☑ Pravila foruma i savjeti

Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la ABen » 31 jul 2013 12:27

e-din je napisao/la:
ABen je napisao/la:Koje ovaj?
Shakhtar nastavio sa sjajnim igrama, Aldin Džidić strijelac
http://www.vijesti.ba/sport/fudbal/1590 ... jelac.html

Ekipa Shakhtara, prvak Kazahstana nasatvila je sa sjajnim igrama u okviru kvalifikacija za Ligu prvaka. Oni su danas na svom terenu savladali albasnkog prvaka ekipu Skenderbeua,sa 3:0. Strijelac vodećeg pogotka bio je naš internacionalac Aldin Džidić, koje je majstorski reagovao nakon jednog kornera i glavom pospremio loptu u mrežu gostiju. Igrala se osma minuta. To je bio ujedno i rezultat prvog poluvemena..
star je taj.. za koji dan ima 30 godina!
Nisam cuo za njega nikada pa zato pitam.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41197
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 02 aug 2013 20:10

http://www.avaz.ba/sport/fudbal/do-sept ... -i-hadzica



ASMIN BAKOVIĆ, GENERALNI SEKRETAR NSBIH
Do septembra očekujemo Izeta Hajrovića i Hadžića

Prema riječima generalnog sekretara Nogometnog saveza BiH Jasmina Bakovića, bh. fudbalska javnost mogla bi u septembru dočekati da u dresu reprezentacije vidi Izeta Hajrovića i Anela Hadžića. Naravno, ukoliko selektor odluči da ih pozove kada se za to stvore preduvjeti.

- Sead Kolašinac najvjerovatnije do kraja ove godine neće moći biti pozvan. On je dao načelnu saglasnost, ali se mora ispoštovati prvo procedura dobivanja bh. državljanstva, a zatim i procedura promjene sportskog državljanstva s obzirom na to da je igrao za mlade selekcije Njemačke.

Za razliku od njega, Hajrovića i Hadžića sprečava jedino procedura promjene sportskog državljanstva. Koliko ona traje, nigdje nije precizno definirano, ali se nadamo da će do septembra i utakmice sa Slovačkom biti gotova - kazao je Baković te je napomenuo da za meč s Amerikancima vlada veliko interesiranje.

- U prodaju smo pustili 24.000 ulaznica I, kako sada stvari stoje, sve će biti rasprodane. Najavljen je dolazak navijača iz svih krajeva BiH i inozemstva, a i gosti će imati podršku poveće skupine svojih navijača - kaže Baković.

Okupljanje reprezentativaca zakazano je za 12. avgust, a 13. će u Hrasnici odraditi jedini trening (18.30 sati). Amerikanci se okupljaju prije nas, već 11. će biti u Sarajevu, u hotelu "Europe", a do utakmice će imati nekoliko treninga.

Mladi: S Crnom Gorom u Vrapčićima

Mlada fudbalska reprezentacija BiH igrat će 13. avgusta prijateljsku utakmicu protiv Crne Gore. Selektor Vlado Jagodić naknadno će objaviti spisak.

- Odlučili smo se da ovu utakmicu igramo u Vrapčićima, tehnički organizator je Velež i NSBiH im zahvaljuje. Cilj nam je da sve omladinske selekcije, kada već ne može A-reprezentacija zbog propisa, igraju svoje utakmice širom BiH. To će nam biti praksa u narednom periodu. Naša ekipa trenirat će u Čitluku, a Crna Gora u Mostaru - kaže Baković.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41197
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 02 aug 2013 21:26

Bahrudin Atajic je dobio poziv sad za U-21

Kolasinca nisam ni mislio da mozemo imati tako brzo do Septembra.Ali, Hajrovic bi nam bio veliko pojacanje ako sredi papire do pocetka Septembra i nasih utakmica s Slovacima 6 i 10 Septembra.Vjerujem da cemo biti znatno jaci ako ga budemo imali do tad
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la ABen » 02 aug 2013 22:37

