☑ Pravila foruma i savjeti

Off-topic

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41245
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Off-topic

Post Postao/la Jack » 01 maj 2019 19:12

http://www.forum.hr/showthread.php?t=880575&page=258




Da bude humor ovo je iz usta TERORISTE.Covjek koji je prijetio vlaskom predjedniku Vucicu .Lik ima 47 godina i sef je neke Nevladine Organizacije

Evo ga Ljepotan DRAGAN KRSTIC. 47 GODINA.Vodja Nevladine organizacije iz Nisha koji picka Tuzi obezbebjedjenje jer ga je isutalo.Ha picketine boze





https://www.juznevesti.com/Hronika/Nisl ... da.sr.html


PLACIPICKA.OSTRI NOZ,Spominje moje ime pataloski iskompleksirani Vlah nicka E.Dzudzo.Jos tuzi za povrede.Zamisli covjek me non-stop spominje.Za razliku od nekog vlaskog pacenika ja znam dobro ko je i sta je moja familja.Moja familija je vladala 500 godina.Zapravo 1711 godine dobli su od Turskog sultana velike zemljisne posjede

Jedino sto si ti dobio od Turskog sultana je da izmedju 1500-1800 godine neki Turcin ti je poderao babu vise puta.Jer pogledajte mu mutavu vlasku facu.

Prednost bega je da su guzili lijepe zene a ne ovaj mutant.Jadan ti ako imas dijete i dijete ti je blago zaostalo poput tebe
Covjek od 47 godina nema pametnija posla nego tuzi Vucica jer mu je ovaj prijetio pismom.E jeste budale i to zesce




slika

Vidio sam ruznijih vlaha od tebe.Moze se gledati faca
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
natalitetlija
Član
Postovi: 268
Pridružen/a: 13 feb 2013 11:20

Re: Stranka pravde i pomirenja

Post Postao/la natalitetlija » 01 maj 2019 19:25

Abidaga je napisao/la: 01 maj 2019 19:03
natalitetlija je napisao/la: 01 maj 2019 14:26
Abidaga je napisao/la: 24 dec 2017 23:39 Novi podpredsjednik Zukorlićeve stranke profesor dramaturgije Nenad Prokič iz Beograda: Ja sam Srbin, katolik i bio sam na 33. stepenu u masoneriji:
http://sandzakpress.net/dr-prokic-bio-s ... a-zukorlic
[yt]d-Dn1VkT_iA[/yt]
Šta je tu čudno za Prokića, kad je i Zukorlić član loža Hathor Pentalpha i Geburah, također u tijesnim vezama sa granom Grand Orijenta za Tursku. 😁
Imas li kakav izvor ili mozda cak dokaz?
Sve informacije koje se odnose na razotkrivanje članstva u određenim masonskim ložama je teško provjeriti, ali tih informacija ima i mogu se naći, ko hoće. Među bošnjačkom vjerskom i političkom elitom nema ništa manji procenat pripadnika tajnih društava i organizacija nego među drugim narodima svijeta. To treba biti svjestan. I na njima ništa na strano nećeš primijetiti, niti možeš. Čak naprotiv. Također među pripadnicima tajnih organizacija ima članova koji potiču iz svih vjera i tradicija svijeta. U Bosni je oduvijek bilo tajnih organizacija i društava, većinom radili protiv interesa Bosne. Bilo ih je od srednjovjekovne Bosne, preko Eyaleta Bosne do danas. Nećeš naći nikog da će ti naći tekst kojim Zukorlić ili Prokič ili Džonlagić ili Gavran Kapetanović ili bilo ko drugi priznaje članstvo u određenoj tajnoj organizaciji ili loži, ali svugdje postoje insajderi koji izvuku i te informacije učine dostupnim. Ko se interesuje može saznati sam.
Bošnjački prioriteti: 1. Bog 2. Bosna 3. Bošnjaci 4. Brojnost 5. Bezbjednost

