☑ Pravila foruma i savjeti

Off-topic

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41369
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Off-topic

Post Postao/la Jack » 04 maj 2019 22:34

Krompir.Ponekad luk jer moram iako me stomak boli od tog.Meso

Ponekad zitarice ali rijetko

Rizu jedem 2 put mjesecno.Ah da volim pastu.Spagete,makarone.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41369
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Off-topic

Post Postao/la Jack » 06 maj 2019 05:20

Ne jedes piletinu, sir niti senf. Pa sta jedes onda Jack?
Ma,kao covjek naslijedis neke osobine roditelja.Evo moja majka ima misicave noge,nije debela.Ali ima jedan sitan problemcic koji i ja imam.A to je da cijeli zivot ima problem s stomakOM od 3 godine.I ja uvijek imam s stomakom problem .Dovoljno je da nesto pogresno pojedem stomak me ubi danima.Grah.Ja ne mogu da svarim grah nikako.Volim grah ali ne volim.Ubi me stomak.Senf je previse jak za moj stomak.Feferoni,ljute paprike.Isto sranje.Tako moj stomak los je stvar genetike ovdje

Piletinu ne jedem.Otac mi je volio piletinu.Majka voli.Ali ja organski ne volim piletinu.Jagode.Ubise mi stomak totalno.

Kuruz je ok.Mogu da jedem kuruz.Mladi bijeli luk ok.Samo da nije crveni.Jagode?Mlijeko?

Uh.Ne pitajte me.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
krhan
Član
Postovi: 2278
Pridružen/a: 18 okt 2012 19:02

Re: Off-topic

Post Postao/la krhan » 06 maj 2019 15:02

Lahko ce biti tvojoj punuci.
Malo mrkve i malo zelja i gotova je sofra za naseg Jacka. :lol: salim se

Gadno je to kad covjek moja paziti sta ce pojest i popit inace mu moze skocit na nos.

Nije lijepo par dana deverat sa bolovima stomaka samo sto insan nesto pojede sto nemoze da mu organizam da podnese.

Ma neces ti kod nase kuhinje ostat gladan

Cuvaj se, znas sta smijes a sta ne smijes
Rekao je Omer ibnul-Hattab, radijellahu anhu:"Nije rob (vjernik), nakon islama, dobio vece dobro od cestita brata, pa kada neko od vas primjeti ljubav od strane svoga brata neka ga se drzi."
:zastava: :mashallah:

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41369
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Off-topic

Post Postao/la Jack » 08 maj 2019 05:18

Ja nikad necu imati djecu,niti zelim da imam djecu jer mi je zivot bio pun sranja.I kad sam htio da imam djecu.Tu zenu sam izgubio.Tako da je prekasno za mene no ne ocajavam.Neka moje djelo ostane iza mene ja sam se trudio ali nije islo.Ljubav i djeca nisu za svakoga.Neko ce zrtvovati integritet,cast i sve samo da se ozeni i ima djecu,pa makar i s zenom koju ne voli.Znam za par slucajeva takvih muskaraca.Ja nisam jedan od njih

Djeca.Neka hvala.Sta ce mi
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41369
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Off-topic

Post Postao/la Jack » 29 maj 2019 11:48

Ja,sta se moze.Zivci,stres,genetika.Od tog me stomak boli
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41369
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Off-topic

Post Postao/la Jack » 31 maj 2019 12:37

Ovisnik sam o kafi
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41369
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Off-topic

Post Postao/la Jack » 02 jun 2019 12:31

U zivotu sam uradio neke lose stvari ali koliko bolestan moras da budes da ubijes bebu od godinu dana.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41369
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Off-topic

Post Postao/la Jack » 04 jun 2019 16:19

You are always on my mind
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
natalitetlija
Član
Postovi: 268
Pridružen/a: 13 feb 2013 11:20

Re: Off-topic

Post Postao/la natalitetlija » 05 jun 2019 00:23

BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN Bošnjaci, saborci diljem svijeta.
Da nam Allah da, da budemo uspješniji, bolji, učeniji i da nas služi dobro zdravlje.
Bošnjački prioriteti: 1. Bog 2. Bosna 3. Bošnjaci 4. Brojnost 5. Bezbjednost

Avatar
krhan
Član
Postovi: 2278
Pridružen/a: 18 okt 2012 19:02

Re: Off-topic

Post Postao/la krhan » 05 jun 2019 01:04

natalitetlija je napisao/la: 05 jun 2019 00:23 BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN Bošnjaci, saborci diljem svijeta.
Da nam Allah da, da budemo uspješniji, bolji, učeniji i da nas služi dobro zdravlje.
Amin brate
Bajram Serif Mubarek Olsun i tebi
Rekao je Omer ibnul-Hattab, radijellahu anhu:"Nije rob (vjernik), nakon islama, dobio vece dobro od cestita brata, pa kada neko od vas primjeti ljubav od strane svoga brata neka ga se drzi."
:zastava: :mashallah:

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41369
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Off-topic

Post Postao/la Jack » 02 jul 2019 10:05

Ako umrem sutra sta da kazem bogu.Da sam umro i smokvaru pojeo nisam?

