ovaj Zukanovic je daleko bolji stoper od Pandze.Ali i od Zahirovica.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 18 nov 2012 02:03

http://en.wikipedia.org/wiki/Ermin_Bi%C ... %8Di%C4%87

Igra standardno u Braunsvajgu.2 Njemacka liga.Samo njegov tim trenutno je 1 na tabeli.A, ako udje u Bundes Ligu.Bolje je imati njega, nego Zahirovica ili Vranjesa na toj poziciji

Bicakcic
Kolasinac

Uglavnom i Ibisevic je tako igrao u 2 Njemackoj ligi.Kasnije presao u Bundes Ligu

:D
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la ABen » 18 nov 2012 08:25

Ibisevic i Salihovic zajedno usli sa svojim klubom iz druge u prvu ligu.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 27 nov 2012 14:35

Ti zivis negdje u dijaspori i pametujes o nekoj velicini Bosne i kako svi trebaju moliti da igraju za nas.
I ja sam iz ''dijaspore'' pa sta.Ima mnogo onih koji zive u Bosni, evo ti klix.ba.Pa, jel se nasao neki lik, predan da skenira knjigu sedmicno, za tako ''veliki'' portal, ili da radi na nacemu.Daj, manite se suplje




Pisem ovo jer sad sam nacuo da Izet Hajrovic zeli u Bosnu.Valjda Svicarci ga nece vise zvati u repku, pa je postao silan patriota

Ne znam ali Kolasinca bi Susic trebao da isproba, i to prije.Bolji je Zukanovic od Vranjesa milion puta i onaj debil Susic ce kao da vidim.Staviti Vranjesa protiv Grka.Ma, cuj

Nama treba neko jak u odbrani u ovih par mjeseci, a ne da ga prolazis kao da je od papira napravljen
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 08 dec 2012 15:41

Postoji posebna tema za Halilovica.Ovo je za sve ostale igrace sem njega :D

http://forum.sportsport.ba/viewtopic.php?f=2&t=6974

Ovaj momak ima 19 godina, strasan je prospekt za poziciju koju mi nemamo dobro, a kako je mlad.Moze i preko 15 godina da igra na toj poziciji.Kazu da je idealan na poziciji gdje Rahimic igrao.Vec je igrao juce valjda za 1 tim Salkea u Europa Ligi

Po meni najvaznije sem Halilovica je da mi malo poboljsamo odbranu

Zukanovic.Vidit s Cocalicem.Hajrovic ili Bicakcic sta se moze
Seferovica zvati, ako momak bude pristao da igra za nas.

Imamo jednog od najboljih golmana Engleske

Steta je sto Spahic nece moci da igra jos vise od 3-4 godine, ali sad nam je cilj, ne znam.Da sto vise kvaliteta uzmemo.Inace, nasa repka je nikad bolja, a to je uglavnom dijaspora

Begovic.Kanada
Pjanic.Luksemburg
Kolasinac.Njemacka
Spahic.Hrvatska
Ibisevic.Njemacka i Amerika

Znaci imamo toliko talenta, s strane, neko je sigurno na dobrom putu
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la ABen » 22 dec 2012 09:20

"MY NAME IS ZLATAN"
Al' Pach napravio pjesmu u Ibrahimovićevu čast!
S. K. 21/12/2012 14:46:00

slika

U spotu nema Zlatana, ali Francuzi su uvjereni da i bez njega imaju novi hit.

Prije pet mjeseci švedski napadač Zlatan Ibrahimović postao je član francuskog prvoligaša Paris Saint-Germaina.

Kako prenosi Rtl, Ibrahimović je za to vrijeme postao najbolji strijelac lige i oduševio mnoge zaljubljenike u nogomet, ali i muziku.

Stoga je lokalni izvođač Al' Pach odlučio napraviti pjesmu u njegovu čast nazvanu "My name is Zlatan" (Moje ime je Zlatan). U spotu nema Zlatana, ali Francuzi su uvjereni da i bez njega imaju novi hit.
Mq3W-8X4IW4
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Razum
Član
Postovi: 253
Pridružen/a: 20 okt 2012 01:32

Potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Razum » 22 dec 2012 18:15

Bošnjačke dječurlije po dijaspori koja će znati šutati loptu koliko hoćeš. Samo treba dobro otvoriti oči.
Vidite ovog klinca.

Ime: Kemal Šerifović
Najdraža pozicija: Napadač
Koristi stopalo: Desno
Godina: 9
Visina: 147 cm
Porodica: Mama, babo, dva brata
Slobodno vrijeme: provodim vani
Najdraži predmeti u školi: Veliki odmor i matematika
Omiljeni sport: Fudbal
Omiljeni sportaš: Edin Džeko
Najdraža boja: Zelena
Najdraža hrana: Ćevapi
Najdraže sjećanje: Ferije u Bosni


Pravi mali ljuti Bošnjak!

...gCdccGjdWY4

Izvor: idrottonline.se

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la ABen » 22 dec 2012 20:17

Kod klinaca se tesko moze reci da li ce od njih nesto biti, tek kad produ pubertet onda imas sansu sa 95% da kazes da li je talenat ili nije.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Razum
Član
Postovi: 253
Pridružen/a: 20 okt 2012 01:32

Bošnjaci u češkom FK Teplice

Post Postao/la Razum » 23 dec 2012 00:16

Pazite ovo!
slika
Džekine bivše Teplice imaju četiri Bošnjaka: :zastava:
- Ajdin Mahmutović, rođen u bošnjačkom Doboju 1986., prešao iz Čelika
- Admir Ljevaković, rođen u Tešnju 1984., prešao iz Čelika
- Alen Melunović, rođen u bošnjačkom Prijepolju 1990., prešao iz beogradskog Partizana/Radnika
- Aldin Čajić, rođen u Konjicu ratne 1992., prešao iz hadžičkog Radnika

Mahmutović je napadač,
slika
slika
a Ljevaković veznjak, oba solidna.

Odgovorite