☑ Pravila foruma i savjeti

Amerika

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Amerika

Post Postao/la amkos » 16 jan 2017 20:14

A da je Hillary "izabrana" bila bi drugacija situacija ?
Ili ne ?
Ja mislim da bi bilo isto. Amerika ima "precih" problema.
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
Mehmed Spaho Veliki
Član
Postovi: 26
Pridružen/a: 10 jan 2017 21:10

Re: Amerika

Post Postao/la Mehmed Spaho Veliki » 16 jan 2017 20:22

Jack je napisao/la:Sto se tice ovog sto je Srbija uradila s vozom.Planski potez

Poslali su voz.I vidjeli su da nema reakcije Obamine administracije ali i Amerike.Oni znaju da u naredne 4 godine je vrijeme kad ce se moci ostvariti velika ''Srbija''/To je najbolje vrijeme.Poslije 2030 godine.Srbi kao narod su propali.To je za nepunih 13 godina.Oni nemaju ''bolje prilike'' pa da cekaju 20 ili 50 godina radi ostvarenja ciljeva.

Na jednom drugom forumu ima tema o tome.Ovako ja vidim situaciju:

Crna Gora ulazi u Nato pakt ovog ljeta.Prica je tu gotova.Proslog ljeta su dobili poziv za uclanjenje.Uslijedio je pokusaj drzavnog udara od strane Srbije.Tu su dobili po usima jer Americke strane organizacije su sprijecile drzavni udar.A jasno je ko je to planirao.Nakon sto C.Gora udje u Nato pakt.Oni vise nikad nece moci da ostvare svoje ciljeve tamo.Jedan strasan poraz cetnika

Tu oni gledaju na Kosovo.Jasno je da ce se u ove 4 godine paralele Kosovo i Sumska itekako bacati.Uvjeren sam da postoje velike sanse da cetnici zapocnu novi rat na Balkanu,posebno jer ovo im je najbolja sansa.Ekonomski su propali.Demografski nestaju.Nema ih 100 miliona kao Rusa,nego im je brojka sve manja.

Vidim da ce ponovo krenuti u provokacije,i da je izravni napad i aneksija Sjevera Kosova moguca

Sto se tice Bosne.Dodik samo radi sta mu Beograd govori.Ja ovdje vidim da Srbija do 2020 godine mora da ostvari nezavisnost sumske.Jer njihov broj svake godine je sve manji.2008 Dodik je pricao o 1.5 miliona cetnika u Sumskoj,ovaj popis zadnji rece nema ih ni milion dole,i taj broj opada.Zapamti da je sad Rusiji stalo da Srbija bude njihov vazal na Balkanu.I da ce raditi sve da destabiliziraju Bosnu.

Kako je Njemacki konjusar Pinzko kod nas glavni.Ocekuj jos agresivniju politiku Srbije prema nama.
Mislim da nama najvaznji cilj da presjecamo koridor kod brcko stime bi bi banja luka postala enklave.Sto vise je izolovati!!!

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41352
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Amerika

Post Postao/la Jack » 16 jan 2017 20:25

Srbija je u sve vecim problemima.Ekonomskim i demografskim
Politicki od ljeta ove godine C.Gora je clanica Nato pakta i sve Srpske zelje,snovi padaju u vodu.C.Gora je gotova za njih.Makedonija pola Srba se je vec asimiliralo u Makedonce.Pusti jos 20 tak godina pa ces vidjeti u desetine broj Srba dole

U Hrvatskoj jedino su jos u Vukovaru ostali mladji.Ostatak ce se ili asimilirati u Hrvate,ili ce bjezati van Hrvatske,ili ce pomrijeti.

