☑ Pravila foruma i savjeti

Amerika

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12079
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Amerika

Post Postao/la amkos » 22 jan 2017 01:10

Jučer slušam na vijestima, kažu 90 miliona ljudi u Americi je siromašno, ali ta slika se ne pokazuje i ne prikazuje preko TV a. Ovo je pricao jedan vanjskopolitički analitičar. Jel moguce da je toliko siromasnih u Americi ? Pa to je skoro trecina Amerike!!!

Takodjer je pricao o sve vecem jazu između bogatih i siromašnih. Jedni postaju sve bogatiji drugi sve siromašniji. Itd itd.
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
BosnjackaHercegovina
Član
Postovi: 5508
Pridružen/a: 23 nov 2014 17:39

Re: Amerika

Post Postao/la BosnjackaHercegovina » 22 jan 2017 03:43

amkos je napisao/la:Jučer slušam na vijestima, kažu 90 miliona ljudi u Americi je siromašno, ali ta slika se ne pokazuje i ne prikazuje preko TV a. Ovo je pricao jedan vanjskopolitički analitičar. Jel moguce da je toliko siromasnih u Americi ? Pa to je skoro trecina Amerike!!!

Takodjer je pricao o sve vecem jazu između bogatih i siromašnih. Jedni postaju sve bogatiji drugi sve siromašniji. Itd itd.
Biti siromašan po USA standardu za četveročlanu familiju je imati godišnji prihod od oko 25,000 dolara. To je preko 2000 mjesečno.

Ne možeš to podrediti sa linijom siromaštva u Egiptu gdje imaš 1/3 populacije koja živi na 2-3 dolara dnevno.
Do duše ima mjesta po SAD gdje je kutija cigara 8-9 dolara.
Samo BiH.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41104
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Amerika

Post Postao/la Jack » 22 jan 2017 08:45

amkos je napisao/la:Jučer slušam na vijestima, kažu 90 miliona ljudi u Americi je siromašno, ali ta slika se ne pokazuje i ne prikazuje preko TV a. Ovo je pricao jedan vanjskopolitički analitičar. Jel moguce da je toliko siromasnih u Americi ? Pa to je skoro trecina Amerike!!!

Takodjer je pricao o sve vecem jazu između bogatih i siromašnih. Jedni postaju sve bogatiji drugi sve siromašniji. Itd itd.
Srednja Klasa se osipa.Jos dodati 15 miliona ilegalaca u Americi koji zive tu iz dana u dan,strahujuci deportaciju pa je Amerika jedina drzava u svijetu koja nema precizan broj stanovnistva.Slika je prilicno tacna.Oko 47 miliona Amerikanaca je teska sirotinja.Na jugu Amerike zivot je prilicno los,nizak standard.

Midwest ili sredina drzave od Minesote do Kansasa je onako bogatija,ali glavni epicentar je California i New England+New York state+ Pennsylvania.I to je to.Imas jos Texas gdje standard jak.Naprimjer neke drzave Amerike imaju manje od milion stanovnika tipa Vermont ili Wyoming.Sve zavisi gdje zivis.Pogledaj gdje je Trump dobio.Sve drzave gdje je gusto naseljeno stanovnistvo.Islo je pod Hilari

Hilary je sama sebe upropastila jer Minnesotu nisu demokrate izgubile od 1984 godine.Ali je ona izgubila klasicno demokratsku drzavu.Ili sramota u Michiganu.Ovo se nije smjelo desiti.Da je uzela realno Michigan i Minnesotu.Ne vjerujem da bi Trump bio predsjednik
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5842
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Amerika

Post Postao/la Abidaga » 24 jan 2017 22:23

2zKjSjCAdGs

Avatar
Crow Jane
Član
Postovi: 1506
Pridružen/a: 10 feb 2016 13:52

Trump i muslimani

Post Postao/la Crow Jane » 31 jan 2017 12:30

:mrgreen:

slika
Potpis

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41104
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Trump i muslimani