Dobro je da se ekipa promladuje.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la ABen » 05 aug 2013 17:15

Ovo nije lose, trebali bi prosiriti ovakve treninge i na druge zemlje. Onda bi osigurali igraca i nebi se zajebavali oko sportskog drz.
N/FSBiH brine o talentima širom Evrope: Selektivne utakmice za Skandinavce
http://www.oslobodjenje.ba/sport/nogome ... kandinavce

Nogometni/Fudbalski savez Bosne i Hercegovine u budućnosti će se brinuti o bh. talentima koji igraju širom Evrope. Tome ide u prilog i činjenica da će naš Savez 16. avgusta u Solvesborgu (Švedska) osigurati odigravanje selektivne utakmice na kojim će nastupati potencijalni reprezentativci BiH i to projektom pod nazivom Otvorena vrata.

Ovaj projekat podrazumijeva praćenje talentovanih fudbalera bh. porijekla koji žive u inostranstvu, a koji bi u budućnosti mogli da nose dres naše reprezentacije. Selektori omladinskih selekcija BiH Zoran Erbez (U-15), Sakib Malkočević (U-17) i Toni Karačić (U-19) imaće priliku da na ovim susretima steknu uvid u kvalitet naših mladih fudbalera na području Skandinavije (Švedska, Danska, Finska i Norveška).

Skauting igrača rođenih u periodu od 1995. do 1998. godine izvršili su Zlatan Nalić i Ismet Tursić, bh. treneri koji žive i rade u Švedskoj, koji su odabrali igrače za ove susrete.

U-15 (1998)

Edin Filipović (Elfsborg IF), Arialdo Vidović (TFF), Stefan Rakić (Gislaved), Dino Ejup (Halmstads BK), Ilija Jurišić (HIF), Haris Sheik (Helsinki), Dennis Hadžikadunić (MFF), Vahdet Džanić (Eskilsminne), Emin Karaman (Olimpic BK), Amer Habul (Karlskrona IF), Anes Imširović (Gunnilse), Ervin Dubičanac (Treleborg FF), Mario Knežević (Gunnilse), Tarik Miskić (Malmö FF), Amar Kovačević (Rosengård), Aras Sadiković (GAIS), Ernest Hairić (Skiljebo), Enes Tandirović (Karlstads IF), Eman Marković (IK Start Norveska).

U-16 (1997)

Adi Terzić (Mjallby AIF), Adi Nalić (Mjallby AIF), Ismar Dizdar (Frederikstad), Deni Hasanagić (Frederikstad), Ivan Rako (Motala), Semir Ahmetović (Arboga Sodra), Belmin Alić (VSK), Ajdin Zeljković (Gunnilse), Ervin Heremić (Gunnilse), Amar Islamagić (LB/07), Amir Hadzić (LB/07), Omar Hadžalić (Kalmar), Ademir Odobašić (Halmstad), Ajdin Fatić (LB/07), Belmin Logo (Djurgarden), Ahmed Salkanović (Gunnilse IS), Benjamin Hamzić (IFK Norrkoping), Benjamin Jakupović (Kalmar FF).

U-17 (1996)

Semir Omerbašić (IK Brage), Mihret Brdar (Oster IF), Mirza Dubičanac (Treleborgs FF), Elis Ćulum (IFK Varnamo), Dennis Osmanović (Larje Angered), Adnan Saltagić (IFK Göteborg), Haris Fazlagić (BK Hacken), Selmir Fazlić (J-Sodra), Haris Osmanagić (Halmstads BK), Dženis Halilović (IFK Norrkoping), Asmir Suljičić (Vesteras), Bekir Kadić (Finska), Adi Marković (IK Start), Nermin Fejzić (Odense), Admir Ramičević (LB/07), Kevin Nadarević (Landskrona BOIS).