Nakon poraza u Hrvatskoj i sad od ljeta u C.Gori.Srbija je sad skoro u potpunosti okruzena Nato paktom.Jedina opcija je sad da radi na pripajanju Kosova.Sjevera Kosova u prvom planu,a kasnije i cijelog Kosova.
Oni od 2030 nemaju demografskog potencijala za neke nove ratove,politicki imaju sve tezu situaciju.I to me ne iznenadjuje

Ne bi napali direktno da je Hillary predsjednik.Njima je ove 4 godine jedina sansa za prosirenu Srbiju.Ili neko misli da su oni vozovi bas krenuli na Kosovo par dana prije dolaska novog Americkog predsjednika
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Mehmed Spaho Veliki
Član
Postovi: 26
Pridružen/a: 10 jan 2017 21:10

Re: Amerika

Post Postao/la Mehmed Spaho Veliki » 16 jan 2017 20:31

Jack je napisao/la:Srbija je u sve vecim problemima.Ekonomskim i demografskim
Politicki od ljeta ove godine C.Gora je clanica Nato pakta i sve Srpske zelje,snovi padaju u vodu.C.Gora je gotova za njih.Makedonija pola Srba se je vec asimiliralo u Makedonce.Pusti jos 20 tak godina pa ces vidjeti u desetine broj Srba dole

U Hrvatskoj jedino su jos u Vukovaru ostali mladji.Ostatak ce se ili asimilirati u Hrvate,ili ce bjezati van Hrvatske,ili ce pomrijeti.

Nakon poraza u Hrvatskoj i sad od ljeta u C.Gori.Srbija je sad skoro u potpunosti okruzena Nato paktom.Jedina opcija je sad da radi na pripajanju Kosova.Sjevera Kosova u prvom planu,a kasnije i cijelog Kosova.
Oni od 2030 nemaju demografskog potencijala za neke nove ratove,politicki imaju sve tezu situaciju.I to me ne iznenadjuje

Ne bi napali direktno da je Hillary predsjednik.Njima je ove 4 godine jedina sansa za prosirenu Srbiju.Ili neko misli da su oni vozovi bas krenuli na Kosovo par dana prije dolaska novog Americkog predsjednika
Sta mozemo raditi kao Narod da to sprjecavamo?

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41352
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Amerika

Post Postao/la Jack » 16 jan 2017 20:35

Nista.Cetnici ce proglasiti referendum a niko se u Sarajevu nece pocesati

Iako ja tipujem da ce cetnici prvo krenuti na sjever Kosova.Kao neki uvodni plan

Imamo Ohr koji ne moze da rijesi problem Bosanskog jezika,beskicmenjake od Bakira nadalje,nikakvu nacionalnu svijest.Makar vecina.
Nesposobne ljude na vaznim pozicijama

Ovi vozovi nisu slucajno bas krenuli bas sad.Ko misli da je ovo slucajno a nije planirano mjesecima unaprijed.Gadno se vara
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
momak
Član
Postovi: 667
Pridružen/a: 09 dec 2013 20:26

Re: Amerika

Post Postao/la momak » 16 jan 2017 20:54

Znaci,moramo razmisljati u smjeru.Kad Srbi krenu na Kosovo-da mi krenemo na Banjaluku.
Te tako,kao sto su vec pisali.Albancima pruzimo bratsku ruku.
Te Srbe razvucemo maxsimalno na sve fronte.Cak se uvuce i Sandzak.
Ipak mislim,da ima i kod nas pametnog kadra,koji razmislja o toj temi.Tako da mislim,da je potrebno samo biti spreman i imati otvorene oci!
A za taj voz-to se slazem da nije nikakva slucajnost.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Amerika

Post Postao/la ABen » 16 jan 2017 21:11

momak je napisao/la:Znaci,moramo razmisljati u smjeru.Kad Srbi krenu na Kosovo-da mi krenemo na Banjaluku.
Te tako,kao sto su vec pisali.Albancima pruzimo bratsku ruku.
Te Srbe razvucemo maxsimalno na sve fronte.Cak se uvuce i Sandzak.
Ipak mislim,da ima i kod nas pametnog kadra,koji razmislja o toj temi.Tako da mislim,da je potrebno samo biti spreman i imati otvorene oci!
A za taj voz-to se slazem da nije nikakva slucajnost.
Ma nece niko na Kosovo, sta vam je. :D Na Kosovu imaju Ameri svoju bazu. nisu ni vlasi toliko ludi. Ali je Bosna zato pred raspadom.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Amerika