Post Postao/la Jack » 16 feb 2017 22:07

Ni za to nema dokaza. Demokrati su najveci rasisti jer oni koriste etnicke manjine samo za svoje politicke svrhe. A inace ih zaboli ona stvar za manjine.
Ovo za crnacka geta je sve tacno.Imas Aldermana on je upravnik Geto.Par crnaca pokupi kajmak i dobije pare po crnackim getoima.Oko 1%.Dok ostalih 99% zivi u bijedi i siromastvu.Sta su to demokrate uradile da sprijece rasizam policije,zivot u siromastvu,drogu i alkohol koji se plasira tamo.Ama bas nista.Pod demokrate

Sistem je isti.Ne mijenja se bitnija politika.Pa cifutski lobi kontrolise both houses of representatives,senators and not to mention parties.Demokratska partija je najglasnija u podrsci Izraelu
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
BosnjackaHercegovina
Član
Postovi: 5508
Pridružen/a: 23 nov 2014 17:39

Trump i muslimani

Post Postao/la BosnjackaHercegovina » 25 feb 2017 14:50

Bošnjačke lobi organizacije večeras u Vašingtonu imaju fundraising skup sa večerom na kojem govori bivši Pod-Predsjednik Joe Biden. Ulaznica je $1000 po osobi. Prodato je 150 ulaznica do prošle sedmice i još se prodaju. Skup je večeras oko 7 na veče po Vašingtonskom vremenu.

Kao što je poznato do sada. U SAD kongresu postoji Klub Kongresmena za BiH i sadrži 14 kongresmena, 12 demokrata i 2 republikanca. Ti ljudi se redovno sastaju na pitanja o BiH i svi su pro-BiH orijentisani. Ovaj fundraiser je vezan sa našim lobistima koji rade sa tom grupom.
Samo BiH.

Avatar
Crow Jane
Član
Postovi: 1506
Pridružen/a: 10 feb 2016 13:52

Re: Amerika

Post Postao/la Crow Jane » 26 feb 2017 23:46

jCgIbYxF8w0
Potpis

Avatar
BosnjackaHercegovina
Član
Postovi: 5508
Pridružen/a: 23 nov 2014 17:39

Re: Amerika

Post Postao/la BosnjackaHercegovina » 27 feb 2017 03:16

Crow Jane je napisao/la:jCgIbYxF8w0
Upravo sam krenuo da ovo postavim.
Wow!!!!

Nevjerovatan govor. I savjet od Bidena Bošnjacima da ne zaboravljamo i da ponavljamo i opominjemo. Svaka mu čast. Nevjerovatan prijatelj BiH i Bošnjaka.
Samo BiH.

Avatar
Bosman
Administrator
Postovi: 873
Pridružen/a: 15 okt 2012 23:16

Trump i muslimani

Post Postao/la Bosman » 01 mar 2017 07:19

abeveg je napisao/la: Kao prvo - Bosna ima problem s "neislamistima" poput tebe , i to vec nekih 100ak godina. Kao drugo - dje ces bolan porediti srbe i rome sa arapima i nas sa amerima? ameri su ili gori ili u rangu sa vlasima. U Bosni vlahadija nije donila ama bas nista korisno, a ameri od arapa samo mogu da nauce. Kao trece - pricas nesto o "SVAKE GODINE " ulazi ovaj i onaj , a ne pricas koliko svake godine poubijaju ljudi po svijetu i otimaju, pljackaju i kradu resurse svjetskih naroda a da bi to uradili SVAKE GODINE na hiljade i hiljade svojih vojnika salju u te iste zemlje, to nikom nije vredno pomena cini mi se. Gadi mi se na osobe koje na bilo koji nacin pravdaju zlocinacku pljackasku i ubijajucu bandu - bio to idis ili bio to tamo neko preko bare (a idis je po svim statisticima ne mala maca nego mali mrav u odnosu na ove druge...)
Cuj "neislamistima" poput "mene".... Sta si ti onda? Islamista? Pa velika vecina Bosnjaka su "neislamisti".

Bosna ima problem s (nacionalno)neosvjescenim i merhametli Bosnjacima. Da smo se na vrijeme osvijestili, danas ne bi imali ovolike probleme s Vlasima.

Sto se tice usporedbe Srba i Roma s Arapima...Mislio sam na beskorisnost i neprijateljstvo. Nama su beskorisni Romi a neprijatelji su Srbi. Amerikancima su beskorisni ilegalni imigranti iz Meksika npr. a neprijatelji su im radikalni Arapi.