U-19 (1995)

Dragan Maksimović (Kristianstads FF), Dino Mešić (Malmo FF), Dino Cerić (GAIS), Sulejman Sarajlić (Goteborg), Dijan Vukojević (Jonkoping Södra), Filip Tomas (Mjallby AIF), Edis Agelius (Mjallby AIF), Almedin Džudžanović (Mjallby AIF), Edwin Kadirić (Rydaholm), Adnan Hadžić (Nybro), Mirko Rakić (Oster), Benjamin Knežević (Kalmar FF), Ismet Logo (Vasalund), Dino Čoralić (Frederikstad), Senad Hamula (Vaxjo), Denis Malović (Trelleborgs FF), Vahid Hambo (Sampdoria).
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la ABen » 06 aug 2013 11:28

.
Pridružio se bratu Izetu
Sead Hajrović potpisao za Grasshopper
T. C. 05/08/2013 20:07:00
http://www.vijesti.ba/sport/fudbal/1600 ... opper.html


Sead Hajrović Mladi reprezentativac BiH i donedavni član Arsenala, Sead Hajrović, od naredne sezone će nositi dres švicarskog Grasshoppersa. Iako potvrde na zvaničnom sajtu Grasshoppersa nema, portal transfermarkt.de prenosi da je Sead potpisao ugovor do 2015. godine i tako se pridužio bratu Izetu, budućem bh. reprezentativacu, koji od ranije nosi dres švicarskog kluba.

Grasshoppers će sutra odigrati revanš susret 3. pretkola Lige prvaka protiv Lyona, a u prvom meču u Francuskoj su poraženi sa 1:0.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la ABen » 07 aug 2013 18:13

Jack je napisao/la:Koliko ja znam.Jedino je Bicakcic sredio sve papire.I on ce sad zaigrati protiv Amerike.Jos uvijek se ne zna za Anela Hadzica.Iako neki pricaju da ce ga Susic zovnuti sad 1 Augusta

Nadam se da cemo sve vise saznati sad kad bude ova prijateljska oko njegovog statusa

Ceka isto odluku FIFE.
Anel Hadžić za TV1 - Čekam odluku FIFE
Autor A. H. 02.08.2013. - 21:13
http://www.tv1.ba/sport/fudbal/11571-an ... -fife.html
Igra u sredini.. :spavanje:
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Bosman
Administrator
Postovi: 874
Pridružen/a: 15 okt 2012 23:16

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Bosman » 07 aug 2013 23:46

Svaka cast predsjedniku Begicu koji se angazuje za dobrobit reprezentacije :respekt:

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41197
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 08 aug 2013 00:21

Manje-vise.Centralni vezni znaci Zahiroviceva pozicija.Sredina je mahom playmaker.On to nije, niti moze da bude

Jeste.General je malo stariji, ali dobro je odigrao protiv Latvije
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la ABen » 08 aug 2013 07:53

Misljen je napisao/la:Svaka cast predsjedniku Begicu koji se angazuje za dobrobit reprezentacije :respekt:
Bas tako Misljen, napokon se radi nesto na pomladivanju ekipe, i ako vecina nece moci igrati jer nemaju neki kvalitet. Ipak imacemo te igrace na raspolaganju i nece igrati protiv nas.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41197
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 09 aug 2013 06:22

Bas tako.Kao djecak gledao sam kako mi corava kokos ubada glistu.Skroz corava.Prolazi glista kraj nje.Ona corava.Prvih par puta nije islo kako treba.Ali na kraju.Kljuc i u glistu.Moral ove price je da.I Corava koka zrno ubode, ili u ovom primjeru.Glistu

Danas, ako imas 1000 potencijala.Imas par tih zrelih da zaigraju za repku.

