☑ Pravila foruma i savjeti

Mostar

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41369
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Mostar

Post Postao/la Jack » 10 apr 2013 09:23

Bez Mostara mi gubimo Hercegovinu, gubimo nadu za bilo kakav potez prema Istocnoj Hercegovini i Neumu.Gubimo polozaj, gubimo zemljiste, historiju

To je poslije Brckog najvazniji kraj za nas.Podrinje je nevazno, koliko su vazni Mostar i Brcko

Jer ako danas imas Zulja-Blagaj 8 km i Zulja-Nevesinje 12 km.Ej, pa.Nije Nevesinje preko 100 brda.To je sat i kusur pjehe.

Mi, ako izgubimo Mostar, izgubili smo BOSNU, izgubili smo i BOSNJAKE.To mozda onaj iz Visokog, Breze ili Tesnja ne razumije, mozda i ne zna puno kako je u Mostaru, jer ga ne zanima.Ali, ako se gleda nas ukupan polozaj.Onda se tek vidi znacaj Mostara
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
starmo
Član
Postovi: 124
Pridružen/a: 13 nov 2012 20:38
Lokacija: Mostar

Re: Mostar

Post Postao/la starmo » 10 apr 2013 13:05

Moje misljenje je d je hrvatima u mostaru dosla voda do grla. U Mostaru gradu je 10000 korisnika gradskog budjeta, od toga je nekih 60% hrvta, znaci barem je tu 6000 hrvatskih familija bez jedne plate, a mozda i dvije u dosta slucajeva. Mostar je centra hrvata, jer su tu koncentrisani (medjutim nije nista manje ni bosjacki), ali ako je situacija tako losa za hrvate u Mostaru onda se slobodno moze reci da su hrvati otisli u k.... u Mostaru, djaba im sve kad nemaju sta da jedu. Da npomenem i stanje u Listici - siroki brjeg i zapadnogercegovacka zupanije - 66 miliona maraka u minusu. Oni su se morali na ovaj nacin izboriti za budjet i silom izaci iz krize. Sta bi bilo da je kriza potrajala i da se otegla, nije ni nama nista lakse ali hrvati ako nemju dobar zivot u Mostaru, gdje ga onda imaju???

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Mostar

Post Postao/la ABen » 10 apr 2013 13:13

starmo je napisao/la:Moje misljenje je d je hrvatima u mostaru dosla voda do grla. U Mostaru gradu je 10000 korisnika gradskog budjeta, od toga je nekih 60% hrvta, znaci barem je tu 6000 hrvatskih familija bez jedne plate, a mozda i dvije u dosta slucajeva. Mostar je centra hrvata, jer su tu koncentrisani (medjutim nije nista manje ni bosjacki), ali ako je situacija tako losa za hrvate u Mostaru onda se slobodno moze reci da su hrvati otisli u k.... u Mostaru, djaba im sve kad nemaju sta da jedu. Da npomenem i stanje u Listici - siroki brjeg i zapadnogercegovacka zupanije - 66 miliona maraka u minusu. Oni su se morali na ovaj nacin izboriti za budjet i silom izaci iz krize. Sta bi bilo da je kriza potrajala i da se otegla, nije ni nama nista lakse ali hrvati ako nemju dobar zivot u Mostaru, gdje ga onda imaju???
na to dolazi i da su firme koje oni drze, razvikani Aluminijum i sta jos isto u minusu i nema plata. Pitanje kad ce se zatvoriti.
Kod njih je samo sve fasada, a ta fasada ce kad tad pasti.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Mostar

Post Postao/la amkos » 10 apr 2013 13:29

Da, fasada, dobra riječ. Znam da se hrvati dosta žale da nemaju šta da jedu, da će pokrepati od gladi.
Možda im je rješenje da okopavaju i sade na njivama i pašnjacima Konjičke općine iz koje su se "humanim preseljenjem" zabili u zapadno mostarske zgrade. Al neće čini mi se niko da radi na njivi, jer valja pit kafu na Rondou.
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Jakub
Član
Postovi: 343
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:25

Re: Mostar

Post Postao/la Jakub » 10 apr 2013 15:43

Starmo,aben,amkos...
Poslije ovakvih komentara zasto se protivite zajednickom I jedinstvenom Mostaru?

Ako vas interesuje Moj stav ja sam strogo ZA jedinstveni Mostar,kako grad tako I opcinu.