Post Postao/la amkos » 16 jan 2017 21:26

Najbitnije je naseliti masovno Brcko i imati sto bolji natalitet u Brckom. Samo da nam se ne desi iseljavanje Bosnjaka iz Brckog u narednim godinama zbog losije ekonomske situacije i nezaposlenosti ili straha od novog sukoba i vaznosti Brckog za Bosnu i opstanak Bosne.
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
Gorcin
Član
Postovi: 1619
Pridružen/a: 20 okt 2012 15:37

Post Postao/la Gorcin » 16 jan 2017 22:07

Dobro zvuči, @amkos.
Đe se prikazuje taj SF film...Osma ofanziva part II :)

Tako isto koloniziramo Mostar otkad sam na ovom forumu. Pa vidim vazda isti vod budala ko '92...'93...'94. Bar da su svi tu, moj amkose dobri.
Čuvaj Stoca, ne daj Počitelja, ni Mostara ne ostavljaj sama...

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re:

Post Postao/la amkos » 16 jan 2017 22:09

Gorcin je napisao/la:Dobro zvuči, @amkos.
Đe se prikazuje taj SF film...Osma ofanziva part II :)

Tako isto koloniziramo Mostar otkad sam na ovom forumu. Pa vidim vazda isti vod budala ko '92...'93...'94. Bar da su svi tu, moj amkose dobri.
Pokusavam da se angazujem, ali sam izgleda neshvacen. Pa i Tesla je bio. :goofy: :rofll: :mrgreen:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41352
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Amerika

Post Postao/la Jack » 17 jan 2017 05:36

Za pocetak sjever Kosova.Ima 10%+ povrsinu Kosova.Ovladavanjem tim.Cetnici izbijaju skoro prema rudniku Trepca

Nema sanse,rekose Ukrajinci,pa im Rusi uzese Donjeck grad od preko milion stanovnika+ cijeli poluotok Krim

Cetnici ce krenuti na sjever Kosova,kao neki uvod.Uvod u prosirenje velike Srbije.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41352
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Amerika

Post Postao/la Jack » 17 jan 2017 06:28

http://dnevni-list.ba/web1/trupm-nato-j ... -njemacku/

Tesla je makar bio pametan covjek.Za razliku od ovog twitterasa
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Crow Jane
Član
Postovi: 1506
Pridružen/a: 10 feb 2016 13:52

Re: Amerika

Post Postao/la Crow Jane » 17 jan 2017 23:21

slika

:lol: :lol: :lol:
Potpis

Avatar
BosnjackaHercegovina
Član
Postovi: 5511
Pridružen/a: 23 nov 2014 17:39

Re: Amerika

Post Postao/la BosnjackaHercegovina » 17 jan 2017 23:51

:goofy: :goofy: :goofy: :goofy: :goofy: :rofll: :rofll: :rofll: :rofll:
Crow Jane je napisao/la:slika

:lol: :lol: :lol:
:rofll: :rofll: :rofll: :rofll: :rofll: :rofll: :rofll: :goofy: :goofy: :goofy: :goofy:
Samo BiH.

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Amerika

Post Postao/la amkos » 19 jan 2017 13:29

http://www.starmo.ba/bosnaihercegovina/ ... acije.html

Sarajevo -- Od dobro obavještenih izvora, koji su upoznati sa načinom funkcionisanja i trenutnim opredjeljenjima predstavnika međunarodne zajednice u BiH, portal StarMo saznaje kako će dalja sudbina Milorada Dodika i sankcija protiv njega, prije svega, zavisti od stavova nove administarcije Donalda Trumpa, ali i poteza koje namjerava povući rukovostvo EU u Bruxelessu.

