☑ Pravila foruma i savjeti

Filmovi

Avatar
ljiljan89
Član
Postovi: 740
Pridružen/a: 03 feb 2013 14:04
Lokacija: Sarajevo

Re: Filmovi

Post Postao/la ljiljan89 » 26 apr 2021 21:37

Steta, mada jevreji nikad ne bi dozvolili ovom filmu da osvoji Oscar, pogotovo ako znamo da cifuti drze americku javnost na dlanu

Oni cak omalozavaju druge genocide jer "nisu na nivou" genocida nad jevrejima, jedan od takvih cifuta je Noam Chomsky

https://genocideinbosnia.blogspot.com/2 ... sacre.html

Cifuti imaju globalnu misiju omalozavanja drugih genocida i slavljenje genocida nad cifutima jer samo prihvatanje sklanja njih sa "spotlighta"

Meni je cudo kako se Quo Vadis uopste nasao na kandidatskoj listi
Bog Bosna i Bošnjaci

Ostrozac
Član
Postovi: 51
Pridružen/a: 09 jan 2021 15:35

Re: Filmovi

Post Postao/la Ostrozac » 26 apr 2021 21:44

Nisam razocaran.
Dobar je to rezultat o kakvom fondu je bio snimljen.
Bravo.

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5846
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Filmovi

Post Postao/la Abidaga » 07 maj 2021 01:34

Seferov mali snimio dokumentarni serijal (14 epizoda) o historiji Bosne:

Avatar
Sahbaz
Član
Postovi: 274
Pridružen/a: 23 nov 2019 11:49

Re: Filmovi

Post Postao/la Sahbaz » 02 aug 2021 13:55

Dino Mustafić i Zlatko Topčić snimaju film o prijedorskom genocidu. NAPOKON. :!:

Ovaj dvojac je inače zaslužan za film "Remake", a novi film nosiće ime "Trake".
"Inicijativa da pišem scenarij o temi Prijedora bila je Dinina. Dosta sam istraživao, upoznavao se o činjenicama... Ali odjednom mi se, nezavisno od svega toga, sklopila zanimljiva i teška filmska priča. Treba je ispričati, ali na način da film bude beskompromisno istinit, umjetnički uzbudljiv i gledljiv. Prijedor nije najtragičniji, ali na neki način jeste najpotpuniji izraz i simbol onoga sa čim smo bili suočeni. Dakle, nakon filma 'Remake' opet jedna velika tema koju nam je nanijela naša nedavna tragična historija, a o kojoj, začudo, još nismo puno filmski rekli"

Imam nekoliko priča koje nosim u sebi, jedna od njih je i ova. Ima i razlog. Poput cijele BiH, Prijedor dijeli sudbinu svih gradova u ovoj nesretnoj zemlji. Takve priče se moraju ekranizirati kako bi postale glas svih žrtvava.
Istina je naše oružje!

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41192
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Filmovi

Post Postao/la Jack » 03 aug 2021 03:58

Jugobalijski sljam od filma koji jedino u Sarajevskoj carsiji moze da se snima.

S tim u vidu ako je covjek ozbiljan a nije.Moze komotno da me kontaktira preko facebooka.Pa cu mu ja dati pricu malo bolju od ''remake'' koji je prosjecan film ali eto.No,on ce naci par Jugobudala i prica ce biti ''svi smo isti'' i ostale prazne trice.Kazem ako je covjeku istina u pitanju nek mene kontaktira.Eto ko ga zna



Kao sto sam rekao i kao sto vam kazem.Kad mene kontaktira i kad mu kazem sta i kako.Onda ce tek da cuje pricu.Ovako naci ce par debila,par Sarajevskih idealista koji nikad nisu bili 1992 u Prijedoru,nisu nista ni dozivjeli.I oni ce im bit glavna i sporedna uloga u ovom filmu.Znaci

Pisi propalo
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Filmovi

Post Postao/la Zmaj » 13 apr 2022 21:40



Ovaj cu morati pogledati.
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41192
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Filmovi

Post Postao/la Jack » 14 apr 2022 11:14

Ne,ne bih rekao.Ovdje su svi Vikinzi 2 i nabildani.Zene u ratu.Ovo je veca glupost lijevih medija

Nikad Vikinzi nisu koristili zene u ratu ni tzv shield maiden koje neki spominju
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Bosman
Administrator
Postovi: 874
Pridružen/a: 15 okt 2012 23:16

Re: Filmovi

Post Postao/la Bosman » 22 apr 2022 15:20

Kazu dobar je ovaj novi Batman, ozbiljniji je od prijasnjih filmova. U zanru "dark thriller".

bosnaprkosna
Član
Postovi: 147
Pridružen/a: 26 okt 2018 21:12

Re: Filmovi

Post Postao/la bosnaprkosna » 22 apr 2022 18:19

Dobar dobar,meni se pravo svidio

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41192
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Filmovi

Post Postao/la Jack » 25 apr 2022 20:20

Niko ne moze da dobije toliko misicne mase za 6 mjeseci.Ovo vazi za ovog ''prirodnog'' glumca Vikinga.To vam ja sad kazem.Krkaj se proteinima bez Ped.Ne mozes da nabijes toliko misica u 6 mjeseci.Bez pomoci steroida.A valjda nesto znam oko ovog

Batman nisam gledao ali kako cu sad.Nisam vakcinisan.Nece mi dati da idem u kino :lol: :lol:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Odgovorite