Avatar
ABen
Član
Postovi: 9868
Pridružen/a: 18 okt 2012 17:45

Re: Mostar

Post Postao/la ABen » 10 apr 2013 16:50

Jakub je napisao/la:Starmo,aben,amkos...
Poslije ovakvih komentara zasto se protivite zajednickom I jedinstvenom Mostaru?

Ako vas interesuje Moj stav ja sam strogo ZA jedinstveni Mostar,kako grad tako I opcinu.
Ja priznam da i sam neznam zasto sam, mene je samo strah da od Mostara ne naprave drugi Stolac.
Mi Bosnjaci vjerni Bosni

Avatar
starmo
Član
Postovi: 124
Pridružen/a: 13 nov 2012 20:38
Lokacija: Mostar

Re: Mostar

Post Postao/la starmo » 10 apr 2013 19:03

Jakub je napisao/la:Starmo,aben,amkos...
Poslije ovakvih komentara zasto se protivite zajednickom I jedinstvenom Mostaru?

Ako vas interesuje Moj stav ja sam strogo ZA jedinstveni Mostar,kako grad tako I opcinu.
Jakube ne znam jesi li ti iz Mostara i koliko ponajes situaciju, ali i laiku je jasno da ustase nisu htjele zajednicki Mostar dok nisu bili u poziciji da ovladaju, sada nama ne odgovara zajednicki Mostar, a kako bi ako bi ustase imale bilo kakvu prednost na nama. Ono sto istocna strana nije izgradjena zahvaliti se moze hdz gradonacelniku, a Mostar je moze se reci podjeljen, zamisli kakvu bi vlast ustase htjele tek u zajednickom Mostaru. Druga stvar na njihovoj strani im je postalo tjesno pa bi sada htjeli zajednicki mostar da se sire gdje stignu. Treca stvar kako prihvatiti zajednistvo u kome cemo mi opet biti "pokoreni" poslje svih onih zrtava u ratu, drugim rjecima predati mostar bez ispaljenog metka. Bitno je kontrirati ustasama jer se oni ne bore za interese zajednickog mostara gdje ce svima biti dobro, oni se bore za interese ustaskog mostara i zato treba ici protiv svega sto oni zele, slagati se sa ustasama znaci slagati se sa njohovm politikom, a znamo gdje je nas njihova politika dovela i gdje nas voi sve ove godine. Zbog toga NE zajednickom mostaru dok mi ne budemo u poziciji da imamo prevlast.

Avatar
noel malcolm
Član
Postovi: 3276
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:50

Re: Mostar

Post Postao/la noel malcolm » 10 apr 2013 22:47

starmo je napisao/la:
Jakub je napisao/la:Starmo,aben,amkos...
Poslije ovakvih komentara zasto se protivite zajednickom I jedinstvenom Mostaru?

Ako vas interesuje Moj stav ja sam strogo ZA jedinstveni Mostar,kako grad tako I opcinu.
Jakube ne znam jesi li ti iz Mostara i koliko ponajes situaciju, ali i laiku je jasno da ustase nisu htjele zajednicki Mostar dok nisu bili u poziciji da ovladaju, sada nama ne odgovara zajednicki Mostar, a kako bi ako bi ustase imale bilo kakvu prednost na nama. Ono sto istocna strana nije izgradjena zahvaliti se moze hdz gradonacelniku, a Mostar je moze se reci podjeljen, zamisli kakvu bi vlast ustase htjele tek u zajednickom Mostaru. Druga stvar na njihovoj strani im je postalo tjesno pa bi sada htjeli zajednicki mostar da se sire gdje stignu. Treca stvar kako prihvatiti zajednistvo u kome cemo mi opet biti "pokoreni" poslje svih onih zrtava u ratu, drugim rjecima predati mostar bez ispaljenog metka. Bitno je kontrirati ustasama jer se oni ne bore za interese zajednickog mostara gdje ce svima biti dobro, oni se bore za interese ustaskog mostara i zato treba ici protiv svega sto oni zele, slagati se sa ustasama znaci slagati se sa njohovm politikom, a znamo gdje je nas njihova politika dovela i gdje nas voi sve ove godine. Zbog toga NE zajednickom mostaru dok mi ne budemo u poziciji da imamo prevlast.
Lijepo je starmo napisao, hdz bojovnici danas Mostar zamišljaju kao srbi SFRJ.