Kazes da vlahadija nista korisno ne donosi Bosni. Istina je. Ali sta to Arapi donose Americi? Vecina Arapa mrzi Ameriku i zeli joj zlo. Ako sam dobro razumio ti kazes da Amerikanci kao narod zasluzuju da propadnu (primanjem beskorisnih imigranata iz bilo koje drzave) zato sto su nekad cinili ili trenutno cine zlo u nekim drzavama?
Koga to danas pljackaju Amerikanci? Koga ubijaju? Mislis na Yemen? Pa same vlasti iz Yemena zele da se rjese Al-Kaide.

Ta ista Amerika koju ne volis je zemlja koja je forsirala NATO da intervenise u Bosnu i koja bi u slucaju sukoba opet naglasnije branila interese Bosne, a islamske zemlje (izuzev mozda Turske) ne bi ni pisnule. Amerika nam je jedini pravi prijatelj danas. Mozda se tu moze dodati i "danasnja" Turska, mada je tesko reci. Erdogan je jak na rijecima a da li bi ista ucinio za Bosnu.. to je upitno.

Pogledaj gore govor Joe Biden-a.

abeveg
Član
Postovi: 498
Pridružen/a: 04 okt 2013 03:01

Re: Amerika

Post Postao/la abeveg » 01 mar 2017 23:48

Misljen je napisao/la:
abeveg je napisao/la: Kao prvo - Bosna ima problem s "neislamistima" poput tebe , i to vec nekih 100ak godina. Kao drugo - dje ces bolan porediti srbe i rome sa arapima i nas sa amerima? ameri su ili gori ili u rangu sa vlasima. U Bosni vlahadija nije donila ama bas nista korisno, a ameri od arapa samo mogu da nauce. Kao trece - pricas nesto o "SVAKE GODINE " ulazi ovaj i onaj , a ne pricas koliko svake godine poubijaju ljudi po svijetu i otimaju, pljackaju i kradu resurse svjetskih naroda a da bi to uradili SVAKE GODINE na hiljade i hiljade svojih vojnika salju u te iste zemlje, to nikom nije vredno pomena cini mi se. Gadi mi se na osobe koje na bilo koji nacin pravdaju zlocinacku pljackasku i ubijajucu bandu - bio to idis ili bio to tamo neko preko bare (a idis je po svim statisticima ne mala maca nego mali mrav u odnosu na ove druge...)
Cuj "neislamistima" poput "mene".... Sta si ti onda? Islamista? Pa velika vecina Bosnjaka su "neislamisti".

Bosna ima problem s (nacionalno)neosvjescenim i merhametli Bosnjacima. Da smo se na vrijeme osvijestili, danas ne bi imali ovolike probleme s Vlasima.

Sto se tice usporedbe Srba i Roma s Arapima...Mislio sam na beskorisnost i neprijateljstvo. Nama su beskorisni Romi a neprijatelji su Srbi. Amerikancima su beskorisni ilegalni imigranti iz Meksika npr. a neprijatelji su im radikalni Arapi.

Kazes da vlahadija nista korisno ne donosi Bosni. Istina je. Ali sta to Arapi donose Americi? Vecina Arapa mrzi Ameriku i zeli joj zlo. Ako sam dobro razumio ti kazes da Amerikanci kao narod zasluzuju da propadnu (primanjem beskorisnih imigranata iz bilo koje drzave) zato sto su nekad cinili ili trenutno cine zlo u nekim drzavama?
Koga to danas pljackaju Amerikanci? Koga ubijaju? Mislis na Yemen? Pa same vlasti iz Yemena zele da se rjese Al-Kaide.

Ta ista Amerika koju ne volis je zemlja koja je forsirala NATO da intervenise u Bosnu i koja bi u slucaju sukoba opet naglasnije branila interese Bosne, a islamske zemlje (izuzev mozda Turske) ne bi ni pisnule. Amerika nam je jedini pravi prijatelj danas. Mozda se tu moze dodati i "danasnja" Turska, mada je tesko reci. Erdogan je jak na rijecima a da li bi ista ucinio za Bosnu.. to je upitno.