:nemere: :roll: :roll: :roll:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5863
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Off-topic

Post Postao/la Abidaga » 02 jul 2019 19:26

Da si svojim radom naucno dokazo da ce ustase prirodnim putem nestati iz Bosne sto je zavrsilo sve politicke diskusije o stvaranja ustaskog entiteta u Bosni.

Juzni_Doboj
Novi kolač
Postovi: 6
Pridružen/a: 07 jul 2019 17:00

Re: Off-topic

Post Postao/la Juzni_Doboj » 07 jul 2019 20:07

Pozdrav ljudi, JuzniDoboj ovdje, zaboravio sam login detalje za racun, ako bi mi neko mogao pomoci... :zastava:

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41369
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Off-topic

Post Postao/la Jack » 08 jul 2019 00:31

Zato sto nisi dolazio na forum mjesecima.I mogao si uzeti kakav notebook i da zapises pass.Uostalom sto da ti pomazem ovako,pomagao sam i drugima zaboravili pass i ljudi vise nisu dolazili na forum i slabo dolaze na forum

Napisi 10 poruka na forumu ovom ali bez trolanja..Onda cu ti napisati privatnu poruku kako da logiras se na staro ime
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Juzni_Doboj
Novi kolač
Postovi: 6
Pridružen/a: 07 jul 2019 17:00

Re: Off-topic

Post Postao/la Juzni_Doboj » 08 jul 2019 03:50

Jack je napisao/la: 08 jul 2019 00:31 Zato sto nisi dolazio na forum mjesecima.I mogao si uzeti kakav notebook i da zapises pass.Uostalom sto da ti pomazem ovako,pomagao sam i drugima zaboravili pass i ljudi vise nisu dolazili na forum i slabo dolaze na forum

Napisi 10 poruka na forumu ovom ali bez trolanja..Onda cu ti napisati privatnu poruku kako da logiras se na staro ime
Vazi

Zadnji post sam napisao prije mjesec i nesto dana, ali mi se laptop pokvario pa sam izgubio sve sto je bilo na njemu, ukljucujuci i detalje za racun i cookies sa web browsera. Zato sam morao napraviti ovaj.

Avatar
Bosman
Administrator
Postovi: 874
Pridružen/a: 15 okt 2012 23:16

Re: Off-topic

Post Postao/la Bosman » 10 jul 2019 03:45

Juzni_Doboj je napisao/la: 08 jul 2019 03:50
Jack je napisao/la: 08 jul 2019 00:31 Zato sto nisi dolazio na forum mjesecima.I mogao si uzeti kakav notebook i da zapises pass.Uostalom sto da ti pomazem ovako,pomagao sam i drugima zaboravili pass i ljudi vise nisu dolazili na forum i slabo dolaze na forum

Napisi 10 poruka na forumu ovom ali bez trolanja..Onda cu ti napisati privatnu poruku kako da logiras se na staro ime
Vazi

Zadnji post sam napisao prije mjesec i nesto dana, ali mi se laptop pokvario pa sam izgubio sve sto je bilo na njemu, ukljucujuci i detalje za racun i cookies sa web browsera. Zato sam morao napraviti ovaj.

ima opcija "Zaboravio sam lozinku" ako jos imas pristup mailu s kojim si se registrovao.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41369
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Off-topic

Post Postao/la Jack » 10 jul 2019 03:59

ima opcija "Zaboravio sam lozinku" ako jos imas pristup mailu s kojim si se registrovao.
Naravno.Postoji i ta opcija.Ako si i izgubio pass.Ili zaboravio.Dovoljno je samo da napises email adresu ako imas pristup istoj.A najbolje ti je da imas duplu vezu.Ako izgubis naprimjer vezu za email.Ako i drugu.Ubacis broj telefona i oni ti posalju kod.I to se je meni desavalo.Probaj taj metod
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

JuzniDoboj
Član
Postovi: 689
Pridružen/a: 03 apr 2014 22:57

Re: Off-topic

Post Postao/la JuzniDoboj » 12 jul 2019 21:11

O?Jkbj7c~~O£&&g6
Zadnja izmjena: JuzniDoboj, dana/u 03 maj 2020 01:23, ukupno mijenjano 1 put.
GT su stvorili genocidom, etničkim čišćenjem, urbicidom i kulturocidom, patentirali koncept sekundarnih/tercijarnih grobnica, spaljivali žive ljude, silovali žene i djecu, rušili i pljačkali sve što je palo pod ruke.

