☑ Pravila foruma i savjeti

Moguci novi rat

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41348
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Moguci novi rat

Post Postao/la Jack » 22 feb 2014 11:52

Svjedoci smo divljackog ponasanja Laktaskog kabadahije i Vlaskog kneza Dodika,koji stalno prijeti vec evo 10 godina.Dosta tog je i do zelje Srbije da namiri gubitak Kosova, kao i totalni krah Srba u Hrvatskoj.Ovaj popis je rekao da je bilo 185 000 Srba u Hrvatskoj(2011) Godine

Kako Srbi nemaju vise element iznenadjenja vidi 1991 godine.Mnogo losiju demografsku sliku.Kosovo i Hrvatska su otisli, a i u Crnoj Gori imaju visok mortalitet.Jedina ''pobjeda'' u tom smislu im je danasnji prostor Sumske



No, kako vrijeme bude prolazilo.Oni su stvarno u jednoj veoma velikoj dilemi.Jer Srba je tek nesto oko milion popisanih u Sumskoj sad ovog popisa.Nakon svih ovih sto su dolazili preko grane, a posebno Srebrenica gdje je navodno 7000+ Srba popisano sad ovog puta.Velika je to stvar, jer mit o 1.4 ili cak i 1.5 miliona stanovnistva Sumske pada u vodu.Istina, da je popisano oko 1.350 tak miliona ovog sad zadnjeg popisa.Znaci popisano stanovnistvo,ali dosta tog odlazi na Bosnjake koji su dosli da se popisu taj dan(Kozluk, Kozarac, Janja).I Mnogi drugi krajevi gdje je cirka 200 000 Bosnjaka sad popisano.Srbi pak nisu ili su skroz losije popisani na podrucju Federacije.Glamoc ima tek malo vise od 2000 popisanih Srba! U Opcini cine trecu grupu po broju Osnovaca ove skolske godine.Od 273 ucenika Osnovnih skola.Bosnjaci i Hrvati su fakticki izjednaceni.Bosnjaka ima 99.Dok kod Srba je to opet sta?70 tak osnovaca.Siguran sam da ce brojka pasti ovdje i na ispod 2000.

Kako vrijeme bude prolazilo.Srpsko stanovnistvo koje je znatno starije u nekim opcinama.Naprimjer Drvar je ove godine imao 30/130.Zapravo u 2013 godini.Gdje je tu iseljavanje, unutrasnje i vanjske migracije.Osjetan je jedan veliki pad tu Srba.Mozda jedna godina nece znaciti ama bas nista u Drvaru.Ali 10-20 godina ce totalno unistiti taj kraj.Opcina s ispod 400 Srba osnovaca ukupno 416 u osnovnim skolama.Cirka 90% Srbi.I navodno 7000 popisanih Srba, daleko je od neke haj da kazemo opcine koja ce opstati na duze staze, a tako je i s skoro svim naseljima Srpskim


Poznato vam je da je bio prosli mjesec.Clanak o navodnih 95 000 Srba popisanih Federacije, i ukupnom broju od cirka 1.3 miliona popisanih Srba sto je prakticki nemoguce, jer mnoga veca sela uz gradove i to cisto homogena Srpska su odavno izgubila demografsku vecinu i ona su sad Bosnjacka



Pocev od 2020 godine, ali gledate samo impakt visokog mortaliteta, cirka 1000 Srba manje godisnje prirodnim prirastajem u onom sto se pise Federacija.Za 20 godina to ce fakticki uz pojacani impakt emigracije, ali i asimilacije uciniti da u onom sto se pise Federacija za 20 godina bude 20 000-30 000 Srba, ali ide se ka 20 000 vise

Ako 20 000 osoba su rastrkani na 1/2 Bosne, i ako imaju slabiji fertilitet i starosnu strukturu.Sto ja i predvidjam, jer 2034 godine ce prosjecna starost Srba u Federaciji iznositi preko 50 godina, a po meni i 55 godina.I ako se uzme u obzir starosno-spolna struktura na tom podrucju.Od 10 000 Muskaraca Srba.Njih 7000 ce biti u pozamasnim godinama.Ostane ti cirka 1000-2000 vojno sposobnih Srba na cijelom podrucju tzv Federacije od Sanskog Mosta do Sarajeva okruzeni Bosnjaci, koji ce najvise pak zivjeti u gradovima.Jer veoma malo imamo Srpskih sela u Federaciji s preko 200 stanovnika, a kamoli vise?

