☑ Pravila foruma i savjeti

Re: Moderacija foruma

Moderator/ica: Drina

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12079
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Moderacija foruma

Post Postao/la amkos » 18 maj 2020 10:36

Mehmed el Fatih je napisao/la: 17 maj 2020 10:46 Pozdrav svima, takođe pratim forum ali ne znam iz kog razloga ne mogu komentarisati podforum Demografija?
Zanimljivo da sve nove članove iznimno zanima podforum Demografija. Ali baš taj podforum. :what:

Ja da sam Jack ja bih osim uslovnih 10 poruka rekao da svaki novi forumaš treba da napiše javno kelime i šehadet. Ukoliko to izbriše može komotno da se banuje sa foruma. Time bismo djelimično odstranili razne padobrance, preletače, četnike i ustaše koji se prijavljuju ovdje.
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
abu seid
Član
Postovi: 1307
Pridružen/a: 01 nov 2013 12:13

Re: Moderacija foruma

Post Postao/la abu seid » 18 maj 2020 10:48

amkos je napisao/la: 18 maj 2020 10:36
Mehmed el Fatih je napisao/la: 17 maj 2020 10:46 Pozdrav svima, takođe pratim forum ali ne znam iz kog razloga ne mogu komentarisati podforum Demografija?
Zanimljivo da sve nove članove iznimno zanima podforum Demografija. Ali baš taj podforum. :what:

Ja da sam Jack ja bih osim uslovnih 10 poruka rekao da svaki novi forumaš treba da napiše javno kelime i šehadet. Ukoliko to izbriše može komotno da se banuje sa foruma. Time bismo djelimično odstranili razne padobrance, preletače, četnike i ustaše koji se prijavljuju ovdje.
Pa dobro, ovo i jeste najbolji forum za demografiju. Nema ni jedan koji mu može primirisati. Najaktuelniji i najdetaljniji podaci se iznose ovdje.
Neće dolaziti ovdje radi teme sport.
Mislim da je ovih 10 postova sasvim ok. Mnogi spameri odustanu, jer nemaju volje pisati i to olakšava rad moderatorima.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41185
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Moderacija foruma

Post Postao/la Jack » 18 maj 2020 11:19

Mozda je tako,a mozda i nije.Sjecam se ja kad je portal hakiran 2011 godine.Niko mi nije htio da pomogne,veoma malo ljudi mi je doslo upomoc.Pa sam nekako uz pomoc drugih nakon skromnih 6 mjeseci.Uspio da dignem portal.Da je ovo portal Klix.Ja bih bio online u roku 24 sata,ali vidis nisam

LOJAVI OTKLJUCAJ

[email protected]

Samo meni nije jasno kako je ovaj kreten mogao da se registruje na odmah.com.Da prodje evidenciju

Na ovom portalu postoji i opcija da se zakljucaju postovi.Ali i da regristrovani clan moze da cita forum ali ne moze da pise poruke.Dva lika ovdje su dozivjela takvu sudbinu.Rekao sam da

1)Post mora da sadrzi izmedju 25-50 recenica
2)Mozda ti post izbrisem a mozda ti ne izbrisem post
3)Svaka tema koja bude starija preko 2 godine,ide pod kljuc.Nema replike na stare teme.


Naravno,ako post sadrzi nesto gdje si se trudio.Mozda ti pustim poruku.A mozda i nije.Ko zna.Ipak na kraju krajeva.Na ovoj temi.Moderacija je zazivjela tek kad sam ja zakljucao neke dijelove foruma.Nisu mene prije ljudi pitali.Jack treba li ti nesto?



Necu otkljucati forum nikada.A ne samo to,nego cu ga napraviti da bude sto gori i tezi za ovakve debile poput ovog zadnjeg prijavljenog
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
truho
Član
Postovi: 470
Pridružen/a: 01 nov 2013 12:59

Re: Moderacija foruma

Post Postao/la truho » 18 maj 2020 12:19

Bravo! :aplauz:

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41185
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Moderacija foruma

Post Postao/la Jack » 18 maj 2020 13:04

Banirani clanovi:

Zima 212.Takonekako.Diabolic i Mehmed El Fatih

Ukinuo sam registraciju.Sit sam vise da gledam raznorazne spamere ovdje .Ako nema nikakve druge bolje ideje.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41185
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Moderacija foruma

Post Postao/la Jack » 18 maj 2020 22:09

Od doticna 4 banirana.PRIVREMENO.Pazite sad ovo

Your message wasn't delivered to [email protected] because the address couldn't be found, or is unable to receive mail.

Jedan nije imao ni pravu email adresu.Dao je laznu email adresu,uclanjen je na osnovu tog jer sam ga ja aktivirao.Niti covjek ima pravu email adresu.Onda ti je sad sve jasno.To je doticni Takonekako clan usput.Znaci dosao je na forum,bez icega.A neko ko nema ni email adresu.Ili se nije makar potrudio da stvori email adresu.Za mene je spamer
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41185
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Moderacija foruma

Post Postao/la Jack » 18 maj 2020 22:15

Zanimljivo da sve nove članove iznimno zanima podforum Demografija. Ali baš taj podforum. :what:
Od tih 4 baniranih privremeno.Jedan je dao i laznu email adresu.Citaj ne postoji.Pa sad skopcaj koliko je sati ovdje
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41185
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Moderacija foruma

Post Postao/la Jack » 18 maj 2020 23:33

https://forum.sportsport.ba/viewtopic.p ... &start=260

Eto i tamo ima demografija.Samo da kazem da ekonomija ima dosta tema,dosta vaznih podataka ovdje.Mozda nije najbolja ali je po meni veoma dobro obradjena s dosta svjezih informacija,tema i ostalog

Interesantno je da ja nemam nikakav plan.Kako da se email koristi pravi ovdje a ne lazne email adrese.Koji padobranci ovdje koriste.A znaju oni ko su
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Odgovorite