Pogledaj gore govor Joe Biden-a.
Bez ljutnje prijatelju - ali podsjeca me tvoj muhabbet na one jadnike 1992 koji nisu ni saznali zasto su bili zaklani i ko ih je to zaklo. Amerikanci da od arapa nauce da ne hodaju usranih gaca platiti im ne mogu, a kamoli da ih nauce da budu insani umjesto zivotinja. Ali sta reci covjeku koji se divim barbarima koji su u zadnjih 200-300 godina samo sa africkog kontinenta poubijali i pobacali 180.000.000 ljudi po atlantskom okeanu. Ti nisi u stanju da razaznas dusmana od dosta, pa tebi tvoje a meni moje uvjerenje. No cinjenica je da si ti sa svojim uvjerenjem prolazni gost u historiji BiH za razliku jedne konstante Bosne i bosnjaka u zadnjih 5-6 stoljeca...
Nisam admin pa se i ne pitam - no za moj pojam ovo je pogresan forum za tebe. S toga ko sto rekoh, svako sebi i rahat.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41104
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Amerika

Post Postao/la Jack » 01 mar 2017 23:58

Arapski svijet nam je slao ''selame'' za rata dok Irak.Sirija i Libija su javno podrzavale cetnike u ratu a Egipat je bio ''neutralan''

Da nije bilo Amerike i da slusas samo Europu i ''Arape''
Danas bi imao granicu s Srbijom u po Europe.Ako nisi slucajno znao Europska unija nije zeljela da Sarajevo bude jedinstven grad u Daytonu.Toliko o multi-kulti

Vecina robova je uvezena u periodu Engleske kolonizacije Americkog kontinenta,sve do 1820 kad je ukinuta trovina robljem

Kompleksno je tebi pricati.Tebi Arapi su nesto ko ''pomogli''
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Crow Jane
Član
Postovi: 1506
Pridružen/a: 10 feb 2016 13:52

Re: Amerika

Post Postao/la Crow Jane » 07 mar 2017 10:18

:mrgreen:

slika
Potpis

abeveg
Član
Postovi: 498
Pridružen/a: 04 okt 2013 03:01

Re: Amerika

Post Postao/la abeveg » 07 mar 2017 11:11

Jack je napisao/la:Arapski svijet nam je slao ''selame'' za rata dok Irak.Sirija i Libija su javno podrzavale cetnike u ratu a Egipat je bio ''neutralan''

Da nije bilo Amerike i da slusas samo Europu i ''Arape''
Danas bi imao granicu s Srbijom u po Europe.Ako nisi slucajno znao Europska unija nije zeljela da Sarajevo bude jedinstven grad u Daytonu.Toliko o multi-kulti

Vecina robova je uvezena u periodu Engleske kolonizacije Americkog kontinenta,sve do 1820 kad je ukinuta trovina robljem

Kompleksno je tebi pricati.Tebi Arapi su nesto ko ''pomogli''
Ti arapi o kojima pricas su upravo sateliti amerika i evrope bili, sluge i poltroni zapada. A to za englesku i roblje je vredjanje inteligencije: koji je to tamo narod u toj americi, da nisu mozda maya, azteki i indijanci a ne zapadni evropljani??? 1820 je naravno sve bilo sjajno i bajno u americi - jel to onda kada je insan porijeklom iz afrike prestao da bude ponizavan pa je dobio citavih 3/5 vrednosti bjelaca?? Ili sta ono svijet moze nauciti od njih iz skorije historije, npr. Tamo oko 1960-tih itd. ?
Takvi stavovi su nista drugo do ponizavanja samog sebe...

Avatar
Bosman
Administrator
Postovi: 873
Pridružen/a: 15 okt 2012 23:16

Re: Amerika

Post Postao/la Bosman » 08 mar 2017 00:41

abeveg je napisao/la: Ili sta ono svijet moze nauciti od njih iz skorije historije, npr. Tamo oko 1960-tih itd. ?
Takvi stavovi su nista drugo do ponizavanja samog sebe...
http://www.worldatlas.com/articles/top- ... nners.html

Amerika ima najvise Nobelovaca. Najvise doprinose ljudskoj civilizaciji u svim domenima.

