☑ Pravila foruma i savjeti

Sretan dan nezavisnosti

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40873
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Sretan dan nezavisnosti

Post Postao/la Jack » 01 mar 2016 22:22

Klasican primjer beskicmenjaka i kukavice.Briga ga sta ''komsija'' hoce.Tuzla je to.Ipak shvacam ja jebi ga.Ne treba se zamjeriti komsiju katoliku ako stavis ljiljane na kucu,pa i cak ako slucajno dodje policija


Uz takvo ponasanje i takvo angazovanje,necete daleko dogurati
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
The Destroyer
Član
Postovi: 277
Pridružen/a: 22 jan 2016 00:46

Re: Sretan dan nezavisnosti

Post Postao/la The Destroyer » 01 mar 2016 23:25

Jack je napisao/la:Klasican primjer beskicmenjaka i kukavice.Briga ga sta ''komsija'' hoce.Tuzla je to.Ipak shvacam ja jebi ga.Ne treba se zamjeriti komsiju katoliku ako stavis ljiljane na kucu,pa i cak ako slucajno dodje policija


Uz takvo ponasanje i takvo angazovanje,necete daleko dogurati
Prvo, ne znam po čemu misliš da sam iz Tz, svakako greška.

Drugo, boli me ona stvar za komšiju, za komšiju bih volio da je u svojoj "matici" ili pod zemljom, ali nije mi namjera da dolazim u konflikt sa policijom.

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12074
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Sretan dan nezavisnosti

Post Postao/la amkos » 01 mar 2016 23:57

Nose ih Džeko i Teletović: Ljiljani u srcu i na odjeći (FOTO)

slika

"Bosnian Kingdom" proizvodi su dospjeli u Kanadu, Australiju, Švedsku, Njemačku, Italiju, Sjedinjene Američke Države, Holandiju i još mnogo država


Ljubav prema BiH i želja za njenom promocijom na ovaj vizuelno dopadljiv način, inspiracija su za “Bosnian Kingdom” kreacije. Nositi moderne komade odjeće, kupovati domaće i ponosno ispoljavati patriotizam, kombinacija je koja ovaj brend čini drugačijim i primamljivim.

– Pri osmišljavanju svakog proizvoda cilj je spojiti moderno i tradicionalno. Trenutno se u prodaji nalazi odjeća i privjesci, a u planu imamo još dosta toga novog za sve naše kupce, rekao nam je Kičević.


...
http://faktor.ba/nose-ih-dzeko-teletovi ... jeci-foto/
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
amkos
Član
Postovi: 12074
Pridružen/a: 18 okt 2012 20:55

Re: Sretan dan nezavisnosti

Post Postao/la amkos » 01 mar 2016 23:59

Ima li neko ove majice, jel možda naručivao, kupovao ? Ova Džekina mi je super. :zastava: :respekt:
Onaj ko ima natalitet, ne mora uzimati pušku u ruke!!
Bošnjaci su najzapadniji muslimanski narod koji u svom posjedu ima zemlju!!
Mostar je mjesto našeg konačnog pada ili ponovnog uzdizanja!!
Milorad Dodik je Milan Martić bosanskih Srba!!

Avatar
Bosman
Administrator
Postovi: 873
Pridružen/a: 15 okt 2012 23:16

Re: Sretan dan nezavisnosti

Post Postao/la Bosman » 02 mar 2016 00:54

The Destroyer je napisao/la: Prvo, ne znam po čemu misliš da sam iz Tz, svakako greška.

Drugo, boli me ona stvar za komšiju, za komšiju bih volio da je u svojoj "matici" ili pod zemljom, ali nije mi namjera da dolazim u konflikt sa policijom.
U kojem si gradu/mjestu ?
Imas pravo zakacit zastavu... ako te policija prisili da je skines, mozes ih tuzit.