Srpsko pitanje u tom dijelu i bilo kakve bune, bilo kakve pobune, nemiri ili bilo sta ce biti nemoguci.Sad to Srbi rade zbog Bosnjackih budala, koji organizuju ''Plenume'', i ostale stvari jer znaju da ne mogu da naprave onako nesto kao u Hrvatskoj.Barikade 1990 tih godina pa cak i na Kosovu

Pokusavaju se razbiti Bosnjaci iznutra, da olaksaju poziciju Srba u Bosni, jer realno pozicija im je svake godine sve gora i gora



Prosjecan Srbin rodjen u 21 stoljecu.Kad napuni 20 godina.On ce biti mlad momak.20-21 godinu.I kad dodje znaci census 2021 godine.Imat ce znaci fakticki situaciju da na Jugu Kosova.Srbi su haman pa nestali.Dok u Hrvatskoj taj broj bi znaci bio izmedju 150 000-170 000.Rastrkanih po cijeloj Hrvatskoj, a najvise u gradovima


http://www.info-ks.net/clanak.php?id=40 ... pod_nav=11

U Srbiji gdje ih je najvise.Prognoze njihovih demografa ce znaciti da ce ih biti cirka milion manje, za samo 27 godina


U takvoj situaciji kad imas Madjare na sjeveru.Albance na jugu.Hrvatsku koja ce biti 99% Hrvatska, zbog doseljavanja katolika iz Centralne Bosne posebno kao i siromasnih opcina Duvna i Livna

Da ne pricam Bosnjake Sjevernog Sandzaka, koji su veoma povezani teritorijalno ali i homogeno na jednoj uvezanoj teritoriji.Da ne pricam jos i Bugare koji vide Nis kao Bugarski grad.Srba s ispod 5 miliona, ili cak 4.5 miliona na teritoriji od 77 000 km2(Ako Vojvodina) bude dio Srbije tad.Predstavlja itekako velik problem, posebno sto Srbija nije Rusija od preko 100 miliona Rusa.Kako ekonomski, tako i prirodno-geografski, ali najvaznije i populaciono da mogu pretrpti velike gubitke u ljudstvu



Tu se javlja Dodik. Vlaski seljak je samo jedna sahovska figura Beograda.Taj plan je da se do 2020 godine.Bosna razdjeli na tri dijela.U tu spada i Distrikt Brcko.Rekao sam prije da ce za 20 godina.Srbi u Federaciji moci da stvore jednu nocnu strazu jer toliko ce ih i biti tad.A, ni u Sumskoj ne cvjetaju ruze.Za 10 godina to je 50 000-100 000 manje Srba na tom podrucju.Izolovani Brcko distriktom

Na podrucju Podrinja, demografski imaju svega 4 naselja s preko 10 000 stanovnika, ako bi racunali i Istocno Sarajevo koje je neko predgradje Sarajeva.Imali bi cak i 5 takva grada

Bijeljina;Jedino gusto napuceno podrucje Srba, s velikim selima i gradovima
Zvornik.Znatno manje i slabije sto su pricali.
Foca.Od tog samo jedno naselje s preko 1000 stanovnika:Miljevina, koja ce pasti i na ispod 1000
Trebinje.Nijedno naselje preko 1000 stanovnika, van Trebinja

Od tog broja.Samo 2 naselja imaju preko 20 000 stanovnika:Trebinje s nesto preko 20 000 stanovnika, gdje skoro svi zive u gradu.I Bijeljina koja je znatno napucena, ali i zbog dolaska Srba.Nasao sam jedan oglas.Prodaje Srbin imanje u nekom selu kod Bos Petrovcal.Ali zivi u Bijeljini