Zajednička država u kojoj su u oni bili više jednaki narod od ostalih.
“Radimo kao da ce sto godina biti mir,
a spremajmo se kao da ce sutra biti rat!”/Povijest Bosne/Noela Malcolma:
http://www.camo.ch/povijestbih.htm

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41369
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Mostar

Post Postao/la Jack » 10 apr 2013 22:56

Ako vas interesuje Moj stav ja sam strogo ZA jedinstveni Mostar,kako grad tako I opcinu.
Super, idi u Vidovo Polje, dio sad grada Stoca gdje je na ledini niklo 300 tinjak kuca.I usput, dodji malo u Stolac, i vidi kakvu poziciju imaju Bosnjaci u opcini.E, po tvojoj matematici, bolje je 0 km2, nego 850 km2

I jos nesto.Hrvati su trazili, oni su i dobili 1996.Podijeljen Mostar.Nakon sto nisu lincovali Kosnika koji je bio za ujedinjenje

I kad su poceli da rastu do 2004.Ukinute su opcine.Ostala je jedina nada u razvoj Bosnjaka. gradske opcine.Ostat ces i bez tog

I sta mislis sta ce biti.Stolac pada, gotovo je.Nasa glupost, nasa nesposobnosti,idioti su nas unistili.Gotovo je, nema

I ne mislim na opcinu nego carsiju.I sta mislis, bolan kad nas tretiraju gore od stoke, pogledaj sta im Mup Hnk radi, jel ijedan napadac na Bosnjake uhapsen.Znas, kako je uhapsen

Pogledaj finansije sto drze, sta Bosnjaci dobijaju od njih.Kad uzmu cijeli Mostar, ukinut ce industriju ono malo sto je ostalo, totalno ce nas unistiti.Nakon tog onako kad ostanes gladan par godina.Doci ce i uzet ce ti kucu za bagatelu

Mostar nije gotov.Mostar se drzi.Mostar je nas

Hvala bogu, eto

Uz ustasku vlast.Kraj price

Popis 2013, ako ga bude skopcat ce ono o sto sam pricao

I slazem se Starmo.Mi mozemo da kocimo budzet, bilo kakvu odluku i sve.To treba maksimalno da iskoristimo.U onom skutorskom kantonu to ne mozemo, ali opet.I oni ce seliti, i to kako, ako im zagorcamo zivot, maksimalno sve blokiramo

Nema drugog.Oni nas ubijaju, ponizavaju, kradu

I jedina sansa OSTANKA I OPSTANKA'
'IZDVAJANJE NASIH 850 km2, nasa vlast.Ovakvo stanje nama ne odgovara

A, ti vici, i dalje tvoje misljenje, i mozete da se ne slazete sa mnom, cuj necu vas banirati zbog tog.Samo gledajte popis 2013, ako ga i bude, pa skopcajte
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41369
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Mostar

Post Postao/la Jack » 10 apr 2013 23:06

Naravno

Projekt Vidova Polja.Hdz je poceo 1997.Prije tog odlukom Hrvatske vlade tokom 1994 i 1995, dignuta su naselja Suskovo i Bobanovo, ali dalje od grada

Na Vidova Polju dignuto je 300 tinjak kuca za Konjicane i centralnobosanske katolike.Naselje ne postoji, to je dio grada Stoca.Sve su kuce legalizirane od strane Hdz vlasti i vlade


U 15 godina.Oni dobijaju sve u tom novom naselju.Mi nista

E, sad ovako.U Capljini, djeca idu u Gubavicu jer svak ne moze da ima nastava na Bosanskom, posebno u samoj Capljini, ali jel ti to znas, ili ne znas, to nije do mene.Ja vam kazem samo sta i kako

Zamisli, da druga drzava pravi svoja naselja za Hrvate, mijenjaju demografsku strukturu, mi sutimo, i jos pricamo o ujedinjenom Mostaru

Batali to.Berlinski zid nabaciti na po Bulevara, ograditi one komi smece zgrade, i da ne vide Neretvu, po mogucnosti.Nek gledaju ledinu, ako zele

Jer 1997 je bila prije 16 godina.Iste ustashe i ista ideologija radi.Sta mislis da ti pocnu novo naselje Sjeverni Logor.I ako su naprcili onoliko kraj Stoca.Koliko ce skutora navaliti na nas dio.Gotovo je.Ode, zavrseno

Na Tasovcima, Bivoljem Brdu, Orijesu, Zitomislicu.Napravili su nova naselja.I na Klepcima i kraj Stoca

I na Gubavicu su okrenuli, ali Bosnjaci su malo rekli, no passaran ovdje

Bolan, to je cilj.Oni imaju etnicki cistu Capljinu haman.Eno i Stolac grad pada.