Mene vrijedja genocidna trobojka a ona se viori svugdje po cetnitetu.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40873
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Sretan dan nezavisnosti

Post Postao/la Jack » 02 mar 2016 02:32

Drugo, boli me ona stvar za komšiju, za komšiju bih volio da je u svojoj "matici" ili pod zemljom, ali nije mi namjera da dolazim u konflikt sa policijom.
U kojem ti paralelnom svijetu zivis.Ovakve gluposti ne bih u ZONI SUMRAKA cuo.Imat ces problema s policijom.Ako stavis zastavu s ljiljanima u svojoj kuci.ili stanu kako god.Jer eto dolazis u konflikt s policijom ako stavis zastavu s ljiljanima?

Idealno.Jel ovo novi izgovor.Bojis se policije.Pih
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
BosnjackaHercegovina
Član
Postovi: 5487
Pridružen/a: 23 nov 2014 17:39

Re: Sretan dan nezavisnosti

Post Postao/la BosnjackaHercegovina » 02 mar 2016 06:00

Ako je momak u četnitetu ili zapadnoj hercegovini - razumijem. Ali čak i u tom slučaju - možeš ih okačiti na veče oko 1 u jutro na banderu i ostaviti. Pa neka ih policija skida ako hoće.

A s druge strane - i ako si u četnitetu ili zapadnoj Hercegovini - uzmi barem ovu novu zastavu, pa barem bi se svatilo da se radi o promociji 1 marta. I to je korak naprijed u sredini gdje se 1 Mart ne promoviše nikako. Nije savršeno - ali je korak naprijed.

U svakom slučaju, defetizam i tuga nije opcija.

MM.
Samo BiH.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40873
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Sretan dan nezavisnosti

Post Postao/la Jack » 02 mar 2016 16:17

Momak je iz Tuzle ili regije.Zapadna Hercegovina nema vise Bosnjaka.U Ljubuskom ih je ostalo oko 400.I to je sve
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
The Destroyer
Član
Postovi: 277
Pridružen/a: 22 jan 2016 00:46

Re: Sretan dan nezavisnosti

Post Postao/la The Destroyer » 02 mar 2016 19:25

Ma upravu ste sve što kažete, ako ćemo se obazirati na sve i svakog nećemo ništa ni postići.

Jest da je danas 2. mart pa kasnim malo, nije fazon, ali danas sam okačio sa balkona ogromnu našu, pa nek se žali ko hoće, boli me ona stvar.

slika

Bog Bosna Bošnjaci!

Avatar
BosnjackaHercegovina
Član
Postovi: 5487
Pridružen/a: 23 nov 2014 17:39

Re: Sretan dan nezavisnosti

Post Postao/la BosnjackaHercegovina » 02 mar 2016 20:44

Evo ga napokon. Tvoj prvi post koji mi se svidja. :goofy: :zastava:
Samo BiH.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40873
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Sretan dan nezavisnosti

Post Postao/la Jack » 02 mar 2016 21:50

To je totalna laz da je rat ili povod ratu bio referendum 1 Marta 1992

Cetnici su vec 1991 okupirali relej na Kozari.I prije 1 Marta 1992 su okupirali onaj na Vlasicu,tamo su cak i ubili tv Tehnicara Tv Sarajevo.Isto su uradili s relejom na Majevici kojeg su okupirali prije 1 Marta 1992.Prije 1 Marta oni su okupirali skoro sve releje sirom Bosne.Tako da je u Bosni bio MEDIJSKI mrak i slika Tv Beograda se je mogla jedino pratiti u vecem dijelu Bosne,sem Sarajevu gdje cetnicima nije proslo za rukom da okupiraju relej na Humu.

Nikola Gardovic je psovao Tursku majku i mahao zastavama cetnickim.I mogao je da U pravoslavnu crkvu Novog Sarajeva.Gdje je bilo daleko vise Jugovica i teletabisa Koji bi mu ljubili zastavu ili mogao je da ode na Ilidzu pravoslavna crkva je tamo,ali je on otisao u 95% Muslimansku Bascarsiju i psovao boga i vrijedjao.Zapamti da su prije 1 Marta cetnici vec okupirali sve releje u Bosni,skoro sve.Od Ozrena,Kozare,Majevice i Vlasica,tako da je u Bosni bio medijski mrak.I kako si ocekivao da povjerujes u lazi cetnika da je 1 Marta krenuo rat.Oni su se godinama pripremali za rat protiv nas a 1 Mart im je samo dao povod da okrenu u etnicko ciscenje.Nista vise
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40873
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Sretan dan nezavisnosti

