☑ Pravila foruma i savjeti

Sapun i Parfem

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41393
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Sapun i Parfem

Post Postao/la Jack » 01 jan 2021 06:11

I tako rece neki Milankovic ili Plenkovic.Vise sapuna i parfema Bosnjacima.Mislim.Manju bih uvredu dozivio da mi neko kaze da sam glupi Mujo ili sta li vec.Nego ovo smece.Jel Hrvatska politika nazadna

Sem par hladnih dana u Januaru kad je temperatura -10 C.Ja se kupam svaki dan.Posebno cim bude ljepse vrijeme.Posebno od Marta mjeseca.Svaki dan.Ako bas taj dan budem morao poops.Tad cu se kupati i 2 puta.Kad je vruce i ljeto i sparina.Znam se kupati i 3 puta na dan.To je normalno.Nekima je normalno eto nakon poops googlajte.Da se ne kupaju poslije.Ali meni to nije normalno.Neke drzave jos uvijek imaju problem oko toaleta.Tako cak 569 miliona u Indiji stanovnistva sere na otvorenom.I to je moguce i ovo sto procitali prvi put ovo.Ali to je tako

Preci cu preko uvreda ali ne spominji mi sapun svega ti.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Pita sirnica
Član
Postovi: 1442
Pridružen/a: 31 dec 2017 09:28

Re: Sapun i Parfem

Post Postao/la Pita sirnica » 01 jan 2021 11:04

Bivsi madzarski kmet da veli da ja smrdim, da moja porodica smrdi? A da nas nepoznaje? To je uvrijeda i tu se nema sta oprostit ili zaboravit. To je ista politika kao nacista iz 30tih. Hrvatska ide istim stopama Kao Smrdija. Revizionizam historije se vodi i u zemlji “Europskih vrijednosti“. Nebi me cudilo kada i oni budu cetnike pardon ustase nazivali javno kao heroje.

A Bosnje su i dalje neprijtelj, posto nezele podijelit Bosnu a nezele vise da se prekrste
B -> B -> B

bosnaprkosna
Član
Postovi: 147
Pridružen/a: 26 okt 2018 21:12

Re: Sapun i Parfem

Post Postao/la bosnaprkosna » 01 jan 2021 21:03

Slika vrijedi kao hiljadu rijeci.Dovoljno je.

slika

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41393
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Sapun i Parfem

Post Postao/la Jack » 01 jan 2021 23:42

To je taj sapun i parfem kultura

Sto se tice Parfema.Prvi parfemi su bili preradjeni od Konjskog izmeta u Francuskoj epicentru Parfema.I onda su ljudi eksperimentisali izmedju 1600-1700 godine.Kako da naprave miris od srmada Pariske kanalizacije.U to doba Pariz je bio epicentar smrada i nekukture.Ali haj da ne idem u detalje ovdje :lol:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Odgovorite