Zapamti.Danas sam gledao da svak onaj ko prodje u GRUPNU FAZU LIGE SAMPIONA.DOBIJA 8,5 Miliona Eura!.Dinamo je par puta bio tamo.Mi danas imamo jedan Nogometni kamp.Koju smo dobili od sadake moze se reci stranaca.Malo smo mi dali, ali oni vecinu para.Potencijalni odlazak na svjetsko prvenstvo U Brazilu.Znaci i velike para.Par miliona Eura pomoci nasem savezu koji nikad nije dobio tolike para prije.A, to znaci da ce se te pare moci usmjeriti, ka poboljsanju sportske insfrastrukture, pa mozda cak i stadion mozemo da napravimo komplet jedan ako odemo u Brazil

Veoma je vazno da i mi ulazemo vise, jer ne smijemo se u dijasporu uzdati previse.Realno, bez dijaspore.Koji je to igrac ponikao u premijer ligi Bih

Hajrovic
Salihovic
Lulic
Begovic
Medunjanin
Kolasinac?
Misimovic
Mujdza
Ibisevic
Pjanic
Bicakcic


Igraci koji nisu odigrali minute u premijer ligi Bih!


Dok imas znaci igrace koji su igrali u premijer ligi

Dzeku
Zukanovica
Viscu
Stevanovica
Spahica

Zakljucak?

Cinjenica je da vecina nasih igraca cine osobe koje su zivjele vecinu zivota van Bosne a neki nisu zivjeli tamo ni par mjeseci tipa Kolasinac, Hajrovic, a ni Bicakcic se bas nije nazivio u Bosni.Da ne pricam o Pjanicu..itd.Jednostavno, glavni dio nase reprezentacije ciniu famozna dijaspora, i dan-danas

Najveci potencijal kojeg imamo u odbrani a nismo ga jos iskoristili je jedan Dino Arslanagic.Opet momak koji je rodjen u Belgiji.Bez te famozne ''dijaspore''.Pitanje je da li bi mi mogli da pobjedimo Latviju?Ne, stvarno ozbiljno pitanje

Jer pogledaj ovo

Hajrovic rodjen u Svicarskoj
Kolasinac u Njemackoj

Ti su Bosnu upoznali kroz price, ako su im roditelji pricali.To je dobro, ali i tuzno.Od 2 najveca potencijala.Imamo 2 lika koji nisu ni rodjeni u Bosni.A, u nasoj kupus ligi.Nema niko ko moze da ode u jedan dobar kvalitetan klub.Jednostavno.Nas savez mora da ulaze MASOVNO.U razvoj talenata koji zive u Bosni i koji igraju u nasim klubovima.Jer ova nafta, i ja bih nazvao bas to.NAFTA, zvana dijaspora.Kad presusi zas 20-40 godina.Kakav cemo mi tad tim imati?
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la ABen » 13 aug 2013 09:10

Ermin Bičakčić napokon u dresu bh. tima: Ko čeka, taj i dočekahttp://www.oslobodjenje.ba/sport/nogome ... j-i-doceka

slikaErmin Bičakčić, stoper Braunschweiga, na okupljanje reprezentacije BiH stigao je još u nedjelju, avionom iz Minhena, zajedno sa Edinom Džekom i dijelom američkih igrača, protiv kojih će debitovati u dresu BiH.

Selektor Safet Sušić najavio nam je kako će ovog igrača koristiti svih 90 minuta protiv Amerikanaca, kako bi se uvjerio u njegove sposobnosti. Bičakčić nam dodaje kako je već razgovarao sa Sušićem na tu temu i da se pripremao za ovaj meč.

Opravdati povjerenje

"Kada sam posljednji put dolazio u Sarajevo kako bih sredio dokumente oko državljanstva, razgovarao sam sa Sušićem. Rekao mi je da ću igrati cijelu utakmicu, a da je ostalo do mene", kaže nam Bičakčić, dodajući kako mu je drago što je dobio poziv, te da će dati sve od sebe da ga i opravda.

"Hvala Bogu, pa sam stekao uslove da napokon obučem dres bh. reprezentacije. Želim se dokazati svima i opravdati povjerenje koje sam dobio."

