☑ Pravila foruma i savjeti

Iphone

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41189
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Iphone

Post Postao/la Jack » 10 okt 2018 23:51

Planiram da kupim Iphone do 250 dolara.Necu one preskupe od 500+.Koji je najbolji mjesecni plan i koji Iphone je najbolji za uzeti za te pare

Znaci 200 tinjak Eura Iphone.Pa ko zna nek mi odgovori
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Iphone

Post Postao/la Zmaj » 11 okt 2018 00:27

Jedino sto valja kod iPhone-a je kamera, baterija i estetika, sve ostalo je puno bolje kod Android mobitela.

Za 200 eura dobijes danas peticu ili polovnu sesticu.
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41189
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Iphone

Post Postao/la Jack » 11 okt 2018 00:29

Interesantno.Mozes li malo vise da napises o tome.
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 41189
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Iphone

Post Postao/la Jack » 11 okt 2018 02:17

Ovi Iphone zadnji su 1000+ dolara

Mozes li mi reci koji je najbolji iphone za mene do 300 dolara da kosta.A da je dobar.Ako treba dat cu i 400.Ali samo mi reci koji je dobar iphone,jer se ne razumijem oko tog nikako
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
momak
Član
Postovi: 667
Pridružen/a: 09 dec 2013 20:26

Re: Iphone

Post Postao/la momak » 11 okt 2018 20:52

Zmaj je napisao/la:Jedino sto valja kod iPhone-a je kamera, baterija i estetika, sve ostalo je puno bolje kod Android mobitela.

Za 200 eura dobijes danas peticu ili polovnu sesticu.

Evo mjesec unazad sam od sestre sinu prodao svog Iphone X 256gb,jer me je poceo nesto zezati.Izbacivao mi je signal.Dao sam mu ga za 350eu.A dao sam mu ga za jeftino,jer su mi na garanciji priznali novog,a poslali i starog nazad :D Inace drzi cijenu od 700-800eu.


Jack.Neznam kako je sa cijenama u Americi.Ali 5,6-to je proslost.To je nazalost vec staro.Onda ti je bolje da uzmes koju drugu marku za te pare,a da je nova.To je moj savjet.
Ili vozis Mercedesa 190D ili Polo.Kod prvog je potrosnja mnogo veca,i jos neznas kad ce te ostavit na cijedilu!
Jednostavno moras uzeti 9 ili X. Ako se da,da je stobolje ohranjen i mozda da je tek izasao iz garancije.

Evo recimo ja sam do par godina nazad bio zagovornik Samsunga.Koji su bili u rangu novog Iphona po karakteristikama i cijeni!
Ali sam to promjenio iz razloga,jer kad kupis novog iphona za recimo 800eu,nakon godine ti jos gladko dobijes 600,cim je taj pad kod Samsunga mnogo veci.
Moj zadnji Samsung je bio 6-ca.E od tad kupujem Iphone,i kad izadze novi,starog prodajem i doplatim i kupim novi.

Avatar
Zmaj
Član
Postovi: 10783
Pridružen/a: 18 okt 2012 23:58

Re: Iphone

Post Postao/la Zmaj » 12 okt 2018 17:35

Jack je napisao/la:Interesantno.Mozes li malo vise da napises o tome.
Apple radi kvalitetne mobitele al su po meni previse "zakljucani" i komplikovani. Jednostavno moras imat iCloud, iTunes i ostale glupe programe da bi ti funkcioniso mobitel.

Cuo sam da Google (Pixel) radi dobre mobitele za okej cijenu a Samsunga bi ti preporucio prije iPhone-a.
"Velika civilizacija nije pokorena dok se ne uništi sama iznutra." - Will Durant

Odgovorite