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5852
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Stranka pravde i pomirenja

Post Postao/la Abidaga » 01 maj 2019 19:37

natalitetlija je napisao/la: 01 maj 2019 19:25
Abidaga je napisao/la: 01 maj 2019 19:03
natalitetlija je napisao/la: 01 maj 2019 14:26
Šta je tu čudno za Prokića, kad je i Zukorlić član loža Hathor Pentalpha i Geburah, također u tijesnim vezama sa granom Grand Orijenta za Tursku. 😁
Imas li kakav izvor ili mozda cak dokaz?
Sve informacije koje se odnose na razotkrivanje članstva u određenim masonskim ložama je teško provjeriti, ali tih informacija ima i mogu se naći, ko hoće. Među bošnjačkom vjerskom i političkom elitom nema ništa manji procenat pripadnika tajnih društava i organizacija nego među drugim narodima svijeta. To treba biti svjestan. I na njima ništa na strano nećeš primijetiti, niti možeš. Čak naprotiv. Također među pripadnicima tajnih organizacija ima članova koji potiču iz svih vjera i tradicija svijeta. U Bosni je oduvijek bilo tajnih organizacija i društava, većinom radili protiv interesa Bosne. Bilo ih je od srednjovjekovne Bosne, preko Eyaleta Bosne do danas. Nećeš naći nikog da će ti naći tekst kojim Zukorlić ili Prokič ili Džonlagić ili Gavran Kapetanović ili bilo ko drugi priznaje članstvo u određenoj tajnoj organizaciji ili loži, ali svugdje postoje insajderi koji izvuku i te informacije učine dostupnim. Ko se interesuje može saznati sam.
Meni to sve zvuci kao rekla kazala.

Avatar
natalitetlija
Član
Postovi: 268
Pridružen/a: 13 feb 2013 11:20

Re: Stranka pravde i pomirenja

Post Postao/la natalitetlija » 01 maj 2019 20:24

Abidaga je napisao/la: 01 maj 2019 19:37
Meni to sve zvuci kao rekla kazala.
[/quote]

Lično bi volio da ostane tako na rekla kazala. Ja to shvatam drugačije, mnogima i kad bi na čelu napisali šta im rade, isti ne bi povjerovali. Koga baš zanima, kao mene što je, može naći o tome sve što ga zanima.
Bošnjački prioriteti: 1. Bog 2. Bosna 3. Bošnjaci 4. Brojnost 5. Bezbjednost

Avatar
Abidaga
Član
Postovi: 5852
Pridružen/a: 20 okt 2012 21:29

Re: Stranka pravde i pomirenja

Post Postao/la Abidaga » 01 maj 2019 21:30

natalitetlija je napisao/la: 01 maj 2019 20:24 Lično bi volio da ostane tako na rekla kazala. Ja to shvatam drugačije, mnogima i kad bi na čelu napisali šta im rade, isti ne bi povjerovali. Koga baš zanima, kao mene što je, može naći o tome sve što ga zanima.
Eto i mene zanima ali ti mi neces da objasnis nego si izbacio tvrdnju da je Zukorlic mason sto bi trebalo da znaci da ne radi za Boga, Bosnu i Bosnjastvo nego neprijatelje ?