Za razliku od nekih igrača koji su tek na nagovor ili nisu uopšte predali dokumente za dobijanje državljanstva BiH, Ermin Bičakčić je to uradio samovoljno. Kaže nam kako je procedura trajala gotovo dvije godine, ali da je čekanje vrijedilo.

"Sada je napokon gotovo. Jedva čekam da istrčim na Koševo", priznaje nam najbolji stoper njemačke Cvajte u prošloj sezoni.

"Da. Prošle sezone sam proglašen za najboljeg stopera Druge lige, a Braunschweig je ušao u Bundesligu. Međutim, sada je to iza nas i bitno je da dokažemo kvalitet i protiv najjačih timova u Njemačkoj. Biće teško, jer Bundesliga je najjača liga na svijetu, ali ukoliko budemo dali sve od sebe, uvjeren sam da možemo ostvariti dobar rezultat. Za nas bi to bio opstanak u ligi i daćemo sve od sebe da to i ostvarimo."

Bičakčić tvrdi kako utakmica protiv Amerike sigurno neće biti laka, pogotovo jer izabranici Jurgena Klinsmanna iza sebe imaju niz od 11 pobjeda zaredom.

"Amerikanci imaju odličan tim i za BiH će ovo biti dobar test pred mečeve protiv Slovačke, ali i za mene. Ovo je jako bitna utakmica za mene, jer ukoliko budem na svom nivou, zaslužiću onda poziv i za mečeve protiv Slovačke, što mi je jako bitno. Ne želim biti prolaznik u bh. timu, već standardni član reprezentacije. Dugo sam čekao na ovu priliku i trudiću se da je iskoristim", nada se Bičakčić, koji nije zaboravio pomenuti ni kvalitet koji posjeduje bh. ekipa.

"Posljednjih godina u BiH se odlično radi, što se itekako vidi na rezultatima. U timu imamo igrače poput Džeke, Ibiševića, Pjanića, Spahića..., koji su vrhunski i igraju u veoma jakim timovima i meni je drago biti dio ovog tima. Uostalom, šestorica reprezentativaca igra u Bundesligi, što je za mene dovoljan pokazatelj kvaliteta kojeg posjeduje bh. selekcija."
Stoper Braunschweiga u narednim kolima Bundeslige imaće i duel protiv Stuttgarta, odnosno direktni sudar sa suigračem iz reprezentacije Vedadom Ibiševićem, kojeg smatra izuzetnim napadačem. Za Bičakčića, ovaj meč će biti itekako poseban.

Poseban meč protiv Stuttgarta

"Svaka utakmica u kojoj imam priliku igrati protiv igrača iz BiH, za mene je na neki način posebna. Međutim, protiv Stuttgarta će biti nešto sasvim drugačije, jer sam jako dugo nosio dres ovog tima, a imaću priliku čuvati svog budućeg suigračla iz reprezentacije i njihovog najboljeg napadača. Naravno, trudiću se da ga zaustavim", najavljuje Bičakčić, čija je ekipa startovala porazom od Werdera kod kuće.

"Izgubili smo 1:0, a realno je trebalo biti 2:0 ili 2:1 za nas. Nedostajala nam je koncentracija u završnici, a igra protiv Werdera, koji nas nije nadigrao, bila je dosta dobra. Vjerujem da ćemo u narednim utakmicama popraviti realizaciju i smanjiti greške u odbrani, te da ćemo imati i malo sreće, koja nam je nedostajala protiv Werdera", kazao nam je novi stoper nogometne selekcije BiH Ermin Bičakčić.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la ABen » 13 aug 2013 20:49

STIGLA POTVRDA IZ FIFA-E
Izet Hajrović može igrati za BiH!
A. A. 13/08/2013 18:05:00
http://www.vijesti.ba/sport/fudbal/1612 ... i-BiH.html

slika
Danas je u NS/FS zvanično stigla potvrda iz FIFA da je prihvaćen zahtjev Izeta Hajrovića i NS/FS za promjenu fudbalskog državljanstva. To znači da Izet Hajrović ima pravo nastupa za reprezentaciju BiH i Safet Sušić će u narednim mečevima moći računati na ovog sjajnog krilnog igrača.