Imas samo jednu arapsku drzavu u top30. Egipat, drzava s 85 miliona koja ima samo 4 Nobelovaca. Znaci fakticki arapski svijet (430 miliona ljudi) skoro pa nista ne doprinosi.



Cak i mala Bosna (3 miliona stanovnika) ima 2 Nobelovca.
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_c ... per_capita

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41104
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Amerika

Post Postao/la Jack » 08 mar 2017 02:21

Takvi stavovi su nista drugo do ponizavanja samog sebe...
Takvi stavovi su suplji s tvoje strane,jer nemas nikakve argumente.I jednostavno okrenes plocu.Svijet je daleko siri od tvog uskog misljenja.Danas,sutra ljudi ce doci i proci,umovi koji ce biti pametniji daleko od tebe ce doci i proci,pa cak i oni nece reci da je njihov stav ispravan,poput tebe

Arapi su dali medicinu,matematiku,pa tu je veliki Khalil Gibran.Ali ako idemo unazad zadnjih 40-50 tak godina sem raznoraznih mitove.Sejka koji bacaju pare na pjevacice.Arapski svijet nije naglo napredovao

Dubai ima vise cifutskog kapitala danas nego Nju Jork.Toliko o ''Arapima''
A nesto ne sumnjam da i braca Saud nisu pod cifutskom kontrolom
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

abeveg
Član
Postovi: 498
Pridružen/a: 04 okt 2013 03:01

Re: Amerika

Post Postao/la abeveg » 08 mar 2017 04:28

Jack je napisao/la:
Takvi stavovi su nista drugo do ponizavanja samog sebe...
Takvi stavovi su suplji s tvoje strane,jer nemas nikakve argumente.I jednostavno okrenes plocu.Svijet je daleko siri od tvog uskog misljenja.Danas,sutra ljudi ce doci i proci,umovi koji ce biti pametniji daleko od tebe ce doci i proci,pa cak i oni nece reci da je njihov stav ispravan,poput tebe

Arapi su dali medicinu,matematiku,pa tu je veliki Khalil Gibran.Ali ako idemo unazad zadnjih 40-50 tak godina sem raznoraznih mitove.Sejka koji bacaju pare na pjevacice.Arapski svijet nije naglo napredovao

Dubai ima vise cifutskog kapitala danas nego Nju Jork.Toliko o ''Arapima''
A nesto ne sumnjam da i braca Saud nisu pod cifutskom kontrolom
Mimoilazimo se, ja elif ti klip. Tako ti je to , porazeni uvijek zauzima stav, pogled i vidjenje onoga kojeg smatra superiornim, ma koliko on to pravdao kao nekim svojim misljenjem i razmisljanjem...

abeveg
Član
Postovi: 498
Pridružen/a: 04 okt 2013 03:01

Re: Amerika

Post Postao/la abeveg » 08 mar 2017 04:29

Misljen je napisao/la:
abeveg je napisao/la: Ili sta ono svijet moze nauciti od njih iz skorije historije, npr. Tamo oko 1960-tih itd. ?
Takvi stavovi su nista drugo do ponizavanja samog sebe...
http://www.worldatlas.com/articles/top- ... nners.html

Amerika ima najvise Nobelovaca. Najvise doprinose ljudskoj civilizaciji u svim domenima.

Imas samo jednu arapsku drzavu u top30. Egipat, drzava s 85 miliona koja ima samo 4 Nobelovaca. Znaci fakticki arapski svijet (430 miliona ljudi) skoro pa nista ne doprinosi.



Cak i mala Bosna (3 miliona stanovnika) ima 2 Nobelovca.
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_c ... per_capita
Zavisi sta je kome "doprinos" . Nekom je doprinos i atomska bomba, sta ces... Nisam znao da nas ima toliko povrsnih na ovom forumu... Vama vasi , meni moji - samo mi nije jasno sta vi to ustvari imate s Bosnom i cemu vam sluzi ovaj forum. Sve vise kontam da ovde ima masa onih kojima se osipaju usta i udovi kada cuju da jedan Elvedin Pezic ili Safet Kuduzovic u svakom bosanskom mjestu napune sale s po 1000-2000 omladine ili online po 20000 klikova u satu - oni kao takvi nazadni "arapofili" itd.. :)
Ipak bih ja reko da je to to s ovim forumom za mene. Da vas je vise bili bi vjerovatno jos direktniji i sa vredjanjem i napadanjem. Jedna daljnja od mnogih struja koja se pokusava naci u vremenu i prostoru, bez kompasa i slijepilom kompleksa manje vrednosti. Okrenite se "svojim" koji vas ionako nikada prihvatiti nece, a manite se Bosne i bosnjaka...