Post Postao/la Jack » 03 mar 2016 03:22

Ma upravu ste sve što kažete, ako ćemo se obazirati na sve i svakog nećemo ništa ni postići.
Ja sam u centru Prijedora rekao zeni da necu Knjaz Milos mineralnu.Bio zedan ko vrag.Stomak me boli.Moram nesto popiti.Hocete li ovo.Ne,necu.Dovidjenja.Imate li Sarajevski Kiseljak.Nemamo.Dovidjenja.Da ti ja dajem pare za Knjaza Milosa.Ma,nemoj.

I dodjem ti tamo gdje je ''historijska'' ponuda.Zena odmah da mi ponudi njihove knjige.Kazem daj mi sta iz historije Bosnjaka.Ona trci i daje mi one knjige koje imam''
Ako ja u Prijedoru gdje rizikujem da me polome.Kazem zeni sta mi ta vasa historija,moj rodjak meni licno psuje kaze da sam manijak da imam smrtnu zelju.Ja se derem na njih i izadjem lijepo

Ti ako spustis glavu,sutis.Cetnici ce samo jos vise krenuti na tebe.Kad im dodjes u po carsije ''Srpske'' .I kazes sta ili kako.A ako neko iz Tuzle iz Federacije ne smije da stavi ljiljane na kucu.Pa to je realno sramota
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Avatar
BosnjackaHercegovina
Član
Postovi: 5487
Pridružen/a: 23 nov 2014 17:39

Re: Sretan dan nezavisnosti

Post Postao/la BosnjackaHercegovina » 03 mar 2016 03:48

Jack je napisao/la:
Ma upravu ste sve što kažete, ako ćemo se obazirati na sve i svakog nećemo ništa ni postići.
Ja sam u centru Prijedora rekao zeni da necu Knjaz Milos mineralnu.Bio zedan ko vrag.Stomak me boli.Moram nesto popiti.Hocete li ovo.Ne,necu.Dovidjenja.Imate li Sarajevski Kiseljak.Nemamo.Dovidjenja.Da ti ja dajem pare za Knjaza Milosa.Ma,nemoj.

I dodjem ti tamo gdje je ''historijska'' ponuda.Zena odmah da mi ponudi njihove knjige.Kazem daj mi sta iz historije Bosnjaka.Ona trci i daje mi one knjige koje imam''
Ako ja u Prijedoru gdje rizikujem da me polome.Kazem zeni sta mi ta vasa historija,moj rodjak meni licno psuje kaze da sam manijak da imam smrtnu zelju.Ja se derem na njih i izadjem lijepo

Ti ako spustis glavu,sutis.Cetnici ce samo jos vise krenuti na tebe.Kad im dodjes u po carsije ''Srpske'' .I kazes sta ili kako.A ako neko iz Tuzle iz Federacije ne smije da stavi ljiljane na kucu.Pa to je realno sramota
Jack,

Dečko se popravio i stavio Ljiljane na svoj balkon. Nema smisla nastavljati kritiku.

A ti, svaka čast na svemu, ali ne moraš baš ni tražiti kavgu po Prijedoru. Trebaš ti nama zdrav. Nema smisla bez potrebe se izlagati riziku. Ovo što radiš je sasvim dovoljno i više nego dovoljno.
Samo BiH.

Avatar
Jack
Administrator
Postovi: 40873
Pridružen/a: 18 okt 2012 15:43

Re: Sretan dan nezavisnosti

Post Postao/la Jack » 03 mar 2016 03:57

Jebe se meni za kavgu.I svadje.Ako me zele smjesiti u mezar.Smrt me ceka prije nego kasnije.Pa nek izvole.Tja.Niko nije prevario smrt,necu ni ja



A to za ljiljane je pohvalno,ali sumnjam da komsija kad izvisi saharu.Bas ga briga za tvoje osjecaje
Lets go clean them up.Every single one of them.Untill nothing is left :gut:
Never had i imagined.Living without your smile Angelene :cry: :(
Mnogi su mrtvi već davno prije svoje smrti, a možda su baš takvi i najsrećniji.

Odgovorite