Ovo je svakako sjajna vijest za naše Zmajeve, a nadamo se da ćemo hajrovića, kao i Kolašinca što prije vidjeti u najdražem dresu.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41197
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 14 aug 2013 02:34

Kolasinca ne mozemo gledati ove godine.To je sigurno, i ovaj novinar je debil, ako misli da ce Kolainac moci da zaigra protiv Slovaka, jer procedura je tek krenula za njega, a to traje najmanje par mjeseci

Prilicno dobra vijest jer mi realno moramo imati najbolje igrace protiv Slovaka.U ta 4 dana imamo 2 teske utakmice s Slovacima pocetkom Septembra.I ova vijest je za nas nikad bolja, jer Susic sad krajem Augusta kada pretpostavljam da ce objaviti spisak igraca koji ce igrati protiv Slovaka.Moze i njega da ubaci

Zapamti.Ako kombinacija Misimovic-Pjanic ne bude urodila plodom.I ako se ne moze probiti Slovacka odbrana u prvih 30 minuta.Mi obicno igramo u grcu tih prvih 15 minuta pa i Latvija nas je iznenadila golom na pocetku.Imamo moze se reci teskog protivnika s par kvalitetnih igraca koji vole da NAPADNU.Totalno drugacija ekipa od Grcke, koja se brani i na kontre.Znaci imamo drugaciji stil igre protiv Grka, i ako ne bude isla Misimovic-Pjanic kombinacija.Moramo u 2 poluvremenu napasti preko krila s jednim playmakerom, u ovom slucaju ja bih Pjanica.Hajrovic nek probija preko krila

Znaci ovo moze da podsjeca na utakmicu protiv Rumuna kad smo probijali najvise preko krila.I posebno kad je Lulic dominirao.Njega treba koristiti kao joker s klupe.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41197
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 17 aug 2013 03:56

Hadzic je defanzivni vezni.Igra tu poziciju kao i Rahimic i sad sto Zahirovic igra.Ne mozemo ga bacati odmah u pocetni sastav, iako logika nalaze da mi treba da gledamo sto bolje igrace

Od potencijalnih igraca.Jer svako ko je gledao utakmicu protiv Amerike.Mogao je da skopca da mi nemamo odbrane i posebno klupu.Svaki je bio panj, koji je usao s klupe:Sunjic i Vrsajevic, da ne pricam o drugim biserima

Pozitivno je da je Izet Hajrovic dobio papire sad.Takodjer imamo jos par igraca koji su na razini Bicakcica ili mozda cak i bolji

Stoper Standarda i bivsi mladi reprezentativac BELGIJE.Dino Arslanagic.194 Cm.Stopera.Krokodil Behko je prije pricao, da nema ko zamjeniti Spahica.Ovaj momak je 2x put bolji od Zukanovica,2xbrzi, i veoma, veoma okretan.A, i prilicno je visok
http://www.transfermarkt.com/en/dino-ar ... 10660.html

Emir Dilaver je drugi igrac koji ne moze biti losiji od Vrsajevica/Sunjica i ostalih

http://www.transfermarkt.com/en/emir-di ... 80161.html

Momak ima 22 godine, i igra redovno u sampionu Austrije.Igrat ce sad protiv Dinama.U 4 pretkolu lige Sampiona.Pa, vidjet cemo i trebali bi gledati ovaj susret, da vidimo moguce kvalitete ovog momka

I 3 opcija je Said Huseinovic.On je najstariji ovdje s 25 godina, ali ima potencijal.I veoma je dobar, posebno tehnicki jak igrac