Bedr Islama
Novi kolač
Postovi: 1
Pridružen/a: 09 jul 2019 09:40

Zapažanja i sugestije

Post Postao/la Bedr Islama » 17 jul 2019 13:00

Poštovani posjetioci, po mom mišljenju, najvažnijeg bošnjačkog foruma želim sa Vama podijeliti nekoliko zapažanja. Pažljivo sam čitao postove i došao do niz zaključaka, koje ću ukratko pismeno elaborirati. Naime, najvažniji cilj, po mom mišljenju, Foruma Bosanske historije je dizanje svijesti kod Bošnjaka i dizanje osjećaja pripadnosti državi Bosni i Hercegovini. Sviđa mi se naziv Bosanske historije, ne želim ovdje da objašnjavam zašto, jer pretpostavljam da znate zbog čeka Bosanske, a ne Bosanskohercegovačke historije. Primijetio sam korisnička imena koja nemaju veze sa državom Bosnom, bošnjačkim narodom, bosanskim jezikom i Islamom, što je po mom mišljenu pogrešno. Ovdje se treba njegovati bosanski jezik, bošnjaštvo i pripadnost islamu. Takođe sam primijetio nekoliko izreka, rečenica na engleskom jeziku, kojeg, između ostalog, govorim savršeno (da ne bude zabune), ali ovdje mu iskreno nije mjesto. Svaka izreka se može prevesti na bosanski jezik, a da pritom ne izgubi izvorni smisao. Da sumiram, ovdje smo, prije svega, da podignemo svijest kod Bošnjaka i ojačamo pripadnost državi Bosni i Hercegovini, isto tako, da povežemo sve Bošnjake (Kosovo, Sjeverna Makedonija, Sandžak, Srbija, Albanija itd.) sa njihovom matičnom državom Bosnom i Hercegovinom.

Lijep pozdrav

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41369
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Off-topic

Post Postao/la Jack » 17 jul 2019 13:48

Ovdje se treba njegovati bosanski jezik, bošnjaštvo i pripadnost islamu.
2 velika vjernika mi duguju 1050 km.Par godina su mi zavlacili,stalno govorili Alaha mi dat cu ti pare iduce godine.Alaha mi iduce godine.Alaha mi iduce godine.Veliki vjernici ma sta god ti to znacilo.Pa sam ja na kraju rekao.Znas sta.Halalim vam pare.Veliki vjernici su mi dosli ponovo i zatrazili ponovo pare.Obraz guzica



Takođe sam primijetio nekoliko izreka, rečenica na engleskom jeziku, kojeg, između ostalog, govorim savršeno (da ne bude zabune), ali ovdje mu iskreno nije mjesto
Lijepo da ti sve to ''primjetis''



. Svaka izreka se može prevesti na bosanski jezik, a da pritom ne izgubi izvorni smisao.
Takodjer ima dosta ljudi koji ima 22-25 godina koji nisu rodjeni u Bosni i ne znaju bas jezik.Uostalom kad sam ja isao u osnovnu skolu.Vuk nije spavao na drvetu poznavanje prirode i drustva



Da sumiram, ovdje smo, prije svega, da podignemo svijest kod Bošnjaka i ojačamo pripadnost državi Bosni i Hercegovini, isto tako, da povežemo sve Bošnjake (Kosovo, Sjeverna Makedonija, Sandžak, Srbija, Albanija itd.) sa njihovom matičnom državom Bosnom i Hercegovinom.
Bosna i Hercegovina iKrajina i Posavina.Manite se tih prica.Kakvo sumiranje kakvi bakraci.Komsija zavidi komiji za 1 kravu.Za 2 krave bi te sasjekao sjekirom.A za pola duluma zemlje bi ti noz u ledja zabio.Kakvo nacionalno jedinstvo,ti si momak u najbolju ruku haj da kazemo idealista koji vjeruje u neke ruzicaste slonove.Realnost nije takva,kakvom je opisujes


Inace hvala za ostatak teksta.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Odgovorite