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41104
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Amerika

Post Postao/la Jack » 08 mar 2017 05:14

onih kojima se osipaju usta i udovi kada cuju da jedan Elvedin Pezic ili Safet Kuduzovic u svakom bosanskom mjestu napune sale s po 1000-2000 omladine ili online po 20000 klikova u satu - oni kao takvi nazadni "arapofili" itd.. :)
Ipak bih ja reko da je to to s ovim forumom za mene. Da vas je vise bili bi vjerovatno jos direktniji i sa vredjanjem i napadanjem. Jedna daljnja od mnogih struja koja se pokusava naci u vremenu i prostoru, bez kompasa i slijepilom kompleksa manje vrednosti. Okrenite se "svojim" koji vas ionako nikada prihvatiti nece, a manite se Bosne i bosnjaka...


Nikad cuo za tu dvojicu.Ko su oni.Neke hodze online?Pretpostavljam jer je to dobar business

Da vas je vise.

Ja ti kazem realnost momce.Momce jer si povrsan.Arapofili.Pa da su nama Arapi nesto pomogli.Ja bih sigurno dizao iste Arape

Ti ne kopcas da nije bilo pomoci Amerike,da ne bi imao danas Bosnjake u Bosni.Pa ti zivis u Njemackoj koja je naslijednica n*** Njemacke,fasizma,koja protjeruje te iste Arape iz Iraka i Sirije samo u zadnjih godinu i po dana je protjerano vise od 10 000 Arapa.A da za atomsku bombu treba intelekta.Treba

Savjetujem ti da ucis malo vise jer si povrsan u neznanju.Citaj,citaj jos vise,citaj jos vise.Posebno bih ti savjetovao da citas o Transatlantskoj trgovini robljem.Da si malo vise nacitan onda bih znao da je prva drzava koja je potpisala ugovor s Europljanima o izvozu robova bila KONGO ciji je kralj vec 1491 godine presao na krscanstvo i svoje neprijatelje slao za Ameriku u robove pune robla

Tippu Tip je bio crnac a ne bijelac i on je vise poslao crnog roblja na brodove za Ameriku nego ijedan bijelac

Ta dva lika su jaci od mene u vjeri,i sigurno su dobri ljudi ali sta imas od tog


Sto bih te vrijedjao.Pa ja sam bio u zatvoru.Sto imas drugacije misljenje od mene.BOOO-Hooo

Strasno.Savjetujem ti da citas malo knjige o trgovini robljem,ali haj

To je dosta od mene za danas :mrgreen: :thankyou:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41104
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Amerika

Post Postao/la Jack » 08 mar 2017 05:20

Vidis da si rekao nesto o vjeri,ja bih ispao glup,jer ne zelim da pametujem.Ali razumijem se o svjetsku historiju

E to za roblje si fulio samo tako.

Pa,pobogu ta cijela podla Europa i Arapi su sutili dok je bio jedan Prijedor 1992.I Srebrenica 1995.

Ja vidis sam upamtio 1995 dobro i ja znam ko je bio tad na celu Turske.Tansu Ciler.A sta je Gadafi pricao.Sadam Husein je cak hodao s Seseljom a glavni muftija tamo je rekao da su Bosanski Muslimani Srbi.Jos za rata

Pa ti sad skopcaj.

Vidis ja bih volio da te naucim nesto o trgovini roblja,ali dzaba

Pa da su Amerikanci htjeli mogli su povuci liniju u centru Sarajeva.Brcko dali cetnicima izravno.A ne da imas ulicu Bosansku na mjesto gdje je nekad bila Svetosavska.Ali,ne

Arapi su to nama sredili.Hoces li mi ti obnoviti kucu mozda.Pa,da.Kako da ne

:lol: :lol:

Da nas je vise?

No comment

:mrgreen:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Odgovorite