Mostar je kljuc svega, i ne smijemo im dati 1 cm ovdje, i masovno barikade na ulice.Ne smiju preci Bulevar

Nisu dosad, oni su zeljni turizma.Vec sad 30% turistickih radnika su ustashe oko Starog Mosta.Za par godina

Jel nama treba?Stvarno?

Iskreno?

Jos jedno Vidovo Polje, zvano SJEVERNI LOGOR! :vomit: :vomit:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41369
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Mostar

Post Postao/la Jack » 10 apr 2013 23:24

Da ne kazu neki, da Jack laprda gluposti

Evo vam jebeni biracki spisak Stoca opcine, i pogledajte kako to ustashe redaju naselja, iako shvacam da ce ovo i ustashe pokrasti kao i uvijek

Godina je 2012

http://www.mediafire.com/view/?govdq0pwtr8f9ot

Vidi,vidi.Ko to naprci Vidovo Polje u Stolac?Jack



A, da nije Adz

Jel treba da izgubimo Mostar?Da cekamo jos par godina?Pa da nam ustashe Sjeverni Logor novo naselje?

Da nas sataru u Neretvu?Gdje onaj sto je srusio spomenik Armije Bih.Nesto ga nisu uhapsili

Podjela sad.Poslije cemo biti robovi ustashama.

Sa nasim dijelom Mostara koji nije 65 km2 povrsinski, nego 850 km2!.Mi mozemo da se vratimo u borbu za Istocnu Hercegovinu.Mozemo i za Stolac.

A, bez tog.Konjic je slijedeca tacka ustaskih apetita.Ko glasa za jedinstven Mostar, nek odmah natpis stavi.Dobrodosli u Herceg Bosnu.;I to kod onih tunela.Cim udjes u Konjicku opcinu

Podjela sad.Poslije cemo ;''duvati lulu mira''.Kao i Americki Indijanci koji su tako lahkovjerni bili.Pa od 40 miliona nekad, danas ih je 400 000.Jel treba da od 40 000 Bosnjaka Mostara, bude 400?

Pogledajte Vidovo Polje.Skinite fajl.Pa, dodjite do zakljucka, sta nas ceka u ustaskom Mostaru

Sudbina Bosnjaka Ljubuskog! I Stoca !
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Jakub
Član
Postovi: 343
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:25

Re: Mostar

Post Postao/la Jakub » 10 apr 2013 23:50

Svi ste ovdje total no polupali loncice I niko nije konkretno odgovorio na moje konkretno pitanje.

Njih trojica pisu na razlicite nacine kako "ustase puse u Mostaru" I Ja jednostavno pitam - Ako "ustase puse u Mostaru" zbog cega smo mi protiv zajednickog Mostara.

Ovi svi naknadni odgovori ustvari kazu da mi pusimo u Mostaru,a ne ONI.

Malo ste se zapetljali I pokusali ste sakriti prave TRENUTNE gubitnike.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41369
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Mostar

Post Postao/la Jack » 10 apr 2013 23:58

3,2.1


Podjela sad.Kasnije ce biti PREKASNO

Ko mi ne vjeruje.Eno mu Stoca, nek zamisli Vidovo Polje 2 u Sjevernom Logoru
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Jakub
Član
Postovi: 343
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:25

Re: Mostar

Post Postao/la Jakub » 11 apr 2013 11:46

Jack,ovaj vrijedja!

Ja opet ne razumijem navedenu trojku koja kaze da su katolici u Mostaru u losem polozaju,a svi znamo da Bošnjaci I Bosnjakinje jedva sastavljaju kraj sa krajem.
Nas fata panika I mi se bojimo Hrvata ,a ne ONI nas(u smislu majorizacije).
Mi smo na barikadama na Bulevaru I Ako smo u boljem polozaju zasto ne prelazimo u Zapadni Mostar,a ONI bi htjeli!?

O Mostaru znam dosta jer sam dole svake godine od Jasenice,Blagaja,Ilica,Luckog mosta,Avenije do Livca-rodbina I prijatelji.

@Starmo
Iz Sarajeva sam,zivim u Londonu ,imam kucu I zemlje blizu Mostara na nasoj strani I dole sam svake godine barem tri puta,ukupno mjesec i po do Dva tako da znam da Hrvati imaju bolje poziciju I da ih gura Hrvatska, Sarajevo ne benda Mostara 2%.

Zato me cudi tvoje konstantacija da smo mi u boljem polozaju,a ustase u losijem.
TRENUTNO su Hrvati u boljem polozaju I to je cinjenica.i smijesno je izmisljati I mastati!