Avatar
natalitetlija
Član
Postovi: 268
Pridružen/a: 13 feb 2013 11:20

Re: Stranka pravde i pomirenja

Post Postao/la natalitetlija » 01 maj 2019 21:38

Abidaga je napisao/la: 01 maj 2019 21:30
natalitetlija je napisao/la: 01 maj 2019 20:24 Nakon četvorice pravednih halifa, nema više vlada koje nisu pod uticajem tajnih društava, i tako će biti Allah Dž.š. Zna do kad, do Medija vjerovatno. Lično bi volio da ostane tako na rekla kazala. Ja to shvatam drugačije, mnogima i kad bi na čelu napisali šta im rade, isti ne bi povjerovali. Koga baš zanima, kao mene što je, može naći o tome sve što ga zanima.
Eto i mene zanima ali ti mi neces da objasnis nego si izbacio tvrdnju da je Zukorlic mason sto bi trebalo da znaci da ne radi za Boga, Bosnu i Bosnjastvo nego neprijatelje ?
Malo ko među Bošnjačkim elitama radi za Boga, Bošnjaštvo i Bosnu na način da to donese stvarnu i trajnu dobrobit. Prika, nisam rekao da je Zukorlić mason, nego član loža Hathor Pentalpha i Geburah, provjeri pa ćeš vidjeti da nisam rekao da je mason, te lože nisu masonske. Ne mogu ti objašnjavati i skretati sa teme, jer bi zahtijevalo mnogo i vremena i pisanja, široka je oblast i nema nikakve veze sa temom stranke pravde i pomirenja. Mogu te samo ako hoćeš uputiti preko pp-a na literaturu i sadržaje pomoću kojih ćeš ako budeš htio doći do zaključaka i imati širu sliku o ovome, jer nemoj se ljutit na ahbaba, vidim da nisi ukapirao ni razliku između masona i drugih tajnih društava. Ima informacija i da je Zukorlić kako sam naveo član loža HP i Geburah, ali i mnogi vjerski i politički radnici u Bošnjaka, Srba, Hrvata, Crnogoraca su članovi određenih tajnih društava. U Bosni trenutno i sad djeluju 4 tajna društva deputantske lože "Lux Bosniae", "Ivo Andrić", "Um" i "Veritas".... A I UVIJEK IH JE KAŽEM BILO, mijenjaju se vremena, uticaji, pa i tajna društva.
Zadnja izmjena: natalitetlija, dana/u 01 maj 2019 23:33, ukupno mijenjano 4 puta.
Bošnjački prioriteti: 1. Bog 2. Bosna 3. Bošnjaci 4. Brojnost 5. Bezbjednost

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41245
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Stranka pravde i pomirenja

Post Postao/la Jack » 01 maj 2019 21:47

Kafanske price su kafanske price.Po zapadu bi te tuzili i bacili u zatvor,.Jedino vlaska laprdanja prolaze u Bosni i Srbiji
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
natalitetlija
Član
Postovi: 268
Pridružen/a: 13 feb 2013 11:20

Re: Stranka pravde i pomirenja

Post Postao/la natalitetlija » 01 maj 2019 21:55

U redu. Nema masonskih loža i drugih tajnih društava u Bosni, kao ni bilo gdje u svijetu, to ostavljamo za kafanske priče jugobalijama po Bosni i Srbiji. O tome nek oni raspravljaju. A Bošnjacima neka rade o glavi. Nije to naš rat.... Od sad o ovom šutim.

Lux Bosnae.. zvanična http://glbih.org

Slobodnozidarske deputantske lože u BiH
https://ibb.co/DfV1VKv

Od mene koji sigurno ni u stotom koljenu nisam jugobalija o ovome dosta i previše. :popkorn:
Bošnjački prioriteti: 1. Bog 2. Bosna 3. Bošnjaci 4. Brojnost 5. Bezbjednost

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Stranka pravde i pomirenja

Post Postao/la Zmaj » 01 maj 2019 22:19

natalitetlija je napisao/la: 01 maj 2019 21:55 U redu. Nema masonskih loža i drugih tajnih društava u Bosni, kao ni bilo gdje u svijetu, to ostavljamo za kafanske priče jugobalijama po Bosni i Srbiji. O tome nek oni raspravljaju. A Bošnjacima neka rade o glavi. Nije to naš rat.... Od sad o ovom šutim.