Za 20 tak godina, stanje je takvo da Srbi su fakticki pocijepani, poderani i izguzvani.U Hrvatskoj, Kosovu, tzv Federaciji Bih im prijeti fizicki nestanak za samo 20 tak godina.Dok znatno manji broj Srba u Sumskoj ce biti sve manji i manji, zbog pojacane migracije Srba, posebno podrucja koja su ionako bila industrijski slabija(Istocna Hercegovina) ka Srbiji.U takvoj situaciji


Jedino moguce rjesenje socijalnih i demografskih problema.Srbija koja je 2010 trebala da bude super sila na tom podrucju.Ima sve manje i manje zaposlenih

Rat se namece kao jedino moguce rjesenje, ako Bosnjaci ne prihvate podjelu Bosne ili konfederaciju tri republike gdje ce Mostar cijeli biti Hrvatski.

A ti ces zivjeti u Sarajevskom Pasaluku.Kroz razne plenume sad se pokusa ostvariti ta cinjenica, da se Bosnjaci sami zatraju u kabur.I da kazu.Pa dovoljno mi je oko Bascarsije


Zapamti

Srbi nisu Rusi u bilo kojem pogledu.Popis 2011 je rekao da u Srbiji zivi ispod 6 miliona Srba, i taj broj mozda padne na cak 4.5 miliona za manje od 30 godina.U takvoj situaciji.Gdje ce u Hrvatskoj zivjeti 100 000 Srba, najvise u gradovima, a najveci dio njih ce biti asimilovan.U Tzv Federaciji ce nestati, dok u Sumskoj ce na tom podrucju biti stotine hiljada Srba, a ne stotine miliona.Izolovani u Banjalucku i Bijeljinsku enklavu

Rat je itekako moguc, jer samo ratnim potezima.Srbija moze da poboljsa svoju ulogu kako demografsku ali i ekonomsku

Ne vjerujem da ce se doticni sukob cekati duze od 40 godina nakon kraja zadnjeg sukoba ovdje
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Sandalj Hranic
Član
Postovi: 23
Pridružen/a: 13 feb 2014 06:33

Re: Moguci novi rat

Post Postao/la Sandalj Hranic » 22 feb 2014 13:17

Zločinac kad ostvari svoj cilj postaje mirotvorac.

Srbi su zadovoljni i sa ovakvom Republikom Srpskom, i ja očekujem da s godinama oni budu sve više kao "glas razuma", sa pričama da trebamo prošlost ostaviti iza nas, neka zločinci odgovaraju, neka se nove generacije posvete nauci, čitanju i sportu. Sve to naravno uz neupitno postojanje Republika Srpske.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41348
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Moguci novi rat

Post Postao/la Jack » 22 feb 2014 13:24

Mozda, ali za razliku od cifuta koji imaju superioran natalitet i podrsku Amerike, kao i dobru ekonomiju

Cetnici imaju totalno nepovoljnu demografsku situaciju.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

hassan
Član
Postovi: 66
Pridružen/a: 07 dec 2012 13:38

Re: Moguci novi rat

Post Postao/la hassan » 23 feb 2014 00:30

Ja nažalost mislim da mi imamo posla sa puno opasnijim igračima od samih srba. Ponekad imaš osjećaj da svi ćafiri priželjkuju kraj muslimana ovdje, jer su uvidjeli da nećemo odustati od Islama i tradicije ko Šipci što su. Davno sam ja znao da oni nama neće dati da mi demografski, mirnim putem preuzmemo Bosnu. Nažalost najveći je problem što su se među Bošnjake uvukli brojni petokolonaši, čegevaristi, anarhisti i razno-razne budale, koje situaciju u Sarajevu posmatraju odvojeno od šire slike i jedini im je cilj uništiti ovaj (Bošnjački) establišment ovdje (koji je pošteno govoreći i zaslužio da bude uništen, ali ne ovako i ne od ovih budala). Iskreno, imam osjećaj da nam sudbina visi o koncu. Braćo, pažnja i svi ko jedan!!!

Odgovorite