Znam I tvrdim da ce katolici vrlo,vrlo tesko preci na nasu stranu,a mi ,teoretski,mozemo.
Sto se tice "uskoce Z.Mostara "Znaci da ih ima previse(po vasem pisanja).
Ne znam na koliki grad pucaju Hrvati ,Ali Ako se prosire prema Aluminijskom I Jasenici,za tim na livade u Potocima,Buni I Ortijesu ONI mogu imati grad sa ,barem,150-200 tisuca Hrvata.

Onako vam je ,a sad sto nam svima para usi,tako je!Cimbenici su toi I gotovo prica.

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Mostar

Post Postao/la amkos » 11 apr 2013 12:02

Niko mislim nije rekao da neko puši a neko ne..Znam pouzdano da je ekonomska situacija i za Bošnjake i za Hrvate u Mostaru loša i da se ljudi bore da prežive.
Dakle problemi na obe strane.. Možda ima i pozitivnih primjera, ali ja sa čuo za ovo.

Samo je fazon što hrvati imaju hrvatsku koja ulaže u zapadni dio grada, a mi imamo dijasporu i pitanje je koliko će ona ulagati u naš dio.
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Jakub
Član
Postovi: 343
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:25

Re: Mostar

Post Postao/la Jakub » 11 apr 2013 12:11

Brate,licno si napisao da skapavaju od gladi kao da su u Sj.Koreji!?

Zato mi nije jasno sta hocete takvim pisanjem?

Ja medjutim TVRDIM da su Hrvati TRENUTNO u boljoj ekonomskoj,politickoj,demografskoj poziciju it'd.
Mi smo donji u Mostaru I nista konkretno ne cinimo samo se branimo,branimo I branimo.

SIGURAN sam da ustase nece preci Bulevaru u sljedecim godinama ni pod kojim uslovima.
Ili ne mogu da to zamislim?
Vidjet cemo.

Jakub
Član
Postovi: 343
Pridružen/a: 18 okt 2012 21:25

Re: Mostar

Post Postao/la Jakub » 11 apr 2013 13:41

Pregledao sam ,dragi moji,i nasao sam da trojica Bosnjaka fale na ovom birackom spisku iako dole zive svih dvanaest mjeseci.
Za jednoga znam da ima elementaru u Blazuju gdje je sigurno i prijavljen,drugi je u radnom odnosu u Sarajevu,a za treceg ne znam gdje je prijavljen.
A koliko je mladih katolika Bosanaca sada dole?Koliko ih je samo fiktivno na ovom spisku?

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12080
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Mostar

Post Postao/la amkos » 11 apr 2013 14:35

Jakub je napisao/la:Brate,licno si napisao da skapavaju od gladi kao da su u Sj.Koreji!?

Zato mi nije jasno sta hocete takvim pisanjem?

Ja medjutim TVRDIM da su Hrvati TRENUTNO u boljoj ekonomskoj,politickoj,demografskoj poziciju it'd.
Mi smo donji u Mostaru I nista konkretno ne cinimo samo se branimo,branimo I branimo.

SIGURAN sam da ustase nece preci Bulevaru u sljedecim godinama ni pod kojim uslovima.
Ili ne mogu da to zamislim?
Vidjet cemo.

Pa to je i realno jer imaju blizu Široki Brijeg i ostale općine sa njihovom većinom gdje ima kakve takve ekonomije još plus injekcije iz Hrvatske što je klasična AGRESIJA NA DRŽAVU BIH, al koga briga za to...eu kaže da pravimo kompromise!!??

Ja se divim Bošnjacima Hercegovine, posebno Stoca i Mostara jer nedaju svoje i opet pod raznim pritiscima idu naprijed. Zamislite samo da Bošnjaci imaju finansijske injekcije tipa što hrvatska pomaže svoje "pučanstvo"... možete li to zamisliti ?
Dakle mi i bez toga opstajemo i idemo hrabro dalje...Ovo je za Nobelove nagrade Bogami... :zastava:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

hassan
Član
Postovi: 66
Pridružen/a: 07 dec 2012 13:38

Re: Mostar

Post Postao/la hassan » 11 apr 2013 21:35

Na čijoj je strani aerodrom?

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41369
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Mostar

Post Postao/la Jack » 11 apr 2013 21:40

Nicijoj.Iako kontrolni toranj su drzale ustashe.Mi smo drzali pistu na onom dijelu prema Gnojnicama
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Odgovorite