Lux Bosnae.. zvanična http://glbih.org

Slobodnozidarske deputantske lože u BiH
https://ibb.co/DfV1VKv

Od mene koji sigurno ni u stotom koljenu nisam jugobalija o ovome dosta i previše. :popkorn:
Kako da se uclanim? :mrgreen:
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
natalitetlija
Član
Postovi: 268
Pridružen/a: 13 feb 2013 11:20

Re: Stranka pravde i pomirenja

Post Postao/la natalitetlija » 01 maj 2019 22:24

Zmaj je napisao/la: 01 maj 2019 22:19
natalitetlija je napisao/la: 01 maj 2019 21:55 U redu. Nema masonskih loža i drugih tajnih društava u Bosni, kao ni bilo gdje u svijetu, to ostavljamo za kafanske priče jugobalijama po Bosni i Srbiji. O tome nek oni raspravljaju. A Bošnjacima neka rade o glavi. Nije to naš rat.... Od sad o ovom šutim.

Lux Bosnae.. zvanična http://glbih.org

Slobodnozidarske deputantske lože u BiH
https://ibb.co/DfV1VKv

Od mene koji sigurno ni u stotom koljenu nisam jugobalija o ovome dosta i previše. :popkorn:
Kako da se uclanim? :mrgreen:
:rofll: Kolko ja znam ahbabu, sami biraju svoje pudlice od onih za koje procjene da im mogu obaviti njihov posao. Nema hoću ja. Nema neću. Nego moraš. (mora ko ima oraha u džepu), a i slušat mora ko ima oraha u džepu. Ko nema tu čehru i nije od te sorte nije ni u širem izboru. Ne znam, možda ima i izuzetnih slučajeva, provjeri. :mrgreen: Nakon četvorice pravednih halifa, nema više vlada koje nisu pod većim ili manjim uticajem tajnih društava, i tako će biti Allah Dž.š. Zna do kad, do Medija vjerovatno. Šta treba da smo uvjereni da su naše elite izuzete i da su u oazi sreće bez ikakvog uticaja tolikog broja tajnih društava u svijetu. Bilo bi naivno brate. Ali rekoh neću više o ovome. Koga zanima...Bar je danas mnogo toga dostupno.... Uči, čitaj.. :!:
Bošnjački prioriteti: 1. Bog 2. Bosna 3. Bošnjaci 4. Brojnost 5. Bezbjednost

Avatar
krhan
Član
Postovi: 2278
Pridružen/a: 18 okt 2012 19:02

Re: Stranka pravde i pomirenja

Post Postao/la krhan » 02 maj 2019 00:48

Posalji meni da se nemucim po netu.
Vjerujem u te loze itd ja njih zovem Dedzdzalovcima jer njemu i sluze i sve rade i pripremaju mu teren za dolazak.
Rekao je Omer ibnul-Hattab, radijellahu anhu:"Nije rob (vjernik), nakon islama, dobio vece dobro od cestita brata, pa kada neko od vas primjeti ljubav od strane svoga brata neka ga se drzi."
:zastava: :mashallah:

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41245
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Stranka pravde i pomirenja

Post Postao/la Jack » 02 maj 2019 01:03

Jel loze gumu?Hrast?Bukvu?Ugalj?
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
krhan
Član
Postovi: 2278
Pridružen/a: 18 okt 2012 19:02

Re: Stranka pravde i pomirenja

Post Postao/la krhan » 02 maj 2019 01:58

Jack je napisao/la: 02 maj 2019 01:03 Jel loze gumu?Hrast?Bukvu?Ugalj?
Pitaj ih, neznam.
Rekao je Omer ibnul-Hattab, radijellahu anhu:"Nije rob (vjernik), nakon islama, dobio vece dobro od cestita brata, pa kada neko od vas primjeti ljubav od strane svoga brata neka ga se drzi."
:zastava: :mashallah:

Avatar
Bosman
Administrator
Postovi: 874
Pridružen/a: 15 okt 2012 23:16

Re: Off-topic

Post Postao/la Bosman » 02 maj 2019 03:18

natalitetlija je napisao/la: 01 maj 2019 21:38
Abidaga je napisao/la: 01 maj 2019 21:30
natalitetlija je napisao/la: 01 maj 2019 20:24 Nakon četvorice pravednih halifa, nema više vlada koje nisu pod uticajem tajnih društava, i tako će biti Allah Dž.š. Zna do kad, do Medija vjerovatno. Lično bi volio da ostane tako na rekla kazala. Ja to shvatam drugačije, mnogima i kad bi na čelu napisali šta im rade, isti ne bi povjerovali. Koga baš zanima, kao mene što je, može naći o tome sve što ga zanima.
Eto i mene zanima ali ti mi neces da objasnis nego si izbacio tvrdnju da je Zukorlic mason sto bi trebalo da znaci da ne radi za Boga, Bosnu i Bosnjastvo nego neprijatelje ?
Prika, nisam rekao da je Zukorlić mason, nego član loža Hathor Pentalpha i Geburah, provjeri pa ćeš vidjeti da nisam rekao da je mason, te lože nisu masonske.

na google-u pise da su te loze masonske ili kabalisticke. Nekako je tesko vjerovati da je Zukorlic clan takvih sejtanskih organizacija.

Ne mozes biti dobar musliman i istovremeno pripadati takvim grupama.

Avatar
krhan
Član
Postovi: 2278
Pridružen/a: 18 okt 2012 19:02

Re: Off-topic

Post Postao/la krhan » 02 maj 2019 04:05

Sto se tice Zukorlica i ja u to sumnjam itekako.
Tu trebas stvarno dokaze imat da bi nekog mogo da zigujes da pripada toj grupaciji.
Rekao je Omer ibnul-Hattab, radijellahu anhu:"Nije rob (vjernik), nakon islama, dobio vece dobro od cestita brata, pa kada neko od vas primjeti ljubav od strane svoga brata neka ga se drzi."
:zastava: :mashallah:

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41245
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Off-topic

Post Postao/la Jack » 02 maj 2019 22:19

Zadnji put sam bio u kuci prije 26 i po godina.Kako vrijeme leti
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41245
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Off-topic

Post Postao/la Jack » 02 maj 2019 22:27

Kazu 4 G network se uvodi u Bosni

Pa u Americi odavno ima 5 G.I ovi se fale jos s 4 G

Pih.To je kao stara verzija mercedesa
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41245
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Off-topic

Post Postao/la Jack » 03 maj 2019 16:29

Stomak mi ne moze da podnese senf.Od sinoc me stomak boli

:roll: :cry:
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Off-topic

Post Postao/la Zmaj » 04 maj 2019 21:06

Jack je napisao/la: 03 maj 2019 16:29 Stomak mi ne moze da podnese senf.Od sinoc me stomak boli

:roll: :cry:
Ne jedes piletinu, sir niti senf. Pa sta jedes onda Jack?
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
krhan
Član
Postovi: 2278
Pridružen/a: 18 okt 2012 19:02

Re: Off-topic

Post Postao/la krhan » 04 maj 2019 21:36

Zmaj je napisao/la: 04 maj 2019 21:06
Jack je napisao/la: 03 maj 2019 16:29 Stomak mi ne moze da podnese senf.Od sinoc me stomak boli

:roll: :cry:
Ne jedes piletinu, sir niti senf. Pa sta jedes onda Jack?
Janjetinu, teletinu, burek sareni burek :mrgreen: sve pite osim sirnice jer sir ne podnosi moguce da mu gmo smjece od sira godi jedi poljorad sir :respekt:
Zmaju, nesikiraj se siroka je nasa kuhinja. :takoje:
Rekao je Omer ibnul-Hattab, radijellahu anhu:"Nije rob (vjernik), nakon islama, dobio vece dobro od cestita brata, pa kada neko od vas primjeti ljubav od strane svoga brata neka ga se drzi."
:zastava: :mashallah:

Odgovorite