Naš izvor, tvrdi kako su sankcije za Dodika, "hrabar potez" aktuelne ambasadorice SAD u BiH, Maureen Cormack, ali da će vrlo skoro, najvažnije pitanje biti kako će se o tome odrediti nova administarcija u Bijeloj kući. Takođe saznajemo, da će i dalji potezi EU, zavisiti od američkog stava o Dodiku, koji ima, tvrdi naš izvor, "otvorenu podršku" Rusije za sve što radi u BiH.

"Ostanu li SAD pri svojoj odluci i pridruži li se tome EU, Dodik će čak i uz otvorenu podršku Rusije, dugoročno biti u velikim problemima" - kazao je za StarMo izvor iz međunarodne zajednice.

Naš izvor tvrdi i da je "savim moguće" da će Rusija otvoreno tražiti od nove administracije u SAD, da ukine sankcije predsjendiku RS, ali da ih tome, barem javno, neće slijediti srbijanski premijer Aleksandar Vučić.

(StarMo)

Većinom kako je @Bošnjačka Hercegovina i rekao. :respekt:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41352
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Amerika

Post Postao/la Jack » 19 jan 2017 16:11

Americka politika pod Trumpom ce biti.Necete mi vjerovati ali na onom praznoglavom ustaskom forumu.Procitao sam temu kako ce Trump bombardovati Bosanske ''Muslimane

slika



Ambasadorica Kosova bila na veceri.Susrela se s Trumpom.Ista ona vecera koju je Dodik najavio da ce biti.Na kraju volusina je dobio poklon paket a ambasadorica raspravu s Trumpom

Cek sad da Trump ukine Bondsteel.Povuce priznanje Kosova.I onda lijepo dadne Dodiku poziv u Ameriku.To bi bilo pljuvanje po State Departmentu i nema sanse da se takvo sta desi.Zapravo Kosovo ce prije uci u Nato pakt nego mi.Zivi bili pa vidjeli

A to za Ruskinje.Pa ima pravo Putin :mrgreen: :mrgreen: :lol:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Amerika

Post Postao/la amkos » 19 jan 2017 17:31

Sto je lijepa ova ambasadorica. :oci: :glasses:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41352
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Amerika

Post Postao/la Jack » 20 jan 2017 18:25

Spomenuo je islamski terorizam,ali onaj krscan sto je ubio 9 u Juznoj Karolini.
Ne,ne postoji krscanski terorizam,svi teroristi su Muslimani.To se zna

Granice je spomenuo
I neke bajke o novim poslovima


Sad sam sve vidio.Mislio sam da ne moze biti gore od Busha ali sam se prevario
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41352
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Amerika

Post Postao/la Jack » 21 jan 2017 19:14

Lud covjek totalno.U prva 24 sata otpustio 70+ ambasadora i zatvorio stranicu o globalnom zagrijavanju.Samo je rekao Donald.J.Trump ne vjeruje o globalnom zagrijavanju i ode web stranica.Sta ti je brzina.Sad ce ukinuti Obama Care.Osta ja bez zdravstvenog osiguranja.Masalah.Lik me totalno upropasti.Ali,dobro i ne idem kod doktora cesto :lol:

Uskoro ide zid s Meksikom.A koje ponizavanje.Cetalji daju tolike pare za Lobiranje a ona Zeljka kao privatno lice dosla tamo
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

DjerzelezAle
Član
Postovi: 54
Pridružen/a: 31 aug 2016 22:18

Re: Amerika

Post Postao/la DjerzelezAle » 21 jan 2017 22:52

Donald Trump Listens to the Qur'an

https://www.youtube.com/watch?v=8v6PV1qnKk8
Smrt fašizmu, nacizmu i KOMUNIZMU. Sloboda narodu!

Odgovorite