Nas savez mora sto prije da zove najbolje igrace

I ako dodje Hajrovic, Kolasinac

Od ova dva.Jedan je sigurno kvalitet:Dilaver ili Arslanagic
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la ABen » 19 aug 2013 21:12

Zna li neko, ko je ovaj i koju poziciju igra?
Štilić potpisao za Gaziantepspor
T. C. 19/08/2013 20:50:00
http://www.vijesti.ba/sport/fudbal/1621 ... pspor.html

slika
Bosanskohercegovački nogometaš Semir Štilić potpisao je ugovor sa Gaziantepsporom, potvrdio je turski klub na svojoj internet stranici. Iz kluba navode da je bivši igrač Lecha i Karpatyja, koji je karijeru započeo u Željezničaru, potpisao ugovor na tri godine (1+2).

Štilić će se u Gaziantepu pridružiti bh. reprezentativcu Harisu Medunjaninu.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
e-din
Član
Postovi: 1036
Pridružen/a: 19 okt 2012 23:19

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la e-din » 19 aug 2013 21:46

ABen je napisao/la:Zna li neko, ko je ovaj i koju poziciju igra?
Štilić potpisao za Gaziantepspor
T. C. 19/08/2013 20:50:00
http://www.vijesti.ba/sport/fudbal/1621 ... pspor.html

slika
Bosanskohercegovački nogometaš Semir Štilić potpisao je ugovor sa Gaziantepsporom, potvrdio je turski klub na svojoj internet stranici. Iz kluba navode da je bivši igrač Lecha i Karpatyja, koji je karijeru započeo u Željezničaru, potpisao ugovor na tri godine (1+2).

Štilić će se u Gaziantepu pridružiti bh. reprezentativcu Harisu Medunjaninu.
pa odkad to pratis reprezentaciju? par puta je igrao za repku dok je bio jos u lechu

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41197
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 20 aug 2013 04:02

Tacno tako.Igrao je par puta za repku.Mahom je bio klupa.U Lehu je imao dobar potencijal.Poslije je presao u jos gori klub.Gdje je i tamo vecinom klupa.Tako, nazalost on nije nikakav prospekt ili pojacanje

Ovo sa Gaziantesporom.To je sigurno Medunjanin im rekao da je on dobar igrac i na njegovo insistiranje su ga zvali.Ima priliku ponovo.1 Turska liga da se pokaze, ali kao sto sam rekao

Od ovih ''potencijalnih'' pojacanja.Ne racunajuci Kolasinca, jer on ne moze da zaigra za nas ove godine.Jedino bih smatramo tu Izeta Hajrovica.Koji treba da dobije poziv sad protiv Slovaka.Ovo ostalo nije nista
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Krokodil Behko
Član
Postovi: 115
Pridružen/a: 08 aug 2013 16:38

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Krokodil Behko » 20 aug 2013 17:15

Sušić je već nagovijestio da neće zvati Hajrovića za Slovačku. Kaže da mu ne trebaju ofanzivci nego defanzivci što je i tačno. Ukoliko pretpostavimo da idemo u Brazil, dobro bi biolo da Kolašinac sredi papire do tada i opet ne bi bilo loše imati još neku rezervu na boku umjesto Vršajevića.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41197
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Zaboravljeni i potencijalni reprezentativci BiH (FUDBAL)

Post Postao/la Jack » 20 aug 2013 22:38

Susic nije dobar skroz.Hajrovic je desno krilo.I nema boljeg desnog krila od njega.Zapravo mi i nemamo desno krilo

I on se uzda u Misimovica i Pjanica.To su 2 igraca koji manje-vise igraju istu poziciju.A, mi treba da imamo poziciju krila.Da nemamo 2 playmakera.Zato je ubacivanje Hajrovica kljucno.Zapamti.Ako ne uzmemo Slovake jednom.Susic treba da dobije otkaz.Prve minute.Pa, vi mjerite i radite sta hocete
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Odgovorite